Pomimo tego, że wszystko obecnie wydaje się być “zbytnio cicho” w naszym świecie to wojna w SSP (Secret Space Program) nigdy nie była intensywniejsza.

Nie otrzymujemy już pełnych informacji ze względu na na bezpieczeństwo operacyjne lecz jesteśmy w pełni świadomi do czego to wszystko prowadzi.

Obraz w górnej części tego artykułu jest profesjonalną grafiką odzwierciedlającą bitwę powietrzną, która obecnie ma miejsce w oparciu o wywiad wysokiego szczebla.

Jest to sytuacja daleka od normalnej.  Ze względu na technologię “maskującą” wojna ta jest w większości niewidoczna dla nas, jednakże występują ślady bitew, które można zmierzyć.

Jednostki powietrzne w kształcie “łez” są statkami należącymi do Drakonian, a te w kształcie trójkąta są niespodzianką i nieoczekiwanym atakiem wydającym się należeć do sił Sprzymierzonych.

Dostarczymy pełnego obrazu okoliczności towarzyszących, aby pomóc w zrozumieniu tego co obecnie wydarza się i dokąd może nas to doprowadzić.

W celu odzwierciedlenia pełnej historii jest koniecznym przedstawienie nowych, poszerzonych horyzontów na podstawie mało znanych, jednakże konwencjonalnych przykładów.

[Uwaga:  Ten artykuł będzie podany aktualizacji w ciągu kolejnych 24 godzin, co będzie wyszczególniane kolorem czerwonym.  Będziemy dodawali je w miarę rozwoju sytuacji.]

Część Pierwsza:  Kulty Cargo i SSP (Secret Space Program, Tajny Program Działań Kosmicznych)

RADYKALNA ZMIANA MOŻE SZYBKO STAĆ SIĘ NUDNĄ “NOWĄ RZECZYWISTOŚCIĄ”

Spójrz na urządzenie przy pomocy którego obecnie czytasz ten artykuł.  Używanie go jest częścią twojej codziennej rutyny.

Ogólnie gadżet ten działa w sposób do jakiego został stworzony.  Pomimo tego, że nie wiesz o nim wszystkiego, nauczyłeś się jak go używać oraz jak przy pomocy jego funkcjonować.

Możesz czytać artykuły, odtwarzać filmy z imponującymi efektami specjalnymi, rozmawiać z ludźmi pojawiającymi się na ekranie i zamawiać towary oraz usługi, które zostaną ci dostarczone.

Przy pomocy kilku kliknięć może zapewnić sobie to, że w ciągu zaledwie 24 godzin ktoś przybędzie do twego domu z pudełkiem zawierającym czego tylko zapragniesz.

Nie musisz robić nic, aby te towary wyprodukować.  Nie musisz również wychodzić z domu, aby je znaleźć.  Manifestują się one jakby przy pomocy czarnej magii.

Pict02 morgan_freeman_ipad_art_800home_thumb800

WSZYSTKO WYDAJE SIĘ BYĆ “CODZIENNOŚCIĄ”

Teraz spójrz na swoje otoczenie.  Jeśli jesteś wewnątrz budynku zauważ rzeczy takie jak okna, podłogi wyłożone wykładziną, elektryczne urządzenia i ubrania, które masz na sobie.

Prawdopodobnie posiadasz portfel zawierający karty wykonane z plastiku, które umożliwiają ci zakup rzeczy poprzez przeciągnięcie ich przez terminal z przyciskami.

Spójrz na materiały z którego twoje otoczenie jest wykonane, funkcje które one pełnią oraz  na komfort jaki tobie dostarczają.  Wszystko to jest bardzo normalne.

Jeśli jednak pojawiłby się w twoim otoczeniu ktoś sprzed kilku set lat, byłby on zaślepiony tymi tajemniczymi rzeczami, które zobaczył.

Gdyby następnie powrócił do swojego otoczenia to natychmiast opowiadałby historie o mistycznych spotkaniach z “bogami” w niebiańskim królestwie niewytłumaczalnej magii oraz czarów.

