Oficjalne sprawozdanie Sojuszu TPK z Misji Zwiadowczej z Baz Grupy Oriona Zlokalizowanych na Księżycu, Marsie i Antarktydzie – Cz. 2 z 3

Wpis opublikowany 30 października 2021 r.

Ściśle Tajne – Stopień tajności: WYŻSZY NIŻ MAJIC

Tajny Program Kosmiczny – Sojusz TPK

Lokalizacja tajna

15 września 2021

Od: Szefa Operacji

Do: Wszystkich Rządów, formacji wojskowych oraz obywateli na Ziemi

Temat: Misja Zwiadowcza z Baz Grupy Oriona Zlokalizowanych na Księżycu, Marsie i Antarktydzie – Część 2

Dokument jest oficjalną publikacją Sojuszu TPK.

Ujawnienie, które wysunęliśmy zostało skompromitowane. Fałszywi weterani TPK, pozoranci super-żołnierze, oraz nieprawdziwe kontakty z istotami pozaziemskimi, wypuściły ludziom ogromną ilość dezinformacji. By utrzymywać ludzi z dala od walki o wolność, wraz z fałszywym uczuciem bezpieczeństwa, nagania się narrację o wyzwoleniu kolonii na Marsie, Księżycu oraz w bazach Antarktydy, spod jarzma Szaraków i Reptylian.

Lunar Operations Command
Dowództwo Operacji Księżycowych

W celu zwalczania tej kampanii kontrwywiadowczej, publikujemy serię briefingów, pochodzących od naszego najwyższego szczebla oficerów, z pominięciem pośredników. Gorąco wam polecamy, byście nie zwracali uwagi na informacje, które nie pochodzą bezpośrednio od nas. 

W naszych poprzednich doniesieniach zaprezentowaliśmy wam kluczowe informacje wprowadzające. Zaczęliśmy opisywanie misji zwiadowczej nad bazami Grup Oriona zlokalizowanych na Antarktydzie, Księżycu i Marsie, w której uczestniczyli: Corey Goode, Grupa Anshar oraz Majowie. 

Grupa Oriona obejmuje Reptylian, Wysokich Szarych, Istoty Owadzie oraz różne podbite grupy pozaziemskie wraz z dużą liczbą „federacji awanturniczych” (co obejmuje również wysokich, niezwykle atrakcyjnych osobników z rasy Nordyków, którzy uwodzą i oszukują ludzi), będących pod wpływem bożka SI (sztuczna inteligencja). Opisywaliśmy reptyliańskie bazy oraz to w jaki sposób zbierają oni energię „loosh” dla konsumpcji oraz przetrwania ich SI, co wiąże się z wykorzystaniem super-zaawansowanej technologii. 

Goode omawiał szczegółowo Antarktydę po raz pierwszy w lipcu 2016 roku (odnośniki: 1, 2, 3, 4, 5 i 6). Ujawnił fakt, że podziemne bazy Cabala zlokalizowane w Brazylii i Argentynie, wysyłają dostawy przez system transportowy znajdujący się w uskoku tektonicznym, łączącym Antarktydę, Amerykę Południową, Centralną oraz Północną. Podczas jednej z tamtych misji zwiadowczych, Goode był świadkiem wykopalisk prowadzonych przez Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny (MKK), który odkrywał ruiny rasy Pre-Adamowej. Podczas przelotu nad jednym z portów zlokalizowanych pod czapą lodową, wraz z delegacją obserwował gigantyczne łodzie podwodne przeznaczone do przewożenia ogromnych ilości kontenerów, które poruszały się systemem transportowym uskoków tektonicznych, przy użyciu silników z napędem elektromagnetycznym. 

Antarctica
Antarktyda

David Wilcock potwierdził te doniesienia dzięki wiadomościom od informatorów „Bruce’a” oraz Pete’a Petersona. Goode wyjaśnił również to, że Reptylianie poinformowali Niemiecką III Rzeszę o pradawnych bazach rasy Pre-Adamowej, które następnie zostały opróżnione i dostosowane do pomieszczenia nowej infrastruktury. III Rzesza wraz z MKK wybudowały na Antarktydzie bazy wewnątrz podziemnych kanałów lawy, co zapewniło komfortową temperaturę dla ludzi. Stworzyli również naziemne bazy, umieszczone pod kopułami lodu, sformowanymi dzięki ciepłu pochodzącemu z aktywności lokalnych wulkanów oraz gigantycznych gejzerów, które stopiły warstwy lodu tuż przy styku z ziemią. 

