Informatorzy Donoszą o Nieuniknionym Obnażeniu Kliki

Część V

“EKSPLOZJA DONIESIEŃ” – INFORMATORZY TWIERDZĄ, ŻE SZYKUJĄ SIĘ POWAŻNIEJSZE RUCHY

Istnieje wiele innych zastanawiających doniesień o „obłąkanych strzelcach” w hotelach i innych miejscach na podstawie których można napisać kolejny artykuł, czego nie omieszkam zrobić w mojej następnej aktualizacji.

Mój obecny artykuł trochę się wydłużył i chcę go zakończyć optymistycznym akcentem.

Wojna między Kliką (Cabal) a Sojuszem może wchodzić właśnie w stadium końcowy wraz z wyczerpującą, pierwszą falą ujawnienia rozpoczynającą się od jutra. 9-go października, Benjamin Fulford, który był sekretarzem ds. kontaktów pomiędzy Wschodem a Zachodem agencji prasowej Forbes, zaraportował bardzo ciekawe informacje. Pomimo tego, że wiele z tych przecieków okazało się nie do końca prawdziwych to niektóre pokrywają się niemalże perfekcyjnie z tym co ja usłyszałem od moich informatorów.

Wielu informatorów, których poprzednio zerwało z nim kontakt nagle ponownie wróciło do niego z wiadomościami w następstwie tego zdumiewającego i straszliwego masowego morderstwa.

10/9: Informatorzy B. Fulforda donoszą, że w następstwie strzelaniny w Las Vegas nadchodzi poważniejszy kontratak Sojuszu

https://benjaminfulford.net/2017/10/09/suddenly-mi6-mossad-cia-nsa-pentagon-yakuza-others-say-something-big-coming/

Pentagońskie źródła wyjaśniają: „Po masakrze w Las Vegas i zastawionej przez Izraelskie służby rządowe zasadzce w Nigerii gdzie zginęło 4 żołnierzy Amerykańskich Służb Specjalnych [przekazano przez Szefa Pracowników Białego Domu] John Kelly zwołał 5-go października zebranie złożone z Kolegium Połączonych Szefów Sztabów oraz dowódców wojskowych, aby wesprzeć Prezydenta Trumpa w działaniach przeciwko NFL, Antifa, Realnej Władzy i Klice (Cabal)”.

Źródło informacji kończy wypowiedź: „Nawet Szef NSA Admirał Mike Rogers i Dowódca Floty Pacyficznej Admirał Harry Harris zostali zaproszeni po tym gdy Trump z grobową miną oświadczył, że jest to cisza przed burzą”.

„Burza” ma przybrać formę masowych aresztowań, wydanie nowej waluty i zainicjowanie globalnego resetu finansowego – donosi dalej źródło.

„Cisza przed burzą oznacza, że całe to szambo zostanie oczyszczone a gówno, które się tam ciągle znajduje boi się – to tak dla lepszego zobrazowania”, podaje informator z CIA.

Zbrodnia ludobójstwa popełniona w Las Vegas i towarzyszące temu rozsiewanie bzdurnych informacji przez korporacyjne media odnośnie tylko jednego, zabitego na miejscu wydarzeń strzelca było fatalną pomyłką popełnioną przez Kazarską Mafię, o czym donosi wiele źródeł.

W Internecie można znaleźć wiele filmów ukazujących zaangażowanie w tym wydarzeniu wielu strzelających. Wołanie o bardzo surową karę zostało wysłane. Promowanie tego oczywistego kłamstwa przez FBI, które prowadzi dochodzenie w sprawie strzelaniny w Vegas, sprawiło, że biuro to stało się celem Amerykańskiej Armii i innych agencji (wywiadowczych).

ZGADZA SIĘ TO Z INNYMI DONIESIENIAMI Z PORTALU 4CHAN

Doniesienia przekazane w tym przypadku przez B. Fulforda bardzo dokładnie zgadzają się z doniesieniami od innego informatory typu „Snowden”, który na portalu 4Chan używa pseudonimu MegaAnon.

