CZĘŚĆ II: Czas i Przestrzeń

UPŁYW NORMALNEGO CZASU DLA NAS, MOŻE WYDAWAĆ SIĘ BARDZO WOLNY DLA INNYCH

Teraz gdy rozpatrzyliśmy zjawisko “Kultów Kargo” i posiadamy wiedzę na temat ściśle tajnej misji trwającej od lat tysiąc osiemsetnych, aby skolonizować przestrzeń kosmiczną jest ważnym, aby poszerzyć nasze horyzonty.

11/16/13: Czas płynie wolniej dla much, jak wynika z badań: 

https://www.theguardian.com/science/2013/sep/16/time-passes-slowly-flies-study

Muchy unikają pacnięć w ten sam sposób w jaki Keanu Reeves unikał kul na filmie Matrix – poprzez odnotowywanie wolniejszego upływu czasu.  

Dla owadów, obserwujących zrolowaną gazetę poruszającą się dla nas z prędkością błyskawicy, może być to poruszaniem się jak w gęstym syropie. 

Podobnie jak Reeves odchylając się do tyłu oraz odchodząc w bok od kul poruszających się w zwolnionym tempie, tak i muchy mają wystarczająco dużo czasu na ucieczkę … 

Ewidencja pochodzi z badań naukowych nad zdolnością zwierząt do wykrywania poszczególnych błysków szybko migającego światła.  

“Krytyczna częstotliwość fuzji świetlnej” – czyli moment w którym pojedyncze błyski wydają się zlewać w jeden ciągły strumień światła – dostarcza wskazówek dotyczących percepcji czasu … 

“Wielu naukowców badało różne zwierzęta poprzez mierzenie ich percepcji migotającego światła”, powiedział Dr. Andrew Jackson z Dublińskiego Koledżu Trinity w Irlandii.  

“Niektóre mogły postrzegać szybko migotające światło a niektóre mogły to obserwować znacznie wolniej tak, że błyski świetlne wyglądały rozmyte”.  

“Co ciekawe istnieje ogromna różnica między gatunkami o małych i wielkich rozmiarach.  Gatunki mniejsze od nas widzą świat w zwolnionym tempie.  Wydaje się to być niemalże regułą życia. 

“Naszym celem były kręgowce lecz gdy spojrzymy na muchy, mogą one postrzegać błyski świetlne cztery razy szybciej niż my”.  

“Możemy sobie wyobrazić, że muchy widzą wszystko praktycznie w zwolnionym tempie”.  

WEWNĘTRZNI NAOCZNI ŚWIADKOWIE DOSKONALE ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ Z TYCH “CZĘSTOTLIWOŚCI KRYTYCZNYCH”

Efekt “częstotliwości krytycznej” jest od pewnego czasu dobrze znany wszystkim wtajemniczonym.

Nasz wewnętrzny świadek naoczny Peter Peterson przeprowadził skomplikowane badania w “ściśle tajnych” projektach dotyczących rozpoznania różnic pomiędzy poszczególnymi osobnikami w ich postrzeganiu błysków światła.

Pewne osobniki potrafią wykryć błyski światła o znacznie większych częstotliwościach niż inni.

Ludzie ci nie są podatni na propagandę oraz różne technik kontroli umysłu.  Posiadają oni również IQ wyższe średnio od 10 do 15 punktów.

Około 18% populacji posiada tę charakterystykę i jest ona rozpowszechniona pośród wszystkich ras ludzkich.

Wydaje się to być bezpośrednią korelacją ilości DNA pozaziemskiego, które dana osoba posiada w swoich genach.

Ten “wzrost postrzegania częstotliwości” może również być wyuczony.  Nie jest to przypisane ściśle do natury genetycznej.  “Ponadczasowa mądrość” wszystkich wielkich nauk duchowych mówi nam jak to osiągnąć.

GENERATOR “CZĘSTOTLIWOŚCI KRYTYCZNYCH”

Peter wynalazł również “generator częstotliwości krytycznych”, który był używany przez wszystkich wysokich rangą Amerykańskich polityków, aby pomóc im uniknąć różnych sztuczek kontroli umysłu.

Było to urządzenie wielkości pudełka zapałek noszone w klapie garnituru.  Przykładałeś światło do oka i trzymałeś tak długo aż światło wydawało się być ciągłe.

Po tym nosiłeś to urządzenie, które używało pewną formę mikro-grawitacyjnych fal elektrycznych, aby stymulować twój umysł do pozostawania w zakresie postrzegania wysokich częstotliwości.

Istnieją różne technologie, takie jak np. ELF (fale o bardzo niskich częstotliwościach), które w sposób negatywny wpływają na ludzkie zachowania – przytaczając tylko jeden z przykładów.

Urządzenie to skutecznie przeciwdziała tym wpływom.  Wszyscy politycy w latach sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych nosili te urządzenie, zgodnie z informacjami od Petersona.

LUDZIE Z POCHODZENIEM POZAZIEMSKIM SĄ JESZCZE JEDNĄ WIELKĄ TAJEMNICĄ

Pojawienie się i krzyżowanie istot pozaziemskich z ludźmi na Ziemi, które wyglądają podobnie do nas albo tak samo jak i my, jest jeszcze jedną wielką tajemnicą wewnętrzną.

Spotkałem się z tymi informacjami pochodzącymi od ogromnej liczby niezależnych świadków naocznych i skorelowałem je z szeroką gamą ewidencji łatwej do udowodnienia pochodzącej z naszego codziennego świata.

W książce “Tajemnice Wzniesienia” (The Ascension Mysteries) w pełni prześledziłem pięćset tysiącletnią historię ludzkich emigrantów na planetę Ziemię, którzy później stali się organizacją znaną jako Kabal.

Ludzie ci przybyli na Ziemię jako olbrzymi, z wydłużonymi czaszkami.  Najlepsze szacunki czasu, w którym rozbili się oni ostatecznie na Ziemi wskazują na 55 tys. lat temu, tak jak przedyskutowane to zostało w książce.

Posiadali oni IQ wyższe o dziesiątki punktów ponad pozostałymi ludźmi.  Przedstawili siebie jako “bogów” i ustanowili władzę na całym świecie.

2 meritaten_side

Stworzyli oni ogromne cywilizacje z zaawansowaną technologią tylko po to, aby wielokrotnie być pobitym i ponownie zepchniętym z powrotem do Ery Kamienia Łupanego przez kataklizmy upoważnione przez pozytywne Istoty Pozaziemskie.

Poprzez tysiące lat niektóre z nich zredukowały swój rozmiar do normalnego wzrostu człowieka, zachowując przy tym ciągle wydłużoną czaszkę.

Obejmuje to dynastie Egipskie, Peruwiańskie, Boskop z RPA oraz z Syberii jak przedyskutowaliśmy to w książce.

3 PPP

4 elongated_skull_side.png

Inni pozostali olbrzymami z ciągle wydłużonymi czaszkami.

Pewne ich grupy rozproszyły się po całym świecie i zdołały przetrwać oraz zachować pełną dokumentację tego kim są i skąd pochodzą.

Te dokumenty ciągle przechowywane są w Watykanie.  Peterson osobiście trzymał w rękach książki i widział szkice ogromnych stacji kosmicznych oraz statków wewnątrz ich.

