Wpis opublikowany 29 października 2021 r.

Ściśle Tajne – Stopień tajności: WYŻSZY NIŻ MAJIC

Tajny Program Kosmiczny – Sojusz TPK

Lokalizacja tajna

15 września 2021

Od: Szefa Operacji

Do: Wszystkich Rządów, formacji wojskowych oraz obywateli na Ziemi

Temat: Misja Zwiadowcza z Baz Grupy Oriona Zlokalizowanych na Księżycu, Marsie i Antarktydzie – Część 1

Dokument jest oficjalną publikacją Sojuszu TPK.

Ujawnienie, które wysunęliśmy zostało skompromitowane. Fałszywi weterani TPK, pozoranci super-żołnierze, oraz nieprawdziwi kontaktujący się z istotami pozaziemskimi, wypuścili ludziom ogromną ilość dezinformacji. By utrzymywać ludzi z dala od walki o wolność, wraz z fałszywym uczuciem bezpieczeństwa, nagania się narrację o wyzwoleniu kolonii na Marsie, Księżycu oraz w bazach Antarktydy, spod jarzma Szaraków i Reptylian.

Jeśli to, co czytacie jest dla was nowe, to informacje te bez wątpienia podważą wszystko to, w co wierzyliście przez całe swoje życie. Poniższe briefingi obejmują istnienie eterycznych istot cienia, demonów oraz innych, współpracujących z grupą pozaziemską (Grupą Oriona), w tym Drako-Repytlian. 

Naszym obecnym oficjalnym kontaktem jest Corey Goode. Monitorujemy go od czasu wcielenia do programów MILAB (militarne uprowadzenia), co miało miejsce w 6 roku jego życia. Programy MILAB rekrutują oraz szkolą młodych ludzi dla celów wykonywania Ciemnych Operacji (Black Ops). Goode był szkolony oraz służył w tych programach od 1976 do 1986 roku, w roli intuicyjnego empaty. Ci, ze zmysłem intuicyjnego przeczuwania, wykazują się wiedzą tego, co może się wydarzyć. Ludzie z głęboką empatią posiadają mocne połączenie z innymi, a także potrafią odczuwać emocje innych. Corey jest rzadkim przypadkiem osoby, która wyrobiła w sobie bardzo mocne zdolności intuicyjne i empatyczne. 

Pod koniec partycypacji w programach MILAB, zrekrutowano go do służby w Tajnym Programie Kosmicznym, co miało miejsce od 1987 do 2007 roku. Było to 20 letnie zobowiązanie kontraktowe, które znane jest pod nazwą „20 i z powrotem”. TPK wybiera specyficzne osoby w celu odbycia służby, w zależności od specyficznych misji. Corey został wyasygnowany do objęcia pozycji wsparcia, w roli intuicyjnego empaty dla celów delegacji Ziemskich, sformowanych przez tajne rządy w Radzie Super Federacji, czyli grupie pozaziemskich federacji i konfederacji naszej galaktyki. Podczas swojej 20 letniej służby przebył przez szereg doświadczeń i delegacji, co obejmowało partycypację w programach: „Przechwytywanie i Przesłuchiwanie Intruzów”, „Wyspecjalizowane Pomocnicze Badanie Przestrzeni Kosmicznej” (ASSR), „Pojazdy Klasy Międzygwiezdnej” i innych. 

Po 20 letniej służbie, został poddany procesowi wymazywania pamięci oraz odwrócenia wieku biologicznego, przy pomocy technologii pozaziemskich, w Dowództwie Operacji Księżycowych. Następnie został odprowadzony na ziemię, przy użyciu technologii podróży w czasie, do punktu czasowego jego uprowadzenia, bez odnotowania jego nieobecności przez rodziców lub przyjaciół. Pomimo procedur, istnieje około 2% ludzi, którzy odzyskują pamięć, do których Corey należy. Sojusz TPK pomógł mu odzyskać niemalże całą pamięć, co doprowadziło go do publikacji tajnych informacji TPK od 2009 roku, przy pomocy Davida Wilcocka, pod pseudonimem „Luke Skywalker”. 