WSZYSTKO CZEGO DOŚWIADCZASZ STAJE SIĘ “NORMALNOŚCIĄ” 

Możemy również wskoczyć do samolotu i podróżować przez ogromne odległości, które zajęłyby miesiące podróżując na koniu lub statkiem, zanim została wynaleziona kolej w 1804 roku.

Możesz obecnie podróżować tak szybko, że czas jaki twoje ciało postrzega podczas dnia staje się nocą i na odwrót.

Pict03 First-Railroad-Passenger-Car Pict04 first_railroad

Jakakolwiek wewnętrzna lokalizacja staje się ostatecznie formą pomieszczenia.  Teraz znajdujesz się w pokoju, siedzisz tam a może patrzysz przez okno i jest to wszystko tak bardzo normalne.

Jeśli znajdujesz się w samochodzie, pociągu lub samolocie ciągle przebywasz wewnątrz znajomego pojazdu.

Siedzenia, okna, wystrój i wszystko co widzisz na zewnątrz tego pojazdu jest całkowicie normalne, niekwestionowane przez pryzmat twoich systemów wierzeń.  Każdy zna te rzeczy.

JEST WIELE RÓŻNYCH LUDZI DO POZNANIA 

Widzisz ludzi różnych ras podczas swojej codziennej rutyny zarówno bezpośrednio jak i w inny sposób.  Azjaci, latynosi, ludzie z Kaukazu czy potomkowie z Afryki albo jeszcze inni.

Ani trochę nie dziwią cię te wszystkie różnice w jaki sposób oni wyglądają.  Wszystko to jest całkowicie normalne dla ciebie.

Dopiero gdy coś nowego wchodzi na scenę, w bardzo krótkim czasie cała twoja rzeczywistość może obrócić się do góry nogami.

Wkrótce jednakże, nawet najbardziej radykalna zmiana – taka jak odkrycie nowej rasy ludzi – staje się normalną częścią życia codziennego.

KULTY KARGO 

Thayer Watkins, członek wydziału Uniwersytetu stanu San Jose jest jednym z wielu badaczy wyjaśniającym intrygujące zjawisko “kultów kargo” (link tutaj), które powstały na niektórych wyspach na południu Oceanu Spokojnego.

Większość z tych wysp znajdowała się w obszarze zwanym Melanezją na północno wschodniej części Australii.  Obszar ten znajdujący się zaraz koło Japonii stał się areną intensywnych walk podczas Drugiej Wojny Światowej.

Kilka różnych wysp Melanezyjskich, które do czasu wojny egzystowały w niemalże całkowitej izolacji nagle doznały kontaktu przez tajemniczo wyglądających ludzi o białej skórze.

Oddziały wojskowe przylatywały w ich zaawansowanej technologii zaniepokojone faktem, że wyspy te mogą zostać przejęte przez wroga oraz zostać użyte jako bazy wypadowe do nowych ataków.

Australia i Nowa Zelandia należały do Aliantów i obawiały się, że Japonia zaatakuje je drogą powietrzną lub morską od strony północno-wschodniej.

Wyspy te również zostały wykorzystane do aktywnego stoczenia krwawych bitew takich jak ta w Guadalcanal, mieszczących się w obszarze Wysp Salomona jak to pokazano na poniższej mapie.

Z tego powodu Melanezja nagle stała się areną działań strategicznych o kluczowym znaczeniu taktycznym podczas Drugiej Wojny Światowej, dostarczając przykładu bardzo dynamicznej “inkulturacji” dwudziestego wieku.

Pict05 Melanesian_Cultural_Area1

Tubylcy zostali wystawieni na działanie zaawansowania technologicznego oraz cywilizacyjnego do takiego stopnia, jakiego nie mogliby doświadczyć wcześniej.

Ma to o wiele większe znaczenie w naszej obecnej sytuacji, niż większość ludzi jest tego świadoma.

Ludzie Melanezji byli całkowicie nieświadomi większego świata istniejącego wokół nich.