Pomimo całej fascynacji oraz wszystkich szczegółów dotyczących tej historii jest to ciągle tylko jedna z ogromnej liczby grup, które żyją i działają w naszym układzie słonecznym w obecnym czasie.

Grupa Kabala, którą my nazywamy “Imperium” w mojej nowej książce utrzymuje swoje istnienie w całkowitym ukryciu przed resztą ludzi, gdyż obawiają się, że zostaną wydzieleni jako najeźdźcy.

ELITY SĄ DEMASKOWANE

Co więcej, uważają oni siebie za “elity”, potomków bogów a całą resztę nas postrzegają jako gorsze istoty – nawet “bezużytecznych zjadaczy chleba”.

Niektórzy członkowie wyższego szczebla ciągle posiadają wydłużone czaszki i pozostają w ciągłym ukryciu.  Nie są oni “reptyliańskimi zmiennokształtnymi” jak niektóre podania o tym mówią.

Jakkolwiek dziwnie to brzmi, jest to główna grupa kontrolująca zachodnie rządy, system finansowy oraz mass-media i wyznają oni Lucyferjańskie wierzenia.

Tama blokująca napływ informacji na ten temat zaczyna pękać.

Na początku tego tygodnia, główna strona Huffingotna Posta umieściła zeznania Elijaha Wooda, głównego bohatera trylogii “Władcy Pierścieni”, ujawniając ciemne sprawki popełniane w Hollywood.

5 huff_elijah

5/23/2016: Elijah Wood mówi, że Hollywood nosi kryzys pedofilii na swoich rękach

http://www.huffingtonpost.com/entry/elijah-wood-says-hollywood-has-child-abuse-crisis_us_5742f86ee4b0613b512aaeba

Podczas gdy on cieszył się tym szczęściem, że jego matka ochraniała go gdy przyjechał do Hollywoodu jako dziecko, Wood przyznał, że “Byłem wiedziony ciemnymi drogami tak, że uświadomiłem sobie fakt, że te praktyki te mogą być  tam ciągle obecne po dziś dzień”.  

Powiedział on również, że istnieje “mnóstwo żmij w tej branży” oraz “Hollywood posiada mrok na swoim podbrzuszu”.  

“Jeśli jesteś niewinny to posiadasz bardzo niewielką wiedzę na temat tamtego świata i chcesz osiągnąć sukces”, mówił, “Ludzie kierujący się interesami pasożytniczymi będą postrzegać cię jako ofiarę.  Co jest bulwersujące w tej sytuacji to fakt, że ofiary nie mogą głośno wypowiadać się tak jak mogą ludzie u władzy”.  

Wood może być aktorem wyższego szczebla, który wystąpi z wiedzą na ten temat – może on znaleźć się na pierwszej stronie Hufflington Post jeszcze w tym tygodniu.

Kontynuacja artykułu czwartkowego 26 maja dzieliła równie odrażające zeznania Corey Feldmana.  Rzeczy naprawdę nabierają pędu w związku z tą historią.

Kabal nie może uciszać ludzi w nieskończoność.  Tama zaczyna pękać.

“GAME OF THRONES” JEST FILMEM DOKUMENTALNYM KABALA ZAKAMUFLOWANYM JAKO FIKCJA

Wewnętrzni świadkowie naoczni powiedzieli, że “Game of Thrones” została stworzona w intencji ujawnienia tajemnic “Illuminati” dotyczących historii Brytyjskiej, zawoalowanych jako fikcja literacka.

Słyszałem o tym kilka lat temu od czasu do czasu oglądając sezon trzeci i czwarty zanim odrzuciło mnie po oglądnięciu przemocy wobec dzieci a obecnie ludzie w końcu zaczynają rozumieć to.

Na początku tego tygodnia, digg.com – agregator najbardziej popularnej treści “wirusowej” online – umieścił odnośnik do filmu, który jest na czasie.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Pj9fn4L4Njk&w=560&h=315]

Pomimo tego, że jak dla mnie ten facet mówi trochę za szybko, nie mniej jednak dzieli on szereg niepodważalnych faktów, które łączy “Games of Thrones” z historią Brytyjską:

KRÓLICZA NORA JEST BARDZO, BARDZO GŁĘBOKA

“Games of Thrones” jest tylko jednym z niezliczonych przykładów filmów oraz programów telewizyjnych ujawniających plany Kabala/Illuminati.

Zaskakującą rzeczywistością tego wszystkiego jest to, że czym głębiej w to wchodzisz tym więcej propagandy tam znajdujesz.

W szczególności zaskoczony byłem oglądając film “Zoolander 2”, w którym historia pochodzenia Kaina, kluczowej legendy Kabala, była w szczegółach zaprezentowana w tym filmie.

W religii tej Lucyfer – wąż – był właściwie istotą pozaziemską, która zapłodniła Ewę w rajskim ogrodzie.

Abel był dzieckiem Adama a Kain był dzieckiem Lucyfera.

Jedyną różnicą w filmie jest ta, że “Kain” zamienia się w “Stevena” co czyni ten film jeszcze bardziej głupim.

Ujawniamy cały ten ruch okultystyczny w naukach z października 2014 roku, długo przed emisją tego filmu.

Czy naśladowali oni nas? Bardzo w to wątpię.

7 owen-wilson-eyepatch

Charakter grany przez Owena Wilsona spędza pierwsze 15-20 minut filmu paradując w masce o kształcie skrzydeł złotego orła noszonej na prawym oku – co jest oczywistem symbolem Kabala.

Nie oznacza to, że Wilson jest “jednym z nich”.  Jeden z wewnętrznych świadków powiedział mi: “Komedianci zawsze szukają pracy i zachęca się ich do akceptowania każdej oferty”.  

Wydaje się, że wielu aktorów posiada bardzo niewielką albo żadną wiedzę na tego co naprawdę dzieje się.  W ten sposób nie stanowią oni żadnego zagrożenia jeśli zdecydują się zeznawać.

JUSTIN BIEBER ZOSTAJE ZASTRZELONY CHRONIĄC RÓD KAINA

Justin Bieber zostaje zastrzelony na początku filmu i jest jednym z wielu celebrytów, którzy umierają chroniąc tajemnicę rodu.

8 justin-bieber-zoolander-inline-zoom-f19b366f-a0db-41a5-976c-a67fd3f5c66a

9 Zoolander-2-Trailer

CAŁY AKT TRZECI SKŁADA SIĘ Z OFIAR W POSTACI DZIECI

Filmy pisane są w strukturach trzyaktowych.  Akt pierwszy zawiera się tradycyjnie na stronach od pierwszej do trzydziestej na ekranie filmowym.  Akt drugi napisany jest na stronach od trzydziestej do dziewięćdziesiątej.  Akt trzeci jest od strony dziewięćdziesiątej do sto dwudziestej i film kończy się.

Wszystkie trzy akty uważane są za Ustanowienie akcji, Konflikt oraz Rozwiązanie go.  Jest to również zbliżone do struktury Początek, Środek i Zakończenie.

Cały akt trzeci filmu “Zoolander 2” składa się z ofiary ukrytego syna Zoolandera, który nosi w sobie okultystyczną krew rodową “Stevena”.

W zdumiewającym “rozwinięciu” większość czołowych ikon mody tego świata pojawia się w trzecim akcie w  szczerych formach kamea.