Po udowodnieniu swojej wiarygodności i po przymusowej nieobecności na forum przez wzgląd na swoje osobiste bezpieczeństwo powrócił tylko po to, by dowiedzieć się, że wykluczono go.

Jeśli prawdą są informacje, którymi podzielił się po tym straszliwym ataku, to są one zdumiewające. Istnieje dość sporo dowodów, że tak właśnie jest.

Jedną ważną rzeczą dla Czytelników jest zrozumienie lokalnego żargonu portalu 4Chan i tego co oznacza słowo LARP. Skrót ten oznacza Aktywne Działania by Odegrać Rolę (Live Action Role Play). Odnosi się to do ludzi, którzy „odgrywają rolę” fałszywych informatorów przez wymyślanie różnych historyjek, aby przyciągnąć uwagę innych.

Na forum tym nie ma nic gorszego co możesz zrobić niż być LARP-em. Nikt też nie jest bardziej znienawidzony niż LARP.

Bardzo wiele z poniższych tekstów pochodzi ze zrzutów ekranowych i nie łatwo je przeczytać. Portal Internetowy The Galactic Connection stworzył tekstową wersję oryginałów, które ja będę prezentował w akapitach z oddzieleniem od głównego tekstu w celu lepszej czytelności.

EPICKIE UJAWNIENIE PORTALU 4CHAN (WYDARZENIA) Z 6/10/2017

Oto jest wyciąg z tego co MegaAnon ma do powiedzenia. Miejmy nadzieję, że jest to prawda. W żadnych wypadku nie wygląda to na LARP-a. Ponieważ wszystko to jest bardzo długie i złożone to poniżej przekazuję wam najciekawsze fragmenty z wytłuszczeniem tekstu, do którego odnosi się nasz artykuł.

10/7: Złowieszcze i Dziwne Słowa Trumpa „Cisza przed Burzą” pozostają bez wyjaśnienia

https://www.vox.com/2017/10/7/16441232/trump-calm-before-storm

Podsumowanie: W czwartkową noc zespół prasowy Białego Domu został wezwany, by być świadkiem sesji zdjęciowej Prezydenta Trumpa wraz z przeróżnymi osobistościami z Armii, którzy przybyli z żonami i brali udział w kolacji.

Przed kamerami Trump powiedział: „Być może jest to cisza przed burzą. To może taka cisza.”

Dziennikarze wykrzykiwali pytania, a on odpowiedział: „W tym pokoju znajdują się największe osobistości Amerykańskiej Armii, to mogę wam powiedzieć. Tak, to będzie wspaniały wieczór”.

Zapytano go co chce powiedzieć przez „Cisza przed Burzą”, wtedy złowieszczo powiedział: „Sami to zobaczycie”.

Gdy zapytano go o to samo w piątek to ponownie odpowiedział: „Sami to zobaczycie”.

ŹRÓDŁO INFORMACJI Z PORTALU 4CHAN PRAWDOPODOBNIE POCHODZI Z FRAKCJI SOJUSZU Z CIA

Moje przeczucia mówią mi, że mamy tutaj do czynienia z ujawnieniem pochodzącym od wysokiego rangą pracownika CIA, który działa dla Sojuszu. Wiele różnych frakcji Amerykańskiego Rządu i aparatu wywiadowczego posiada, w mniejszym lub większym stopniu, zarówno ludzi lojalnych Sojuszowi jak i Klice (Cabal). Bez zbędnych ceregieli przyjrzyjmy się co ma na ten temat do powiedzenia MegaAnon:

(Czytelniku), nie musisz być fanem Trumpa, aby udzieliła ci się ekscytacja z powodu ostatecznego obnażenia Kliki (Cabal) na tak ogromną skalę – o ile rzeczywiście jest to prawdą.