W ich umysłach Melanezja były jedynym światem i każdy kto żył tutaj wiedział o tym.

Pomysł o tym, że ich populacja jest bardzo niewielka i gdzieś tam istnieją znacznie większe obszary życia niż te, w których oni egzystowali nigdy nawet nie przyszła im do głowy.

Nie mogli sobie również wyobrazić technologii poza tą jedyną prymitywną, którą osiągnęli sami.

PROFESOR THAYER WATKINS NA TEMAT “KULTÓW KARGO” 

Oto fragment tekstu naszego profesora z Uniwersytetu San Jose, który pomoże nam rozpocząć tę dyskusję.

Jest to kwestią kluczową w świecie poufnych informacji o których słyszę od lat.  Po podążeniu śladem tych badań, zrozumiałem dlaczego.

Dodaliśmy zdjęcia dla wzmocnienia naszych argumentów.  Proszę spojrzeć:

Prof. Thayer Watkins na temat “Kultów Kargo”

http://www.sjsu.edu/faculty/watkins/cargocult.htm 

Po Drugiej Wojnie Światowej antropolodzy odkryli bardzo niezwykłą religię, która rozwinęła się pośród wyspiarzy południowej części Oceanu Spokojnego.  

Była ona zorientowana wokół konceptu “transportów”, które wyspiarze postrzegali jako źródło bogactwa i władzy Europejczyków oraz Amerykanów.  

Religia ta znana jako “Kulty Kargo” utrzymywała, że jeśli przeprowadzane będą pewnego rodzaju ceremonie  to transport bogactwa zostanie przysłany z niebiańskiego miejsca.  

Było to bardzo logiczne dla tych ludzi. 

Pict06 cargo-cult Pict07 cargocult_plane_fire

Wyspiarze zauważyli, że pracowali bardzo ciężko i byli bardzo biedni podczas gdy Europejczycy i Amerykanie nie pracowali a za to pisali pewne rzeczy na papierze.  

Po pewnym czasie od napisania listu (przyp. tłum.), transporty ze wspaniałymi rzeczami przybywały.  

Członkowie “Kultów Kargo” wybudowali repliki lotnisk i samolotów z gałęzi i słomy.  

Wytwarzali dźwięki związane z samolotami, usiłując aktywować przewóz transportów. 

Pict08 cargo-big Pict09 Cargo-Cult_behind_plane

Pomimo tego, że “Kulty Kargo” stały się znane dopiero po Drugiej Wojnie Światowej, to rozwinęły się one znacznie wcześniej, gdy pierwsi Europejczycy przybyli w te rejony okrętami morskimi.  

Istniały legendy pośród nich o dalekich przodkach-bogach, podróżujących na zachód i obiecujących powrót pewnego dnia … 

Cargo cult members march with bamboo "rifles" during the celebration of John Frum's Day in Lamakara village.

Cargo cult members march with bamboo “rifles” during the celebration of John Frum’s Day in Lamakara village.

Wyspiarze budowali szałasy w lesie a wyznawcy przynosili i zostawiali tam pieniądze w nadziei, że wyrosną nowe.    

Czasami replika teczki była używana do przechowywania pieniędzy.  

Nieszczęśliwie bardzo często pieniądze zostały kradzione z tych banków w dżungli, pozostawiając ich jeszcze biedniejszymi niż byli poprzednio…  

Imitating behaviour of the Western people, cargo cult members carve wooden petrol-powered saws, rifles or air traffic headphones with which they dance during the festival.

Pict12 cargo_cult_goggles

Pict13 xMH_CargoCults_

Lamakara villagers paint USA on theirs chests and backs. For them the United States is a dream country, from where they except to receive "cargo", that was promised by John Frum.

Pict15 john-frum-day-03

W Nowej Gwinei władze Australijskie powołały pomoc dla syna sławnego wojownika, aby zniechęcić go do kontynuacji “Kultów Kargo”.  

Przyniosło to skutek i w nagrodę Australijczycy ufundowali mu podróż do Sydney.  

