Strona internetowa AscensionWorks.tv: https://ascensionworks.tv/v/s2e1-the-confederation-of-free-colonies/

Data publikacji, 03 września 2023 r.

Pełen tytuł:

AKTUALIZACJA SSP: Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny bliski wojny domowej, operacja Grupy Oriona przeciwko Ruchowi Ujawnienia

Ostatnio otrzymywałem informacje głównie na temat Sojuszu Ziemskiego, z dodatkami wiadomości dostarczonych mi przez członków Sojuszu TPK, którzy dołączyli do nowej międzygwiezdnej organizacji utworzonej przez byłych członków kolonii GLNG.

Konfederacja Wolnych Kolonii poczyniła spore postępy w bitwach, między nimi a celem, jakim jest nasz Układ Słoneczny. Pokonali kilka wrogich armad, co doprowadziło ich do konfliktu z Reptilianami i kilkoma grupami, walczącymi u ich boku, w tym z Ciemną Flotą. W czasie walki napotkali również kilka statków Federacji Galaktycznej.

Statki, których nie udało im się zniszczyć, wycofały się do naszego układu słonecznego, gdzie dołączyły do resztek swojej armady, rozmieszczonej na niskiej orbicie gazowych gigantów i ich księżyców. Tam przygotowują się do inwazji KWK i wyzwolenia naszego układu słonecznego. Wróg jest teraz uwięziony w naszym układzie, gdzie albo zostanie wyeliminowany przez Konfederację, albo przez słoneczną mikro-nową, która wkrótce nastąpi.

Odkąd DOK zostało zablokowane przez Grupę Oriona i MKK, większość ich personelu służącego poza planetą pozostaje w sytuacji stanu wojennego. Pełniący służbę są zmuszani do przyjmowania nano-robotów i chipów mózgowych, aby kontynuować swoją służbę, a w przypadku odmowy zostają wysłani do więzienia.

Tak się stało w kilku koloniach. Na Marsie, placówki w strategicznych systemach gwiezdnych w naszym sektorze wykazały oznaki oporu przeciwko transhumanistycznemu prawu MKK. Oczekuje się, że otwarta opozycja i powszechna wojna domowa wybuchną wewnątrz MKK, co może sparaliżować jej sojusz z Grupą Oriona.

MKK wzywa Grupę Oriona do pomocy w tłumieniu powstań. Mimo to, briefingi wskazują na to, że 30-40% osób służących w koloniach pod kontrolą MKK otwarcie zbuntuje się w nadchodzących miesiącach, zmuszając Grupę Oriona i MKK do rozproszenia swoich zasobów w celu utrzymania kontroli.

Przy obecnym tempie rozwoju sytuacji, KWK dotrze na obrzeża naszego układu słonecznego pod koniec 2025 roku, a następnie rozpocznie operację wyzwalania go. Grupa Oriona i jej sojusznicy mają przyczółek i okopali się w całym naszym układzie, a walka z ich obroną i ostateczne dotarcie do Ziemi zajmie kilka lat. 

W międzyczasie, tutaj na Ziemi, są odważne osoby, które robią wszystko co w ich mocy, aby ujawnić opinii publicznej informacje o NOL i by przygotować ludzi na to, co zobaczą na niebie i w naszym Układzie Słonecznym w nadchodzących latach. Cabal ma zamiar przeinaczyć te ujawnienia w sposób, który postawi wszystkich obywateli Ziemi w stan wojny i gotowości do walki z „najeźdźcami”. Jednocześnie wykorzysta nowe zagrożenie do odebrania praw człowieka, które jeszcze pozostały na planecie, aby przygotować populację do służenia ich transhumanistycznym bożkom.

Dowiedzieliśmy się również o znaczącej operacji Grupy Oriona przeciwko kontaktom ludzkim i innym członkom Ruchu Ujawnienia. Na przykład pewnej nocy, kiedy spałem, miałem coś co wydawało się natrętnym snem, w którym trzy wysokie, atrakcyjne, blond istoty o ludzkim wyglądzie stały u stóp mojego łóżka i rozmawiały ze mną.

Miały błyszczące niebieskie oczy i wielkie uśmiechy na twarzach. Poczułem przypływ pocieszającej energii i zacząłem odczuwać miłość promieniującą od przybyszów aż cały pokój się rozświetlił. 

