Data publikacji: 27. kwiecień 2018 r.

Wojna odbywające się poza kulisami, która polega na rozmontowywaniu Władzy Realnej ostatecznie osiąga masę krytyczną, jak donosi wielu informatorów i ma miejsce właśnie teraz. 

Pomimo tego, że dla zwyczajnego obserwatora sprawy być może wyglądają spokojnie, to wielu niezależnych informatorów mówi, że widoczne ruchy przeciwko Władzy Realnej są nieuniknione. 

Niekoniecznie przejawi się to w postaci masowych aresztowań, scenariusza który wcześniej prognozowaliśmy. Niemniej jednak, być może wkrótce zobaczymy aresztowania na wysokim poziomie oraz zrzut nowych danych. 

Nikt obecnie nie może zaprzeczyć, że zostało zatwierdzonych ponad 24 500 nakazów aresztowania w USA – co jest bardzo wysoką liczbą w całej historii. 

Mój przyjaciel David Seaman ucierpiał z powodu usunięcia jego całego konta z YouTube oraz z portalów społecznościowych tylko po to, by powrócić, z nowymi bezpośrednio uzyskanymi informacjami o aresztowaniach, które są w toku.

Alex Jones ma swojego informatora w Lockheed Skunk, o imieniu Zach, który twierdzi że jesteśmy na skraju ujawnienia wydarzeń mogących przeobrazić nas w międzyplanetarne społeczeństwo.

Niewyobrażalne wprost zło jest systematycznie eksponowane i wykorzeniane. Od wielu lat mówimy na ten temat a teraz w końcu to następuje.

Nasz najbliższy informator doświadczył ogromnych pogróżek. Oczywista i ekstremalnie bulwersująca natura tych ataków sugeruje wielką desperację.

Nic nas nie powstrzyma. Zaplanowaliśmy już publiczne wystąpienia w New Living Expo w 27-29 kwietnia, na konferencji pt. “Contact in the Desert”, 1-4 czerwca, w naszym “Kolorado Ascension Portal” przez cały czerwcowy weekend 27- 29 czerwca, a także w programie Corey Goode “Dimensions of Disclosure” i innych.

INTENSYWNY OKRES CZASOWY 

W chwili gdy zrozumiemy “Wojnę za Kulisami” (shadow war) i to, że osiąga ona punkt kulminacyjny to uzmysłowimy sobie, że mogą zaistnieć pewne dramatyczne wydarzenia na scenie politycznej oraz na różnych innych poziomach.

Jeśli Sojusz odniesie zwycięstwo w tej kampanii przeciwko Władzy Realnej to korzyści będą niewyobrażalne.

[Czytelniku, jeśli jest to dla ciebie coś nowego to wiedz, że omówimy Sojusz nieco później. Większość amerykańskiego personelu militarnego oraz społeczności wywiadowczych obecnie wspiera Ujawnienie]

Jak zapewne wiecie posiadam bezpośredni dostęp do informatorów, którzy przekazują mi bardzo unikatowe i zniewalające informacje dotyczące tej rewolucji, która przedostaje się do naszego świata.

W rezultacie dowiedzieliśmy się, że Władza Realna ukrywa niewyobrażalną wprost ilość informacji odnoszących się do pozaziemskich ruin, technologii pochodzącej z rozbitych statków kosmicznych oraz odzyskanych ciał istot pozaziemskich, a także odtworzonych w laboratoriach międzygwiezdnych pojazdów kosmicznych. 

Utrzymują oni również bezpośrednie stosunki z wieloma inteligentnymi pozaziemskimi cywilizacjami. Zakres oraz potęga tego co jest przed nami ukrywane w tych różnych podziemnych bunkrach mogłaby nas dosłownie przetransformować z dnia na dzień w społeczność jak ze “Star Treka”.

CO WIĘC STOI NA DRODZE?

Pomysł, że tak wiele może być przed nami ukrywane jest zdumiewający. Ciągle jeszcze toczy się szeroko zakrojona debata odnośnie tego czy UFO tak naprawdę istnieje.

Ostatnio spotkałem 2 ludzi z okresu baby boom na imprezie urodzinowej, którzy obydwoje doświadczyli bardzo dobitnych zjawisk UFO. Czynnik ośmieszania był tak wysoki, że w chwili gdy zobaczyli te inteligentnie pilotowane pojazdy latające obydwoje wpadli w wielki smutek. 

Każdy z nich postanowił zatrzymać te informacje dla siebie, gdyż nie chcieli być zaliczeni do grona “świrów UFO”. 

Młodzi ludzie, jednakże, są obecnie beneficjentami 4 pokoleń stopniowego ujawnienia i nie postrzegają tego tematu jako coś co należy ośmieszać.

Dla nie zainicjowanych byłoby trudnym dać wiarę w to jak wiele rząd oraz inne organizacje pragną powstrzymać przed nami z tych imponujących, zmieniających świat i przełomowych technologii.

Główną siłą powstrzymującą nas od uzyskania dostępu do tej technologii jest elita – ultra bogaty, Lucyferjański kult, co jest bardzo smutne.

Wielu ich członków zaangażowanych jest w to co większość z nas nazwałoby praktykami Szatańskimi, co obejmuj: pedofilię, ofiary z ludzi, przemyt ludzi oraz dążenie do zredukowania populacji ludzkiej. 

KRYTYCZNA SAMO-TRANSFORMACJA 

Wysiłki, które podjąłem by przetransformować moje całe życie były ogromne, jednakże powinny przynieść długotrwałe efekty tak, byśmy nigdy więcej nie musieli cierpieć z powodu “zmierzchu czasów”.

Nie chciałem oznajmiać przez ostatnich kilka tygodni o naszej poważniejszej decyzji a mianowicie o tym, że przenosimy się z Los Angeles do Kolorado, co podyktowane było względami bezpieczeństwa. Proces ten rozpoczął się pod koniec września kiedy to udało nam się zakupić dom. Była to dla mnie najcięższa próba na świecie przez jaką musiałem przejść. Była to praca na pełen etat przynajmniej od października 2017 r. aż do ostatnich 2 tygodni. Ostatnio wygląda na to jakbym nie musiał już dojeżdżać do pracy.

Wolność związana z nowym startem, który rozwiązał wszystkie osobiste kryzysy polegała na przeprowadzeniu się do śnieżnego, alpejskiego klimatu.

Podróżowanie średnio 2 razy w miesiącu do pracy przez ostatnie 10 lat spowodowało u mnie wewnętrzne wypalenie.

Dzięki temu uwolniłem ogromną ilość produktywnego czasu, tylko dzięki temu, że mieszkam w tym samym miejscu W którym pracuje. Obecnie nagrywanie nowych odcinków zajmuje mi do 2 dni, a nie 2 tygodnie jak poprzednio. 

ZAGROŻENIE DLA INFORMATORÓW

Zarówno Pete Peterson jak i  Emery Smith obydwoje doświadczyli niemalże śmiertelnych wydarzeń prawie w tym samym czasie, podczas oraz zaraz po naszej przeprowadzce, co sprawiło, że ta bardzo ważna zmiana była dla nas jeszcze trudniejsza. 

Obydwoje ujawnili się z informacjami w ostatnim roku wraz z moimi nowymi doniesieniami dotyczącymi Tajnego Programu Kosmicznego. Wygląda na to że Władza Realna ukarała ich za to.

Pomimo tego, że wiele grup należących do Sojuszu pragnie zaistnienia Ujawnienia, to ciągle istnieją jeszcze pewne elementy walczące na śmierć i życie, by to wszystko utrzymać w tajemnicy.

Na całe szczęście żaden z tych ataków nie odebrał im życia.

Historia prowadząca do tych wydarzeń jest tak niezwykła, że bardzo często jest ona znacznie bardziej fascynująca niż jakikolwiek film fantastyczny lub seriale telewizyjne jakie kiedykolwiek widziałem. Niemniej jednak, wszystkie te puzzle pięknie się ze sobą układają. Wiarygodni i szczerzy świadkowie naoczni z tamtego świata niezmiennie donoszą mi to samo.

TWORZENIE MOZAIKI 

Wielu świadków naocznych oraz informatorów pochodzących z bardzo wysokiego szczebla niezależnie dzieli się ze mną zeznaniami, które łączą się ze sobą tak kompleksowo, że nie istnieje tutaj prawdopodobieństwo jakiegokolwiek oszustwa.

Dzięki szczerości i wiarygodności, którą zbudowałem sobie jako badacz UFO działając od 1996 roku pojawili się wokół mnie informatorzy.

Temat ten obecnie zasłużył sobie na akceptację większą niż miało to miejsce za czasów początków Internetu. Gdy po raz pierwszy porównywałem notatki Corey Goode z innym informatorem w listopadzie 2014 to odnalazłem dziesiątki bezpośrednich korelacji, co wybiega znacznie poza prawdopodobieństwo zbiegu okoliczności.

Informacje Corey doskonale pokrywały się z tym co przekazał mi Emery Smith, który donosił mi już o tym 6 lat wcześniej wraz z informacjami otrzymywanymi od innych.

Nieszczęśliwie straciliśmy ostatniego roku Williama Tompkinsa, innego informatora, który był w to wszystko zaangażowany aż od czasów II Wojny Światowej i którego dane doskonale zgadzały się z doniesieniami innych. Powierzono mu bezpośrednie zadanie przesłuchiwania amerykańskich szpiegów wcielonych w niemiecki tajny program kosmiczny, który polegał na dostarczaniu informacji wywiadowczych otrzymywanych z najwyższego szczebla urzędowego.

Z tego też powodu dostarczył on krytycznych informacji historycznych na temat pochodzenia oraz dalszego rozwoju tego co my obecnie nazywamy Tajnym Programem Kosmicznym.

W rzeczywistości Tompkins zapoczątkował pomysł statków kosmicznych w kształcie łodzi podwodnych, których schematy pochodzą z 1954 roku i stały się one prototypami frakcji Słoneczny Strażnik czyli ściśle tajnego programu, w którym służył Corey Goode.

