Zdemaskowanie grup Kabala jest bliższe niż kiedykolwiek wcześniej. Prawda eksploduje przez cały Internet w miarę jak upowszechnia się prowadzone przez cywilów dochodzenie.

Czy w celu odwrócenia uwagi mass ludzkich grupy Kabala pokuszą się o “desperacki ruch” (Hail Mary Pass), aby uniknąć spadającego na nich ukropu? Czy ich finałowym ruchem może być naprawdę Ujawnienie?

Co jeśli to wcześniej zaplanowane Ujawnienie obróci się w coś znacznie bardziej epickiego i zaskakującego niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić?

Aby rozpocząć naszą opowieść, najpierw musimy ujawnić jak szybko grupy Kabala obecnie spadają na ziemię.

Dopiero wtedy zobaczymy, że nie mają oni innego wyjścia jak tylko wykonać ostateczny ruch w końcowej fazie tej gry.

David Wilcock: Część Pierwsza 

ZDUMIEWAJĄCE, NOWE FAKTY ZAWARTE SĄ W TYM SPRAWOZDANIU

Ujawnienie nadchodzi dużymi krokami. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak wiele namacalnych znaków postępu w kierunku nieuniknionego przełamania impasu.

Ostatnie doniesienia z najtajniejszych poziomów tuszujących zjawisko UFO są najbardziej fascynujące jakie kiedykolwiek widziałem.

Jeśli okażą się one prawdziwe to będzie to oznaczało, że znajdujemy się w przededniu zaistnienia najbardziej znaczących wydarzeń w naszej całej znanej nam historii.

Niektóre kosmiczne, zmieniające postać całego świata informacje być może już niedługo zostaną nam podrzucone z “oficjalnych” źródeł, działających na rzecz scenariusza “Ujawnienia Szczątkowego”.

Może to obejmować potencjalnie rewelacyjne publikacje o istnieniu zdumiewających,  bardzo zaawansowanych budynków oraz całych miast odkrytych pod lodami Antarktyki.

02-antarctica-under-the-ice-final

NA CAŁYM ŚWIECIE …

Wyobraźmy sobie, że budzimy się pewnego dnia i widzimy super-futurystyczne ruiny znajdujące się na Antarktyce, które są pokazywane w mediach.

Nie będzie to ukazywane w programie “Starożytni Kosmici” lub na innych alternatywnych stronach internetowych, lecz na każdym głównym kanale platformy mass mediów na całym świecie.

Wyobraźmy sobie dziennikarzy oraz przedstawicieli wojskowych omawiających te odkrycia w ujęciach prosto ze sceny wydarzeń.

Wydarzenie tej wagi może pochłonąć nasze umysły nawet bardziej niż katastrofa z 11/09/2001 roku (“atak terrorystyczny” na WTC, przyp. tłum.).

Elity rządzące będą miały nadzieje, że nowe definicje całkowicie zmienią postać naszego pojmowania cywilizacji i sprawią, że bez znaczenia będą wiadomości poprzedzające je.

DOPIERO TERAZ MOŻEMY O TYM ROZMAWIAĆ

Corey Goode uświadomił nam istnienie ruin na Antarktyce jakieś trzy miesiące temu i nie uzyskał nawet pozwolenia na to, aby powiedzieć o tym co się dzieje Davidowi.

Dopiero teraz otrzymaliśmy przyzwolenie na uwolnienie tych wszystkich krytycznych, bardzo delikatnych danych do opinii publicznej.

Od tamtego czasu nazbierało się bardzo dużo informacji, tak więc aktualizacja ta z pewnością będzie dość “długą lekturą” – jednak jest tego warta.

W celu przygotowania gruntu dla tych niezwykłych, nowych doniesień informacyjnych w Części Drugiej, jest bardzo ważnym, aby najpierw opisać “pochodzenie” tych wszystkich obecnych wydarzeń przez pryzmat których będziemy postrzegali precedens ujawnienia.

Pełen zakres natury groteskowości tej ukrytej grupy, która ukrywała przed nami prawdę przez tak długi czas w końcu zaczyna wychodzić na światło dzienne.

03-fallen_angel_dc

ZEJDŹMY NA ZIEMIĘ

Wybory prezydenckie w 2016 roku były bez wątpienia najbardziej kontrowersyjną i złośliwą bitwą polityczną w amerykańskiej historii.

Było to bardzo głęboko omawiane przez niemalże całe spektrum politycznych partii, tak więc przejdźmy teraz tutaj do szczegółów.

W końcowym etapie głosowania nagle z nikąd pojawiła się tajemnicza grupa “Prop or Not” i opublikowała McCarthy-owską listę “fałszywych” informacji na stronie internetowej, rzekomo będącej pod kontrolą “rosyjską”.

Główny nurt mass mediów zachowywał się tak, jakby “lista informacyjna” miała rangę wynalezienia koła przez człowieka.

Natychmiastowo zaadoptowano faszystowskie/orwellowskie określenie “Fake newsy” w ich pochwalnym hymnie “Real-newsów”.

Każdy odnośnik na finałowej czarnej liście stron internetowych – w sumie ponad 200 – jest już blokowany lub usuwany z dostępu online przez Facebooka, Google, Apple, Snapchat i innych.

[AKTUALIZACJA: Jest to bezpośredni atak na wolność słowa. Strona internetowa Infowars w odpowiedzi opublikowała 7-go grudnia swoją własną listę Fake-newsów ]

04-fakmputer-900-1

WIELKA CHŁOSTA

Zgodnie ze stroną internetową Glenna Greenwalda “The Intercept”, “rosyjska” lista dezinformacyjna na stronie “Prop or Not” zawiera: WikiLeaks, Drudge Report, również krytyczną pod adresem Clintonów lewicową stronę Truthout, Black Agenda Report, Truthdig, Naked Capitalism jak i również liberalne zakątki takie jak antiwar.com i Ron Paul Institute.

Dziennikarz piszący artykuły dla New Yorkera podgrzał atmosferę odnośnie strony “Prop or Not” mówiąc, że ich definicja “Fake newsów” “obejmuje krytykę USA, Baracka Obamy, Clintonów, Unii Europejskiej, Angeli Merkel, NATO, wydarzeń na Ukrainie, “Żydów”, sojuszników USA, głównego nurtu medialnego, Demokratów, ruchów centroprawicowych, centrolewicowych i wszystkich innych umiarkowanych odłamów”. 

“Oczywistym jest, że zgodnie z tymi kryteriami można włączyć w to będące pod kontrolą Państwa Rosyjskiego organizacje dziennikarskie jak np. “Russia Today” a także prawie każdą inną agencję dziennikarską na świecie, włączając w to “Post”.” 

Witryna internetowa “Activist Post”, jedna z wielu stron internetowych nazywanych “Fake News” głosi: “Żyjemy w emocjonującym czasie gdzie jesteśmy częścią “powstania mamutów” podczas którego jedyny słuszny aparat Stanów wskazał informację jako swojego głównego wroga i potwierdził, że musi zrobić wszystko co w jego mocy, aby utrzymać swój niepewny monopol na głoszenie prawdy.” 

SAMI MUSIMY ZADECYDOWAĆ CO JEST PRAWDĄ 

Dopiero teraz jesteśmy świadkami bardziej uwidocznionych form tuszowania, takich samych jakie ukrywały prawdę o zjawiskach UFO przez ponad 80 lat – konsekwentnie uznające wszelkie dowody o tym zjawisku jako “Fake News”.

Prywatne media Stanów zaangażowały się już na samym początku w operacje psychologiczne czyli “psyops”, aby zdyskredytować świadków oraz informatorów.

[AKTUALIZACJA: Nasza stacja telewizyjna Gaia również dostała się na listę “Fake News”! W taki sposób dowiadujecie się, że sprawy traktujemy poważnie! Dziękujemy “Prop or Not” za nadzorowanie listy “rekomendowanych artykułów”!]

05-fake-ufo-7

Internet zapoczątkował erę w której to my ludzie decydujemy o tym jakie wiadomości będziemy konsumowali a następnie musimy włożyć trochę wysiłku, aby się od nich nie uzależniać.

Jeśli podmioty takie jak Facebook zaczną tłumić odnośniki, które odbiegają od rządowej propagandy “Realnews” to musimy działać jeszcze wytrwalej, aby uniknąć uzależnienia się od nich.

CO DOKŁADNIE MASZ NA MYŚLI MÓWIĄC “FAKE”?

Zgodnie z tą definicją również dokumenty Snowdena będą uznawane za “fake” (podrobione, fałszywe) – jednakże, operacje które one ujawniają są tak poważne jak atak serca.

Strona internetowa “Global Research” błyskotliwie ujęła to 1-go grudnia 2016 roku:

“Redaktorzy i autorzy [głównego nurtu mass mediów], którzy tworzą te wszystkie artykuły wydają się nie zauważać faktu, że ich publikacje jedna za drugą uwięzione są w gigantycznym kłamstwie. 

Począwszy od roszczeń dotyczących irackiej “broni masowego rażenia”, które usprawiedliwiły bezprawną inwazję oraz okupację tego państwa w 2003 roku, przez ostatnią propagandę wspierającą pro-kolonialistyczne wojny w Libii i Syrii, a kończąc na wzrastającej liczbie zabójstw dokonanych w różnych państwach przy użyciu dronów. 