Moda kamea w filmie “Zoolander 2”

http://www.latimes.com/fashion/la-et-mn-zoolander-production-20160212-story.html

Film “Zoolander 2” jest głęboko osadzony w realiach projektanckich kamea włączając w to Marca Jacobsa, Tommiego Hilfigera, Alexandra Wanga i Valentino (nie będziemy zdradzali sedna filmu lecz wszystko inne zapewni przejście tego filmu daleko poza utarte krok-za-krokiem ukłucia dźwiękowe części pierwszej).

http://www.telegraph.co.uk/film/zoolander-2/celebrity-cameos-list/

Valentino, Tommy Hilfiger, Alexander Wang and Marc Jacobs znajdują się pośród najlepszych projektantów komedii Stilera wybiegu dla modelek, obok nielicznych modelek takich jak: Kate Moss, Naomi Campbell, Jourdan Dunn i Karlie Kloss.

Jest tam nawet odniesienie od edytora Amerykańskiego Vogue Ann Wintour – i nieuchronnie od Kim Kardashian.

WSZYSTKIE IKONY ŚWIATA MODY PARTYCYPUJĄ W RYTUAŁACH KABALA

Ci projektanci rzeczywistego świata mody wszyscy noszą na sobie płaszcze z kapturami i zbierają się w kamiennym lochu, aby brać udział w składaniu ofiar z dzieci.

Nie ważne jak bardzo nieświadomym jesteś istnienia tej grupy, ośmiel się i oglądnij tę scenę i postaraj się nie ulegnąć przerażeniu.

Oto jak zostało przedstawione to na stronie “Kids in Mind”, dokumentując sceny z filmu, których oglądanie jest potencjalnie szkodliwe dla dzieci:

“Zoolander 2” Scena składania ofiar z dzieci – strona internetowa “Kids in Mind” http://www.kids-in-mind.com/z/zoolander2.htm

Zamaskowane i zakapturzone postacie projektantów wchodzą do starego, ciemnego kamiennego kościoła i gromadzą się wokół jasno oświetlonego środka.  

[W tym samym miejscu] inny mężczyzna stoi w jaskrawym ubraniu i otwiera okrągły właz na podłodze.  Z tego otworu podnosi się chłopiec w wieku przed-nastoletnim przywiązany do stołu w kształcie krzyża.  

Człowiek ten krzyczy i deklamuje na temat branży projektantów mody, chwyta szeroki nóż, aby wbić go w serce chłopca.  

[To odbywa się] podczas gdy mężczyźni i kobiety noszący płaszcze intonują “Krew Stevena” kilkanaście razy.  

Mężczyzna ten krzyczy, że chce krwi tego małego, tłustego wybrańca.  

PROBLEM TEN NIE JEST TAK ZAWOALOWANY JAK MOGLIBYŚMY PRZYPUSZCZAĆ

“Cóż, to tylko film” mogą mówić sceptycy lub płatni dezinformatorzy.  “Drwią oni tylko z teorii spiskowych na temat Illuminati”.

Poniżej przedstawiam bezpośrednie odniesienie bibliograficzne, które żywcem zaczerpnąłem z mojej nowej książki, a którego poszerzony fragment jasno pokazuje zakres tego problemu:

Holden, Michael. “Policja Angielska twierdzi, że 261 osób o znaczeniu publicznym jest podejrzanych o nadużycia seksualne względem dzieci”.  Agencja Reuters, maj 2015 roku. http://www.reuters.com/article/britain-abuse-idUSL5N0YB3PH20150520

Londyn, maj 2015 roku (Agencja Reuters) – Brytyjska policja prowadząca dochodzenie w sprawie historycznych zarzutów nadużyć seksualnych względem dzieci mówi, że ponad 1400 osób zostało wymienionych, włączając w to 261 osób o “znaczeniu publicznym”, w tym kilkudziesięciu polityków oraz gwiazd TV.  

Skandal molestowania seksualnego dzieci będący tematem dochodzenia przez ostatnich kilka lat zmusił rząd do rozpoczęcia śledztwa publicznego oraz wymusił na detektywach ustanowienie nadrzędnego dochodzenia w sprawie zarzutów historycznych zbrodni popełnionych przez tych na stanowiskach władzy.  

Szef sił policji Simon Bailey, oficer prowadzący dochodzenie o nazwie “Operacja Hydrant”, powiedział, że 1433 osób jest przesłuchiwanych z czego 216 już nie żyje.  

Krąg podejrzanych obejmuje: 135 postaci z TV, filmów lub radia, 76-ciu polityków zarówno władz lokalnych jak i państwowych, 43 osób z branży muzycznej i 7 ze świata sportu.  

“Śledztwo prowadzone jest na ogromną skalę a zeznania w stosunku do ofiar zmieniają się”, powiedziała Sheila Taylor, szefowa National Working Group Network (link tutaj: http://www.nwgnetwork.org ) organizacji charytatywnej zajmującej się sprawami seksualnego wykorzystywania dzieci.  

Kwestia wykorzystywania seksualnego dzieci wyszła na jaw w roku 2012 gdy działający wcześniej prezenter BBC Jimmy Savile oskarżony został o wykorzystywanie seksualne nieletnich przez całe dekady.  

Od tego czasu inne rodzime nazwiska zostały postawione w stan oskarżenia, a zarzuty zostały postawione wobec wielu byłych lub zmarłych już polityków, podczas gdy detektywi zabierają się również za roszczenia postaci na poważnych stanowiskach wymuszając na policji porzucenie śledztwa wewnątrz kręgów pedofilskich z udziałem bardzo znanych ludzi.  

Bailey powiedział, że liczba 666 przestępców będących tematem dochodzenia kryminalnego uprawiała proceder nadużyć seksualnych w instytucjach takich jak: szkoły, domy dziecka i miejscach kultu religijnego.  

HMM … DLACZEGO MIELIBY POWIEDZIEĆ, ŻE LICZBA 666 PRZESTĘPCÓW WYKORZYSTYWAŁA SEKSUALNIE (DZIECI, przyp. tłum.) W SZKOŁACH I OŚRODKACH RELIGIJNYCH?

Liczba 666 wydaje się być celowo zawarta w doniesieniach Reutera, aby dać wskazówkę dla tych, “którzy mają oczy i widzą” problem kultu Lucyferiańskiego.

Sama liczba postaci z życia publicznego zawierająca – 135 osób z mediów, 76 polityków, 43 osoby z branży muzycznej i siedem osobistości z dziedziny sportu – powinna być rozważana.

Ilu więcej przestępców w rzeczywistości mogłoby być w erze tylko czterech głównych stacji telewizyjnych?  Liczby te sugerują, że jest to większość a nie mniejszość.

Jeśli chcesz przeczytać pełny artykuł o przerażającym zakresie problemu to sprawdź Angielski artykuł zamieszczony w Daily Express o tytule: “Jimmy Savile był częścią kręgów wyznających kult Szatana”.   

Poczytasz sobie tutaj zeznania naocznych świadków kogoś, kto był gwałcony w dziecięcym szpitalu przez Savilea i innych w czarnych szatach, będących częścią kultu Szatana.

