Czy masowe aresztowania przedstawicieli rządu Arabii Saudyjskiej są oznaką porażki Kliki?

Data publikacji oryginału: 12 listopada 2017 r.

49 ważniejszych urzędników rządu Arabii Saudyjskiej zostało aresztowanych a setkom innych zamrożono konta bankowe co rozpoczęło się 4-go listopada tego roku.

W chwili gdy uzmysłowimy sobie, że są to ludzie, którzy koordynowali dla Kliki (Cabal) fałszywe operacje takie jak działania ISIS, atak z 9/11 (World Trade Centre) oraz inne to powinniśmy uświadomić sobie wagę tego wydarzenia.

Powyższe zdjęcie ukazuje (aresztowanych) urzędników, którzy są zmuszeni do spania pod cienkimi narzutami w jasno oświetlonym holu Hotelu Ritz Carlton w Arabii Saudyjskiej.

Jest to tylko jeden z dziesiątek zapalnych newsów sugerujących … zgadnijcie co … NADCHODZĄ OGROMNE ZMIANY tak jak to zostało przewidziane w Części I i II.

Dostąpiliśmy zaszczytu ujawniania tych nowych szczegółów, którą są delikatne odnośnie całej misji i jak dotychczas nie pokazały się nigdzie indziej w takiej formie.

Ten artykuł będzie krótszy niż pozostałe gdyż bardzo intensywnie odwraca się naszą uwagę od wydarzeń rzeczywistych, jednakże wszystko to musi zostać opublikowane.

DZIAŁANIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ

Bardzo obszernie omawialiśmy fakt, że cały świat jest rządzony przez sekciarską, rasistowską, ludobójczą i seksualnie perwersyjną grupę, którą my nazywamy Kliką (Cabal).

Zaprezentowaliśmy również dowody na działania rosnącej ciągle w siłę grupy Sojuszu, który podejmuje działania w celu pokonania zagrożenia płynącego od strony tych sekciarskich elit.

Jedną z większych niespodzianek dla “nowicjuszy” i “wzorcowych” użytkowników forum 4Chan będzie fakt, że wiele ludzi z Armii Amerykańskiej oraz Agencji Wywiadowczych obecnie działa przeciwko Klice (Cabal).

Jasne jest, że Sojusz wygrywa tę wojnę. Wydarzenia obnażające Klikę nie idą w próżnię, są one robione celowo.

W rzeczy samej jesteśmy obecnie świadkami zakańczania ostatniego etapu “III Wojny Światowej” odbywającej się w cieniu dnia powszedniego.

Potencjalne następstwa aresztowań mających miejsce 4-go listopada są na miarę pokonania Niemców podczas II Wojny Światowej albo przynajmniej odniesienia zwycięstwa nad którąś z grup Osi Zła.

Nawet ci, którzy są całkowicie odłączeni od działań Sojuszu i dalecy od jakiejkolwiek wiedzy odnoszącej się ich akcji mogą obecnie zobaczyć (zachodzące) niezaprzeczalne, rewolucyjne zmiany (na świecie).

PAMIĘTAJMY O …

Masakra w Las Vegas była straszliwie spapraną robotą z kategorii “fałszywe operacje” wydarzeniem, które miało za zadanie rozbroić wszystkich Amerykanów i wprowadzić publiczne skanery w powszechnych miejscach takich jak wejścia (do budynków publicznych).

Wydarzenie to było dosłownie naszpikowane symbolami rytualnymi co omówiliśmy już w Cz. I co objęło również ataki (na ludzi) tuż pod samą piramidą wyposażoną w tryskający światłem wierzchołek. 

Przynajmniej trzy ważniejsze produkty medialne przewidziały tego typu wydarzenie: film “Marsjanie Atakują”, film “Kac Vegas” i piosenka Robbie Williamsa “My and My Monkey”.

Śledztwo prowadzone w celu wykrycia innych potencjalnych strzelców ujawnia zniewalającą ilość dowodów na używanie helikopterów w celu dostarczania oraz usuwania dodatkowych zabójców “na” oraz “z” miejsca wydarzeń.

Wewnętrzne ruchy dotyczące sprzedaży akcji hoteli MGM tuż przed masakrą za 33 dolary – co ma również ogromne znaczenie okultystyczne – były także kluczowym elementem całego tego wydarzenia.

Kilku obserwatorów zwróciło również uwagę na fakt, że George Soros także “przypadkowo” wyciągnął 42 miliony dolarów na krótko przed nastąpieniem tej masakry. 

Oznacza to, że Soros spił krwawicę, której pozbyła się MGM.

CAŁE TO ZAJŚCIE ŚMIERDZI NA KILOMETR 

W Cz. II przedstawiliśmy nowe zeznania informatorów z forum internetowego 4Chan gdzie grupa omawiała co tak naprawdę wydarzyło się w Las Vegas i dokąd to wszystko zmierza.

Pomimo  tego, że całe to zajście miało miejsce półtora miesiąca temu to tak wiele wydarzyło się od tego czasu, że wydaje się jakby to było wieki temu.

Nie ujawniono żadnych ścieżek filmowych. Nie podjęto żadnego formalnego dochodzenia w tej sprawie.

Najbliższym usankcjonowanym świadkiem miał być “Jesus Campos” występujący w programie telewizyjnym Ellen DeGeneres.

Film “Jesus Camp” jest prawdopodobnie najbardziej szyderczą i degenerującą produkcją Hollywoodzką wymierzoną przeciwko Chrześcijaństwu.

(Masakra w Las Vegas) była najtragiczniejszą strzelaniną w Amerykańskiej Historii a główny nurt medialny próbuje przejść koło tego jakby nic nigdy się nie stało. Jest to kolejny akt oskarżenia Mass Mediów o zbrodnię a także większego aparatu (korporacyjnego, przyp. tłum.), który używa ich w celu promowania zniszczenia ludzkości.

UPŁYNĘŁY 3 TYGODNIE OD CZASU WAŻNIEJSZYCH PRZECIEKÓW UJAWNIONYCH W POPRZEDNICH CZĘŚCIACH

To już 3 tygodnie od czasu gdy opublikowaliśmy poprzednią część, która dokumentuje pokonanie Kliki (Cabal) a znacznie większe wydarzenia mają nastąpić w niedalekiej przyszłości.

Z perspektywy czasu cała Masakra w Las Vegas wygląda na paniczną próbę odwrócenia uwagi przed wypłynięciem skandalu Weinsteina oraz innych nadchodzących porażek (Kliki). Najwyraźniej nie zdało to swojego egzaminu.

Obecnie jesteśmy świadkami roztaczającego się przed naszymi oczami zdumiewającego kręgu nadużyć seksualnych elit oraz (wszelkich oznak) tuszowania ich. Każdy dzień przynosi nam nowe straszliwe oraz depresyjne “rewelacje”.

Zadaliśmy sobie sporo trudu grzebiąc na forum 4Chan w świecie informatora, który używa pseudonimu MegAnon. Treść jego wypowiedzi jest bardzo interesująca … ujmując to delikatnie.

Wydaje się to być ta sama osoba, która pozostaje aktywna conajmniej od lipca 2016 r. i która z sukcesem przewidziała ujawnienie treści afery pedofilskiej podanej nam przez Wikileaks w serii korespondencji elektronicznej w październiku tego samego roku.

JEŚLI JEST TO PRAWDĄ TO NADCHODZĄ WYDARZENIA CAŁKOWICIE ZMIENIAJĄCE OBRAZ NASZEGO ŚWIATA 

Całkiem niedawno informator ten działający na forum 4Chan przewidział, że już niedługo Prezydent Trump wygłosi mowę podczas której całkowicie obnaży Klikę (Cabal). Przemówienie to całkowicie zakwestionuje historyczną wiarygodność FBI, CIA i Systemów Rezerw Federalnych, którym przypisane zostaną niewyobrażalne zbrodnie.

Dochodzą do nas również słuchy, że Wikileaks posiada ukrytą stertę dokumentów, zdjęć i filmów, które są znacznie mocniejsze niż ujawniony w październiku 2016 roku skandal „Pizzagate”.

Julian Assange ujawnił zakodowaną nazwę „hash”, która widocznie ma odkodować pewien plik w chwili gdy zostanie on upubliczniony bez względu na to kiedy się to stanie.

Plik ten najprawdopodobniej został skonfiskowany przez NYPD z laptopa Antony’ego Weiner’a zaraz po tym jak został on aresztowany z zarzutami o pedofilię i jeszcze przed tym jak FBI zdołało położyć na nim łapy. Został on niewątpliwie stworzony z pomocą jego żony Humy Abedin, która była zastępcą prezesa w Kampanii Wyborczej Hillary Clinton.

Folder ten posiadał nazwę „Ubezpieczenie na życie”. Najwidoczniej był on stworzony w celu zapewnienia przeżycia parze Weiner i Abedin w razie prób ich zabójstwa. Istnienie tego pliku oraz jego treść została przewidziana i ujawniona przez informatora pochodzącego z Waszyngtonu DC na antenie TBRNews jak i również przez MegAnon-a na forum internetowym 4Chan, jak i również przez inne źródła.

SPRAWY NABIERAJĄ PĘDU W ZADZIWIAJĄCY SPOSÓB

Najszybszą możliwą datą ujawnienia przez Wikileaks tych informacji było 21 października. Bardzo śpieszyliśmy się, by opublikować kolejną część do tego czasu bez żadnego zrozumienia jak szybko ma nastąpić „zrzut danych”. Cały artykuł jest przeznaczony dla tych, którzy mogą mieć trudności z objęciem całej treści tej bardzo kompleksowej historii.

Istnieje ponad 10 tys. politycznych wątków w dniu, w którym informator opublikował to na forum 4Chan i dlatego też my również pracowaliśmy w celu połączenia tych wydarzeń. Dzięki temu cały proces dociekań będzie znacznie uproszczony jeśli Czytelnik nie posiada czasu potrzebnego na przeprowadzenie pełnego dochodzenia.

JEDEN Z NASZYCH INFORMATORÓW PRAWIE STRACIŁ ŻYCIE

Pół godziny po tym jak opublikowaliśmy Cz. II artykułu „Nadchodzą Ogromne Zmiany” jeden z naszych czołowych informatorów, którego nazywamy tutaj Paul, prawie stracił życie w wypadku samochodowym po zderzeniu czołowym.

Miało to wyjątkowo ogromne znaczenie gdyż większość informacji umieszczonych w tamtym artykule pochodziła od niego. Przez około dwa dni nic o tym nie wiedziałem gdyż został on umieszczony w szpitalu. Jest to ten sam informator, któremu ukradziono cały dobytek pozostawiając tylko na blacie kuchennym kule przeciwpancerną.