Podczas tej podróży, człowiek ten odwiedził muzeum antropologii.  Oglądał tam  święte przedmioty kultu swego ludu pokazywane na wystawie.  

Gdy powrócił on do Nowej Gwinei rozpowiedział swoim ludziom, że źródło potęgi Australijczyków pochodzi stąd, że ukradli oni sakralną sztukę jego ludzi i wybudowali świątynie, w których przechowywali je.  

Nowy kult rozwinął się w oparciu o tę idee. 

OBIETNICE “BOGÓW” NIE ZOSTAŁY DOTRZYMANE 

Żołnierze z czasów Drugiej Wojny Światowej, którzy odwiedzili i wspierali te wyspy również dzielili się swoimi naukami Chrześcijańskimi włączając w to idee końca świata oraz Wzniesienie.

Wojna skończyła się.  Wróg USA nigdy więcej nie próbował najechać na te wyspy lub użyć ich do celów militarnych.

Taktyczne znaczenie tych wysp zanikło.  Obietnice “bogów” nie zostały dotrzymane.  Nikt nie wrócił, aby dać im więcej ładunków z dobrami materialnymi.

Nawet najbardziej przyziemne aspekty naszej “nowoczesnej” cywilizacji zostały wyniesione do wyszukanych arkanów religijnych ceremonii utrzymywanych na poziomie o ogromnym znaczeniu.

Pict16 cargo_cult_gunPict17 cargo-cult2Pict18 cargocult_plane_prayer

CAŁKOWICIE INNA CYWILIZACJA MOŻE DZIAŁAĆ NA ZIEMI BEZ NASZEJ ŚWIADOMEJ WIEDZY

Pomimo tego, że wiedza ta jest ogólnie dostępna niesie ona ze sobą znacznie większe znaczenie w odniesieniu do tajemniczych społeczności przemysłu wojskowego, niż ogólnie dla całego świata.

Ty i ja możemy obecnie żyć na “wyspach” na Ziemi, które nazywamy kontynentami uważając, że są one jedynymi miejscami gdzie ktokolwiek może żyć.

Pomimo naszego całego zaawansowania którego jesteśmy świadomi, możemy nie mieć zielonego pojęcia o prawdziwym zakresie życia ludzkiego oraz technologii jaka została powołana do działania w naszym otoczeniu.

Ludzie ci mogli odwiedzić nas i przekazać nam “transporty” (kargo) w tym, co my postrzegamy jako odległą przeszłością.  Wkrótce stworzyliśmy szczegółowy system wierzeń w oparciu o ten fakt.

Pierwotne “kargo” mogło już dawno zniknąć lecz różne relikwie oraz dzieła sztuki pozostały oddając hołd temu czego w dalekiej przeszłości doświadczyli nasi przodkowie.

Inne “kargo” mogło rozbić się na Ziemi całkiem niedawno co zainspirowało wielorakie przełomowe myślenie, które obecnie odbieramy za pewnik w naszym społeczeństwie.

Pict19 5789476_apples-ipad-air-the-worlds-thinnest_t25859454

Obecnie myślimy, że uzyskaliśmy wszystkie odpowiedzi.  Żarliwie wierzymy, że rozumiemy rzeczywistość i nasze wnioski są rozsądne a nawet oczywiste.

Walczymy w obronie naszych systemów wierzeń nawet do utraty życia, gdyż wszystko to jest dla nas “normalne”.  Jest to tym, co “Bóg” nam objawił – choćby taki jak Bóg nauki.

Uważamy, że poziom technologiczny jaki obecnie posiadamy jest najlepszy, albo dąży on do tego stanu.

Ledwie możemy sobie wyobrazić coś innego, lepszego niż to co w tej chwili posiadamy.

Każda nowa zmiana jest na tyle stopniowa, że jesteśmy tylko troszkę podekscytowani zanim również i ona staje się “normą”.