Wszystko to zostało usprawiedliwione “prawam człowieka” oraz “wojną z terroryzmem”. 

“Nie istnieje na całym świecie instytucja bardziej przystosowana do produkowania Fake news”niż amerykański nurt kontrolowanych-mediów.” 

PIZZAGATE

“Real-news” nie są niczym innym jak tylko ostatnim wysiłkiem, aby utrzymać te pozostałe 15% ludzi, którzy ciągle jeszcze słuchają prowadzone przez Stany media korporacyjne.

Prawdopodobnie jednym z celów, który był namierzany z prawdziwą furią przez “Real-news” jest coś co nazywane jest “Pizzagate”, co wywołało burzę na Internecie, szczególnie na stronie You Tube – oglądanej przez wiekowe pokolenia.

06-pizza-breitbart

Rozpoczęło się to od tego, gdy pewne specyficzne frazy związane z pożywieniem takie jak: pizza, hot-dog, ser, makaron, sosy, lody i orzechy włoskie zaczęły się często pojawiać w ujawnionych przez WikiLeaks mailach wysyłanych do powiązanego z Clintonami Johna Podesty.

A pełen zakres tego … jest to tak daleko jak możecie się zagłębić w ten artykuł bez ryzyka natknięcia się na pewne bardzo bulwersujące informacje, które być może będą dla was nowością.

Jeśli to co czytacie tutaj powoduje w was wzburzenie (co jest ciagle jeszcze bardzo łagodne w porównaniu do wielu innych filmów), proszę przeskoczyć do rozdziału KŁAMIĄ JAK Z NUT i wrócić do pominiętych części później.

Jeśli oskarżenia te są prawdziwe, to jesteśmy winni to tym wszystkim ofiarom, aby zebrać siły i spojrzeć prawdzie w oczy.

POUFNE ZNAKI GRAFICZNE ODKRYTE PRZEZ FBI

Odkrycie tych określeń używanych w swoisty sposób i związanych z jedzeniem bardzo pięknie łączy się z niemalże równoczesnym ujawnieniem przez WikiLeaks dokumentacji FBI z 2007-go roku o tytule: “Symbole I Grafika Używana Przez Pedofilów w celu Ustalenia Preferencji Seksualnych”.

Na podstawie tych dokumentów stworzony został pokaz slajdów zaraz po początkowym ujawnieniu ich przez FBI w 2008 roku. Znaleźliśmy ten pokaz slajdów przez wpisanie kodu: Q-FBI-2200-005-06.

Poniżej przedstawiamy niektóre ze slajdów oraz obrazy z oryginalnego, prawnego dokumentu.

07-symbols-and-logos-used-by-pedophiles-to-identify-sexual-preferencespublic-utility-1-728

08-symbols-and-logos-used-by-pedophiles-to-identify-sexual-preferencespublic-utility-2-728

09-fbi_logos10-fbi_logos211-symbols-and-logos-used-by-pedophiles-to-identify-sexual-preferencespublic-utility-9-72812-symbols-and-logos-used-by-pedophiles-to-identify-sexual-preferencespublic-utility-12-72813-mar31-ps001214-mar31-ps0016

Maile Podesty ujawniono Opinii Publicznej 7-go października 2016 roku i miały one dewastujący wpływ na kampanię wyborczą Hillary Clinton choć na początku przyczyny wydawały się inne.

Sprawozdanie ze strony internetowej The Millenium Report wskazuje: “John Podesta jest nie tylko najlepszym demokratycznym pośrednikiem, informatorem zza “zamkniętych drzwi” i potężnym politycznym czarodziejem, ale także jego zawodowy życiorys od długiego już czasu osadzony jest głęboko w Rządzie Federalnym USA.” 

“[Podesta] był Szefem Personelu Białego Domu za kadencji Billa Clintona w latach dziewięćdziesiątych, doradcą Baraka Obamy i przewodniczącym kampanii wyborczej Hillary Clinton w 2016 roku.” 

ZWIĄZANE Z JEDZENIEM KLUCZOWE SŁOWA UŻYWANE SĄ W FORMIE KODU

Z całkowitej ilości 2060 maili  w zbiorach Podesty jest tam: 149 odniesień do słowa “pizza”, 73 do “hot-dogów”, 85 do “sera”, 78 do “makaronu”, 41 do “sosu”, 84 do “lodów” i 47 do “orzechów włoskich”.

Słowo “mapa”, które odnosi się do wskazówki mogącej zniszczyć cały zbrodniczy krąg jeśli pozostawione jako dowód, np. taki jak DNA, pojawia się tam 917 razy.

Jest to niemalże połowa wszystkich maili.

Słowa te pojawiają się bardzo często w bardzo dziwnym kontekście, nie mającym żadnego związku z jedzeniem. Jest to kluczowym elementem skandalu “Pizzagate”.

Samo słowo “pizza” wydaje się być zakodowanym słowem dla partnera seksualnego, szczególnie jeśli jest on nieletni i pojawia się tam 149 razy.

Pomimo tego, że “orzech włoski” pojawia się tam 47 razy w bardzo dziwnych okolicznościach, to równie popularny “orzech nerkowca” nie występuje tam ani razu. Dzieje się tak najprawdopodobniej dlatego, że “orzech włoski” jest zaszyfrowanym słowem a “orzech nerkowca” nie.

Niewinne, niezaszyfrowane słowo związane ze “śmieciowym jedzeniem” (junk food) takie jak “frytki” pojawia się tylko 13 razy. “Koktail lodowy” (milkshake) występuje tam tylko 6 razy.

Słowo “warzywo”  występuje tylko 24 razy, “gruszka”pojawiła się 25 razy, “winogrona” – 6 razy, “awokado”tylko 4 razy a “truskawka” występuje tylko dwukrotnie. Żadne z tych słów, nie niesie za sobą żadnego szyfru.

ZROZUMIENIE ZASZYFROWANYCH SŁÓW

Aparat ścigania oraz zasoby “Urban Dictionary” zidentyfikowały specyficzne określenia, które właśnie wspomnieliśmy: pizza, ser, sos, makaron itd. – jako zakodowane słowa na handel dziecięcymi usługami seksualnymi.

Zakodowane słowa pozwalają ludziom zaangażowanym w tych kryminalnych działaniach na wymyślenie historii tuszującej w przypadku gdyby ich komunikacja została odkryta.

Prostszym i znacznie mniej poważnym przykładem zaszyfrowanych słów byłby student odnoszący się do działki trawki jako do “książki”, rozmawiając o tym przez telefon lub drogą elektroniczną.

Ludzie zaangażowani w działalność kryminalną zawsze mają na uwadze czynnik inwigilacji i używają zaszyfrowanych określeń, aby uniknąć bycia schwytanym lub przynajmniej, aby zmniejszyć to ryzyko.

Prosto brzmiące określenie: “Czytałeś ostatnio jakąś dobrą książkę?” może prowadzić do śmiechu w przypadku naszego hipotetycznego studenta palącego lufkę.

ODSZUKAJCIE TO SAMI

Określenie “pizza” i inne specyficzne wyrazy pojawiają się w bardzo podejrzanych, nie mających związku z jedzeniem okolicznościach setki razy w różnych mailach wysłanych przez przewodniczącego kampanii wyborczej Clinton Johna Podestę i innych.

Poniżej przedstawiamy trzy znaczące przypadki:

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/19018

Rozważam lody, ich zakup oraz konsumpcję za raczej poważny biznes. Nie możemy po prostu od niechcenia szastać nimi w luźnych odniesieniach, szczególnie w połączeniu ze słowem “darmowe”. 

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/30613

Patrzcie i podziwiajcie, zamiast makaronu i wspaniałych sosów, udostępniono nam wyśmienity asortyment, kuszącego sera. Pyszne. 

Oczekuję na powrót moich dzieci oraz wnuków z ich wakacyjnych wycieczek, abyśmy mogli je rozebrać (demolish). 

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/32795

Witaj John, pośrednik znalazł kajdanki (wydaje mi się, że jest na nich mapa mogąca prowadzić do pizzy). Czy to twoje? 

PROWADZENIE PIZZERII JEST CZĘŚCIĄ TEJ KPINY

Jest oczywistym, że posiadanie na własność oraz prowadzenie prawdziwej pizzerii jest częścią tej kpiny, którą uważają oni za zabawną.

Po drugiej stronie ulicy gdzie zlokalizowane są dwie kluczowe “pizzerie”  jest niewielka kafejka nazywana “Terasol”.

15-terasol

W języku hiszpańskim (fonetycznie) oznacza to “Słońce-Ziemia”.

“Tierra” jest Ziemią, a “Sol” Słońcem.

Do niedawna “Terasol” posiadał na swojej stronie internetowej znaczek “Dziewczęca Miłość” zaraz pod zdjęciem gościa-celebrytki, która startowała w ostatnich wyborach prezydenckich.