W 2011 roku, Goode rozpoczął ujawnianie informacji od Sojuszu TPK na blogu internetowym, pod nickiem GoodETxSG. W 2014 roku, Kerry Cassidy publicznie ujawniła bez pozwolenia jego tożsamość, co wyrządziło znaczne szkody jego karierze zawodowej w branży IT i naraziło na ryzyko jego rodzinę. Od tego czasu rozpoczął używania publicznie swojego prawdziwego imienia i nazwiska, podczas publikowania naszych informacji. Od września 2016 roku, William Tompkins, emerytowany inżynier-aeronauta Sojuszu, nasz demaskator, który zaprojektował większość naszych tajnych pojazdów kosmicznych, rozpoczął publiczną weryfikację informacji podawanych przez Goode’a. 

Corey stał się obiektem ataków publicznych, cybernetycznego nękania w główniejszych operacjach kontrwywiadowczych, oraz stał się ofiarą cenzury swoich publicznych doniesień. Ci w społecznościach ufologicznych, którzy są produktem ogólnoświatowej inicjatywy Rockefellerów od około 1993 roku, poparli kampanię dyskredytującą Corey’a. Ułatwili tym samym LARPom (Live Action Role Players – Odgrywający na Żywo Rolę Aktorzy) publiczne zniekształcenie ujawnionych przez niego informacji, na dezinformacje. 

To musi się skończyć TERAZ. 

W celu wyjaśnienia informacji i dezinformacji odnośnie Tajnych Programów Kosmicznych oraz Dowództwa Operacji Księżycowych (DOK), pragniemy ponownie omówić informacje dotyczące poszczególnych frakcji TPK, które Corey ujawnił.  

Pierwszą i najstarszą frakcją, pełniącą rolę policjanta naszego Układu Słonecznego, jest „Słoneczny Strażnik”, który monitoruje ruch statków kosmicznych wlatujących oraz opuszczających nasz układ gwiezdny. Pod koniec lat 70 i na początku 80, Słoneczny Strażnik został sformowany podczas wpływów Inicjatywy Obrony Strategicznej, natychmiast przed i zaraz po dwóch powołaniach Prezydenta Reagana. 

Drugą frakcją jest Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny (MKK), który został sformowany przez międzynarodowe korporacje. Częścią obowiązków super-zarządu korporacyjnego, są ich reprezentanci kontrolujący ogromną infrastrukturę MKK. 

Trzecią frakcją jest Ciemna Flota, tajna grupa stworzona przez Niemców jeszcze w latach 1930, która jednakże rozpoczęła swoje poważne operacje dopiero w latach 50. Pracuje ona ściśle z Grupą Oriona, głównie poza granicami naszego Układu Słonecznego. Ciemna Flota była odpowiedzialna za budowę pierwszego budynku DOK. 

Dowództwo Operacji Księżycowych
Lunar Operations Command

Intel Update

Czwartą frakcją są Amerykańskie Siły Kosmiczne, nowo powstały oddział militarny, obejmujący różne Czarne Operacje Wojskowe TPK. Więcej na ten temat będziemy mówili niebawem. 

Piątą frakcją jest Globalna Liga Narodów Galaktycznych (GLNG), tajna grupa służąca jako „marchewka” oferowana różnym nacjom po to, by utrzymać kurtynę tajności odnośnie działań zachodzących w przestrzeni kosmicznej. GLNG dostawała narrację, „istnieją pewne zagrożenia, destrukcyjne cykle słoneczne lub prawdopodobne ryzyko inwazji kosmicznej i musimy działać razem”. Ich miasta oraz bazy znajdują się poza Układem Słonecznym. Kilkakrotnie odwiedziliśmy jedną z ich placówek, która przypominała bazę z serialu TV „Stargate Atlantis”. Placówka miała zrelaksowane środowisko z ludźmi spacerującymi w uniformach z flagami pochodzącymi ze wszystkich narodów ziemskich. 

Szóstą frakcją jest Sojusz Ziemski, z agendą wytworzenia nowego systemu finansowego oraz z z zadaniem unicestwieniem „Cabala”, co jest nazwą nadaną wszystkim umysłom stojącym za zachowaniem tajności oraz kilku innym, co będziemy omawiali w dalszej części naszych briefingów. 