Miało to miejsce na krótko po tym jak opublikowałem jego informacje w sierpniu.

Policjanci powiedzieli mu, że nie ma tam żadnych śladów włamań pomimo wyraźnego śladu buta na drzwiach przez które włamano się do wewnątrz. Byli oni tak bardzo wystraszeni, że nie weszli nawet do domu. Podrzucili po prostu Paula zostawiając go na zewnątrz i sam musiał udać się do środka.

Ten atak był nasiąknięty mściwością gdyż rozbito mu o podłogę na drobne kawałki wszystkie kryształy i ukradziono wszystkie osobiste rzeczy dotyczące jego trzydziestoletniej historii. Wwiercano się w ściany w celu poszukiwania tajemnych kryjówek i wszystkie znalezione cenne dokumenty oraz pamiątki zostały mu zabrane.

BARDZO NIEPRZYJEMNY WYPADEK SAMOCHODOWY

W drugim znacznie poważniejszym przypadku, który nastąpił pół godziny po opublikowaniu mojego kolejnego artykułu Paul ucierpiał z powodu czołowego zderzenia z innym samochodem. Zatrzymał się on na zakupy w sklepie spożywczym na drodze dwupasmowej o dużym natężeniu ruchu. Kierowca nadjeżdżającego samochodu skierował się wprost na jego pas a Paul po jednej stronie miał tylko ścianę co nie dawało mu szansy manewru … ani ucieczki. Była to perfekcyjnie zastawiona pułapka. Nadjeżdżający samochód zamiast zwolnić lub skręcić cały czas utrzymywał tor kolizyjny i tak naprawdę jeszcze przyśpieszył.

Samochód marki Range Rover był ostatnią wartościową rzeczą jaką Paul jeszcze wtedy posiadał i został on zniszczony bez szans na naprawę podczas tego wypadku.

Na sekundę przed zderzeniem próbował on ratować się zmieniając tor jazdy, by uderzyć pod kątem i zredukować siłę uderzenia. Równie dobrze mógł to być ruch, który uratował mu życie nawet pomimo tego, że uderzenie nastąpiło nawet bliżej miejsca kierowcy.

Uderzył on ciałem w przednią szybę co zostawiło widoczne pęknięcia co można zobaczyć na załączonym zdjęciu. Jego krew była rozbryzgana na szybie oraz na bocznych drzwiach po stronie kierowcy. Na całe szczęście skończyło się to (tylko) urazem karku i wstrząśnieniem (mózgu) nie licząc straty materialnej, która obejmowała ostatnią rzecz jaką posiadał.

Od tego czasu podjęliśmy poważne środki ostrożności po to, by te wartościowe informacje nigdy nie zostały zapomniane.

Niedługo będziemy mieli jeszcze więcej do powiedzenia na ten temat.

BARDZO ZNACZĄCE OSOBISTE ZNAKI

Niecałe dwie godziny od otrzymania tej straszliwej wiadomości doświadczyłem osobistego przypadku podczas którego rozpoznałem zwiastun nadchodzących globalnych zmian.

Istnieje pewna bardzo szczególna sytuacja w moim życiu, która bardzo często jest używana w moich snach, by bezpośrednio porównać mnie z Kliką (Cabal).

Otrzymałem wiadomości z pierwszej ręki o tym, że policja zacieśnia pętle odnośnie tej samej sytuacji i właśnie ma dokonać bardzo znaczących aresztowań, które mogą zakończyć to wszystko.

Był to zaskakujący i całkowicie nieoczekiwany przypadek. Rozmawiałem już o tym z funkcjonariuszem policji. Zauważyłem potęgę synchronizacji (wydarzeń), która nastąpiła niemalże natychmiastowo.

Z wielu powodów, w tym również dotyczących mojego osobistego bezpieczeństwa, nie mogę podać więcej szczegółów odnośnie tego co się wydarzyło lecz ujmę to krótko – zrobiło to na mnie ogromne wrażenie.

Z powodu tego, że cała ta sytuacja jest bezpośrednią analogią do Kliki (Cabal) w dziesiątkach moich snów, postrzegam ją jako przepowiednię masowych aresztowań, które wiszą w powietrzu.

Wydarzenie to przyciągnęło moją uwagę odnośnie tego jak inne następujące wkrótce wydarzenia mogą potwierdzić tę globalną przepowiednię odnośnie tej kwestii.

Wcale by mnie to nie zdziwiło.

KOLEJNA DZIWNA WIADOMOŚĆ: GRUPY KLIKI TWIERDZĄ, ŻE ICH DEFICYT WYNOSI 666 MILIARDÓW DOLARÓW

Nawet nie miałem jeszcze czasu, by umieścić tego w moim poprzednim artykule a 20 października pewne aspekty Kliki (Cabal) pochodzące z Amerykańskiego Rządu wykonały kolejny bardzo znaczący, symboliczny gest.

Podano, że deficyt USA za rok fiskalny 2017 wynosi dokładnie 666 miliardów dolarów.

Powtórzę ponownie, że odwołuje się to bezpośrednio do symboliki, którą mogliśmy zobaczyć w Masakrze w Las Vegas i wielu innych “fałszywych operacjach”.

Postrzegam to jako kolejny znak zranionej i rozgniewanej Kliki (Cabal), która wrzeszczy w szale na drodze do nieuchronnego upadku.

Otwarcie przechwalali się o tym, że mogą fingować budżet z jednoczesnym ogłaszaniem ich okultystycznej religii wraz z rozsiewaniem strachu.

ŚLEDZTWO MUELLER’A PROWADZI DO PODESTY

23 października, śledztwo prowadzone przez Roberta Muellera – co do którego większość ludzi myślała, że toczyło się przeciwko Trumpowi – dosięgnęło grupę Podesty. 

Było to kolejnym potwierdzeniem tego co powiedział MegAnon na forum 4Chan.  Powiedziano nam, że ci z afery pedofilskiej zostaną aresztowani ale nie z powodów, których byśmy się spodziewali.

KOLEJNY DZIEŃ PRZYNOSI KOLEJNY SZOK: CLINTONOWIE (KRAJOWY KOMITET PARTII DEMOKRATYCZNEJ – DNC) PŁACILI ZA POSZUKIWANIE POWIĄZAŃ TRUMPA Z ROSJĄ

Dosłownie następnego dnia, 24 października, pojawiła się kolejna sensacyjna wiadomość.

Znajdujemy w prasie, że zarówno Hillary jak i Krajowy Komitet Partii Demokratycznej zleciły i sfinansowały śledztwo w celu udowodnienia rzekomych powiązań Trumpa z Rosją. 

Historia ta była dość obszernie opisana na portalu Zero Hedge. 

Wszystkie internetowe potwory należące do Kliki (Cabal) takie jak: Twitter, Facebook, YouTube czy Apple News zaczęły cenzurować całą prawdę przypinając jej etykietkę “Fake News”. Obecnie znajdujemy niezaprzeczalne dowody na to, że wszystkie te argumenty były jednym stekiem kłamstw. Informatorzy donoszą nam, że cała narracja “Fake News” i wynikająca z tego cenzura była rozpoczęta z zamiarem przytłumienia (gigantycznego) skandalu pedofilskiego.

Nie oznacza to, że jestem członkiem ruchu “Alt-right” (https://pl.wikipedia.org/wiki/Alt-right ), nic z tych rzeczy. Moim głównym interesem tutaj jest ujrzenie obnażonej i pokonanej Kliki (Cabal).

Powiedzmy sobie szczerze: Klika (Cabal) zinfiltrowała obydwie strony politycznej sceny Amerykańskiej; ja osobiście byłem wychowany w tradycyjnej rodzinie Demokratów.

WIADOMOŚCI Z TEGO SAMEGO DNIA: GEORGE H. W. BUSH ZOSTAŁ OSKARŻONY O MOLESTOWANIE SEKSUALNE

Dosłownie tego samego dnia pewna kobieta oskarżyła George H. W. Busha o obmacywanie jej podczas robienia zdjęcia. George przyznał się do tego i przeprosił. 

Wyjaśnienia dlaczego nie potrafił on unieść ręki powyżej tyłka kobiety były tak żałosne i szokujące, że wiele ludzi skomentowało to na Internecie.

Następnego dnia kolejna kobieta ujawniła niemalże identyczną historię dotyczącą molestowania seksualnego przez tegoż samego mężczyznę. Do 26 października liczba kobiet oskarżających Busha o molestowanie seksualne zwiększyła się do 4. 

Nie trzeba tutaj dodawać, że tego typu zachowanie jest typowe dla psychopatycznych, perwersyjnych jednostek ludzkich w szczególności gdy wykorzystuje się do tego sytuację taką jak robienie zdjęć.

WIADOMOŚĆ Z TEGO SAMEGO DNIA: SKANDAL „PIZZAGATE” UWIARYGODNIONY

Dokładnie tego samego dnia 24 października 2017 roku widzimy aresztowanie bezpośrednio powiązane z frazą „ser do pizzy”, która została użyta po to, by złapać kogoś poszukującego pornografii dziecięcej.

10/24: Nowojorska policja użyła frazy „ser do pizzy”, by schwycić mężczyznę poszukującego pornografii dziecięcej

https://www.usnews.com/news/best-states/new-jersey/articles/2017-10-22/after-cheese-pizza-post-officer-arrested-for-child-porn 

Prokuratorzy donoszą, że tajny funkcjonariusz policji nawiązał kontakt z Salamak’iem po tym jak umieścił on ogłoszenie na Craigslist, że poszukuje kobiet i mamuś, które „mają na zbyciu ser do pizzy”, co było oczywistym odniesieniem do dziecięcej pornografii. 

Po uzyskaniu przez policję nakazu przeszukania jego maili, prokuratorzy donoszą, że odnaleźli tam pięć załączników z nagimi zdjęciami dziewczynek.

To zasadniczo dowodzi, że określenie „ser do pizzy” i inne frazy określające składniki żywności odnoszące się do pizzy znajdowane w poczcie elektronicznej afery “Pizzagate” są rzeczywiście określeniem na dziecięcą pornografię.

Czas ukazania się tego ogłoszenia jest bardzo ciekawy zważywszy na wszystko co ostatnio ujrzało światło dzienne.

DZIEŃ 10/25: PIERWSZY PREZES SĘDZIÓW NAKAZUJE PRZEPROWADZENIE ŚLEDZTWA ODNOŚNIE UMOWY “URANIUM ONE” ZAWARTEJ PRZEZ HILLARY CLINTON

Następnego dnia 25 października dowiadujemy się, że Hillary była tematem kolejnego śledztwa przeprowadzonego przez Kongres Amerykański odnośnie niewyobrażalnych zbrodni. Tym razem dotyczyło ono sprzedaży przez nią praw do pokładów uranu, który po uprzednim przetworzeniu mógł być wykorzystywany do użycia w budowie broni jądrowej … zgadnijcie dla kogo – dla Rosji.