16-hillary_ped_logo1

Tak. To właśnie tam się on znajdował. Zauważmy również mniejszą rękę wewnątrz tej większej na znaczku graficznym “Dziewczęca Miłość”.

17-terasol_upclose

TERRASOL ZACZYNA KIEŁKOWAĆ 

Dwie inne firmy o tej samej nazwie lecz tym razem z dwoma “r” posiadają również loga niemalże identyczne do tych w bazie FBI.

Gdy zaczniemy wyszukiwać w Google  obrazy “logo terrasol” dane pokazują się niemalże natychmiastowo.

Pierwszy odnotowany przypadek jest firmą “Terrasol Organics” pozornie sprzedającą nic więcej jak tylko kiełki – niewielkie roślinki – dla rynku organicznych artykułów spożywczych w Oregonie.

Tak, ich logo jest bardzo podobne do symbolu “Miłośników Dzieci” ujawnionego w bazie danych FBI.

18-terrasol-logo-medium19-symbols-and-logos-used-by-pedophiles-to-identify-sexual-preferencespublic-utility-6-728

Strona internetowa “Terrasol Organics” w pewnej części mówi: “Jeśli zainteresowany jesteś większą ilością naszego asortymentu proszę skontaktować się w celu uzyskania dalszych informacji, ceny oraz sposobów dostawy.”

To oczywiście nie oznacza, że są oni winni jakiemukolwiek przestępstwu. Miejmy nadzieję, że jest to po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

JESZCZE JEDEN PRZYKŁAD TERRASOL (SŁOŃCE-ZIEMIA) … PRZYPADEK? 

Kolejnym przykładem logo żywcem wyjętym z bazy danych FBI, który natychmiastowo ukazał się w wyszukiwarce Google jest podany poniżej.

Tym razem jest to symbol “Małego Chłopca”:

20-terrasol-sitelogo21-symbols-and-logos-used-by-pedophiles-to-identify-sexual-preferencespublic-utility-3-728

Grafika ta była powiązana przez wyszukiwarkę Google z firmą “Bigbelly International”.  Ta szczególna filia Terrasol działa z Malezji i Singapuru:

22-terrasol_bigbelly

CZYM JEST “BIGBELLY INTERNATIONAL”?

Poniżej przedstawiamy stronę do której zostajesz przekierowany gdy klikniesz powyższe obrazy na Google:

23-bigbelly_website

Logo firmy “Terrasol” z symbolem “Miłośnika Małego Chłopca” pojawia się po przejściu do rejonu Pacyfiku Azjatyckiego/Malezji i Pacyfiku Azjatyckiego/ Singapuru na tejże stronie.

Dlaczego takie logo miałoby się znaleźć w firmach działających dla “Systemu Inteligentnych Nieczystości i Recyklingu … znalezionych we wszystkich pięćdziesięciu stanach USA i w ponad 47 krajach na całym świecie?”

25-bigbelly-total-solution-with-bin

[AKTUALIZACJA: Spójrzmy na cztery półkola w górnej części chmury, czy nie przypomina to kształtem części większego i mniejszego serca ze znaczka “Miłośnik Dzieci”?]

26-symbols-and-logos-used-by-pedophiles-to-identify-sexual-preferencespublic-utility-6-728

BEZPIECZNA UTYLIZACJA NIECZYSTOŚCI

Firma “Bigbelly” Zgodnie z prawem sprzedaje puszki, które wydają się być zaprojektowane znacznie lepiej niż inne dostępne na rynku. To też może być tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

Firmy te mogły znaleźć pewnych partnerów biznesowych i nie mieć pojęcia o jakimkolwiek nikczemnym procederze odbywającym się wewnątrz.

Wzbudza również zainteresowanie fakt, że ich furgonetka sfotografowana jest na tle billboardu z filmem Disneya dla dzieci pt. “Kopciuszek”, który jest sierotą.

27-managed-services

Po lewej stronie furgonetki stoi zakamuflowany mężczyzna w kamizelce odblaskowej i z amerykańską flagą na ramieniu.

Ponad jego figurą możemy zobaczyć słowo “NA ZAWSZE”. Ponad nim jest liczba 21, która symbolizuje wieki pełnoletności.

Po lewej stronie słowa “NA ZAWSZE” na brzegu zdjęcia widoczna jest litera “y” stylizowana tak jak w logo “Disney”.

AKTUALIZACJA: KOPCIUSZEK W PIĄTEK 13-ego

Jeśli naprawdę zamierzacie wejść do “króliczej nory” i pospekulować trochę więcej to spójrzcie na plakat z premierą filmu “Kopciuszek”, która odbyła się 13-go marca 2015 roku.

Zgadza się … jest to piątek 13-ego.

28-cinderella

29-march_13

W JEJ SUKNI MOŻE BYĆ UKRYTA INFORMACJA PODPROGOWA

W moim ostatnio opublikowanym żelaznym przeboju, książce “The Ascension Mysteries” omawiam wszechobecną reklamę podprogową w każdej dziedzinie mass mediów.

Po raz pierwszy zetknąłem się z tym w koledżu poprzez dzieła Prof. Wilsona Bryana Key. Ujawnił on, że ukryty symbolizm wydaje się przeogromną częścią współczesnej reklamy.

Symbolizm ten zazwyczaj przybiera naturę seksualną lub okultystyczną. Byłem przekonany, że w jej sukni musi być ukryty obraz i nie zajęło mi długo, aby go znaleźć. Jej ręce podciągają suknię ku górze i marszczą ją w kształt oka. Wielki księżyc na dole sukni układa się w kształt pomarszczonego uśmiechu trolla. Cała główna część tej sukni poniżej cienkiego pasa jest jego głową.

30-cinderella_mouth

Zagięcia na materiale nadają jej wyglądu podobnego do psich wąsów a cała ta kreatura jest wystarczająco duża, aby połknąć ją na raz.

Aby dowiedzieć się więcej poczytajcie sobie cały artykuł na stronie internetowej MIT odnośnie badań Prof. Wilsona Bryana Keysa . Gdybym mógł to w mojej ostatniej książce “The Ascension Mysteries” zacytowałbym prawie wszystko z tego artykułu, jednak natrafiłem na “ścianę” klauzuli “uczciwego użytkowania”. Poniżej przedstawiam wyciąg z tekstu:

 “Kluczowym faktem tutaj jest to, że te wiadomości (podprogowe) nie pojawiają się przez przypadek ani nie jest to żaden zbieg okoliczności w wyniku działania jakiegoś artysty. Agencje reklamowe poświęcają około pięciu miesięcy i wydają ponad 50 tys. dolarów na dopracowanie każdego szczegółu w poszczególnych reklamach” – twierdzi prof. …

Gdy zapytano go o motywy dotyczące śmierci to odpowiedział on: “jeśli uświadomisz sobie  go, to wtedy najprawdopodobniej od razu pobiegniesz do najbliższego kółka AA [Anonimowego Alkoholika]”, lecz prawnie zastrzeżone badania naukowe wskazują, że motywy te “częściej działają niż nie”. 

MASAKRA RYCERZY ZAKONU TEMPLARIUSZY

Cofnijmy się do piątku 13-ego kiedy to miała miejsce premiera filmu.

W piątek 13-ego października 1307 roku około 20-stu Rycerzy Zakonu Templariuszy zostało aresztowanych przez pełnomocnika Króla Filipa a następnie torturowanych aż do śmierci, które wydarzenie znane jest jako “Masakra Rycerzy Zakonu Templariuszy”.

Rycerze Zakonu Templariuszy są bardzo ważnym aspektem historycznym Kabala. Informatorzy, w tym Svali, mówią że Kabal jest współczesną, bardziej zamaskowaną wersją Imperium Rzymskiego, które najechało Anglię w 43 r.n.e.

W najnowszych odcinkach mojego programu “Wisdom Teachings” ujawniam wszystkie te relacje, które są dostępne dla subskrybentów Telewizji Internetowej “Gaia”. Telewizja ta jest prawdopodobnie taką “kopalnią prawdy” jak witryna Netflix “kopalnią filmów” i jest ona doskonałym antidotum dla “Real-newsów”.

Wasze wsparcie dla te oddolnej organizacji jest niezbędne w obecnym czasie i zobaczycie tam dwa nowe programy poprzez które pomagam w zaistnieniu Ujawnienia.

Posiadamy obecnie zespół FX, który dodaje mnóstwo elementów graficznych w odcinkach “Wisdom Teachings” co znacznie poprawia ogólną jakość programu.

31-130591_wt_s23e10_illuminating-the-templars-and-the-maltese-cross_part-2_16x9

Data 13-ego marca różni się tylko jednym dniem od daty zabójstwa Juliusza Cezara, a ta z kolei różni się tylko jednym dniem od daty “Id Marcowych” widniejących w Kalendarzu Rzymskim.

Wpis w Wikipedii mówi o tym, że “Śmierć Cezara w 44 roku przed naszą erą zapoczątkowała wydarzenie Id Marcowych co z kolei okazało się punktem zwrotnym w historii rzymskiej. Było to jedno z wydarzeń, które naznaczyło przejście z okresu historycznego nazywanego Republiką Rzymską  w Imperium Rzymskie.

