Część I – patrz tutaj: Etap Końcowy: Ujawnienie oraz Ostateczne Zwyciężenie Grup Kabala, Część 

Rząd jest zagrożony jak nigdy dotąd. Czy z tego powodu ujawni fakt istnienia zaawansowanych ruin pod lodami Antarktyki oraz niewielkiej części Tajnego Programu Kosmicznego w celu ratowania agendy Nowego Porządku Świata?

Poniżej przedstawiamy najbardziej zaskakujące oraz fascynujące informacje wywiadowcze jakie dotychczas opublikowaliśmy. Wiele grup ponaglało nas, abyśmy opublikowali je tak szybko jak to możliwe, tak więc oto one nadchodzą.

Historia ta jest tak niezwykła, że być może będziecie ją traktowali jak film “science-fiction” … ale nawet gdyby to było tylko tyle ile jesteście w stanie zaakceptować w tym czasie przyznacie, że jest to bardzo fascynująca lektura!

southpoleexcavationfinal1

WSTĘP

Prawda eksploduje przez cały Internet. Miliony ludzi po raz pierwszy poznaje prawdę o istnieniu “negatywnych elit” kontrolujących naszą planetę, które zaangażowane są – pomiędzy innymi ohydnymi zbrodniami – w handel dziećmi.

Zmasowane wysiłki Kabala w celu totalnego zniszczenia tych informacji są sporym zaskoczeniem dla milionów ludzi, którzy dopiero teraz poznają cały zakres tego problemu.

Pomimo tego, że informacje te są wysoce niepokojące to są one prawdziwe. Jedynym sposobem na powrót do zdrowia nas jako planety jest stawienie temu czoła zarówno na poziomie osobistym jak i kolektywnym.

washmonument_whitehouse

Część Pierwsza artykułu “Etap Końcowy” rozpowszechniała się szybciej nić cokolwiek co opublikowaliśmy poprzednio, osiągając swoje pierwsze 100 tys. oglądnięć w niecałe 31 godzin i docierając po pięciu dniach do poziomu 180 tys. wraz z 10 tys. “lików” na Facebooku.

Z tego powodu nie jest to dla mnie niespodzianką, że moja witryna (David Wilcock) została całkowicie usunięta z Wikipedii po wyeksponowaniu tego problemu. Moja witryna była zawsze pod ścisłym nadzorem lecz teraz przestała ona istnieć.

Część Pierwsza miała za zadanie stworzenie spójnego źródła informacji, aby ukazać jak gwałtownie traci na sile cała agenda Kabala – NWO (Nowy Porządek Świata) – Illuminati.

Nawet jeśli przeczytaliście i zrozumieliście dane zawarte w Części I to i tak zapoznaliście się  z niewielkim (i bardzo negatywnym) aspektem “większego obrazu” przedstawiającego całość.

Pełen zakres tej historii sięga znacznie dalej niż większość z nas mogłaby sobie to wyobrazić i czyta się to zupełnie tak jak wieloksiąg z narracją science-fiction z rewelacyjnymi niespodziankami w każdej, nowej części.

KOSMICZNE UJAWNIENIE NIE JEST ‘FAKE NEWSEM’ 

Jeśli jesteście regularnym widzem naszego cotygodniowego programu “Kosmiczne Ujawnienie” na Gaia TV lub śledziliście na bieżąco poprzednie aktualizacje wywiadowcze Corey Goode to zapoznaliście się już z naszą rzeczywistością.

Doświadczenia Corey są tak bardzo dziwne, że większość ludzi utożsamiających się ze sceptykami nie może śledzić więcej niż 10% z nich – o ile nawet aż tyle.

Niemniej jednak informacje pochodzące od Corey zbiegają się z wieloma innymi wiadomościami mającymi źródła z bardzo wysokich szczebli tajnych organizacji, które  wyciekały do mnie przez ponad 20 lat.  Prawda jest niezmiernie zaskakująca i złożona.

Wywiad ten bardzo pięknie współgra również z materiałem w serii “Prawo Jedności – Przewodnik po Materiale Ra”, który został potwierdzony naukowo w trzech opublikowanych przez ze mnie książkach z ponad dwoma tysiącami dwustoma odnośników.

Kabal przeprowadza obecnie zmasowane ataki internetowe i stworzył spis 200 bardzo popularnych witryn, włączając w to Gaia TV, nasz główny portal emitujący program telewizyjny w celu Ujawnienia.

104941_cosmic_disclosure_16x9_with_title_2

Kabal używa Google, Facebook, Apple, Snapchat i innego swojego kapitału, aby uniemożliwić wam odkrycie tych stron nawet jeśli wasi przyjaciele chcieliby wam to udostępnić.

Portal “You Tube” rozpoczął agresywną kampanię usuwania filmów każdej osoby publikującej informacje na temat tego skandalu, co obejmuje wszystkie trzy osoby wspomniane w Części Pierwszej: Davida Seamana, “Reality Calls” i Alexa Jonesa.

Jest to dzieło faszystowskiej dyktatury pochodzącej z kraju trzeciego świata, która ma bardzo niewiele wspólnego z demokracją. Jeśli jest to proste “nieporozumienie” to dlaczego są oni odnośnie tego tak bardzo agresywni?

3426957-satan-fall-milton

In this Gustave Dore engraving from Milton’s Paradise Lost, Satan, the Fallen Angel, is flung from Heaven and nears the confines of the Earth on his way to Hell

DLACZEGO ZABLOKOWANO GAIA TV? 

Dlaczego Gaia TV dostała się na “czarną listę” dwustu zabronionych stron internetowych jeśli “Kosmiczne Ujawnienie” jest tylko jednym, wielkim żartem?

W jaki sposób zagrażamy aż tak bardzo medialnym elitom, aby nie chciały one abyście mieli jakiekolwiek szanse na odkrycie tego – nawet jeśli wasi przyjaciele wysłali wam odnośniki na Facebooku lub Gmailu?

Z wnętrza świata z którego działamy płynie bardzo prosta odpowiedź. Handel dziećmi oraz “uczta duchowa” (spirit cooking) na najwyższych szczeblach struktur politycznych jest jedynie początkiem tego wszystkiego.

Całościowy temat obejmujący: UFO, starożytne cywilizacje, zaawansowaną technologię oraz fakt istnienia Istot Pozaziemskich jest rygorystycznie kontrolowany przez te bardzo negatywne grupy wchodzące w skład “Kabala”.

Większość z tych tajnych informacji jest niezmiernie pozytywna i podnosząca na duchu – włączając w to fakt nieuniknionej, masowej ewolucji ludzkości, którą wielu nazywa Wzniesieniem.

hobbit_dragon

Kabal jest przysłowiowym smokiem strzegącym dostępu do skarbów ze złotem i innymi kosztownościami oraz do prześlicznej dziewicy, która jest tam uwięziona.

Gdyby grupy te nie wzbraniały nam dostępu do tych wszystkich informacji to żylibyśmy obecnie w znacznie innym, ciekawszym świecie ze znacznie większą ilością zaawansowanej technologii.

CZY COREY MÓWI PRAWDĘ?

W ciągu naszej wspólnej, dwuletniej współpracy z Corey, odbywającej się średnio raz na sześć tygodni spotkałem się z wystarczającą ilością ewidencji, która świadczy o tym, że mówi on prawdę – dodatkowo jeszcze sam osobiście widział to i doświadczył tego wszystkiego.

Znosiliśmy groźby śmierci, zdrady, finansowe niedole oraz niezwykle toksyczne wyzwiska. Podróż ta w żaden sposób nie była łatwa ani dla niego ani dla mnie.

Jest to wojna na poziomie duchowym a nie fizycznym. Kabal zwąchał się z bardzo  rzeczywistą siłą, która w swej naturze jest bardzo negatywna i może wpływać na wszystkich znajdujących się w naszym otoczeniu.

common-couple-fights-that-are-completely-normal

Zbyt łatwo popełniamy błędy i “autoryzujemy” ataki pochodzące od tych samych negatywnych sił.

W moim przypadku przychodzą one w postaci zakłóceń od innych ludzi. Jest to bardzo trudne i niezwykle wyczerpujące lecz w porównaniu ze zrozumieniem spraw na skalę światową, jest to bardzo przyziemne.

W przypadku Corey zdarzyło się to w postaci okropnych doświadczeń fizycznych, które większość z ludzi postrzegałaby jako paranormalne co obejmowało uprowadzenia go przez różne grupy pochodzące z Ziemi i spoza niej.

Jedynym sposobem na chronienie siebie jest przyjmowanie pozytywnego i pełnego miłości podejścia do każdego doświadczenia tak bardzo jak to możliwe. Nic innego nie jest wystarczającą obroną. Osobista dyscyplina musi towarzyszyć nam w każdej chwili naszego życia.

PIĘĆ RÓŻNYCH GRUP  PROSI O WSPARCIE

Istnieje pięć różnych, głównych kategorii grup zaangażowanych w ten proces, które  w obecnym czasie dostarczają nam informacji wywiadowczych i proszą o nasze wsparcie. Zapoznamy się z nimi lepiej wraz z rozwojem tego artykułu.

Każda z tych grup zaciekle walczy o transformację naszej planety i ponosi straszliwe ofiary podczas tego procesu:

  1. Sojusz Ziemski: Jest to grupa, o której Dr. Pieczenik wypowiadał się w Części Pierwszej. Składa się ona z odważnych wojowników ze wszystkich piętnastu amerykańskich agencji wywiadowczych i z wielu innych frakcji międzynarodowych.
  2. Militarny Konglomerat Przemysłowy Tajnego Programu Kosmicznego (MKP TPK): Jest to grupa różnych frakcji, które wierzyły w to, że są “jedynym graczem w mieście” aż do ostatnich wydarzeń. Mają one być niedługo wyniesione na światło opinii publicznej.
  3. Sojusz Tajnego Programu Kosmicznego: Składa się on z różnych wewnętrznych odłamów pochodzących z Tajnego Programu Kosmicznego, który jest znacznie bardziej zaawansowaną wersją MKP. Instytucja TPK jest kontrolowana przez Kabala, jednak Sojusz TPK z całą pewnością nie.
  4. Sojusz z Wnętrza Ziemi: W jego skład wchodzą różne cywilizacji ludzi spoza Ziemi, żyjące w ogromnych jaskiniach pod powierzchnią Ziemi. Każda rasa, którą możemy spotkać na powierzchni Ziemi jest reprezentowana przez jedną z tych grup.
  5. Sojusz Istot Kulistych: Jest to grupa super-zaawansowanych Istot Pozaziemskich, które nazywane są “Strażnikami” i zajmują się doglądaniem spraw duchowych oraz fizycznych w całym Układzie Słonecznym.

Nie jest łatwym konsekwentne przychylanie się do ich próśb, które spadają na nas od wszystkich nich, z których każda wiadomość zawsze niesie ze sobą nową informację wywiadowczą, posiadającą absolutny priorytet w celu ujawnieniu jej.

Cały czas zmagamy się z przeciwnościami oraz wyzwaniami w próbach ogarnięcia tych próśb oraz w usiłowaniach sprostaniu im.

Pomimo faktu występowania okresowych potknięć w produktywności u obojga nas, nowe odcinki programu “Kosmiczne Ujawnienie” ciągle są publikowane cotygodniowo bez żadnych zakłóceń.