Statki te znalazły się pomiędzy pierwszymi, które zostały zbudowane wewnątrz tej organizacji w nadziei na powstrzymanie pozaziemskiego ruchu kosmicznego przepływającego przez nasz Układ Słoneczny.

Jakiego ruchu kosmicznego, możecie zapytać?

Okazuje się, że nasz Układ Słoneczny usytuowany jest w bardzo mocno uczęszczanym miejscu gdyż znajduje się on tuż przy bardzo rzadkim portalu, który umożliwia podróże do innych galaktyk. 

Niemieccy Naziści zawarli umowę z najstraszniejszą z frakcją pozaziemską jaka istnieje w naszym sąsiedztwie czyli ze rasą Humanoidalnych Reptylian nazywaną Drako lub Saurianie, co jest ich wewnętrzną nazwą. 

Tompkins zrobił co było w jego mocy, by dostarczyć te informację Rządowi Amerykańskiemu oraz wojskowym oficjelom, którzy całkowicie zaprzeczali tym doniesieniom przez jakiś czas.

Wszystko to było utrzymywane przed nami w ścisłej tajemnicy zupełnie tak samo jak Projekt Manhattan, który doprowadził do opracowania bomby atomowej.

Te niewielkie sześciany, które możecie zobaczyć na szkicu gwarantują modułową budowę statku i były wyprodukowane na ziemi zanim zostały przetransportowane i złożone w Przestrzeni Kosmicznej.

TOMPKINS BYŁ WSPANIAŁYM INFORMATOREM I PRAWDZIWYM PRZYJACIELEM

Intencją Tompkinsa było uwolnienie wszystkich informacji jakie posiadał w trzech książkach. Zdołał ukończyć tylko pierwszą i część drugiej.

Miałem na tyle szczęścia, że przeprowadziłem wiele konwersacji z nim podczas, których rozwinęła się między nami przyjaźń aż do czasu jego tragicznej śmierci w sierpniu 2017 r.

Bill pomógł mi wizualizować szczęśliwe, zdrowe i pełne miłości życie w związku z Elizabeth, co bezpośrednio wybrukowało drogę do naszego małżeństwa.

Jego strata była kolejnym powodem, dla którego postanowiłem przeprowadzić się do Kolorado kilka tygodni później tak, by nasze życie ostatecznie były szczęśliwsze i pełne zdrowia.

Publiczny debiut Billa nastąpił gdy miał on 94 lata i trwał na scenie nie całe dwa lata. Było to jednak wystarczający czas, by zmienić obraz całego społeczeństwa UFO.

DAVID, DLACZEGO NIE NAPISZESZ KRÓTKIEGO ARTYKUŁU?

Przyjaciele i osoby związane ze mną bardzo często zadają mi pytanie: “Dlaczego nie napiszesz krótszego artykuł?”.

Prawda ta tak bardzo wybiega poza ramy naszej wyobraźni, że krótkie artykuły miałyby sens tylko dla tych, którzy od początku śledzili moją narrację. To z kolei oznacza, że każdy inny, który jest nowy w tym temacie pogubi się i będzie miał tendencję do myślenia, że jest to kolejna internetowa gorączka.

Moja ostatnia książka “The Ascension Mysteries” reprezentuje moje pierwsze wysiłki podjęte w celu stworzenia ujednoliconego podsumowania oraz analiz tego o czym donieśli mi różni informatorzy.

Możecie rozpocząć lekturę od rozdz. 14 pt. “Disclosure” na stronie 241 i w ten sposób otrzymacie odpowiednik skondensowanych informacji zawartych w całej książce odnoszących się do Tajnego Programu Kosmicznego. W tej części książki jest 251 odnośników, co jest podwójną ilością potrzebną do napisania pracy doktoranckiej, jeśli chodzi o większość tematów naukowych.

Nie jest to, jednakże ciąg suchych i nudnych faktów tylko czyta się to szybko tak jak w dramat fantastycznonaukowy.

Druga część książki jest spójna ze stylem oraz badaniami, które zawarte są w moich poprzednich 2 książkach pt. “The Source Field Investigations” oraz “The Synchronicity Key”.

Zakres oraz potęga informacji znajdujących się w drugiej części książki “The Ascension Mysteries” znacznie wyprzedza zdumiewające fakty podane w moich poprzednich dwóch publikacjach.

Tych 251 odnośników pokrywa się z szeroką różnorodnością dociekań naukowych w tematach, które dostarczają podstaw autentycznych faktów dla niezwykłych twierdzeń, które tam znajdziecie.

Obejmuje to wiele zdjęć pochodzących z NASA co w oczywisty sposób wygląda na inteligentne, geometryczne ruiny struktur architektonicznych znajdujących się na Księżycu, Marsie oraz na innych planetach.

Wszystko to wydaje się nieprawdopodobne dla umysłów konwencjonalnych, jednak dostarcza intrygującej ewidencji w celu wsparcia pomysłów mówiących o tym, że nasz Układ Słoneczny był kiedyś bardzo mocno skolonizowany i zamieszkały.

TOMPKINS DODAJE SWOJE DANE

Udało mi się dodać wiele bezpośrednich cytatów pochodzących od Tompkinsa, zaraz przed oddaniem książki do wydruku co dodało głębszego sensu ujawnienia.

Odnosi się to do zdumiewających, nowych szczegółów dotyczących pozaziemskich struktur architektonicznych znajdujących się zarówno na powierzchni Księżyca jaki i w jego wnętrzu.

Jedną z niespodzianek jaką Bill podzielił się ze mną było to, że NASA potajemnie sfotografowała ogromne budynki, które lewitowały nad powierzchnią Księżyca. Wyobraźcie sobie budynek o długości 3 kilometrów, który unosi się nad powierzchnią bez żadnego ryzyka zawalenia się.

W zależności od tego gdzie kierujemy nasz wzrok na Księżycu można tam znaleźć różne typy oraz style architektoniczne. Sugeruje to różnorodność kultur które osiedlały się tam.

Dane te przepięknie pokrywają się z twierdzeniami Corey Goode o tym, że wiele różnych ras pozaziemskich osiedlało się na naszym Księżycu i były bezpośrednio zaangażowane w nasze tajne programy.

Już tylko to doprowadza cię Czytelniku do szaleństwa a co jeśli jest prawdą? Wtedy całkowity zakres kłamstwa jakim nas karmiono jest poza wszelką wyobraźnią.

Nawet sceptycy chcieliby wejść w świat gdzie ta technologia jest dostępna lecz są oni po prostu zbyt cyniczni, by uwierzyć że jest to możliwe jeszcze za naszego życia.

PRZEGLĄD HISTORII EMERY SMITHA

Emery Smith jest moim przyjacielem i zaufanym informatorem od 2009 r. oraz jest najdłużej towarzyszącym mi i najciekawszym świadkiem naocznym.

Nigdy nie przypuszczałem, że kiedykolwiek pokaże swoją twarz. Stało się to wtedy gdy jego życie zostało bardzo poważnie zagrożone latem 2017 r. Wcześniej nie wykazywał intencji, by to zrobić.

Emery został zaatakowany w tej samej fali ataków, która odnosiła się do straty Tompkinsa. Nieszczęśliwie stało się, że nie udało nam się przeprowadzić wywiadu z nimi dwoma.

Ponieważ gdy pisałem moją ostatnią książkę “The Asceinsion Mysteries” Emery nie ujawnił się jeszcze to zawiera ona tylko niewielką część tego co przekazał mi. Nie chciałem podawać zbyt wielu szczegółów na wypadek gdyby chciano go zidentyfikować co z pewnością doprowadziłoby do niepożądanych wizyt ludzi z Władzy Realnej.

Przyznam się, że byłem oszołomiony gdy Emery po raz pierwszy powiedział mi o tym, że dokonał sekcji zwłok około 3000 różnych pozaziemskich ras podczas pracy w wojskowej bazie podziemnej w Nowym Meksyku.

Szczegóły, które mi podał były zdumiewająco złożone i precyzyjnie pokrywały się z tym co inni mi powiedzieli, a on dodał więcej bardzo znaczących informacji.

EMERY NIE BYŁ “PANEM NIKT”

Dane od Emery bardzo pięknie pokrywają się z tymi pochodzącymi od innych informatorów, które omawiałem w swojej książce, co obejmuje: Daniela, Hendry Deacona, Brucea, Jacoba, Bob Deana, Clifford Stonea, Corey Goode, William Tompkinsa i Pete Petersona.

Są to ludzie, z którymi odbyłem prywatne konwersacje często trwające wiele godziny podczas których dowiadywałem się dziesiątków bardzo szczegółowych informacji, które były ze sobą spójne. 

Emery działał również przez wiele lat jako wiceprezydent CSETI dr Stevena Greera czyli organizacji zajmującej się ujawnieniem. Po raz pierwszy spotkałem go na łączonej konferencji z Greerem w 2009 r w Inn the Seventh Ray w Topanga w Kalifornii. 

Jeśli jesteś Czytelniku stałym bywalcem mojego bloga to wiesz, że uczestniczyłem w pierwotnym Projekcie Ujawnienie dr Greera w Waszyngtonie W 2001 r. gdzie spotkałem większość z 39 informatorów, którzy ujawnili swoją tożsamość tamtego dnia.

Emeryk pojawia się również w filmie “Sirius” pomimo tego, że nie przekazuje tam żadnych tajnych informacji. Jest on również chirurgiem, który dokonuje sekcji zwłok na tajemniczej istocie humanoidalnej z Atacama. 

PODOBIEŃSTWA DO HISTORII ZIEMI

Emery ujawnia nam, że wojsko amerykańskie trzymam w zanadrzu historię o znacznie większym zakresie i tak intrygującą, jakiej nie możemy sobie nawet wyobrazić.

W celu zgromadzenia tak ogromnej liczby różnych ciało należących do ras pozaziemskich dana baza wojskowa musiałaby utrzymywać ciągły kontakt z szerokim spektrum różnych cywilizacji. Niemalże wszystkie próbki, na których dokonywał on autopsji w podziemnej bazie Amerykańskich Sił Powietrznych w Kirtland w Nowym Meksyku należały do istot humanoidalnych.