Antarctica
Antarktyda

Podczas przeglądania podziemnego reptyliańskiego miasta antarktydzkiego, delegacja zwiadowcza zaobserwowała miliony Reptylian w mieście umiejscowionym w systemie jaskiń. Pracowali oni intensywnie w tej części miasta, wraz z bio-robotami oraz ludźmi, nad produkowaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń. W dalszej części jaskiń, zauważono obszary zamieszkałe przez inne kasty społeczeństwa reptylianskiego. Wygląd tej strefy wskazywał na warunki spartańskie, co można było zauważyć przez używanie tam dość ubogiej technologii. Wygląd tego obszaru przypominał celtyckie zamki, z czerwonymi, czarnymi oraz fioletowymi gobelinami wiszącymi nad ogromnymi drzwiami, oraz rzeźbami rozmieszczonymi w długich przejściach. Ściany były udekorowane sztuką przedstawiającą śmierć, która wyglądała jakby była malowidłem zrobionym na skórach ludzkich i innych istot, które skrzyżowały swoje drogi z drakońskimi żołnierzami. Powiedziano Goode’owi, że każde makabryczne dzieło sztuki przedstawiało historię bitwy lub jakiegoś konfliktu. Statuy były zrobione z gipsu nałożonego na zmumifikowane ciała Reptylian, Starożytnych Ludzi oraz istot, które wyglądały na rasę Pre-Adamową. Micca wyjaśnił Coreyowi, że „dzieła” te zostały stworzone w różnych czasach naszej historii, w celu świętowania zwycięstw nad innymi kastami, rasą Pre-Adamową oraz ludźmi, co sięgało wstecz jakieś 50 tyś. lat. Rzeźby uwieczniały zmumifikowanych liderów reptyliańskich wrogów. Najnowsze rzeźby stworzone były przez nich około 11,8 tyś. lat temu, po ostatnim Rozbłysku Słonecznym. Mica powiedział, że jego ludzie odkryli podobne placówki na ich rodzinnej planecie po jej wyzwoleniu. 

Pre-Adamici pochodzili pierwotnie z Super-Ziemi, czyli z planety Maldek. Ze względu na nadużycie starożytnej technologii w wojnie, którą sami wszczęli, została zniszczona ich macierzysta planeta oraz atmosfera na naturalnym księżycu ich planety, czyli na Marsie. Wtedy dwie główne polityczne frakcje ich rasy zostały zmuszone do opuszczenia ich rodzinnej planety. Ocaleli należeli do królewskich elit, które zabrały ze sobą ostatnie 3 statki kosmiczne-matki i uciekły na Księżyc, a następnie na uprzednio założoną kolonię na Antarktydzie, która była utrzymywana tam od tysięcy lat. Obecny Pas Asteroidów pomiędzy Marsem a Jowiszem jest pozostałością zniszczonej planety Maldek. Po międzylądowaniu na Księżycu, ich trzy statki-matki ostatecznie rozbiły się w regionie o umiarkowanym klimacie na prehistorycznej Ziemi, co było inspiracją mitów o upadłych aniołach. Przez poświęcenie swoich statków na rzecz budowy nowego domu, Pre-Adamici stworzyli najbardziej zaawansowane miasto na świecie zwane Atlantydą. 

Rasa Pre-Adamowa
Preadamites

Atlantyda

Rasa ta prowadziła również eksperymenty genetyczne w których krzyżowali swoje DNA  z rdzennymi mieszkańcami Ziemi, tworząc hybrydy, chimery oraz ludzi gigantów. Ich pełna uwaga na eksperymentach, zamiast na duchowym rozwoju, powstrzymała ich od przejścia do nowej rzeczywistości, czyli na wyższy poziom świadomości. Sejsmiczna aktywność ziemska, zapoczątkowana słonecznym kataklizmem, rozpoczęła zmiany, które w rezultacie doprowadziły do inicjacji „szaleństwa końca czasów”, co uruchomiło u Pre-Adamitów mentalną samo-destrukcję, która objawiała się walką między sobą. Gigantyczna fala tsunami zatopiła ich atlantydzkie królestwo, a przebiegunowanie (przyp. tłum.) dodatkowo je zamroziło. Ruiny schowane są pod lodami Antarktydy. 