10 savile-satan-solo

11 savile_crowley

WSZYSCY JESTEŚMY DOTKNIĘCI NEGATYWNYMI WPŁYWAMI TEGO PROBLEMU

Książka “Tajemnice Wzniesienia” (The Ascension Mysteries) omawia ten problem w szczegółach, włączając w to jak bardzo negatywny wpływ wywiera to na nasze społeczeństwo w naszych życiach codziennych.

Ujawnia ona również pełny kosmiczny zakres tego w jaki sposób ci ludzie dostali się tutaj oraz wyjawia różne grupy Istot Pozaziemskich, które działają na scenie naszego wielkiego dramatu w którym obecnie żyjemy.

Jesteśmy nowym odpowiednikiem Melanezji, (patrz część I) a świat jest znacznie większy i żyje w nim znacznie więcej ludzi, niż możemy zobaczyć na naszych “wyspach”.

BITWA O PEŁNE UJAWNIENIE

Obecnie toczą się główniejsze wojny o doprowadzenie do walnej bitwy naszych czasów o pełne ujawnienie.

Hillary Clinton, usiłuje zdobyć przy pomocy obietnic o ujawnieniu prawdy o UFO więcej głosów wyborczych w jej kampanii prezydenckiej, podając tutaj tylko jeden z przykładów.

Dziesiątego maja 2016 roku New York Times umieścił tę historię na swoich łamach.

12 hillary_xfiles

Ponadto, doszło do manewrów wojskowych w mieście Tampa na Florydzie, sugerując prawdopodobne ćwiczenia bojowe na wypadek pewnych ważniejszych zdarzeń w niedalekiej przyszłości.

Słyszymy od naszych informatorów od lat, że dojdzie do aresztowania wielu wysokich rangą ludzi Kabala w pewnym krytycznym momencie, włączając w to działania wojskowe.

13 special_ops

Działania oddziałów specjalnych w miasteczku Tampa spotkały się z gromkimi brawami

https://www.washingtonpost.com/news/checkpoint/wp/2016/05/26/special-operations-troops-assaulted-downtown-tampa-all-to-thunderous-applause/

TAMPA – W środę, żołnierze z kilkunastu krajów wzięli udział w Operacji Specjalnej gdzie wyskoczyli oni z helikopterów, zeskoczyli po linach z budynków zużywając przy tym setki sztuk amunicji podczas pozorowanej akcji ratunkowej burmistrza Florydy.  

Operacja ta była oczywiście tylko ćwiczeniami lecz stało się to również publicznym pokazem siły, który desperacko starał się być ukryty pomimo faktu, że znajduje się on obecnie na pierwszej lini Amerykańskich wojen.  

[Amerykańskie Siły Specjalne kierują celowniki karabinów w złą stronę]

Oprócz Sił Specjalnych USA Navy Seals, Sił Morskich oraz Zielonych Beretów, kraje takie jak Irlandia i Jordania również uczestniczyły w tych ćwiczeniach.  Wielu z partycypujących miało zasłonięte twarze i tylko nieliczni wybrani mieli pozwolenie na udzielenie wywiadów po zakończeniu ćwiczeń. 

“Wiele z tego co robimy jest objęte tajemnicą, nie ogłaszamy w rzeczywistości nic z tego co robimy i jest ku temu powód”. Powiedział reporterom ppłk. Sił Specjalnych Chris Robeshaw po zakończeniu tego wydarzenia.  “Myślę … że może to być dosadnym przypomnieniem tego, że istnieją młodzi mężczyźni i kobiety gdzieś tam, którzy ryzykują swoje życie”.  

HAKERZY Z GRUPY ANONIMOWYCH ZBIOROWO PRZEPROWADZAJĄ CZYSTKI W FINANSOWYCH INSTYTUCJACH KABALA

W kilku artykułach umieszczonych na tej stronie podajemy szczegóły na temat tego w jaki sposób przynajmniej część grupy Anonimowych stała się tajnym wydziałem Amerykańskiego wojska działającym przeciwko Kabalowi.

Jest ona jedną z grup, którą my nazywamy Sojuszem Ziemskim.

Jeszcze jednym znakiem świadczącym o intensyfikacji wojny jest fakt, że Anonimowi przeprowadzili kilka potężnych włamów hackerskich wymierzonych przeciwko bankom Kabala:

14 anonymous_hacks_blackout

26 maj 2016r.:  “Anonimowi” uderzają w kilka najważniejszych instytucji finansowych Kabala, co kontrolowane media całkowicie ignorują: 

 http://www.activistpost.com/2016/05/anonymous-hits-new-york-stock-exchange-world-bank-the-fed-vatican-total-media-blackout.html

Wśród globalnych zaćmień medialnych znalazł się kolejny światowy atak grupy Anonimowych, wymierzony przeciwko “skorumpowanym kartelom bankowym”, gdzie grupa hackerów rzuciła na kolana niektóre z najbardziej prestiżowych instytucji globalnego zarządzania.  

Operacja “Ikarus” unieszkodliwiła ostatnio Bank Światowy, Nowojorską Giełdę Papierów Wartościowych, pięć banków należących do amerykańskich Rezerw Federalnych oraz bank Watykański.  

Po ogłoszeniu globalnego wezwania “do broni” przeciwko “skorumpowanym światowym kartelom bankowym”, kolektyw hackerski znany jako “Anonimowi” w połączeniu ze Szwadronem Hackerów  Duchów, wyłączyło trzydzieści banków centralnych z użycia, włączając w to cele w samym sercu Zachodniego Imperium.  

W komunikacie prasowym Anonimowi wyjaśnili intencje tej operacji: 

Bankom uchodzą płazem morderstwa, oszustwa, zmowy, wojny dla zysku, pranie brudnych pieniędzy na cele terrorystyczne oraz dla karteli narkotykowych, wpędzanie milionów osób w ubóstwo zakończone życiem na ulicy bez jedzenia lub schronienia oraz zakończone sukcesem korumpowanie naszych rządów w celu uciszania ich.
Reprezentujemy głos tych pozbawionych głosu. Jednoczymy się, aby stanąć do walki.
Banki centralne, które w ostatnich dniach zostały zaatakowane zaatakowaliśmy po to, aby przypomnieć ludziom o obliczu największego zagrożenia z którym borykamy się w celu uwolnienia społeczeństwa – czyli zagrożenia od strony banków.  Bankierzy są problemem a Operacja “Ikarus” jest jego rozwiązaniem.

Operacja “Ikarus” została wznowiona w połączeniu z wydaniem filmu zapowiadającego “trzydziestodniową kampanię przeciwko stronom internetowym banków centralnych na całym świecie”. 

Od tamtego czasu, zakres i skala ataków wzrosła wykładniczo wraz ze skoordynowanymi działaniami Anonimowych, Szwadronem Hackerów Duchów, wieloma grupami drugorzędnymi oraz “BannedOffline” – każdą grupą skoncentrowaną na inną instytucję finansową wkładając wysiłek, aby zmaksymalizować liczbę osiągniętych celów.  