AMERYKAŃSCY NAUKOWCY OMAWIALI RELIGIE “KULTÓW KARGO” W MAJU 1959 ROKU

Podobnie do “Kultów Kargo” otrzymaliśmy jedynie niewielkie przebłyski informacji o “niezidentyfikowanych obiektach latających” i “istotach pozaziemskich” w naszym codziennym świecie.

Nie każdy wierzy w niezliczone zeznania świadków naocznych.  Ci którzy w to wierzą są dodatkowo rozjuszeni poprzez opór innych.

Podobnie jak i “Kulty Kargo” cała wiedza jaką uzyskujemy od naszych gości może szybko wpaść pod czyjąś kontrolę tworząc systemy wierzeń, które bardzo rzadko – o ile w ogóle – są poddawane wątpliwościom:

W maju 1959 roku ukazał się artykuł Naukowców Amerykańskich na temat  Religii “Kultów Kargo”

http://www.scientificamerican.com/article/1959-cargo-cults-melanesia/

Mieszkańcy centralnych gór Nowej Gwinei są jedynie ostatnimi ofiarami chwyconymi w szpony szału odradzającego się “Kultu Kargo”.  

Jakkolwiek przesadzone są te mity oraz Chrześcijańskie wierzenia w swoich szczegółach wszystkie kulty poruszają ten sam temat: świat ma się zakończyć strasznym kataklizmem.  

Od tego czasu Bóg, przodkowie lub inny miejscowy bohater kulturowy pojawi się i zainauguruje błogi raj na ziemi.  

Śmierć, starzenie się, choroby oraz zło będą wtedy nieznane.  Bogactwo białego człowieka przypadnie Melanezyjczykom.  

Pomimo tego, że odnowienie tego ruchu kulturowego w jednym obszarze bez wątpienia inspirowało podobne ruchy na innych terenach to dowody wskazują na to, że kulty te powstawały niezależnie w wielu miejscach równolegle w odpowiedzi na te same nadwyrężenia oraz stresy społeczne.  

Pośród tych ruchów najlepiej znane są studentom “Taro Kult” na Nowej Gwinei, “Szaleństwo Vailala” w Papui, “Nagi Kult” na Espiritu Santo, “Ruch Johna Fruma” na Nowych Hebrydach i “Kult Tuka” na Fidżi.  

W pewnych czasach kulty te były tak dobrze zorganizowane i wyznawane z  tak fanatycznym uporem, że całkowicie blokowały pracę rządów.  

Wybuchy fanatyzmu (przyp. tłum.) bardzo często całkowicie zaskakiwały władze i stawiały je w obliczu masowych sprzeciwów na alarmującym poziomie …

Żołnierze obydwu stron podczas Drugiej Wojny Światowej zastawali swoje przybycie jako odbiór zapowiadanej Apokalipsy.  

Siły generalne, które wylądowały na Nowych Hybrydach, aby przygotwać się do krwawej bitwy o Guadalcanal zastały tubylców pracujących zawzięcie.  

[ Tubylcy] przygotowywali lotniska, drogi oraz porty dla czarodziejskich statków, które wierzyli, że przybędą z “Rusefel” (Roosevelt), od zaprzyjaźnionego króla z Ameryki.  

ZASTANÓWMY SIĘ CZY MOŻNA WYSNUĆ PEWNE PARALELE 

Jeśli uważasz, że “Kulty Kargo” nie są podobne do tego co dzieje się obecnie to te zdjęcia być może zmuszą cię do ponownego przemyślenia:

Pict20 Ben-and-BalloonPict21 M5007Pict22 autotitre_com_Pict23 giorgio_tsoukalosPict24 et_crashPict25 et_costumePict26 space+shipPict27 sexy_et_costume

PROSZĘ NIE ODBIERAĆ TEGO ŹLE 

Proszę nie odbierać tego źle.  Informacja ta nie ma na celu zbagatelizowania waszych systemów wierzeń.

Jest ona przekazana, aby po prostu dostarczyć wam bardzo istotnego przykładu na  temat prawdy.  Każda era, która stawiała się na piedestale “wszechwiedzącej” okazywała się być w ogromnym błędzie.

