Terror w Las Vegas: Czy ma się wydarzyć coś wielkiego?

Część II

Strzelanina do tłumów w Las Vegas może być najbardziej nieprzemyślaną próbą “roboty wewnętrznej” w naszej współczesnej historii. Miliony dopiero co przebudzonych ludzi ma obecnie szansę bycia świadkiem tego w jaki sposób  działania takie jak zabójstwo Kennedy’ego czy atak na World Trade Centre powoli ukazują oblicze swego (miernego) tuszowania.

Pewne niezależne analizy “gazety publicznej” (citizen journalism) ujawniają fakt, że w tej tak bardzo krytycznej materii brakuje bardzo wielu elementów pomimo faktu uczestniczenia w tej narracji wielu osób.

Wielu informatorów sugeruje, że w końcu doszliśmy do momentu przedefiniowania pojęcia naszej cywilizacji oraz spojrzenia prawdzie w oczy, która ujawni nam jak dramatycznie będziemy mogli poprawić znane nam wszystkim życie na Ziemi. Naszym zadaniem jest dzielenie się z wami tymi informacjami oraz rzucenie światła na ten dramat, wyeksponowanie sprawców i rozpowszechnienie wiadomości wszem i wobec.

Zachęcam was, abyście tworzyli filmiki, pisali artykuły, przekazywali pewne teorie (dając przy  tym kredyt pomysłodawcom) i uczestniczyli w tej narracji możliwie najbardziej.

Najlepszym sposobem oddania czci ofiarom tej szokującej tragedii jest wykonanie ogromnego wysiłku w celu ujawnienia prawdy.

Nie jest to rok 1963 czy 2001. Główny nurt medialny stał się czystą kpiną. Jeśli oni nie przekażą nam całej prawdy to sami przeprowadzimy dochodzenie i napiszemy artykuły.

NASZE TEZY NIE SĄ NICZYM NOWYM

Załóżmy, że strzelających było wielu. Załóżmy, że nastąpiło ogromne tuszowanie za sprawą Amerykańskich Mediów Korporacyjnych.

Czy coś takiego naprawdę zszokowałoby was w tym szczególnym czasie w naszej historii?

Zanim przejdziemy do dalszej dyskusji na temat tej szokującej katastrofy wyjaśnijmy jedno: nasze sugestie nie będą pochodziły “znikąd” i nie będą należały do subiektywnych “teorii spiskowych”.

W chwili gdy zrozumiemy znaczenie tego tragicznego wydarzenia i zostanie ono w pełni wyjaśnione to dostrzeżemy kontynuację tego co już dotychczas wyeksponowaliśmy w głównym zamyśle naszej pracy odbywającej się od wielu lat.

Wszystkie części tej układanki zostały wyłożone w wielu artykułach, książkach, filmach na YouTube, dociekaniach publicznych oraz w cotygodniowych odcinkach mojego programu “Wisdom Teachings” emitowanego na antenie GaiaTV.

Prawdopodobnie najważniejszym nawiązaniem dostępnym bezpłatnie jest moja książka “Finansowa Tyrania” (Financial Tyranny) przy obecnej oglądalności ponad 2,4 miliona ludzi w chwili pisania tego artykułu. 

Jestem tylko jednym z milionów ludzi, którzy dociekają tej prawdy i która do pewnego stopnia nie jest jeszcze “akceptowalna” przez Główny Nurt Medialny.

Jeśli istnieje sposób, aby użyć tej tragedii w celu ocalenia wielu innych żyć to jest to sprawa o którą warto walczyć.

Być może będzie wam trudno czytać ten artykuł. Niektóre informacje mogą wzbudzić w was emocje nawet pomimo tego, że nie będę pokazywał żadnych krwawych zdjęć.

Zachęcam was, abyście oglądali to tak jak thriller szpiegowski. Dane zawarte w tym artykule mogą być kluczowym czynnikiem, który sprawi, że nasz świat stanie się lepszym miejscem do życia.

GŁÓWNY NURT MEDIALNY POSIADA FATALNĄ USTERKĘ

Zabójstwo J.F. Kennedyego z pewnością nie było sprawką tylko jednego snajpera.

Atak Terrorystyczny na World Trade Centre z 9/11/2001 niemalże na pewno nie był sprawką tylko “arabskich facetów z nożykami do cięcia papieru”.

Dzięki istnieniu Internetu tylko niewiele osób ciągle trzyma się “jedynych słusznych” newsów korporacyjnych, które (czasami) mogą być ekstremalnie absurdalne.

Cztery dni temu, dziennikarz piszący dla New York Times w latach 1990-2005 i zwycięzca Nagrody Pulitzera ujawnił, że elitom zarządzającym korporacyjnymi mediami nie pozostało już “ani krzty wiarygodności”. Wywiad ten został bardzo słusznie oflagowany przez założyciela portalu Wikileaks Juliana Assange’a jako coś o bardzo wysokim priorytecie.

Poniżej przedstawiamy tylko niektóre spostrzeżenie ujawniane przez byłego dziennikarza NYT Chrisa Hedges’a co obejmuje również infiltrację kręgów uniwersyteckich oraz badań naukowych:

10/6: ELITY CAŁKIEM UTRACIŁY SWOJĄ WIARYGODNOŚĆ

https://www.wsws.org/en/articles/2017/10/06/hedg-o06.html

W poniedziałek portal internetowy wsws.org przeprowadził wywiad z byłym dziennikarzem NYT, autorem, wykładowcą i zwycięzcą Nagrody Pulitzera Chrisem Hedges’em … 

DN: Możesz nam powiedzieć Chris kiedy dokładnie pracowałeś dla New York Times? 