10/25: Pierwszy Prezes Sędziów nakazuje przeprowadzenie śledztwa dotyczącego umowy “Uran 1” podpisanej z Rosją przez Hillary Clinton

http://www.zerohedge.com/news/2017-10-25/senate-intel-chairman-calls-special-prosecutor-investigate-uranium-one-deal 

Hillary Clinton ponownie znalazła się na celowniku Kongresu Amerykańskiego po tym jak Komisje Amerykańskiego Parlamentu rozpoczęły śledztwo odnośnie umowy o kryptonimie “Uran 1” dotyczącej sprzedaży pokładów uranu podpisanej przez nią jeszcze za czasów panowania Obamy. 

Stało się to po ponad roku podejrzeń po wysuniętych po raz pierwszy przez Peter’a Schweizer’a  oskarżeniach dotyczących qui pro quo (coś za coś) po jego niesławnym expose pt. “Pieniądze Clintonów”. 

Portal Internetowy The Hill rzucił w ostatnim tygodniu nowe światło na zarzuty odnośnie dochodzenia prowadzonego przez FBI dotyczącego prób przekazania łapówki przez agentów Rosyjskiego przemysłu nuklearnego “Rosatom” usiłujących wymusić kontrolę nad Kanadyjską firmą „Uranium One” tylko przy posiadaniu 20% udziałów tej firmy.

Jest to tak dziwne, że nie można wymyślić czegoś takiego… biorąc pod uwagę czas ukazania się tej wiadomości przychodzi na myśl, że zostało ono ujawnione w razie spełnienia się scenariusza o masowych aresztowaniach mogących nastąpić w USA.

Tego samego dnia wystąpiłem w radiu „Outer Limits” i omawiałem wszystko co wydarzyło się do tego czasu. 

KOLEJNEGO DNIA OPUBLIKOWANO INFORMACJE ODNOŚNIE ZABÓJSTWA J.F. KENNEDY’EGO 

Kolejnym ogromnym wydarzeniem było odtajnienie 26 października dokumentów dotyczących zabójstwa J.F. Kennedy’ego. 

Cała dokumentacja była utajniona aż przez 54 lata… a czas ich ujawnienia jest również bardzo zastanawiający.

Amerykański Prezydent powiedział, że cała dokumentacja zostanie odtajniona jednak gdy nadszedł na to czas to okazało się, że wiele z nich usunięto z publikacji. Informatorzy donieśli mi, że stało się tak ze względu na mającą miejsce batalię odnośnie tego „kogo należy poświęcić”. Klan Bushów znalazł się tam w czołówce.

Strona Internetowa National Archives podsumowuje prace mające związek z tym procesem. 

Artykuł z portalu Infowars przedstawia w jaki sposób Roger Stone wywarł poważny nacisk na rekomendacje dotyczące ujawnienia tych dokumentów oraz sugerował co one mogą w sobie zawierać.

NAPŁYW NOWEJ DOKUMENTACJI ROZPOCZĄŁ SIĘ ZARAZ NA DRUGI DZIEŃ

Zaraz na drugi dzień, 27 października 2017, Gazeta New York publikuje opis dokumentu ukazującego wnioski KGB odnośnie zlecenia morderstwa przez Lyndon’a Baines’a Johnson’a co miało doprowadzić go do prezydentury. 

NBC News donosi, że Dyrektor Główny FBI J. Edgar Hoover powiedział, że Opinia Publiczna musi zostać przekonana, że Lee Harvey Oswald działał indywidualnie. 

Inna gazeta UK Telegraph ujawniła, że prasa brytyjska otrzymała telefon dotyczący mającej nastąpić „ogromnej sensacji” na 25 minut przed zastrzeleniem Kennedy’ego. 

Portal Internetowy Zero Hedge opisał fakt, że dziura po kuli znajdowała się również na przedniej szybie samochodu prezydenckiego co sugerowało istnienie przynajmniej jeszcze jednego strzelca.

Historie te były jak cienie informacji z pozaprzeszłych czasów, które na zawsze zmieniają „oficjalne oświadczenia” odnośnie samotnego zabójcy. Dlaczego nastąpiło to właśnie teraz?

27 PAŹDZIERNIKA NAD ROSJĄ POJAWIA SIĘ DZIWNA KULA

Tego samego dnia w którym opublikowano dokumenty dotyczące zabójstwa Kennedy’ego nad Syberią w Rosji pojawia się gigantyczna świecąca kula wzbudzająca strach przed UFO.

10/27: Gigantyczna świecąca sfera pojawia się nad Syberią wzbudzając strach przed UFO

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5023505/Huge-glowing-ball-northern-Siberia-sparks-UFO-fears.html 

Rosja został dotknięta ogromną falą doniesień dotyczących gigantycznego UFO, które ukazało się ostatniej nocy na niebie w postaci ogromnej, świecącej się kuli co pokazuje poniższe zdjęcie. 

Portale społecznościowe zareagowały paniką stwierdzając, że “Obcy nadchodzą” a lokalna ludność na porozrzucanych terenach Rosji mówiła “o przechodzących ją dreszczach”. 

Z powodu braku oficjalnego oświadczenia odnośnie źródła tego światła niektórzy twierdzą, że to spektakularne widowisko spowodowane było czterema rakietami wystrzelonymi przez Armię Rosyjską. 

Podobne światła można było zauważyć nad Norwegią w grudniu 2009 roku co było spowodowane nieudaną próba wystrzelenia pocisku balistycznego. W czasie tamtego wydarzenia zauważyć można było dziwne spiralne światło, którego źródłem było odbicie światła słonecznego na cieknącym paliwie. 

Obecna wielokolorowa, błyszcząca kula pozostawała widoczna przez dość długi czas.

Nie wydaje mi się, aby było to pojazd pochodzenia pozaziemskiego. Wierzę w to, że została ona spowodowana przez technologie używające mikrofal, np. takie jak te  (w 2009 r.), które wywołały pojawienia się Spirali Norweskiej.

Oficjalne wyjaśnienia odnośnie pocisku balistycznego były celowo wyśmiane po to, by zachęcić ludzi do zadawania odpowiednich pytań.

Intuicja mówi mi, że sfera ta została celowo spowodowana przez placówki dysponujące HAARP pozostające w kontroli Sojuszu.

Ponownie powtórzę, że był to ruch w kierunku Pełnego Ujawnienia, aby ludzie zaczęli rozmawiać o UFO i o niewyjaśnionych zjawiskach optycznych.

Tłumienie informacji dotyczących UFO jest kolejnym aspektem ukrywania przez Klikę (Cabal) różnych informacji co do których spodziewamy się, że rozsypią się w samym środku tego procesu.

29 PAŹDZIENIKA: KEVIN SPACEY OSKARŻONY O MOLESTOWANIE SEKSUALNE

Dwa dni później widzimy jednego z najbardziej popularnych aktorów oskarżonego o pedofilię mającą miejsce w Hollywoodzie. Jest to nikt inny jak tylko Kevin Spacey. Produkcja jego serii filmowej “House of Card”, która cieszy się ogromną oglądalnością została natychmiastowo wstrzymana po Sezonie 6; w chwili gdy zostało wysuniętych coraz więcej oskarżeń (przeciwko niemu) sieć Netflix natychmiastowo zaprzestała emisji przyszłych odcinków.

Kolejnego dnia 30 października Corey Feldman ujawnił, że poda nazwiska każdej osoby, która molestowała go jeszcze jako dziecko w Hollywoodzie.

Podejrzane jest również aresztowanie z następnego dnia Rose McGowan, wiodącej osoby podnoszącej głos sprzeciwu przeciwko tym nadużyciom, która została oskarżona o posiadanie narkotyków.

DLACZEGO ZACZĘTO DO SPACEY’A? CZY BYŁA TO ZEMSTA KLIKI? 

Nie zajęło mi zbyt dużo czasu, aby uzmysłowić sobie, że Kevin Spacey bardzo odważnie wyeksponował Klikę (Cabal), jak nikt nigdy dotąd, w swojej serii filmowej w czerwcu 2017 r.

6/1: Nowa seria filmowa “House of Cards” naśladuje rytuały składające ofiary z ludzi w stylu wydarzenia mającego miejsce w Bohemia Grove

https://www.infowars.com/new-house-of-cards-features-mock-human-sacrifice-at-bohemian-grove-like-retreat/

Odcinek 8 sezonu 5 dramatu “House of Cards” emitowanego w sieci Netflix naśladuje pewne wydarzenie przypominające spotkania towarzyskie w Bohemia Grove, w którym politycy z grobowymi minami imitują składanie ofiar z ludzi. 

Odcinek ten stawia zwolennika filmu Franka Underwood’a granego przez Kevina Spacey’a w samym środku leśnego zebrania zorganizowanego dla możnych tego świata, co imitowane jest w odniesieniu do “Pól Elizejskich”. 

Underwood oświadcza (tam): “W naszym zgromadzeniu biorą udział jedni z najpotężniejszych ludzi tego świata” kontynuując cały odcinek w atmosferze clubu (Bohemia Grove) z udziałem jeszcze innych wpływowych członków.

Cały odcinek zaczyna się od ujęcia pokazującego zakapturzonych ludzi intonujących pewne dźwięki podczas przeprowadzania ceremonii, w której stawiają w płomieniach figurę człowieka.

Kruk służy tutaj jako zamiennik prawdziwej maskotki klubu Bohemia Grove czyli sowy.

Gdy założyciel portalu Infowars Alex Jones zinfiltrował klub Bohemia Grove i nagrał w 2000 roku “Ceremonię Piastowania” to udokumentował zakapturzonych ludzi, którzy poświęcali sowie na pożarcie figurę człowieka z intencjami pozbycia się wszelkich zmartwień podczas pobytu tam.

Bohemia Grove była również miejscem pobytu wielu wpływowych ludzi ze świata polityki takich jak eksprezydenci USA: Jimmy Carter, George W. Bush, Ronald Reaga czy Richard Nixon (który donosił o czynnościach homoseksualnych) , a także osób takich jak Bilderberg czy Henry Kissinger.

KAPUSIE OBRYWAJĄ

Nie mówię, że to co Kevin Spacey wyrządził swoim ofiarom jest usprawiedliwione, całkowicie nie jest. Chcę tylko powiedzieć, że film “House of Cards” bardzo odważnie obnaża morderstwa i zbrodnie administracji Clintonów gdzie Kevin Spacey odgrywa rolę Billa Clintona a Robin Wright gra rolę Hillary Clinton.

Pomimo tego, że Spacey nie jest podobny do Billa to podobieństwo pomiędzy Robin a Hillary jest niezaprzeczalne.