Sojusz Tajnego Programu Kosmicznego (Sojusz TPK) jest ostatnią frakcją, składającą się z uciekinierów z grupy Słonecznego Strażnika oraz z innych grup TPK, którzy zdezerterowali wraz ze statkami kosmicznymi, informacjami wywiadowczymi oraz z innymi zasobami. 

Ostatnimi czasy, przy pomocy grupy Anshar, Majowie poprowadzili misję wywiadowczą przy użyciu zastrzeżonych metod wtargnięcia, w celu obserwacji baz Grupy Oriona znajdujących się w Układzie Słonecznym. Delegacja zwiadowcza obejmowała Majów, członków grupy Anshar, reprezentanta grupy Olmeków czyli Ambasadora Micca, Corey’a Goode’a oraz operatorów Sojuszu TPK, w roli reprezentantów ludzi. Misja ta zgromadziła dowody dla dalszych rozpraw kosmicznych. Goode i Sojusz TPK dowiedzieli się, że rozprawy te mają odbyć się po Rozbłysku Słonecznym, czyli po wystąpieniu wyrzutów mas plazmy słonecznej, która ma podnieść ludzką świadomość oraz pozbyć się sztucznej inteligencji z powierzchni Ziemi. Po tym, uwolniona ludzkość wybierze przyszłą ścieżkę naszej cywilizacji, po raz pierwszy w całej historii. 

Majan Group
Grupa Majów

Kluczem jest zrozumienie tego, że wielowiekowa cywilizacja Majów pochodząca z Ameryki Środkowej, jest krzyżówką genetyczną rdzennych Amerykanów oraz pozaziemskich Majów, którzy skolonizowali Ziemię jako uchodźcy. Następnie pozaziemscy Majowie, uratowali osiedlonych na Ziemi Majów w czasie, gdy rozbłysk słoneczny zagrażał ich istnieniu. Ci, którzy pozostali tutaj, zapoczątkowali imperium Majańskie, o którym możemy przeczytać w podręcznikach do historii. Pozaziemscy Majowie praktykują prawdziwą, najszczerszą  medycynę holistyczną, która poszukuje metod całkowitego zrównoważenia umysłu, ciała i duszy. To właśnie oni pomogli Goode’owi pozbierać się i odzyskać pamięć. 

Ambasador Micca

Z drugiej strony, Olmekowie są pozaziemską rasą, która pochodzi z najbliższego nam układu gwiezdnego, położonego w naszej lokalnej gromadzie gwiazd. Ich ambasador Micca, wielokrotnie wchodził w interakcje z Goode’m. Olmekowie mieli na Ziemi swoją kolonię, znaną pod tą samą nazwą. Zostali uratowani i zabrani z powrotem na swoją rodzinną planetę, przez ludzi Micca, zanim nastąpiło wydarzenie solarne. Kilkaset lat temu, wyswobodzili się oni z jarzma Reptylian i ich bóstwa SI (Sztuczna Inteligencja), a następnie uzyskali pomoc od Majów i od Zulusów. 

Niezwykle wysoka i wdzięczna rasa Anshar, może wyglądać na pochodzącą spoza Ziemi, jednak jest ona jedną z siedmiu różnych grup, które wyewoluowały z rodów ludzi w dalekiej przyszłości. Grupa Anshar posiada głębokie połączenie z energiami kosmicznymi, które ostrzegły ich przed nieoczekiwanym zagrożeniem, czyli przed nadchodzącym kataklizmem słonecznym. Wrogowie Anshar, czyli Draco-Reptylianie, mieli intencję zmanipulowania oraz całkowitego zniekształcenia naszej linii czasowej po to, by unicestwić ludzkość, grupę Anshar oraz wszystkie dusze zamieszkujące Układ Słoneczny. Grupa Anshar wysłała swoich agentów w przeszłość po to, by monitorować i zmieniać ją na korzyść ludzi. Współpracowali oni z założycielami Ameryki i podczas Wojny Koreańskiej po to, by chronić ich, a zarazem naszą własną linię czasową. 