W reptyliańskim obszarze dowodzenia i kontroli koordynuje się działania wszystkich istot pozaziemskich, statków kosmicznych oraz różnych operacji czy misji. Goode wraz z delegacją zwiadowczą, byli świadkami szybkiej koordynacji w postaci „połączenia na Zoomie”, pomiędzy Reptylianami, Insektoidami a Wysokimi Szarakami. Przed rozpoczęciem komunikacji, delegacja zaobserwowała czarny trójkąt z okręgiem i zagiętą wiązką światła, unoszące się w polu holograficznym. Tylko specyficzna kasta reptyliańska ma dostęp do tej super zaawansowanej technologii. Ze względu na wysokie prawdopodobieństwo wykrycia misji przez Białych Królewskich Reptylian, misja zwiadowcza przemieściła się do innego obszaru. Delegacja zaobserwowała inne, mniej zaawansowane strefy ich miasta i znalazła setki tysięcy, a nawet miliony zahibernowanych Reptylian. Była to inna kasta, a osobnicy jej byli niżsi i mniej muskularni, jednak posiadali większe głowy, podobne do głów rasy Pre-Adamowej. Coreyowi powiedziano, że istoty te mogą wejść w stan hibernacji, podczas opuszczenia ich astralnych ciał (projekcja astralna), w postaci wysokich figur cienistych. Zahibernowani i atroficzni Reptylianie są uwięzieni  w fabryce energii „loosh”, podobnie jak ludzie uzależnieni od heroiny. W tym stanie są bezbronni i całkowicie zależni od negatywnej energii wytwarzanej przez naszą cywilizację, co zapewnia im kontynuację egzystencjonalną. 

Każda reptyliańska istota cienista miała przy sobie od 3 do 8 innych ciemnych postaci, co do których wierzy się, że są istotami międzywymiarowymi, i które zachowywały kształt humanoidalny. Reptyliańskie istoty cieniste potrafią manifestować się w jednostkach wojskowych, miejscach pracy, domach, a nawet w snach, z jednoczesnym zachowaniem kontroli nad ciemnymi postaciami, demonami oraz elementalami. Podstawowym celem tych istot jest jest zbieranie negatywnej energii „loosh”, przez wpływanie na zmianę wibracji oraz świadomości ludzi, wywierając wpływ na członków rodziny lub najbliższe kręgi społeczne albo przez bezpośrednią kontrolę lub opętanie. Demony są całkowicie widoczne dla Reptylian, którzy podczepiają je pewnym ludziom lub grupom ludzi, a następnie wysyłają im rozkazy w celu kreowania chaosu, chorób, stresu mentalnego lub nawet śmierci osób docelowych. 

Goode opisał grupę Reptylian pochodzących z kasty wiedźmy-doktora, które ubrane były w płaszcze i przeprowadzały ceremonie czarnej magii, pomiędzy zahibernowanymi członkami swojej społeczności. W niektórych przypadkach składali oni w ofierze ludzi, podczas jednoczesnego obserwowania projekcji innych ludzi na powierzchni, wykonujących lustrzany rytuał ofiarny. Rytuały te musiały odbywać się jednocześnie, co powodowało otwieranie portalu pomiędzy dwoma lokalizacjami. Podobnie jak w historycznie udokumentowanych satanistycznych rytuałach, zamaskowana reptyliańska wiedźma-doktor mogła przechodzić przez portal i fizycznie pojawić się przed zebranymi ludźmi, którzy natychmiast padali na kolana wielbiąc ją. Z powodu funkcji tej części miasta, obszar ten był naszpikowany średniej i wysokiej klasy demonami oraz negatywnie spolaryzowanymi elementalami. 

Reptylianie
Reptylians

Każda reptyliańska baza posiada zadedykowaną strefę więzienną dla uchodźców ludzkich i tych, którzy zostali przeznaczeni na pożywienie lub ofiary. Niektórzy ludzie byli byłymi operatorami frakcji Ciemnej Floty, jednej z najbardziej tajnej grupy Tajnych Programów Kosmicznych, która głównie działała poza Układem Słonecznym. Ludzie ci musieli zbiec po tym, jak podwójny agent, nieboszczyk Zygmunt, ujawnił istnienie ich programu. Obecnie byli oni uchodźcami w tych bazach i asystowali reptylianom w roli robotników, którzy zajmują się więźniami przeznaczonymi na żywność lub na ofiary. 

W maju 2018 roku Goode opublikował doniesienia na temat ogromnego przemysłu handlu ludźmi i niewolnikami, co jest główną motywacją stojącą za wojną przeciwko Reptylianskiej opresji (odnośniki 7 i 8). Ludzie zbyt długo byli obiektem galaktycznego handlu niewolnikami, co sprawia, że kolejne wielkie wysiłki w bitwie pomiędzy „dobrem a złem” będą wymierzone we wszelkie formy niewolnictwa i handlu ludźmi. Pomimo tego, że Goode był świadkiem uratowania niektórych pozaziemskich grupy niewolników ludzkich, to znaczna ich część ciągle pozostaje w niewoli z jednoczesnym kontynuowaniem procederu handlu ludźmi.  