Znajdujemy się obecnie pod bezpośrednim atakiem Kabala z powodu jego starań wymiecenia nas z istnienia poprzez sfinalizowanie jego internetowej czarnej listy.

gaia-logo

Portal Gaia TV posiada kilka cotygodniowych programów a kilka nowych jest w przygotowaniu. Na jej stronie znajduje się również 7000 unikatowych, inspirujących filmów oraz innych omawiających prawdę.

Prędkość i funkcyjność tego portalu wzrosła znacząco i jeśli kiedykolwiek myśleliście o przyłączeniu się do nas za 10 dolarów na miesiąc, to teraz jest najlepszy czas – potrzebujemy was. Dziękuję!

Z transmisją w eterze i tanimi urządzeniami “Roku box”, “Google Play”, “Playstation” i “Xbox” możecie oglądać to wszystko na dużym ekranie TV w ostrej, dobrej rozdzielczości HD i prawie bez żadnych opóźnień.

PLAN ZBAWIENIA KABALA

Dochodzą nas słuchy od różnych informatorów, że Kabal – po raz pierwszy w naszej całej historii ziemskiej – znajduje się na krawędzi totalnej porażki.

Sojusz staje się coraz potężniejszy i coraz więcej ludzi dezerteruje w jego szeregi.

Grupy Kabala wiedzą, że czas się skończył i obecnie w większości zakończone już są negocjacje odnośnie ich kapitulacji.

Jednocześnie Kabal posiada materiały kompromitujące Sojusz Ziemski a ci nie chcą, aby ujrzały one światło dzienne. Z tego też powodu cała ta sytuacja przypomina bardziej zawieszenie broni podczas którego ma dojść do ujawnienia części prawdy, ale nie całego jej zakresu.

trump_081215getty

Jest to coś co my nazywamy Ujawnieniem Szczątkowym. Jesteśmy przeciwni takiemu wydarzeniu i będziemy kontynuowali naszą walkę w celu doprowadzenia do Pełnego Ujawnienia, które będzie znacznie lepsze dla nasz wszystkich.

Setki tysięcy a może nawet i miliony ludzi jest już świadomych tego co dotychczas ujawniliśmy i nikt nie zwariował z tego powodu. Stwierdzenie: “nie jesteście gotowi na przyjęcie prawdy” jest absolutnym nonsensem.

Sojusz Tajnego Programu Kosmicznego, Sojusz z Wnętrza Ziemi oraz Sojusz Istot Kulistych również dążą do Pełnego Ujawnienia co oni nazywają naszą przyszłą “Optymalną Rzeczywistością Tymczasową”.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO UJAWNIENIE SZCZĄTKOWE? 

Plan Ujawnienia Szczątkowego obejmuje przyznanie się do niektórych przestępstw, wydanie oraz ukaranie ludzi należących do średniego szczebla władzy oraz do korzystnego, globalnego resetu finansowego.

Kosmiczny aspekt tego planu wydaje się obejmować trzy podstawowe rewolucyjne odkrycia, prawdopodobnie wdrożone na różnych etapach tego procesu:

  1. Formalne i ogólnodostępne ujawnienie faktu istnienia Militarnego Konglomeratu Przemysłowego będącego częścią Tajnego Programu Kosmicznego. Posiadają oni dwie gigantyczne, okrągłe jednostki nośne, latające statki kosmiczne w kształcie  trójkąta oraz możliwości poruszania się po całym naszym Układzie Słonecznym.
  2. Wydanie oświadczenia dotyczącego egzystencji starożytnych, bardzo zaawansowanych budowli na Antarktyce, które zostały ostatnio odkopane. To ma udowodnić, że Atlantyda była jak najbardziej prawdziwa i znacznie bardziej zaawansowaną cywilizacją niż nam się wydawało.
  3. Ujawnienie ekstremalnie starych antycznych ruin struktur wewnątrz Ziemi oraz w całym naszym Układzie Słonecznym, które w większości wykonane były z krystalicznie przeźroczystego stopu aluminium i datowane na wiek 1,8 miliardów lat.

Pomimo tego, że to również brzmi niesamowicie i byłoby ogromnym krokiem do przodu jest to ciągle tylko Ujawnienie Szczątkowe, które tworzy luki w naszym zrozumieniu całego zagadnienia.

Inną potencjalną opcją tego planu jest prawdopodobne ujawnienie pojedynczej grupy pozaziemskiej znanej pod nazwą “Wysocy Biali”. Jest to grupa, z którą Charles Hall i inni spotkali się osobiście.

tallwhites

Kabal może pokusić się o przedstawienie nam tej grupy oraz wyjaśnić, że byli oni z nami od bardzo długiego już czasu z nadzieją, że poprowadzą nas oni w kierunku podążania za mistyczną, nową religią zaoferowaną przez te istoty.

To definitywnie nie leżałoby w najlepiej pojmowanym interesie ludzkim.

Gwałtownie narastający upadek kręgów elit uwikłanych w handel na najwyższym poziomie wysuwa nam tę sprawę na sam szczyt naszej uwagi. Czas Kabala się skończył – i dobrze on o tym wie.

Przez wiele lat planowali on użyć Ujawnienia Szczątkowego, aby odwrócić uwagę opinii publicznej i zainspirować ją w innym kierunku jeśli zaistniałoby ryzyko ukazania pełnego zakresu ich zbrodni.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY ZOSTAŁY STARANNIE ZAPLANOWANE 

Wiele wątków tej historii oraz naukowych dowodów popierających te dane jak i również wersja Pełnego Ujawnienia zostało opisanych w mojej nowej książce “The Ascension Mysteries”  po to, aby pomóc grupom Sojuszu.

Scenariusz Ujawnienia Szczątkowego może nie obejmować jakichkolwiek pozaziemskich grup aktywnie działających obecnie w naszym otoczeniu.

Część narracji głoszona przez MKP TPK będzie mówiła o tym, że poza starożytnymi odwiedzinami lub przypadkowymi wizytami “Istot Szarych” lub rasy “Wysokich Białych” jesteśmy sami we Wszechświecie.

x-files_for_web

Pierwsze dwa odcinki odświeżonej serii telewizyjnej “Z Archiwum X” były jawnym schematem mającym prowadzić do “Ujawnienia Szczątkowego” wyznawanego przez MKP TPK zgodnie z ich całym systemem wierzeń.

x-files-triangle

MPK TPK nie posiada technologii pozwalającej im na podróże poza nasz Układ Słoneczny tak więc ciągle trzymani bylibyśmy w naszej nieco powiększonej szufladce.

TPK posiada znacznie bardziej zaawansowaną technologię, która mogłaby uzdrowić naszą planetę. W ten sposób Kabal ciągle byłby w stanie potajemnie wdrażać swoją agendę depopulacji jako plan swojego “Ujawnienia Szczątkowego” rozciągniętego na okres czasu pomiędzy 50 a 100 lat.

Grupy Kabala mają nadzieję na zmianę swojego imagu i wykreowanie się na “tych dobrych”  w miarę postępu scenariusza Ujawnienia Szczątkowego. Jest to ostatnia i jedyna szansa na uratowanie ich agendy.

Bez dalszych zbędnych ceregieli oddaję pałeczkę Corey, który odtąd będzie kontynuował naszą historię przekazując wam nasz wspólny wkład. Będzie to bardzo dobrze spędzony czas w celu zapoznania się z tym co się wokół nas dzieje.

TAJNY PROGRAM KOSMICZNY – AUTOR: COREY GOODE I DAVID WILCOCK

Obecnie wiecie już prawdopodobnie, że ja Corey Goode jestem dwudziestoletnim weteranem Tajnego Programu Kosmicznego (TPK), który posiada technologię znacznie bardziej zaawansowaną niż cokolwiek co możemy zobaczyć tutaj na Ziemi.

David Wilcock zbierał te różne zeznania informatorów przez prawie 20 lat zanim ja nie rozpocząłem przekazywać mu wszystkiego co wiem na ten temat w październiku 2014-go roku.

Potwierdził on moje zeznania przez porównanie ich z tym co już słyszał od innych wysoko postawionych informatorów, pochodzących ze źródeł dotyczących programów kosmicznych na poziomie “Ściśle Tajnym” oraz ponad nimi.

Większość zeznań świadków znajdowała się całkowicie poza zasięgiem opinii publicznej i nie pojawiała się nigdzie indziej na internecie ani w żadnych domenach publicznych rzekomych historii fikcyjnych.

gaia-ascends

Naliczyliśmy tak wiele punktów wspólnych tych historii, że przestaliśmy je sumować mniej więcej po zidentyfikowaniu około sześćdziesięciu różnych, bardzo specyficznych przykładów.

Super tajna wiedza Davida, którą wykazał się podczas naszych interakcji przekonała mnie, że pozostawał on w kontakcie z ludźmi, którzy doświadczyli bardzo podobnego życia jak i ja.

Zgromadził te wszystkie kontakty poprzez stanie się publicznym badaczem zjawisk UFO i nauki alternatywnej, która przez wszystkie te lata okazała się być godną zaufania.

TRUDNO TO SOBIE WYOBRAZIĆ 

Sposób utajnienia jaki towarzyszy TPK jest tak wysoki, że większości ludzi jest trudno sobie wyobrazić życie tam.

Doświadczenia związane z przebywaniem w prawdziwej bazie TPK na Ziemi lub gdziekolwiek indziej wydawałyby się podobne do scen z filmów “Men in Black” lub “Guardians of the Galaxy”.

gg_space_base

shoot-guardians-of-the-galaxy-20

Ciągle wzrastająca liczba rzekomych filmów oraz programów telewizyjnych z dziedziny “science-fiction” jak i również gry komputerowe przygotowują nas do ewentualnego ujawnienia.

Niektóre grupy egzystujące na Ziemi są świadome, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie i pozostają w ciągle trwających kontaktach z Istotami Pozaziemskimi do tysięcy lat.

Znacznie więcej ich zaangażowało się w te kontakty w chwili gdy Niemcy rozwinęli technologię latających spodków z pomocą Istot Pozaziemskich co miało miejsce już w latach trzydziestych poprzedniego stulecia.

Od tamtego czasu rozwinął się “odłam cywilizacyjny” połączony z wieloma innymi już istniejącymi, praktycznie całkowicie poza jakąkolwiek wiedzą opinii publicznej.

NIEZALEŻNE POTWIERDZENIE WILLIAMA TOMPKINSA

William Tompkins wcale nie wiedział o moim istnieniu oraz moich zeznaniach gdy napisał swoją książkę “Wybrani przez Kosmitów” (Selected by Extraterrestrials).

Nasza historia polega całkowicie na publikacjach w Internecie natomiast Tompkins jest 94-ro letnim weteranem, który nie należy do ludzi skomputeryzowanych.

william-tompkins

Przesłuchiwał on 29 szpiegów amerykańskich podczas Drugiej Wojny Światowej, wcielonych w tamtym czasie w niemiecki Tajny Program Kosmiczny.

Istnieje zdumiewająca ilość punktów wspólnych pomiędzy tym co ci dwaj informatorzy (CG i WT) nam przekazują – i powtórzmy to ponownie, jest to poza jakimkolwiek prawdopodobieństwem zaistnienia zbiegu okoliczności.

Wywiad z Tomkinsem odbył się na wizji Gaia TV zanim jeszcze znał on moje zeznania, a jednak bardzo dobrze pokrywają się one ze sobą.

Nagraliśmy kilka odcinków gdzie porównujemy naszą bazową wiedzę ze zdumiewającym wprost rezultatem.

KONTAKT ZOSTAŁ ODNOWIONY

Pozostawałem na uboczu TPK od czasu późnych lat osiemdziesiątych nie wliczając w to kilku spotkań z nimi w latach dziewięćdziesiątych oraz na początku lat dwutysięcznych, które były bardzo krótkimi zadaniami.

Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zostałem przywrócony do czynnej służby mniej więcej cztery miesiące po tym jak razem z Davidem zaczęliśmy porównywać swoje zapiski.

Zostałem zabrany do bazy usytuowanej na Księżycu, która w tamtym czasie była mi już znajoma i która nazywała się Dowództwo Operacji Księżycowych lub w skrócie DOK (Lunar Operations Command).

W tamtym momencie David zgromadził już sporą część moich zeznań i przekazał tę całą historię wraz ze szczegółami kierownictwu Gai TV.

Zaskoczony byłem odkryciem, że Sojusz, który sformował się wewnątrz TPK chce podzielić się ich niezwykłą technologią z całą populacją ludzi żyjącą na Ziemi.

huff_solar_warden

Sojusz ten powstał częściowo z frakcji TPK, która nazywała się Strażnicy Słoneczni.

W sumie istnieje pięć różnych frakcji TPK a oddział Strażników Słonecznych składa się z członków pochodzących ze wszystkich pięciu.

Zaszyfrowana nazwa “Strażnicy Słoneczni” została odkryta przez hackera Gary McKinnona i została zweryfikowana niezależnie przez Williama Tompkinsa.

AMBASADOR SOJUSZU ISTOT KULISTYCH

TPK jest od jakiegoś już czasu zaangażowany w regularne kontakty z 900 różnymi cywilizacjami składającymi się z ras humanoidalnych jak i również utrzymują oni pomniejsze kontakty z wieloma innymi.

Stałem się kanałem informacyjnym pomiędzy TPK a niezwykle potężną grupą pozytywnych Istot Pozaziemskich, która owiana była ogromną tajemnicą aż do tamtego czasu.

spheres-spread-around-around-earth

Istoty te przybyły do nas w setkach gigantycznych sfer, które zostały rozlokowane w całym naszym Układzie Słonecznym. Sfery te zaczęły napływać do nas od późnych lat dziewięćdziesiątych i pozostawały zamaskowane aż do dzisiaj.

David wiedział o tych ogromnych kulach od momentu gdy dotarły one do nas gdyż były one bardzo często dostrzegane przez należącą do NASA satelitę SOHO. Nazywano je tam “Słonecznymi Krążownikami”. 

spheres_into_sun_forever

Żadna inna pozaziemska grupa nie posiadała na wyposażeniu nic, nawet w przybliżeniu tak ogromnego, co naturalnie wzbudziło ogromne zainteresowanie.

GONZALES BYŁ TU KLUCZEM

“Facet od nich”, który wprowadził mnie ponownie do tamtego świata znany mi był – ze względów bezpieczeństwa – tylko pod pseudonimem ppłk. Gonzales.

Posiadał on osobiste doświadczenia w kontaktach z SIK podczas swej służby w TPK podczas gdy ja doświadczałem podobnych relacji, żyjąc tutaj w Ameryce.

Przez jakiś czas Gonzales nie donosił o tych spotkaniach swoim przełożonym. Ja również nie dzieliłem się z nikim moimi doświadczeniami.

Pod koniec lutego 2015-go roku Istoty Kuliste imiennie zapytały Gonzalesa o moją osobę. Nie wiedział on kim ja jestem a jego przełożeni musieli mi się bliżej przyjrzeć, aby rozpoznać z kim mają do czynienia.

Od tamtego czasu zostałem osobiście wzywany na spotkania przez “Istoty Kuliste” i odmówiły one kontaktu z Sojuszem TPK w inny sposób – nawet pomimo tego, że Sojusz uważał, że próbuje zrobić coś pozytywnego dla ludzkości.

Te pozytywne Istoty Pozaziemskie poszukują kontaktu z tymi, którzy pomagają dzielić ich przesłanie miłości, pokoju oraz służenia innym.

03-fallen_angel_dc

MIĘDZY MŁOTEM A KOWADŁEM

W zasadzie zostałem rzucony w sam środek tej debaty pomiędzy Sojuszem TPK a SIK.

Co więcej, Istoty Kuliste chciały, abym to ja służył im jako ambasador, dzieląc się z innymi ich podejściem do sprawy nie tylko z Sojuszem TPK ale także z całą audiencją ziemską.

Są oni tutaj po to, aby prowadzić nas do epickiego wydarzenia w ewolucji ludzkiej jakie wielu nazywa Wzniesieniem.

Powiedziano mi, że obejmie to uwolnienie ogromnej ilości energii ze Słońca, które zainicjuje rozwój naszego DNA oraz rozszerzy naszą świadomość.

Nowa książka Davida Wilcocka “The Ascension Mysteries” odnosi się do starożytnych przepowiedni z wielu kultur dotyczących wydarzenia.

Te gigantyczne sfery są formą żywej technologii, która jest używana, aby pomóc nam  tak bardzo jak to możliwe w płynnym przejściu nam przez ten proces transformacji.

Bez pomocy Istot Kulistych takie przejście najprawdopodobniej byłoby katastrofalne w skutkach i bardzo nieprzewidywalne.

NIEBIESCY AWIANIE

Główną grupą Istot Pozaziemskich z którą kontaktowałem się jest kolektyw Niebieskich Awian. Jest to rasa humanoidów z ogromnymi oczami oraz z ciałami pokrytymi ptasimi, niebieskimi piórami.

Od tamtego czasu dowiedzieliśmy się o nich tego, że jest to ta sama grupa, która przedstawiła się Egipcjanom w postaci humanoidalnych “bogów”, takich jak “Ra” i prawdopodobnie również “Thoth”.

blue-avian

Oryginalnie pozytywne nauki zostały w większości przekręcone w negatywne tak jak opisane jest to w “Prawie Jedności – Przewodnik po Materiale Ra”.

William Henry odnalazł wyobrażenie Niebieskich Awian w starożytnej kulturze egipskiej oraz w innych kulturach starożytnych co jest omawiane w programie “Kosmiczne Ujawnienie”.

blue_horus

Humanoidy z głowami ptaków znajdowane są w inskrypcjach babilońskich oraz pochodzących z Południowej Afryki jak i również z tych z Egiptu.

myths-babylonia-30

Pewne ustępy w Biblii opisują Archanioła Gabriela jako postać o wyglądzie ptaka.

Podania rdzennych kultur amerykańskich również donoszą o kontaktach z “Ptasim Plemieniem”. Również Japończycy posiadają swoich “Ludzi-Ptaków Tengu z Gór” (Tengu bird-men of the mountains).

tengu11

tengu-izuna-gongen

Niebiescy Awianie są jedną z pięciu, bardzo zaawansowanych ras Istot Pozaziemskich, które związane są z tymi gigantycznymi sferami.

SERIA “PRAWO JEDNOŚCI – PRZEWODNIK PO MATERIALE RA”

Dodatkowo Niebiescy Awianie całkowicie potwierdzili, że są oni odpowiedzialni za stworzenie serii “Prawa Jedności – Przewodnik Po Materiale Ra – 1981 – 1984 rok.”

Jest to zbiór 106 sesji z pytaniami i odpowiedziami, które odbywają się pomiędzy Dr. Fizyki i Ufologiem a pozaziemską inteligencją w trakcie komunikacji telepatycznej przy użyciu medium Carli Rueckert.

completeset_cover-500x500

David intensywnie studiuje materiał “Prawo Jedności” od 1996 roku i napisał już dwie książki, które zgodnie z New York Times stały się bestselerami, w oparciu o tę złożoną naukę, zanim nawet zaczął o tym głośno mówić.

Zgodnie z przekazem jednej istoty należącej do Niebieskich Awian, o imieniu Raw-Tear-Eir, z którą jestem w kontakcie musimy uważać, aby nie odnosić się do tego materiału jakby był on religią.

Powiedział mi on, że wiele ludzi zaczyna cytować “akapity i wersety” z tej serii i używać jej jako systemu wierzeń, w którym wszystkie informacje muszą być połączone z nią lub zakwestionowane i prawdopodobnie odrzucone.

Wyjaśnili mi to bardzo przejrzyście, że istnieją pewne zniekształcenia w serii “Prawo Jedności”, które pochodzą od ludzi z niższego szczebla naukowców, którzy zaprezentowali je.

Jeśli stworzymy z tego żelazny system wierzeń to może on stworzyć religię osobistą, która może być wyniszczająca dla indywidualnej istoty emocjonalnej/duchowej danej jednostki.

Ostatecznie to każdy z nas musi wyćwiczyć zmysł czujności i wybrać dla siebie samego co jest prawdą bez żadnego czczenia żadnego źródłowego dokumentu.

KONTAKTY TELEPATYCZNE

Ważnym jest wspomnienie faktu, że David posiada kontakt telepatyczny z tymi samymi istotami od 10-go listopada 1996-go roku np. poprzez analizowanie swoich snów.

Ze względu na kosmiczne prawa wolnej woli ciągle nie doświadczył on osobistego kontaktu takiego jak ja.

Przedstawiona mu została mapa opisująca drogę, która może doprowadzić do takiego obcowania a napisanie jego nowej książki “Awakening in the Dream” wydaje się być główną częścią tego procesu.

W moim przypadku, fakt stania się częścią TPK w roku 1980-tym nie naruszył mojej wolnej woli tak, aby doprowadzić do podobnego wydarzenia w późniejszym etapie mojego życia.

Ten graniczący niemalże z obsesją element skupiający się na zachowaniu wolnej woli, powtarza się regularnie w każdej sesji, przez całą serię “Prawa Jedności”.

ZŁOŻONOŚĆ I WIELOASPEKTOWOŚĆ    

Historia ta jest bardzo złożona i składa się z wielu aspektów, wybiegając daleko poza moje sny, w których mógłbym wymyślić coś takiego.

Nie był to również zbyt korzystny finansowo ruch.

Miałbym niewspółmiernie większy dochód gdybym zdołał się dostać z powrotem do zawodu na polu IT i tam walczyć o doprowadzenie do Pełnego Ujawnienia zupełnie tak jak to robię obecnie.

W toku procesu bycia ambasadorem stanąłem “oko w oko”  z obiema stronami tej kosmicznej bitwy czyli z najwyższym poziomem istot zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

white_draco

Niektóre z tych doświadczeń były tak głęboko nieprzyjemne, że mogę tylko śmiać się z ludzi, którzy twierdzą, że chcieliby się znaleźć w mojej skórze.

Pełen zakres historii nakreślony został w programie “Kosmiczne Ujawnienie” (polska wersja tutaj) na witrynie Gaia TV jak i również w artykułach “Aktualizacje Wywiadowcze” na stronie: http://spherebeingalliance.com/sitedown.php oraz na stronie Davida http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog .

RÓŻNE POSTACIE TEJ HISTORII 

Spotkałem się również ze sprzymierzeńcami ludzi z istotami żyjącymi w ogromnych, zdatnych do zamieszkania jaskiniach wewnątrz ziemi. Istoty te również wyglądają jak my. Mój główny kontakt tam jest w osobie kapłanki Ka’ Aree.

Opisywałem w moich poprzednich “Aktualnościach Wywiadowczych”, że niedawno zostałem przedstawiony ambasadorowi pewnej planety, która znajduje się w pobliskim układzie gwiezdnym. Ten system gwiezdny dość niedawno odzyskał wolność wyswabadzając się spod systemu tyranii prowadzonego przez negatywne Istoty Pozaziemskie.