CH: Od 1990 do 2005 roku …

Z powodu tego, że NYT – tak samo jak i inne instytucje (prasowe, przyp. tłum.) – są hermetycznie zamkniętymi grupami gdzie słychać tylko własne echo, to nie zdają sobie one nawet sprawy z tego jak mało znaczą i jak żałośnie wyglądają (w oczach innych). 

Thomas Friedman i David Brooks mogą równie dobrze pisać na “ścianie”.

Pracowałem za granicą i nie bywałem zbyt często w naszym centrum prasowym ale jest to miejsce napędzane przez strach.

Reguły nie są jasno napisane na ścianie, jednakże każdy zna ogólne motto tej agencji prasowej ale nie mówi o nim głośno. Brzmi ono: 

Nie zrażaj do siebie tych, którzy dają ci pieniądze i umożliwiają dojścia! … 

CH: Kanały komercyjne takie jak CNN czy MSNBC transmitujące wiadomości nie zajmują się dziennikarstwem. Prawie w ogóle nie wykonują tego zajęcia. 

Ich korespondenci-celebryci są adoratorami elit. Ciągle spekulują i nagłaśniają plotki sądowe, które dotyczą zarzutów względem Rosji i powtarzają to co im się każe. 

Poświęcają dziennikarstwo oraz prawdę na rzecz statystyk i korzyści materialnych …

Nie pozostało im ani krzty wiarygodności. Oszustwa zostały wykryte a globalni oligarchowie są nienawidzeni i obnażani. Elity nie posiadają żadnych kontrargumentów przeciwko naszej krytyce. 

Z tego powodu nie mogą sobie pozwolić na to, abyśmy przebywali w ich otoczeniu. 

W miarę jak elity boją się coraz bardziej będą sięgały do coraz dotkliwszych metod kontroli co obejmuje bezceremonialne instrumenty cenzury i używanie przemocy. 

SZYBKA UWAGA OSOBISTA …

New York Times bardzo osobiście odebrał sukces mojej nowej książki „The Ascension Mysteries”, która uplasowała się na 11 pozycji ratingów Nielsena ostatniej jesieni. Odmówili umieszczenie jej na swojej liście bestsellerów, która ponoć miała obejmować 20 pierwszych pozycji.

Cała książka jest naszpikowana informacjami potępiającymi oraz obnażającymi czarne grupy, które manipulują rządami, korporacjami, formacjami wojskowymi i mass mediami.

Zadebiutowaliśmy sprzedażą książki na poziomie dwukrotnie wyższym niż nowa książka HIllary Clinton „Stronger Together”, która ukazała się zaraz przed wyborami prezydenckimi co jest kolejną ciekawostką.

I tak jestem zadowolony z faktu, że NYT pozwolił prześliznąć się naszym dwóm poprzednim książkom zanim wprowadzono „postanowienia odgórne”. To z pewnością dodaje wiarygodności całemu dziełu jak i autorowi.

W pewnym sensie tak bezczelne ocenzurowanie mojej publikacji było dla mnie zaszczytem oraz odkryciem co sprawiło, że łatwiej jest mi zrozumieć tragiczne szczegóły tego dramatycznego wydarzenia.

CAŁY SCENARIUSZ JEST FATALNIE WADLIWY

Niezależne analizy namacalnych danych dotyczących strzelaniny w Las Vegas niezaprzeczalnie ukazują, że scenariusz pokazywany przez główny nurt medialny jest całkowicie nieprawdziwy.

Poziom “przecieków” od ludzi pochodzących z centrum wydarzeń, które pojawiły się zaraz po tym zdarzeniu oraz to co oni ostatecznie ujawniają wybiega znacznie poza to co jak dotąd ujawniają inne źródła (informacji, przyp. tłum.).

Moją specjalizacją są analizy wiadomości pochodzących ze źródeł niezależnych czyli: gromadzenie ogromnych ilości informacji, które czasami są bardzo niejasne i wtopienie ich w jedną, spójną treść historii.

Moja pierwsza książka “The Source Field Inverstigation” posiada ponad 1000 odnośników. Druga, “The Synchronicity Key” posiada ich 684, a trzecia “The Ascension Mysteries” ma ich w sobie 285. Każda z książek liczy sobie 500 stron.

Nie liczyliśmy nawet ile odwołań do innych źródeł posiada moja inna książka “Finansowa Tyrania” (Financial Tyranny) jednak wydaje mi się, że jest ich tam też kilkaset.

Przeszukałem ogromną ilość artykułów opublikowanych przez niezależnych dziennikarzy rozpisujących się o tym tragicznym wydarzeniu, których liczba obecnie w sieci internetowej liczona jest w setkach.

TWORZENIE PEŁNEGO OBRAZU

Wiele oszałamiających rzeczy pojawiło się właśnie dzięki przeprowadzeniu analiz w oparciu o niezależne źródła informacji opisujące tę tragedię. Jest to atak na World Trade Centre naszej dekady.

W tym samym czasie różne, wydawałoby się oczywiste rzeczy, są całkowicie pomijane w obecnie egzystującym dziennikarstwie.

W celu zrozumienia tego co się naprawdę dzieje i jak to wróży na naszą najbliższą przyszłość niezbędne jest tutaj przedstawienie ogromnej ilości opisów.

Jeśli zdołamy wyjść poza smutek oraz żałobę za tych, którzy tragicznie zginęli to znalezienie rozwiązania na niedolę naszego świata może być bliższe niż nam się wydaje.

Zanim jednak zanurkujemy w dyskusję na ten temat to musimy przygotować grunt do tworzenia “pełnego obrazu” sytuacji tak, aby wyjaśnienia nie stały się opryskliwe, szokujące i wzburzające.

Za każdym razem gdy prowadzę dochodzenie na temat wydarzenia tej wagi to wychodzę z założenia, że moi czytelnicy mogą nie posiadać wiedzy na temat niczego co wydarzyło się poprzednio.

