Data publikacji: 08 września 2018 r.

MEGA ANON POJAWIŁ SIĘ JESZCZE PZRED QANNON’EM

W Części 1 możecie zobaczyć, że przewidywaliśmy masowe aresztowania ludobójczych, światowych elit Kliki (Cabal) przynajmniej od 2008 roku w oparciu o dane pochodzące od informatorów. 

Elity te zamierzały zabić miliardy nas ludzi i desperacko kontynuują doprowadzenie do tego scenariusza. To właśnie z tego powodu masowe aresztowania są jak najbardziej konieczne. 

Doświadczaliśmy również tajemniczych, przepowiedni w snach o nadchodzących masowych aresztowaniach przynajmniej od 1999 roku a prawdopodobnie nawet od 1996. 

Historię tę zacząłem opisywać od 2017 r. wraz z nadejściem Mega Anon’a, informatorki, której powiązania prowadziły do bliskich kontaktów z Trumpem i która również przewiduje masowe aresztowania podając przy tym bardzo wiele specyficznych szczegółów. 

Oto odnośnik do archiwów Reddit gdzie znajduje się wszystko co opublikowała. Są to obszerne publikacje i nie niosą ze sobą enigmatycznych przesłanek takich jakie występują u QAnon’a. 

Nieszczęśliwie wygląda na to, że odnośniki nie działają i wszystko co napisała przepadło. Nie sprawdzałem ich ponownie od tamtego czasu. 

Tak czy inaczej odnoszę wrażenie, że wyciągnąłem z tamtych artykułów najbardziej wartościowe cytaty i umieściłem je tutaj. 

Ciągle możecie przeczytać kompletną serię postów Mega Annon w tym odnośniku. 

PRZYTOCZMY KILKA CYTATÓW

Odwiedzanie portalu Reddit i czytanie umieszczonych tam wpisów jest zarówno ciekawe jak i odkrywcze.

Oto cytat pochodzący od Mega Anon z 6 października 2017 r., który wyróżnia się bardzo spośród innych: 

Cel jest taki, by wszystko zostało powiedziane i zrobione co nie pozostawi miejsca na żadne nieścisłości gdy wszystko dojdzie do ludzi.

Nie będzie musiał ujawniać gówna takiego jak 9/11, OKC (Oklahoma City), Las Vegas, Nadużycia Voter, Rosyjskie ataki hackerskie czy wszelkie zmowy i w szczególności manipulacje wyborami itd.

Gdy wszystko to wyjdzie na jaw zapadnie cisza na scenie międzynarodowej. 

Nikt nigdy więcej nie będzie miał czelności podważania tego kto jest za to odpowiedzialny, zaangażowany oraz kto koordynował tym wszystkim ani nazywania tego co się dotychczas wydarzyło “teoriami spiskowymi”. 

Gdy proces zakończy się cały świat po prostu BĘDZIE WIEDZIAŁ. Wszystko to jest naprawdę aż tak bardzo powiązane ze sobą. Dokładnie jak Trump powiedział: “Sami zobaczycie”. Po prostu musi się to wydarzyć. Nigdy więcej nie wolno nam zejść z obranej drogi.

Proszę również zastanowić się nad słowami pochodzącymi z 27 maja 2017 r.: 

Nie musicie lubić Trumpa. Nie musicie go nawet wspierać ani głosować na niego w wyborach 2020. Tu nie chodzi o niego, sięga to znacznie dalej niż on sam. 

Nie dajcie się łapać na całą tą politykę gdyż cała ona jest tylko waszymi opiniami a żadna z nich się nie liczy. Nie posiadamy żadnych “członków”, nie wybieramy żadnych “przedstawicieli”, którzy będą nas reprezentowali.

Nie mamy (ani od BARDZO DŁUGIEGO już czasu nie mieliśmy) wolności “wyboru”. (((ONI))) wmawiają nam, że tak jest, by podzielić nas. 

Proszę jeszcze rozważyć treść zawartą w cytacie pochodzącym z 15 grudnia z artykułu o tytule: “COŚ WIELKIEGO NADCHODZI! COMEY ODNOSI SIĘ DO NORYMBERGI” 

Mam tutaj na myśli, że TO naprawdę nadchodzi. To jest fakt. Zaakceptujcie to i przejdźcie dalej. 

Nie można tego wiązać z polityką dlatego, że nie lubicie Trumpa. Tu nie chodzi o niego. ONI CHCĄ byście tak myśleli. 

Wszystko to prowadzi do NICH, do tego brudnego rządu a WY ponownie nadajecie temu powagi. 

Gdy to się skończy to nie będzie Demokratów, Republikanów czy Niezależnych Partii. Wszystkich ich znienawidzicie. 

OSOBISTY KONTAKT OPISANY W 3 CZĘŚCIOWYM ARTYKULE

W ostateczności skontaktowała się ze mną w zeszłym roku i porozmawiała okazjonalnie kilka razy zanim odcięła się od wszelkich kontaktów. Mam nadzieję, że wszystko u niej ok. 

Było dla mnie oczywiste, że posiadała bardzo szczegółowe informacje na temat masowych aresztowań oraz tego jak daleko w czasie to wszystko sięga. 

Wszystko to opisała na portalu 4Chan i zdumiał mnie zakres pokrywania się tego wszystkiego z informacjami, które uzyskałem z innych źródeł. Wielokrotnie robiła uwagi, które świadczyły o tym, że posiada bezpośredni kontakt z DJT (Donaldem Johnem Trumpem). 

Bardzo szczegółowo opisałem jej szokujący materiał po bardzo podejrzanej i traumatycznej strzelaninie w Las Vegas 1 października 2017 r. 

Pośród wielu innych plotek, które do nas dochodziły, usłyszeliśmy również to, że POTUS Donald Trump, przyp. tłum.) był tam osobiście obecny w tym podejrzanym hotelu tamtej nocy a cała ta strzelanina była zorganizowana z intencją jego zabójstwa, które nie doszło do skutku.

Wiele ciekawych informacji na ten temat jest opisanych w artykułach:

Ataki Osobiste i Globalne Stają się Zabójcze: Czy Wojna o Pełne Ujawnienie Osiąga Punkt Kulminacyjny?

Kulminacja Wojny o Pełne Ujawnienie – Część II

Kulminacja Wojny o Pełne Ujawnienie – Część III

Kuliminacja Wojny o Pełne Ujawnienie – Cz. IV

Kuliminacja Wojny o Pełne Ujawnienie – Cz. IV

Kuliminacja Wojny o Pełne Ujawnienie – Cz. V

MEGA ANON MÓGŁ ZAINSPIROWAĆ QANON’A

Praca Mega Anon’a mogła zainspirować Sojusz do odkrycia nowego sposobu na bezpieczne komunikowanie się z opinią publiczną jak i również z ich tajnymi jednostkami. 

Pierwszy post QAnona pojawił się na 4Chan tylko 17 dni po tym jak wyeksponowałem artykuły z tego portalu na światło dzienne w artykule: “Kulminacja Wojny o Pełne Ujawnienie Część II – Terror w Las Vegas: Czy ma się wydarzyć coś wielkiego?”

Muszę powiedzieć, że jestem prze-szczęśliwy, że Sojusz rozpoczął otwartą komunikację swoich planów dla Opinii Publicznej przez posty QAnon’a. 

Byłem świadom faktu, że wszystkie te plany były wdrażane w życie od wielu już lat i bardzo często odnosiłem wrażenie, że byłem jedynym, który przekazywał te informacje ludziom. 

Zawsze wspierałem wojskową frakcję Sojuszu oraz ich oddziały wywiadowcze w tej gigantycznej i bardzo złożonej operacji. Może to się zmienić jeśli zaczną mordować każdego wymienionego w zapieczętowanych aktach oskarżenia, jednakże, powtarzam ponownie, że posiadamy informacje świadczące o tym, że przygotowywane są (dla nich) poważne placówki więzienne. 

Osobiście nie obchodzi mnie kto pomaga Sojuszowi: Demokraci, Republikanie czy Partie Niezależne. Po prostu musimy zrobić całą tą pracę tak, by nasza planeta wróciła do zdrowia. 

QANON WYSZEDŁ ZNACZNIE POZA ZAKRES TEGO CO JA SAM BYŁBYM W STANIE OPISAĆ

Materiał QAnon’a, publikowany często z kilkoma aktualizacjami dziennie, jest obecnie tak obszerny i głęboki, że wybiega znacznie poza moje osobiste zasoby czasowe oraz energetyczne potrzebne do wyszukiwania oraz opisywania tego wszystkiego. 