Zazwyczaj zgodne były one z wzorcem gwiazdy pięcioramiennej. Tak nazywano tam ten wzorzec i oznacza to, że dana istota posiada: głowę, 2 ramiona i 2 nogi. 

W chwili gdy przejdziesz przez ten podstawowy przewodnik, zobaczysz bardzo szeroką paletę różnych typów inteligentnego, humanoidalnego życia.

W większości przypadków, można porównać tę sytuację do tej na ziemi, tak jakby znaleźć się w innych królestwach zwierząt, a następnie być wyniesiony do poziomu człowieka. 

To oznacza, że znajdziemy tam wszystkie różne rodzaje formy morskie w postaci humanoida tak samo jak ssaki, ptaki, insekty i gady.

Niektóre gatunki są niezaprzeczalnymi przykładami posiadającymi w sobie komórki roślinne i mogą nawet dokonywać fotosyntezy. Czasami również można spotkać się z istotami świetlnymi, które wyglądają jakby umarły w stanie protoplazmy coś jakby znajdowały się pomiędzy materią a energią.

BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIA Z KOSMITAMI

We wczesnym stadium swojej kariery Emery nie otrzymywał żadnych informacji ani nie miał dostępu do nich poza tym, że w sposób oczywisty pracował nad bardzo dziwnymi zwłokami.

Technologia w tamtej bazie wojskowej znacznie przewyższa tą, która była dostępna na świecie w latach dziewięćdziesiątych a nawet do dzisiaj większość tych urządzeń jest dla nas fikcją. Obejmuje to interaktywne wyświetlacze holograficzne, które są sterowane świadomością, drukowanie jedzenia na zamówienie czy szklane pady, o których mówił Corey Goode.

W miarę rozwoju jego kariery zawodowej w tych programach kosmicznych zaczął uzyskiwać dostęp do różnych Ras pozaziemskich, które pomagały mu w przeprowadzaniu sekcji zwłok. Czasami zostawały na noc w bazie w pomieszczeniach, które były przystosowane w celu zakwaterowania różnych typów ras pozaziemskich.

Żadna z pozaziemskich grup, z którą miał kontakt nie była w żaden sposób spolaryzowana negatywnie. W rzeczywistości od wszystkich tych bytów płynęła bardzo pozytywna energia.

To wyjaśnia dlaczego one się tam znalazły. Po prostu chciały nam pomóc w zrozumieniu naszego galaktycznego sąsiedztwa, nawet pomimo faktu, że było to przed nami ukrywane przez tak długi czas.

Rasy te niezmiennie pragnęły, aby doszło do ujawnienia i byśmy zburzyli wszystkie ściany tajności, które nas dzielą.

ZEZNANIA EMERY SĄ ZAWARTE W KILKUNASTU ODCINKACH

Jak zapewne już wiecie, dotychczas nagraliśmy już kilkanaście odcinków rejestrując zeznania Emery w programie telewizyjnym “Cosmic Disclosure” na GaiaTV, która jest metafizycznym Netflixem. 

Odcinki te są emitowane od stycznia tego roku i właśnie zakończyliśmy w ostatnim tygodniu nagrywanie 3 serii – pomimo powtarzających się pogróżek śmierci.

Będąc w wojsku Emery przeszedł przez szkolenie MD co związane jest z szybkością oraz techniczną precyzją, których używa podczas opisywania swoich doświadczeń. Nasza druga seria odcinków nakręconych w styczniu obejmuje przynajmniej 8 odcinków, w których Corey Goode i Emery Smith porównują swoje notatki odnośnie tych niezwykłych doświadczeń.

Było to dla mnie błogosławieństwem losu uchwycenie ich w początkowej konwersacji oraz dzielenie się faktami przed kamerą. Punkty styczne występują tam bardzo często i są zadziwiające. Dziwne, specyficzne szczegóły, które uderzają swoją precyzją zadziwiają najbardziej. Przekreślają one jakiekolwiek rozsądne prawdopodobieństwo zbiegu okoliczności.

Jeśli chcecie sami to zobaczyć proszę udać się na stronę internetową: gaia.com/cosmic by upewnić się, że otrzymamy jakieś profity z waszych subskrypcji. Pierwszy miesiąc jest za jedyne 99 centów bez żadnej opłaty kończącej.

Co tydzień wyskakujemy z nowymi odcinkami poza bardzo rzadkimi przerwami w produkcji. Wasze członkostwo zagwarantuje wam pełen dostęp do wszystkich filmów w bibliotece. (Tutaj proszę zwrócić uwagę na fakt, że niektóre filmy niedostępne są na terenie Europy, Azji, Australii itd. Jest to związane z prawami autorskimi, przyp. tłum.)

STATKI KOSMICZNE WYTWARZANE Z KODU DNA ZAŁOGI

Podczas nagrywania nowych odcinków, Emery podzielił się ze mną znacznie większą ilością informacji niż przekazał mi to poprzednio, nawet pomimo agresywnych pogróżek pod swoim adresem.

W przypadku tym tych najlepszych wywiadów, dowiedziałem się bardzo wielu rozkładających mnie na łopatki nowych rzeczy, tuż przed kamerą w miarę jak zadawałem coraz to nowe pytania.

Jednym z najdziwniejszych odkryć jakich dokonałem jest fakt, że wiele odzyskanych przez nas pojazdów UFO jest bardzo ciekawym zlepkiem technologii i biologii.

Istoty Pozaziemskie używają bardzo często swojego własnego materiału genetycznego, w celu wytworzenia dla siebie statku kosmicznego a następnie podróżują w nim. W tym wypadku statek ten ma bezpośrednie połączenie ze załogą co tworzy urządzenie nośne zarządzane myślami załogi.

Próbki pochodzące ze statku kosmicznego zawierały kod DNA który zgadzał się z kodem pochodzącym od członków załogi.

Wiele z tych statków posiada swój własny charakter, nastawiony na uprzyjemnianie podróży oraz pozostaje w gotowości na zrobienia wszystkiego do czego jesteś autoryzowany.

Emery doniósł nam również, że wiele z tych statków kosmicznych odmówiło nam wyjścia w Przestrzeń Kosmiczną, rozumiejąc że nie jesteśmy jeszcze na to gotowi jako całe społeczeństwo.

Zgodnie z tym co przekazał nam: Tompkins, Peterson, Deacon, Jacob, Dean, Goode i inni Tajny Program Kosmiczny definitywnie znalazł sposób na obejście tego. 

Pete Peterson powiedział mi ostatnio: “Nikt mi w to nie uwierzy, lecz Amerykanie są wszędzie w naszej galaktyce”. Corey donosi, że inne państwa sąd tam również zaangażowane.

ELEKTRYZUJĄCE POŁĄCZENIA

Wielu ludzi elektryzuje to co przekazuje nam Emery. Z pewnością pomaga uzmysłowienie sobie w jaki sposób wszystkie te części pasują do siebie, tak jak mi się to udało odkąd zacząłem badać to wszystko około dekady temu.

Dowody zaczynają napływać do nas w coraz większej liczbie od informatorów takich jak: Goode, Topmpkins, Peterson i Emery, którzy zostali wysłani, by przekazać nam wszystko co wiedzą na ten temat.

Jednym z badaczy UFO, który działa w tej profesji i prowadzi cały ten temat jest dr Michael Salla z Instytutu Egzopolitycznego.

Salla przeprowadził wiele wywiadów z Tompkinsem przed jego śmiercią i wykonał doskonałą pracę potwierdzając jego dowody historycznymi dokumentami oraz w inny sposób.

Udało nam się ostatnio w jakiś sposób napisać kolejną książkę, która dostaje bardzo wysokie noty:

Antarctica’s Hidden History: Corporate Foundations of Secret Space Programs.

Antarctica’s Hidden History: Corporate Foundations of Secret Space Programs

Dr Salla odwalił całą ciężką robotę, co obejmuje 584 odnośniki umieszczone w jego książce w celu utrzymania całej dyskusji zgodnie z akademickim rygorem. Ukazuje to, że wiarygodni badacze podchodzą do tego tematu bardzo poważnie. Istnieje bardzo wiele danych wspierających te badania, które można odnaleźć na Internecie.

Michael jest bardzo podekscytowany z powodu ujawnienia się Emery gdyż w większości potwierdza on całokształt doniesień zebranych od różnych informatorów na temat Tajnego Programu Kosmicznego. Nie mogę doczekać się aż przeczytam jego książkę, choć ostatnio natłok spraw sprawia, że jestem bardzo zajęty. 

Dr Bob Wood, który jest bliskim kolegą Williama Tompkinsa i którego gościliśmy na antenie programu “Cosmic Disclosure”, napisał następujący komentarz 20 kwietnia tego roku:

Ostatni 16-sty rozdział tej książki, który podsumowuje całe to dzieło jest dla mnie majstersztykiem syntezy nie opisanej historii ostatnich 100 lat czyli niezwykłym dowodem na istnienie wielu Tajnych Programów Kosmicznych.

Sceptykom będzie trudno podważyć wszystkie zawarte tam szczegóły gdyż książka ta nie tylko zawiera 584 specyficzne odnośniki podpierające twierdzenia, ale również obejmuje spis indeksu, który jasno wskazuje na spójność.

POWIEDZMY O NIEZBYT WIARYGODNYCH INFORMATORACH

Istnieje ciągle rosnąca lista niezbyt wiarygodnych informatorów, którzy udają, że są prawdziwi. Powodem dla którego nie omawiam ich tu jest fakt, że nie zdali testu uwierzytelniającego.

Czytelniku, jeśli uważasz, że nie słyszałem o nich – uwierz mi, że się mylisz. Co chwile dochodzą do mnie takie informacje. 

99,9% nowych informatorów okazuje się oszustami. Jest to bardzo smutny fakt. Z łatwością potwierdzamy wierzytelność tych prawdziwych, którzy są obecnie rzadkością.

Moim mottem przewodnim jest: “Nie wieszamy własnych ludzi”. 