W poprzednim interview w Projekcie Wolne Myśli, reprezentanci Anonimowych wyjaśnili, że Operacja “Ikarus” w żadnym wypadku nie jest wymierzona w konta osobiste ludzi, a jedynie skierowana wyłącznie na ten 1% utrwalający nierówności:  

Pragniemy bardzo jasno powiedzieć, że jedynymi celami Operacji “Ikarus”  są Banki Centralne pozostające w posiadaniu Rotschildów oraz Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS).
W rzeczywistości większość dotychczasowych celów takich jak: Guernsey, Cypr, Panama, Jordan, Brytyjskie Wyspy Dziewicze itd. są na liście dziesięciu rajów podatkowych dla elit.
Ani jedno konto bankowe zwykłych konsumentów nie ucierpiało na tym, również żaden bankomat nie został zablokowany tak samo jak żadne dane osobiste klientów nie wyciekły do sieci.  Jest to protest przeciwko Bankom Centralnym i temu 1% ludzi – żadni niewinni ani biedni ludzie nie zostali poszkodowani.  

SERIA PRAWA JEDNI POSIADA BARDZO PODOBNE DATY ANALOGICZNE DO DAT SSP OKREŚLAJĄCE PRZYBYCIE NA ZIEMIĘ “IMPERIUM”

Ppłk. Gonzales, nasz wysokiej rangi wewnętrzny świadek naoczny od sprzymierzeńców SSP ujawnił, że przodkowie Kabala rozbili się na Ziemi około 55 tys. lat temu.

Nie miałem czasu, żeby umieścić tej informacji w nowej książce lecz jest bardzo interesującym, że data 55 tys. lat podana przez SSP jest bardzo bliska temu, co widzieliśmy w serii Prawa Jedności.

Seria odczytów Prawa Jedności koreluje się z ogromną ilością informacji od wewnętrznych świadków naocznych włączając w to pięćset tysiąc letnią historię, o której rozmawialiśmy.

W Prawie Jedności kluczową datą, która wyraźnie wspomina katastrofę i gdzie wszystkie problemy zaczęły się na Ziemi jest ta wskazana na 53 tys. lat temu.

Dokładny charakter kłopotów nie był nigdy wspomniany w chwili odczytów, lecz w późniejszym czasie staje się oczywistym, biorąc pod uwagę nowe informacje, które były omawiane.

W “Tajemnicach Wzniesienia”  (The Ascension Mysteries) ustaliłem, że Ra jest w rzeczywistości pozytywną grupą, której nauki poprzez kontrolę zostały perfidnie zniekształcone w negatywne po tym, jak opuścili oni Ziemię:

21.25 Pytający: Jako szybkie przypomnienie proszę podać jeszcze raz datę kiedy Lemuria ucierpiała z powodu katastrofy.  

Ra: To wydarzyło się około 50 tys. waszych lat temu. Początki prowadzące do tego wydarzenia miały miejsce około 53 tys. waszych lat temu.  Zniszczenia zostały zakończone w ostatnim małym cyklu pierwszego cyklu głównego.  

21.26: Pytający: Czy masz na myśli główny czy większy cykl? 

Ra: … Odpowiednią wibracją będzie słowo “większy” cykl.  

21.27 Pytający: Dziękuję.  Czy koniec tego pierwszego większego cyklu miał coś wspólnego ze zniszczeniem Lemurii, czy zniszczenie akurat wydarzyło się na koniec tego cyklu? 

Ra: … Zachodzi zbieganie się energii na koniec każdego większego cyklu.  

To przyciągnęło tylko to co i tak już było nieuniknioną korektą ruchu powierzchni waszej planety.   

21.24 Pytający: W miarę jak poruszamy się w głąb drugiego dwudziestopięciotysięcznego cyklu, czy to ten czas należał do Lemurii?  

Ra: … Jest to niepoprawne.

Ci, jednakże, którzy zdołali uniknąć zniszczenia Lemurii w wyniku naturalnej katastrofy i posiadali zatem Lemuriańskie pochodzenie, kontynuowali swoje nauki w różnych lokalizacjach [na całym świecie].  

[Było to] począwszy od Ameryki Południowej aż do obydwu Ameryk tak jak znacie je obecnie a rozciągało się na to, co w tamtym czasie było archipelagiem – mostem, który obecnie już nie istnieje.  

Tam było to, co wy nazwalibyście Rosją … [koniec  taśmy].  

ISTNIEJE WIELE RÓŻNIC CHOĆBY W NASZEJ WŁASNEJ FAUNIE

Powróćmy teraz do nauki postrzegani czasu, gdyż ma to o wiele większe znaczenie w zrozumieniu pewnych ludzi pozaziemskich niż możemy to sobie uzmysławiać.

Nasi Irlandzcy i Szkoccy naukowcy odkryli ogromne rozbieżności w postrzeganiu czasu pomiędzy gatunkami zwierząt żyjących na Ziemi i przypisali je do rozmiarów w ten sposób:

11/16/13: Czas płynie wolniej dla much co wynika ze studiów

https://www.theguardian.com/science/2013/sep/16/time-passes-slowly-flies-study

Badane zwierzęta obejmują ponad trzydzieści gatunków, wliczając w to gryzonie, węgorze, jaszczurki, gołębie, psy, koty i żółwie skórzaste.  

Te ostatnie są ogromnymi stworzeniami z wolnym tempem metabolizmu i dla nich czas płynie stosunkowo szybko.  

Mniejsze, bardziej zwinne stworzenia posiadają najbardziej wyrafinowane zdolności do postrzegania informacji w jednej jednostce czasu, stwierdzili uczeni w magazynie Zachowania Zwierząt.  

Innymi słowy, mogły one postrzegać więcej mignięć światła na sekundę.  

AMERYKAŃSKI NAUKOWIEC UMIEŚCIŁ TO W SWOICH BADANIACH W 2014 ROKU

Te przełomowe badania zostały dokładniej przedstawione w artykule “Amerykańskiego Naukowca” z 1-go lipca 2014 roku.

7/1/14: Małe Zwierzęta Żyją w Świecie o Zwolnionym Tempie

http://www.scientificamerican.com/article/small-animals-live-in-a-slow-motion-world/

Dowody wskazują na to, że odrębne gatunki w rzeczywistości doświadczają innej skali upływu czasu.

Postrzeganie upływu czasu zależy od zdolności systemu nerwowego do przetwarzania odebranych informacji.  

Aby zbadać te zdolności badacze pokazują zwierzętom szybko migające światło.  Gdy źródło światła miga wystarczająco szybko, zwierzęta (oraz ludzie) postrzegają je jako światło ciągłe.

Zachowanie zwierzęcia oraz jego aktywność mózgu jest mierzona przy pomocy elektrod, ujawniając największe częstotliwości przy których każdy gatunek postrzega światło jako jeszcze migające.  

Zwierzęta, które potrafią wykryć szybsze częstotliwości migotania światła postrzegają czas w bardziej subtelnej rozdzielczości.  

 Innymi słowy, wszelki ruch oraz wydarzenia będą pojawiały się dla nich w wolniejszym tempie – wyobraź sobie unikanie kul w zwolnionym filmie.  

Naukowcy, którzy prowadzili nowe badania zgromadzili dane z poprzednich eksperymentów na temat tempa z jakim wizualna informacja jest przetwarzana przez 34 gatunki kręgowców w tym jaszczurki, ptaki, ryby i ssaki …

Psy są w stanie przyjmować wizualne informacje przynajmniej 25 procent szybciej niż ludzie – wystarczająco szybko, aby program telewizyjny postrzegać jak serie migających obrazów.  