[Zeszły rok był najbardziej pracowitym w moim całym życiu gdzie dzieliłem czas pomiędzy planowaniem ślubu, zakupem mieszkania, przeprowadzką do innego stanu oraz przeprowadzeniem kilku konferencji a także pisaniem mojej nowej książki, co działo się wszystko na raz]

Tak naprawdę to uważam, że żadna osoba nie jest w stanie prawidłowo zinterpretować i zaprezentować wszystkie informacje pochodzące od QAnon’a w czasie rzeczywistym w miarę jak wychodzą na światło dzienne. 

Sama ilość suchych danych jaka jest wypuszczana przez QAnon’a sprawiła, że cała armia dziennikarzy online zebrała się, by składać ze sobą poszczególne części, artykuły oraz filmy co jest straszne. 

Moją częściową intencją pisania 1 i 2 części tego artykułu jest ustalenie historycznego kontekstu w odniesieniu do czasu od jakiego ja sam opisuję tę samą historię oraz podkreślam największe wydarzenia. 

Chciałem również podkreślić w Cz. 2 fakt, że najwyraźniej Obama również działał wraz z Sojuszem, by doprowadzić do Ujawnienia w 2009 r., jednak odebrał osobiste groźby utraty życia. 

Wysiłki w ratowaniu tej planety wcale nie opierają się na działaniach partyzanckich. Dziennikarskie dowody zgromadzone na tej stronie bardzo wyraźnie wskazują na ten fakt. 

JEDEN Z PIERWSZYCH OŚWIADCZEŃ “Q” JEST CIĄGLE TYM NAJMOCNIEJSZYM

Masowa strzelanina w Las Vegas pojawiła się zaraz po tym jak zaczęto wypełniać kolejne akty oskarżenia. Być może nie jest to zbieg okoliczności. 

Dodatkowo doniesienia od QAnon’a zaczęły się 28 października czyli na krótko po pojawieniu się informacji o masowych, zapieczętowanych aktach oskarżenia. 

Na samym początku Q przekazał nam nieokreśloną, bezpośrednią konfigurację danych tekstowych, która była podwaliną pod plany masowych aresztowań co omawiałem w artykule: “Nadchodzą Ogromne Zmiany, Cz. III: Czy masowe aresztowania przedstawicieli rządu Arabii Saudyjskiej są oznaką porażki Kliki?” . 

W tamtym czasie “Q” rzekomo musiał wypuścić dezinformacje w celach operacyjnych. To właśnie z tego powodu wiadomość o tym, że “wszystko zacznie się w ciągu nadchodzących kilku dni” była nieprawdziwa. 

Tak czy inaczej, Mega Anon powiedziała nam, że istniał zarejestrowany plan zawierający się w tamtych ramach czasowych, który odnosił się do masowych aresztowań jako reakcja na okrucieństwa popełnione w Las Vegas, jednakże musiano go zaniechać. 

Poza tą jedną usterką, jakiekolwiek powody jej przyświecały, mamy do czynienia z niezwykłym krajobrazem tego w jaki sposób będzie wyglądał scenariusz masowych aresztowań: 

-POCZĄTEK WYCIĄGU, 1 LISTOPAD 2017-

https://archive.4plebs.org/pol/search/uid/pGukiFmX/order/asc/ 

Anonimowe ID: pGukiFmX środa 01 listopad 2017 20:56:16 No.147567888 Patrz Raport

Patriotyczne Oczyszczenie Q

Moi Amerykańscy pobratymcy. Na przestrzeni kolejnych dni bez wątpienia uzmysłowicie sobie fakt, że odzyskujemy nasze wielkie państwo (ziemię wolności) z objęć tyranicznego zła, które życzy nam śmierci i chce nam wyrządzić krzywdę oraz pragnie zniszczyć ostatnią ostoję świecącego światła. 

Zgodnie z rozporządzeniem POTUS zainicjowaliśmy pewne mechanizmy bezpieczeństwa, które zapewnią ochronę ludziom przed pierwotnym upadkiem, które jest wygrawerowane na datę 11.3 w związku za aresztowaniem Pana Podesty (podjęte działanie 11.4).

[DW 11/13/17: Obecnie możemy zobaczyć we Wschodniej Wirginii 50 zapieczętowanych aktów oskarżenia oraz kolejnych 33 w Waszyngtonie DC. Grupa Podesty będzie zamknięta 15 listopada. 

Jest całkiem możliwe, że Podesta i Huma Abedin są również wymienieni w tych aktach oskarżenia dokładnie tak jak QAnon przekazał z wyprzedzeniem]

Potwierdzenie dla opinii publicznej odnośnie tego co się dzieje zostanie ujawnione, ale nie będzie ogólnie zaakceptowane. Zamieszki tłumów obejmujących znaczną liczbę ludzi są już organizowane, by zapobiec aresztowaniom i by schwytać jeszcze więcej publicznych oficjeli wyższego szczebla. 

Zgodnie z rozporządzeniem POTUS zostanie wprowadzony tymczasowy stan wyjątkowy wraz kontrolą wojskową i będą przeprowadzane operacje specjalne. 

Wysunięto fałszywe oświadczenia, by podtrzymać wykonalność kilku innych tajnych wewnątrz USA oraz by zapobiec ekstradycji i konieczności zastosowania operacji specjalnych. 

To ma zapewnić bezpieczeństwo oraz dobrobyt każdego mężczyzny, kobiety oraz dziecka zamieszkującego to państwo, by można było z niego w pełni korzystać. 

Nieszczęśliwie, atmosfera panująca w naszym kraju będzie podzielona i wielu wpadnie w skorumpowaną i diabelską narrację, która była emitowana przez tak długi czas. 

Zainicjujemy w tym czasie Emisję Sygnału Kryzysowego (EMS) w podjętych wysiłkach w celu dostarczenia bezpośredniej wiadomości do wszystkich obywateli (unikając rozprzestrzeniania fake newsów). 

Wszelkie organizacje i/lub ludzie, które będą usiłowały nam zaszkodzić spotkają się z naszym natychmiastowym gniewem. 

Pewne prawa zostały uchylone po to, by dostarczyć naszej wielkiej armii konieczność sprawowania władzy, by stawić czoła sytuacji oraz przeprowadzić te operacje (w kraju i za granicą). 

Anonimowe ID:pGukiFmX środa 01 listopada 2017 20:56:38 No.147567928 Patrz Raport

POTUS zostanie bardzo dobrze odizolowany/chroniony od AF1 w zagranicznych (szczególnych i tajnych miejsca) ze względu na charakter oraz zakres przeprowadzanych operacji. 

Nadszedł czas, by odzyskać nasze państwo i sprawić, by Ameryka stała się znowu Wielka. 

Oddajmy cześć i módlmy się za tych odważnych mężczyzn i kobiety w mundurach, którzy podjęli się zadania prowadzenia nas w kierunku pokoju, jedności i zwrócenia władzy w ręce zwykłego ludu. 

Jest naszą szczerą nadzieją, że wiadomość ta dotrze do wystarczającej liczby ludzi, by wywrzeć znaczący skutek. 

Nie możemy nadawać tej wiadomości przy użyciu tradycyjnych metod komunikacji z powodów, co do których – jestem o tym przekonany – wszyscy ludzie tutaj rozumieją.

Proszę podążać za wątkiem poprzedniej wiadomości i proszę pozostać w spokoju. Cele główne znajdują się w Waszyngtonie DC i pozostają na wysokich szczeblach (bo obu stronach). 

Wszelkie działania wylewające się na ulice zostaną szybko unicestwione. Wypatrujcie więcej operacji “fałszywej flagi”, pozostańcie w gotowości, czujni i ponad wszystko – módlcie się. 

“Bóg, który umiłował świat oddał swego jedynego Syna i ktokolwiek w niego wierzy nie zginie lecz uzyska życie wieczne. Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa”. 

Boże pobłogosław moim Amerykańskim pobratymcom”.

4,10,20 

-KONIEC WYCIĄGU-

 TEST SYSTEMU NADAWANIA KRYZYSOWEGO MA ODBYĆ SIĘ NA SKALĘ KRAJOWĄ 20 WRZEŚNIA

Chciałbym tutaj zauważyć coś bardzo ważnego. Jedną z pierwszych wiadomości od Q na temat Systemu Nadawania Kryzysowego było to, że będzie on użyty w celu przekazania ludziom prawdy. 

Właśnie o tym przeczytaliście. Powyżej podkreśliłem te ustępy na czerwono. System ten ponoć omija całą komunikację głównego nurtu oraz wszelkie portale społecznościowe, które są ocenzurowane i kontrolowane. 

6 września 2018 roku QAnon opublikował informację o tym, że System Nadawania Kryzysowego będzie przetestowany 20 września 2018 roku. 

Bardzo łatwo przeoczyć wiadomość wyświetloną na telefonie na powyższym zdjęciu, dlatego też powiększamy je poniżej: 

Bardzo wyraźnie napisane tam jest “Wiadomość Prezydencka”. W chwili gdy spojrzycie na kontekst innych postów QAnona to będzie to albo bardzo niepokojące, albo bardzo ekscytujące w zależności od tego w jaki sposób zinterpretujecie tę wiadomość. 