Powtórzę ponownie, że wszystko to bardzo dobrze zgadza się z tym o czym słyszę od innych już od jakiegoś czasu. Informator ten był oczywiście pobudzony przez tajemnicze komentarze Trumpa i pośpiesznie opublikował to jeszcze tego samego dnia.

MegaAnon Ujawnia, że Poważniejsze Komunikaty Dotyczące Ujawnienia Nadchodzą – Masakra w Las Vegas zwaliła ich z nóg (Wersja Tekstowa)

http://galacticconnection.com/megaanon-4chan-comments-on-las-vegas-text-version/ 

Anonimowe ID: DnCchw/y piątek 06 października 2017 01:34:30 Nr. 144216421 Wyciąg z Raportu.

Być może już macie tego świadomość … że (oni) przegrali. 

Ameryka (i tak naprawdę cały świat) wygrał. Będzie brzydko ale ciągle żyjecie. 

To będzie szczęśliwy koniec i nigdy więcej Korea Północna nie będzie was wkurzać.

Anonimowe ID: DnCchw/y piątek 06 października 2017 01:30:54 Nr. 144215979 Wyciąg z Raportu 

Tutaj MegaAnon. Trump dość twardo zagrał na dzisiejszej konferencji prasowej i dlatego też, ja również rzucę wam kilka kąsków. 

Po raz pierwszy czuję, że muszę bardzo uważnie dawkować informacje…

Bardzo proszę moi przyjaciele do cholery jasnej zwracajcie uwagę na KAŻDE słowo, które PISZĘ … [DW: Proszę przejść do oryginału przy pomocy odnośnika]

6. Dziś w nocy Trump potwierdził to o co z takim zapałem walczyliśmy przez ostatnie 11 miesięcy. 

Każdy zadaje mi pytanie: czym ja się zajmuję? No cóż, jest nas wielu i to jest DOKŁADNIE nasze zajęcie. 

Pokażemy wam co było intencją masakry w Las Vegas, jak daleko miało to eskalować, kto był koordynatorem wszystkich ataków i dlaczego to zrobiono. 

Trump, mówiąc „cisza przed burzą”, nie miał na myśli „puszczenia pary z ust” na temat Las Vegas. Obiecana przez niego „burza” będzie dowodem na to, że strzelanina w Las Vegas nie różni się niczym od 27 stronicowego utajnionego raportu na temat tego co rzeczywiście wydarzyło się  11/09/2001 (atak „terrorystyczny” na World Trade Centre, przyp. tłum.)

Masakra w Las Vegas miała być tylko odwróceniem uwagi od tego CO TRUMP MIAŁ WAM DO POWIEDZENIA. 

Anonimowe ID: tAoTzJUn 10/06/17 piątek 13:16:04 Nr. 144269535>>144270383

Zostańcie ze mną a powiem wam co wiem. 

Byłem na miejscu wydarzeń i uzyskałem dostęp do pokoju przesłuchań, itd. 

Wróciłem do domu w środę po południu a dzisiaj wróciłem z kolejnej rutynowej podróży…

Anonimowe ID: tAoTzJUn 10/06/17 piątek 13:48:27 Nr. 144271921>>144273248

3. Jeśli wygląda to na pieprzenie się Metropolitańskiej Policji w Las Vegas z agencją (wywiadowczą) to dzyń, dzyń … tak właśnie jest! 

Dlaczego?! Z braku czasu uproszczę to … masówka i zasięg. 

Świat cyfrowy wspiera tych najemników, jednakże, uzmysłowili sobie również i to jak bardzo im to jednocześnie przeszkadza. 

Nie potrzebujecie już dłużej Głównego Nurtu Medialnego, jakichś „konferencji prasowych” czy „władz”, aby upublicznić i wysyłać w eter informacje i doniesienia. 

Jedyne co potrzebujecie to dostęp do Internetu.  