WYKRES POKAZUJE RÓŻNĄ PERCEPCJĘ PRĘDKOŚCI CZASU

Jest interesującym, aby zastanowić się nad spostrzeżeniem, że psy nie znajdowałyby przyjemności w oglądaniu TV tak jak my, gdyż dla nich nie wygląda to “realnie”.

Odświeżanie klatek w filmie nie jest dla nich wystarczająco szybkie.  My jesteśmy bardzo łatwo oszukani przez nawet 24-y klatki video na sekundę filmu trzydziestokaltkowego, ale psy nie.

Jest to mierzone w Hercach (Hz) lub cyklach na sekundę:

15 SAmind0714-11a

 

Żółw wodny obserwuje nas poruszających się 400 procent szybciej niż nasza strefa komfortu, gdyż ich czas płynie z prędkością 15 Hz a nasz z prędkością 60 Hz.

Podobnie mucha będzie obserwowała nas poruszających się 400 procent wolniej niż nasza strefa komfortu gdyż jej częstotliwość migotania wynosi 250 Hz.

Owady żyją bardzo krótko, w naszym zrozumieniu.

Przynajmniej w niektórych przypadkach istnieje bezpośredni związek pomiędzy długością życia a prędkością postrzegania czasu.

Mucha przeżywa całe swoje życie i doświadcza bardzo dynamicznych eksperiencji w jednostce czasu jej bardzo krótkiego istnienia.

POSZERZMY TERAZ TEN WĄTEK O LUDZKIE DOŚWIADCZENIA

Istnieją obszerne, nadmiarowe dowody w postaci zeznań pochodzących od naocznych wewnętrznych świadków, z naukowo potwierdzonych źródeł takich jak z materiałów “Prawa Jedności” oraz innych alternatywnych dyscyplin badawczych, mówiących o tym, że czas sam w sobie płynie w różnym tempie.

Niektóre z tych prawd są nawet powszechnie znane z Teorii Względności Einsteina, która mówi że podróżowanie z prędkością zbliżona do prędkości światła powoduje znacznie szybszy przepływ czasu.

Jeśli znajdujesz się wewnątrz takiego statku to mógłbyś potencjalnie przeskoczyć przez 1000 lat naszej historii w tym co my postrzegamy jako jeden rok.

Informator, o którym wspomniałem, powiedział mi, że niektórzy ludzie wyewoluowali tak bardzo, że postrzegają czas w taki właśnie sposób.

Wydarzenia, które zainspirowały napisanie Nowego Testamentu naszej Biblii, mogą być z perspektywy widzenia czasu Istot Pozaziemskich, stosunkowo niedawnymi epizodami.

Tak ja zostało to przedyskutowane przez W.L. Grahama na jego stronie internetowej Sprawdzenie Wiarygodności Biblii, jest ona naszpikowana odniesieniami do Istot Pozaziemskich w tym słowo “władca” (z ang. Lord, przyp. tłum.), którego poprawne tłumaczenie oznacza “ci potężni” (z ang. the mighty ones, przyp .tłum.).

Cytat Piotra 3:8 w Biblii mówi o tych (potężnych), “dla których jeden dzień jest tysiącem lat a tysiąc lat jednym rokiem”.

Wielu biblistów uważa, że termin “dzień” w tym oraz innych fragmentach Biblii oznacz “rok”, czyli daje nam stosunek tysiąca do jednego.

Niektóre z tych danych są umieszczone w mojej książce “Tajemnice Wzniesienia” (The Ascension Mysteries), która to wymagała mojej pełnej uwagi do czasu, zanim nie rozpocząłem tak bardzo potrzebnego mi urlopu dwa tygodnie temu.

ZMIEŃMY SKALĘ CZASOWĄ

Powiedzmy, że ten cytat z Biblii nie jest tylko zwykłą spekulacją lub wygłupem, ale naprawdę opiera się na informacjach pozyskanych od pozytywnych pozaziemskich ludzi.

Powiedzmy, że postrzegamy teraz 1000 lat jak jeden rok.  Powiedzmy również o ekwiwalencie czerwca roku 2016 postrzegając czas według tej skali.

Według niej, Ziemscy ludzie używaliby transportu motoryzacyjnego, zapoczątkowanego przez wynalezienie lokomotywy przez około ostatnich dwa i pół miesiąca.

Oznacza to, że przed marcem 2016 roku, każdy podróżował konno lub powozem.

Nasza własna cywilizacja opracowałaby tylko transport motoryzacyjny, komunikacje na odległość i inne “nowoczesne” wynalazki od czasu wiosny, a nie dotarliśmy nawet jeszcze do lata.

Jawne przybycie oraz nauki Jezusa, podając tutaj inny przykład, miałyby miejsce w ostatnich dniach maja 2014 roku.

Ogromna katastrofa, która wymiotła cywilizację całego świata, którą niektórzy nazywają Atlantydą miałaby miejsce około lata 2003 roku.

Następna katastrofa Lemuriańska 50 tys. lat temu, zrównałaby z ziemią największą cywilizację olbrzymów, którzy rozbili się na Ziemi około roku 1966.

CAŁA EWOLUCJA DZIAŁA W TEN SPOSÓB

Niezbite dowody naukowej ewidencji zostaną niedługo zaprezentowane w książce “Tajemnice Wzniesienia” (The Ascension Misteries) , ujawniając fakt, że planety podobne do Ziemi oraz życie ludzkie jest bardzo obfite.

Dowody te zawierają w sobie eksperta w dziedzinie ewolucji z Cambridge otwarcie głoszącego to, że  inteligentne formy życia powinny wyglądać podobnie do ludzi gdziekolwiek się udamy – i wyjaśnia on przy tym dlaczego tak jest.

Wiele kultur donosiło, że doświadczyli spotkania z “bogami” wyglądającymi jak ludzie, którzy przekazali im wszelkie wynalazki naszej cywilizacji i następnie w sposób tajemniczy zniknęli z pola widzenia.

Podobnie jak cytat z Biblii, ogromna liczba naocznych świadków potwierdza fakt, że Istoty Pozaziemskie postrzegają czas w sposób całkowicie inny niż my ludzie.

Są oni w stanie ukazać się nam w naszym świecie i współdziałać z nami z prędkością, którą jesteśmy w stanie objąć ale najwidoczniej nie jest to trwałe przez dłuższy czas.

Wydaje się to być naturalnym aspektem sposobu w jaki życie inteligentne zostało zaprojektowane w naszym wszechświecie oraz tego, w jaki sposób ono ewoluuje.

WSZECHŚWIAT DOSTARCZA LUDZIOM DOBROCZYNNĄ PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA WRAZ Z ICH POSTĘPEM

Argumentowaliśmy w naszych książkach, programach telewizyjnych oraz w książce “Tajemnice Wzniesienia” (The Ascension Mystieries), że Wszechświat sam w sobie posiada kosmiczną inteligencję.

Częścią planu tej kosmicznej inteligencji wydają się być ogromne nadające się do zamieszkania przestrzenie w naturalnie powstałych planetach i księżycach.

Często przestrzenie te powiązane są z występowaniem ogromnych, podobnych do pszczelego ulu systemów jaskiń, czasami głębokich na 20 – 40 mil, z naturalnie występującą wodą, biologicznie występującymi bakteriami luminescencyjnymi oraz z innym złożonym życiem.