DONIESIENIA OD INFORMATORA COREY GOODE POCHODZĄCE Z TEGO SAMEGO ARTYKUŁU

Oto kolejna część doniesień, która obecnie ma prawie rok i nabiera bardzo dużego znaczenia jeśli w końcu znajdujemy się w przededniu masowych aresztowań: 

-POCZĄTEK WYCIĄGU Z TEKSTU-

[11/5/17, 6:49:36 AM] Corey Goode: Łał, właśnie otrzymałem nowe wiadomości.

Wojsko przygotowuje się na potencjalne odcięcie Kliki przy użyciu chirurgicznie precyzyjnego uderzenie Jednostek Sił Specjalnych. 

Ciągle ćwiczą przez studiowanie planów budynków docelowych w hangarach oraz trenują wykopywanie drzwi z zawiasami. Informuje się ich również o potencjalnych celach. 

“Kontrolowany przewrót” jest coraz bardziej prawdopodobny. 

W rozmowach instruktażowych ciągle powtarza się znaczenie posiadania zapasów żywności i wody na conajmniej 2 tygodnie.

[11/5/17, 6:56:31 AM] Corey Goode: Niemalże doszło do ujawnienia faktu, że Wielka Komisja Sędziowska prawie już zakończyła dochodzenie w tej sprawie gdy nagle wszystko się zmieniło. 

Byli w trakcie przygotowania kolejnych aktów oskarżenia gdy otrzymali paczkę nowych informacji, które pozwoliły im na rozciągnięcie jeszcze szerzej swoich sieci. 

Od tamtego czasu śledztwo niewyobrażalnie rozwinęło się …

CG: Większość operacji obecnie nie angażuje w sobie przemocy lub wykorzystania siły co zazwyczaj kojarzy się z działaniami wojskowymi. Zakres czynności rozciąga się od rozsiewania propagandy, wojny elektronicznej oraz tajnych zespołów aresztujących ludzi. 

Pewne pozycje zajmowane w Tajnym Serwisie Ochrony zostały zinfiltrowane i niektóre osoby wysokiego szczebla są tak naprawdę w areszcie domowym i nawet o tym nie wiedzą. 

Wiele z tych namierzanych osób przez 24 godziny na dobę utrzymuje silniki samolotów w gotowości. Piloci śpią w hangarach i są gotowi do natychmiastowego lotu. 

Wielu z nich odmówiono dostarczenia azylu w bunkrach, gdzie uprzednio obiecano im ostoję, co jest typowe dla Kliki (Cabal). 

Ich samoloty będą przechwycone przez Amerykańskie Siły Powietrzne jeżeli tylko będą starały się opuścić przestrzeń USA. 

Hangary są pod ciągłą obserwacją i obecnie istnieje już metoda na natychmiastowe zamknięcie całego transportu podziemnego. 

-KONIEC WYCIĄGU-

A TERAZ COŚ O SATELITACH …

Niewątpliwie przeskakujemy przez setki o ile nawet nie tysiące nowych rzeczy, by dostać się aż do obecnego momentu z wielkimi wiadomościami opublikowanymi 30 sierpnia 2018 roku.

QAnon rozpoczął publikację serii tajemniczych postów, które podajemy poniżej: 

Q !!MG7VJXZNCI ID: bd6786 N.2804728

Sierpień 20 2018 17:30:48 (EST)

SNOW WHITE Nr. 3 jest już wyłączona. 

Q

Q !!mG7VJxZNCI ID: bd6786 No.2804815

Sierpień 20 2018 17:35:22 (EST) 

>>2804728

SNOW WHITE Nr.4 jest już wyłączona.

Q

Q !!mG7VJxZNCI ID: bd6786 No.2804843

Sierpień 30 2018 17:36:22 (EST)

>>2804815

SNOW WHITE Nr. 6 jest już wyłączona.

Q

Q !!mG7VJxZNCI ID: bd6786 No.2804887

Sierpień 30 2018 17:37:25 (EST)

>>2804843

SNOW WHITE Nr.7 jest już wyłączona.

Wiadomości dostarczona.

Życzę miłego dnia.

Q

Q!!mG7VJxZNCI ID: bd6786 No.2805130

Sierpień 30 2018 17:44:36 (EST)

>>2804887

[DEAC>KILLBOX1AZB]

CORONA 1 jest już wyłączona.

Q 

Q !!mG7VJxZNCI ID: bd6786 No.2805214

Sierpień 30 2018 17:47:21 (EST)

>2805156

CORONA 8 przekierowana T_83

CORONA 8 nowa kontrola.

CORONA 8 już jest wyłączona.

Q

Q !!mG7VJxZNCI ID: bd6786 No.2805260

Sierpień 30 2018 17:48:47 (EST)

>>2805214

CORONA 16 zadanie przekierowane Z8301

CORONA 16 już jest wyłączona

Q

Q !!mG&VJxZNCI ID: bd6786 No.2805326

Sierpień 30 2018 17:52:12 (EST)

>>2805260

Ślepe oczy na niebie.

Zaczynamy grę? 

Q

ZATRZYMAJMY SIĘ TUTAJ NA CHWILKĘ …

Miałem 10 lat gdy w 1983 roku na ekrany kin wszedł film “Gry Wojenne”. W tamtym czasie zrobił on na mnie wrażenie wraz z ostateczną konkluzją że wojna nuklearna jest po prostu nieporozumieniem.

Cała fabuła obracała się wokół pewnego dzieciaka hackera, który włamał się do amerykańskiego systemu komputerowego o nazwie WOPR (War Operations Planning and Response) kontrolującego pociski balistyczne z głowicami nuklearnymi i niemalże rozpoczął wojnę. 

Werset: “Zaczynamy grę?” pochodzi z poniższej sceny z tego filmu: 

Podsumowująca kwestia końcowa pojawia się na koniec filmu gdy sztuczna inteligencja zarządzająca systemem komputerowym WOPR nazywająca siebie “Joshua” dochodzi do wniosku, że wojny nuklearnej nie można wygrać. 

Analizuje ona wszelkie możliwe wyniki globalnych ataków atomowych i konkluzja jest jedna: “Jedynym zwycięskim ruchem jest nie zaczynanie gry”.

https://en.wikiquote.org/wiki/WarGames 

Joshu/WOPR: Witaj Profesorze Falken.

Stephen Falken: Witaj, Joshua.

Joshua/WOPR: Co za dziwna gra. Jedynym zwycięskim ruchem jest nie zaczynanie gry. Co powiesz na wspaniałą partię szachów?

Q odnosi się do cytatu z tego filmu co może oznaczać, że satelity Snow White i/lub Corona były częścią systemu naprowadzającego pociski nuklearne. 

Z tego powodu Q mógł przewidzieć, że Klika (Cabal) mogła przeprowadzić pewien atak nuklearny przed przewidywanymi aresztowaniami a teraz nie będą już w stanie tego zrobić. 

Film “Gry Wojenne” naprowadza nas na wniosek, że Q uzmysławia sobie fakt, że: “Jedynym zwycięskim ruchem jest nie zaczynani gry” jeśli chodzi o wojnę nuklearną i z  tego też powodu zapobiegnie się jej. 

KOLEJNE SATELITY UNIESZKODLIWIONE 

Kolejną grupą satelitów, które najprawdopodobniej zostały unieszkodliwione są: 

Q !!mG7VJxZNCI ID: 564cef No.2806559

Sierpień 30 2018 18:47:13 (EST)

BIG BIRD-9 jest już wyłączona.

Q

Q !!mG7VJxZNCI ID: d9f30e No.2807174 

Sierpień 30 2018 19:12:19 (EST)

GCHQ Bude wysłał sygnał o zagrożeniu o 8:09 EST.

Nie ma więcej NSA (Amerykańska Wewnętrzna Agencja Wywiadowcza). 

Q !!mG7VJxZNCI ID: d9f30e No.2807228 

Sierpień 30 2018 19:13:43 (EST)

>>2807174

UNIESZKODLIWIONO główne pasma komunikacyjne.

#Dowidzenia

Q

Q !!mG7VJxZNCI ID: bd9bfd No.2810036

Sierpień 30 2018 21:12:03 (EST)

Anonymous ID: 709118 No.2809998 

Sierpień 30 2018 21:09:28 (EST)

>>2809946

>>2809954

>>2809955

>>2809980

Yup, DDOS, 502s i CAPTCHA co oznacza CEL CHYBIONY

>>2809985

KEK

>>2809998

Odwet – (system) ‘Horizon’ aktywny.