Powiedzieli mi, że w historii ludzkości przychodzili z pomocą wiele razy i byli znani starożytnym Grekom jako ich bogowie. Stwierdzili, że powrócili, aby wypełnić proroctwo i pomóc wyzwolić ludzkość od negatywnych istot, które zniewalały nas przez tysiące lat. Powiedzieli mi, że są kluczem do zbawienia ludzkości i kolejnym krokiem w ewolucji. Jeden z odwiedzających pochylił się nad łóżkiem i spojrzał mi głęboko w oczy, sprawiając, że straciłem czucie w ciele i zdolność poruszania.

Zapytał: „Dlaczego nas prześladujesz? Zakłócasz plan Stwórcy”.

W tym momencie poczułem znaczącą zmianę w otoczeniu gdzie czas wydawał się stanąć w miejscu. Wysokie istoty, które stały przede mną zamarły, a następnie zniknęły, pozostawiając mnie przerażonego widokiem trzech małych Szaraków stojących na ich miejscu. Byli oni wyraźnie zszokowani i natychmiast unieśli się około metra nad poziom podłogi, a następnie odwrócili się i przelecieli przez ścianę.

Po tym incydencie sprawdziłem, że tego typu rzeczy dzieją się na całej planecie. Szaraki używają tej taktyki przeciwko Ruchowi Ujawnienia i kontaktom ludzkim oraz używają podobnych technik do manipulowania ludźmi u władzy. Operacje te wzrosły wykładniczo, a Sojusz Ziemski nie może nic z tym zrobić, ponieważ MKK przeprowadza operacje tuszujące-wspierające, aby pomóc Grupie Oriona.

Rzeczywiście żyjemy w czasach, w których nie możemy ufać temu, co widzimy i słyszymy od ludzi wokół nas.

Nadszedł czas, aby ci, którzy nazywają siebie przebudzonymi stali się aktywistami, wspierającymi nagłaśniających zjawiska NOL i by wywierali presję na naszych przedstawicieli lokalnych i rządowych, w celu uchwalenia praw ochronnych. Jeśli społeczność ujawnienia nie przekształci się w aktywistów, nie będzie przeciwwagi dla dezinformacji i podsycania strachu, w które Cabal przekształcił te rewolucyjne informacje. 

Więcej szczegółów na temat tej aktualizacji podamy w nadchodzących odcinkach „Aktualizacje TPK”, umieszczonych na portalu AscensionWorks.TV!

DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ

SŁOWNICZEK: 

DOK – Dowództwo Operacji Księżycowych. 

MKK – Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny. 

MKP – Militarny Konglomerat Przemysłowy. 

GLNG – Globalna Liga Narodów Galaktycznych.

TPK – Tajne Programy Kosmiczne

SS – Słoneczny Strażnik

KWK – Konfederacja Wolnych Kolonii

Eyosians – Ejozjanie – rasa czarnoskórych istot pozaziemskich, zwanych przez MKK Zulusami, która działa w naszym sąsiedztwie w imieniu naszych Strażników.  

DUMB (Deep Underground Military Bases) – Podziemne Bazy Wojskowe – Głęboko Osadzone Bazy Wojskowe

Traktaty Mahometańskie (Mohammed Accords) – porozumienia stanowiące o nieingerencji istot pozaziemskich w sprawy ludzkie. Traktaty Mahometańskie zezwalały tylko na kontakty niejawne czyli przy pomocy channelingu, telepatii lub kontakty w snach oraz na ingerowanie w sprawy ludzi bez naszej świadomej wiedzy. https://kosmiczneujawnienie.com/2021/04/04/wielkie-przebudzenie-czy-wielki-reset/ 

Linia czasowa Anshar – jest to linia czasowa kończąca egzystencję tej grupy w przyszłości. Ich obecność w naszej rzeczywistości ma za zadanie odwrócenie tego trendu, co jest uzależnione od wyboru ludzkości.

ODNOŚNIKI DO ARTYKUŁÓW:

„GLNG deklaruje wyzwolenie spod rządów MKK i powiązanych rządów ziemskich” (link: https://kosmiczneujawnienie.com/2021/12/05/glng-deklaruje-wyzwolenie-spod-rzadow-mkk-i-powiazanych-rzadow-ziemskich-cz-1-z-2/ )

https://kosmiczneujawnienie.com/2016/05/24/ku-historia-ukladu-slonecznego/ 

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/10/06/ambasador-micca-o-wyswobodzeniu-jego-planety-oraz-o-pulapce-zbawiciela/

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/11/02/oficjalne-sprawozdanie-sojuszu-tpk-z-misji-zwiadowczej-z-baz-grupy-oriona-zlokalizowanych-na-ksiezycu-marsie-i-antarktydzie-cz-1-z-3/

Total Page Visits: 2833 - Today Page Visits: 10