W naszym własnym przypadku Europa, Afryka, Azja i obydwie Ameryki są takimi “wyspami” gdzie wytworzył się znacznie większy “Kult Kargo”.

Wszystko co wiemy jest dla nas “normalne” i dlatego też postrzegamy to jako naszą codzienną rzeczywistość.

JESTEŚMY NA WYSPACH O NASZYM WŁASNYM “KULCIE KARGO” 

Posiadamy obecnie ogromną, niezaprzeczalną ewidencję na temat tego, że nasz układ słoneczny oraz Ziemia jest już skolonizowana na gigantyczną skalę przez ludzi, którzy normalnie nie są nam znajomi.

Dowody obejmują zeznania naocznych świadków pokrywające się ze sobą jak i zdjęcia anomalii strukturalnych na Księżycu, Marsie i innych księżycach innych planet.

Struktury te obejmują piramidy, obeliski, gigantyczne twarze ludzkie, olbrzymie szklane kopuły oraz zawalone dachy podziemnych pomieszczeń.

Wiele z tych dowodów zostało zestawionych i zaprezentowanych w książce “Tajemnice Wzniesienia” (The Ascension Mysteries), którą właśnie skończyłem pisać i ma być wydana trzydziestego sierpnia tego roku.

Nigdy wcześniej nie zestawiałem tak “ogromnego podsumowania” wszystkich najlepszych danych świadków naocznych.  Z entuzjazmem oczekuję na to jakie wrażenie zrobi to na was w miarę czytania lektury.

Dziękuję za wasze wsparcie, książka ta jest numerem jeden w czterech różnych kategoriach na Amazonie i zawiera się w 64 wszystkich książek zawartych w tym katalogu

Wstępne zamówienie zapewnia niższą cenę oraz to, że otrzymacie swoje “kargo” około 30-go sierpnia!

Pict28 1007 Wilcock B

Odnośnik do książki na stronie Amazon

NIEKTÓRZY LUDZIE NA NASZYCH WYSPACH ZNAJĄ PRAWDĘ O “RESZCIE ŚWIATA” 

Istnieją również ludzie na naszych “wyspach”, którzy są już mocno zaangażowani w te większe cywilizacje.

Ukryli oni te połączenia przed resztą nas.

Nowe zeznanie świadka naocznego ujawniło, że Kabal – globalna elita bankierów – posuwała do przodu SSP (Secret Space Program) przynajmniej od późnych lat tysiąc siedemsetnych.

PIERWSZYM KROKIEM SSP BYŁO WYTWORZENIE STEROWCÓW 

Pierwszym ruchem Kabala było ustanowienie tajnych baz w Ameryce Południowej na początku lat tysiąc osiemsetnych.

Pokusili się oni tam o pierwsze osiągnięcie podróży powietrznej przy pomocy balonów oraz technologii sterowców.

Prace na większą skalę rozpoczęły się w latach 1825-tych a znaczące sukcesy zostały osiągnięte w latach 1850-tych.

W otwartym świecie odtajnionych informacji pierwszy statek powietrzny napędzany parą pojawił się w 1852 roku.  Przewędrował on 17 mil z prędkością 6 m/h.

Pict29 54cb1b5592f17_-_bho-airship-02-0913-lgn-72357366

Jak zawsze, utajniona technologi jest znacznie lepsza niż to co świat widział.

Hrabia Ferdinand Von Zeppelin opatentował pierwszą konstrukcję sztywną statku powietrznego, która doprowadziła do wynalezienia sterowców stając się zabójczą bronią podczas Pierwszej Wojny Światowej.

Patent Von Zeppelin był kolejnym przykładem ściśle tajnej technologii, która wyciekła do opinii publicznej i została użyta dla celów taktycznych.

Pict30 54cb1b5744563_-_bho-airship-05-0913-de-74442678

Ostatecznie używanie sterowców zostało zaniechane po wydarzeniach takich jak w Hidenbergu w 1937 roku oraz po uzmysłowieniu sobie, że silne wiatry mogą znieść je wprost na ziemię i pozabijać całą załogę.