Q

Ostatni wpis sugeruje, że miał miejsce pewien odwet względem Władzy Realnej o kodowej nazwie ‘Horizon’. 

NASTĘPNIE 1 WRZEŚNIA …

Powyższy wpis sugeruje nam, że w wyniku tych działań ogólnoświatowa sieć inwigilacyjna GCHQ i NSA zostały całkowicie odcięte.   

Mamy tam frazy takie jak: “ ŚLEPE OCZY NA NIEBIE”, “Unieszkodliwiono główne pasma komunikacyjne”, “#Dowidzenia”, “Odwet”, “Cel chybiony” i “Nigdy więcej NSA”. 

Ich komputery wydają się być unieszkodliwione co zostało przedstawione w zdaniu “DDOS (Directed Denial of Service – atak hackerski) 502s (błąd portu dostępowego, który zazwyczaj oznacza wyłączony serwer) oraz CAPTCHA (cel chybiony).

Późniejsze doniesienia od Q donoszą nam, że w efekcie tych działań liderzy Władz Realnych zostali zmuszeni do zgromadzenia się osobiście, by się komunikować się ze sobą. 

Znalazło to swoje odzwierciedlenie w kolejnych postach QAnon’a z 1 września, który z pewnością jest napisany w sarkastycznym tonie.

Wszyscy pamiętamy o tym, że Placówka do spraw Programów Podziału Ściśle Tajnych Informacji jest “SS” czyli Secret Service i oflagowanie światowego BILL’a wskazuje na to, że odnosi się to do prezydenta Clintona: 

Q !!mG7VJxZNCI ID: 9da84a No.2835711 

Wrzesień 1 2018 14:37:23 (EST) 

Komunikacja jest bardzo utrudniona.

Każda chwila razem nie może być zmarnowana.

Czy eksprezydent ciągle ma możliwości zorganizowania Placówki d/s PPŚTI?

Czy amerykański podatnik “ponosi rachunek” za 12 pokoi hotelowych położonych najbliżej centralnej placówki PPŚTI?

Czy SS wydał rozkaz ustalenia maksymalnej strefy bezpieczeństwa? 

Dobry wybór koloru.

Cóż za wstyd, że okna musiały być cały czas zasłonięte i przesłaniały tak piękny widok. 

Q

NASTĘPNIE 2 WRZEŚNIA …

Jeszcze bardziej prowokacyjne wskazówki zostały podane następnego dnia co sugeruje, że żołnierze (Specjaliści Operacyjni) byli przegotowywani do ogromnego “wydarzenia” wielkich aresztowań i będą oni wykorzystywali wojskowe helikoptery co pokazuje poniższe zdjęcie:

Q !!mG7VJxZNCI ID: 04b60a No.2848806 

Wrzesień 2 2018 15:24:57 (EST) 

Anonymous ID: eafdab No.2848894 

Wrzesień 2 2018 15:23:17 (EST)

>22848806

Dlaczego dostałem gęsiej skórki gdy tego słuchałem? 

>2848894

Ostatnie zdjęcie wygląda jakby było zrobione przy użyciu noktowizorów. 

Wygląda na to, że jest to fotografia helikopterów, które będą użyte przez (Specjalistów Operacyjnych) podczas wydarzenia masowych aresztowań. 

NASTĘPNIE 3 WRZEŚNIA …

Kolejny post opublikowany 3 września zawiera rozszyfrowany wyraz DECLAS w bardzo łatwym kodzie numeryczny umieszczonym w oświadczeniu odnoszącym się do nadchodzącego spotkania w Kongresie: 

Q !!mG7VJxZNCI ID: a68ba4 No.2863057 

Wrzesień 3 2018 17:29:27 (EST)

Both [C-3]h[A-5]mbers (House / Senate) in [S-6]ESSION tomorrow.

Where once there was [D-1]ARK

Th[E-2]re is now [L-4]IGHT

Obydwie Izby (Izby Senatu) w jutrzejszej SESSI.

Tam gdzie była ciemność,

Teraz jest światło.

Q 

Oczywisty tam kod można rozszyfrować: D-1, E-2, C-3, L-4, A-5, S-6 czyli DECLAS. 

W swoich poprzednich postach Q używał słowa DECLAS, by zakomunikować, że dane informacje zostaną odtajnione. 

Istnieją tutaj dwa możliwe znaczenia. Jedno jest takie, że obciążające informacje dla obydwu Izb Kongresu zostaną odtajnione co rzuci “światło” na to co poprzednio pozostawało w “ciemności”. 

Innym możliwym znaczeniem jest to, że Kongres zaangażuje się w odtajnienie informacji, które będą obciążające dla Kliki (Cabal). 

Są inne doniesienia w formie wiadomości dostarczonych przez informatorów Corey Goode, które mówią o tym, że ogromna ilość obciążającej ewidencji już niedługo zostanie opublikowana. 

KOLEJNY DZIEŃ 4 WRZEŚNIA …

To samo zdjęcie wiadomości DECLAS została pokazana następnego dnia czyli 4 września. Tym razem pojawiła się nowa enigmatyczna fraza: “Pamiętny tydzień”. Może to odnosić się do nadchodzącego tygodnia 10-16 września. 

Jest nawet możliwe, że Sojusz może chcieć zorganizować coś w czasie rocznicy 9/11, która jest we wtorek: 

Q !!mG7VJxZNCI No.184 

Wrzesień 4 2018 20:48:06 (EST) 

Pamiętny tydzień.

Q

Tego typu plany zazwyczaj zostają przesunięte oraz opóźnione przez wyższą konieczność wiec nie snułbym przypuszczeń odnośnie tego co to może dokładnie oznaczać. 

Test “prezydenckiego” systemu nadawania kryzysowego ma być przeprowadzony dopiero we wtorek 20 września. 

Co ważniejsze, cały miesiąc wrzesień był zadeklarowany “miesiące przygotowań kryzysowych” co zaraz zobaczymy.

KOLEJNY DZIEŃ 5 WRZEŚNIA …

W tym momencie mamy do czynienia z wiadomością Q, którą dr Michael Salla użył w swoim argumencie, że masowe aresztowania będą przeprowadzone przez wojskowe trybunały a nie cywilne sądy: 

Q !!mG7VJxZNCI No.192 

Wrzesień 5 2018 16:33:03 (EST) 

https://www.youtube.com/watch?v=Tocc8EolxXg&feature=youtu.be 

[26:00]

Ciekawi listy pytań? 

Normalne?

Sądy Wojskowe czy Sądy Cywilne.

Pomyślcie o Ustawach Wykonawczych (EO).

Pomyślcie o panice HRC. 

Czy wierzycie w zbieg okoliczności?

Macie więcej niż wam się wydaje.

Q 

EO oznacza Ustawy Wykonawcze. HRC odnosi się do Hillary Rodham Clinton a artykuł dr Salli bardzo pięknie rozkłada to na czynniki pierwsze.  

Końcową kwestią jest ta, że Ustawa Wykonawcza będzie przeforsowana po to, by zezwolić na rozpoczęcie wdrażania zapieczętowanych aktów oskarżenia pod osłoną sądów wojskowych.

JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA: “TO O CZYM SIĘ TUTAJ DOWIEDZIE POWINNO WAS WYSTRASZYĆ”

Po przednim wpisie nastąpił kolejny jeszcze tego samego dnia, który wyraźnie przewidywał większe wydarzenia, które miały się rozwinąć w naszej najbliższej przyszłości: 

Q !!mG7VJxZNCI No.194 

 Wrzesień 5 2018 17:33:59 (EST)

Moi bratni Patrioci: 

To co tutaj się dowiecie powinno was nie tylko wystraszyć ale także wzmocnić wasze postanowienie, by odzyskać kontrolę [WOLNOŚĆ].

Informacje, które się ukarzą w dalszym stopniu zademonstrują kryminalną i skorumpowaną naturę władz przeciwko, którym Rządy Husseina podjęły połączone wysiłki z narodowymi oraz zagranicznymi dygnitarzami. 

Kula śnieżna zaczęła się toczyć i nic jej nie zatrzyma. D5. Pozostańcie na obranym kursie i zaufajcie planowi. 

Zaradcze środki bezpieczeństwa są już wdrożone. 

Pozostańcie ODWAŻNI. 

Wiedzieliśmy, że nadejdzie ten dzień. 

https://www.youtube.com/watch?v=G2qIXXafxCQ 

Zjednoczeni Powstajemy (WW). 

WWG1WGA.

WALCZYMY.

Nigdy więcej żadnego spisku.