Możemy zobaczyć Spacey’a jak zabija tam ludzi co przywołuje pamięć niezliczonych, dziwnych morderstw powiązanych z administracją Clintonów.

Tak czy inaczej Klika (Cabal) mogła odebrać wyeksponowanie wydarzeń w Bohemia Grove jako przekroczenie pewnej granicy. Jest prawdopodobne, że za tym również stoi Sojusz.

Z powodu faktu, że cały świat Kliki (Cabal) rozpada się w drobny mak to być może celowo wypchnięto oskarżenia odnośnie Spacey’a jako karę … i ostrzeżenie.

Mafia mówi: kapusie obrywają (snitches get stitches).

Już 1 listopada było wiadomo, że ludzie Hollywoodu wpadli w panikę nie mając pojęcia kto będzie następny. 

10/30: ZŁOTE MONETY Z MENNICY KANADYJSKIEJ OKAZUJĄ SIĘ OSZUSTWEM 

Rząd Kanadyjski jest faktycznie ciągle kontrolowany przez Wielką Brytanię, która jest przyczółkiem Kliki (Cabal) od jakiegoś już czasu, jednak Sojusz ciągle rośnie tam w siłę.

Kolejnym potencjalnym ujawnieniem przeprowadzonym przez Sojusz jest fakt, że sztabki złota, które rzekomo miały być prawdziwe okazały się być podróbką. Tak, to się zgadza. Sztabka złota, która została kupiona z oficjalnego źródła rządowego po poddaniu  testom okazała się fałszywa. To sugeruje występowanie ogromnej manipulacji w dostawach złota na bardzo wysokim poziomie władzy, co jest kolejnym źródłem interwencyjnych finansów Kliki (Cabal).

W chwili obecnej ogromna liczba wartych uwagi wydarzeń nastepujących w krótkim czasie bardzo jasno ukazuje fakt, że dochodzi tutaj do pewnych aresztowań na wysokim poziomie.

ZŁOWIESZCZE MILCZENIE OD MEGANON’A ZAPOWIADA NAJGORSZE

Informator MegAnon z forum 4Chan opublikował ostatni wpis 30 października a następnie nie ukazało się od niego nic przez kolejnych kilka dni od 31 października do 4 listopada.

Ze wszystkimi tymi wydarzeniami w tle, pięciodniowa przerwa wydaje się jak na niego zbyt długa. Obawiałem się najgorszego i rozmawiałem na ten temat z moimi najbliższymi współpracownikami. Planowałem napisać podsumowanie obecnie zachodzących wydarzeń jednak byłem bardzo zajęty innymi sprawami a także chciałem najpierw zobaczyć co działo się z tym tak ważnym informatorem.

Na całe szczęście informator ten ponownie wypłynął na powierzchnię późno 4 listopada lecz jego aktualizacja pojawiła się na stronie Reddit dopiero następnego dnia.

MegAnon podzielił się z nami informacjami, że był zafascynowany nadejściem nowego informatora, którego ludzie nazywają “Q” i nie sądził, żeby musiał odpowiadać na to co się działo wokół. 

Najlepszym miejscem online do którego (czytelnik) może się udać w celu znalezienia listy postów MegAnon’a na formu 4Chan jest wątek Reddit publikowany przez użytkownika ToddWhiskey.

Sprawdzałem ten odnośnik wiele razy dziennie, aby sprawdzić kolejne ujawnienia tego informatora gdyż historia ta rozwija się z dnia na dzień. 

NOWY INFORMATOR “Q” POJAWIŁ SIĘ NA 4CHAN W NOC HALLOWEEN 10/31

Słuchy o informatorze “Q” doszły mnie zaraz po tym jak pojawił się on z wielkim hukiem 31 października 2017 r. I w tym przypadku również ujawnienie ważnych informacji pojawiło się na forum 4Chan.

Na początku gdy to zobaczyłem pomyślałem sobie, że jest to “za piękne, by było prawdziwe”. Kolejny informator wysokiego szczebla zaczął donosić o bardzo ciekawych rzeczach i najwyraźniej nie było to MegAnon.

Cała jego publikacja wydawała się być poświęcona uwadze Alexa Jones’a, mojej i innych, którzy odnosili się do publikacji MegAnona po to, aby rozpowszechnić tę wiedzę.

Na początku cisza korespondencyjna MegAnona przepełniła mnie strachem i myślałem, że całkowicie powstrzymano go a ten nowy informator był członkiem tej samej operacji.

Zastanawiałem się czy ktoś nie stara się wymazać pamięci po MegAnon’nie i pragnie byśmy od razu przeszli do tego nowego informatora “Q” tak jakby nic nigdy się nie stało.

KIM JEST “Q”? 

Kod numeryczny drugiej i najmocniejszej publikacji z dnia 1 listopada 2017 był: “4, 10, 20”, o czym dowiemy się później.

Wielu tajniaków sugerowało, że jest to alfanumeryczny kod odnoszący się do liter alfabetu, co daje nam:

4=D, 10=J, 20=T … czyli DJT.

Donald J. Trump.

Nie mam zielonego pojęcia czy “Q Anon” jest w rzeczywistości Prezydentem Stanów Zjednoczonych lecz biorąc pod uwagę to w jaki sposób użył on Twittera w celu ujawnienia wiadomości jest to bardzo możliwe. Wiele wskazówek w tych postach sugeruje, że rzeczywiście może to być on sam lub przynajmniej asystuje on temu kto to w rzeczywistości robi.

Powtarzam ponownie, że użytkownik Reddit ToddWhiskey stworzył absolutne podsumowanie WSZYSTKICH POSTÓW Q Annon’a i ciągle uaktualnia je w miarę jak wychodzą nowe.

Oto odnośnik do nich wszystkich https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/7aaze8/patriotanon_q_clearance_bread_crumbs_compiled/

ROZPOCZNIJMY OD PIERWSZEJ PUBLIKACJI 

Poniżej przedstawiam kluczowe frazy z pierwszej publikacji Q Anon’a, które sugerują, że autorem ich może być sam Trump. Nie jest to pełna kolekcja jego postów a tylko wyciąg:

https://archive.4plebs.org/pol/search/uid/grTMpzrL/order/asc/

Anonimowe ID: grTMpzrL wtorek 31 października 2017 21:00:15 Nr. 147433975 wyciąg z raportu SCI[F]

Wywiad Wojskowy… 

Dlaczego Adm R (NSA) spotkał Trumpa prywatnie nie pytając o pozwolenie? 

Czy POTUS wie gdzie pochowane są ciała? 

Czy POTUS posiada dobra i najgorszych aktorów? 

Czy TRUMP’a poproszono by startował w Wyborach Prezydenckich? 

(Jeśli tak) to kto?

Dlaczego?

Czy HRC był następny w kolejce? 

Czy wybory miały być sfałszowane? 

Czy dobrzy ludzie zapobiegli fałszerstwu? 

Dlaczego POTUS sformował panel dochodzeniowy? 

Czy POTUS “kiedykolwiek” wydał oświadczenie, że nie zostanie udowodniony jako prawda/fakt? 

Nad czym POTUS posiada kontrolę? 

Czy jest jedna organizacja, która nie została skorumpowana? 

Dlaczego formacje wojskowe odgrywają tutaj tak ogromną rolę? 

Czy POTUS otoczony jest przez szeroko uznawanych generałów? 

Kto nadzoruje eksprezydentów? 

Dlaczego jest to ważne? 

Kto nadzoruje HRC? 

Kto zezwolił ANTIFA na działanie? 

Dlaczego Braterstwo Muzułmańskie (Muslim Brotherhood) zostało zaklasyfikowane jako organizacja terrorystyczna? 

Co się stanie jeśli sponsorowane przez Soros’a operacje przejdą do używania przemocy i zaangażują się w lokalny terroryzm? 

Co się stanie jeśli merowie i szefowie policji nie będą wymuszali przestrzegania prawa? 

Jaką władzę POTUS posiada szczególnie nad Marynarką Wojenną? 

Dlaczego jest to takie ważne? 

Jakie jest pochodzenie Mueller’a? Czy z wojska? 

Czy Trump został poproszony o startowanie w Wyborach Prezydenckich z zapewnieniem zapobieżenia wszelkim manipulacjom? 

W jaki sposób POTUS pozostaje zawsze jakieś 5 kroków z przodu? 

Kto pomaga POTUS? 

Czy lubicie Trumpa czy nie, wcale nie jest trudno wyobrazić sobie to, że może to być on sam wypowiadający się o sobie w osobie trzeciej.

Jeśli jest to prawdą to jak wiele osób ma dostęp do informacji tej wagi?

W chwili gdy odkodujecie liczby to wyziera to praktycznie z każdego wiersza tej publikacji i staje się to faktem oczywistym.

“Jedyna organizacja, która nie została skorumpowana” wydaje się być Marynarką Wojenną co wynika z kontekstu. SCI jest skrótem od (Sensitive Compartmented Information) Delikatne Zaklasyfikowane Informacje.

Wydaje się również prawdopodobne, że bardzo często format “tylko pytania” jest tym co zostało mu podane w instrukcji (działania) przez doradców i jest to dokładnie co Trump obecnie robi.

Pamiętajcie o tym, że żaden z informatorów nigdy nie powiedział, że jest to sam Prezydent ale zobaczycie również fakt, że doniesienia te są autentyczne.

Z tego powodu cały ten kontekst pobudza moją ekscytację.

KOLEJNE OŚWIADCZENIA Z PIERWSZEGO DNIA SĄ JESZCZE CIEKAWSZE

Niektóre dodatkowe oświadczenia z pierwszego dnia są jeszcze ciekawsze odnośnie pomysłu, że Q Anon jest Trump’em, który może to wszystko publikować samodzielnie.

W żadnym przypadku nie jest to wyczerpująca lista oświadczeń; cała byłaby zbyt długa. Poniżej przedstawiam tylko kilka wyjątków w celu wzbudzenia waszego zainteresowania:

https://archive.4plebs.org/pol/search/uid/grTMpzrL/order/asc/

Anonimowe ID: grTMpzrL wtorek 31 październik 2017 21:00:47 No. 147434025 wyciąg z raportu

Jest więcej dobrych ludzi niż tych złych. Czarodzieje i czarnoksiężnicy nie pozwolą kolejnej satanistycznej grupie POS na kontrolowanie naszego kraju. 

Wiedzcie to, że Soros, Clintonowie, Obama, Putin itd. są wszyscy kontrolowani przez (tylko) 3 rodziny (czwarta została usunięta od władzy po zwycięstwie Trumpa w Wyborach Prezydenckich). 

11.3 – Podesta oskarżony.

11.6 – Huma oskarżona.