Z przyjemnością ścigałbym miliarderów, polityków, wysoko postawionych ludzi, pedofilów i satanistów jak również reżyserów propagandy Władzy Realnej, którzy paradują w branży rozrywkowej. Jednakże, nie obrócił bym się przeciwko badaczom UFO czy informatorom, dążącym do nieosiągalnych celów, nie podając tutaj żadnych nazwisk.

Nie zmienia to faktu, że jesteśmy rutynowo sarkastycznie atakowani na Internecie przez wielu różnych indywidualistów, co obejmuje również badaczy z branży.

Rozumiem, że tworzenie fałszywych historii może wydawać się zabawne, jednakże prawdziwi informatorzy– demaskatorzy mają ogromne opory przed ujawnieniem swojej wiedzy (i tożsamości).

Emery przeszedł przez bardzo rzeczywiste i ciągle trwające pogróżki odnośnie swojego życia od czasu gdy żyje ze mną i z moją żoną Elizabeth od 2017 r.

TO NIE JEST ŻADNA GRA

Ludzie należący do grona sceptyków bardzo często postrzegają ten temat jak film lub wideo grę gdzie nie istnieje żadne rzeczywiste ryzyko i wszystko jest po prostu rzeczywistością wirtualną.

Informatorzy z Sojuszu wyrazili swoje rozczarowanie i przebyty szok zakresem odwrócenia się od nas większości społeczności UFO, które przylgnęły do swoich tradycyjnych scenariuszy.

Dr Michael Salla jest godnym uwagi wyjątkiem, którego nieoceniony wkład w badaniach przyczynił się do rozwoju tego tematu. Niemalże wszyscy tradycyjni badacze UFO zignorowali to.

Jest to główny powód, dla którego ujawnienie będzie odbywało się poprzez uwalnianie publicznych informacji, a nie przez jakiekolwiek prywatne osoby należące do społeczności UFO.

Posiadamy obecnie imponującą bazę danych, która daje nam znacznie więcej informacji niż mogliśmy sobie poprzednio wyobrazić. Pochodzą one z: analiz Piramid, Roswell, zwykłych obserwacji lub od informatorów od jakichś 20 lat.

Być może jesteśmy w przededniu uzyskania skarbnicy nowych informacji, które mogą być zawarte w następnym “zrzucie informacyjnym”.

Na chwilę obecną, Emery ledwie utrzymuje się przy życiu. Nie ma żadnych logicznych powodów, dla których powtarzają mu się wypadki samochodowe, wizyty na pogotowiu ratunkowym a nawet śmierć tych, których kocha jeśli będzie kontynuował opowiadanie tej historii.

Staram się walczyć z uczuciami gniewu lub osądzaniem kogokolwiek kiedy widzę ludzi oskarżających go o zmyślanie tego wszystkiego. Jeśli znalibyście go osobiście to bardzo szybko uzmysłowilibyście sobie, że to co opowiada jest rzeczywistym faktem.

NIEZWYKŁE ATAKI NA EMERY

29 grudnia ujawniliśmy fakt nadjechania czarnego vana, do którego zabrano jego psa Ravena. Natychmiastowo po tym wydarzeniu Emery rozchorował się z objawami podobnymi do grypy, co skończyło się wizytą na pogotowiu ratunkowym.

Spekulowałem wtedy, że Emery mógł być ofiarą broni wykorzystującej mrożącą wiązka promieni (ice dart), która wprowadziła do jego ciała szybko rozmnażający się wirus.

Jest to jedna z wielu paskudnych technologii, które dostępne są agentom pracującym w tajnych programach.

Pete Peterson w rzeczywistości zaprojektował technologię mrożących promieni, którą opisał mi szczegółową. Częściowym powodem, dla którego zdecydował się ujawnić jest wyczyszczenie swojego “bagna karmicznego”.

W cudowny sposób, pies Emery odnalazł się przez lokalnego miłośnika zwierząt i wrócił do niego bez uszczerbku na zdrowiu.

Proszę sobie wyobrazić, że atak ten został przeprowadzony przez wrogą grupę ludzi, którzy usiłowali brutalnie zmusić Emery do milczenia. Wpadli oni w szał gdy okazało się, że jego pies przeżył. Byli wtedy zdeterminowani, by uderzyć ponownie w tych, których kocha.

Następny atak były znacznie bardziej brutalny i nieszczęśliwy w konsekwencjach zarówno dla niego jaki jego ukochanego czworonoga.

2 tygodnie później w sobotę 13 stycznia, po tym jak opublikowaliśmy fakt ataku na niego, jego pies Beowulf został potrącony i zabity przez ciężarówkę. Wydarzyło się to podczas gdy Emery zmieniał przebitą oponę w swoim samochodzie na poboczu drogi. Prowadzona wściekle ciężarówka podjechałam bardzo, bardzo blisko niego, by dokonać uderzenia.

21 stycznia Emery opublikował bardzo zdawkowe oświadczenie bez wchodzenia w zbytnie szczegóły.

ATAK I UCIECZKA

Gdyby ciało psa nie wzięło na siebie całego uderzenia, co spowodowało wyrzucenie go poza jezdnię, to Emery mógłby doznać bardzo poważnych obrażeń lub nawet zginąć.

To właśnie z tego powodu postrzegamy śmierć Beowulfa jako heroiczny akt poświęcenia, który uchronił swojego przyjaciela odradzając go od niebezpieczeństwa.

Nawet pomimo tego, że Emery zmieniał oponę ponad 2 m od pasa ruchu drogowego to pojazd ten i tak wyjechał daleko na pobocze, aby obrać nienormalny kurs kolizyjny, pędząc przy tym z pełną prędkością.

Kierowca wcale nie zwolnił powodując ten bestialski wypadek, a następnie uciekł. Jego pies został uderzony z taką siłą, że stracił kilka zębów. Siła uderzenia dosłownie cisnęła ciało psa przez czteropasmową jezdnię międzystanowej autostrady na południu Kalifornii.

Beowulf dławił się własną krwią i Emery musiał dokonać tracheotomii, by umożliwić mu oddychanie.

Widziałem niektóre z makabrycznych zdjęć z tamtego wydarzenia i wiem, że Emery tego nie zmyśla. Nie dodam tutaj więcej horroru niż jest to potrzebne.

Rozmawiałem z nim również przez telefon w jego początkowej fazie szoku i powiem tylko, że nikt nie jest wstanie sfabrykować tak intensywnych emocji.

Każda minuta tej rozmowy telefonicznej ciągnęła się jak godzina. Zmagałem się w odrętwieniu, by słyszeć i zrozumieć pełne zakres tego wszystkiego.

Cała ta sprawa była szokująca i bardzo smutna, niemniej jednak całkowicie prawdziwa. Emery ciągle ma Ravena, jednakże Beowulf odszedł na zawsze.

BARDZO DZIWNA KONFRONTACJA Z “POLICJANTAMI” 

Dosłownie zaraz po tym wydarzeniu, Emery został najechany przez rzekomego lokalnego szeryfa i ludzi z organizacji chroniącej prawa zwierząt. Niedługo przekonacie się, że ludzie ci zachowywali się jak psychopaci a nie jak szczerzy członkowie służb publicznych.

Trochę nam zajęło, by odkryć fakt, że być może wcale nie byli to stróże prawa, a prawdopodobnie zwykli kryminaliści paradujący w mundurach, co jest przestępstwem.

Jest jak najbardziej możliwe, by agenci służb specjalnych wcielali się w rolę oficerów policyjnych jeśli wymaga tego misja specjalna.

Obecnie każdy może kupić sobie bardzo wiarygodnie wyglądające mundury i sprzęt policyjny, jeśli osoba jest na tyle niemądra by popełnić takie przestępstwo. Doszliśmy do takiego wniosku po bardzo długiej rozmowie z lokalnymi przedstawicielami kalifornijskiego wydziału policji patrolującej autostrady.

Potwierdzili oni, że szeryfowie nie mają prawa angażować się w sprawy zaistniałe na drogach międzystanowych. Całe dochodzenie jest w toku.

Z tego też powodu rzekomy szeryf, który zatrzymał Emery zaraz po tym straszliwym wypadku, złamał prawo. Jest również możliwe, że byli to prawdziwi policjanci, jednak bardzo skorumpowani i szukający okazji do przyjęcia łapówki w celu zrobienia brudnej roboty.

OSZUKANY W CELU ZRZECZENIA SIĘ PRAW

Doszło do bardzo szorstkiej konfrontacji pomiędzy Emery a tymi mężczyznami. W normalnych okolicznościach nie oczekiwałbyś ubliżania ci zaraz po tym gdy twój pies został poważnie ranny w wypadku, z którego zbiegł sprawca. Wmawiali oni, że ranny pies jest już martwy i zmusili go do podpisania papierów cedujących na nich wszelkie obligacje prawne.

Jeden z tych dokumentów zatytułowany jest “Aplikacja Oswobodzenia Zwierzęcia” (Animal Relinquishment Form). Emery ciągle posiada kopie tego pisma, które pokazały mi po uprzednim sfotografowaniu.

Był zszokowany i zdruzgotany po tym jak mu naubliżano oraz zastraszano, w środku traumatycznych wydarzeń, by podpisał dokumenty bez uprzedniego czytania ich. Chcieli zabrać mu psa, lecz walczył on z pełną siłą, nie wiedząc o tym, że właśnie podpisał dokument zrzekając się praw nad nim.

Nie udało nam się znaleźć ani jednego oficjalnego dokumentu, który potwierdzałby ich wizytę poza 2 kopiami, które Emery wciąż posiada.

Jest to dalsze potwierdzenie, że mógłby to być celowy plan działania.

SPRAWY MAJĄ SIĘ JESZCZE GORZEJ

Rzekomy agent w garniturze, który wyskoczył z zwana pobił go a inny rzekomy policjant obserwował to i powiedział mu: “Będziesz trzymał język za zębami”.

Wiem, że wygląda to na coś zwariowanego. Tak czy inaczej jest to faktyczne wydarzenie a jako dowód może świadczyć fakt, że jego pies Beowulf jest martwy.