Q

KOLEJNY DZIEŃ, 6 WRZEŚNIA: ZAPLANOWANO KRAJOWE TESTY NADAWANIA KRYZYSOWEGO

Kolejnym znakiem nadchodzących “wielkich rzeczy”, które mają się wydarzyć był to co Q powiedział kolejnego dnia, czyli 6 września:

Q !!mG7VJxZNCI ID: 02b17c No.2907565 

Wrzesień 6 2018 16:00:31 (EST) 

Anonymous ID: 3a80bb No.2907383 

Wrzesień 6 2018 15:49:28 (EST) 

GŁOWA DO GÓRY: Planowane są testy krajowego systemu nadawania kryzysowego – breaking911.com/heads-up-natio…

>>2907383

Wspominaliśmy poprzednio, że czas testów “prezydenckich” zaplanowano na 20 września 2018 roku. 

Jedną z pierwszych rzeczy, o których donosi nam Q w swoim poście jest to, że System Nadawania Kryzysowego odbędzie się z pominięciem ocenzurowanych mediów i powie nam to co naprawdę się dzieje. 

PROSZĘ ROZWAŻYĆ POSTY Q Z 1 WRZEŚNIA, KTÓRE DEKLARUJĄ TEN MIESIĄC JAKO MIESIĄC PRZYGOTOWAŃ

Połączmy tę informację z postem QAnon’a z 1 września: 

Pośród innych przekazywanych nam rzeczy ponownie zachęca się nas, byśmy “uruchomili (alerty) bezpieczeństwa na naszych urządzeniach mobilnych”.

Q !!mG7VJxZNCI ID: d1b112 No.2833619

Wrzesień 1 2018 11:42:01 (EST) 

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/presidential-proclamation-national-preparedness-month-2018/ 

Miesiąc Przygotowań Narodowych jest czasem koncentrowania uwagi na przygotowaniach naszych rodzin, domów, interesów oraz społeczności na katastrofę, która zagraża naszym życiom, własnościom oraz naszej ojczystej ziemi.

W tym czasie będziemy również oddawali honor odważnym mężczyznom i kobietom, którzy bezinteresownie wychodzą na przeciw kryzysom i katastrofom dostarczając pierwszą pomoc tym, którzy tego potrzebują. 

Frontowa linia zespołów kryzysowych, które pracują bez wytchnienia by prowadzić nasz naród i chronić naszych obywateli zasługuje na nasze największe uznanie i podziękowania …

Występujące tragedie są ponurym przypomnieniem faktu, że przygotowania są dzieloną odpowiedzialnością a pozostawanie w pełnej gotowości jest kwestią krytyczną. 

Wszyscy Amerykanie muszą przygotować się na potencjalne katastrofy przez rozwijanie planów kryzysowych dla swoich rodzin, zbieranie środków pierwszej potrzeby, uruchamianie alertów bezpieczeństwa na urządzeniach mobilnych, odkładanie oszczędności oraz zachowywanie adekwatnych polis ubezpieczeniowych na swoje domy i działalności gospodarcze. 

Kampania przygotowań Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego nakreśla ważne kroki, które przygotowują nas do klęsk żywiołowych. 

Tego miesiąca zachęcam wszystkich Amerykanów do wykorzystania możliwości na zapewnienie sobie planów na wypadek kryzysu oraz upewnienie się, że zostaną one w sposób odpowiedni wdrożone.

Kryzysy i klęski żywiołowe testują naszą odporność i siłę naszych rodzin, społeczności oraz naszego całego Narodu. Nie możliwe jest unikanie każdego wyzwania i zagrożenia, jednakże możemy i musimy się na takie okoliczności przygotować. 

Takie działania pomogą chronić nasze społeczności oraz uratować życia. 

Z TEGO TEŻ POWODU, JA DONALD TRUMP, Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, wykorzystując przywileje swojego autorytetu nadane mi przez Prawo Konstytucyjne USA ogłaszam miesiąc wrzesień 2018 Narodowym Miesiącem Przygotowań Kryzysowych.

Zachęcam wszystkich Amerykanów, włączając w to Władze Federalnych, Stanowe oraz władze lokalne, by podejmowały działania i przygotowywały się na wypadek klęsk oraz kryzysów przez opracowywanie planów zarządzania kryzysowego. 

Każdy krok podjęty w celu lepszego przygotowania się zrobi ogromną różnicę odnośnie tego w jaki sposób nasze rodziny oraz społeczności odpowiedzą i utrzymają się w wyniku wystąpienia nieoczekiwanych okoliczności …

JEŚLI MYŚLICIE O TYM CO JA … 

Jeśli przeczytaliście to wszystko i myślicie to o czym ja, to super. 

Jest tam zbyt wiele argumentów wskazujących na ten sam kierunek, by je po prostu zignorować. To właśnie z tego powodu piszę to z miejsca gdzie niemalże nie ma połączenia z Internetem.

Jeśli QAnon robi tutaj za LARP’a (Live Aciton Role Play, tzn. jeśli nam tutaj kłamie tak dla zabawy i zdobycia uwagi) to wszystko to zniszczyłoby całą jego pracę, wiarygodność oraz uwagę ludzi, którą zdobyli przez prawie cały ostatni rok. 

Niektórzy ludzie z naszego audytorium kochają Prezydenta USA a niektórzy nim gardzą. Wysłuchiwałem dość szczegółowych argumentów pochodzących z obydwu stron. 

Tak czy inaczej widzę jak bardzo ważne jest, by wszystko to przywieść Waszej uwadze. 

Jeśli „nic” się nie wydarzy, szczególnie do końca roku, to można spokojnie powiedzieć, że Q został poważnie, a nawet całkowicie, zdyskredytowany. To jest bardzo mocne. 

Potrzeba napisania tego stała się jeszcze bardziej nagląca gdy zacząłem przeglądać to co inni informatorzy lub rzekomi informatorzy donosili mi w związku z tymi samymi wiadomościami.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM INFORMACJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SATELITÓW…

Poniżej przedstawiam serię aktualizacji opublikowanych na stronie internetowej “Hal Turner Radio Show”, które zostały zapoczątkowane tej nocy gdy Q doniósł nam o unieszkodliwieniu satelitów. 

Przedstawiłem już kiedyś ten portal. Można zauważyć tam przypadki uzyskania przez nich precyzyjnych informacji wywiadowczych, które zgadzały się z tym o czym doniosły nam nasze zaufane źródła informacji. 

Artykuł ten rozpoczyna się od doniesień, które pochodzą od ludzi z CIA i przedstawiają zwariowane unieszkodliwienie siedmiu głównych komputerów. 

Bezspornie dokładny czas w postach Q odnośnie wyłączenia satelitów wskazuje na 5:30 PM czasu Wschodniego czyli niecałą godzinę przed pojawieniem się tego artykułu: 

Q !!mG7VJxZNCI ID: bd6786 No.2804728 

Sierpień 30 2018 17:30:48 (EST)

SNOW WHITE Nr. 3 jest już wyłączona.

Q 

Niemniej jednak artykuł ten jest zaskakująco szybką odpowiedzią a strona QAnon’a może nie informować czytelników natychmiastowo.

Wszystko to o czym tutaj czytamy sugeruje, że informatorzy przekazujący te wiadomości mogą wykazywać się reakcjami w czasie rzeczywistym odnośnie tego co ma miejsce: 

http://halturnerradioshow.com/index.php/news/u-s-national-news/3079-breaking-news-urgent-7-cia-mainframe-computers-down-spy-satellites-offline 

7 GŁÓWNYCH SUPER-KOMPUTERÓW CIA PADŁO – SATELITY SZPIEGOWSKIE ZOSTAŁY WYŁĄCOZNE

Wtorek, 30 sierpnia 2018 – 6:24 PM (18:24)

Siedem głównych komputerów wewnątrz CIA jest obecnie wyłączonych z niewiadomych powodów. Utrata mocy komputerowej spowodowała również wyłączenie wielu Amerykańskich Satelitów Szpiegowskich. 

AKTUALIZACJA 8:33 PM EDT – WIELE SATELITÓW KOMUNIKACYJNYCH JEST OBECNIE WYŁĄCZONYCH

Znajdujemy się w potencjalnym niebezpieczeństwie. Mam nadzieję, że wasze samochody mają paliwo i zgromadziliście kryzysową ilość żywności oraz wody. 

Nie jest możliwe, by stwierdzić kto to i dlaczego to zrobił … jednak z wyłączonymi satelitami tylko Bóg jeden wie co nam to przyniesie. 

Sytuacja rozwija się … sprawdzajcie aktualizacje. 

AKTUALIZACJA 7:55 PM EDT 

Główne Satelity „Snow White” Nr. 3, 4, 6 i 7 zostały wyłączone. 

Wyłączona komunikacja satelitarna obejmuje: Corona 1, 4, 8 & i 16.