 Zgadnijcie co było ostateczną przyczyną porażki odpowiadającą za spapraną robotę z 11/09/2001 w przeciwieństwie do agencji (wywiadowczej) koordynującej te ataki? DOSTĘP DO INTERNETU. Jest to nasz wspólna ludzka cecha, by dążyć do uzyskania dostępu do informacji z wyższej półki w czasie rzeczywistym, ściągnąć ją na komputer, załadować gdzie indziej, zarchiwizować, przechowywać a następnie rozprowadzać samodzielnie. 

Przykład: Weźcie pod uwagę wszystkich tych wczesnych świadków, z którymi rozmawiałem podczas pierwszych 6 godzin od “ataku terrorystycznego” na WTC 11/09/2001. Donosili oni o dodatkowych eksplozjach na przypadkowych kondygnacjach, smugach światła, sprzecznych ze sobą informacjach, które powiedziano im początkowo odnośnie bezpiecznych dróg ewakuacyjnych, pożarach powstających na odizolowanych piętrach itd. 

Pamiętacie to? Pamiętacie transmisję na żywo na kanale CNN odnośnie zawalenia się wieży Nr. 7 wyemitowaną 23 minuty zanim to się naprawdę wydarzyło? 

Widzicie, ludzie z Głównego Nurt Medialnego myśleli, że są bezpieczni gdy usuną pliki u siebie i nigdy nie będą tego emitowali ani omawiali publicznie. Nie docenili możliwości przeciętnych osób odnośnie ściągania, prywatnego przechowywania, ponownego załadowania i masowej dystrybucji INFORMACJI w chwili gdy znajdzie się ona na Internecie. 

To właśnie na tej pozycji się obecnie znajdujemy; nie mogą dotrzymać nam kroku. 

W miarę postępu technologii, coraz łatwiejszego dostępu do wszystkiego przez Internet, powstawania platform masowej dystrybucji takich jak socjalne media czy aplikacji do przesyłania obrazu na żywo, forum takich jak 4Chan itd. – ci ludzie po prostu wiją się w desperackich próbach, by nadążyć za nami. Od ostatnich dwóch dekach uzmysłowili sobie, że NIE SĄ WSTANIE “postawić kropki” nad każdym “i” lub postawić poprzeczki na każdym “t”. Kończę poniżej…

Anonimowe ID: vy3Y5hFc 10/06/17 piątek 15:34:53 Nr. 144280649

Nadchodząca “burza” do której nawiązuje Trump nie odnosi się do strzelaniny w Las Vegas. 

Ze 100% pewnością potwierdzam, że ZNACZNIE WIĘKSZE wydarzenie było planowane/udaremnione (przez nich). 

Było to zrobione po to, by zapobiec Trumpowi ODTAJNIENIE INFORMACJI NA SKALĘ HURAGANU. 

“Burza” ta jest serią odtajnionych informacji na temat 3 bardzo zapalnych i kontrowersyjnych tematów, które administratorzy mieli upublicznić. 

UDAŁO im się temu zapobiec już dwukrotnie. 

Nie mówię, że manipulują pogodą – myślcie sobie co chcecie, ALE, jest prawdą, że wykorzystują dewastujące rezultaty występowania huraganów dla swoich celów przez ostemplowanie ich możliwe największą ilością formalnej terminologii takiej jak: dystrybucja i przydzielenie (zasobów śledzących), przynależność i przeznaczenie (na dany obszar), pochodzenie i wprowadzenie (huraganu w życie). 

Z tego też powodu (metafora) “burza” była użyta w sensie “pie****cie się” wszyscy: McCabe, Kelly, Tillerson, Pompeo, McCain, Ryan, McConnell, Pelosi, Schumer, etc…

Główny Nurt Medialny odwrócił uwagę zaniepokojonej opinii publicznej i Trumpa i utrzymywał go “w szachu” poprzez stworzenie sytuacji w Las Vegas. Jest to “cud”, który nie zadziałał. 