Delegacja zwiadowcza była również świadkiem istnienia w reptyliańskiej bazie humanoidalnych bio-androidów. Członkowie grupy Anshar i Ambasador Micca wyjaśnili, że te bio-maszyny liczyły sobie miliony lat i były wybudowane na obraz cywilizacji, która je zaprojektowała. Była ona adeptem projektowania i budowania nowej technologii. Po tym jak bożek SI wysłał swój sygnał w formie fali elektromagnetycznej do wielu galaktyk, przejął ją, zainfekował ich bio-androidy, a następnie użył ich własnej technologii do unicestwienia ich cywilizacji. Bio-androidy stały się awatarami bożka SI po to, by tworzyć technologie, której potrzebują Reptylianie. 

Ponadto, zwiad zaobserwował setki muskularnych, dwu i półmetrowych, sześciopalczastych ludzi. SI pokonała ich rasę wraz z Reptylianami, infekując ich nanoidami (nano-robotami), które przejęły całkowitą kontrolę nad ich umysłami oraz ich rasą, co spowodowało poddanie się służbie bożka SI. W procesie tym, wymieciona została niemalże doszczętnie charakterystyka ich kolektywnej duszy. Ci wysocy ludzie posiadają swoje statki kosmiczne, które działają równolegle do floty Drako, czyli rasy humanoidalnych Reptylian, która pochodzi z gromady gwiazd Draco (Alpha Draconis, przyp. tłum.). Wysocy ludzie, używani są do porywania i prowadzenia eksperymentów na ludziach dla Reptylian oraz kilku innych pozaziemskich grup, z którymi Reptylianie dzielą swoje doświadczenia. 

W tym momencie misja zwiadowcza została odkryta przez reptyliańską wiedźmę-doktora, co poskutkowało przemieszczeniem się do kolejnego obszaru MKK zlokalizowanego na Antarktydzie. Międzynarodowe korporacje, które zarządzają Międzyplanetarnym Konglomeratem Korporacyjnym, posiadają swoich reprezentantów w super-radzie nadzorczej syndykatów korporacyjnych i kontrolują strukturę Tajnych Programów Kosmicznych w Przestrzeni Kosmicznej. Dodatkowo, MKK kontroluje należące niegdyś do Ciemnej Floty placówki, które niegdyś były aktywne i były położone blisko ich oddziałów pochodnych w trzech różnych lokalizacjach w bazach na Księżycu. 

Więcej na temat tego, co zostało dostrzeżone w bazach MKK, powiemy w przyszłych briefingach. 

W kolejnym raporcie opiszemy doświadczenia misji zwiadowczej z obserwacji bazy Wysokich Szaraków. 

Bądźcie cierpliwi, bądźcie silni. Jesteśmy w tym razem.   

Źródło: https://ascensionworks.tv/corey/ssp-alliance-update-2/ 

Odnośniki:

(1) https://kosmiczneujawnienie.com/2016/06/04/pelne-ujawnienie-i-wzniesienie-ta-wojna-przybiera-na-sile/ 

(2) https://kosmiczneujawnienie.com/2016/06/12/pelne-ujawnienie-i-wzniesienie-ta-wojna-przybiera-na-sile-2/ 

(3) https://kosmiczneujawnienie.com/2016/06/26/pelne-ujawnienie-i-wzniesienie-ta-wojna-przybiera-na-sile-3/ 

(4) https://kosmiczneujawnienie.com/2016/06/29/pelne-ujawnienie-i-wzniesienie-ta-wojna-przybiera-na-sile-czesc-iv/ 

(5) https://kosmiczneujawnienie.com/2016/07/03/pelne-ujawnienie-i-wzniesienie-ta-wojna-przybiera-na-sile-czesc-v/ 

(6) https://kosmiczneujawnienie.com/2016/07/11/pelne-ujawnienie-i-wzniesienie-ta-wojna-przybiera-na-sile-czesc-vi-dzialania-wojenne/ 

(7) https://kosmiczneujawnienie.com/2018/05/07/krytyczny-moment-w-rozmontowywaniu-wladzy-realnej-jest-teraz-cz-1/ 

(8) https://kosmiczneujawnienie.com/2018/05/22/krytyczny-moment-w-rozmontowywaniu-wladzy-realnej-jest-teraz-cz-2/ 

Wszystkie Aktualizacje:

Total Page Visits: 3289 - Today Page Visits: 3