Cezar po raz pierwszy najechał Anglię 10 lat przed swoją śmiercią w wydarzeniu, które nazywane jest przez historyków angielskich “polityczną propagandą”.

To oczywiście poprzedza narodziny Chrystusa ich największego oraz najbardziej pogardzanego wroga.

Dzień 13-ego marca jest bardzo bliską datą do tej, w której powstało Imperium Rzymskie. Kabal bardzo mocno chce powtórzyć ten wyczyn jedna tym razem będzie je nazywał “Nowym Porządkiem Świata”.

Jeśli chcecie poznać tajemnicę religii okultystycznej Kabala lub “Illuminati” to wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Więcej na ten temat powiemy w części drugiej:

Imperium Rzymskie, Rycerze Zakonu Templariuszy, zabójcy, sieroty, Na zawsze 21 i zamaskowana figura mężczyzny w czerni … oraz furgonetka oczyszczająca wydając się być “Światowym Liderem w Inteligentnej Kolekcji Nieczystości oraz Rozwiązań Recyklingowych”.

FIRMY “ALASCOM” I “VANILAE” 

Ostatnią rzeczą, którą warto wspomnieć jest to, że wymienione na liście oddziały firmy “Bigbelly” we Włoszech (Alascom) i w Libanie (Vanilae) posiadają również znaczki logo trochę podobne do tych, z bazy danych FBI.

Nazwa “Alascom” składa się z tych samych liter co CLOMAL (Child Love Online Media Activism, Internetowa Strona Mediów Miłości Dziecięcej) z jedną dodatkową literką “s”. Ich logo notabene jest bardzo podobne do tego, którego używa CLOMAL co ukazane jest w dokumentacji FBI.

Półksiężyce mogą również subtelnie sugerować obecność większego oraz mniejszego serca.

Jako ekstra dodatek widzimy tam czerwoną kropkę blisko owalu zarysowanego przez niebieski półksiężyc co wskazuje na “Wszechwidzące Oko”. Te dwa czerwone półksiężyce mogą również sugerować rogi diabła.

32-alascom-sitelogo33-symbols-and-logos-used-by-pedophiles-to-identify-sexual-preferencespublic-utility-6-72834-vanilae-sitelogo

Dwa skrzydła motyla w logo firmy “Vanilae” są bardzo podobne do większego i mniejszego różowego serca w grafice oznaczającej “Miłośnik Dzieci”.

I ponownie powtarza się motyw półksiężyców. Zewnętrzne strony tych półkoli wyglądają jak twarz dorosłego oraz dziecka z prawie stykającymi się ze sobą nosami.

Znak motyla jest bardzo dobrze znanym symbolem Monarchy programującym kontrolę umysłów co  zostało zauważone przez wielu uczniów Kabala.

Zauważmy również, że litery “V” i “A” w nazwie “Vanilae” są stylizowane i mogą reprezentować “ekierkę i cyrkiel” symbolu Masonów.

Druga litera “A” posiada również znak liścia, co może symbolizować “Wszechwidzące Oko”.

35-freemasonry-sacredmasonry-2-2016040521

Vanilla jest również podstawowym smakiem lodów … które z kolei są jednym z kluczowych słów pojawiającym się w mailach Wikileaks w dosadnym znaczeniu.

W jakim “handlu” wszyscy oni “jednoczą się”?

POJAWIENIE SIĘ W WIELKIM STYLU

Skandal “Pizzagate” był najczęściej poszukiwanym określeniem na internecie w ostatnim tygodniu. Miliony ludzi poznaje teraz prawdę o tych straszliwych zbrodniach.

Nigdy wcześniej we współczesnej historii “teorii spiskowych” nic nie rozprzestrzeniło się tak szybko. Jest to wszystko niezwykle wstrząsające, a dowody na chęć zatuszowania tego są przytłaczające.

Jeśli skandal “Pizzagate” przejdzie do masowych aresztowań przez FBI i NYPD to wraz z nimi Kabal będzie skończony – chyba, że zapoda nam jakąś naprawdę znaczącą historię w celu odwrócenia naszej uwagi.

Dnia 1-go grudnia 2016, skandal “Pizzagate” był numerem pierwszym w czołówkach na stronie internetowej digg.com, która każdego dnia publikuje najbardziej toksyczne historie.

Oznacza to, że skandal “Pizzagate” był najbardziej popularnym artykułem czytanym na Internecie od 1-go grudnia:

36-digg_pizzagate

[AKTUALIZACJA: Właśnie zauważyłem freudowską pomyłkę. Przeczytaj uważnie powyższy akapit i zauważ, że brakuje tam przeczenia “nie”.

“There’s physical evidence … Istnieje namacalna ewidencja”

POWINNO BYĆ:

“There’s NO physical evidence … NIE istnieje namacalna ewidencja”

Być może osoba, która publikowała to wiedziała już na podświadomym poziomie, że w rzeczy samej istnieją fizyczne dowody.

37-comet-baphomet

Półksiężyce i gwiazdy w logo “Pizzerii Comet” są dobrze znane uczniom Kabala gdyż pojawiają się one wokół bożka pół-kozy pół-człowieka Baphometa.

Ukształtowane w klin litery “A” w których znajdują się półksiężyce i gwiazdy mogą po raz kolejny symbolizować Masoński symbol.

Jakkolwiek brzydkie może to się wam wydawać, ja jednak reprezentuję małą część Sojuszu, który próbuje wam powiedzieć o tym wszystkim przez bardzo wiele lat.

W tym znaczeniu jest prawdziwą ulgą zauważanie milionów ludzi, którzy sami odkrywają to co się działo i dzieje przez cały ten czas.

WYSTĄPIENIE DZIWNEJ SYNCHRONIZACJI

Moja druga książka “The Synchronicity Key” była wg. “New York Times” bestsellerem i stało się tak po części dlatego, że zwraca ona uwagę na niezwykłe wzorce, które pojawiają się w moim życiu na wiele tajemniczych sposobów od wielu już lat.

Wszystko zaczęło się w koledżu podczas czytania tematów “paranormalnych”. Spoglądałem na zegar i zauważałem powtarzające się cyfry takie jak: 3:33 czy 11:11.

Książka “The Synchronicity Key” wchodzi w szczegóły nauki wyjaśniającej w jaki sposób to działa przytaczając prawie 700 artykułów naukowych.

Podczas użycia przeze mnie programu do robienia zrzutów ekranowych byłem zszokowany tym co zobaczyłem na stronie BBC podczas tego jak “Pizzagate” pięło się w górę, aby osiągnąć pierwszą pozycję na liście oglądalności.

Nie tylko był to mój 666-sty zrzut ekranowy, ale także rozmiar tego pliku ma dokładnie 555 kB.

Kliknij prawym klawiszem myszki i sprawdź “właściwości” a sam zobaczysz.

38-screenshot_666

Poniżej przedstawiam to co dokładnie ujrzałem w oknie tego programu. Postanowiłem nie zmieniać nazwy tego obrazu pozostawiając go domyślnym obrazem nr. 666.

Musiałem użyć specjalnej kombinacji klawiszy, aby przechwycić poniższy obraz.

39-screenshot_snapndrag_666

Dla czytelnika może nie wydawać się to niczym szczególnym a nawet może śmiać się z tego, że to tutaj wskazuję.

Zjawisko to pojawia się, jednakże, regularnie gdy piszę artykuły na tej stronie, co możecie zobaczyć surfując po naszym czasopiśmie w dziale “Blog Davida”.

W tym szczególnym przypadku wydarzyło się z intencją, aby pokazać że pomimo istnienia tuszujących prawdę “Real-newsów”, opinia publiczna jest gotowa na zobaczenie prawdy tym, czym ona w rzeczywistości jest.

Prawdziwie zbrodniczy aspekt Kabala – grup zaangażowanych w praktyki okultystyczne, kontrolujących rządy i media na najwyższym poziomie – w końcu staje się widoczny.

Dzięki obłędowi związanemu ze skandalem “Pizzagate” miliony ludzi zaczyna odkrywać to, że w nasze prastare, duchowe księgi mogą nieść ze sobą znacznie większe znaczenie niż by się mogło wydawać.

“Jakże to spadłeś z niebios,

Jaśniejący, Synu Jutrzenki*?

Jakże runąłeś na ziemię,

ty, który podbijałeś narody?” Izajasz 14:12

(* – “Jutrzenka” – Gwiazda Poranna (planeta Wenus), do niej tutaj jest porównany tyran; W oryginale jest: Lucifer. Ojcowie Kościoła widzieli tu typ i obraz upadku z nieba wodza zbuntowanych aniołów – cytat z “Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu”, Opracował Zespół Biblistów Polskich z Inicjatywy Benedyktynów Tynieckich, Wydanie Trzecie Poprawione, Wydawnictwo Pallottinum, Poznań – Warszawa 1988 r.)

TYSIĄCE FILMÓW  

Na Youtube umieszczono już obecnie tysiące filmów ukazujących skandal “Pizzagate”, a niektóre z nich uzyskały już milion oglądnięć.

Jednym z filmów od których najlepiej zacząć oglądanie jest pochodzący od Davida Seamana z 5-go listopada, zanim jeszcze nawet temat ten został nazwany mianem “Pizzagate”.