Zaczynamy więc.

JEST TO PO PROSTU NIEPRZYJEMNE DOŚWIADCZENIE…

Zrozumienie oraz zidentyfikowanie prawdy przypomina na wiele sposobów doświadczenia psychodeliczne. Formalnie rzecz biorąc żyjemy ciągle w tym samy ciele, mieszkamy w tych samych czterech ścianach ale wszystko czego się dowiedzieliśmy ulega radykalnym zmianom. Niektóre formy “wybudzania” przychodzą do nas w postaci “nieprzyjemnych doświadczeń” wraz z towarzyszącymi im niepokojem, paranoją, atakami paniki, zimnymi potami, gniewem, smutkiem czy depresją.

Nasze podstawowe poczucie zatracenia naszej codziennej rzeczywistości sprawi, że będziemy zwalczali nowe pomysły wszelkimi dostępnymi środkami.

W końcu uzmysłowimy sobie, że całe nasze życie “żyjemy na grzbiecie smoka” – jak to Azjaci mówią – i po prostu nigdy wcześniej nie widzieliśmy jego rzeczywistej formy.

Każdy z nas musi przejść przez ten etap w miarę jak dowiadujemy się prawdy. Jest to niezbędna “ceremonia transformacji” potrzebna do uzdrowienia siebie z uzmysłowienia sobie faktu, że przez całe życie byliśmy okłamywani.

Odgrywanie roli “dołóżmy posłańcowi” jest znacznie łatwiejsze i bardziej komfortowe od strony psychologicznej niż zaakceptowanie przyprawiającej o mdłości prawdy, która jest tutaj ukazywana.

To właśnie z tego powodu staram się nie popadać we wzburzenie przez czarującą nienawiść wylewaną na mnie przez te od 2-5% mojego audytorium za każdym razem gdy piszę nowy artykuł.

Powtórzę to co zawszę mówię: “zwymiotuj, to poczujesz się lepiej”. Czym dłużej odkładamy to w czasie tym gwałtowniej to będzie przebiegało.

CO DOKŁADNIE OZNACZA OPERACJA POD FAŁSZYWĄ BANDERĄ (FAŁSZYWE OPERACJE)?

W miarę prowadzenia tego dochodzenia bez wątpienia jeszcze nie raz spotkacie się z pojęciem “operacje pod fałszywą banderą” lub w skrócie “fałszywe operacje”.

Wszystko to wywodzi się z ery Rycerzy z Zakonu Templariuszy i ich statków pirackich, którymi transportowali gigantyczne ilości złota z Karaibów.

Przeróżne Imperia Europejskie plądrowały świat samodzielnie, aby zdobyć dla siebie złoto i wysyłały je tonami na statkach.

Zakon Templariuszy dysponował znacznie lepszą technologią żeglugi morskiej, co było naszym odpowiednikiem Militarnego Konglomeratu Przemysłowego w ich erze. Ich flaga przedstawiała kości i czaszkę.

Wpadli w ogromny gniew po tym jak zostali pobici przez Watykan i Francuzów w druzgocącym ataku w dniu 13-go w piątek w październiku 1307 roku.

Było bardzo prawdopodobne, że znaczna większość statków wracających z powrotem do rodzinnej Europy było wyładowanych złotem i innymi skarbami – bardzo często mierzonymi w tonach.

Piraci byli bardzo przebiegli. Posiadali kryjówki z wieloma flagami oraz z mundurami typowymi dla różnych Imperiów Europy, które zewsząd ściągały do siebie złoto.

Zaraz po tym jak tylko wypatrzyli przez lunetę jakiś okręt oraz po zidentyfikowaniu jego przynależność podnosili banderę tego samego państwa i odziewali te same mundury. Żeglarze podpływali do nich podekscytowani wierząc, że mają do czynienia z przyjacielską jednostką.  Dopiero w ostatniej chwili uzmysławiali sobie, że zostali oszukani.

Legendy o nieludzkich rzeziach tak szybko rozprzestrzeniały się, że większość z jednostek oddawało większość skarbów w zamian za życie.

To właśnie stąd tak naprawdę pochodzi określenie operacja “pod fałszywą banderą”.

W tym przypadku jest to definicja określająca operację wojskową organizowaną przez rząd jakiegoś państwa, który podszywa się pod inną grupę ludzi lub inny kraj. Taka operacja wojskowa zazwyczaj przeprowadzana jest przeciwko ludziom swojego kraju po to, aby zdobywać coraz więcej władzy.

W tamtym czasie Rycerze z Zakonu Templariuszy przechowywali swoje złoto wzdłuż wybrzeży morskich. To właśnie stamtąd wzięło się powiedzenie “iść (po złoto) do banku” (bank z ang. nabrzeże, nasyp, brzeg).

DOSTĘP DO ŚWIADKÓW NAOCZNYCH

Mam zaszczyt a zarazem ogromną odpowiedzialność noszenia na swoich barkach ciężaru informacji, które dzielone są ze mną przez naocznych świadków-informatorów pracujących niegdyś bezpośrednio dla Rządu Prezydenta Reagana.

Są to ludzie, działający kiedyś “wewnątrz” i którzy wraz z uświadamianiem sobie tego wszystkiego zadecydowali o ujawnieniu tych informacji komuś, komu mogą zaufać. Niektórzy z nich posiadają dostęp do dziesiątek innych ludzi, których osobiście nie spotykają się i nie rozmawiają z nimi  jednak którzy rownież przekazują pewne wiadomości.

Swoje dochodzenie dziennikarskie rozpocząłem od pracy online w 1996 roku zaraz po powstaniu Internetu. To sprawiło, że stworzyłem pewne dziedzictwo, którym zapracowałem sobie na wiarygodność w oczach pewnych ciekawych osobistości.