Nie jest to w żadnym przypadku coś, czego można oczekiwać przy typowym wypadku samochodowym, zaraz po tym gdy biedne zwierzę zostało niemalże zabite przez ciężarówkę.

Jest oczywistym, że ostrzeżenie w formie “Będziesz trzymał język za zębami” jest bezpośrednio powiązane z pojawieniem się Emery w programie “Cosmic Disclosure” oraz w innych.

Tego typu tragedia ma całkowity sens jeśli zaakceptujesz fakt, że Realna Władza jest prawdziwa i nie chce, by Emery opowiadał o swojej przyszłości.

Emery został kilkakrotnie skopany w krocze. Ktokolwiek to zrobił był na tyle uważne, by nie zostawić żadnych siniaków, które moglibyśmy sfotografować. Następnie rzekomi policjanci skonfiskowali jego psa wbrew jego woli. Beowulf był ciągle żywy jednak w oczywistym stresie wraz z agonalnym oddechem.

AGENCI ZAJMUJĄCY SIĘ BRUDNYMI SZTUCZKAMI

Gdy Emery sprawdził następnego ranka pobliskie schronisko dla zwierząt gdzie spodziewał się, że Beowulf został dostarczony, okazało się że pies został uśpiony.

Gdy usiłował odzyskać ciało w celu ewidencji kolejnego dnia okazało się, że zostało ono skremowane – ponownie bez jego zgody.

Nie pisałem o tym wcześniej gdyż byliśmy głęboko zszokowani całą tą sytuacją. Zajęło nam trochę czasu, by przetworzyć wszystkie te informacje podczas stresującej przeprowadzki.

Informatorzy z Sojuszu powiedzieli nam, że zbyt niebezpiecznym jest pozostanie w Kalifornii. Działa tam zbyt wiele agentów dostępnych na telefon, którzy na tamtym obszarze zajmują się brudnymi sztuczkami.

Obejmuje to ludzi z MS – 13 czyli grupę meksykańskich gangów, którzy potajemnie od lat zmówieni są z Realną Władzą. 

SAMOCHÓD ZOSTAŁ PORZUCONY I NATYCHMIASTOWO SKRADZIONY

Po tym jak Emery został pobity i zastraszony, policjanci natychmiastowo wezwali taksówkę. Przyjechała ona zbyt szybko, znacznie za szybko jak na taksówkę.

Powiedzieli mu, że musi natychmiastowo porzucić wypożyczony samochód i zostawić go na poboczu drogi. Nie dali mu nawet czasu, by dokończył wymiany opony co było jedyną przeszkodą przed udaniem się w dalszą drogę. Nie zaoferowali mu również pomocy. 

Powiedzieli mu, że nielegalne jest pozostanie z zepsutym samochodem tak blisko autostrady i że może to skończyć się jego potrąceniem. Znowu to samo.

Zażądali, by natychmiastowo porzucił tutaj samochód. Po tym jak go pobili było oczywistym, że nie mógł im odmówić.

Emery nawet nie wiedział czy są to prawdziwi policjanci. Nie był nawet pewien czy nie zostanie tam zamordowany tak samo jakiego pies gdyby nie zastosował się do poleceń.

WSZYSTKO TO NIE MA SENSU

Kalifornijskie służby drogowe również prowadzą dysputę nad legalnością tych działań. Emery powinien dostać pozwolenie na ukończenie wymiany opony przy asyście policji.

Podstawiona taksówka zawiozłam go z powrotem do hotelu – samiusieńkiego. Rzekomy oficer odjechał wraz z jego umierającym psem. Był on nieutulony w żalu.

Najbardziej prawdopodobne jest, że wypożyczony samochód zostało skradziony. Nie zastał go tam gdy przyjechał następnego dnia. W pojeździe tym ciągle znajdowały się prywatne rzeczy Emery, czyli większość jego majątku, który również został skradziony. Nie dano mu nawet czasu, by zabrał te rzeczy ze sobą ani, by pożegnał się z ukochanym psem. 

Stracił już niemalże wszystko co posiadał w swoim mieszkaniu w Nowym Meksyku gdy zostało ono okradzione kilka miesięcy wcześniej.

Wypożyczalnia samochodów wkrótce zażądała pełnej kwoty wartości samochodu czyli 35 tys. dolarów w trybie natychmiastowym, nawet pomimo tego, że posiadał on pełne ubezpieczenie.

Oskarżano go o kradzież tego samochodu i powiedziano mu, że ubezpieczenie w tym wypadku nie pokrywa tego gdyż porzucił samochód na drodze. Nie obchodziło ich to, że został do tego zmuszony przez szeryfa. Ekipa dochodzeniowa zagroziła, że za kradzież samochodu natychmiastowo go aresztują.

W ostateczności pojazd odnalazł się, co uratowało go od “stryczka”. Nie zmienia to faktu, że wszystkie jego osobiste rzeczy zginęły. Przez około tydzień przechodziliśmy przez istne piekło zanim ktoś je znalazł.

A OTO WĄTEK …

Kalifornijskie służby drogowe wierzą, że była to zbrodnia zorganizowana prawdopodobnie z zaangażowaniem meksykańskiego kartelu o nazwie MS-13.

Policjanci powiedzieli, że istnieją gangi, które posuwają się aż tak daleko tylko po to, by ukraść samochód w Południowej Kalifornii. Zajmują się tymi oszustwami każdego dnia.

Przypadek ten wydaje się być czymś większym niż tylko zwykła kradzież samochodu. Przecież odzyskaliśmy samochód. Moja teoria odnośnie tego co mogło się wydarzyć jest następująca:

  1. Wstępny zespół uderzeniowy podjechał do samochodu Emery i przy użyciu broni niewielkiego kalibru wraz tłumikiem przebito mu oponę.
  2. Zaraz po tym jak zatrzymał się na poboczu i zaczął zmieniać oponę drugi zespół uderzeniowy rusza ciężarówką w drogę podejmując działania mające na celu zabicie jego  samego i/ lub jego psa.
  3. W ciągu kilku minut podjeżdża nowy zespół lub prawdopodobnie są to ci sami ludzie z punktu 1. Jeden z tych ludzi ma na sobie ubrania pracownika z organizacji ds. ochrony zwierząt. Być może docelowym planem było potrącenie jego psa.
  4. Ubliża mu się podczas gdy przechodzi on przez głęboki szok powypadkowy. Oszukano go, by podpisał papiery zrzekając się praw do swojego ukochanego psa.
  5. Następnie stojący naprzeciwko niego agent ubrany w garnitur bije go i grozi mu mówiąc, by trzymał język za zębami. Ostrzeżenie zawarte w tym stwierdzeniu jest oczywiste.
  6. Rzekoma taksówka, po którą zadzwoniono nie była prawdziwą taksówką. Prawdopodobnie pojazd należał do jednego z powiązanych z nimi ludzi co sprawia że nie było tam rzeczywistych świadków.
  7. Następnie kradnie się samochód zaraz po opuszczeniu przez niego sceny wydarzeń wiedząc o tym, że jeszcze bardziej pokrzyżuje te plany Emery.

SPOWODOWAŁO TO ZAKŁÓCENIA ALE NIE PODDALIŚMY SIĘ

Oto co mieliśmy do stracenia: dosłownie kilka dni dzieliło nas od nagrywania drugiej serii odcinków programu “Cosmic Disclosure” gdy nastąpiło to wydarzenie. W rzeczywistości, Emery był już spóźniony i właśnie dlatego wszystkie swoje rzeczy trzymał w samochodzie.

Kradzież wypożyczonego samochodu zmusiła nas do opóźnienia kolejnych nagrań w studiu GaiaTV o 2 tygodnie aż do czasu gdy Emery zrobi porządek z całym tym bałaganem.

Wypożyczalnia samochodów wstrzymała Emery użyczenie kolejnego samochodu aż do czasu wyjaśnienia śledztwa, co w rzeczywistości uziemiło go.

Podjęliśmy decyzję, by przeć do przodu tak czy inaczej. Ostatecznie Emery uporządkował wszystkie sprawy, wypożyczył nowy samochód zaraz potem jak ten pierwszy się znalazł. Następnie udał się z Kalifornii do Kolorado. Tam nagraliśmy fascynującą serię odcinków gdzie Corey wraz z Emery porównali swoje zapiski odnośnie osobistych doświadczeń w programach, w których uczestniczyli. 

Smutnym jest fakt, że jak zawsze w takich przypadkach z tej dziedziny, znajdą się sceptycy, którzy będą twierdzili, że wszystko to zmyśliliśmy. Posiadamy dokumenty podpisane przez wielu świadków w celu poparcia tego co tutaj przekazujemy. Również kolejnym dowodem jest to, że Beowulf zginął.

Nie opublikuje tych dokumentów na dzień dzisiejszy na wypadek gdyby organizacja ds. opieki zwierząt okazała się być prawdziwą, w którym to wypadku mogliby nas pociągnąć do odpowiedzialności prawnej.

DLACZEGO NIE OPUBLIKOWALIŚMY TEGO WCZEŚNIEJ?

Po raz pierwszy wraz z Emery wspomnieliśmy o tym wypadku na naszej połączonej konferencji pt. “Conscious Life Expo”, która miała miejsce w połowie lutego.

Emery wykazał się ogromną odwagą gdy wyszedł ze mną na scenę w Los Angeles 4 tygodnie po tragicznym morderstwie jego psa. Być może wkrótce opublikujemy film, na którym opisuje on ten wypadek. Nie planowaliśmy omawiania tego na konferencji.

Nie byłem nawet pewien czy wyjdzie on ze mną na scenę i przygotowałem się na wypadek gdyby zmienił zdanie gdzie musiałbym prowadzić wszystko sam.

Emery omówił ogromną liczbę swoich doświadczeń podczas pracy w podziemnych bazach nad rzekomymi zwłokami istot pozaziemskich.

Wykonał on kawał dobrej roboty. Ciągle możecie zobaczyć tę konferencję w zakresie potrójnego biletu premium. Proszę rozważyć zamówienie tego biletu i tutaj.