David, autor tegoż filmu, jest bohaterem, który dostał całkowity zakaz publikacji na stronie internetowej Huffington Post po tym, jak napisał artykuł omawiający stan zdrowia Hillary Clinton.

Zespół Alexa Jonesa z witryny “Infowars” opublikował w dniu 23 listopada 2016 r. niepokojący, krótki i poparty dobrymi przykładami film na temat “Pizzagate”, który posiada wysoką wartość produkcji.

Najwidoczniej zostało to usunięte a facet, który to zrobił został zwolniony z portalu Infowars gdy usiłował on umieścić to ponownie. Lustrzana wersja tego artykułu dostępna jest tutaj:

[AKTUALIZACJA Z NASTĘPNEGO DNIA: Najwidoczniej były to tylko plotki internetowe, jednak nie zwolnili go. Dobrze wiedzieć].

Kolejną figurą wiodącą prym pośród filmów o tematyce “Pizzagate”, ze średnią wartością produkcji, jest brytyjska weganka o imieniu Tara publikująca  jako “Realit Calls”. Kanał telewizyjny “Red Ice” opublikował z nią interwiew w dniu 28-mym listopada 2016 r.

Skromna, godzinna inwestycja waszego czasu dobitnie uzmysłowi wam jak oburzające i szokujące są te dowody.

Symbole używane w handlu dziecięcymi usługami seksualnymi , które wymienione są w bazie danych FBI są otwarcie pokazywane w sieci pizzerii i firmach na tej samej ulicy w Waszyngtonie DC.

Z tego też powodu okazuje się, że pomimo legalnej sprzedaży pizzy oraz innych dóbr każdego dnia, firmy te znajdują się również na pierwszej linii w handlowaniu dziecięcymi usługami seksualnymi.

MAGAZYN “WSPÓŁCZESNY MIŁOŚNIK CHŁOPCÓW” (BOYLOVER MAGAZINE) 

Znaleźliśmy komputerową wersję czternastego wydania magazynu “Modern Boylover”, który nie posiada tych jednoznacznych symboli graficznych w oparciu o kryteria dokumentów FBI umieszczonych na Linkedln SideShare.

41-1_logo07-small

Wydaje się on być tam zachowany jako dalszy dowód, który będzie użyty w dochodzeniu. Jest to coś, czego ja osobiście nie polecam czytać, ze względu na “czynnik odrażania”, który wychodzi poza skalę.

Trójkątne logo “Miłośnika Chłopców” widoczne jest wszędzie w całym magazynie, włączając w to logo Radia KBLR (BoyLoveR):

42-modern-boylover-magazine-issue-14-3-1024

Artykuł na temat tego gdzie możesz zabrać swojego młodego przyjaciela (Young Friend, YF) kończy się tak jak przedstawiono to poniżej, co obecnie nabiera znacznie więcej sensu:

43-modern-boylover-magazine-issue-14-14-1024

LIS NA STRAŻY KURNIKA 

Jednym z najbardziej szokujących szczegółów w tym wszystkim jest przypadek “Besta Pizza”, który używa jako swojego logo stylizowanej grafiki w kształcie trójkąta “Miłośnika Chłopców” widniejącego w dokumentach FBI.

Możesz zamówić wydruk poniższego zdjęcia z oficjalnej strony “Miłośnika Chłopców” wspominanej w dokumentach FBI, lecz osobiście nie polecałbym tego.

44-bllogo-2

“Besta” w języku portugalskim oznacza “bestia”. W chwili gdy dochodzenie odkryło prawdziwe znaczenie ich logo, firma natychmiast zmieniła je na swojej witrynie internetowej nawet pomimo tego, że to oryginalne wciąż jest widoczne w ich menu.

45-besta_pizza

KSIĘGARNIA “POLITYKA I PROZA” (POLITICS & PROSE) 

Nowa, odmieniona wersja loga “Besta Pizza” pojawiła się również na stronie internetowej księgarni “Polityka i Proza”, która jest jeszcze jedną firmą z tego samego bloku, które zostały wskazane od czasu gdy skandal “Pizzagate” rozpoczął się:

46-politics_prose_neighborhood

Na Wikipedii ukazano, że frontowy napis księgarni posiada logo “Miłośnika Małych Chłopców”, który jest wpisany w znak “ampersand” (&) po środku ich nazwy.

48-945px-politics_and_prose_2_cropped_to_storefront

49-fbi_logos_pnp

Firma ta pozostaje najwidoczniej w posiadaniu osób piszących przemówienia dla Hillary Clinton.

CZASZKA I PISZCZELE

Dwa, poniższe zrzuty ekranowe dostarczone przez witrynę internetową “SgtReport” pokazują, że symbol śmierci w postaci czaszki i piszczeli był widoczny na chodniku przed wejściem do tej księgarni przynajmniej w lipcu 2010 roku.

Symbol ten można było bardzo łatwo znaleźć w opcji “widok z ulicy” w Google Maps.

50-pol_prose_snc51-pol_prose_snc_close

Jest on również widziany w organizacji “Skull and Bones” , znanej jako “Braterstwo Śmierci” (Brotherhood of Death), której członkami było wielu prezydentów Stanów Zjednoczonych:

52-skull-322

POWIĄZANIA Z TEMPLARIUSZAMI

Każdy z nas zna “Czaszkę i Piszczele” z klasycznej “czarnej flagi” łopoczącej się na pirackich statkach, rabujących złoto z Karaibów po wywiezieniu go z Afryki Południowej. Symbol ten znany jest również pod nazwą “Jolly Roger”.

53-1280px-flag_of_edward_england

Znacznie mniejsza liczba ludzi wie o tym, że ta wielka kradzież złota została przeprowadzona przez obecnie ukrytych Rycerzy Zakonu Templariuszy po ich śmiałym, publicznym aresztowaniu całej grupy.

Użyli oni swojej całej potęgi dominującej floty statków, aby zgromadzić zadziwiające skarby, które zakopywali w “skarpach” (z ang. “bank”) nadmorskich brzegów w miejscach  takich jak np. Nowa Szkocja.

Omawiam to dość szczegółowo w odcinku 189 pt. “Illuminating the Templars and the Maltese Cross, Part I” programu “Wisdom Teachings”.

Fartuch należący do Masońskiego Mistrza 32-go stopnia również odzwierciedla ten symbol. Wersja tego fartucha pochodząca z przełomu osiemnastego-dziewiętnastego wieku posiadała metalowe symbole w takim kształcie.

54-templar_32

TO ANDREW KLINE …

“Besta Pizza” i księgarnia-kawiarenka “Polityka i Proza” pozostają w posiadaniu tego samego właściciela Andrew Kline. To Andrew Kline jest oddelegowanym przez Clinton nadzorcom prowadzącym handel dziecięcymi usługami seksualnymi.

Fakt posiadania aktu własności przez Kline “Besta Pizza” był ukryty w potrójnym zagnieżdżeniu danych rządowych (1, 2, 3) więc znalezienie tego w dochodzeniu prowadzonym przez zwykłych cywilów nie było łatwe.

W artykule z dnia 24 maja 2011 roku umieszczonym na witrynie internetowej “Vanity Fair” możemy przeczytać:

“Doradca-Specjalista ds. sporów sądowych Andrew Kline, delegat Clintonów oraz absolwent Uniwersytetu Harvarda wydziału Nauk Politycznych, Stosunków Międzynarodowych oraz Administracji Publicznej, był jednym z czterech prawników w Komisji Oskarżycielskiej ds. Handlu Ludźmi w Departamencie Sprawiedliwości w Wydziale Praw Obywatelskich.  

Spadło to teraz na lokowanego okularnika A. Kline (który obecnie jest starszym doradcą w dziale wykonawczym prezydenta) oraz na jednego jego kolegę, aby szkolić wszystkich prawników w całym USA odnośnie procedury oskarżeń w sprawach handlu ludźmi.” 

Jeśli jeden z najwyższych rangą prawników w Departamencie Sprawiedliwości, który jest odpowiedzialny za aresztowania pedofilów jest sam sprawcą tych zbrodni, to może on zapewniać sobie oraz swoim przyjaciołom immunitet.

Zgodnie z artykułem witryny “Guardian” z dnia 3-go listopada 2016 r. “Obecnie służący w FBI agent powiedział, że Clinton jest wcielonym antychrystem dla ogromnej części personelu FBI”. 

GŁÓWNA BAZA DANYCH ZOSTAŁA URATOWANA PRZED WYMAZANIEM

Centralne miejsce poszukiwania wydarzeń związanych ze skandalem “Pizzagate” na witrynie Reddit zostało ocenzurowane gdy osiągnęło prędkość “rozpowszechniania wirusowego”, tak samo jak i wszystkie jej kopie zapasowe, jednak na całe szczęście strona internetowa archive.org przechwyciła wszystko to w szczytowym momencie poszukiwań dnia 22-go listopada 2016 r.

https://web.archive.org/web/20161122083118/https://m.reddit.com/r/pizzagate/comments/5da0kp/comet_ping_pong_pizzagate_summary/

Z powodu tego, że opublikowaliśmy ten odnośnik może być on również ocenzurowany na stronie archive.org jednakże na razie każdy może przechwycić te dane i przekazać dalej.