Manafort został umieszczony w obozie Trumpa (podobnie jak inni). 

Korupcja, która wyłoni się z tego wszystkiego jest na tyle poważna, że należy zawrzeć pewne porozumienia z ludźmi, by wyszli z tego cało, w przeciwnym wypadku 70% formalnie wybranych polityków skończyłoby w więzieniu (jak widzimy to się już zaczęło). 

Dogłębne czystki mają miejsce a zapobieganie i obrona przed złem wcielonym odbywają się każdego dnia. 

Nigdy nie myśleli, że stracą kontrolę nad Prezydenturą (nie tylko Demokraci) i wydawało im się, że posiadają kontrolę po popełnionych wcześniej błędach (J. F. Kennedy, Ronald Reagan). 

Anonimowe ID: grTMpzrL wtorek 31 października 2017 21:31:00 Nr. 142437247 wyciąg z raportu. 

POTUS zdaje sobie sprawę, że musi posprzątać dom (chodzi o rząd, Biały Dom) po to, by zademonstrować kto posiada faktyczną władzę w celu przegłosowania ważnych ustaw. To zawsze było priorytetem … 

Wszystko to zostanie przywiedzione uwadze (ludzi) i każdy to uważa, że POTUS nie posiada kontroli po prostu oszukuje siebie samego. 

Również, jest on całkowicie odizolowany z zerowym ryzykiem postawienia go w stan oskarżenia (jest to fakt). 

Anonimowe ID: grTMpzrL wtorek 31 październik 2017 21:58:00 Nr. 147440171 wyciąg z raportu. 

Koncentrujcie się na władzy POTUS gdyż odnosi się ona do Marynarki Wojennej. 

W jaki sposób Wywiad Wojskowy ma zająć się zaskarżaniem złych aktorów a ominąć skorumpowane agencie (rządowe) i sędziów? 

(Wypatrujcie) największego zrzutu (informacji) na Pol. 

[Pol. jest politycznym forum dyskusyjnym na portalu 4Chan tam gdzie wszystkie te informacj zostały opublikowane].

Anonimowe ID: grTMpzrL wtorek 31 paździenika 2017 22:29:28 Nr. 147443190 wyciąg z raportu

Dlaczego Demokraci, podpierając się funduszami CIA, instalują w Hollywood/mediach swoich ludzi? 

Czy (działania te) podpadają pod Operację Mockingbird? 

Kto wyeksponował sieć pedofilską wewnątrz struktur Hollywoodu? 

Nie możesz odpowiedzieć na te pytania, ale uśmiejesz się gdy ujawni się szczegóły. 

Anonimowe ID: grTMpzrL wtorek 31 października 2017 22:42:00 Nr. 147444335 wyciąg z raportu

Z kim POTUS spotkał się wczoraj? 

Czy sesja AG również miała tam miejsce? 

Jak wielu generałów Wywiadu Wojskowego znajdowało się na liście Białego Domu w celu uczestniczenia w spotkaniu indywidualnym? 

Czy spotkania te mogły być ze sobą powiązane? 

Dlaczego pewne pomieszczenia wewnątrz Białego Domu zostały odremontowane?

Gdzie miało miejsce poniedziałkowe spotkanie?  

Dlaczego zabronione jest tam wnoszenie telefonów? (jak w wielu innych)

Która firma wykonywała remonty (tych pomieszczeń)? 

Anonimowe ID: grTMpzrL wtorek 31 października 22:48:20 Nr. 147444934 wyciąg z raportu

Podczas weekendu rzuciłem (wam) okruchy prawdy, które zaczęły układać się kromki chleba. 

W obecnym czasie nasza operacja jest tak bardzo zaawansowana, że (ujawnianie szczegółów) nie narazi powodzenia tej misji. 

Anonimowe ID: grTMpzrL wtorek 31 październik 22:57:15 Nr. 147445681 wyciąg z raportu

Kto kontroluję Straż Narodową? 

Dlaczego została ona ostatnio aktywowana w wybranych miastach USA? 

Czy Straż Narodowa może działać we współpracy z Marynarką Wojenną? 

Czy muszą zaistnieć pewne warunki, by autoryzować jej użycie? 

Dlaczego poprzedni Prezydent użył wojska, by uratować Republikę i co dokładnie tam się wydarzyło? 

Największy zrzut (informacji) na Pol. (forum polityczne 4Chan) (jeszcze nastąpi, przyp. tłum.). Obserwujcie i przygotujcie się. 

Masy mają tendencje do popadania w panikę w takich sytuacjach. Żadnej wojny. Żadnych niepokojów społecznych. Wszystko (odbędzie się) czysto i szybko. 

Anonimowe ID: grTMpzrL środa 01 listopada 2017 00:13:10 Nr. 147452214 wyciąg z raportu

Niektóre rzeczy muszą zostać utajnione aż do samego końca. Korea Północna nie jest rządzona przez Kim’a, on jest tylko marionetką na scenie (politycznej). Kto jest reżyserem (tego przedstawienia)?

Prawda będzie tak oburzająca, że większość Amerykanów wpadnie w szał, dojdzie do zamieszek i zaprzeczy temu. 

Sieć pedofilska jest rozmontowywana. 

Molestowanie dzieci na cele satanistycznych rytuałów (np. na Haiti i w 3 innych państwach) została zatrzymana (ale jeszcze nie zakończona całkowicie aż do czasu aresztowania zbrodniarzy). 

Codziennie modlimy się do Boga o przewodnictwo gdyż mamy tutaj do czynienia ze złem wcielonym. 

Anonimowe ID: grTMpzrL środa 01 listopada 2017 00:25:22 Nr. 14753147 wyciąg z raportu

Czy uwierzycie, że w Białym Domu zainstalowane są (pewne) urządzenia, które mogą rzeczywiście powodować uszczerbek na zdrowiu u ludzi bez ryzyka wykrycia ich? 

Fantazja? 

Nie możecie sobie nawet wyobrazić jak daleko idące kroki podjęto względem (tych), którzy tracili władzę w celu zapewnienie bezpieczeństwa i kontroli po wygraniu Wyborów przez Trumpa. 

Kiedy doniesiono o ujawnieniu przez Trumpa Juniora szczegółów odnoszących się Tajnych Służb? 

Dlaczego podjął on tak wielkie ryzyko zważywszy na to co (obecnie) wiemy? 

Mogę (tyko) podpowiadać i wskazywać, ale nie mogę przekazać zbyt wielu tajnych szczegółów. 

Wszystkie te kluczowe słowa i pytania są ujęte w pewne ramy, by zredukować program narkomanów, którzy ciągle pobierają i analizują dane a następnie pchają je przez złącza do zła wcielonego. 

Z całą pewnością w powyższych postach istnieje wiele oświadczeń, które mogły być pisane bezpośrednio przez Trumpa. Tak naprawdę kod, który został dostarczony następnego dnia, Donald J. Trump, staje się jak dotąd najbardziej logiczną opcją odnoszącą się do tożsamości autora tych publikacji.

Któż inny może znajdować się na pozycji, by mówić o technologii służącej do kontroli umysłu i innej (tajnej) broni znajdującej się w Białym Domu oraz o potrzebie obejścia jej?

Q ANON SYGNALIZUJE MASOWE ARESZTOWANIA… JEDNAK NIE ZNAJDUJE TO POTWIERDZENIA NA (NASZEJ) LINII CZASOWEJ

Wygląda na to, że jak dotąd największe doniesienia pochodzące od Q Anon pojawiły się 1 listopada 2017 r. Gdy po raz pierwszy przeczytałem o nich pomyślałem sobie “zbyt piękne, aby było prawdziwe” i dlatego też pomyślałem sobie: LARP.

Czatowałem krótko z Brad Kuaila Pele na ten temat i przez jakiś czas używałem względem tego informatora pseudonimu LARPAnon… aż do czasu gdy uzmysłowiłem sobie, że jest to całkowita prawda.

Na całe szczęście, z niewielkim opóźnieniem, poświeciłem trochę czasu na dogłębne przestudiowanie tych informacji zanim wysnułem wnioski i opublikowałem je.

To co widzimy poniżej jest odstępstwem od formatu “tylko pytania”, który pojawia się przez pozostałą część ujawnienia aż do dnia dzisiejszego.

Samo to sprawia, że nabiera to ogromnego znaczenia.

Jest to wyraźna przepowiednia dotycząca masowych aresztowań… jedyne co się nie zgadza to czas, który wydaje się być bardziej optymistyczny niż powinien być, co nie pokrywa się z doniesieniami innych:

https://archive.4plebs.org/pol/search/uid/pGukiFmX/order/asc/

Anonimowe ID: pGukiFmX środa 1 listoapda 2017 20:56:16 Nr. 147567888 wyciąg z raportu

Q Czystość Patriotyczna

Moi Amerykańscy Rodacy, przez kolejnych kilka dni bez wątpienia uzmysłowicie sobie, że odzyskujemy nasze wspaniałe państwo (ziemię wolności) z rąk diabolicznych tyranów, którzy chcą nam zaszkodzić i zniszczyć ostatni promyk światła wskazujący drogę ucieczki. 

Zgodnie z rozkazem POTUS: zainicjowaliśmy mechanizm bezpieczeństwa, który zapewni ochronę publice od wszelkich podstawowych szkodliwych skutków ubocznych zaplanowanych na 3 listopada po uprzednim oświadczeniu dotyczącym aresztowania Pana Podesty (z datą wykonania 4 listopada). 

[Uwaga od DW: Możemy obecnie zauważyć 50 aktów oskarżenia wysuniętych we Wschodniej Wirginii i 33 w Waszyngtonie DC. Grupa Podesty jest rozmontowywana, napisane w dniu 15 listopada 2017 r.

Jest bardzo prawdopodobne, że zarówno Podesta jak i Huma Abedin są oskarżeni o te same rzeczy dokładnie tak jak z wyprzedzeniem doniósł o tym Q Anon]

Wtedy ujawni się publicznie potwierdzenie (tych wydarzeń, przyp. tłum.) co nie zostanie otwarcie zaakceptowane. 

(Obecnie) organizowane są masowe zamieszki w nadziei na powstrzymanie aresztowań i pochwyceń najstarszych rangą oficjeli publicznych. 

Zgodnie z rozkazem POTUS: zostanie wprowadzony tymczasowy stan nadzoru wojskowego i zostaną przeprowadzone pewne operacje wyjątkowe. 

Doszło do fałszywych wycieków informacji w celu utrzymania kilku (osób) wewnątrz zamkniętej przestrzeni USA i powstrzymania ich przed ekstradycją oraz koniecznością przeprowadzenia działań wyjątkowych.

Zapewnia się wprowadzenie bezpieczeństwa oraz powodzenia każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w tym kraju. 