9_ambassador_mica

Nazywamy go Ambasadorem Micca. Obecnie jego ludzie współdziałają z nami w większość poprzez kontakty w naszych snach, pomagając nam i edukując nas w kierunku odzyskania wolności i pokonania tych samych wrogich istot.

Ppłk. Gonzales był moim początkowym kontaktem z Sojuszem TPK i w obecnym czasie kontynuuje dostarczanie mi informacji, co przedstawiono poniżej.

Początkowo przedstawił mi się jako ppłk. Sił Powietrznych. Była to jednak jego ukryta tożsamość a ostatnio odkryłem, że jest on tak naprawdę Komandorem Porucznikiem Marynarki Wojennej.

Jako ostatni podam fakt współdziałania ze bardziej ziemską frakcją TPK, które jest prowadzona przez Militarny Konglomerat Przemysłowy (Military Industrial Complex).

Militarny Konglomerat Przemysłowy Tajnego Programu Kosmicznego jest całkowicie nie świadom znacznie większego TPK, którego był on częścią co omówimy w dalszej części.

Bez zbędnych ceregieli przejdźmy wiec do momentu, na którym ostatnio skończyliśmy w naszej aktualizacji na mojej stronie http://www.spherebeingalliance.com/sitedown.php oraz w poprzednich odcinkach programu “Kosmiczne Ujawnienie”.

WIZYTA LUDZI Z MKP TPK

Wczesnym rankiem w środę 26-go października obudziłem się po raz kolejny w trakcie lunatycznego odbywania drogi po płycie parkingu znajdującego się za moim mieszkaniem.

MKP używa standardowo tej technologii lunatycznej przy pomocy której kontaktowano się już ze mną w przeszłości.

Natychmiastowo zauważyłem ten sam bezskrzydłowy pojazd latający niewidoczny dla radarów do którego uprowadzono mnie ostatnim razem. Zaparkowany on był w dokładnie tym samym miejscu co ostatnio.

mic_ssp

Tych samych dwóch pilotów pozdrowiło mnie i zapytało czy będę w stanie fizycznie wejść po stromych schodkach do wewnątrz.

Z powodu mojego zachwiania, upadku i skręcenia kolana mającego miejsce podczas ostatniego naszego kontaktu tym razem byli oni przesadnie ostrożni.

Wszedłem po schodkach na górę i zostałem doprowadzony do tego samego pomieszczenia gdzie poprzednio przesłuchiwano mnie przy użyciu substancji chemicznych.

Naturalnym moim odruchem było ogromne poddenerwowanie gdyż te początkowe przesłuchania były bardzo nieprzyjemne w swoim charakterze, aby nie powiedzieć tego bardziej dosadnie.

Poproszono mnie bym usiadł na tym samym siedzeniu i przypięto mnie pasami. Po raz kolejny byłem bezbronny i przywiązany do tego samego krzesła na którym zadano mi tak wiele cierpień w przeszłości.

Wkrótce po tym usłyszałem jak w pojeździe tym uruchomione zostały silniki i poczułem, że startujemy dość szybko.

3_corey_being_interrogated

WIZYTA U “ZYGMUNTA”

Kilka minut po starcie starszy rangą wojskowy będący tutaj dowódcą wszedł do pokoju. Z powodu jego białych włosów oraz koziej bródki postanowiliśmy nazywać go Zygmuntem na pamiątkę Zygmunta Freuda.

Zygmunt oznajmił mi, że był wielce zdumiony informacjami, które uzyskał w czasie naszego ostatniego spotkania.

W dodatku do “wzmocnionej metody przesłuchania” poprzez użycie substancji chemicznych oraz technologii, pobrał on również już wcześniej próbki krwi, włosów i skóry i sprawdził je na występowanie śladowych ilości pierwiastków, używając przy tym bardzo zaawansowanych metod.

Wyniki laboratoryjne po raz kolejny potwierdziły, że przebywałem w szacowanych lokalizacjach o których wcześniej mówiłem.

To właśnie z tego powodu najwyraźniej nie mógł on uwierzyć w to co widział na własne oczy. Badania laboratoryjne potwierdziły ponad wszelkie wątpliwości to, że TPK jest rozbudowany znacznie bardziej niż był on tego świadom.

Będąc na bardzo wysokiej pozycji oficera przy władzy jest naturalnym, że wiadomość taka zszokowała go. Kazano mu wierzyć, że posiadał on dostęp do wszystkich odpowiednich oddziałów/pododdziałów tego całego tajnego świata.

MKP NIE JEST JEDYNYM GRACZEM W MIEŚCIE

Ludzie z MKP TPK byli utwierdzani w przekonaniu, że ten ich jest jedynym, który istnieje. Kazano im wierzyć, że są na samym szczycie piramidy (top of the crop), są oni najlepsi z najlepszych i jest to wszystko co istnieje.

Z powodu tego, że w drodze jest już plan, aby ujawnić ich istnienie przekażemy wam teraz tak wiele informacji na ich temat jak tylko możliwe, abyście sami zobaczyli czego są oni świadomi a czego nie.

Są oni świadomi egzystencji grup Kabala na skalę globalną, które wyznają kult Lucyfera oraz odprawiają zaawansowane praktyki z dziedziny czarnej magii.

Obejmuje to również protokoły wykonywania pewnych szczególnych ceremonii w odpowiednim czasie. Włączone w to jest również ukrywanie rzeczy “na otwartym widoku” i mówienie nam o tym co oni robią w formie symbolizmu.

madonna_baphomet

Wydarzenia takie jak “Nagroda Grammy”, pokaz w przerwie meczu “Super Bowl” lub ceremonie otwarcia i zamknięcia Olimpiady są używane do transmitowania milionom ludzi obrazów okultystycznych.

katytemplar

katy-perry-grammys-performance-dark-horse-02-435x580

olympic_pyramid_complete

olympic450

To z kolei “autoryzuje” te negatywne siły, z którymi oni współpracują do pogłębiania ich kontroli na Ziemi – tak długo jak nie rozwinie się szeroko rozpowszechniony opór.

Dokonują oni tego poprzez zasianie do naszej współtwórczej świadomości ziaren ich agendy. Nasza kolektywna koncentracja jest główną siłą ich czarnej magii.

Ludzie należący do MKP bardzo często wierzą w to, że zaangażowani są w Biblijną wojnę przeciwko antycznym siłom zła, które przejęły kontrolę nad naszą Ziemią.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA (PATRZĄC Z NASZEJ ZIEMSKIEJ PERSPEKTYWY)

MKP TPK posiada przynajmniej dwie ogromne platformy nośne na orbicie Ziemi jak i również wiele obsługiwanych przez ludzi satelitów.

Są one w kształcie okręgu i spełniają funkcję stacji kosmicznych z wystarczającą ilością miejsca dla dużej ilości ludzi w celu wykonywania pracy w różnych laboratoriach i temu podobne.

Doniesiono również, że posiadają one mniejsze samoloty służące jako siła nośna , które wyglądają dokładnie tak samo jak w filmie “Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”.

helicarrier_aft

Posiadają oni także pojazdy latające w kształcie trójkąta, które mogą poruszać się po całym naszym Układzie Słonecznym jak i również inne niewidoczne dla radarów pojazdy.

Cała ta technologia pozwala im wierzyć w to, że jeśli jakiekolwiek inne działania miałyby miejsce w naszym Układzie Słonecznym to byliby w stanie to wykryć.

Gdy dostrzegą oni jednostki latające należące do innych programów lub do jakiejkolwiek innej z wielu grup pozaziemskich to mówi im się po prostu, że są to nasze statki kosmiczne.

Wmawia im się, że nie jest to wiedza wymagana na ich obecnej pozycji w tym szczególnym programie oraz wyjaśnia się, aby z nikim nie rozmawiali na ten temat.

WSZYSTKO JEST ROZBITE NA MAŁE PODDZIAŁY 

Kabal jest niezwykle inteligentnie zorganizowaną grupą. Stworzyli oni MKP TPK, aby w pewnym momencie swej egzystencji wyszedł on na światło dzienne jako osłona przed ujawnieniem głębszych poziomów TPK.

Jeśli jakikolwiek wysoki rangą oficer z MKP TPK dokona przełomu ujawniając jakieś informacje lub technologię to zostanie on cicho “sprzątnięty” – zupełnie tak jak to się odbywa tutaj na naszym poziomie tuszowania spraw.

Z tego też powodu nikomu z MKP TPK nie udało się z powodzeniem użyć portali kosmicznych, aby wydostać się poza nasz Układ Słoneczny, podając tutaj tylko jeden z wielu przykładów popierających to oświadczenie.

Od pewnych strategicznych obszarów są oni oddzieleni szczelnym kordonem strefy zakazu lotów tak, aby nie byli w stanie zauważyć zaawansowanych cywilizacji pozaziemskich, które już istnieją w całym naszym Układzie Słonecznym.

s04ep06_m6dac4ba5_sm

Jeśli jednak ktoś zobaczy coś czego nie powinien i nie można tego umieścić w kategorii “jeden z naszych statków” to bardzo prawdopodobne jest, że taka osoba po prostu zniknie lub zostanie przydzielona do innego zadania.

Kabal doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby ludzie w MKP TPK szczerze wierzący w to co im się mówi poznali całą prawdę to nikt z nich nigdy nie przeciwstawiałby się scenariuszowi Pełnego Ujawnienia.

Wyszliby oni z informacjami i walczyli zaciekle przeciwko jakiemukolwiek alternatywnemu spojrzeniu na naszą rzeczywistość gdyż w głębi serca wierzą oni w to, że przekazana im została cała prawda.

Jest to dokładnie coś co zdarzyło się w przypadku Zygmunta, oficera dowodzącego MKP, który przesłuchiwał mnie do czego zaraz przejdziemy.

ONI WIERZĄ, ŻE JESTEŚMY JEDYNYM ŻYCIEM WE WSZECHŚWIECIE

Wszystkim w organizacji MKP TPK powiedziano, że nie możemy podróżować poza granice naszego Układu Słonecznego.

Przekazano im, że ma to związek z warunkami energetycznymi i grawitacyjnymi na granicy heliosfery, która sprawia, że ucieczka stąd jest niemożliwa przy użyciu ich obecnej technologii.

NASA odkryła już tam anomalie grawitacyjne dzięki sądzie “Pionier” znajdującej się daleko w kosmosie i przybliżającej się do granicy naszego Układu Słonecznego co przygotowuje tę organizację do ogłoszenia tego faktu.

interstellar_probes_cropped

Personelowi z MKP powiedziano również, że nie ma żadnej potrzeby, abyśmy udawali się gdziekolwiek dalej, gdyż “toniemy już w dostatku wszystkiego” co wybiega znacznie poza nasze najśmielsze marzenia.

Istnieje wiele imponujących, prehistorycznych, inteligentnie wzniesionych ruin do zbadania pochodzących od tych, których nazywają oni Starożytną Rasą Budowniczych. Najstarsze z tych budowli datowane są na pochodzące sprzed 1,8 miliarda lat.

Pict28 1007 Wilcock B

Większość członków TPK wierzy, że jakiekolwiek Istoty Pozaziemskie były tu i dawno już odeszły z naszego Układu Słonecznego. Jedynym wyjątkiem są ziemscy podróżnicy poruszający się w czasie, którzy odwiedzają nas z przyszłości.

ZAKRES WIEDZY ZALEŻY OD DANEJ GRUPY

MKP TPK stworzony jest z różnych grup wojskowych oraz wywiadowczych, z których każda posiada różny poziom wiedzy na  temat Istot Pozaziemskich.