Utajnione sterowce Niemieckie z czasów Pierwszej Wojny Światowej były tak ogromne, że służyły jako transportowce do przenoszenia wielkiej liczby różnych samolotów bojowych na raz.

Pict31blimp-sizePict32 376d8a652028e4b940c378f37e147619Pict33 Schutte-Lanz_silhouettes

UTAJNIONE OKRĘTY POWIETRZNE ZROBIŁY WIELKI POKAZ W LATACH 1895-96

W świecie tajnych informacji rzeczy poruszały się do przodu znacznie szybciej w latach tysiąc osiemsetnych.

Szczytem tego był widok fali “statków powietrznych” gdzie niemieckojęzyczni ludzie pilotowali owe okręty wzdłuż kolei transkontynentalnej w Ameryce.

Kolej ta została wybudowana przez, oraz pozostała własnością Harrimana, członka organizacji Kabala. Statek powietrzny wylądował, niemieckojęzyczni ludzie rozmawiali z lokalną ludnością a nawet oferowali przejażdżki.

Od tamtego czasu powstał ściśle utajniony program z pełną intencją, aby doprowadzić do kolonizacji naszego układu słonecznego, co nigdy nie zostało oficjalnie przedstawione publicznie nawet do dnia dzisiejszego.

Prawdziwa technologia antygrawitacyjna oraz możliwości, aby opuścić orbitę Ziemską pojawiły się dopiero wtedy, gdy Niemcy zawarli umowę z pewnymi grupami Istot Pozaziemskich na początku dwudziestego wieku.

Dane te zostały przekazane przez wewnętrznego naocznego świadka “Brucea”, najlepszego informatora Hoglanda, którego opisuje w swojej nowej książce, oraz przez inżyniera lotniczego Williama Tompkinsa.

W TOKU SĄ WOJNY, KTÓRYCH ZADANIEM JEST UTRZYMYWANIE NAS W NIEWIEDZY

Poprzez milenia toczyły się wojny, aby utrzymywać “wyspy” w niewiedzy na temat znacznie większej populacji ludzkiej otaczającej nas oraz technologii jaką oni dysponują.

Podobnie jak i Melanezyjczycy tuż przed Drugą Wojną Światową uważamy, że kontynent wyspiarski na którym obecnie żyjemy jest jedynym pełnym zakresem życia cywilizacyjnego jaki istnieje we Wszechświecie.

Obecnie, zamiast mórz i oceanów, które są zbyt trudne do przemierzania napotykamy ogrom przestrzeni kosmicznej.

Podobnie jak i Melanezyjczycy, którzy nie posiadali łodzi potrzebnych do nawigowania wokół globu, jawnie nie posiadamy żadnej technologii, która pozwoliłaby nam na podróże kosmiczne.

Z tego powodu mogą toczyć się wojny w naszym układzie słonecznym oraz wokół ziemi przy użyciu technologii maskującej, której my jesteśmy całkowicie nieświadomi.

W naszych kategoriach wojny ten ukazywałyby się jako wojny starożytnych bogów (przyp. tłum.).

Pisemne podania o nich przeistoczyłyby się w religie wypełnione wierzeniami oraz rytuałami rekonstruującymi tamte wydarzenia.

Melanezyjczycy nie mieli żadnego pojęcia o rzeczywistym ogromie naszego świata.  Wszystko to co widzieli zawierało się w żołnierzach oraz technologii jaką oni dysponowali.  Cały system wierzeń został stworzony w oparciu o te fakty.

W miarę jak poruszamy w się w kierunku drugiej części, przedyskutujemy ogromny zakres ludzkiego życia istniejącego w naszej galaktyce oraz powiemy o różnicach w postrzeganiu czasu, która występuje w zależności od rozwoju tych istot (przyp. tłum.).

KLIKNIJ  TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO CZĘŚCI II: PRZESTRZEŃ I CZAS

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1200-full-disclosure-asc?showall=1&limitstart=

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

 

Total Page Visits: 3995 - Today Page Visits: 1