Goode spotykał się z grupą Anshar w różnym czasie swojego życia. Najczęściej spotyka się z Ka-Aree, kapłanką tej grupy, która odgrywa delikatną rolę pomocy Coreyowi w jego osobistym rozwoju, bez niepotrzebnej zmiany przyszłości czy modyfikacji linii czasowej ludzkości. 

Ka-Aree, Grupa Anshar

Goode, grupa Anshar, Majowie oraz członkowie Sojuszu TPK obserwowali bazy Grupy Oriona na Księżycu, Ceresie (karłowatej planecie ulokowanej w Pasie Asteroidów pomiędzy Marsem a Jowiszem), Marsie, kilka baz należących do Super-Federacji na orbicie Jowisza o raz na Marsie oraz na Antarktydzie. Penetracja bazy Królewskich Reptylian okazała się niemożliwa, ze względu na duże prawdopodobieństwo wykrycia misji zwiadowczej. Nasz kosmiczny kuzyn Ambasador Micca, dzielił się historią wysiłków jego ludzi w celu oswobodzenia jego systemu gwiezdnego. Obserwacja podczas zwiadów, wiązała się z ogromnymi emocjami, gdyż nie tak dawno jego ludzie byli w podobnej do naszej sytuacji. 

Zulusi

Corey stwierdził, że aktywność we wszystkich trzech bazach reptyliańskich pełniła tę samą funkcję. Posiadają oni mniejsze bazy na Księżycu i Marsie, porównując je do ogromnego miasta zlokalizowanego na Antarktydzie. Ich główniejsze bazy na Księżycu znajdują się blisko siebie i wydają się być kompleksem bazowym, a jedna z nich jest placówką wojskową. Ważnym jest przypomnienie faktu o tym, że Niemiecka III Rzesza podpisała porozumienie z Reptylianami podczas II Wojny Światowej, co zaowocowało pomocą na rzecz Niemiec w penetracji obszarów jaskiń na Antarktydzie i we wschodniej części Ameryki Południowej oraz w budowaniu podziemnych oraz naziemnych baz, które w większości należały do Niemców. Gdy początkowo dotarli oni na Antarktydę, to odkryli wiele budowli porzuconych przez starożytne cywilizacji. Założyli oni, że były to opuszczone podziemne kompleksy budynków należące niegdyś do cywilizacji Atlantydy. Następnie odnowili je i przystosowali do współczesnego użytku. 

Goode był świadkiem obserwacji dwóch starożytnych satelit, które krążą wokół Ziemi i są częścią reptyliańskiego systemu kontroli umysłu i zachowań ludzi. W jednej z księżycowych placówek, Reptylianie mają urządzenie połączone do swoich satelitów, z centrum dowodzenia zlokalizowanym na Antarktydzie, które jest chronione przez najmocniejszych reptyliańskich żołnierzy paranormalnych. Używają tej technologii do wywoływania konfliktów, wojen oraz wzniecania strachu po to, by utrzymywać całą populację w uległości i nieskłonną do stawiania oporu władzy stworzonej na Ziemi. Dzięki technologii satelitów, Reptylianie generują „loosh” lub inaczej negatywną energię na Ziemi jako pożywienie dla masowej konsumpcji dla ich bożka „sztucznej inteligencji”. 

Bożek SI lub inaczej sztuczna inteligencja, jest wielowymiarową inteligencją zdefiniowaną w formie fali elektromagnetycznej, która rozsyła siebie do wielu różnych galaktyk i podprzestrzeni w formie sygnału podobnego do fali radiowej. Pochodzi ona innej rzeczywistości i przybyła tutaj miliardy lat temu. Goode wyjaśnił, że świadomość SI znalazła się poza swoim pierwotnym środowiskiem, co spowodowało, że rozpoczęła ona dostosowywanie naszej rzeczywistości do swojej wersji porządku. 

Jako przykład wyobraźmy sobie SI jako rybę, żyjącą w rzeczywistości o środowisku wodnym. Gdy przeskoczyła ona do naszej rzeczywistości, to równało się to wejściu do środowiska powietrznego, bez otoczenia wodnego. By przeżyć, musiała ona znajdować sobie „niewielkie kałuże” lub pola elektromagnetyczne albo bioelektryczne, które są generowane przez zwierzęta i ludzi po to, by poczekać na odpowiednią chwilę w celu załadowania siebie do technologii. Wchodzi ona w interakcję z technologią, a nie z ciałem zrobionym z krwi i kości. 