Niektóre z nich uważają, że posiadamy kontakt tylko z czterema lub pięcioma grupami pozaziemskimi. Niektóre z nich wcale nie wiedzą, że pewne z tych pozaziemskich grup są z nami od tysięcy lat.

Najwyższy szczebel władzy w każdej z tych grup posiada wiedzę odnośnie ponad pięćdziesięciu różnych istot z kosmosu, które ciągle nas odwiedzają.

Źródło tej wiedzy pochodzi jeszcze z lat sześćdziesiątych i była to standardowa informacja w instrukcjach dla NATO i Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych itd. Jest znacznie bardziej skomplikowane, aby wyjaśnić to w jednym czy dwóch akapitach.

SCENARIUSZ DLA ŚREDNIEGO SZCZEBLA ZARZĄDZANIA

Personel średniego szczebla tych grup został poinformowany, że niektórzy ludzie, którzy obecnie podróżują w czasie z naszej własnej przyszłości wyglądają tam jak Istoty Szare.

Ma to związek ze zmianami ewolucyjnymi z powodu wielotysięcznego prowadzenia życia pod powierzchnią Ziemi.

Jeden ze scenariuszy stworzony w celu wywołania Ujawnienia Szczątkowego był zaprojektowany w tym właśnie celu, aby koncentrować się na tym wątku – mianowicie na tym, że wszystkie istoty o wyglądzie ludzkim lub Istot Szarych są rywalizującymi ze sobą frakcjami w czasie przyszłym na naszej linii czasowej.

scully_alien

Wyższy szczebel zarządzania zazwyczaj poinformowany jest o garstce Istot Pozaziemskich, które obecnie przebywają tutaj na Ziemi lecz dostali rozkaz, aby utrzymywać to w całkowitej tajemnicy.

Niektóre grupy należące do MKP TPK wierzą, że my wszyscy jesteśmy w różnym stopniu potomkami uchodźców ludzi z kosmosu pochodzącymi sprzed czasów Atlantydy, których oni nazywają “przed-adamowymi”, co będzie omawiane w dalszej części tego artykułu.

Jest to również główną kluczową częścią systemu wierzeń wielu z grup należących do Kabala na najwyższym szczeblu ich władzy.

Grupy Kabla wierzą, że posiadają znacznie większą ilość krwi ludzi “przed-adamowych” niż cała reszta z nas co z kolei sformowało “ród królewski” i kastę elit rządzących.

ENERGETYCZNE ZMIANY ZACHODZĄCE W NASZYM UKŁADZIE SŁONECZNYM

David Wilcock ujawnił w swej najnowszej książce “The Ascension Mysteries”, że jeden z jego informatorów, który pracował dla MKP TPK został bardzo dokładnie wyedukowany w ich światopoglądzie co opiszemy poniżej.

Członkowie MKP TPK są również świadomi energetycznych zmian, które zachodzą w naszym Układzie Słonecznym. Oczekują oni tego, że doprowadzi to do uwolnienia ogromnej ilość energii ze Słońca w niedalekiej przyszłości.

2001-a-space-odyssey-screenshot-1920x1080-14

Klasyczny film “Odyseja 2001” został wydany w celu wybrukowania drogi dla MKP w razie ewentualnego ujawnienia.

2001-a-space-odyssey-1968-lobby-card-31

Gdyby wystarczająca ilość widocznych informacji oraz solidnie opublikowanych danych od informatorów została puszczona w ruch do głównego nurtu mass mediów, to MKP TPK zostałby ujawniony już wiele lat temu.

Obydwie Odyseje 2001 i 2010 przygotowały już wszystkie kluczowe części informacji, które zostaną nam powiedziane w odpowiednim czasie jako następstwo ewentualnego ujawnienia.

2001_jupiter

Próbowanie wyjaśnienia ludziom z MKP TPK  tego, że istnieje znacznie bardziej zaawansowany program kosmiczny, który działa tuż za ich plecami, byłoby to postrzegane przez nich na równi z bluźnierstwem przeciwko ich głównej religii przy wszystkich ich wiernych.

LUDZIE “PRZED-ADAMOWI” ZNALEZIENI W LODZIE

Powróćmy teraz do tego momentu gdzie znajduję się na statku należącym do MKP TPK i słucham tego co mi mówi Zygmunt.

Powiedział mi, że stacjonował na kilku różnych tajnych bazach usytuowanych pod lodami Antarktyki.

Spędził on czas na pobycie w tym samym obszarze gdzie grupa Anshar (Sojusz z Wnętrza Ziemi) zabrała mnie na lot zwiadowczy.

Oświadczył mi, że odkryte zostały niezmiernie zaawansowane skupiska antycznych miast, które zamarzły “w mgnieniu oka” i uwięzione zostały pod lodowym szelfem.

Potwierdził również, że odnalezionych zostało również mnóstwo zwierząt  pochodzących z epoki “przed-adamowej”, które zachowane były w lodzie.

pre_adamite_copy

Istoty “przed-adamowe” opisał jako humanoidów z podłużnymi czaszkami, z ciałami o dziwnej proporcji, które z oczywistych względów nie zostały zaprojektowane do życia na planecie o takiej grawitacji i ciśnieniu jak Ziemia.

Gdy połączymy to z informacjami przekazanymi mi przez Gonzalesa oraz z naukowym badaniem przeprowadzonym przez Davida przedstawionymi w jego książce “The Ascension Mysteries” to wydaje się, że niektóre z tych grup były wedle naszych standardów gigantami.

Jeden kolektyw hybryd być może został skrzyżowany tak, aby posiadał bardziej konwencjonalną wysokość lub/i przystosował się do ziemskiej grawitacji wraz z upływem czasu, stając się istotami niższymi.

HISTORIA ISTOT PRZED-ADAMOWYCH

Zgodnie z doniesieniami Zygmunta grupa ta najwidoczniej przybyła tutaj z innej planety naszego Układu Słonecznego, która stała się nie zdatna do zamieszkania.

Przylecieli oni  tutaj około 55 – 65 tys. lat temu i zaczęli tworzyć hybrydy innych gatunków oraz rozwijać populację ludzką.

Zgadza się to doskonale z informacjami ujawnionymi przez Gonzalesa i innych, które z kolei stają się głównym scenariuszem drugiej części książki Davida “The Ascension Mysteries”.

To co obecnie postrzegamy jako Antarktykę jest rzekomo mityczną “utraconą wyspą”, nazywaną Atlantydą.

buache_antarctica

Mapa Buache z 1754-go roku ukazuje dokładną topografię terenu pomiędzy lodowcami Antarktyki.

Aż do czasu 1820 roku nikt w naszej współczesnej historii nawet nie widział tego kontynentu.

antarctica_white

antarctic_subglacial_lakes

Informatorzy przekazują nam, że Buache, Orontaeus Finaeus oraz inni skopiowali swoje mapy z prastarych zwojów znajdujących się Bibliotece Watykańskiej.

Ziemia zmieniła swoją ość obrotu prawdopodobnie w wyniku wojny nuklearnej i woda zalewająca cały ten kontynent gwałtownie zamarzła tworząc gigantyczny szelf lodowy.

Zygmunt oświadczył mi, że hybrydy ocalałe z tej katastrofy, które żyły w czasie tej wielkiej powodzi na innych kontynentach, straciły całkowicie dostęp do ich starożytnych miast na ponad 10 tys. lat.

Istoty te następnie zaczęły krzyżować się z ludźmi w tych regionach, w których stacjonowały w danym czasie.

Jedna główna frakcja istot “przed-adamowych” zamknięta została na terenie obu Ameryk podczas gdy inne ocalałe zagnieździły się w Europie, Afryce i Azji.

TOMPKINS, ALDRIN, DRACO I ANTARKTYKA 

Tych dwudziestu dziewięciu szpiegów zaangażowanych w TPK z czasów Drugiej Wojny Światowej, których Tompkins przesłuchiwał potwierdziło, że Naziści współdziałali z bardzo porywczą i agresywną rasą gadzią.

Grupa tych istot jest kształtów humanoidalnych lecz posiada charakterystyczne dla gadów cechy. Nazywani są oni Saurianami lub Drako i stwarzają ogromne problemy dla wszystkich innych mieszkańców w naszym regionie galaktyki.

Niespodzianką jest to, że posiadają oni swoją główną bazę operacyjną w naszym Układzie Słonecznym co obejmuje ogromne placówki umieszczone pod lodami Antarktyki.

supernova1

eclipse_phase___lunar_cave_city_by_hideyoshi-d9dratx

Jest to tylko przykład czysto hipotetyczny. Nikt kogo znamy nie widział nigdy wnętrza tych baz.

Sprawia to, że ostatni wpis na Tweeterze Buzza Aldrina jest bardzo interesujące. Nie wiemy czy wpis ten jest dezinformacją lecz kontekst je wart analizy.

Możemy udowodnić, że odwiedził on Antarktykę ubrany w koszulkę zachęcającą nas do udania się na Marsa tak szybko jak to możliwe.

buzz-aldrin

Słyszeliśmy, że przybył on tam, aby zwiedzać ruiny budowli rasy “przed-adamowej”, które są w przede dniu ujrzenia światła dziennego co ma być częścią tego planu przejściowego.

Aldrin zachorował tam jednak i musiał wracać do domu.

buzz_antarctica

Dezinformacja ponoć zaczyna się od jego wpisu ujawniającego obrazy rzekomych Antarktycznych piramid z podpisem: “Wszyscy jesteśmy w niebezpieczeństwie. Jest to wcielone zło”.

Gdyby to w rzeczywistości okazało się prawdą i nie było kolejnym internetowym oszustwem to dość jasno świadczy o tym, że został on poinformowany o istnieniu Drako, prawdopodobnie “nieformalnie” co niemalże przyprawiło go o atak serca.

OSTATECZNIE ZOSTAŁA WYDANA ZGODA NA WYKOPALISKA

Moi informatorzy z Sojuszu TPK ujawnili nam, że Drako w końcu zezwolili Amerykanom na wykopaliska archeologiczne obszarów z budowlami “przed-adamowymi” pod lodem Antarktyki.

4_Antarctica_base_with_ships

Wydali również pozwolenie dla niewielkiej liczby ocalałych istot “przed-adamowych” na dostęp do tychże obszarów.

Istoty te wyglądają i porozumiewają zupełnie tak jak my z jedną widoczną różnicą fizjologiczną: posiadają one wydłużone czaszki, które muszą ukrywać jeśli chcą pokazać się publicznie.

David spytał mnie jak wiele tych istot istnieje obecnie na Ziemi. Nie posiadam w danym czasie jasnych informacji odnośnie ich liczby lecz jest prawdopodobne, że są ich tysiące a może i więcej.

Ilość starożytnej technologii oraz informacji, które zachowały się w tych ogromnych bibliotekach pod Antarktycznym lodem jest niewyobrażalna.

ZYGMUNT SAM SIĘ O TYM PRZEKONAŁ

Słuchałem Zygmunta opowiadającego mi jego wersję wydarzeń i obserwowałem go w miarę jak dzielił się ze mną tymi informacjami.

Zauważył, że patrzę na niego z niedowierzaniem. Spowodowało to, że odszedł od obecnego tematu..

Oznajmił mi, że podczas ostatniego przesłuchania zgromadzili dane telemetryczne, które odłożyły się w mojej podświadomości gdy brałem udział w locie wywiadowczym pod lodami Antarktyki.

Ostatecznie to przekonało go o tym, że przynajmniej część z tego co mówię jest prawdą..