Ponieważ nowi czytelnicy z niezachwianym uporem będą krzyczeć “Jacy informatorzy?”, co odnosi się do dochodzenia tej wagi, warto tutaj przeglądnąć ponownie pewne informacje.

Nie chodzi tutaj o ego albo o przechwałki. Postrzegam to jako kontynuację podstaw prawnych wraz z moim życiem postawionym tutaj na szali.

Chcę tutaj również przypomnieć wam, że bardzo obszernie opisywałem ogromne, międzynarodowe przymierze zwane Sojuszem, które (czynnie) stawia opór tej negatywnej grupie ludzie lub Klice (Cabal) jak ja ją nazywam.

Sojusz obejmuje ciągle rosnącą większość personelu Armii Amerykańskiej, społeczności wywiadowczych jak i również wiele zagranicznych rządów (całego świata, przyp. tłum.).

Wiele dzisiejszych zagadkowych nagłówków (w mediach) może być wyjaśniona wojną toczoną pomiędzy Kliką (Cabal) a Sojuszem.

DANIEL I BRUCE 

Mój pierwszy mocno wydłużony kontakt z informatorem nastąpił w latach 2004-2005 i odnosił się do faceta, którego nazywamy Danielem. Pracował on w Narodowym Laboratorium Brookhaven w Montauk na Long Island w Nowym Jorku w latach 1981-1983.

Był on w pełni świadom diabelskich sił stojących za rządem, wojskiem oraz za mass mediami gdyż pracował dla nich bezpośrednio co umożliwiło mu dostęp do wielu różnych tajemnic. W pewnym momencie przedstawiono mu serię pytań, które sugerowały fakt ewaluacji jego osoby jako potencjalnego nowego członka znienawidzonej grupy neo-Nazistowskiej, do której wstąpienia odmówił.

Kolejny milowy krok w moim postępie nastąpił w 2006 r. I związany był z Brucem, który pracował bezpośrednio zarówno dla Administracji Prezydenckiej Reagana jak i Billa Clintona i dysponował znacznie większą ilością szczegółów. Człowiek ten pracował bardzo intensywnie w niesławnej bazie wojskowej Area 51. Choć nigdy nie powiedział tego bezpośrednio to jego wskazówki odnośnie nazwy i lokalizacji wskazywały właśnie na nią.

Spotkałem go gdy rozmawiałem z Richardem C. Hoaglandem na konferencji na Joshua Tree w Kalifornii. To właśnie tam mnie on poszukiwał, aby przekazać mi pewne informacje.

Historia tych kontaktów oraz wiedza, która z nich wypłynęła opisana jest w mojej ostatniej książce „The Ascension Mysteries”, która właśnie ostatnio została wydana w twardej oprawie w USA. Ciągle jeszcze poszukujemy francuskojęzycznego wydawcy. Proszę o kontakt jeśli posiadacie jakieś pomysły w tym kierunku. Książka te przetłumaczona jest już na wiele różnych języków.

PROJEKT CAMELOT I PETE PETERSON

Na początku 2007 r. spotkałem wielu różnych informatorów dzięki Projektowi Camelot, który zaczynał umieszczać na YouTube filmy zawierające pełne wywiady. Działo się to właśnie wtedy gdy było prawie niemożliwe, aby założyć sobie konto, które pozwalało na publikowanie filmów dłuższych niż 11 minut.

Kerry Cassidy zdołała założyć tak bardzo pożądane konto Producenta Filmowego, które umożliwiało publikowanie filmów o dowolnym czasie trwania, wszystko to dzięki jej doświadczeniom związanym z reżyserowaniem.

Niektóre z video Projektu Camelot uzyskiwały w tamtym czasie setki tysięcy a nawet miliony oglądnięć. Projekt ten nie miał żadnej konkurencji.

Ja zadebiutowałem swoim wywiadem z Pete Petersonem, który opublikowany został w Projekcie Camelot 4-go września 2009 r. Pete jest jednym z pracowników z „wewnątrz”, który posiada klauzulę dostępu  do „ścisłych tajemnic”, która jest ponoć 35 poziomów wyższa niż klauzula dostępu, którą posiada Prezydent Stanów Zjednoczonych.

Pośród wielu różnych rzeczy na które posiadał licencję były: Technik Neutralizowania Reaktorów Nuklearnych oraz wymyślił kilka tajnych technologii dla „Wielkiego Wujka” z Ameryki. Jest on jednym z kilku kluczowych ludzi „z wewnątrz”, który ujawnił oszałamiającą ilość pieniędzy, która została przekierowana na ściśle tajne „czarne operacje”.

Jest on również naszym najdłużej działającym i najbardziej spójnym źródłem informacji pochodzących prosto z wnętrza Sojuszu.

Ostatnio wyszedł z tymi zdumiewającym informacjami do opinii publicznej na antenie programu „Kosmiczne Ujawnienie” a kilka tygodni później stracił wszystko co uprzednio posiadał.

NA CO POSZŁY TE WSZYSTKIE PIENIĄDZE? 

W poprzedniej części artykułu omawialiśmy, że Chiny budują dosłownie setki „miast duchów”, z których większość może pomieścić miliony ludzi.  Rozmiar ich jest ogromny a w większej części są one niemalże całkowicie niezamieszkane. Robi się to w celu przygotowania się na antycypowany przerost populacji w przyszłości tego państwa, co będzie wymagało migracji ludzi (do tych miast).

Informatorzy i zarazem naoczni świadkowie donoszą o wielu sposobach na które biliony dolarów wyprowadzane są z systemu finansowego (USA). Obejmuje to sztucznie pompowane wydatki na Wojnę Koreańską, wojnę w Wietnamie, misję kosmiczną Apollo, wyścig zbrojeń jądrowych, wojnę z terrorem czy na projekt myśliwca F-35.