NOTATKA: Sieć satelitów Corona jest kluczowym, cyfrowym zamiennikiem oryginalnych, zlikwidowanych programów o tej samej nazwie)

Dodatkowy Satelita Wyłączony: Big Bird 9 – „KH-9 (BYEMAN nazwa kodowa HEXAGON), powszechnie znany jako Big Bird[1] lub Keyhole-9 należał do serii szpiegowskich satelitów fotografujących, które zostały wyniesione na orbitę przez USA w latach 1971 – 1986”. 

AKTUALIZACJA 8:06 PM EDT 

Właśnie rozmawiałem z Pentagonem. Ich oficjalna linia wyjaśnień jest: “Nie posiadam informacji o takim wydarzeniu. Nawet jeśli coś takiego miałoby miejsce to i tak nie omawialibyśmy tego publicznie”. 

ZAKULISOWE KANAŁY WYWIADOWCZE

Źródła informacji pochodzące z Kręgów Wywiadowczych potwierdzają mi obecnie, że kilka głównych super-komputerów jest wyłączonych a kilka satelitów szpiegowskich jest niedostępnych. Technicy wściekle walczą, by ustalić co się stało i naprawić usterkę. 

Wewnętrzna ewaluacja mówi: “Specyficzne ataki celujące w nasze systemy satelitów szpiegowskich”. 

“Ktoś obecnie przeprowadza pewne działania, które mają być dla nas niewidoczne. To nieoczekiwane wydarzenie jest poważnym kłopotem na wszystkich poziomach wywiadu”.

AKTUALIZACJA 8:30 PM EDT 

Stacja Satelitarna GCHQ w mieście Bude (Anglia, Kornwalia) wysyła sygnał ostrzegawczy 8:09 EST.

NIGDY WIĘCEJ NSA. 

GCHQ Bude jest znane pod nazwą System Stacji Sygnałów Złożonych (Compostie Signal Organisation Station Morenstow), która w skrócie podawana jest GCHQ CSO Morwenstow. Stacja ta jest znaną stacją naziemną do odbioru sygnałów satelitarnych oraz centrum podsłuchowym zlokalizowanym w północnej Kornwalii w Cleave Camp pomiędzy małą wioską Morwenstow i Coombe. 

Funkcjonuje ona w ramach Brytyjskiego Wywiadu Zarządzania Sygnałami i oficjalnei znana jest jako Rządowe Centrum Komunikacji potocznie skracane do GCHQ. 

Jest ona zlokalizowana w miejscu gdzie kiedyś podczas II Wojny Światowej znajdowało się lotnisko Brytyjskich Sił Lotniczych RAF Cleave. 

AKTUALIZACJA 8:33 PM EDT 

Wszystkie typy Satelitów Komunikacyjnych oraz robiących zdjęcia zostały również wystawione …

AKTUALIZACJA 10:02 PM EDT 

Obecnie doświadczamy niemalże całkowitego zaćmienia większości naszych systemów Nadawania Wywiadowczego “Black-Ops” (SGINT) oraz Satelitów Komunikacyjnych (SATCOM). 

CIA obecnie nie jest w stanie przeprowadzać “całościowej” inwigilacji i w naszych systemach oraz możliwościach percepcji istnieją GIGANTYCZNE dziury w celu przechwytywania pewnych sygnałów jak np.: telefony, radio czy pewne pasma Internetowe.

Ujmijmy to bardzo prosto: pewni ludzi, którym wydawało się, że kontrolują cały świat (np. Kręgi Wywiadowcze jak CIA czy NSA) są obecnie głuche, ogłupione i częściowo ślepe. 

Coś ogromnego ma miejsce. Takie rzeczy nie zdarzają się przez przypadek. 

Nie jestem pewien dokąd to zmierza ale cokolwiek się dzieje, jest gigantyczne. 

AKTUALIZACJA 10:12 PM EDT 

CinC NORAD zadeklarował “DEFCON 4”

AKTUALIZACJA 10:38 PM EDT PIĄTEK 31 SIERPNIA

CIA usiłuje zrestartować swoje super-komputery. Po ponowym uruchomieniu padają ponownie! Cztery z nich nie daje się nawet zrestartować. 

Możliwości operacyjne SIGINT i SATCOM pozostają bardzo mocno ograniczone. 

Jest to obecnie pełna doba gdy większość naszych komunikacji wewnątrz Organizacji Wywiadowczej w skali globalnej POZOSTAJE MARTWA. 

SZCZEGÓŁY NA TEN TEMAT SĄ BARDZIEJ ZŁOŻONE

Co najbardziej mnie zaciekawiło w tych doniesieniach to fakt, że zawierały one znacznie więcej specyficznych szczegółów niż te, które można wydedukować z wpisów Q Anon’a. 

Zamiast nazw kodowych czy suchych liczb czytamy tam o całkowicie unieszkodliwionych systemach SIGINT i SATCOM. 

Mówi się nam, że w rzeczywistości sparaliżowało to możliwości NSA i innych grup wywiadowczych w celu przeprowadzania masowej inwigilacji na każdym z nas. 

Może to być bardziej szczegółowy sposób na wyjaśnienie fraz Q Anon’a takich jak: “ŚLEPE OCZY NA NIEBIE”, “GŁÓWNE PASMA KOMUNIKACYJNE UNIESZKODLIWIONE”, “Dowidzenia”, “Odwet”, “CEL CHYBIONY” czy “NIGDY WIĘCEJ NSA”.

Bez możliwości do przeprowadzania masowej inwigilacji, “Specjaliści Operacyjni przed Wydarzeniem” mogą przygotowywać się do ostatecznych ruchów i zajmować pozycje bez narażania się na wykrycie. 

To właśnie z tego powodu rzekomy informator z wnętrza organizacji powiedział: “Ma miejsce coś gigantycznego. Takie rzeczy nie zdarzają się przez przypadek”. 

‘Nie jestem pewien dokąd to zmierza ale cokolwiek się dzieje, jest to gigantyczne”. 

 MAMY RÓWNIEŻ AKTUALIZACJE OD BENJAMIN’A FULFORD’A Z 3 WRZEŚNIA

Na cztery dni po tym jak Q Anon poinformował nas o unieszkodliwieniu tajnych systemów masowej inwigilacji nasz wierny informator Benjamin Fulford dodał swoją wagę informacyjną. 

Fulford rzekomo ma informatora, który przekazywał mu wielokrotnie dezinformację. Nikt tutaj temu nie zaprzeczy. 

W rzeczywistości chodzi tutaj o to, że Benjamin ciągle kontynuuje zbieranie informacji z różnych źródeł, które bardzo często zbiegają się z tym co nasze zaufane źródła wywiadowcze mówią nam.

Oto co Fulford ma do powiedzenia na temat masowego zamknięcia systemów SIGINT i SATCOM: 

http://www.benjaminfulford.net/ 

“Pozytywną stroną” rodziny Rothschildów, o której mówi Trump jest to, że zorganizują oni reset finansowy. 3 września 2018 r. 

Impas zakończył się w niezadeklarowanej Amerykańskiej Wojnie Domowej, która trwała całe lato. 

Dobrzy faceci już rozpoczęli serię oszałamiających ruchów przeciwko Klice (Cabal) co obejmuje zamykanie ich tajnych satelitów, co potwierdzają źródła wywiadowcze …

Unicestwienie satelitów po raz pierwszy zostało podane przez tajemniczego bloggera “Q” i zostało niezależnie potwierdzone przez trzy niezależne źródła informacji. 

30 sierpnia 2018 satelity CIA oraz należące do niej super-komputery zostały unicestwione prawdopodobnie przez nowo powstałe Siły Kosmiczne powołane do życia przez Prezydenta Trumpa. 

GCHQ [Wywiad Brytyjski] został wymazany z bazy danych NSA, by odciąć od informacji elementy Kliki (Cabal) z UK, Australii, Kanady, Nowej Zelandii, Japonii, Francji, Niemiec i Izraela, wyjaśnia źródło z Pentagonu. 

BYĆ MOŻE TO NIE BYŁO ZNISZCZENIE

W tym momencie pragnę przywieść Waszej uwadze pierwszą porcję informacji pochodzących od Pete Petersona, który szczęśliwie ma się na tyle dobrze, że ponownie uzyskuje codzienne nowe informacje wywiadowcze. 

Peter donosi nam, że satelity te nie zostały zestrzelone czy zniszczone. Niezwykle tajemnicza, zaawansowana i użyteczna technologia spowodowała, że są one po prostu niewidoczne i nie zdolne do użycia.

Ciągle one tam istnieją ale nie są dostępne z naszego konwencjonalnego punktu widzenia. Być może rzeczywiście zostały one przechwycone i usunięte z naszej orbity ziemskiej tak jak sugeruje Benjamin Fulford. 