Wszystkie początkowe, charakterystyczne filmy związane z “Pizzagate” były wyszukiwane w oparciu o ten wątek, choć ciągle znajdowane są również nowe odnośniki.

55-p-comet-ping-pong-01-comet-ping-pong-pizza-washington-dc_54_990x660_201405311850

Przykładem może być tutaj fraza “Ping Pong”, która jest najwidoczniej slangowym określeniem używanym w odniesieniu do czynności seksualnych, ze względu na zawartą tam rytmikę jego ruchu.

Fakt, że pizzeria “Comet Ping Pong” posiada wiele różnych stołów do pingponga jest zapewne pewnego rodzaju “wewnętrznym żartem”.

56-comet-ping-pong-1

Na menu tej pizzerii widnieje logo z dwoma rakietkami do tenisa stołowego, które wyglądają bardzo podobnie do zidentyfikowanego przez FBI symbolu dla “Miłości Dziecięcej”.

Napis na tych rakietkach mówi: “Graj. Jedz. Pij.” (Play. Eat. Drink). Może to być angielskim akronimem  dla PED – pedofilia. Wszystko to, a nawet jeszcze więcej może być znalezione w archiwach dla witryny Reddit.

Oczywiście jest to tragicznym przykładem tego w jaki sposób Fake-newsy mogą szkodzić uczciwym ludziom – pisze New York Times.

57-nyt_pizzagate

JAK SIĘ MA SPRAWA 650 tys. PRZEJĘTYCH MAIL? 

Największym “punktem zwrotnym” elekcji z 2016 roku był fakt ogłoszenia przez dyrektora FBI Jamesa Comeya faktu odkrycia ewidencji w postaci 650 tys. maili dnia 28-go października 2016 r. – na trzy dni przed Halloween.

Kierownik Kampanii Wyborczej Hillary Clinton Huma Abedin jest zamężna z Anthonym Weinerem, który został przyłapany na wielomiesięcznym związku seksualnym zainicjowanym przez internet z piętnastoletnią dziewczyną.

Tych 650 tys. maili, z których tysiące ma powiązanie z Clinton zostało odnalezionych na laptopie Weinera w folderze o nazwie “Ubezpieczenie na Życie”.

Tak wiele ludzi sprzeciwiało się pogłoskom o śmierci samobójczej Clintonów, że od czasu gdy Bill Clinton objął stanowisko gubernatora stanu Arkansas, wprowadzono nowe pojęcie “Arkancide” (szarada słów: Arkansas – nazwa stanu i Suicide – samobójstwo, przyp. tłum.).

Sensacyjnie dzień przed wyborami Comey ogłosił, że żadne nowe dowody nie zostały znalezione w mailach, które jeszcze nie wyciekły do opinii publicznej.

Donald Trump rzucił prosto w twarz Comeyowi to niedorzeczne ogłoszenie. Comey znalazł się najwidoczniej pomiędzy dwoma grupami, które groziły mu śmiercią.

Tylko trzy dni wcześniej informator Erik Prince ujawnił nową “bombę informacyjną” pochodzącą z NYPD i FBI.

OSZAŁAMIAJĄCE “OBJAWIENIA” ERIKA PRINCE’A

4-go listopada Wiadomości Breitbart opublikowały artykuł o ogromnym znaczeniu zatytułowany: “Erick Prince: NYPD gotowe do aresztowań w sprawie Anthony Weiner”.

58-breitbart_prince

Wiele ludzi, którzy poprzednio działali na rzecz Kabala/Nowego Porządku Świata zbiegli stamtąd i stali się informatorami (whistleblowers).

Tak samo ma się sprawa z założycielem prywatnej armii zabójców o nazwie “Blackwater” Erikiem Princem, który ostatecznie oddzielił się od nich i przyłączył do grupy, którą my nazywamy Sojuszem.

W tym przełomowym artykule możemy przeczytać:

“Założyciel formacji Blackwater i były żołnierz jednostki Navy Seal Erik Prince … twierdzi, że posiada wewnętrzną wiedzę z dochodzenia, która może wyjaśnić dlaczego Dyrektor FBI James Comey musiał ogłosić tydzień temu wznowienie śledztwa dotyczącego maili Clintonów …  

[NYPD] odkryło wiele innych dowodów świadczących o działaniach kryminalnych [w zbiorach 650 tys. maili na laptopie Wernera] … co obejmuje fakt, że Hillary udawała się na seks-wyspę z karanym pedofilem Jeffrey Epsteinem. 

Bill Clinton wybierał się tam ponad 20 razy a Hillary przynajmniej sześć” twierdził on … 

“NYPD chciało zwołać konferencję prasową, aby ogłosić dowody oraz w celu dalszych aresztowań, które miały nastąpić w wyniku dalszego postępowania lecz napotkali na ogromny sprzeciw graniczący z przymusem ze strony Departamentu Sprawiedliwości”. 

DOWODY W MAILACH SĄ “MIAŻDŻĄCE” … “WIELKIE ZŁO” 

W miarę jak czytamy w tym kluczowym artykule “Breitbart” to dowiadujemy się, że Burmistrz miasta Nowy Jork nie chce mieć nic wspólnego z tym zbiorem 650  tys. nowych maili a NYPD widzi to, jako dowód “wielkiego zła”.

“Przytaczając [Billa de Blasio]  Burmistrza Nowego Jorku, [Założyciel formacji Blackwater Erik] Prince mówi, że będzie on trzymał się do tego z daleka.”

“Uważam, że nowa [nowe maile Clintonów] ewidencja jest tak bardzo obciążająca, że nawet [de Blasio] pragnie trzymać się od tego z daleka, co samo mówi za siebie”, dodał on …

“Wszyscy gliniarze, którzy są świadomi tak nikczemnych czynów na tym poziomie i którzy posiadają weteranów w swoich rodzinach … winni są to im, aby wstać i … świecić światłem prawdy na to wielkie zło.” … 

“Rzeczy te pochodzą prosto z twardego dysku należącego do Weinera  i jego żony Humy Abedin, najbliższego doradcy Hillary pracującej z nią przez ostatnie 20 lat” mówi on w swojej nowej “bombie informacyjnej”.

“Nie pochodzi to od hakerów ani od kogoś przypadkowego. Informacje te pochodzą z laptopa zabezpieczonego na rzecz postępowania karnego”

“To jest zło, są to prawdziwe plamy na Hillary Clinton – nie musisz wydawać swojej opinii. Po prostu opublikuje tę całą korespondencję.” [Erik Prince] nalega. 

“Po prostu zrzuć je do Internetu. Niech sobie tam będą. Niech ludzie zobaczą światło prawdy.” 

CO STAŁO SIĘ Z BREITBARTEM? 

4-go lutego 2011-go roku Andrew Breitbart opublikował na tweeterze swoje spstrzeżenia: “W jaki sposób imię protoplasty-guru Johna Podesty nie jest czołowym logo na światowych operacjach tuszowania spraw związanych z seksem z nieletnimi oraz z ochroną nikczemnych szumowin – jest dla mnie niepojęte.”

Następnie przez cały luty rok później Breitbart depeszował, że opublikuje film, który pojawi się dnia 1-go marca 2012 r.

Twierdził on, że film ten wywrze dewastujący wpływ na drugokadencyjną kampanię wyborczą Obamy. “Poczekajcie aż zobaczycie co się będzie działo 1-go marca”, pisał.

Tuż przed zapowiadaną publikacją filmu, 28 lutego 2012 roku, napisał na Tweeterze: “Jak długo zajmie im zabicie mnie (przez zawał serca lub w wypadku samochodowym) lub zamknięcie mnie za jakieś przestępstwo? Czytajcie mnie póki jeszcze jest czas.”

Andrew umarł z powodu rzekomego “zawału serca” 1-go marca 2012-go roku – dwa dni po tym oświadczeniu. Zbieg okoliczności?

Sędzia śledczy prowadzący dochodzenie umarł zatruty arszenikiem dwa miesiące później. Nie jest zbyt trudnym, aby odkryć o co w tym wszystkim chodzi.

Dobitne chwyty takie jak te, mają za zadanie wystraszenie ludzi ukazując rzekomo nieograniczoną władzę “potwora mieszkającego pod łóżkiem” i sprawić, że wycofają się oni do strefy milczenia … i ignorancji.

CZY STEVE BANNON WYMIERZY SPRAWIEDLIWOŚĆ? 

Steve Bannon przejął Wiadomości Breitbart po śmierci Andrew na pozycji Dyrektora Głównego w marcu 2012-go roku.

Ciekawym jest fakt, że Donald Trump oddelegował Bannona na poziomie swojego gabinetu na stanowisko Przewodniczącego ds. Strategii i mianował swoim głównym doradcą.

W związku z nową rolą Bannona agencje “Real-news” wpadły w panikę i robiły wszystko co w ich mocy, aby zdemonizować jego osobę.

Bannon posiada pewne wady charakteru a media nagłaśniają je aż do punktu w którym wydaje się, że jest to wszystko co powinniśmy wiedzieć odnośnie jego osoby.