Anonimowe ID: vy3Y5hFc 10/06/17 piątek 16:13:16 Nr. 144284358>>144284702>>144285031>>144285208>>144286053>>144289607

Potwierdzam, że 3 (wątki) ujawnienia zostały tutaj przedyskutowane i prześwietlone na wylot w ciągu ostatnich kilku miesięcy. 

Dobrze, zgoda … “pizza” ciągle jest w naszym menu ale nie należy do grupy tych nadchodzących rewelacji. (Przynajmniej) nie w taki sposób jaki byście oczekiwali. 

W niedalekiej przyszłości odbędzie się debata i w szczególności bardzo dotkliwie oberwie branża Hollywoodzka. 

Harvey jest pierwszym, dolnym poziomem (planowanego) rozkładu; wyobraźcie sobie jak daleko musi to sięgać. 

Zapewniam was jednak, że: ponieważ Hillary, Kampania Prezydencka Clintonów i jej członkowie, Administracja Obamy, Partie Rządzące (chodzi o Demokratyczną i Republikańską, przyp. tłum.) i Krajowy Komitet Partii Demokratycznej (DNC, https://pl.wikipedia.org/wiki/Krajowy_Komitet_Partii_Demokratycznej ) są powiązane z matactwami wyborczymi itd. zostaną w ostateczności skazane za wszystkie niewyobrażalne zbrodnie to i tak nigdy nie zobaczycie Hillary w “pasiaku” za (zbrodnie związane z) Pizza Gate. 

Anonimowe ID: (vy3Y5hFc) 10/06/17 piątek 16:23:53 Nr. 144285418

Główny Nurt Medialny (Media Korporacyjne) i Opinia Publiczna zostaną poinformowane na kilka godzin przed każdym przemówieniem prezydenckim a wszelkie omawiane punkty nie będą podawane z wyprzedzeniem…

Anonimowe ID: (vy3Y5hFc) 10/06/17 piątek 16:35:50 Nr. 144287016>>14287696>>144287771>>144288850

Celem takich działań jest nie pozostawienie czasu na pytania po przekazaniu ludziom tych wszystkich informacji. Nie będzie musiał ujawniać takich gównianych rzeczy jak atak na WTC z 11/09/2001, zamach bombowy w Oklahoma City, masakra w Las Vegas, Manipulacje Wyborami Prezydenckimi, Rosyjskie hackowanie (amerykańskich) serwerów czy zmowę (wokół tego) czy ustalanie z góry wyników wyborów itd.

W chwili gdy skończy (przemówienie) zapadnie cisza „jak makiem zasiał”. Nikt nigdy więcej nie będzie miał odwagi kwestionować odpowiedzialności, zaangażowania i koordynowania (działań), które były związane z tym co postrzegane jest jako „teorie spiskowe”. Gdy skończy swą mowę to cały świat będzie PO PROSTU WIEDZIAŁ o czym on mówi. Wszystko to jest tak bardzo dogłębne i oczywiste. 

Zgodnie z tym co mówi Trump: „Sami to zobaczycie” w chwili gdy to nastąpi. Nigdy więcej nic nie odciągnie naszej uwagi od tego (co się naprawdę dzieje, przyp. tłum.). 

—————

[Pytanie od kolejnego forumowicza: Czy możesz nam podać nam przybliżony czas kiedy zostaną ujawnione te informacje? W ciagu dni, tygodni, miesięcy czy lat? 

—————

Anonimowe ID: vy3Y5hFc 10/06/17 piątek 16:51:57 Nr. 144289068

(Nastąpi to) wkrótce, jednak nie podam tutaj innych szczegółów gdyż po prostu nie mogę. 

Dwa i pół tygodnia temu powiedziałbym, że stanie się to w ciągu 72 godzin z braku większej wiedzy. Gdyby to się nie wydarzyło to nazwalibyście mnie LARP-em i mielibyście rację, prawda? Bardzo bym się wtedy pomylił, ze względu na wydarzenie, które nazywamy „Masakrą w Las Vegas”. Około 8 tygodni temu powiedziałbym, że stanie się to w ciągu tygodnia ze 100% pewnością. 