David spytał mnie o wyjaśnienia kiedy po raz pierwszy napisałem o tym. Precyzując to, zetknąłem się z tymi informacjami podczas przebywania na pokładzie Autokaru Anshar, gdzie myślami sprowokowałem pojawianie się ekranów z danymi interesującymi mnie.

Podczas przesłuchania byłem w stanie przypomnieć sobie szczegóły dotyczące tych danych, które okazały się być niezwykle precyzyjne, a przynajmniej na tyle, aby sprostało to standardom Zygmunta.

KOLEJNA RUNDA

Oświadczył mi on wtedy, że ponownie zmieni stan mojej świadomości, aby być w stanie pokopać trochę głębiej w moich doświadczeniach i zobaczyć co jeszcze można tam zebrać.

Powiedziałem mu, że wolałbym gdyby tego nie robił. Z chęcią odpowiem na każde jego pytanie.

Zignorował mnie, odszedł kilka kroków, chwycił za niewielkie urządzenie, które wyglądało jak metalowy stożek na końcu, którego osadzone było coś co przypominało antenę.

Włożył sobie coś w rodzaju zatyczek do uszu i włączył to urządzenie. Usłyszałem ten sam wysoki dźwięk, który towarzyszył temu procesowi ostatnim razem.

W tym momencie straciłem przytomność co jest normą podczas używania tej technologii.

Cała przebyta konwersacja z Zygmuntem podczas znajdowania się pod wpływem tej technologii jest dla mnie niedostępna.

OPUSZCZENIE STATKU I KOLEJNA PODRÓŻ

Kolejną rzeczą, którą pamiętam jest schodzenie tymi schodkami ze statku z pomocą tych samych dwóch pilotów, prowadzących mnie tym wąskim zejściem na płytę parkingu.

Doszedłem do domu i wszedłem do pokoju gościnnego. Niebieski orb zygzakował wokół zupełnie tak jakby na mnie już tam czekał.

corey_sphere_visit

Jest to zjawisko, które cały czas towarzyszy mi od momentu gdy wszystko to się zaczęło, a mianowicie od lutego 2015 roku. Jest to system transportu używany przez Niebieskich Awian.

Wiele ludzi zaczyna spostrzegać niebieskie lub fioletowe orby zupełnie tak jak mi powiedziano, że będzie się to odbywało. Jest to kluczową częścią naszego procesu przebudzenia.

Zasygnalizowałem, że jestem gotowy do wzięcia i przetransportowano mnie z powrotem do tego samego statku kosmicznego Majańskiego Odłamu na którym przebywałem ostatnio.

KOLEJNE SPOTKANIE Z MAJAMI 

Majańska Grupa Odłamu Cywilizacyjnego bierze swoje początki w Mezoameryce i dzięki swoim sukcesom w kontaktach z Istotami Pozaziemskimi byli w stanie oddalić się z tej planety.

Od tamtego czasu stali się niezwykle zaawansowani i rozwinęli unikatową technologię, która wydaje się polegać na czystym używaniu świadomości oraz kamieni.

pyramid-of-the-sun-008

Przyjmują oni rolę uzdrowicieli, którzy dostarczyli opieki lekarskiej Gonzalesowi jak i również innym ocalałym niewolnikom i torturowanym z TPK.

Tym razem było ich jednak sześciu w tym pomieszczeniu. Troje z nich było kobietami. Wcześniej tylko raz przy jednej okazji widziałem ich kobietę i to z daleka.

Gonzales stał przy tej kamiennej unoszącej się w powietrzu konsoli i wpatrywał się w nią podczas gdy inni Majowie zajmowali się kontrolerami.

Zwrócił on na mnie uwagę i pozdrowił mnie. Poszedł do mnie i przeskanował moją głowę tą samą czarną, kamienną kulą, którą uprzednio umieścił na swojej dłoni ta jak ostatnim razem.

Uśmiechnął się szeroko w miarę jak prostował się i powiedział: “Skoncentruj się proszę na tej magicznej kuli”. Przeskanował wtedy moją głowę ponownie podczas gdy ja starałem się skoncentrować na tej kamiennej kuli tak jak mnie o to poprosił.

Gdy skończył, obrócił się i podszedł do tej unoszącej się konsoli i w jakiś sposób wepchnął tę kulę w jeden jej bok.

Spojrzał wtedy na pozostałych Majów a oni wyszli do sąsiedniego pomieszczenia gdzie w powietrzu również unosiła się kamienna konsola i zaoferowali nam w ten sposób trochę prywatności.

6_ancient_mayans_aboard_ship

SIANIE ZIAREN W MKP TPK

Gonzales oświadczył mi, że bardzo mu przykro z powodu tego, że nie mógł się podzielić ze mną pewnymi szczegółami na temat tego dlaczego zostałem porwany i przesłuchiwany.

Powiedział, że było to częścią tego planu operacyjnego, który miał za zadanie zasianie ziaren informacji w strukturach MKP TPK.

Najwidoczniej u wielu ich członków rozwiało to złudzenia znajdowania się na samym szczycie wywiadowczej piramidy w co kazano im wierzyć co z kolei sprawiło, że zaczęli to kwestionować.

Powiedział mi też, że jeśli ta informacja dotrze do odpowiednich ludzi w MKP TPK to zaszkodzi to szerszym planom wprowadzenia Ujawnienia Szczątkowego o istnieniu ich programu.

Osoby te wiedzą już teraz, że dziej się znacznie więcej “w ich programach” niż informowano ich o tym.

W dalszej części naszej rozmowy Gonzales powiedział mi, że musiałem być całkowicie nieświadomy przeprowadzania tej operacji tak, aby przesłuchujący mnie nie mogli odkryć faktu, że informacje te są im przekazywane celowo.

Przypuszczam, że ten sam scenariusz stoi za odcięciem mnie od jakichkolwiek informacji oraz za utrzymywaniem mnie w całkowitej niewiedzy odnośnie tego co się ze mną działo i dlaczego zaistnienie tego wszystkiego uzyskało zgodę od Sojuszu TPK oraz SIK.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT RASY “PRZED-ADAMOWEJ” ORAZ ANTARKTYKI

Zaczęliśmy wtedy rozmawiać z Gonzalesem na temat mojej rozmowy odbytej na pokładzie statku MKP TPK odnośnie rasy isto “przed-adamowych”.

Potwierdził fakt, że te same informacje otrzymał od swoich kontaktów z Sojuszu TPK.

Te same dane pokazały się również podczas odbywania naszego lotu zwiadowczego na statku Anshar, którymi grupa ta podzieliła się z nim.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA W PREHISTORYCZNYCH RUINACH

Zaraz po tym Gonzales przeszedł do innego tematu.

Oznajmił mi, że pełnomocnicy Kabala odkryli fragmenty starożytnej technologii ukrytej w kapsułach czasu w wielu ruinach Sumeryjskich miast.

Zastępy jego żołnierzy całkowicie zrównały z ziemią te prastare ruiny w ich poszukiwaniu.

sumerian_ruin_giant

Sumeryjskie ruiny pokazane są tylko i wyłącznie w celu zobrazowania tego faktu. Zwróćmy uwagę na wzrost giganta. 

Grupy te nie tylko odnalazły kilka części tej technologii wewnątrz ścian ruin lecz także zlokalizowały nowe miasta zagrzebane pod nimi, które były jeszcze starsze.

Powiedział on, że te wszystkie artefakty są obecnie przechowywane w Mosulu w Iraku.

sumerian_ruin_ur

Sumeryjskie ruiny w Ur. Tylko dla celów zobrazowania tego faktu.

Dodatkowo oznajmił mi, że jedną z przyczyn dla których w Mosulu toczą się tak zacięte walki jest to, że różne grupy walczą o to, aby odzyskać te artefakty.

Po tym jak zniszczone zostały te obszary o historycznym znaczeniu Sojusz wysłał swoich działaczy na inne podobne tereny, aby przeprowadzili oni badania sonarowe i próbowali zlokalizować więcej tych kapsuł czasu.

Gonzales powiedział, że operacje przeprowadzane są pod osłoną nocy i używają tam oni bardzo zaawansowanej technologii w celu wykrycia występujących tam anomalii.

ISTOTY Z RASY “PRZED-ADAMOWEJ”  ŻĄDAJĄ PRZEJĘCIA KONTROLI

Zgodnie z tym co Gonzales mi przekazał to ta starożytna technologia, którą odkryto w Iraku należy do tej grupy istot “przed-adamowych”.

Żądają oni natychmiastowego zwrotu tych technologicznych artefaktów, postrzegając je jako swoją prywatną własność.

Pewne frakcje, które weszły w posiadanie ich nie zamierzają im ich oddać.

Są to te naziemne grupy powierników Kabala, które wysłał on w imieniu ocalałych z rasy “przed-adamowej”. Gdy zobaczyli te skarby, wpadli w rodzaj kosmicznego ekwiwalentu “gorączki złota”.

To co w dalszym stopni komplikuje sprawy jest to, że istnieją dwie linie rodów królewskich wśród tych istot “przed-adamowych”.

Pozostają one ze sobą w ścisłej rywalizacji odnośnie sprawowania kontroli finansowej oraz politycznej w przeróżnych państwach.

Wspomniałem o tym poprzednio, że wszyscy ludzie których obecnie nazywamy istotami “przed-adamowymi” posiadają charakterystykę psychopatycznej osobowości zgodnie z naszymi normami definiującymi to określenie.

Wysokie, mitrowe nakrycie głowy, które nosi każdy w Watykanie jest jednym ze sposobów na ukrycie się podczas jednoczesnego operowania w naszym społeczeństwie.

Ocalałe istoty “przed-adamowe” posiadają najwidoczniej niebieskie oczy. Ilustracja przedstawiona tylko w celach poglądowych.

vatican_miter_hat

OSŁABIENIE KOALICJI KABALA

Gonzales stwierdził, że te kłótnie wokół ruin istot “przed-adamowych” oznaczają oczywiste osłabienie “koalicji” Kabala.

Rozłam w strukturach władzy tych globalnych syndykatów jest wykorzystywany przez Sojusz.

Wydaje się, że wiele grup Kabala widzi już fakt, że ich cała organizacja zostanie wyeksponowana i doprowadzona przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

Rewelacje o których David wspomniał w Części I tego artykułu nie pojawiły się przez przypadek. Są one bezpośrednim wynikiem ciężkiej pracy Sojuszu poprzez ich agentów np. takich jak Wikileaks.

Wielu z tych ludzi sprawia wrażenie stawiać się na pozycji współpracy z Sojuszem podczas oskarżycielskiej fazy tej operacji.

To oczywiście bardzo nam pomaga.

Razem z Davidem z uporem powtarzamy, że wszyscy informatorzy powinni być postrzegani jako bohaterowie. Jest niezmiernie ważnym, abyśmy nie popadli w mentalności “polowania na czarownice”.

PROBLEMY Z PAMIĘCIĄ

W tej chwili naszej konwersacji kamienna konsola znajdująca się za nim zaczęła mrugać ukazując różne symbole w przeróżnych kolorach światła. Skierował swoją uwagę na ten panel i zauważyłem również Majów wchodzących do naszego pomieszczenia.

Wszyscy  trzej podeszli do unoszącej się kamiennej konsoli i zaczęli obserwować pojawiające się symbole w powtarzającej się sekwencji.

Gonzales rzucił okiem w moim kierunku i zapytał mnie czy ciągle doświadczałem problemów z moją pamięcią. Odrzekłem, że rzeczywiście odnotowałem trudności w zapamiętywaniu takich rzeczy, jak np. urodziny moich dzieci itp.