Jednakże mianowanie na to stanowisko Bannona oznacza również bardzo prawdopodobne aresztowania w związku ze skandalem “Pizzagate”, które mogą pojawić się po inauguracji prezydenckiej 20-go stycznia 2017 roku.

22-go listopada Donald Trump ogłosił, że osobiście nie doprowadzi przed oblicze prawa Hillary. Nie będzie musiał tego robić. Prawdopodobnie to NYPD i FBI zrobią to za niego.

Nasi informatorzy donieśli, że jeśli jakiekolwiek działania zostaną podjęte przed inauguracją na prezydenta, to będą to wydane przez Obamę ułaskawienia, aby powstrzymać wniesienie jakichkolwiek oskarżeń.

Z tego powodu, znajdujemy się w agonalnym “impasie” pomiędzy teraźniejszością a przyszłością.

DWA NAJWIĘKSZE BRAKUJĄCE PUZLE

Wątek archiwum na witrynie Reddit posiada tak wiele wstępnych dowodów odnośnie skandalu “Pizzagate”, że stworzyło to niezliczone legiony filmów na You Tube, które dowodzą chęci pokonania Kabala.

Poniżej przedstawiamy dwa największe brakujące dowody, których brakuje w wątku “Pizzagate” na stronie Reddit i które najprawdopodobniej są ważne:

  1. Imię właściciela pizzerii “Comet Ping Pong” brzmi James Alefantis i wydaje się to być pseudonim zaszyfrowany, aby przypominać po francusku “J’aime les enfants”, co oznacza “Kocham dzieci”.
  2. Charakter występujący w reklamie “Comet Ping Pong” nosi czerwoną maskę narciarską, czarne okulary przeciwsłoneczne i perukę blond – tak jak w klipach “Majestic Ape” – i wydaje się to być również James Alefantis.

Według nowojorskiego magazynu GQ James Alefantis znajduje się na 49 pozycji najbardziej wpływowych ludzi w Waszyngtonie DC na dzień gdy ten artykuł jest tworzony:

http://www.gq.com/gallery/50-most-powerful-people-in-washington-dc#49

Ręce “Majestic Ape” widziane w klipach muzycznych należą wyraźnie do mężczyzny. Posiadają one ten sam kształt oraz rozmiar co ręce Alefantisa i nie posiadają żadnego owłosienia, tak samo jak i jego.

Usta, które możemy zobaczyć przez maskę “Majestic Ape” wyglądają dokładnie tak samo jak usta Alefantisa co obejmuje cienkie wargi, wyraźne wcięcie rynienki pod-nosowej oraz kształt ich kącików.

Co więcej głos “Majestic Ape”, podczas rozmowy przy użyciu zniekształcającym dźwięk , brzmi dokładnie tak samo jak zamieniony na wysokie tony głos Alefantisa.

STRASZLIWE RZECZY

Alefantis opublikował raz na Instagramie swój wpis wraz ze zdjęciem niemowlęcia z etykietką “hotard” (“ho” – prostytutka, “retard” – debil, zacofany , przyp. tłum.) oraz mężczyzny ubranego w koszulkę z napisem “J” (heart) L’Enfants” (I love children – Kocham Dzieci).

Jakby tego wam było mało to co powiecie na odrażającą zamrażarkę, całą wykonaną z żelaza z etykietką “ubojnia” (killroom) i “mord” lub dziewczynkę z nadgarstkami przymocowanymi taśmą samoprzylepną do stołu pingpongowego?

Jest to tylko kilka z bardzo niepokojących zdjęć z jego Instagramu, które są pokazywane w wielu filmach o tematyce “Pizzagate”.

Nie opublikujemy ich tutaj gdyż niemalże każda strona, która je publikuje doświadcza bardzo agresywnych ataków.

Rysunki na ścianach pizzerii “Comet Pizza” obejmują obrazy kobiety trzymającej kilka dziecięcych głów oraz uskrzydlonego demona.

Filmy donoszą, że na ścianach ubikacji widnieją demoniczne obrazy, na których jest napisane “Zamknij i Spier…aj”, co jest bardzo niestosowne dla restauracji przeznaczonej dla dzieci.

Obrazy te zostały usunięte jak wskazuje na to film konfrontacyjny z Jamesem Alefantisem  z dnia 22-go listopada 2016 r.

Alefantis twierdzi, że malunki te zostały usunięte już pięć lat temu lecz to ciągle nie odpowiada na pytanie dlaczego zostały one tam umieszczone na samym początku?

“ZAKOŃCZ KONSUMPCJĘ PIZZY PO SESJI” 

Hakerzy na forum witryny “4Chan” twierdzą, że odnaleźli tajemne miejsca na serwerze pizzerii “Comet Pizza” gdzie umieszczone zostały zakodowane filmy.

Pomimo tego, że nie udało się im ich odkodować to jednak zdołali wyciągnąć z nich obrazy wraz z tekstem, które dostarczają instrukcji dla tych, którzy chcą je oglądnąć.

Instrukcje te używają zakodowanego języka omawiającego program, który oglądający może ściągnąć i użyć tylko jednorazowo.

Poniżej przedstawiamy instrukcje … jeśli wytrzymacie psychicznie czytanie ich:

Dla nowoprzybyłych (newcummers)***

W ostatnim miesiącu zadowoleni klienci zachwycali się naszą “pizzą” i jesteśmy przekonani, że też do nich dołączysz!  Ci powracający znają zasady. Uwaga dla nowoprzybyłych (newcummers): najpierw uruchom program przekazany ci przez specjalnego wysłannika a następnie znalezione tam instrukcje odnośnie tego jak czerpać przyjemność z tego radosnego hobby staną się zrozumiałe. Proszę pamiętać, o dotkliwych karach za złamanie zasad, które również załączone są w tym programie. Tylko nieliczni złamali zasady i nie musimy tutaj dodawać, że spotkała ich straszliwa kara. Cennik wbudowany jest w programie. Oprogramowanie to może być użyte tylko jednorazowo i należy przestrzegać poniższych wymagań: 

  • Program musi być uruchomiony z prywatnego komputera do którego tylko ty posiadasz dostęp,
  • W trakcie działania programu musisz posiadać dostęp do Internetu,
  • Program musi być użyty w twoim domu,
  • Musisz zniszczyć nośnik na którym dostarczono ci program,
  • Zapamiętaj hasło, które aktywuję program gdyż nie zostanie utworzona żadna ikona na twoim komputerze.

Listopad, nowoprzybyłych: 0

Listopadowa specjalna oferta

W tym miesiącu wyprodukowaliśmy 5 nowych pizz dla waszej uciechy. Posiadamy również 4 pizze z sesji z ostatniego miesiąca – wszystkie wystawione na sprzedaż po bardzo niskiej cenie –  gdyż znajdują się w bardzo kiepskim stanie zdrowia i spodziewamy się, że nie przetrwają zbyt długo co pociąga za sobą wymagania, aby po skończonej sesji zakończyć konsumpcję pizzy. 

W tym miesiącu oferta specjalna obejmuje 30% zniżki na ciężkie tortury! Każde poniższe zdjęcie dostępne jest za $1000 w wydruku o wysokiej jakości. Andrew posiada również inne zdjęcia na sprzedaż, tak więc w celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z nim (są to prawdziwe arcydzieła). 

*** – newcummer – słowo pochodzące od słowa “new” – nowy i “cum” – wytrysk; to można również fonetycznie przetłumaczyć jako “nowoprzybyły” od słowa “newcommer”, przyp. tłum.

Wyciąg tekstu z obrazów tego programu będzie wystarczającymi dowodami obciążającymi w postępowaniu sądowym, jeśli okaże się on prawdziwy:

“… W tym miesiącu wyprodukowaliśmy 5 nowych pizz dla waszej uciechy …”

“… – wszystkie wystawione na sprzedaż po bardzo niskiej cenie –  gdyż znajdują się w bardzo kiepskim stanie zdrowia i spodziewamy się, że nie przetrwają zbyt długo …”

“… co pociąga za sobą wymagania, aby po skończonej sesji zakończyć konsumpcję pizzy …“

“… Tylko nieliczni złamali zasady i nie musimy tutaj dodawać, że spotkała ich straszliwa kara …“

Było to opisane w artykule Joe Biggsa i Sgt. Reporta umieszczonym na witrynie “Infowars”pośród wielu innych.

W zdaniu: “… Każde poniższe zdjęcie dostępne jest za $1000 w wydruku o wysokiej jakości …” będziesz najprawdopodobniej musiał dodać jeszcze jedno zero na końcu tej kwoty, aby uzyskać cenę za każde schwytane dziecko.

FILMY “MAJESTIC APE” … SĄ JESZCZE GORSZE

Pojedynczym najbardziej niepokojącym aspektem skandalu “Pizzagate” – prawdopodobnie jeszcze gorszym niż nienormalnie obraźliwe i demoniczne wpisy Alefantisa na Instagramie, które publikował do czasu aż to wszystko się zaczęło – są filmy z “Majestic Ape”.

Imię “Amanda Kleinman” jest tam w celu odwrócenia uwagi, gdyż “Majestic Ape” nie wygląda wcale jak ona.