Nieszczęśliwie, zdania w naszym kraju będą podzielone a atmosfera “gęsta” ze względu na to, że wielu podąży za skorumpowanym i diabolicznym scenariuszem, który tak długo jest emitowany. 

W tym czasie zostanie zainicjowany System Nadawania Awaryjnego po to, by dotrzeć bezpośrednio do wszystkich obywateli (w celu uniknięcia rozprowadzania fałszywych informacji). 

Organizacje i/lub ludzie, którzy chcą wyrządzić nam krzywdę w czasie zmian spotkają się z naszą natychmiastową reakcją. 

Pewne ustawy prawne zostały już wprowadzone życie, by przekazać niezbędne uprawnienia naszej świetnej armii w celu wykonywania operacji w kraju i zagranicą. 

Anonimowe ID: pGukiFmX środa 01 listopada 20:56:38 Nr. 147567928 wyciąg z raportu

Ze względu na charakter dzialań, POTUS będzie odizolowany i chroniony w AF1 i za granicą (szczegóły odnośnie lokalizacji są zastrzeżone) podczas trwania tych operacji.

Nadszedł czas na odzyskanie naszego kraju i sprawienie, by Ameryka ponownie stała się wielka. 

Oddajemy cześć i modlimy się za odważnych mężczyzn i kobiety w mundurach, którzy podjęli się zadania przywrócenia ludziom pokoju, jedności oraz władzy. 

Mamy szczerą nadzieję, że wiadomość ta dotrze do odpowiedniej liczby ludzi, by stworzyć pożądany efekt. 

Nie możemy jeszcze przekazać tej wiadomości tradycyjnymi sposobami nadawania i jestem przekonany, że każdy rozumie ten powód. 

Podążajcie za listą pytań podaną w poprzednim wątku i zachowajcie spokój; pierwotne cele znajdują się w Waszyngtonie DC i pozostają naszym największym priorytetem (po obydwu stronach). 

Stress związany z tym wydarzeniem szybko przeminie. Wypatrujcie większej ilość “fałszywych operacji”, pozostańcie w gotowości i bądźcie czujni a ponad wszystko proszę o modlitwę. 

“Bóg umiłował świat tak bardzo, że ofiarował swego własnego Syna. Ktokolwiek wierzy w niego nie zginie na wieki a otrzyma życie wieczne. Miłość jest cierpliwa, miłość jest łaskawa”.

Niech Bóg błogosławi moim Amerykańskim Rodakom

4, 10, 20

Anonimowe ID: pGukiFmX środa 1 listopada 2017 23:48:52 Nr. 147586045 wyciąg z raportu

Cztery lotniskowce wraz z eskortą na Pacyfiku? 

Jak jest to powiązane z naszą sytuacją? 

Czy dzieje się tak, by zapobiec wyrządzeniu nam krzywdy podczas transformacji? Czy jest to Rosja/Chiny? 

A może odwrotnie Korea Północna? A może chodzi tu wszystkie trzy państwa? 

Myślcie logicznie o czasie w którym to wszystko się odbywa. 

Zauważajcie zwiększoną działalność wojskową. 

Zauważcie, że rozlokowanie Straży Narodowej ma się rozpocząć jutro. 

Zauważajcie “fałszywe operacje”. 

Obserwujcie rozwój sytuacji Humy. 

Przygotujcie wiadomości uspakajające (sytuację), na podstawie tego co zostało powiedziane tutaj i rozpowszechniajcie je na inne platformy (społecznościowe). 

Cisza przed burzą. 

SAMI TO OCEŃCIE

Zauważcie, że język używany w tych publikacjach jest językiem Prezydenckim co obejmuje otwarcie tej ostatniej w formie: “Moi Amerykańscy Rodacy”.

Możemy tutaj również zauważyć typowe dla Trumpa frazy takie jak “cisza przed burzą”, “odzyskanie naszego kraju”, “sprawienie, by Ameryka była ponownie wielka”.

Liczby 4-10-20 wydają się nawiązywać do zakodowanych inicjałów Prezydenta Donalda J. Trumpa co sugeruje, że to on sam może być rzeczywiście ich autorem.

Być może uważał on, ze jest to jedyny sposób w jaki mógł się zwrócić z publicznym oświadczeniem zanim rozpoczną się wszelkie wspomniane powyżej operacje.

Po tym jak Alex Jones (portal Infowars, przyp. tłum.) omówił na swoim kanale informatora z portalu 4Chan a my zrobiliśmy to samo w Cz. II, obecnie z ponad trzystutysięczną liczbą oglądnięć można powiedzieć, że wyszliśmy do szerokiego spektrum ludzi w celu zwrócenia uwagi Opinii Publicznej.

Oczywiście wydarzenia tak wielkiej wagi nie miały miejsca w dniach 3-4 listopada ani też nie doniesiono publicznie o aresztowaniu Podesty. Jednak 4 listopada byliśmy świadkami zdumiewających, masowych aresztowań (ważniejszych osób w rządzie, przyp. tłum.) w Arabii Saudyjskiej.

ISTNIEJĄ ZNACZNIE WIĘKSZE POWODY DO DZIAŁAŃ

Pamiętajmy o tym, że Q Anon powiedział: zainicjowaliśmy mechanizm bezpieczeństwa … (z datą wykonania 4 listopada).

Powiedział on również: Doszło do fałszywych wycieków informacji ze względów bezpieczeństwa. Nabierze to dla was znacznie większego sensu w chwili gdy zrozumiecie to o czym wielu informatorów donosi mi od wielu lat.

Arabia Saudyjska nie jest, a przynajmniej nie była państwem autonomicznym. Na bardzo głębokim, tajnym poziomie była to armia, agencja wywiadowcza oraz aparat dostarczający fundusze Klice (Cabal).

Najwidoczniej wiele z tych “nieczystych sztuczek” znanych pod pojęciem “fałszywych operacji” takich jak: WTC (11 września 2001), armia ISIS czy masakra w Las Vegas zostały zorganizowane przez Arabię Saudyjską.

Odkrywamy fakt, że 49 ludzi aresztowanych w pierwszy dzień w Arabii Saudyjskiej było kluczowymi aktorami w tej tajnej i niebezpiecznej zmowie z Kliką (Cabal).

To właśnie z tego powodu jakiekolwiek masowe aresztowania w USA byłyby znacznie bezpieczniejsze po oddzieleniu mózgu stojącego za fałszywymi atakami terrorystycznymi rozdartego świata.

KTÓŻ INNY TO MOZE BYĆ?

Biorąc pod uwagę ogrom masowych aresztowań, które miały miejsce w Arabii Saudyjskiej, możemy z pewnością stwierdzić, że Q Anon posiadał wiedzę pochodzącą z wysokiego szczebla odnośnie nadchodzących, większych wydarzeń na skalę polityki globalnej.

Wygląda na to, że Sojusz działający wraz z Trumpem spotkał się z nowym królem Arabii Saudyjskiej, Księciem Mohammedem bin-Salman i zaproponował mu “porozumienie”.

Porozumienie to objęło: przejście Salmana na stronę Sojuszu poprzez przeprowadzenie masowych aresztowań co miało wyeksponować i usunąć całą strukturę Kliki (Cabal) w tym państwie.

Sprawi to, że honor tego państwa zostanie odzyskany i da im możliwości do odzyskania wiarygodności na światowej scenie politycznej po tym jak odbędą się masowe aresztowania (na świecie, przyp. tłum.) i dojdzie do ujawnienia.

Któż jeszcze mógłby znajdować się na pozycji (władzy), by przekazać informacje o takiej wadze poza Donaldem J. Trumpem? Do kogo innego odnosi się ten szyfr numeryczny widniejący w podpisie powyższej publikacji?

ZADAJCIE SOBIE NASTĘPUJĄCE PYTANIA…

Czy nie jest interesujący fakt, że Trump znajdował się bezpiecznie na pokładzie swojego samolotu, odwiedzając Azję, w chwili gdy nastąpiły te zdumiewające, masowe aresztowania przeciwko mózgowi terrorystycznemu?

Właśnie to dokładnie przewidział informator Q Anon tego samego dnia gdy się to wydarzyło.

Jeśli Q Anon jest rzeczywiście Donaldem J. Trumpem lub kimś pracującym dla niego w celu publikowania tych informacji przez forum 4Chan to jaki był cel ujawnienia tych tajnych spotkań z dala od Białego Domu?

Dlaczego przekazał nam informacje odnośnie broni oraz technologii służącej do kontroli umysłu znalezionej w Białym Domu a następnie sugerował, że została ona usunięta?

Czy Sojusz zaplanował masowe aresztowania w Arabii Saudyjskiej czyli na obszarach, które pozostają poza kontrolą maszyny inwigilacyjnej Kliki (Cabal)?

“Czyste pomieszczenie” jest nazywane SCIF (Sensitive Compartmented Information Facility) Placówka Przeciw-inwigilacyjna. Nikt nie jest w stanie podsłuchać tych konwersacji.

Pierwsze cztery litery napisane przez Q Anon były SCI[F]. Czy to zbieg okoliczności?

Jedyną dezinformacją przekazaną celowo w tym raporcie jest fakt wystąpienia masowych aresztowań w USA zamiast Arabii Saudyjskiej… przynajmniej na razie.

4 LISTOPAD: MASOWE ARESZTOWANIA W ARABII SAUDYJSKIEJ

Dokładnie tego dnia, w którym Q Anon przewidział masowe aresztowania, widzimy pewne wydarzenia zachodzące w Arabii Saudyjskiej – 49 czołowych osób z rządu zostaje aresztowanych.

11/4: Szokujące masowe aresztowania 49 czołowych przedstawicieli Rządu Arabii Saudyjskiej

http://www.zerohedge.com/news/2017-11-04/shocking-purge-saudi-king-arrests-billionaire-prince-bin-talal-others-anti-money-lau 

Prasa Arabii Saudyjskiej donosi o tym, że w późnych godzinach sobotnich miały miejsca wydarzenia, które przybrały szokujący obrót sprawy. Bardzo znany miliarder saudyjski członek Rodziny Królewskiej i jeden z największych udziałowców Citigroup, korporacyjnych mediów i Twittera, nie wspominając jego częstych występów na antenie CNBC – Al-Waleed bin Talal wraz z dziesięcioma książętami oraz z 38 ministrami zostali aresztowani i oskarżeni o korupcję i pranie brudnych pieniędzy. Rozkazy zostały wydane przez prezesa nowej organizacji antykorupcyjnej Ukoronowanego Księcia Mohammed’a bin Salman’a. Wydarzenia te zmusiły Księcia do zmiany planów osobistych. 