Powtórzę ponownie, że są to pieniądze wystarczające na zbudowanie (od podszewki, przyp. tłum.) całych cywilizacji, które w komfortowy sposób mogłyby pomieścić miliony ludzi zupełnie tak jak to robią Chiny.

Koniecznością tutaj jest zadanie sobie pytania: „Na co poszły te wszystkie pieniądze?”. Przecież nikt nie ukrył ich w jakiejś grocie nad brzegiem morza?

PODZIEMNE MIASTA

Pete Peterson ujawnił już dotychczas, że „ludzie” wykorzystali te pieniądze na zbudowanie około 235 różnych miast podziemnych, które mogą pomieścić 65 tys. osób każde. Zbudowano również rozległą sieć podziemnych super szybkich pociągów łączących te miasta i poruszających się pomiędzy nimi wahadłowo.

Intencją stworzenia tej całej infrastruktury było dostarczenie (pewnym grupom ludzi, przyp. tłum.) „życia jak w Raju”  po tym jak powierzchnia Ziemi zostałaby całkowicie zniszczona… w wojnie atomowej, którą miano uprzednio zainicjować.

Inni informatorzy donoszą mi, że „ukryta infrastruktura” wybudowana przez Militarny Konglomerat Przemysłowy może być znacznie większa niż tylko 235 podziemnych miast rozmieszczonych na całej Ziemi.

LAS VEGAS JEST BARDZO NIEDALEKO OD AREA 51

Bardzo ważne jest, aby wskazać fakt, że Las Vegas jest w wielu kwestiach stolicą czarnych operacji, choć informacja ta na pozór nie wydaje się mieć żadnego znaczenia.

Artykuł z portalu military.com wskazuje, że owiana złą sław Baza Amerykańskich Sił Powietrznych Nellis znajduje się tylko 13 mil od Las Vegas. Co ważniejsze portal ten donosi, że baza ta z sześcioma skrzydłami zamiast zwyczajowych pięciu jest „największą i najbardziej uczęszczaną placówką wojskową w całej Ameryce”. Istnieją niezliczone doniesienia od wielu różnych informatorów o rozległych podziemnych budowlach w tej bazie, w których odbywają się różne tajne programy.

W pobliżu znajduje się również Area 51.

Pomimo tego, że nie możliwe jest jej zlokalizowanie na mapach to ciągle możemy znaleźć w niewielkich odległościach od niej inne firmy związane z tą branżą.

AKTUALIZACJA: UPS! 

Pewien komentujący wskazuje na fakt, że to czego naprawdę poszukujemy jest Groom Lake. Znajduje się on w odległości 3h samochodem, jednak ciągle jest to dość blisko:

SIEĆ KASYN NALEŻY DO GRUPY ZORGANIZOWANEJ

Wielu dociekających prawdy wskazuje na fakt, że kasyna są bardzo mocno powiązane z Militarnym Konglomeratem Przemysłowym a większość z nich może być nawet jego własnością.

Istniejący w Las Vegas rzeczywisty monopol na budowlankę oraz na branżę nieruchomości jest zazwyczaj przypisywany „mafii” co może być tylko jednym jej aspektem.

Tak czy inaczej niektóre kasyna najwidoczniej posiadają windy, którymi można zjechać w dół do sieci podziemnych super szybkich pociągów skąd błyskawicznie można dostać się do Bazy Nellis, Area 51 albo do innych lokalizacji.

Niektórzy członkowie personelu kasyn, jak np. szefowie ochrony, mogą pracować tam jako przykrywka w celu doglądania pracowników działających na rzecz czarnych operacji.

Dan Burisch występujący w Projekcie Camelot przyznał się do tego, że pracował jako ochrona w kasynie w Las Vegas i zarazem prowadził również inne ukryte życie.  

NOWE WIADOMOŚCI Z WEWNĄTRZ O TAJNYM RZĄDZIE I REALNEJ WŁADZY 

Omawialiśmy w poprzedniej części fakt, że firma Lockheed Martin jest pod wieloma względami największym i najbardziej tajemniczym wykonawcą wojskowych czarnych operacji. Zostało to ponownie potwierdzone 16-go września przez wysokiego rangą pracownika CIA Kevina Shippa, który ujawnił nowe, zdumiewające informacje.

Portal „Zero Hedge” napisał szczegółowy artykuł, który podsumowuje tylko kilka z wielu różnych rzeczy, które Kevin omówił w swojej godzinnej prezentacji.

Pomimo tego, że prezentacja jest bardzo dynamiczna i przytłacza swoimi informacjami to jest warta oglądnięcia jeśli macie na to czas. Wiele rzeczy o których tam mówi znajduje punkty wspólne z tym o czym my mówimy już od lat.

Twierdzi on, że istnieje „Tajny Rząd” (Shadow Governement), który jest całkowicie odrębnym podmiotem kontrolującym to co my nazywamy Realną Władzą (Deep State).

Jedną z rzeczy, którą omawia w swojej prezentacji a która nie została wymieniona w artykule podsumowującym jest oszałamiająca władza oraz rozmiar firmy Lockheed Martin:

9/16: Wysoki rangą pracownik z CIA bije na alarm na temat „Tajnego Rządu” oraz Realnej Władzy

http://www.zerohedge.com/news/2017-09-15/high-ranking-cia-agent-blows-whistle-deep-state-and-shadow-government

Pracownik CIA Kevin Shipp bije na alarm po tym jak wyrwał się z „wilczego stada”, aby ujawnić Realną Władzę i Tajny Rząd, o których wyraża się jako o dwóch całkiem innych tworach. 