[AKTUALIZACJA: Kolejny artykuł badający unieszkodliwienie satelitów posiada bardzo ciekawe elementy z danymi nie przedstawionymi w powyższym raporcie: 

 https://principia-scientific.org/breaking-us-military-suddenly-blocks-uk-from-all-spy-satellite-access/ 

KONTYNUUJMY …

Zanim przejdziemy do kolejnych doniesień pochodzących z innych źródeł kontynuujmy to o czym informuje nas Fulford w swoich aktualizacjach. 

Zwróćmy uwagę na to, że takich samych słów użył Hal Turner w swoich powyższych doniesieniach, jednakże jego rzekomo pochodzą od “Azjatyckiego Informatora z CIA”.

Azjatyckie źródło CIA, które było zaangażowane w budowę sieci satelitów unieszkodliwionej w zeszłym tygodniu, przekazuje swoim kolegom następujące ostrzeżenia: 

“Znajdujemy się w potencjalnym niebezpieczeństwie. Mam nadzieję, że wasze samochody mają dość paliwa i zgromadziliście dostateczną ilość kryzysowej żywności oraz wody. Nie ma możliwości, by powiedzieć kto i dlaczego to zrobił. 

Z powodu tego, że niektóre nasze satelity nie odpowiadają, tylko Bóg jeden wie co nas dosięgnie … 

Unicestwienie komunikacji jest preludium do ofensywnych ruchów przeciwko wojsku oraz finansom Kliki (Cabal), zgadza się z tym stwierdzeniem źródło z Pentagonu. 

Z powodów bezpieczeństwa operacyjnego to samo źródło pentagońskie nie może przekazać nam żadnych szczegółów odnośnie działań wojskowych innych niż: “Zaczęło się ofensywne działanie Armii Amerykańskiej wymierzone przeciwko bezbronnej i zdezorientowanej Klice (Cabal) … “

“Wygląda na to, że Październikowe Niespodzianki przychodzą tego roku nieco wcześniej wraz z artylerią wytoczoną przez Trumpa, który zadeklarował 31 sierpnia, że wrzesień jest miesiącem przygotowań i może zrzucić prawdziwą bombę informacyjną na temat 9/11 oraz 3/11”, wyjaśnia źródło z Pentagonu …

Bardzo wiele działań ma miejsce obecnie na cybernetycznym froncie i korporacje takie jak: Google, Facebook, Twitter, YouTube itd. znajdują się na celowniku – z czym zgadza się wiele źródeł. 

Szturm na kalifornijskich gigantów technicznych prawdopodobnie doprowadzi również do wojskowego oblężenia wielu technicznych firm stacjonujących w tym stanie USA, donoszą inne źródła pentagońskie … 

[Ostatnie źródło z CIA] przekazuje nam, że Sojusz Pozaziemski już niedługo ujawni się ludziom.

Szczególnie ciekawe jest to ostatnie zdanie, zważywszy na fakt, że Fulford wykazywał się prawdziwą awersją przed przekazywaniem informacji związanych ze zjawiskiem UFO przez swoją całą ponad dziesięcioletnią działalność. 

UWAGI OD INFORMATORA Z “DRAGON FAMILY”

Ze wszystkimi tymi informacjami w głowie skontaktowałem się z zaufanym informatorem, z którym mam kontakt od pewnego już czasu, jednak którego bardzo rzadko proszę o aktualizacje. 

[Proszę odnotować, że nie jest to Neil Keenan. Jest to osoba, której nigdy wcześniej tutaj nie omawiałem]

Mój przyjaciel pokazał mi wiążący dowód na to, że ma dostęp do innego informatora, który jest mocno zaangażowany w sprawy Dragon Family. Jest to grupa ludzi, która utrzymuje większość bogactwa Chin i z tego też powodu jest bardzo potężną frakcją. 

Dragon Family została okradziona z ogromnej ilości złota przez Klikę (Cabal) co zostało opisane przeze mnie w dwóch mega-artykułach: “Finansowa Tyrania” oraz w kolejnym Trillion-Dollar Lawsuit. 

Wszystko wskazuje na to, że Dragon Family była odpowiedzialna za “Październikowe Niespodzianki” z 2010 r., które opisaliśmy bardziej szczegółowo w Cz. 2 tego artykułu. 

Widziałem wiele ludzi, którzy twierdzili, że kontaktowali się z Dragon Family i dlatego też nie zwracałem większej uwagi na to co mój przyjaciel mówił mi od jakiegoś już czasu. 

Obecnie gdy zobaczyłem bardzo poważny dowód jego połączenie z nimi przybiera inną formę. 

NASTĘPUJĄCE POWAŻNIEJSZE SPOTKANIA 

Po pierwsze, Dragon Family jest bardzo mocno i bezpośrednio zaangażowana w bardzo tajne technologie powiązane z “Tajnym Programem Kosmicznym”, o których donosimy już od jakiegoś czasu. 

To właśnie tej technologii EMP (impuls elektromagnetyczny) użyto w 2010 r. po to, by unieszkodliwić wojskowy sprzęt podczas “Październikowych Niespodzianek”. 

Z tego też powodu posiada ona placówkę w USA, która jest ulokowana w pobliżu pewnych tajnych podziemnych baz należących do wykonawców, które są bogate w zaawansowaną technologię. 

Mój przyjaciel doniósł mi ostatnio, że setki osób z najwyższego szczebla Dragon Family przyleciała tam, by podpisać nowy system finansowy. 

Ponoć dopracowano wszystkie szczegóły i wszystko jest gotowe do wdrożenia. Rozwinie się to prawdopodobnie po masowych aresztowaniach. 

Obejmie to rzekomo pokrycie waluty USA w złocie. Słyszymy również o wielomiliardowych funduszach, które mają być uwolnione w celu uporządkowania oraz transformacji naszej planety. 

PROŚBA O KONTAKT … I ODMOWA! 

Spytałem mojego przyjaciela czy mógłby mnie skontaktować z informatorem wysokiego szczebla, który rzekomo jest fanem moich prac. 

Skończyło się to odmową co odczułem, że odbyło się dość spektakularnie. Dla mnie osobiście jest to dodatkowym potwierdzeniem jego wiarygodności. 

Gdyby był jakimś podrzędnym LARP-em to biorąc pod uwagę sprzyjające okoliczności, na pewno wykorzystałby je, by skontaktować się ze mną telefonicznie. 

Informator bardzo jasno wyraził się odnośnie tego, że znajduje się on na pozycji całkowitego zakazu ujawniania informacji i nie mógłby ze mną rozmawiać, nawet gdyby tego bardzo chciał. Jego cała uwaga jest nastawiona na to, by upewnić się, że cała ta umowa dojdzie do skutku.

Nie było zaprzeczenia pomysłu, że satelity szpiegowskie zostały unieszkodliwione oraz tego, że ogromna akcja policyjna nastawiona na masowe aresztowania jest nieunikniona. Cały ten plan zakrojony jest na gigantyczną skalę. 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Informator powiedział mi, że przez 30 lat uczył się wszystkich niezbędnych rzeczy do wykonania pracy po to, by znaleźć się obecnie na poziomie, na którym się znajduje. 

Z tego samego powodu powiedział mi, że “proces nauki” będzie tak gwałtowny, że zabierze mi ogromną ilość czasu samo nadgonienie informacji, bym tylko mógł zrozumieć o czym odbywa się rozmowa. Nawet gdyby poświęciłby mi 2 czy 3 godziny swojego czasu, to nie byłoby to nawet w przybliżeniu wystarczające bym objął ramy całej dyskusji. 

Dodatkowo jeszcze znajduje się on na pozycji całkowitego zakazu przekazywania informacji i nie mógłby zaspokoić mojej ciekawości nawet gdyby tego chciał. Miejmy nadzieję, że niedługo się to zmieni. 

Tak czy inaczej poprosił, by przekazać nam wszystkim to: 

“Powiedz mu (Davidowi), że nadchodzące zmiany nadszarpną naszą wyobraźnię. Wszyscy żyjemy w czasach historycznych”. 

CZAS NA DONIESIENIA OD PETE PETERSONA

Co ma na myśli “Informator X” gdy mówi, że “nadchodzące zmiany nadszarpną naszą wyobraźnię”? 

Ostatnie doniesienia od Pete Petersona wydają się wypełniać częściowo pewne przerwy informacyjne. 

Spytałem Pete dla jakich agencji wywiadowczych pracował w calej swojej karierze i odpowiedział mi, że dla: CIA, NSA, DIA, DARPA oraz dla DHS. 

OTO SPECYFICZNE SZCZEGÓŁY … ZACZYNAMY …

Po pierwsze, uzyskaliśmy potwierdzenie tego, że satelity Snow White, Corona oraz Big Bird zostały całkowicie unieszkodliwione przy użyciu dziwnej, zaawansowanej technologii. 

(Pete) powiedział mi, że nie może mi powiedzieć przez telefon czym jest zestaw satelitów Corona, jednakże dodał, że są one “urządzeniami obronnymi”. 