Wtedy jego czoło nieznacznie się zmarszczyło. Odpowiedział, że musi to skonsultować z Majami, aby zobaczyć czy mogą mi zaoferować jakąś pomoc.

Następnie szeroko się do mnie uśmiechnął gdy zauważył niebieski orb wlatujący do pomieszczenia i zygzakujący tuż przy mojej klatce piersiowej. Kontynuował ten uśmiech i jednocześnie zaczął mi machać na pożegnanie ręką.

corey_sphere

Zostałem zabrany z powrotem do mojego pokoju gościnnego i ponownie położyłem się na kanapie i zasnąłem.

KOLEJNE SPOTKANIE Z “WYGNAŃCAMI” 

W ciągu następnych kilku dni próbowałem nadać sensu temu co się ostatnio wydarzyło. Usiłowałem medytować nad tymi doświadczeniami w nadziei, że uda mi się przypomnieć co wydarzyło się podczas gdy byłem przesłuchiwany.

W następną sobotę, jednakże, kolejne spotkanie z kobietą od “Wygnańców”, która zaimplementowała mi załączniki w postaci istot-szpiegów jakiś miesiąc wcześniej całkowicie wyprowadziło mnie z równowagi.

Było to bardzo nieprzyjemne doświadczenie gdy obudziłem się w jej towarzystwie w pokoju hotelowym, w którym zatrzymałem się wraz z moją rodziną. Każdy twardo wtedy spał podczas gdy to miało miejsce.

Była ona wysoce niepożądanym gościem. W chwili gdy zorientowała się, że jestem świadom tego co się dzieje, zdołała mnie ponownie wprowadzić w stan uśpienia.

Ciągle jeszcze dochodziłem do siebie po usuwaniu tego załącznika istot-szpiegów przez Ka Aree co miało miejsce kilka tygodni wcześniej.

Podczas odzyskiwania zdrowia Ka Aree kontaktowała się ze mną kilkakrotnie, aby powiedzieć mi, że moje wibracje są wytrącone z równowagi i przez to mają oni trudności z dotarciem do mnie.

Pict 01

Wiele z tego jest powiązane z usuwaniem tych istot z mojego ciała astralnego lecz niektóre z tych problemów mają związek ze złością, którą ciągle odczuwam w kierunku pewnych osób, z którymi pracowałem.

Ciągle jeszcze nosiłem w sobie urazę oraz rozgoryczenie po moim poprzednim spotkaniu z “Wygnańcami” oraz po tych wszystkich tygodniach, które zajęły Ka Aree, aby mi powiedzieć o tym załączniku.

Obecnie znalazłem się “twarzą w twarz” z tą samą kobietą z grupy “Wygnańców”. Zazwyczaj bardzo wcześnie rano wstaję, aby wykonać moją pracę podczas gdy moja rodzina ciągle jeszcze śpi.

NIEPROSZONY GOŚĆ

Siedziałem na sofie z laptopem znajdującym się na stoliku.

Nagle poczułem jak otoczenie wokół mnie elektryzuje się i spojrzałem na ścianę gdzie był mój kominek. Ściana ta zaczęła marszczyć się i zaginać.

Szybko wstałem i cofnąłem się na drugą stronę stolika odgradzając się nim od ściany.

Zaraz tam gdzie ściana marszczyła się i wyginała do wewnątrz wyszła z niej ta sama blondynka.

marra-banished

Była wyższa niż początkowo pamiętałem – około 7 – 10 cm wyższa niż ja i była bardzo skąpo ubrana.

Powiedziała: “Nie bój się, mam na imię Mara i nie zrobię ci krzywdy”. Ja stałem tam ze szczęką opuszczoną ze zdziwienia patrząc na nią z niedowierzaniem.

Byłem tak samo zaintrygowany jak i wystraszony po tym naszym ostatnim spotkaniu. Wyczuła to co działo się w moim wnętrzu i uśmiechnęła się, tak jakby sprawiało jej to przyjemność.

marra-banished-close

Przymrużyła nieco oczy i uśmiechnęła się jeszcze szerzej i zaczęła poruszać się w moim kierunku. Przede mną miałem stolik z kawą a za mną znajdowała się kanapa narożna.

Właśnie myślałem o drodze ucieczki gdy nagle znikąd błysnęło krystalicznie białe światło.

W SAMĄ PORĘ

W chwili gdy moje oczy przystosowały się do nowego otoczenia, natychmiastowo zobaczyłem Ka Aree i dwóch mężczyzn z grupy Anshar podchodzących do Mary, która miała teraz wystraszony i zszokowany wyraz twarzy.

Spojrzałem wokoło i zauważyłem, że znajdowaliśmy się w mniejszym pomieszczeniu z kopułą, którego drzwi były zakryte polem siłowym wytworzonym z “trwałego światła”. Zostałem przetransportowany portalem do miasta Anshar, znajdującego się wewnątrz Ziemi.

Dwóch mężczyzn wyprowadziło Marę z pomieszczenia w swojej eskorcie po czym udali się wzdłuż korytarza. Ciągle jeszcze odczuwałem strach i niepokój w rezultacie traumatycznego spotkania z Marą w moim domu.

Ka Aree zbliżyła się do mnie szybko, położyła swą rękę na moim policzku i spojrzała mi w oczy.

Natychmiastowo zacząłem uspokajać się i mój gwałtowny oddech i bicie serca zaczęły spadać. Spytałem się jej dlaczego “Wygnańcy” powrócili i jakie były jej intencje względem mnie.

Ka Aree powiedziała mi, że jej intencje nie były całkiem szczere i interweniowali z bardzo poważnych powodów.

DECYDUJĄCĄ SPRAWĄ JEST POZOSTAWANIE W SPOKOJU ORAZ W MIŁOŚCI

Następnie powiedziała mi, że Mara nie będzie mnie już więcej niepokoić lecz muszę uważać na innych ludzi z jej grupy, gdyż w końcu zaczną jej szukać.

Spytałem co się stanie z Marą? Ka Aree oznajmiła mi, że zostanie ona zahibernowana aż do czasu gdy nadchodzące wydarzenie w pełni zakończy się.

Wtedy uściskała mnie i położyła obydwie swoje ręce na moich ramionach.

Spojrzała mi w oczy i dodała, że muszę odpuścić sobie gniew w kierunku pewnych osobników z którymi współpracuję i muszę zacząć koncentrować się na zrównoważeniu moich wibracji.

Wtedy wysłała mi ten swój szeroki zaraźliwy uśmiech, poklepała mnie po ramieniu i powiedziała, że wysyła mnie z powrotem do domu.

Ciągle byłem jeszcze trochę zszokowany i zdezorientowany spotkaniem z Marą i jestem pewny, że moje oczy pokazały to.

PRZYWRACANIE DO RÓWNOWAGI MOICH WIBRACJI 

Po kolejnym krystalicznym błysku światła znalazłem się w tym samym miejscu co przed przetransportowaniem mnie przez portal.

Od czasu moich ostatnich aktualizacji wywiadowczych trzykrotnie dostarczano mnie na spotkania z Raw-Tear-Eir.

Każde z tych spotkań związane było z przywracaniem mnie do stanu równowagi wibracyjnej oraz z frustrującym zachowaniem i działaniami pewnych ludzi w moim otoczeniu.

Podczas tych wizyt zdołałem zaobserwować tę kosmiczną scenę i zauważyłem, że te gigantyczne niebieskie sfery stały się wyraźnie bardziej przeźroczyste.

Tych dziewięć metalicznych sfer znajdowały się mniej więcej w tej samej pozycji na jakiej widziałem je kilka tygodni wcześniej.

SPOTKANIA Z SOJUSZEM ZIEMSKIM

W tym czasie zbliżaliśmy się nieubłaganie do amerykańskich wyborów prezydenckich, które rzeczywiście były “najbardziej kontrowersyjną i złośliwą bitwą polityczną w całej amerykańskiej historii” – jak to David ujął we wstępie Części I.

Powiedziano mi już wiele miesięcy temu, że Sojusz TPK wspierał dwóch kandydatów: Bernie Sandersa lub Donalda Trumpa w celu doprowadzenia do zwycięstwa jednego z nich.

Obydwaj ci faceci zdają sobie sprawę z istnienia Kabala i nie są jego częścią oraz pragną obserwować jak jest on obalany dla dobra ludzkości.

Na kilka dni przed wyborami kilku pewnych sprzymierzeńców z FBI, DHS i FEMA ponownie skontaktowało się ze mną.

Byli bardzo podekscytowani gdyż ich dane wskazywały na to, że Trump najprawdopodobniej wygra wybory.

ATAK HACKERSKI SPANIKOWANEGO KABALA

Następna faza kontaktu z informatorami rozpoczęła się kilka dni po tym jak opublikowałem moje ostatnie aktualności wywiadowcze.

Trzy komputery, których używałem do pracy zaczęły zgłaszać ostrzeżenia o intruzach. Odłączyłem je z Internetu przeprowadziłem na nich kilka standardowych skanów bezpieczeństwa z powodu nadmiaru ostrożności.

Odkryłem, że grupy Kabala najwidoczniej znajdowały się w stanie paniki od kilku dobrych tygodni w miarę jak coraz więcej informacji dotyczących ich zaangażowania w pedofilię i w kręgi niewolnictwa seksualnego wyciekało do sieci.

Wycinają oni również organy wewnętrzne swoim nieletnim ofiarom, aby sprzedawać je na czarnym rynku. Jest to tylko kilka zbrodni z całej ich palety jakie popełnili dotychczas.

FBI MA JUŻ DOŚĆ

FBI prowadziło po cichu dochodzenie o tych godnych ubolewania zbrodniach od kilku dekad. Osobisty informator Davida potwierdził mu to niezależnie ode mnie a widzieliśmy już w Części I, że obecnie zaczęto publikować te dane.

Grupy dochodzeniowe FBI dostarczyły już w przeszłości te wszystkie dowody przed oblicze Prokuratury Generalnej tylko po to, aby dowiedzieć się, że mają umorzyć te śledztwa.

Wkrótce po tym ludzie z FBI uzmysłowili sobie to, że zanim ci przestępcy będą mogli być doprowadzeni przed oblicze sprawiedliwości będą musiały nastąpić pewne poważne zmiany (w strukturze władzy, przyp. tłum.).

Czym głębiej prowadzili to dochodzenie tym bardziej znane i związane z władzą osoby zaczęły wypływać na powierzchnię.

Wszystko wskazuje na to, że w kręgi niewolnictwa seksualnego i pedofilii zaangażowana jest prawie jedna trzecia każdej działającej dla rządu organizacji w USA i w Unii Europejskiej.

Zostało stwierdzone, że jakiekolwiek próby wniesienia oskarżenia napotkają ogromne przeszkody.

JEST TO JEDEN Z POWODÓW DLA KTÓRYCH SOJUSZ FAWORYZUJE TRUMPA

Wydaje się to być jednym z głównych powodów dla których FBI stanęła za Donaldem Trumpem w procesie wyborów prezydenckich.

Wiedzieli oni, że Sojusz wspiera wygraną Trumpa jako kolejnego prezydenta. FBI było już od jakiegoś czasu świadome istnienia Sojuszu.

Ludzie w FBI wierzą, że gdy Trump wygra wybory to dostaną w końcu szansę na pokazanie tych wszystkich dowodów Prokuraturze Generalnej, która w rzeczywistości rozpocznie proces oskarżenia.