Pośród zwolnionych i/lub aresztowanych osób znajdowali się ludzie tacy jak: szef Gwardii Narodowej Miteb Bin Abdullah, Minister ds. Finansów i Rozwoju Adel Fakeich, Admirał Abdullach bin Sultan oraz dowódca Saudyjskiej Marynarki Wojennej bin Mohammed Al-Sultan. 

[DW: Jak widzimy wszyscy ci są bardzo ważnymi osobami a bin Talal był głównym sponsorem kontrolowanego, amerykańskiego mechanizmu mass mediów.]

Lokalne gazety dalej donoszą, że Najwyższy Komitet prowadzony przez Ukoronowanego Księcia i miliardera zatrzymuje (innych) “pod zarzutem prania brudnych pieniędzy”…

Król Salman wydał również dekret tworzący Komitet Antykorupcyjny prowadzony przez tegoż Księcia. 

Władza jaką dysponuje komitet posiada zdolność śledzenia przepływu funduszy, sprawdzania majątków oraz zapobiegania transferów bankowych lub likwidacji w imieniu osób indywidualnych lub podmiotów gospodarczych. Posiada on także prawo do podejmowania niezbędnych działań aż do momentu odesłania danego przypadku do odpowiedniej komórki dochodzeniowej lub władz sędziowskich, o czym donosi rząd. 

Sformowanie Komitetu okazało się niezbędne “ze względu na skłonności pewnych ludzi w kierunku nadużyć, wynoszeniu prywatnych interesów ponad interes publiczny i zawłaszczaniu funduszów publicznych”, donosi Rozkaz Królewski …

Dodatkowo istnieją spekulacje odnośnie zawieszenia na pewien czas wszelkich prywatnych wylotów VIP-owskich z Arabii Saudyjskiej. 

Przypomina to sytuację mającą miejsce po nastąpieniu “łagodnej rewolucji” w czerwcu gdy Książę Mohammed (MBS) zajął miejsce swojego starszego kuzyna Muhammed’a bin Nayef’a, jako koronowany książę. 

Jest to ruch, który usuwa wszelkie wątpliwości odnośnie tego w jaki sposób rozwinie się sytuacja gdy po rezygnacji Króla Salmana (81l.) przejmie władzę jego następca.

Pewne agencje należące do głównego nurtu medialnego usiłują wzbudzić strach od czasu tych wydarzeń naświetlając to jako niebezpieczne przejęcie mające miejsce w Arabii Saudyjskiej.

Wiadomości ujawnione tutaj przez informatora wskazują na całkiem inny scenariusz.

7 LISTOPADA: SETKI KONT BANKOWYCH W ARABII SAUDYJSKIEJ ZOSTAŁO ZABLOKOWANYCH

7-go listopada widzimy doniesienia prasowe o setkach zablokowanych kont należących do Saudyjskich przedstawicieli rządu. Tak naprawdę nigdy wcześniej w naszych czasach nie widzieliśmy operacji zakrojonej na tak ogromną skalę. Jest to naprawdę zdumiewające:

11/7: Saudyjskie Działania Rozszerzają się do Zablokowania setek kont bankowych

https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-11-07/saudi-crackdown-is-said-to-widen-as-more-bank-accounts-frozen 

Zaskakujące działania Arabii Saudyjskiej mające miejsce na weekend, które doprowadziły do aresztowań książąt, miliarderów i urzędników rządowych rozszerzają się poza krąg zatrzymanych uprzednio ludzi w tym co przez rząd nazywane jest działaniami antykorupcyjnymi. 

Bank Centralny Królestwa Saudyjskiego wydał rozkaz zamrożenia kont bankowych dziesiątek ludzi, którzy nie zostali aresztowani o czym donosi trójka ludzi dobrze orientująca się w tej sprawie. 

33 miliardy dolarów znajdujące się na osobistych kontach i należących do najbogatszych zatrzymanych narażonych jest na niebezpieczeństwo. 

Mogą nastąpić dalsze działania: Saudyjski Bank Centralny wysłał listę z setkami nazwisk do udzielających pożyczki z instrukcjami zamrożenia wszelkich kont powiązanych z tymi osobami, donosi dwójka ludzi. 

Prosili przy tym, by nie podawać ich danych gdyż informacje przekazane przez nich są poufne. Nie podano żadnych powodów tych działań a urzędnicy centralnego banku nie od razu odpowiedzieli na prośbę udzielenia komentarza. 

Weekendowe aresztowania książąt, urzędników rządowych i miliarderów, w tym Księcia Alwaleed bin Talal, jednego z najbogatszych ludzi na świecie i udziałowca w firmach globalnych takich jak Citigroup Inc. i Apple Inc. odbiło się głośnym echem na wszystkich instytucjach finansowych największej Arabskiej ekonomii a także globalnie i spowodowało spadek akcji na giełdzie Arabii Saudyjskiej. 

Ruch ten spotkał się z przychylnością Prezydenta Donalda Trumpa jednak wzbudził zaniepokojenie pośród analityków, którzy postrzegają to jako usiłowanie przejęcia władzy. 

Podsumowując, 11 książąt, czterech obecnych ministrów, dziesiątki eksministrów i bardzo dobrze znany biznesmen zostało aresztowanych, zgodnie z doniesieniami Saudyjskich mediów i starszego rangą urzędnika rządowego, który wypowiadał się na ten temat anonimowo.

MEGANON POTWIERDZA I WIARYGODNOŚĆ INFORMATORA Q ANON

Połączenia pomiędzy nieuniknionymi masowymi aresztowaniami prognozowanymi przez Q Anon’a a tym co mogliśmy zaobserwować w Arabii Saudyjskiej, wszystko tego samego dnia, jest niezaprzeczalne.

Równie wielkie wrażenie zrobił na mnie powrót MegAnon’a, który w ostateczności pojawił się 4-go listopada i potwierdził to co Q Anon przekazywał. Proszę tylko spojrzeć:

https://archive.4plebs.org/pol/search/uid/pHrNcAnK/order/asc/

Anonimowe ID: ZPiu5clk sobota 04 listopada 2017 19:56:03 Nr. 147999081 wyciąg z raportu

Cytat: >>147999198>>148999608>>148002192>>148002997>>14804484>>147998328

PYTANIE: Q Anon pokazał się i mówi, że dojdzie do aresztowania Podesty 3-go listopada. Mówi także, że będzie widać znaki.

Nic takiego się nie wydarzyło.

Mówił, że można spodziewać się poważniejszych ataków terrorystycznych (fałszywe operacje) 2 listopada.

Nic takiego się nie wydarzyło

Sugerował, że wprowadzony zostanie tymczasowy Stan Wyjątkowy 4-go listopada a CIA rozpocznie ataki na Trumpa. Mówił, że miały miejsce operacje w Langley itd.

Nic takiego się nie wydarzyło.

LARP (nigdy) nie umiera. Dodajcie Q Anon’a do tej listy.

Anonimowe ID: pHrNcAnK sobota 4 listopada 2017 20:35:15 Nr. 148004484 wyciąg z raportu

ODPOWIEDŹ: Jedynym błędem jakiego się dopuścił to poleganie na przeciekach pochodzących z tradycyjnych kanałów, które się nie wywiązały.

Zgadzam się w 100% ze wszystkim co ten Q koleżka mówi.

Jest to definitywnie nasza rzeczywistość. By być całkowicie szczerym powiem, że jedyną rzeczą z jaką się tutaj nie zgadzam to pierdoły takie jak „musimy uratować świat”.

Nie potrzebujemy was (bez obrazy). To się odbywa tak czy inaczej. Jest to akceptowane lub nie ale nie da się tego zatrzymać. 

Chcę tylko potwierdzić, że wszystkie sprawy wyszczególnione w wątkach Q są prawdziwe (politycznie) i nikt nie może już tego zmienić. To wszystko.

Mówię tutaj, że nie powinniście nikomu pozwolić na odebranie wam kredytu. Już wykonaliście swoją robotę „z” lub „bez” informacji, które zostały wam dostarczone.

W rzeczywistości większość z nas przyszła tutaj ze względu na to co zrobiliście samodzielnie. Większość z was sprawiła, że warto tutaj przychodzić.

5 LISTOPADA: POWAŻNE NOWE INFORMACJE OD COREY GOODE I OD WAŻNIEJSZYCH INFORMATORÓW

W tym samym czasie gdy MegAnon znowu wypłynął na powierzchnię i poręczył wiarygodność Q Anon’a, Corey Goode dostarczył mi ważnych informacji.

Wywiad ten dostarczany jest mu od dość nowej grupy, które posiada powiązania z bardzo wysokimi szczeblami (Sojuszu) tutaj na Ziemi.

Treść była bardzo podobna do tego co już widzieliśmy i potwierdza ona wiele rzeczy. Proszę spojrzeć:

[11/5/17, 6:49:36 AM] Corey Goode:

Super, właśnie dostałem nowe wiadomości.

Wojsko rzeczywiście przygotowuje się do potencjalnego odcięcia głowy Klice (Cabal) przy użyciu Sił Specjalnych. Trenują już przeglądając plany docelowych obiektów i praktykują wykopywanie drzwi.

Informuje się ich również odnośnie potencjalnych celów.

„Kontrolowany Przewrót” staje się coraz bardziej prawdopodobny.

W dostarczonych mi instrukcjach ponownie kładzie się nacisk na zgromadzenie w domu zapasów wody i żywności na conajmniej 2 tygodnie.

[11/5/17, 6:56:31 AM] Corey Goode:

Ujawniono mi w dalszej części, że Wielka Tajna Komisja Sędziowska zakończyła już prawie swoje dochodzenie gdy nagle wszystko uległo zmianie.

Wystawiono już akty oskarżenia gdy doszły do nich nowe materiały dowodowe pozwalające na rozciągnięcie jeszcze szerszej sieci.

Od tego czasu ich śledztwo mocno przyśpieszyło.

Tak wiele jest wiadomo odnośnie planów przewrotu, że nie wiem jak długo jeszcze Sojusz będzie zwlekał z ruchami, by powstrzymać Klikę (Cabal) od wyślizgnięcia się za granicę.

Ci najgorsi z nich już to zrobili.

Nasze grupy Sił Specjalnych przygotowywane są do udania się do obcych państw, w których ukrywają się członkowie Kliki (Cabal) i przechwycenia ich przy użyciu siły.

Te doniesienia stają się ostatnio bardzo intensywne. Zobaczymy co się będzie działo gdyż żaden plan nie dotrzyma prawdziwej bitwie.

[11/5/17, 10:36:40 AM] David Wilcock:

Popatrz na to: MegAnon ponownie pojawił się na forum i wydaje się, że w większej części potwierdza to o czym donosi Q. Teraz twoje doniesienia również zgadzają się z ich.