„Tajny Rząd kontroluje Realną Władzę i manipuluje naszymi prawomocnymi Gabinetami spoza kurtyny” – ostrzega Shipp w swojej ostatniej konferencji: http://www.geoengineeringwatch.org/new-cia-agent-whistleblower-risks-all-to-expose-the-shadow-government/

„Najwyższym szczeblem Tajnego Rządu jest Amerykańska Wewnętrzna Agencja Wywiadowcza (NSA) i Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA)”, donosi Shipp.

Donosi, że CIA zostało stworzone przez Biuro do Spraw Stosunków Międzynarodowych (Council on Foreign Relations) bez żadnej zgody Amerykańskiego Kongresu a historia pokazuje, że Biuro to jest również mocno powiązane z głównymi nurtem mass mediów. 

Rozwija dalej swoją wypowiedź o tym, że CIA była „główną siłą sterującą” „Tajnym Rządem” i kontrolowała 16 innych agencji wywiadowczych pomimo egzystencji Dyrektora do spraw Wywiadu Narodowego (Director of National Intelligence). 

CIA kontroluje również wykonawców wojskowych oraz tych działających dla wywiadu, manipuluje decyzjami politycznymi oraz wyborami prezydenckimi, posiada władzę, by zapoczątkować wojny, ma monopol na tortury, rozpoczynanie rewolucji i organizowanie fałszywych operacji …

Zgodnie z doniesieniami Realna Władza składa się z: 

 • Militarnego Konglomeratu Przemysłowego, 
 • wykonawców wojskowych 
 • wykonawców agencji wywiadowczych, 
 • lobbystów MKP, 
 • ludzi z Wall Street (konta bankowe w rajach podatkowych), 
 • Rezerw Federalnych USA,  
 • Międzynarodowego Funduszu Walutowego, 
 • Banku Światowego,
 • Ministerstwa Skarbu,
 • lobbystów zagranicznych
 • oraz z Banków Centralnych różnych państw. 

W szokująco wybuchowej prezentacji Shipp omawia fakt, że “po ataku na World Trade Centre (11 września 2001r.) stworzono ponad 10 tys. tajnych miejsc w USA”. Istnieje 1291 tajnych agencji rządowych, 1931 ogromnych prywatnych korporacji i ponad 4,8 milionów Amerykanów, którzy wiedzą o tym wszystkim i posiadają dostęp klauzuli tajności. 

Istnieje również 854 tys. innych ludzi, którzy posiadają dostęp klauzuli NAJWYŻSZEJ tajności i wyjaśnia przy tym, że wraz z nią podpisali cyrograf na swoje życia.

LOCKHEED MARTIN I KONTROLA UMYSŁU

W 1970 roku ujawniono publicznie przed Kongresem USA praktyki programów MK-Ultra stosowane przez CIA. Obecnie widzimy informatorów z wysokiego szczebla, którzy donoszą nam, że CIA jest “centrum dowodzenia” z którego rozciągana jest cała kontrola na wykonawców wojskowych oraz na pozostałe agencje wywiadowcze. Dla mnie nie jest to nic nowego.

CIA na najwyższym szczeblu jest systemem kontroli, który my nazywamy Klika (Cabal).

Logiczną oczywistością powinien tutaj być fakt, że MK-Ultra i inne podobne praktyki (kontroli umysłu) zostawały nakładane na własnych pracowników – o czym również słyszałem.

Praktycznie każdy pracownik Lockheed Martin jest wystawiony na ogromną ilość tajnych informacji wywiadowczych. Tego typu prace wymagają od zatrudnionych zgody na różny poziom stosowania kontroli umysłu co obejmuje hipnozę, używanie substancji chemicznych i różnych systemów technologicznych.

W niektórych przypadkach zaangażowani w działania posiadają “podzieloną” pamięć, której pewne poziomy są aktywowane podczas pracy a zazwyczaj są niedostępne w czasie wolnym od niej.

W innych przypadkach wykonujący pracę będą pracowali normalnie a po skończonym zadaniu zostanie im wymazana lub zmieniona pamięć.

Ostatni film Hollywoodzki “American Ultra” był oszałamiającą, nachalną próbą w celu ukazania programu MK-Ultra jako coś fajnego co zmienia zwykłego człowieka w superbohatera.

ODDECH DIABŁA (SKOPOLAMINA)

Skopolamina jest jednym z przykładów znanego ogólnie narkotyku, który bardzo poważnie zmienia pamięć:

Portal “Psychology Today” donosi, że (używanie) skopolaminy wywołuje zanik pamięci

https://www.psychologytoday.com/blog/cant-remember-what-i-forgot/200808/rape-robbery-memory

Skopolamina jest bardzo często wykrywana w większości przypadków gwałtów podczas wycieczek statkami. 

Przestępcy lubią ją właśnie dlatego, że powoduje ona krótkotrwałe zaniki pamięci: ofiary nie są w stanie zidentyfikować sprawców a co za tym idzie zeznawać przeciwko nim. 

Blokowanie pamięci jest równoznaczne z usuwaniem odcisków palców (z narzędzia zbrodni, przyp. tłum.).

Znana jest ona również pod nazwą “oddech diabła” (devil’s breath) co samo mówi za siebie. 

CZYSZCZENIE PAMIĘCI

Narkotyki wyprodukowane w tajnych laboratoriach i (najnowsza) technologia działają obecnie znacznie skuteczniej niż skopolamina.

Nigdy nie poda się tego do opinii publicznej gdyż pozwoliłoby “nieprzyjaciołom” opracowanie tej samej technologii i użycie jej jako broni przeciwko pierwotnym użytkownikom.

W bardzo wielu przypadkach po skończonym zadaniu ludzie są po prostu “czyszczeni” i posiadają bardzo niewiele albo nawet i wcale żadnej pamięci odnośnie tego czym się zajmowali.