NOWE INFORMACJE ODNOŚNIE POŁĄCZEŃ PRAWA JEDNOŚCI A CHRZEŚCIJAŃSTWEM

W mojej niedzielnej pogadance wraz z Corey Goode wdałem się w obszerne, nowe szczegóły opisujące połączenia pomiędzy serią Prawo Jedności a Chrześcijaństwem. Objęło to oszałamiające dane, których nigdy wcześniej nie prezentowałam argumentujące fakt, że Wielka Piramida w Gizie została w rzeczywistości wybudowana jako pomnik dla nadchodzącego Chrystusa.

Bardzo dobrze zbadana linia czasowa wpisana w pomiary wielkiej piramidy uwypukla urodzenie oraz wzniesienie Chrystusa jako kluczowe punkty w naszej całej historii. To co nie wydaje się oczywistym jest fakt, że historia Chrystusa obejmuje znacznie szerszą przeszłość kosmiczną niż większość ludzi sobie wyobraża.

Obejmuje ona łatwe do zmierzenia cykle czasowe naszych wydarzeń historycznych, do których odniesienia można znaleźć bezpośrednio w Biblii, co wyjaśniłem w mojej poprzedniej książce “The Synchronicity Key”.

Co więcej, jeśli w rzeczywistości czytacie i zastanawiacie się nad Serią Prawo Jedności to zobaczycie, że kluczowym przesłaniem jest reguła miłości, wybaczania i służenia innym co jest bardzo podobne w obydwu tych księgach.

Większość dochodów pochodzących z ostatniej konferencji została przeznaczona na pomoc w odzyskaniu równowagi po naszej wielkiej przeprowadzce. Bardzo doceniamy wasze wsparcie.

Obecnie nie muszę podróżować do pracy i będę organizował więcej konferencji w tym roku gdyż w końcu mam więcej czasu, by się do nich przygotować.

TRZYKROTNE UDERZENIE BŁYSKAWICY

Pamiętajmy o tym, że Emery uczestniczył w czołowym wypadku, w którym stracił swoją jedyną własność, samochód Range Rover, na kilka miesięcy przed porwaniem jego psa Ravena co skończyło się jego wizytą na pogotowiu ratunkowym.

Zaraz przed tym wypadkiem ukradziono mu wszystko co posiadał z jego wynajmowanego mieszkania w Nowym Meksyku. Znalazł również kulę przeciwpancerną na blacie kuchennym, co było oczywistą groźbą śmierci.

W celu dostania się do niezwykle wartościowych plików komputerowych oraz artefaktów pochodzących z czasów pracy w tamtych programach, zrobiono dziury w ścianach. Ktokolwiek to zrobił wiedział dokładnie gdzie ich szukać. Wszystko to znajdowało się w miejscach gdzie zwykli włamywacze nigdy by nie szukali.

Jakieś półtora tygodnia temu, 11 kwietnia tego roku, ciągle zmagający się ze znalezieniem miejsca do zamieszkania Emery oberwał po raz trzeci. 

Jak zwykle okoliczności tego wypadku były niezwykle dziwne.

BYŁA TO NAWET TA SAMA MARKA SAMOCHODU 

Tym razem nacierający pojazd jechał z prędkością ponad 60 km/h i uderzył go z tyłu w chwili gdy stał na czerwonym świetle przez około 20 sekund.

Najdziwniejszym aspektem tego wszystkiego był fakt, że ten sam model samochodu – Kia Sedan – uderzyły go obydwu przypadkach.

W pierwszym wypadku uderzyła go czarna Kia Optima a w drugim jasnoszara Kia Spectra. Były to jedyne różnice pomiędzy tymi samochodami.

Najbardziej oburzający był fakt, żeby w obydwu wypadkach kierowcy powiedzieli, że dopiero co zakupili te samochody i wyjechali właśnie z salonu samochodowego.

W drugim przypadku były to z pewnością samochód używany.

Dlatego też mogła to być pokazowa sztuczka Realnej Władzy polegająca na tworzeniu bardzo topornych synchronizacji, które w dalszym stopniu będą frustrowały sceptyków i przerażały wierzących w to.

Na całe szczęście jego ostatni wypadek samochodowy nie spowodował żadnych poważnych obrażeń a jedynie niewielkie bóle pleców i karku. Emery miał pełne ubezpieczenie na samochód wynajęty z wypożyczalni.

Zniszczenia samochodu Emery były znikome podczas gdy przód samochodu nacierającego Kia został dotkliwie zniszczony, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu:

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Dzieciak jadący z tym samochodem wydawał się być oszołomiony i nieświadomy tego wszystkiego. Nawet nie zdążył wcisnąć pedału hamulca. Na nawierzchni nie można było znaleźć śladów hamowania tuż przed uderzeniem, co było prawdą w obydwu przypadkach.

W wypadku z ostatniego roku, gdzie Emery stracił swojego Range Rovera, kierowca samochodu nawet jeszcze przyśpieszył tuż przed uderzeniem. Ani jeden ani drugi młody kierowca nie mieli pojęcia dlaczego nie udało im się uniknąć zderzenia z Emery.

Obydwoje wyglądali na bardzo oszołomionych i kompletnie nieświadomych tego, że właśnie zmierzali w kierunku kolizji.

Czy dla was wygląda to normalnie?

ZERKNIJMY NA UJAWNIENIA NOWYCH DONIESIEŃ

Na kilka dni przed publikacją tego artykułu, wtedy gdy pisałem go, do mediów wyciekły tajne dokumenty dotyczące technologii kontroli umysłu.

Jeśli wszystkie zawarte tam informacje są prawdą to z całą pewnością ataki na Emery były zorganizowane.

Uciszenie Emery byłoby przez nich postrzegane jako trafienie w wysoko premiowany cel. Planiści chcieli użyć metod, wykazujących się ogromnym stopniem zaprzeczenia, które nie mogłyby doprowadzić do nich.

W tych wypadkach kierowcy mogli nie być świadomi, tego co tam miało miejsce oraz faktu, że użyto na nich jakieś technologii.

Jedną główną rzeczą, z którą się tam całkowicie nie zgadzam jest stwierdzenie w nagłówku mówiące o “przypadkowym” wycieku danych.

Jest bardzo prawdopodobne, że jest to kolejny mądry ruch operacyjny Sojuszu ws celu ujawnienia tego co w rzeczywistości wyprawia Władza Realna.

4/ 20: USG ujawnia dokumenty dotyczące “zdalnej kontroli umysłu” oraz “wymuszonego czyszczenia pamięci”.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5638069/Government-accidentally-sends-strange-conspiracy-theory-file-describing-remote-mind-control.html 

Niektóre określenia, które znajdujemy na poniższej grafice obejmują:

“Wymuszone czyszczenie pamięci wywołane niewłaściwymi działaniami”

“Wymuszone omamy optyczne zsynchronizowane z wymuszonymi ruchami ciała”

“Precyzyjna manipulacja kończyn górnych zsynchronizowana z wymuszonymi omamami optycznymi”

“Wymuszone zapadanie w niekontrolowany sen”

“Nieodparta chęć podążania za poleceniami: idź tam”

TECHNOLOGIA PRZESYŁANIA GŁOSÓW DO GŁOWY

Przepisałem poniżej wyciąg z tej grafiki:

“Pierwszy odtajniony, uwieńczony sukcesem przesył głosów do głowy ludzkiej wykonany na żywej osobie był przeprowadzony przez dr Josepha C. Sharpa pochodzącego z Instytutu Naukowego Walter Reed Army w 1974 r.

Przeobrażenie hipnotycznego głosu przy użyciu niskiego dźwięku lub inaczej Metoda Szyfrowania Smirnova (Smirnov scramble method), która była użyta w Wojnie w Zatoce Perskiej umożliwia hipnotyzowanie obiektu bez jego świadomości, z ukrycia i bez pozostawiania żadnego śladu”

Jest to pisemne wyjaśnienie wczesnych etapów opracowań tego co Corey Goode ujawnił przy użyciu określenia “Technologia Głos Boga”. Corey osobiście przyznał się do używania tej technologii na ludziach gdy jeszcze działał w Tajnych Programach Kosmicznych. Mówisz do mikrofonu a technologie wysyła twoje słowa prosto do głowy docelowej.

Pete Peterson oraz inni informatorzy niezależnie potwierdzili fakt, że technologia taka w rzeczywistości istnieje. Tak naprawdę niektórzy indywidualiści, którzy wierzą w nawiązanie kontaktu z istotami pozaziemskimi są wystawieni na działanie tych metod.

Precyzyjne zgranie czasowe śmierci Williama Tompkinsa na godziny przed wystąpieniem “Blood Moon” oraz podczas całkowitego Zaćmienia Słońca, co miało miejsce w zeszłym roku może być kolejnym przykładem użycia tej technologii. W tym szczególnym przypadku podeszły wiek Billa mógł sprawić, że był on wyjątkowo podatny na działanie tych metod. Dodatkowe informacje na temat tego niezwykłego dokumentu, który wyciekł do sieci można znaleźć w poniższym odnośniku:

https://boingboing.net/2018/04/19/government-accidentally-sends.html.

ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK ODPORNOŚĆ

Rozumiem, że istnienie takiej technologii może przerażać i sprawiać, że Władza Realna będzie jawiła się jako niezniszczalny potężny twór.

Co ciekawe nie każdy jest podatny na tego typu działania. Pewna liczba ludzi, około 15%, jest na to odporna. Badania przeprowadzone przez Pete Petersona podsumowują, że jeśli twoje fale mózgowe w sposób pewny działają powyżej pewnych częstotliwości wtedy technologia ta nie zadziała na ciebie.

To po raz kolejny podkreśla bardzo ważny fakt pozostawania spokojnym, wolnym od negatywnych emocji, w stanie medytacji i pokoju. Powyższe sprawia, że twoje fale mózgowe wygładzają wykres EKG co w rzeczywistości wytwarza wyższe częstotliwości w kategoriach tego co mierzy urządzenie Pete Petersona.