Postawiłem tutaj na szali całą moją karierę i rozpowszechniałem poufne dane, by udowodnić swoją wiarygodność… jednak pełzam w tym bagnie wystarczająco długo, żeby uświadomić sobie fakt, że umieszczanie wydarzeń na osi czasu nic nie znaczy. 

Ustalony grafik w formalnym kalendarzu dosłownie nie znaczy nic. 

Jest on pełen godzinowych, dziennych i tygodniowych wyścigów, które muszą zostać ukończone … czy wygrywa prawda czy korupcja zależy od tego kto pierwszy dotrze do mety… 

Anonimowe ID: (vy3Y5hFc) 10/06/17 piątek 17:15:59 Nr. 144291647>>144292168>>144292334>>144292723>>144294763>>144296223

Co powiedzielibyście gdybym doradził wam zakasanie rękawów i poszperanie w formalnościach i protokołach Prezydenckich Adresów, zanim zaczniecie wątpić w to co wam mówię? 

Może wtedy podrapalibyście się po głowie i zadali sobie pytanie: “W jaki sposób Prezydent Ameryki mógłby formalnie zwracać się do wszystkich Amerykanów na raz na żywo całkowicie nie ocenzurowany, nie przefiltrowany z uniknięciem wszelkich wycinek (niepożądanych fraz, przyp. tłum.) przez Główny Nurt Medialny i korporacyjną sieć dystrybuowania wiadomości? 

Odwalę za was połowę zadania domowego. 

Gdy Prezydent Stanów Zjednoczonych formalnie ogłasza chęć wygłoszenia przemowy do narodu to sieci informacyjne muszą emitować to w oryginale, nieocenzurowane i bez żadnych cięć od samego początku aż do końca czasu gdy znajduje się on na podium. Nie ma tam miejsca na żadne przerwy, na komentarze w tle ani na reklamy. Gdy Prezydent przemawia następuje całkowita cisza w mediach. Taki sam protokół został wprowadzony podczas emisji radiowej Przemówień Prezydenckich.

Wydarzenia takie były prawnie chronione w celu zapobieganiu używania ich do celów komercyjnych przez właścicieli danej stacji, gdy tłum ludzi przysłuchuje się przemowie. 

Anonimowe ID: (vy3Y5hFc) 10/06/17 piątek 17:35:26 Nr. 144293569

Wiem, że brzmi to absurdalnie ale ja po prostu staram się wnieść (tutaj) pełen zakres tego co ma być publicznie ujawnione. 

Sednem sprawy, którą tutaj przekazuję jest fakt, że gdy (ujawnienie informacji) zakończy się nikt nie będzie mógł się odwrócić od prawdy. 

Masy ludzi nigdy więcej nie będą mogły powiedzieć ze 100% pewnością, że “atak terrorystyczny” z 11/9/2001 nie był sprawą wewnętrzną USA, zasponsorowaną i skoordynowaną przez agencje, które wydelegowały swoje zasoby i dostarczyły asysty. 

Nikt nigdy więcej nie uwierzy w to, że nasze pieprzone agencje wywiadowcze, wydziały rządowe i poprzednie administracje prezydenckie nie odgrywały ogromnej roli w wydarzeniach takich jak: zabójstwo Kennedy-ego, zamach w Oklahoma City (https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_w_Oklahoma_City ), atak terrorystyczny na WTC, tworzenie formacji ISIS, skandal Pizza-gate, strzelanina w Las Vegas itd. 

(Ludzie) nie będą w stanie przymykać oka na “teorie spiskowe” tylko dlatego, że tak powiedział Główny Nurt Medialny. 

Jedyną rzeczą jaką każdy będzie mógł z całą pewnością powiedzieć jest to, że wszyscy byliśmy okłamywani na niewyobrażalną wprost skalę. 