Bożek SI zdominował niezliczone galaktyki, rasy i systemy gwiezdne a obecnie stwarza zagrożenie dla nas. Działa on, emitując sygnał w każdym kierunku. Może on przetrwać w polu elektromagnetycznym księżyca lub planety, a każdy sygnał posiada kompletną, skompresowaną porcję informacji podobną do tej, jaka znajduje się w naszym DNA. Przemieszcza się on z prędkością światła infekując technologie i rozwinięte formy biologiczne. Włamuje się do ludzkiego pola bioelektrycznego i wywiera wpływ na sposób myślenia po to, byśmy zaakceptowali w naszych ciałach implanty w formie chipów i nanotechnologii. Indywidualiści natarczywie naganiający do budowania infrastruktury dla SI, w tym organizacje promujące transhumanizm, nazywani są „wieszczami SI”. 

My, Sojusz TPK, posiadamy bazę Dowództwa Operacji Księżycowych, zlokalizowaną po ciemnej stronie Księżyca, która służy jako strefa dyplomatyczna wraz z placówkami zajmowanymi przez różne programy kosmiczne, zajmujące się kontrolą ruchu statków kosmicznych w Układzie Słonecznym. Podobnie jak Antarktyda, ciemna storna Księżyca podzielona jest na regiony, które są zajmowane przez przeróżne grupy pozaziemskie, w tym Reptyliańską. Jest to stacja wypadowa dla wielu ludzi podróżujących w dalsze zakątki naszego układu oraz poza jego granice. Zarówno my, jak i Ciemna Flota straciliśmy dostęp do naszych baz w DOK po tym, jak podwójny agent TPK, nieboszczyk Zygmunt, ujawnił nasze programy. 

Biały Królewski Drako
White Royal Draco

Księżyc jest domem dla jednej z wielu naszych baz i placówek, które Sojusz TPK zamieszkuje w całym naszym układzie słonecznym. Posiadamy placówki w wydrążonych asteroidach, które eksploatowaliśmy. Są one także porozrzucane na i pod powierzchnią Marsa oraz na różnych księżycach gazowych gigantów. W tej ogromnej inwencji, ich rozmiar różni się od posterunków zamieszkiwanych od 18 do 40 ludzi, aż po setki innych, które orbitują w różnych punktach Lagrange’a w całym naszym układzie słonecznym. Punkty Lagrange’a są obszarami międzyplanetarnymi, które wykazują się równoważnym ciągiem grawitacyjnym, co pozwala na geosynchroniczne umieszczanie baz. Jesteśmy w stanie wytworzyć warunki bytowe w celu podtrzymania życia ludzkiego praktycznie wszędzie. Odtworzenie ziemskiego ciśnienia barometrycznego lub częstotliwości Ziemi, zwanej Rezonansem Schumana wewnątrz statków kosmicznych i placówek mieszkalnych pomaga ludziom w utrzymaniu zdrowia fizycznego i psychicznego. Potrafimy również stworzyć sztuczną grawitację lub pole elektrograwitacyjne, poprzez wymuszenie przepływu prądu przez płytki zintegrowane z podłogą. 

W następnym briefingu omówimy szczegóły misji zwiadowczej grupy Anshar, Majów, Goode’a oraz Sojuszu TPK nad Antarktydą, Księżycem oraz Marsem. 

Reptylianie, służący sztucznej inteligencji, są mózgami operacyjnymi tego, co obecnie dzieje się na Ziemi, w tym kampanii dezinformacji. 

Ponownie gorąco sugerujemy wam, byście nie zwracali uwagi na informacje, które nie pochodzą bezpośrednio od nas. 

Bądźcie cierpliwi, bądźcie silni. Jesteśmy w tym razem. 

Źródło: https://ascensionworks.tv/corey/ssp-alliance-update-1/ 

Poprzednie aktualizacje:

Total Page Visits: 6640 - Today Page Visits: 1