“Obrazy fałszywej pamięci” mogą być implementowane w celu przekazania przekłamanego obrazu rzeczywistych wydarzeń.

Czasami wprowadzane są również hipnotyczne polecenia, które mogą być aktywowane później. Ludzie mogą wykonywać pewne czynności w transie hipnotycznym wcale później nie pamiętając tego.

Doświadczenia traumatyczne są szczególnie wykorzystywane wraz z hipnozą np. w celu stworzenia zaprogramowanego najemnika. Wystawiony na traumę aspekt psychiczny danej osoby może stać się na tyle psychopatyczny, że może ona zabierać życia innych bez żadnych uczuć czy oznak skruchy.

Pete Peterson jest jednym z informatorów, którzy ujawniają fakt, że technika ta była bardzo szeroko używana w celu tworzenia “samotnych strzelców” dla zabójstw wykonywanych na ludziach na wysokim szczeblu.

STRZELAJĄCY W LAS VEGAS DEFINITYWNIE PRACOWAŁ DLA LOCKHEED MARTIN

Biorąc pod uwagę wszystko to co wyjaśniliśmy powyżej wiadomym jest, że ostatnia znana praca Stephen’a Paddock’a była dla firmy Lockheed Martin w latach 1985-1988:

10/2: Strzelający w Las Vegas był zatrudniony w latach osiemdziesiątych przez firmę Lockheed Martin

http://www.kansascity.com/latest-news/article176514361.html

Paddock posiadał licencję pilota i wcześniej pracował dla międzynarodowej firmy zbrojeniowej i aeronautyki Lockheed Martin w latach 1980. 

“Stephen Paddock pracował dla poprzednika firmy Lockheed Martin w latach 1985 do 1988”, mówi oświadczenie podane przez tą firmę. 

“Współpracujemy z władzami w celu odpowiedzi na ewentualne pytania zadawane w związku z jego zatrudnieniem u nas”. 

MOŻLIWE OZNAKI KONTROLI UMYSŁU

Wiele agencji dziennikarskich donosi, że Paddock rutynowo wykazywał się nienormalnym zachowaniem.

10/6: Paddock leżał w łóżku i co noc i krzyczał “O Boże!”. 

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/stephen-paddock-mental-health-screaming-bed-claims-last-vegas-shooting-latest-a7987481.html

Śledczy twierdzą, że strzelający mógł być “fizycznie lub umysłowo dręczony” o czym donosi były pracownik FBI, który dawał wywiad stacji NBC News. 

Inny powiedział, że Paddock wykazywał “ oznaki choroby psychicznej”. 

“Jego dziewczyna mówiła, że leżał w łóżku, jęczał i krzyczał “O Boże!”, przypomina ten fakt jeden z urzędników. 

Krzyki rozpaczy są całkowicie spójne jeśli chodzi o kogoś kto przeszedł przez kontrolę umysłu opartej na traumie. Bohater z filmu “American Ultra” Jesse Eisenberg wykazuje bardzo wiele różnych dziwnych cech w swoim zachowaniu co obejmuje nudności podczas wszelkich prób opuszczenia miasta.

Osoby, które stają się celem bardzo rzadko mogą spać spokojnie. Trauma, którą im zafundowano pod wpływem odurzenia narkotyczno-hipnotycznego zawsze pozostaje w bliskości z ich umysłem świadomym.

Pamiętajmy o tym, że program MK-Ultra prowadzony przez CIA został publicznie ujawniony przed Kongresem w latach 1970-tych. Oficjalnie zaniechano go wtedy lecz doniesienia różnych informatorów są bardzo zgodne co do tego, że nic z tym nie zrobiono aż do dzisiaj.

Postrzegane jest to jako doskonały sposób zabójstwa ludzi wysokiego szczebla gdyż morderca nie będzie znał zleceniodawcy ani powodu dla którego to zrobił.

W JAKI SPOSÓB STRZELAJĄCY DOROBIŁ SIĘ MILIONÓW? 

Wielu informatorów z wnętrza organizacji donosi o tym, że wykonują ściśle tajne prace, która nie są rejestrowane w księgach rozchodów.

Klika (Cabal) robi pieniądze prowadząc bardzo wiele przykrych działalności co obejmuje przemyt ludzi, narkotyków oraz nielegalną sprzedaż broni.

Wymienione powyżej prace należą do kategorii “mokrej roboty” i są one niewyobrażalnie dobrze płatne, zazwyczaj w gotówce.

Zaledwie kilka zleceń na rok może zrobić z ciebie multimilionera. Jeśli posiadasz charakterystykę psychopaty to co z tym zrobisz?

Prostytucja w Las Vegas jest legalna, miasto to posiada mnóstwo unikalnych osobliwości oraz wiele sposobów na przegranie pieniędzy, które nie są ci potrzebne. Jest to zgodne z doniesieniami informatorów, którzy wyjaśniali bogactwo Paddocka faktem, że jest on “zawodowym hazardzistą”.

10/4: Morderca z Las Vegas był niezwykle bogaty

http://time.com/money/4969462/las-vegas-shooter-stephen-paddock-gambler-real-estate-guns/

Ostatnie raporty donoszą, że Paddock posiadał dwa samoloty, kilka domów i regularnie wydawała dziesiątki tysięcy dolarów w kasynach w Las Vegas.  

Jego szokująco bogata kolekcja broni i amunicji sama w sobie mogła kosztować setki tysięcy dolarów… 

Paddock wydaje się być wyjątkowo bogaty co jest bardzo niezwykłe jak na strzelającego na oślep mordercę…

Posiadał on dwa samoloty, licencję pilota a także był właścicielem kilku domów w czterech stanach o czym donosi gazeta Washington Post. 