W tych organicznych przykładach, naturalnie występujące ciepło geotermalne sprawia, że są one zdatne do zamieszkania nawet poza znanymi nam obszarami Ekosystemów wyposażonymi w wodę.

W innych przypadkach, inteligentne cywilizacje lokują się w podziemnych obszarach takich jak te i znacznie usprawniają je, sprawiając że są one wewnętrznie miejscami podobnymi do powierzchni Ziemi.

Podjęto ogromne starania, aby utrzymywać nas na “wyspach” z daleka od świadomości istnienia tych miejsc oraz ludzi, którzy tam żyją.

SUPER-UMIEJĘTNOŚCI ZAKODOWANE W NASZYM DNA SĄ AKTYWOWANE

Nie jestem wcale zainteresowany mroczną i ponurą “pornografią strachu”.  Informacja o tym cyklu i wydarzenia, które nastąpią jest bardzo szeroko rozpowszechniona.

Moim celem jest ujawnienie danych, które już posiadam i wyeksponowanie niezwykłych implikacji dla ludzi w naszej własnej cywilizacji w naszej częstotliwości postrzegania czasu.

Wydaje się niemożliwym, aby pojąć fakt tak nagłych zmian, które mogą wydarzyć się, lecz jeśli widzisz je co 26 lat to prawda staje się dla ciebie oczywistą.

To staje się twoim “normalnym” życiem jakie znasz.  Myśl o tym, że czas upływa szybciej tak jak to się dzieje w przypadku muchy, lub nawet jeszcze szybciej i życie tak krótkie, wydaje się być nie do pomyślenia.

W “Tajemnicach Wzniesienia” argumentujemy, że jest to celowo zaprojektowany system przez uniwersalną inteligencję.

Błyski światła i energii z naszego Słońca wydają się aktywować niezwykłe “super-umiejętności”, które są już zakodowane w naszych DNA.

NIE JEST TO AKTUALIZACJA AUTOMATYCZNA

Nie każdy uzyska dostęp do tych umiejętności gdy nadejdzie czas.

Twoje niezwykłe umiejętności pojawią się tylko wtedy, gdy wystarczająco rozwiniesz się, czyli w pojęciu uniwersalnym, jeśli autoryzujesz je.

Oznacza to, że staniesz się na tyle dorosły, aby nie używać ich dla swoich własnych przyjemności oraz bez wyrządzania zła takiego jak wykorzystywanie ich przeciwko innym, aby uczynić z nich swoich niewolników.

Wielcy nauczyciele duchowi tacy jak Jezus, Budda, Mahomet, Kriszna czy Mojżesz wszyscy zachęcali nas, abyśmy stali się bardziej wyrozumiali, współczujący i pomagali innym.

Te cechy charakteru wydają się być o krytycznej wartości w opanowaniu “szkoły” w której jesteśmy i uczymy się – oraz ukończymy ją poprzez Wzniesienie.

WSZECHŚWIAT POSIADA KOSMICZNY PLAN

Jakkolwiek obraźliwe może to wydawać się dla niektórych ludzi, Wszechświat został zaprojektowany wedle bardzo rozbudowanego planu kosmicznego z celem dla każdego z nas.

Cel ten wydaje się być absolutnie duchowym.  Czym bardziej oddalamy się od prób manipulowania i kontrolowania innymi, tym dalej znajdziemy się na tej drodze.

“Szkoła” właśnie ma się zakończyć w naszym obecnym “Wielkim Dwudziestosześcioletnim Cyklu”.  Dzwonek ma zabrzmieć.  Uczniowie mogą rozejść się.

Już niedługo przyjdzie na czas na ukończenie – jeśli zapracowałeś na dyplom.  To tę wiadomość wszystkie większe religie i nauki duchowe starają się nam przekazać.

Wydarzenia zachodzące w moim własnym życiu są na tyle niezwykłe, że przekonują mnie o tym, że na pewno to wydarzy się w niedalekiej przyszłości.

Pierwszy połowa książki “Tajemnice Wzniesienia” jest bardziej osobista niż cokolwiek innego co dotychczas napisałem i przedstawia dokładnie to, co wydarzyło się, aby doprowadzić mnie do tego etapu.

Poprzez zauważenie pozytywnych wysiłków, które zostały wykonane oraz przez to jak okropnie musiałem cierpieć zanim wszystko zdołałem odkręcić, sami podejmiecie decyzję co do swojej własnej prawdy.

WYSIŁEK OSTATNIEJ CHWILI

Jeśli ktoś taki jak Jezus pojawia się dopiero dwa lata temu, ujmując to w większe ramy czasowe, to nauki te stają się wysiłkiem ostatniej chwili, aby nam pomóc.

Tylko najbardziej kluczowe informacje dla naszej ewolucji duchowej zostaną tam zawarte, gdyż “Kulty Kargo” mogą przeinaczyć dramatycznie całe ich przesłanie.

Czas płynie dla nas  tak wolno, że wydaje się nam że wydarzenia na tak ogromną skalę nigdy nie zajdą w naszej teraźniejszej chwili – to absolutnie wydarzy się.

Pisanie książki “Tajemnice Wzniesienia” (The Ascension Mysteries) i podsumowywanie tak wielu nakładających się ze sobą źródeł informacji, z których wszystkie mówią nam o tym samym było dla mnie samo w sobie przebudzeniem.

Istnieje również gigantycznie więcej do powiedzenia niż mógłbym fizycznie zamieścić w jednej książce i dlatego też tutaj dzielę się tym wszystkim z wami.

PEŁNE UJAWNIENIE

Jedną z najważniejszych rzeczy, która wydarzy się, aby przygotować nas do tego wydarzenia będzie znacznie bardziej rozpowszechnione ujawnienie na temat całej prawdy.

Potrzebujemy otwartej, ogólnoświatowej oraz trzeźwiej dyskusji na temat dostępnych dowodów oraz wniosków do których one prowadzą.

Elijah Wood jest tylko najświeższym, ważniejszym celebrytą, aby pomóc zmienić nam hologram i ostrzec nas na temat tego, co naprawdę dzieje się i jak bardzo jest to niebezpieczne.

Ciągle jednakże istnieją potężni ludzi, których przetrwanie i zyski zależą od naszej ignorancji i którzy będą robili wszystko co w ich mocy, aby ukryć tę prawdę przed nami.

Z prawdziwą rozkoszą pozwolą oni na kultywowanie i rozwijanie się “Kultów Kargo” w Europie, Azji, Afryce i obydwu Amerykach, oraz na oddzielanie nas od wszystkiego i wszystkich innych.

Wszystko to czym podzieliłem się z wami dotychczas ma za zadanie przybliżenie wam  tego, o czym już wiemy od wielu świadków naocznych, włączając w to tych najnowszych.

W rzeczywistości, pewne grupy walczące w obronie przyszłości gatunku ludzkiego były dość rozczarowane brakiem publikacji większej ilości mojej wiedzy niż to ma miejsce obecnie.

Mam nadzieje, że ten artykuł pomoże zmienić ich humor.  Nie ważne jest to, że nie ma to dużej liczby czytelników.  Musi to być dostępne zanim to wydarzenie nastąpi.

ELITY NEGATYWNE MAJĄ POZWOLENIE NA EGZYSTENCJE JAKO LUSTRO

Światy “trzeciej gęstości”, tak jak nasz, również posiadają “elity” manipulujące oraz kontrolujące nas na gigantyczną skalę.