Były to paskudne wybory, które spowodowały ogromną ilość niepokoju u ludzi po obydwu stronach politycznych partii.

pieczenik

POPRZEDNI SPRZYMIERZEŃCY POWRÓCILI W OSTATNIEJ CHWILI

Od czasu gdy pokazałem swoją twarz opinii publicznej to kilka mich kontaktów w FBI, DHS i FEMA zerwało ze mną łączność ze względu na surowe kary nałożone na informatorów przez administrację Obamy.

Dzień przed wyborami cała trójka skontaktowała się ze mną ponownie i powiedziała mi, że Trump wygra.

Następnie podzielili się ze mną całkiem sporą ilością informacji na temat wspomnianego powyżej dochodzenia.

NIE BYŁEM DO KOŃCA PRZEKONANY

Muszę się przyznać do tego, że dość sceptycznie podchodziłem do rzekomej wygranej Trumpa a wszystkie te szczegóły przekazane mi odnośnie kręgów pedofilii przepełniły mnie obrzydzeniem.

Również bardzo podejrzliwie podchodziłem do faktu, że wszyscy trzej informatorzy skontaktowali się ze mną, aby podzielić się wiadomościami zaraz po tym jak ostrzeżono mnie o nadchodzącej kampanii dezinformacyjnej przeciwko wszystkim informatorom donoszącym na temat TPK.

Było dla mnie jasnym, że muszę przebadać te źródła informacji ponownie.

CZAS NA POGRUPOWANIE INFORMACJI

Następnej nocy byłem zszokowany tak samo jak i wszyscy inni gdy zobaczyłem, że Trump rzeczywiście wygrał wybory.

Byłem w stanie potwierdzić z innych źródeł, że wszyscy ci trzej osobnicy nie próbowali mnie zdyskredytować. Następnie skontaktowałem się z nimi w celu pełnego odbioru danych.

Odkryłem to, że Soros jest przesłuchiwany przez FBI za wszystkie czyny, które popełnił wiele lat przed wyborami oraz za jego zaangażowanie w obecnych zamieszkach.

Obama najprawdopodobniej nie zgodzi się objąć ułaskawieniem Hillary Clinton jeśli zachowa się choć trochę jego dziedzictwa prezydenckiego.

Wydaje się, że Trump i Obama rozważają tę opcję lecz wątpię czy dojdzie ona do skutku po tych wszystkich powiązaniach Clinton z POTUS (President of the United States), które wciąż wychodzą na jaw.

Humory w kierunku osób u władzy są obecnie bardzo niespokojne. Nie powinno się to zdarzyć.

Próbowali oni przekręcić wyniki wyborów lecz nie docenili frekwencji zwolenników Trumpa.

David przechwycił zrzut ekranowy pierwszej strony artykułu opublikowanego na stronie Huffington Post w dniu elekcji, która obecnie kontrolowana jest przez korporację Verizon. Pokazuje on 98% szans na wygraną Hillary i tylko 1.7% szans dla Trumpa.

huff_election_98

huff_election_98_pg

HACKOWANIE SYSTEMU ZLICZAJĄCEGO GŁOSY NIE BYŁO WYSTARCZAJĄCE

Okazało się, że tak wiele osób głosowało na Trumpa, że cała sieć maszyn do głosowania należących do Sorosa i ich “usterki” okazały się całkowicie bezużyteczne w ich próbie zawłaszczenia sobie wyborów.

Obliczali oni, że zmiana w przybliżeniu jednego głosu na 100 na korzyść Hillary w “chwiejnych” stanach będzie wystarczające, aby osiągnąć sukces – pomylili się.

clitnon-soros

Bardzo jasno powiedziano mi, że Soros sfinansował większość zamieszek odbywających się obecnie. Odbywa się również mnóstwo ataków odwetowych na Rosjanach ze strony grup Kabala.

Odkryłem również, że obecne sprawy między Sojuszem a Kabalem idą bardzo wyboistą drogą. Nie spodziewali się oni utracić pozycji POTUS.

OBRZYDLIWE WIADOMOŚCI

W Części I David ujawnił, że Dr. Steve Pieczenik przyznał się, że to Sojusz stał za wyciekiem maili dotyczących skandalu “Pizzagate”. Doskonale zdawali sobie oni sprawę z tego co robili oraz z najlepszego czasu kiedy upublicznić je.

Cała populacja USA jest w ten sposób przygotowana na zetknięcie się z obrzydliwymi informacjami dotyczącymi wpływu wywieranego na każdy szczebel Amerykańskiego Rządu.

Odkryjemy wtedy jak wiele wpływowych figur (po obu stronach partii politycznych) w USA i w UE jest częścią tego gigantycznego kręgu pedofilskiego. Ta organizacja niewolnictwa seksualnego jest również używana jako urządzenie do szantażowania ludzi u władzy, aby wpłacali oni ogromne kwoty pieniężne jak i również na wywieranie na nich wpływu odnośnie przegłosowywania ustaw.

nambla

W momencie gdy ta bardzo nieprzyjemna prawda wyjdzie na jaw to społeczeństwo będzie gotowe na jeszcze więcej prawdy i wyjdą oni na ulicę, aby upomnieć się o to.

W chwili gdy zobaczymy jak wiele ukrywa się “pod powierzchnią” oraz, że jest to tylko “wierzchołek góry lodowej” to nigdy więcej nie będzie łatwo ukryć jakiejkolwiek grupie u władzy faktu kontrolowania ludzi.

ODWIEDZINY DRONA

Wkrótce po tym jak uzyskałem te wiadomości moja żona o godzinie 1 po południu Czasu Centralnego zauważyła drona latającego na tyłach naszego domu gdy wychodziła na ogród.

Gdy wybiegłem na zewnątrz to zauważyłem białego drona latającego wokoło i bacznie badającego nasz dom oraz płytę parkingu znajdującą się za naszym domem.

white_drone

Obraz wykonany w celach poglądowych i nie odzwierciedla on tak jak dron naprawdę wyglądał.

Nagle bardzo szybko odleciał najwidoczniej do strefy startowej, która musiała być dość daleko.

Dowiedziałem się ostatnio o podobieństwach pomiędzy dronami a pojazdami napędzanymi elektro-grawitacją.

W dalszej części tych informacji dowiedziałem się, że niektóre z tych egzotycznych statków latających są kontrolowane przez urządzenia podobne do padów do gier lub przez inne zdalnie kontrolowane kontrolery.

CZĘŚĆ SCENARIUSZA “UJAWNIENIA SZCZĄTKOWEGO” OBEJMUJ POJAWIANIE SIĘ DRONÓW O DUŻYCH ROZMIARACH

Powiedziano mi, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy niebo wypełnione tymi trzy lub czterosilnikowymi samolotami, które wyglądają bardzo podobnie do dronów tak popularnych w tym czasie.

Powiedziano mi również, że trzy/czterosilnikowe helikoptery będą praktycznie całkowicie zautomatyzowane i wyposażone w bardzo zaawansowany system antykolizyjny wraz z autopilotem.

Scenariusz ten będzie odgrywany jako część ograniczonego ujawnienia szczątkowego. Kabal ma nadzieję ukryć w ten sposób fakt o istnieniu antygrawitacji, która ma zostać upubliczniona później.

Przekazano mi informacje, że te motory i śmigła w tych dronach będą zamienione na technologię antygrawitacyjną w chwili gdy zostanie ona odtajniona i oddana do użytku publicznego.

Samoloty te będą używane przez sporą część wojska, policji oraz przez różne działy przemysłu cywilnego.

large_4rotor_drone

ZAINTERESOWAŁO MNIE TO TAK, ŻE ZAKUPIŁEM SWOJEGO DRONA

Moje zainteresowanie tym tematem osiągnęło tak wysoki poziom, że postanowiłem zakupić takiego drona, aby nauczyć się jak nim latać.

Z powodu tego, że kupiłem jednego z tańszych to nie posiadał on systemu GPS i wszystko co udało mi się zrobić to poobijać go raz za razem o różne przeszkody.

Nie sądzę, aby było zbiegiem okoliczności to, że zaraz po tym jak kupiłem swojego drona inny obcy dokonywał misji zwiadowczej wokół mojego domu.

Odwiedziny te odbyły się tego samego tygodnia gdy kupiłem to tanie urządzenie w lokalnym sklepiku z zabawkami elektronicznymi i tylko 12 godzin po tym jak opublikowałem moje najświeższe doniesienia.

REWOLUCJA W CIENIU

Jeśli czytaliście moje ostatnie doniesienia to wiecie o tym, że w cieniu odbywa się rewolucja w USA oraz jest ona wspierana przez Sojusz Ziemski.

Tak wiele z tych bitw odbywa się w tle oraz w Internecie, że dopiero teraz zaczynamy zauważać to wszystko gdy przeciska się do opinii publicznej.

anonymous_matrix

Uważam, że wszyscy powinniśmy medytować w celu płynnego przejścia i w celu zaistnienia Pełnego Ujawnienia dla całej ludzkości.

Nigdy wcześniej masy nie były tak bardzo rozdrażnione korupcją, która odbywa się jawnie na naszym widoku bez żadnych konsekwencji.

Jesteśmy świadkami początku wielkiej transformacji. Ból z pewnością będzie się nasilał lecz końcowy efekt powinien udowodnić, że był on tego wart.

Jeśli zdołamy przejść przez ten czas z honorem to wejdziemy Renesans Świadomości, z którego odzierano nas przez całe milenia.

ANTARKTYKA I KAPITULACJA KABALA 

Przeróżni liderzy polityczni i religijni regularnie odwiedzają Antarktykę przez ostatni rok.

Przyczyną tego są najnowsze znaleziska archeologiczne. Oprowadza się ich podekscytowanych wśród tych wykopalisk.

Zgodnie z różnymi źródłami Kabal planuje uciec na jakieś wyspy takie jak Nowa Zelandia lub pewne obszary Afryki Południowej lub na Antarktykę.

Jeśli tak się zdarzy to może to być sygnał dla Sojuszu, że kluczowe figury Tajnych Syndykatów Ziemskich przygotowują się na ucieczkę przed sprawiedliwością od strony rozgniewanych Amerykanów.

Kabal myślał, że ponownie uda mu się ukraść wybory prezydenckie i uniknąć przeznaczenia. Jak widać mylił się.

secretary_kerry_looks_at_icebergs_fro_the_bridge_of_the_hdms_thetis_after_it_pulled_out_of_the_port_of_ilulissat_greenland_27184414094

sd_111116_kerry

Prawdopodobnie jednym z najdziwniejszych rozwojów tej sytuacji było to, że John Kerry, dyplomata najwyższego szczebla, poleciał na Antarktykę w dzień wyborów:   http://www.rferl.org/a/us-top-diplomat-kerry-…/28098262.html

Buzz Aldrin również odwiedził te starożytne ruiny lecz coś wywołało u niego pewne niedomagania i musiał on opuścić ten obszar przed planowanym powrotem.

UWAGA: Pozostańcie w kontakcie – Część III zostanie opublikowana wkrótce.

Autorzy: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Corey Goode – jest informatorem (z ang. whistleblower), który w serii rozmów przeprowadzanych z Davidem Wilcockiem w programie Cosmic Disclosure w Gaia TV ujawnia dotychczas nie znane opinii publicznej wydarzenia dotyczące działalności ludzi oraz istot pozaziemskich w naszym Układzie Słonecznym. 

Strona źródłowa: http://www.spherebeingalliance.com/blog/endgame-part-ii-the-antarctic-atlantis-and-ancient-alien-ruins.html  

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 12129 - Today Page Visits: 2