Potwierdził też również, że grupa podziemnych miast Kliki (Cabal) została wymieciona w niedalekiej przeszłości … co było głównym postępem. 

Powiedział również, że nowa waluta mająca pokrycie w złocie zostanie już niedługo wydana ludziom po tym jak dojdzie do otworzenia zapieczętowanych aktów oskarżenia. 

Ogromna ilośc funduszy na zwiększenie dobrobytu zostanie przekazana po to, by pobudzić oraz odnowić światową ekonomie, ekologię oraz całą infrastrukturę. 

Giganci głównych portali społecznościowych zostaną wskazani na bezpośrednich współpracowników agentury wywiadowczych znajdujących się bezpośrednio w rękach Władz Realnych.  

Zadeklarowanie miesiąca września jako “Miesiąca Przygotowań Kryzysowych” nie powinna być  traktowana lekko. 

Kontrowersyjnie doniósł mi o tym, że niemalże każdy członek Kongresu jest objęty zapieczętowanymi aktami oskarżenia z wielu różnych powodów. 

A TERAZ CZAS NA DZIWNE RZECZY …

Inne informacje, które uzyskałem od Pete Petersona są zbyt szczegółowe i zbyt wrażliwe, jednakże tak czy inaczej chcę wam przekazać namiastkę tego czego one dotyczyły. 

Nie wie on czy ujawnienie odnoszące się do Istot Pozaziemskich odbędzie się natychmiastowo, jednakże powiedział: “mało prawdopodobne, byśmy musieli czekać na to zbyt długo”. 

Już od jakiegoś czasu istnieją szczegółowe plany w rejestrach księgowych, by przedstawić nam wiele ras pozaziemskich, które czekają już tutaj na to. 

W pewnym momencie zapytałem go, by wyjaśnił mi pewne stwierdzenie z naszych poprzednich rozmów, a mianowicie: “Amerykanie znajdują się już w całej naszej galaktyce”. 

Doniósł mi o swej bezpośredniej wiedzy o 25-30 placówkach ludzkich, które są porozrzucane po całej naszej galaktyce. Średnio każda placówka wyposażona jest w około 300 statków latających. 

Pojazdy te używają technologii antygrawitacyjnej i mogą latać z prędkością przekraczającą 17 Machów. Podróż takim pojazdem latającym z jednego wybrzeża USA na drugie zajęłaby mniej niż godzinę. 

Każda placówka mieści w sobie od 400 do 1200 żołnierzy stacjonujących tam na stałe. Niektóre placówki są większe a niektóre mniejsze. 

Są one wykorzystywane w celach wymiany handlowych z ważnymi grupami pozaziemskimi, które albo posiadają informacje albo technologie, których potrzebujemy. 

Niektóre z tych baz znajdują się na planetach a niektóre są zlokalizowane w “dobrze zachowanych i porzuconych miejscach”, które odkryliśmy i zasiedliliśmy. 

Niektóre z nich, które dopiero ostatnio zasiedliliśmy liczą sobie około 20 tys. lat. 

PLANY UJAWNIENIA 

Dla mnie najbardziej interesującym materiałem przekazanym przez niego były plany ujawnienia odnoszącego się do UFO, kiedykolwiek miałyby one nastąpić. 

Po pierwsze to powiedział mi, że 50 naszych zaawansowanych statków kosmicznych przyleciało tutaj. Plan obejmuje pokazanie ich, by każdy mógł zobaczyć czym będziemy dysponowali w czasie po Ujawnieniu. 

Z tego co opisywał to będzie to bardzo imponujący widok, który zelektryzuje cały świat. 

W oparciu o to co mówił w przeszłości to możemy oczekiwać tego, że będą one wyglądały podobnie do statków kosmicznych, które można zobaczyć w wysokobudżetowych filmach Hollywoodzkich. 

Podejmowane są wszelkie wysiłki, by nauczyć pewne pozaziemski Istoty Owadzie Angielskiego i umieścić je w podziemnych bazach  takich jak np. Locheed. 

Wygląda na to, że przy spotkaniu z nami będą one używały normalnej mowy zamiast telepatii. 

W pewnym momencie naszej rozmowy powiedział: “Szkoła językowa pęka w szwach ucząc Angielskiego grupę Koników Polnych”.

Ludzie z 10-12 planet cały czas tutaj przebywają i oczekują na przedstawienie się naszej populacji w przyszłości. 

Na sam koniec powiedział, że wiele klasycznych pojazdów UFO odzyskanych z różnych wypadków stanie się dostępnych dla opinii publicznej zaraz po tym wydarzeniu. 

Będzie wyprodukowany film opowiadający o tym wszystkim oraz otworzonych będzie wiele światowych wystaw w główniejszych miastach świata gdzie będzie można oglądać te wszystkie pozaziemskie statki kosmiczne. 

WSZYSTKO TO JEST BARDZO PRZEKONUJĄCE … 

Kolejnym krytycznym szczegółem potrzebnym do ułożenia wszystkich puzzli jest ten opublikowany przez naszych przyjaciół na portalu Collective Evolution 24 sierpnia 2018 roku.

We wpisie NASA z lipca ujawnia się, że ciekawy latający spodek został dosłownie zrzucony na trawniku przed Białym Domem. 

Stało się to 22 lipca 2018 roku. 

Poniżej przedstawiamy ten widok wraz z towarzyszącym mu opisem:

TŁUMACZENIE OPISU: 

Statek kosmiczny “Orion” należący do NASA, który uczestniczył w testowym Locie Badawczym 1 grudnia 2014 roku został dostrzeżony na południowym trawniku przed Białym Domem w niedzielę 22 lipca 2018 roku w Waszyngtonie DC. Główny wykonawca modułu załogowego “Orion” Lockheed Martin rozpoczął jego produkcję w 2011 roku i dostarczył gotowy produkt w lipcu 2012 dla Centrum Obserwacji Przestrzeni Kosmicznej imieniem Kennedy-ego gdzie został on złożony, zintegrowany, przetestowany i ukończony. Ponad 1000 różnych firm w całym kraju wyprodukowało lub uczestniczyło w produkcji elementów do tego statku kosmicznego. Fotografia: (NASA/Joel Kowsky) 

WIĘCEJ ZDJĘĆ “LĄDOWANIA NA TRAWNIKU BIAŁEGO DOMU”

Poniżej przedstawiam szersze zdjęcie tego samego wydarzenia wraz z towarzyszącym tłumem ludzi: 

Niewiarygodne. Nie może to być bardziej oczywiste niż to co widać. 

Poniżej widnieje fotografia momentu gdy sonda “Orion” zostaje podniesiona dźwigiem z ciężarówki zanim zostanie umieszczona na pozycji docelowej: 

Poniżej jeszcze jedno zdjęcie pojazdu w kształcie latającego spodka, który umieszczony jest na trawniku Białego domu, tym razem z bliskiej odległości. 

DODAJMY TO WSZYSTKO I STANIE SIĘ TO BARDZO DOSADNE

Kolejną rzeczą jakiej możemy się spodziewać w czasie gdy piszę ten artykuł będzie zrzut kontrowersyjnych danych dotyczących nowych doniesień. 

Gdy dodamy do siebie wszystkie informacje od “Q Annon’a”, Hal Turner, Fulford’a, “Informatora X”, informatorów Corey Goode, Pete Petersona oraz innych to ukaże się naszym oczom bardzo przekonująca historia. 

Pomimo niewygodnej sytuacji podczas, której pisałem ten artykuł bez dostępu do Internetu zdołałem go ukończyć. Teraz mogę odpocząć wiedząc, że zrobiłem wszystko co mogłem, by pokazać Wam wszystko to czego doświadczyłem.

Bardzo ciekawym jest oglądanie dramatycznego, bezprecedensowego lądowania klasycznego pojazdu UFO na trawniku Białego Domu, które odbyło się tuż przed naszymi oczami. 

Gdyby to była maszyna do Black Jacka to widzielibyśmy tutaj wzorek siedmiu wisienek ułożonych w jednej linii – BINGO.

Jest bardzo prawdopodobne, że artykuł ten zostanie zablokowany lub zagrzebany w wyszukiwarce więc proszę poinformować swoich przyjaciół, by odwiedzili mojego bloga divinecosmos.com i zapoznali się z nimi.

Zakończę go zostawiając Was ze słowami “Informatora X”

“POWIEDZ MU, ŻE NADCHODZĄCE ZMIANY NADSZARPNĄ NASZĄ WYOBRAŹNIĘ. WSZYSCY ŻYJEMY W CZASCH HISTORYCZNYCH”.

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: https://divinecosmos.com/davids-blog/22005-stunning-new-briefings-spy-satellites-down-deep-state-arrests-finally-imminent/3/ 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Total Page Visits: 13010 - Today Page Visits: 5