Najbardziej zagorzali sceptycy powinni pamiętać o tym, że częstotliwość mierzona przez Pete Petersona nie jest falą elektromagnetyczną i wymaga specjalistycznego sprzętu w celu jej wykrycia. Negatywne emocje takie jak: gniew, smutek, depresja, zazdrość, niepokój czy strach powodują, że częstotliwość ta obniża się do poziomu na którym osoba jest podatna na jej działanie.

Mówiąc o tym wszystkim należy pamiętać, że istnieje tylko niewielka ilość agentów posiadających na tyle wysoką klauzulę tajności, która pozwala im na dostęp do tej technologii.

Najsmutniejsze jest to, że wielu ludzi jest przekonanych o byciu wyeksponowanym na działanie takiej technologii podczas gdy tak naprawdę cierpią z powodu schizofrenii paranoidalnej.

To jednakże nie oznacza, że wszystkie takie przypadki są po prostu wynikiem choroby umysłowej.

PAMIĘTAJMY, ŻE JEST TO WOJNA DUCHOWA

Wielokrotnie powtarzałem fakt, że Władza Realna/Klika (Cabal)/Illuminati nie mogą po prostu usunąć kogokolwiek zechcą.

Jest to duchowa bitwa, a Władza Realna musi przestrzegać tego co nazywane jest przez nich “Regułami” po to, by osiągnąć sukces na każdym poziomie.

“Reguły” stanowią o tym, że nie mogą oni zrobić nic co nie jest autoryzowane. Dotyczy to zarówno poziomo osobistego jaki kolektywnego.

Ataki wymierzone przeciwko Emery nie zabiły go ani nie spowodowały żadnego długotrwałego uszczerbku na jego zdrowiu co ograniczyłoby jego możliwości funkcjonowania.

Usunięcie się ze sceny i zaprzestanie mówienia o tym byłoby najgorszą rzeczą jaką mógłby zrobić. Z uporem powtarzam mu, że wchodząc na drogę tej misji musi mieć nieskazitelną karmę, by uniknąć tego typu sytuacji.

Nigdy w życiu nie można dopuszczać do bycia aroganckim czy zarozumiałości odnośnie swojego bezpieczeństwa. Zawsze możliwe jest, że coś może się prześlizgnąć. Ryzyko jest bardzo wysokie.

Mówiąc o tym mam na myśli, że można znacznie zredukować prawdopodobieństwo autoryzowania takich drażliwych sytuacji poprzez zajmowanie się praktykami duchowymi.

NALEŻY O SIEBIE ZADBAĆ

Jacob, jeden z moich najwartościowszych informatorów, ujawnił mi, że ludzie z Władzy Realnej/Kliki (Cabal) muszą czekać na odpowiedni moment jeśli chcą uwieńczyć sukcesem jakąkolwiek próbę ataku.

Jest to opinia całkowicie odbiegająca od powszechnej mówiącej o tym, że mogą oni zamówić “odstrzał” kogokolwiek bez żadnego problemu.

W wielu wypadkach należy podjąć ogromny wysiłek w celu skorumpowania danej osoby zanim dojdzie do zainicjowania takiej operacji. Jeśli taka osoba nie tworzy sobie sama takiego środowiska to na jej drodze zostanie postawionych wiele pokus w celu sprowadzenia ją na negatywny sposób myślenia oraz negatywną ścieżkę życia.

Dopiero to autoryzuje ich do przeprowadzenia ataku ale tylko w taki sposób, który jest zgodny z indywidualną karmą. Nawet jeśli oszukano cię – ciągle jest to twoja karma.

Najbardziej powszechną metodą “przygotowania” kogoś na atak jest zaangażowanie “przewodnika”. Jest to osoba, która wydaje się pojawić w twoim życiu przez przypadek jednakże potajemnie jest ona zatrudniona i opłacana po to, by cię monitorować I powodować zakłócenia w twoim życiu.

REJS MAŁĄ ŁAJBĄ

Z pilnością pracowałem w celu chronienie siebie przed tego typu atakami. Mój zaufany krąg przyjaciół i informatorów jest bardzo wąski.

Od czasu do czasu dochodzą do mnie słuchy od różnych kontaktów sugerujące, że ktoś jest w moim “przewodnikiem”. Gdy to słowo pojawia się natychmiastowo odcinam się od takich osób.

Zawsze musisz być bardzo uważny na ludzi, którzy jawią się jako przyjacielscy informatorzy podczas gdy tak naprawdę są podwójnymi agentami. Najczęstszymi pokusami doprowadzającymi do autoryzacji ataków są: nadużywanie substancji zmieniających stan świadomości, rozwiązłość seksualna, notoryczne kłamanie oraz okradanie innych.

Zgromadzone przeze mnie doświadczenia na przestrzeni lat przekonały mnie bezs cienia wątpliwości, że ta duchowa wojna jest bardzo realna.

Dokładam wszelkich wysiłków, by zapewnić sobie utrzymywanie kontroli nad swoim życiem i nie obciążać się nadmiarem obowiązków, co powoduje rozdrażnienie, a w konsekwencji jest bardzo niebezpieczne.

TO NIE BYŁ PRZYPADEK 

Ponieważ Emery nie ucierpiał w ostatnim wypadku samochodowym, a jego samochód był w miarę ok to dzieciak za kółkiem obrócił to wszystko w żart i udawał jakby nic się nie stało.

Osobiście sprawdziłem zdjęcia prawa jazdy młodocianego kierowcy, jego dowód rejestracyjny, zdjęcia jego pojazdu, co objęło również numery rejestracyjne samochodu oraz zniszczenia jakich doznał samochód Emery. 

Jest to kolejny przykry i szalony wypadek. Dzieciak ten mógł doświadczyć dozy technologii w postaci “wymuszonej, błędnej motoryki ciała” kończyn górnych, oraz “nieodpartej chęci” prowadzenia samochodu bez zwracania uwagi na punkt docelowy.

W dodatku do faktu, że Kia dopiero co wyjechała od sprzedawcy, czas wypadku jest również bardzo podejrzany.

MNIEJ NIŻ TRZY TYGODNIE PO ZDOBYCIU PRZEZ EMERY NOWEGO POZIOMU WIARYGODNOŚCI 

Wypadek ten zdarzył się mniej niż 3 tygodnie po tym jak nazwisko Emery zostało opublikowane pośród 12 innych autorów formalnego pisma naukowego.

Głównym autorem artykułu był Gary Nolan, dr oraz naczelny genetyk Uniwersytetu w Stanford. Artykuł ten omawiał humanoidalną istotę z Atakama, która była głównym tematem filmu “Sirius”. 

Włączenie  Emery do tego artykułu naukowego zmiażdżyło agentów Ciemnego Przymierza oraz sceptyków, którzy usiłowali wmówić innym, że jest on oszustem.

Obecnie znalazł się na liście formalnych badań akademickich. Proszę spojrzeć na 9. osobę umieszczoną na liście nazwisk:

ODNIESIENIA DO GAZET

Proszę zwrócić uwagę, że artykuł ten poddaje jako powód “osobliwą mutację” materiału DNA “szkieletu”, jednakże łączy się to z dysplazją czyli defektem zaistniałym podczas narodzin.

Badania podsumowują to, że obiekt biologiczny musi być “istotą ludzką” gdyż większość jego DNA – ale nie całość – jest podobny do naszego.

Emery wysłał mi kilkanaście artykułów łączących się z opublikowaniem tej akademickiej rozprawy jeszcze przed atakami. Poniżej podaję podnośniki:

New York Times

Uzmysłowicie sobie, że artykuł ten usiłuje obarczyć winą proces narodzin za 10% defekt anormalnego DNA znalezionego w genetyce tego obiektu. Całkowicie się z tym nie zgadzamy. Anomalia odnoszące się do tej istoty obejmują kształt ich czaszki co znacznie wybiega poza prawdopodobieństwo normalnych defektów genetycznych.

Istnieją inne przykłady takich samych istot, o czym donosiliśmy w artykule “Nearly Identical ET Corpses Found in Russia and South America” on Feb. 1st, 2013, gdy w film “Sirius” wszedł na ekrany.

Wnioski te wydają się być napisane pod przymusem takich samych pogróżek jakich doświadczył Emery. Jeśli oglądniecie film “Sirius” to zobaczycie, że dr Gary Nolan przechodzi od zniewalającego przekonania o pozaziemskim pochodzeniu tej istoty do dziwnej i lekceważącej ewidencji podawanej na sam koniec.

Dlaczego tuszowanie tego faktu następuje właśnie teraz? Dlaczego stacje głównego nurtu medialnego działające zgodnie z propagandową Mockingbird wszystkie jednocześnie publikują ten artykuł?

Być może Władza Realna jest zaniepokojona nieuniknionym ujawnieniem i usiłuje zdyskredytować naszą ewidencję świadczącą o prawdziwych próbkach biologicznych pochodzenia pozaziemskiego.

Z tego właśnie powodu postrzegam publikacje i wypromowanie tego artykułu jako kolejny znak świadczący o tym, że Władza Realna bardzo obawia się większego ujawnienia w niedalekiej przyszłości.

NIE PO RAZ PIERWSZY

Jest to nie pierwszy raz gdy Emery w bardzo podejrzany sposób doświadcza wypadku samochodowego zaraz po dokonaniu przełomowych osiągnięć w swoich badaniach. Jego wypadek czołowy wydarzył się na 1 dzień po tym gdy udało mu się z powodzeniem zmodyfikować urządzenie typu “Bedini” służące do wytwarzania darmowej energii i doprowadzić je do stanu pełnej funkcjonalności.

Tak … może się to wydawać niespodzianką dla niewtajemniczonych lecz Emery spędził kilka ostatnich lat oraz zainwestował w to dużo własnych pieniędzy, by tego dokonać.

Obydwoje zaangażowaliśmy się w to, by urządzenie to zaczęło funkcjonować. Miało to miejsce podczas gdy zatrzymał się u nas. Było ono w moim domu, schowane pod nakryciem przez kilka tygodni.

Emery zakupił cały niezbędny sprzęt kilka lat temu od braci Bedini z jednoczesnym, wieloletnim prowadzeniem swojego własnego laboratorium.