Jest to ostatecznie dopuszczone przez kochający wszechświat.  Elity zawierają w sobie w sobie planetarne lustro, które odbija w sobie i pokazuje nam naszą własną dziecinność.

Pomimo tego, że jeszcze nie byliśmy świadkami gigantycznego, publicznego załamania elit to ten proces jest bardzo mocno zaawansowany.  To co zrobisz z tą ogólnie dostępną wiedzą zależy od ciebie.

POZBYCIE SIĘ KARMY I KOSMICZNY PLAN RATUNKOWY

Jeszcze jedną rzeczą, którą te kolejne katastrofy dostarczają jest przestrzeń na rozładowanie ogromnej ilości karmy – dla tych, którzy tego potrzebują.

Jeśli karma naprawdę istnieje i działają tajemne “elity”, które są odpowiedzialne za tortury, gwałty i morderstwa niezliczonej ilości ludzi, potrzebują oni sposobu, w który zrównoważą ją.

Ogromna ilość populacji ludzkiej nie przyciągnie do siebie ani nie autoryzuje tych katastrofalnych wydarzeń a istoty z wyższych poziomów zapewnią ich całkowite bezpieczeństwo.

Ponadto, źródła takie jak “Prawo Jedności” mówi nam o tym, że Ziemia aktywuje nowy poziom “czwartej gęstości”, który jest najwidoczniej odporny na tego typu wydarzenia.

Niektórzy ludzie wskoczą na tę Ziemię czwartej gęstości, która początkowo będzie miała dokładnie te same rzeczy, które widzimy obecnie w naszej trzeciej gęstości – perfekcyjne lustrzane odbicie.

Niektórzy zostaną uratowani przez różnorodne inteligentne środki działania, włączając w to bycie umieszczonym na statkach typu Arka Noego lub byciu przemieszczonym do obszarów znajdujących się we wnętrzu Ziemi.

ARTYKUŁ NASTĘPUJĄCY PO TYM NIEDŁUGO NADEJDZIE

Tak naprawdę, to powinienem być teraz na wakacjach a nie pracować.  Delektuje się dwoma tygodniami wolnego – nie całkowicie wolnego – w kanadyjskich Górach Skalistych.

To obejmuje zużywanie czasu na robienie śmiesznych póz do mojego Facebooka, Instagramu oraz Twittera.

To zdjęcie zostało zrobione na wyjątkowo kusząco wyglądającym głazie na brzegu Jeziora Szmaragdowego.

16 dw_canada_pose

Jednakże, bardzo krytyczne spotkanie pomiędzy naszym wewnętrznym świadkiem naocznym Corey Goode a Sojusz SSP ma się odbyć godzinę lub dwie po tym jak opublikowałem to.

Z tego co słyszałem, są oni bardzo niezadowoleni z faktu, że nie zrobiłem więcej w kierunku Pełnego Ujawnienia.  Bardzo przepraszam za to, ale książka zaabsorbowała większość moich wysiłków.

Jest to pierwsza seria artykułów i innych twórczych dzieł, które mam nadzieję publikować bezpłatnie, aby robić moją część pracy popychając sprawy do przodu.

Być może sytuacja rozwinie się w sposób, który będzie miał wpływ na resztę naszej historii, a te dwie części stały się już czymś wielkim, dlatego też na razie na tym zakończymy.

Działania wewnętrzne są tak bardzo intensywne i aktualne w chwili obecnej, że Sojusz mocno zastanawia się jak dużo informacji wycieka.

Podobnie do tego co miało miejsce w kwietniu, mam nadzieję że reszta tego artykułu pojawi się tak szybko, jak szybko ostatecznie wyjaśnimy jakie informacje można obecnie bezpiecznie ujawniać.

PRZYJDŹ I UZYSKAJ PEŁNY ZAKRES KONTAKTU NA PUSTYNI!

17 cid_dw_2016

Wszystkie te tematy – Pełne Ujawnienie, Sojusz SSP oraz Wzniesienie – omówię w epickim Kontakcie na Pustyni, czyli konferencji organizowanej w przyszłym tygodniu.

Kliknij na tym linku, aby przeczytać opis wszystkich sześciu wydarzeń jakich będę gospodarzem na Woodstocku UFO.

Nie przegap! Dziękuję za wasze wsparcie w naszych wysiłkach, poprzez wcześniejsze zamawianie kopii książki “Tajemnice Wzniesienia” (The Ascension Mysteries) w chwili obecnej, o ile nie zrobiliście już tego poprzednio.

Pict28 1007 Wilcock B

Odnośnik do książki na stronie Amazon

 

NAJNOWSZE EPIZODY “WISDOM TEACHINGS” SĄ POŚWIĘCONE W CAŁOŚCI NIEUCHRONNEMU UJAWNIENIU

Wreszcie, istnieje ogromne podekscytowanie naszej audiencji dzięki ostatnim epizodom Wisdom Teachings na stronie Gaia.

Pokrywam w najdrobniejszych szczegółach bitwę o Pełne Ujawnienie i jak bardzo wychodzi to przed szereg w obecnym czasie.

Każdy półgodzinny odcinek podaje nam niezwykle istotne dane na temat tego co obecnie dzieję się a kolejna część zostanie wyemitowana dzisiaj (poniedziałek).

Jeśli nie wpisaliście się na listę subskrybentów, zróbcie to a za dolara będziecie mogli to wszystko zobaczyć i uzyskać pełny dostęp – w tym do ściągania filmów – przez cały miesiąc.

W to wliczone jest zdumiewająca liczba 224 video w których występuję, każdy z nich trwający około pół godziny.

Kliknij na ten link, aby rozpocząć i zobaczysz tam ofertę pierwszy miesiąc za 99 centów.  Jeśli po miesiącu kontynuujesz oglądanie, będzie to kosztowało 9.99 dolarów ja dołożę wszelkich starań, aby było to warte.

19 gaia_wisdom_teachings

SZYBKI PRZEGLĄD DANYCH, KTÓRE ZOSTANĄ OMÓWIONE BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO

Ostatecznie, jeśli chcesz przeczytać skondensowaną wersję niektórych informacji, które będą omawiane w następnej części, kliknij tutaj na link streszczeń Corey Goode.

Nasz show “Ujawnienie Kosmiczne” (Cosmic Disclosure) jest również częścią pakietu na Gai i jest dostępny dla wszystkich subskrybentów, w dodatku do istniejących ponad siedmiu tysięcy innych video, wszystko to w jednej cenie.

Doświadczenia duchowe jakich doznałem w tej mojej podróży, w tym kolejny zadziwiający efekt pętli czasu, ponownie rozpaliły moją wiarę w to, że zobaczymy te nadchodzące zmiany.

Jestem przekonany, że “produktywna samotność” jest dobra dla każdego – dla zmiany rzeczy i dla powrotu do życia z odnowioną perspektywą.

Robię wszystko co w mojej mocy, aby zapewnić tej inspiracji wszystkim moim dziełom, które dostarczam.  Dziękuję za pomoc w rozpowszechnianiu tych informacji!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ PONOWNIE DO CZĘŚCI I

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1200-full-disclosure-asc?showall=&start=1

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 21912 - Today Page Visits: 9