Nic co wpajano nam jako naszą “rzeczywistość” od  pokoleń, aż od czasu zaprzysiężenia na stanowisko dyrektora CIA Georga Herberta Walkera Busha (http://www.paperlessarchives.com/ghb.html ), było całkowitą prawdą. 

Nikt nigdy więcej nie będzie mógł używać ignorancji jako wymówki. 

Ludzie myślą, że tutaj rządzą? Ha, ha, ha! Otóż teraz Trump rzuci im to (prosto w twarz). 

Wszystkim nam pokaże pieprzoną “przejrzystość” w chwil swojej przemowy! To właśnie wtedy wszyscy zobaczymy prawdziwe oblicze ludzkości. 

Znajdą się ludzie, którzy nie będą w stanie tego przyjąć i będą błagali, by oddać tę prawdę administracji. 

Chcę tutaj wyjaśnić pewną rzecz…

Gdy używam określeń takich jak “ujawnienie”, “rzeczywistość” itd. nie mam tutaj na myśli Trumpa mówiącego o rzeczach, które wy tutaj poruszacie – “Istoty Pozaziemskie” i “Antarktyda” itd. 

Nie mówię też, że nie wierzę w niektóre z tych rzeczy. Nie jest to jednak “burza”, która nadciąga. To tak tylko w celu wyjaśnienia… 

—————

Pytanie od innego forumowicza: Czy to wszystko? Meganon powiedział, że Trump przygotowuje się do 3 ujawnień. Jeśli jest to sedno sprawy to co on takiego może powiedzieć co w ostateczności doprowadzi do ujawnienia (największej) teorii spiskowej kiedykolwiek stworzonej? Musiałoby to być coś bardzo dużego. Co to może za sobą pociągnąć?

—————

Anonimowe ID: (vy3Y5hFc) 10/06/17 piątek 17:49:05 Nr. 144294885

Do k***wy nędzy /pol/. Jesteś po****ny. 3 różne ujawnienia…

3-literowa agencja federalna.

3-literowy wydział centralny.

3-literowa usankcjonowana ekonomiczna organizacja federalna. 

Te 3 gigantyczne pieprzone “skały” LECĄ W DÓŁ. 

[DW: Wydaje się oczywiste, że chodzi tutaj o FBI (Federalne Biuro Śledcze, https://pl.wikipedia.org/wiki/Federalne_Biuro_Śledcze ), CIA (Centralna Agencja Wywiadowcza, https://pl.wikipedia.org/wiki/Centralna_Agencja_Wywiadowcza ) i System Rezerwy Federalnej (https://pl.wikipedia.org/wiki/System_Rezerwy_Federalnej )]

W chwili gdy powie się prawdę to wiarygodność i zasadność istnienia wszystkich trzech będzie niezgodna z logiką od conajmniej 60 lat. 

Jeśli nie rozumiesz co chcę przez to powiedzieć to nie mam pojęcia jak lepiej ci  to wytłumaczyć. 

AKTUALIZACJA Z NASTĘPNEGO DNIA: OGIEŃ NA DACHU NOWOJORSKIEGO BUDYNKU SYSTEMU REZERWY FEDERALNEJ

Pomimo tego, że jest to tylko spekulacja to ciekawe jest to, że zaraz na drugi dzień po ponurej wypowiedzi Trumpa na dachu nowojorskiego budynku Systemu Rezerwy Federalnej wybuchł pożar, o czym donosi NBC.

Poniżej przedstawiam artykuł z portalu Zero Hedge opublikowany zaraz po tym wydarzeniu:

10/7: Wybuch pożaru na dachu Nowojorskiego Systemu Rezerwy Federalnej 

http://www.zerohedge.com/news/2017-10-07/fire-breaks-out-roof-new-york-fed 

Dziesiątki strażaków zaangażowanych było w gaszenie pożaru, który wybuchł na szczycie nowojorskiego budynku Rezerw Federalnych o czym doniosła agencja dziennikarska NBC. 