 

Na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć Johna Bedini z nieznacznie większą wersją tego co Emery sfinansował samodzielnie i wybudował w swoim laboratorium.

Kolejne zdjęcie ukazuje znacznie bliższą wersję tego co Emery stworzył:

ZBUDOWANE NA PODSTAWIE KLASYCZNYCH ODKRYĆ MICHAELA FARADAYA Z 1831r.

Podstawą technologii Bedini jest “generatory jednobiegunowy”, w którym obracające się magnesy w kształcie dysku ułożone odpowiedniej konfiguracji powodują wyrzucanie elektronów na zewnątrz, podobnie jak ma się to z wodą w odśrodkowym spryskiwaczu trawników.

Zasada ta została po raz pierwszy odkryta przez Michaela Faraday 26 grudnia 1831 r.

Była ona w większości, o ile nawet nie całkowicie zignorowana przez główny nurt naukowy gdyż całkowicie zaprzeczała ona konwencjonalnym prawom fizyki. Opisałem to przełomowe odkrycie w piątym rozdziale 5.7.1 swojej darmowej książki, którą napisałem w 2000 r. pt. “The Science of Onenness”. 

Nasze własne badania potwierdziły fakt, że urządzenie Bedini ładowało baterię energią większą niż zużywało do swojego napędu, dokładnie tak jak pierwotne odkrycia sugerowały.

Bedini jest jednym z klasycznych przykładów najprawdziwszej operacyjnej unifikacji urządzenia. Byliśmy świadomi tego, że opracowanie go do stanu funkcjonalności jest ryzykowne.

John Bedini umarł tragicznie 5 listopada 2016 r.

Emery miał wielkie szczęście, że udało mu się usunąć to urządzenie z domu w Nowym Meksyku zanim dokonano tam włamania. Mamy nadzieję, że tego typu technologia stanie się niedługo dostępna dla wszystkich ludzi. Może być to jedno z wielu prezentów, które przyniesie nam ze sobą ujawnienie.

NIE BYŁ TO ZBIEG OKOLICZNOŚCI

Te podejrzane wypadki samochodowe mogły również obejmować hackowanie pojazdów. Wszystkie samochody od rocznika 2006 aż do dzisiaj mogą być potajemnie zdalnie sterowane przy użyciu technologii OnStar. Hackowanie pojazdu może być również połączone wyrazy ze zdalnym wpływaniem na umysł kierowcy.

Z tego powodu możliwym jest odwracanie uwagi kierowcy z jednoczesnym zapewnieniem tego, by samochód podążał pożądaną drogą. To właśnie dlatego samochód pierwszego młodocianego kierowcy przyśpieszył i skręcił w kierunku Emery, co przeczyło zdrowemu rozsądkowi oraz instynktowi samozachowawczemu.

Przypadki takie odbieramy bardzo poważnie i nie wierzymy że jest to zbieg okoliczności.

Władza Realna może to postrzegać jako zbrodnię doskonałą gdyż kierowca jest w rzeczywistości niewinny i nikt nie jest wstanie udowodnić wpływu osób trzecich. Ponieważ telewizje Gaia płaci każdemu tą samą kwotę pieniędzy, praca Emery nad nagrywaniem nowych odcinków “Cosmic Disclosure” nie wystarcza mu na finansową niezależność.

Znalazł się on pod niekończącym atakiem mającym doprowadzić go do osobistej i finansowej ruiny. Ciągle doświadcza ogromnych trudności, które zaczęły się kilka miesięcy temu. Czytelniku, jeśli czujesz że jest to słuszne, proszę zastanów się czy nie warto mu pomóc.

Kliknij tutaj, by wysłać dobrowolny datek na konto Emery Smith, co pomoże mu przetrwać.

POWAŻNE OBRAŻENIA PETE PETERSONA

Nieszczęśliwie jeszcze nie skończyliśmy mówić o bezpośrednich atakach przeciwko informatorom, którzy ujawniają różne aspekty Tajnego Programu Kosmicznego.

W zeszłym roku Pete doświadczył szokujących pogróżek i prób zabójstwa, co go rozgniewało tak bardzo, że ujawnił znacznie więcej szczegółów niż na łamach programu “Cosmic Disclosure”.

Nie ujawniliśmy tych informacji w tamtym czasie gdyż Pete był mocno zastraszany i prosił nas, byśmy zachowali to narazie w sekrecie. Informacje te zazębiły się przepięknie z tym co usłyszeliśmy od Williama Tompkinsa, Corey Goode i od innych. 

Na początku marca, zaraz po tym jak wraz z żoną wyjechaliśmy na dobre z Kalifornii, Pete pośliznął się na lodzie co spowodowało pęknięć się jego kości udowej na całej długości. Nie zapominajmy o tym że William Tompkins również umarł z powodu bardzo podobnego wypadku w bardzo podejrzanym w czasie.

Technologia “Głos Boga” może być użyta, by ludzie w podeszłym wieku stracili równowagę. Odnoszę wrażenie, że właśnie to się wydarzyło w obydwu przypadkach.

Tompkins upadł, uderzył się głową, dostał wylewu do mózgu co spowodowało jego śmierć. Pete upadł w taki sposób, że jego kość udowa wzięła na siebie całe uderzenie pękła na całej długości wzdłuż dokładnie na środku. Gdyby uderzył głową, jego życie skończyłoby się w ciągu kilku dni o ile nawet nie natychmiastowo.

Mamy wielkie szczęście, że głowa Peta nic nie ucierpiała podczas uderzenia.

NA CAŁE SZCZĘŚCIE PETE DOSZEDŁ DO SIEBIE

Lekarze spisywali Pete na śmierć i wyglądało na to, że szybko schodzi z tego świata. Ostatnio rozmawiałem z nim przez telefon i wcale nie byłem pewien czy nie będzie to jego ostatnia rozmowa. Był zdezorientowany do tego stopnia, że pielęgniarka musiała wywieźć go na wózku do telefonu po to, by mógł ze mną porozmawiać.

Po pewnym czasie zaczął mruczeć i 20 min analizował różne przyciski na telefonie oraz jaki wybrał prefiks.

Pete jest moim prawdziwym przyjacielem od czasu gdy tylko spotkałem go w 2009 r. Rozmawiamy ze sobą co tydzień. Była to kolejna bardzo emocjonalna dla mnie sytuacja.

Przyjaciele, którzy odwiedzali go w szpitalu mówili, że bardzo często wpadał w niekontrolowane bełkotanie. Obsługa medyczna mówiła, że ucierpiał również z powodu wylewu.

Jestem niezmiernie szczęśliwy przekazując tutaj, że Pete obecnie bardzo szybko wraca do zdrowia. Miał całą nogę w gipsie i wszystko ładnie się goi.

Bełkotliwa mowa i dezorientacja były skutkiem ubocznym branych przez niego lekarstw a nie trwałym uszkodzeniem mózgu z powodu wylewu. Koszty hospitalizacji Pete są pokryte przez ubezpieczenie medyczne oraz z budżetu weteranów, co jest prawdziwym błogosławieństwem.

Niemniej jednak, Pete nie pamięta całego miesiąca zaraz po tym wypadku choć w szpitalu był tylko kilka dni.

KOLEJNA PRZYGNĘBIAJĄCA ŚMIERĆ “ W RODZINIE”

Dom, który wynajmowałem w Los Angeles miał mieszkanie tuż nad garażem. Wynajmowanie go innym osobom pozwoliło mi na przeżycie.

Mam tam przyjaciela, faceta o imieniu Jeff “Rawtographer”, który opiekował się moim psem gdy udawałem się w podróż. Jego głównym zajęciem jest tworzenie cotygodniowych wideo na YouTube dla Verne Troyer, który grał Mini-Me w filmie “Austin Powers”. 

Cały czas rozmawialiśmy o Verne, który był świetnym kolesiem opłacającym jego rachunki, co pozwalało nam kontynuować naszą misję.

Jego wideo pt. “Tesla Unboxing” zostało opublikowane 2 dni po Świętach Bożego Narodzenia i uzyskało niewyobrażalną wprost liczbę 7 mln kliknięć.

W czasie 5:50 następuje odbiór przesyłki gdzie Verne prosi Jeffa o pomoc podczas gdy trzymał on już kamerę.

Niecały miesiąc po naszej przeprowadzce, 2 kwietnia 2018 r., Verne został przewieziony do szpitala w wyniku zatrucia alkoholowego co rzekomo było próbą samobójczą.

W wyniku komplikacji spowodowanych przedawkowaniem umarł w szpitalu kilka dni temu, 21 kwietnia. Większość celebrytów Nie życzy sobie towarzystwa, więc nigdy nie zabiegałem o spotkanie z Verne. Teraz tego żałuję. Nic o mnie nie wiedział. Opowiedziałbym mu wszystkie te fascynujące historie oraz ekscytujące rzeczy, które mają się wydarzyć w miarę naszego postępu w pokonywaniu Władzy Realnej. 

Być może już niedługo będziemy używali napędzanych antygrawitacją oraz darmową energią samochodów Tesla, które zabiorą nas w podróż dookoła naszego układu Słonecznego i które będą podróżowały znacznie szybciej niż tylko 10 kilometrów na godzinę.

Jego śmierć być może nie jest połączona z żadnym innym wydarzeniem. Mam przynajmniej taką nadzieję. Tak czy inaczej był to kolejny bardzo smutny przypadek towarzyszący naszej przeprowadzce do Kolorado.

Jeśli potrzebujecie profesjonalnego fotografa lub producenta filmów wyszukajcie go na Internecie tutaj (Rawtographer). 

Najlepsze moje zdjęcia były zrobione właśnie przez niego.

PAMIĘTAJCIE O NADCHODZĄCYCH KONFERENCJACH:

 

Ascension and the Secret Space Program  |  Saturday April 28  |  2:30-4:30pm  |  Room 6

Understanding and Preparing for Ascension  |  Monday April 30  |  6-9pm  |  Room 5

CZĘŚĆ 2 (w tłumaczeniu)

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: https://divinecosmos.com/davids-blog/21021-happening/ 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 14024 - Today Page Visits: 5