Jego brat twierdzi, że Stephen Paddock zarobił około 2 milionów dolarów kilka lat temu przy sprzedaży nieruchomości. Tuż przed masakrą przelał 100 tys. dolarów swojej dziewczynie Marilou Danley mieszkającej na Filipinach. Transakcja ta jest ciągle wyjaśniana. 

Kanał NBC News twierdzi, że Paddock bardzo często przegrywał 10 tys. dolarów na dzień w lokalnych kasynach a czasami tracił tam nawet 30 tys. jednego dnia. 

Ponoć na klika tygodni przed zabójczą strzelaniną wydał w kasynach w Las Vegas 160 tys. dolarów. Nie jest pewne ile wygrał a ile przegrał w tym czasie… 

“Jest on multimilionerem” – mówi brat Paddocka Eric, zgodnie z doniesieniami New York. 

“Pomógł mi osiągnąć bogactwo”. 

STEPHEN PADDOCK ODBYŁ 20 POTWIERDZONYCH PODRÓŻY W TYM NA BLISKI WSCHÓD

Bardzo dobrze udokumentowana ogromna zamożność Paddocka mogła być rezultatem uzyskiwania przychodów za różne tajne robótki.

Jeśli był on przemytnikiem “wartościowych” rzeczy to musiał być również wyszkolonym zabójcom… tak by był w stanie “zająć” się pewnymi osobami na wypadek wymykania się spraw spod kontroli.

Czy nie jest interesujące, że media ujawniają fakt odbycia przez Paddocka 20 różnych zarejestrowanych podróży w tym na Bliski Wschód?

10/6: Morderca z Las Vegas odbył 20 podróży w tym na Bliski Wschód

http://www.washingtonexaminer.com/investigators-find-las-vegas-shooter-took-20-cruises-abroad-start-billboard-campaign-for-more-info/article/2636827

Śledztwo ujawnia, że Paddock odbył 20 podróży w tym do Europy i na Bliski Wschód. Podróże obejmowały postoje w Hiszpanii, Włochach, Grecji, Jordanie i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich o czym donosi dziennikarzom CNN przedstawiciel prawa. 

Marilou Danley, jego dziewczyna, odbyła z nim dziewięć z tych podróży. 

Pozostałe szczegóły dotyczące tego kiedy i jakimi liniami lotniczymi zostały one odbyte nie zostały podane. 

Pomimo tego, że Państwo Islamskie wzięło na siebie odpowiedzialność za to masowe morderstwo oraz tego, że Paddock nawrócił się na Islam to detektywi nie znajdują dowodów potwierdzających te twierdzenia. 

PODSUMOWUJĄC…

Wiemy, że morderca-strzelec pracował dla największej i najbardziej znanej Armii Amerykańskiej firmy zbrojeniowej w naszej obecnej historii czyli dla Lockheed Martin.

Wszyscy informatorzy zgodnie donoszą, że gdy raz zwiążesz się z tą pracą to nie masz tak naprawdę drogi wyjścia. Stąd wzięło się powiedzenie: “Rozwiązanie kontraktu umożliwia ci tylko kula”.

Paddock przypuszczalnie odszedł w stan spoczynku w 1988 roku i jedynymi pieniędzmi jakie zarabiał od tamtego czasu były te pochodzące z obrotu nieruchomościami i z “zawodowego hazardowania”.

Jakoś dziwnym trafem miał wystarczająco pieniędzy, żeby jednego dnia bez mrugnięcia okiem wydać 30 tys. dolarów.

Jego zachowanie jasno wskazuje na symptomy kontroli umysłu. Normalni ludzie nie krzyczą co noc “O Boże!”. Historia jego podróży pasuje do profilu osoby po kryjomu pracującej jako przemytnik dla Kliki (Cabal). Ponieważ przeszedł rozszerzone szkolenie dotyczące bezpieczeństwa i wywiadu to nawet nie śmiał powiedzieć o tym członkom swojej rodziny.

Jego dziewczyna być może również nie wiedziała o jego “podwójnym życiu”. Jeśli piśniesz choćby słówko to bardzo szybko zostaniesz “usadzony” na swoim miejscu o ile nawet nie spotka cię coś gorszego.

BARDZO ŁATWO MOŻNA WYDEDUKOWAĆ POMOCNIKÓW 

Wszystko co omówiliśmy powyżej sprawia, że znacznie łatwiej uwierzyć nam w to, że Paddock mógł mieć kilku pomocników tak jak sugerują to źródła prowadzące niezależne dochodzenie.

W rzeczywistości być może nawet obiecano mu wyjście żywcem z tej sytuacji, np. opuszczając miejsce jakąś tajemniczą windą oraz wierzono, że ktoś inny weźmie na siebie całą tą winę.

Biorąc pod uwagę wszystkie nadwyrężające wyobraźnię historie opowiadane przez informatorów nawet jego samobójstwo mogło być morderstwem.

Rachunek z jego pokoju wskazuje na to, że ktoś jeszcze mógł tam z nim być a Paddock po odegraniu swojej roli został zabity co zostało upozorowane na samobójstwo. 

Jego rzekomy “list pożegnalny” był kawałkiem papieru na którym rozrysowywał sobie trajektorię pocisków, aby uzyskać największą skuteczność. 

To sugeruje, że z pewnością przeszedł zaawansowane szkolenie wojskowe odnośnie używania broni.

Jest to standardowy materiał przerabiany na tajnym szkoleniu dla ludzi pracujących dla wojska lub agencji wywiadowczych.

Z tego też powodu, jeśli Tajny Rząd chciał użyć jakiegoś zaprogramowanego osobnika jako swoją twarz to Stephen Paddock pasował do tego doskonale.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO KOLEJNEJ CZĘŚCI: TAJNY PROGRAM KOSMICZNY I KLIKA

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: https://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1220-vegas-meta-analysis 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 4182 - Today Page Visits: 2