Po co to wszystko?

Jeśli dotarłeś w to miejsce to oznacza, że jesteś Odkrywcą. To niesamowite, bo my też! Sławek wykonał masę pracy żeby obudzić wielu z nas. Postanowiliśmy się do niego przyłączyć i rozwinąć to czemu on dał początek. Stawiamy kolejne kroki i jesteśmy zdeterminowani i nastawieni na zwycięstwo z Kliką!

Jesteśmy grupą ludzi, dla których wolność nie jest pustym słowem a drogą, którą bez względu na przeciwności będziemy kroczyć i NIGDY się nie poddamy!

O wolność trzeba walczyć zwłaszcza, że jesteśmy w przełomowym momencie historii.

Jeżeli czujesz energię płynącą z naszych serc, przemawia do Ciebie nasz przekaz i chcesz być czynną a nie pasywną częścią Ruchu Oporu to koniecznie napisz do nas a nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Zespół Kosmicznego Ujawnienia 🙂

Nasza ekipa

Sławomir Lernaciński
Sławomir LernacińskiZałożyciel i Współtwórca Bloga Kosmicznego Ujawnienia
Jestem poszukiwaczem prawdy jakakolwiek ona się okaże. Jestem człowiekiem nieustępliwym w dążeniu do celu. Naprawiać, nagłaśniać, tworzyć i rozpowszechniać jest moim priorytetem. Moja podróż zaczęła się od tłumaczeń, jednak z pewnością zakończy się na PEŁNYM UJAWNIENIU.
Annie
AnnieTworzenie i Edycja Filmów, Głos Corey, Wsparcie Graficzne
Od dzieciństwa patrzyłam w gwiazdy i do czegoś tęskniłam. Teraz już jestem tego pewna co to było … moja Kosmiczna Rodzina czeka na mnie gdzieś tam aż przygotuję się na ich przyjście.
Marcin
MarcinTłumacz, doradca, twórca
Jestem podróżnikiem z dala od domu. Odkrywcą nieznanego z pragnieniem wolności i pokoju, aby doświadczając życia z czymkolwiek się spotkam, kochać, przebaczać i iść ścieżką miłości z wdzięcznością tam, gdzie poprowadzi mnie cichy głos serca.
Romek Felcyn
Romek FelcynTłumacz
Andrzej
Andrzej Edycja tekstu, korekta faktów i pomoc techniczna
Niech wolność, zdrowie,
pomyślność,
harmonijne działanie, pokój
i wszelka obfitość,
rozleją się na tym planie
w sposób
jakiego nigdy dotąd Ziemia
nie doświadczyła.
Niech się tak stanie!
Total Page Visits: 3952 - Today Page Visits: 2