Po co to wszystko?

Jeśli dotarłeś w to miejsce, to oznacza, że jesteś Odkrywcą. To niesamowite, bo my też! Sławek wykonał masę pracy, żeby obudzić wielu z nas. Postanowiliśmy przyłączyć się do niego i rozwinąć to, czemu on dał początek. Stawiamy kolejne kroki i jesteśmy zdeterminowani i nastawieni na zwycięstwo z Kliką!

Jesteśmy grupą ludzi, dla których wolność nie jest pustym słowem a drogą, którą bez względu na przeciwności będziemy kroczyć i NIGDY się nie poddamy!

O wolność trzeba walczyć, zwłaszcza, że jesteśmy w przełomowym momencie historii.

Jeżeli czujesz energię płynącą z naszych serc, przemawia do Ciebie nasz przekaz i chcesz być czynną, a nie pasywną częścią Ruchu Oporu, to koniecznie napisz do nas, a nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Zespół Kosmicznego Ujawnienia 🙂

Nasza ekipa

Sławomir Lernaciński
Sławomir LernacińskiZałożyciel i współtwórca bloga „Kosmicznego ujawnienia”
Jestem poszukiwaczem prawdy jakakolwiek ona się okaże. Jestem człowiekiem nieustępliwym w dążeniu do celu. Naprawiać, nagłaśniać, tworzyć i rozpowszechniać jest moim priorytetem. Moja podróż zaczęła się od tłumaczeń, jednak z pewnością zakończy się na PEŁNYM UJAWNIENIU.
Annie
AnnieTworzenie i edycja filmów, głos Corey’a, wsparcie graficzne, tworzenie nagrań dźwiękowych (audiobooków) zawierających odczytany tekst publikacji książkowej;
Od dzieciństwa patrzyłam w gwiazdy i do czegoś tęskniłam. Teraz już jestem tego pewna co to było … moja Kosmiczna Rodzina czeka na mnie gdzieś tam aż przygotuję się na ich przyjście.
Marcin
MarcinTłumacz, doradca, twórca
Jestem podróżnikiem z dala od domu. Odkrywcą nieznanego z pragnieniem wolności i pokoju, aby doświadczając życia z czymkolwiek się spotkam, kochać, przebaczać i iść ścieżką miłości z wdzięcznością tam, gdzie poprowadzi mnie cichy głos serca.
Romek Felcyn
Romek FelcynTłumacz
Wędruję przez światy…
Andrzej
Andrzej Edycja tekstu, korekta faktów i pomoc techniczna
Niech wolność całej rasy ludzkiej,
zdrowie wszystkich ludzi,
pomyślność, harmonijne działanie,
pokój i wszelka obfitość
rozleją się na tym planie w sposób
jakiego Ziemia nigdy dotąd nie doświadczyła.
Niech się tak stanie!

Niech wszystkie dzieci na Ziemi
czują się kochane, zaopiekowane,
szczęśliwe i syte.
Niech się tak stanie!

Elwira Długołęcka
Elwira DługołęckaTłumaczka, korektorka
Jestem tu, by szerzyć wizję wolności, miłości i pokoju, która zamanifestuje się, jeśli zaczniemy od samych siebie i naszych dzieci – to one są przyszłością tej planety.
Total Page Visits: 10859 - Today Page Visits: 2