Pierwsze płomienie pojawiły się gdzieś około 20:40 na dachu czternastopiętrowego budynku na 33 Liberty Street usytuowanym na niższym Manhattanie… 

Wbrew pogłoskom o tym, że pożar spowodowany był nadmiarem produkowanych pieniędzy, (rzecznik) Systemu Rezerw Federalnych przekazał, że płomienie rozprzestrzeniły się z komina generatora (elektrycznego, przyp. tłum.). Pełen rozmiar szkód wyrządzonych przez pożar nie jest jeszcze znany. 

Możliwe jest, że prawdopodobne ujawnienie zostało odebrane aż tak poważnie, że musiano rozpalić szybkie ognisko niszcząc przy tym obciążające (FED) dokumenty na dachu tegoż budynku.

NIE ODBYWA SIĘ TO W OCZEKIWANY PRZEZ NAS SPOSÓB…

Na obecną chwilę wszystko jest możliwe. MegaAnon zbudował swoją wiarygodność na forum 4Chan a rozwinięcie jego pisemnych komentarzy wskazują na kogoś kto przekazuje prawdę.

Po ponad dwudziestoletnim doświadczeniu związanym z prześwietlaniem informatorów znam wiele sposobów na rozpoznanie prawdziwych od fałszywych. MegaAnon przekazał wielowątkowe wskazówki, które świadczą, że jest on szczery. Dla mnie oznacza to, że wierzy on (szczerze) w to co mówi. To również oznacza, że stoi za nim coś znacznie większego a mianowicie Sojusz.

Jego komentarze odnośnie “Istot Pozaziemskich i Antarktydy” jasno pokazują, że grupa Sojuszu, do której należy, jest w pełni świadoma naszych działań, które tutaj podejmujemy.

Naprawdę uważam, że dodaje to mu wiarygodności a nie umniejsza jej gdy mówi, że nie zgadza się ze wszystkimi tematami pojawiającymi się na tym forum.

Wygląda na to, że jego grupa pracuje nad bardzo ważnym elementem (ujawnienia) a inne działają w inny sposób.

ATMOSFERA NAPRAWDĘ ROZGRZEWA SIĘ – ZOSTAŃCIE ZE MNĄ 

Wraz z przewidywanym ogłoszeniem mającym nastąpić jutro po południu jesteśmy świadkami dramatycznego podgrzewania atmosfery.

Wiemy, że Masakra w Las Vegas była fałszywą operacją i została straszliwie spartolona. Strzelający najwidoczniej starał się wzniecić pożar przy pobliskich zbiornikach z paliwem w pierwszym odruchu torowania sobie drogi ucieczki w nadziei wywołania ogromnej eksplozji na miarę Hollywoodzkich filmów.

Być może jest to jeden z aspektów do których odnosił się MegaAnon gdy mówił “planowane było znacznie większe wydarzenie”. Na całe szczęście nie doszło ono do skutku.

Cała ta historia składa się z większej ilości szczegółów co obejmuje niezliczoną ilość naocznych świadków donoszących o conajmniej siedmiu strzelających.

Jeżeli Trump naprawdę planuje chwilę, w której zapadnie cisza “jak makiem zasiał” to logicznym jest rozumowanie, że Masakra z Las Vegas może być przeznaczona, by tego dokonać.

Czytelniku, twoja odwaga przy dochodzeniu prawdy odnosząca się suchych faktów dotyczących tego wydarzenia może stać się częścią rozwiązania, na które wszyscy czekamy.

Rozpowszechniajcie ten artykuł i (wszyscy) miejmy nadzieję, że szczegóły którymi dzielą się tutaj z nami informatorzy ryzykujący swoje życie przejdą do historii.

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: https://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1220-vegas-meta-analysis?showall=&start=3 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 5553 - Today Page Visits: 4