Najwidoczniej planowano kolejny „atak terrorystyczny” rozmiaru 11/09/2001 a udaremniony został dopiero niedawno, 2 listopada, gdyż jeśli nie doszłoby do aresztowań ostatniego weekendu to scenariusz ten ziściłby się.

Obydwoje mocno podkreślają ogromne znaczenie aresztowań, które miały miejsce w Arabii Saudyjskiej i określają to jako zwiastun tego co się będzie działo u nas.

CG: Powiedziano mi dzisiaj rano, że jest to bardzo precyzyjne ale daty są zbyt ambitne.

DW: Ile godzin trwały twoje ostatnie odprawy?

CG: 26 godzin z jednego źródła i 15 z innego.

DW: O Boże!

CG: Wcale nie żartuję koleżko.

DW: Czyli możemy to powiedzieć?

CG: Tak.

Mnóstwo operacji Sojuszu jest gotowych do wdrożenia i czeka w kolejce.

DW: Wiesz, myślę sobie o sceptykach i dlatego też zadam ci pytanie.

Jeśli na dzień masz około 14 godzin, które możesz użyć w celu aktywnego instruktażu a wszystko to odbyło się na weekend to znaczy, że przez ostatnie 3 dni nie robiłeś nic innego tylko słuchałeś informacji przekazywanych ci przez ludzi.

CG: Wszystko to rozciągnięte było na 7 dni. 26 godzin miało miejsce w ciągu 3 dni.

DW: To strasznie dużo.

CG: Tak, wystarczająco dużo by mózg ci się zlasował.

DW: O jej! Aż mi ciarki przechodzą po całym ciele.

CG: Większość operacji nie jest związanych z użyciem siły i w naszych oczach nie miałyby one charakteru typowo wojskowego.

Obejmują one działania od siania propagandy, poprzez wojnę na Internecie aż do tajnych oddziałów dokonujących aresztowania.

Niektóre pozycje w Tajnych Organizacjach zostały zinfiltrowane a niektórzy ludzie z bardzo wysokich stanowisk pozostają tak naprawdę w areszcie i nawet o tym nie wiedzą.

Wiele obiektów tych operacji utrzymuje swoje samoloty w gotowości przez 24 godziny na dobę. Piloci śpią w hangarach gotowi do wylotu w każdej chwili.

Wielu z tych ludzi odmówiono bezpiecznego schronienia w luksusowych bunkrach gdzie (poprzednio) obiecano im azyl co jest typowe dla Kliki (Cabal).

(Ich) samoloty zostaną przechwycone przez Amerykańskie Siły Powietrzne jeśli tylko podejmą próbę opuszczenia USA.

(Ich) hangary znajdują się pod ciągłą obserwacją i na chwilę obecną (Sojusz) posiada możliwości na wyłączenie całego transportu podziemnego na raz.

[11/5/17, 11:11:51 AM] David Wilcock:

Zakładam, że jest to całe info dla publiki?

CG: Tak.

DW: Super. Jestem bardzo podekscytowany.

DOKŁADNIE TEGO SAMEGO DNIA, 4 LISTOPADA: DONNA BRAZILE ZACZYNA MÓWIĆ

Tego samego dnia, w którym rozpoczęły się aresztowania ważniejszych osób zaangażowanych w Kampanię Prezydencką Hillary Clinton, kierowniczka partii Donna Brazile ujawnia, że Hillary sfałszowała i zawłaszczyła sobie nominacje oraz pieniądze na wybory.

11/2: Donna Brazile ujawnia tajemnice przejęcia przez Hillary Krajowego Komitetu Partii Demokratycznej

https://www.politico.com/magazine/story/2017/11/02/clinton-brazile-hacks-2016-215774

BRAZILE DONOSI JESZCZE WIĘCEJ

Następnie 11 listopada Druge opublikował na Tweeterze, że Brazile nie może oprzeć się myśli, że (bardzo) możliwe jest zaangażowanie Hillary w morderstwo członka Komitetu Partii Demokratycznej Seth’a Rich’a.

Musimy pamiętać o tym, że to Seth Rich mógł być prawdziwą osobą ujawniającą w październiku 2016 r. korespondencji elektronicznej związanej z aferą pedofilską, a nie Rosja:

11/11: Drugie donosi, że Brazile zadręcza się myślą o morderstwie Seth Rich

http://thegatewaypundit.com/2017/11/matt-drudge-tweets-donna-brazile-haunted-seth-rich-murder-feared-snipers-kill-next/ 

Nowo ujawnione fragmenty z książki Donny Brazile “Włamania: Wewnętrzna historia hackowania oraz wypadków, które doprowadziły Donalda Trumpa do Białego Domu” pokazuje, że działaczka Demokratów jest nękana myślą o tajemniczej śmierci członka Komitetu Partii Demokratycznej Seth’a Rich’a. 

Druge donosi, że paranoiczny strach Brazile przed kulą snajpera doprowadził ją do tego, że zasłania kotary w oknach. 

“Brazile pisze w swojej książce, że jest prześladowana myślą o morderstwie Seth’a Rich’a i obawia się o swoje życie do tego stopnia, że zasłania okna w domu, by snajper nie mógł jej trafić”, donosi Druge sobotnim popołudniem.

KOLEJNA MASAKRA STRZELECKA

5 listopada, zaraz po tym jak masowe aresztowania w Arabii Saudyjskiej znalazły się w nagłówkach Druge Report a obecnie na pierwszych stronach gazet światowych, scenariusz zmienia się.

Weteran Amerykańskich Sił Powietrznych zwolniony niehonorowo ze służby zamordował niemalże każdego kto znalazł się w niewielkim Kościółku Chrześcijańskim w Teksasie. Wydarzenie to nosi na sobie odciski palców Kliki (Cabal) co obejmuje również i pomysł o tym, że zabójca mógł znajdować się pod hipnotyczną kontrolą umysłu.

KOLEJNEGO DNIA TRZECH GŁÓWNYCH LIDERÓW SYSTEMU REZERW FEDERALNYCH USTĘPUJE ZE STANOWISK

Natychmiastowo po tej smutnej i depresyjnej masakrze strzeleckiej słyszymy, że trzech głównych liderów Systemu Rezerw Federalnych USA odchodzi ze stanowisk.

11/6: Trzech głównych liderów Systemu Rezerw Federalnych albo zrezygnowało ze swoich stanowisk albo zrobi to w najbliższym czasie.

Prezydent Nowojorskiego oddziału FED Willam Dudley – jeden z najbardziej poszukiwanych decydentów na Wall Street – oświadczył w poniedziałek, że rezygnuje ze stanowiska około lata 2018 r. na jakieś sześć miesięcy przed zakończeniem swojej kadencji. 

„Prowadzenie Nowojorskiego oddziału FED i członkostwo w Komisji FED jest wymarzoną pracą”, mówi Dudley w swoim poniedziałkowym oświadczeniu. 

Jego oświadczenie wyszło na światło dzienne cztery dni po tym jak Prezydent Trump nominował na prezesa FED Jerome Powell. Nominacja Prezydenta oznacza, że obecny prezes Janet Yellen musi ustąpić ze stanowiska w lutym gdy zakończy się jej kadencja. Yellen może pozostać w FED i pełnić rolę supervisora jednak posunięcie takie byłoby bezprecedensowe.

We wrześniu, poprzedni wiceprezydent FED Stanley Fischer ogłosił swoje odejście na emeryturę. Oficjalnie ustąpił ze stanowiska w październiku (tego roku). 

11 LISTOPADA: ISIS ZOSTAJE OSTATECZNIE POKONANY W SYRII

Kolejnym znakiem na to, że operacje Sojuszu osiągają (pożądane) rezultaty jest pokonanie ISIS w Syrii. Ich (Kliki) ostatni przyczółek oporu padł.

Powinno to być bardzo dobrą wiadomością – i taką też jest – lecz jest ona uparcie ignorowana przez mass media. Doniesienia te są opisane na wolnej stronie TheLastAmericanVagabond http://www.thelastamericanvagabond.com/top-news/media-silent-syrian-forces-finally-defeat-isis-finding-cache-american-made-weapons/ .

Jest to kolejnym znakiem na to, że aparat Kliki (Cabal) jest sukcesywnie rozmontowywany.

Masowe aresztowania w Arabii Saudyjskiej, co wiąże się z pokonaniem Kliki (Cabal), prawdopodobnie ułatwiły pokonanie ISIS i jeszcze bardziej zredukowały ryzyko terrorystycznych akcji odwetowych.

NASTĘPSTWA OSZAŁAMIAJĄ … ALE JEST JESZCZE DUŻO DO ZROBIENIA

Doniesienia przekazane przez informatora Q Annon’a są tak głębokie i złożone, że w jednym artykule nie jesteśmy w stanie tego pokryć.

Tutaj Wy jesteście potrzebni.

ToddWhiskey wykonuje bardzo ważną robotę zbierania wszystkich danych, wraz z odnośnikami tak, abyście mogli łatwo skopiować je i wklejać w tekst na potrzeby waszych własnych analiz.

(Czytelniku), jeśli jesteś dziennikarzem to masz tutaj do czynienia z historią, która rozwija się z godziny na godzinę i wymaga ona Twojego wsparcia.

Nasza ekscytacja wzrosła jeszcze bardziej po nagłym opublikowaniu dodatkowych trzynastu tysięcy dodatkowych dokumentów dotyczących zabójstwa J. F. Kennedy’ego 9-go listopada.

Jest to kolejna dziedzina, która wymaga bardzo dynamicznego działania w celu odkrycia precyzyjnych faktów i prawdy, które mogą być zawarte w tych dokumentach.

Jest znacznie więcej informacji do przekazania, ale to tyle na dzisiaj.

Oto odnośnik do archiwów MegAnon’a. https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/795d6a/megaanon_postings_compiled_may_2017_present/

Oto odnośnik do archiwów Q Anon’a. https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/7aaze8/patriotanon_q_clearance_bread_crumbs_compiled/

PODZIĘKOWANIA

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wykonywanie wspaniałej pracy poprzez pomaganie w podnoszeniu świadomości publicznej odnośnie prawdy. Jest to bardzo szczerze doceniane przez wiele ludzi.

Walczymy o wolność przeciwko wrogowi, który chce nas uśmiercić a przynajmniej zniewolić. Jest to coś za co warto zginąć.

Na całe szczęście Klika (Cabal) jest obecnie tak słaba, że istnieje bardzo niewielkie ryzyko dla większości ludzi, którzy dzielą się z nami tymi informacjami.

Jeśli teraz przystąpicie do działań to z całą pewnością będziecie dążyli do glorii zwycięstwa gdyż będziecie tymi liderami, którzy przepowiedzieli to co jest nieuniknione.

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa:  https://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1222-something-big-iii  

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 18008 - Today Page Visits: 4