Słowo “Majestic” jest również szyfrem dla wysokiej tajności rządowej zupełnie tak jak “Majestic-12” lub w skrócie MJ-12 dla grupy, która rzekomo stała za tuszowaniem zjawiska UFO przynajmniej od lat pięćdziesiątych poprzedniego stulecia..

Jak dotąd pokazały się dwa filmy z żartami o “Majestic” na temat gwałcenia i mordowania dzieci i niemowląt na terenie pizzerii “Comet Pizza” –  której – przypomnijmy ponownie – właścicielem jest James Alefantis.

W głównym video na żywo, które jest często cytowane w wielu filmach o skandalu “Pizzagate”, w pierwszej minucie i osiemnastej sekundzie, “Majestic” mówi:

“Jesteśmy tu, aby świętować narodziny naszego Pana.”

Nie były to Święta Bożego Narodzenia.

PANI SASZA 

Innym prawdopodobnym wytłumaczeniem odmiennym niż odniesienie do Szatana jest to wypowiedziane w chwili, gdy “Majestic” wydaje się żartować z pracownicy nazywanej “Pani Sasza”, która świętuje swoje urodziny.

Sasza jest dostawcą muzyki dla pizzerii “Comet Ping Pong” . Starannie zawoalowane odniesienie do “Majestic”, co zostało zacytowane w następnym ujęciu, może również oznaczać, że Sasza pracuje tam również jako prostytutka.

Plakat muzyki z “Comet” znajduje się na stronie Saszy i zawiera on wiele niepokojących obrazów.

Obejmuje to piramidę Illuminati, Wszechwidzące-Oko, pentagramy, dzieci, sowę z odrażającą głową, które może odzwierciedlać boga Molocha i rozczłonkowane zwłoki postaci animowanej z kanału “Cartoon”.

Strona Saszy chełpi się na posterze “Comet Ping Pong”, że pizzeria ta posiada “ściany z litego betonu, toalety schowane za ukrytymi panelami i obfitość stołów pingpongowych”.

BARDZO DZIWNE RZECZY

W pierwszej minucie i trzydziestej sekundzie filmu, “Majestic” mówi: “Jeśli jesteś podobny do mnie to kochasz Saszę. Jeśli nie, to chcesz nauczyć się od niej. [Śmiech] Rzeczy takie jak darmowa pizza. [Audiencja radośnie krzyczy]”

Niedługo po tym w drugiej minucie i szesnastej sekundzie, mówi on: “Czy ktokolwiek z was rozkoszował się tego wieczoru pizzą o nazwie “Hottie” (pikantna)? … Jeśli nie, to spróbujcie, jest ona wyśmienita”. 

Następnie zaczyna żartować, że tajemnym składnikiem pizzy “Hottie” jest keczup – prawdopodobnie jest to odniesienie do krwi ofiary.

Żartuje on również z dziadka Saszy, który wynalazł “Rosyjską przyprawę, którą dodajesz do sałatki … ssij ją!” Sos jest jednym z zaszyfrowanych słów. “Sałatka” jest slangiem seksualnym oznaczającym okolice łona.

Tutaj jest krótkie trzy i półminutowe video  ukazujące najbardziej wzburzającą część tej dwunastominutowej tyrady filmowej “Majestic Ape”, gdzie żartuje on z “eutanazji” nowo narodzonego niemowlęcia … należącego do niego.

Poczynając od piątej minuty i dwudziestej drugiej sekundy  prowadzi wywód, że przed erą Facebooka martwił się o to, że być może jest bezpłodny. Wtedy zapłodnił Saszę i zabił jej dziecko zaraz po urodzeniu.

W tym momencie cała audiencja zaczyna czuć się bardzo nieswojo zupełnie, tak jakby nie mogła zrozumieć tego co mówi więc ludzie szybko naciskają na niego, aby zmienił temat.

NIE OGLĄDAJ TYCH FILMÓW JEŚLI CHCESZ W NOCY SPAĆ

Jeszcze gorszy jest klip muzyczny w video “Majestic Ape”, który przeładowany jest symbolami satanistycznymi i pedofilskimi oraz obejmuje groteskową scenę morderstwa  na końcu tekstu “Jesteś tym kogo mi potrzeba”.

Wygląda na to, że film “Hermetyczny” (Airtight) zawiera w sobie ukrytą ofertę dziecięcych usług seksualnych jak i również pornograficznych, omawianych na przykładzie sprzedaży albumu oraz “osobistych występów na żywo”.

Wartość pieniężna “Hermetycznego” jest najprawdopodobniej również zaszyfrowana i wymaga dodatkowego zera, aby odczytać ją prawidłowo. Oferta występu “na żywo” kosztuje tam $1000.

Witryna http://ww3radar.tumblr.com jasno ukazuje połączenie Alefantisa z “Majestic Ape” przy pomocy obrazów porównawczych.

Wszystkie te zdjęcia zostały usunięte dwa dni później po tym jak zostały tam odkryte. To sprawia, że jest nawet bardziej prawdopodobne, że istnieje tam autentyczny związek, o którym ludzie przy władzy nie chcą, abyśmy się dowiedzieli.

BARDZO BRZYDKIE RZECZY

Wraz z tymi obrazami zostały powiązane bardzo brzydkie odnośniki na stronie ww3Radar co obejmuje szyderczy “rozwiewający nadzieje” film, w którym występuje ubrana kobieta, prawdopodobnie “Pani Sasza”.

Film ten jest umieszczony na stronie internetowej kogoś, to nazywa się “Montagraph”  i zatytułowany jest “Mała Świnka i Pan z Parasolem” .

Psychopatyczna i używająca przemocy oraz tortur osoba pokazana na tym filmie nosi na twarzy maskę w szachownicę.

Jest to symbol Kabala, który pojawia się w Holu Masońskim co ma symbolizować wzajemne oddziaływanie negatywizmu i pozytywizmu.

60-podesta-14-fish

Podobny przykład znajduje się na You Tube gdzie Podesta ma na swoich rękach symbol “14-Ryb”, jednak jest on znacznie łatwiejszy do rozszyfrowania niż się wydaje.

“14” jest liczbą rozczłonkowanych części ciała Ozyrysa, którego Kabal postrzega jako Lucyfera, ścieżka ukazana po lewej stronie. Ryba jest symbolem Chrystusa, ścieżka ukazana po prawej stronie.

Zwróćmy uwagę, że znajdują się one po przeciwnych stronach. Kabal wierzy w to, że obydwie te ścieżki muszą być praktykowane na równi po to, aby osiągnąć stan oświecenia lub “luminancji” (Illuminancji).

Wielu oglądających na You Tube zauważyło opatrunek znajdujący się na środkowym palcu jego lewej dłoni dokładnie w miejscu, którego zranienie Marina Abramovic wskazuje jako najbardziej efektywne w ceremonii “Uczty Duchowej” (Spirit Cooking).

61-hillary-podesta-satanism-ben-garrison_1_orig

RESTAURACJA “PIZZERIA ROBERTY” 

Hillary twierdzi, że jej ulubioną restauracją w Nowym Jorku jest “Pizzeria Roberty” a jej strona na Instagramie jest praktycznie przepełniona złowieszczymi obrazami Kabala co można zobaczyć na załączonym filmie.

Powtarzamy ponownie … przestrzegamy przed oglądaniem tego okropnego materiału o ile nie masz mocnego żołądka i trochę czasu, aby przerobić ten szok emocjonalny, którego się tam nabawisz.

MILEY CYRUS I PIZZA

15-go grudnia 2014 roku artykuł na stronie internetowej “Life & Style Weekly” donosił: “Jeśli śledzisz życie Miley Cyrus na Instagramie to prawdopodobnie zauważyłeś obsesję dotyczącą pizzy tej dwudziestodwulatki. Prawie każdy jej wpis posiada odniesienie do pizzy.”

62-life_style_miley

Cyrus stworzyła w Photoshopie niezliczone obrazy siebie z pizzą – włączając w to badanie ultradźwiękiem macicy matki gdzie nieurodzone dziecko zrobione jest z pizzy.

Artykuł “Life & Style” rozpoczyna się od zdjęcia twarzy Miley nałożonej na pływające dziecko gdzie z wyciągniętym językiem próbuje polizać kawałek pizzy umieszczony na haczyku do łowienia ryb.

Nie załączymy tutaj tych wszystkich zdjęć tak, aby całościowy wgląd w ten artykuł był trochę bardziej łagodny.

Wyszukiwarka obrazów na Google zwraca niezliczone przykłady takich zdjęć. Wiele z tych zdjęć sugeruje, że otoczenie wokół pizzy jest mocno przesiąknięte atmosferą seksualną.

Cyrus zaczęła swoją karierę aktorską jako Hanna Montana, dziecięcy bohater w najbardziej popularnym pokazie Disneya.

Nagle, zanim jeszcze osiągnęła wiek pełnoletni zamieniła się w super-seksualną osobę, ujawniającą niezliczone przykłady symboli Kabala w swoich filmach.

ATAK SZATANA 

W 2011 roku, ojciec Miley Billy Ray Cyrus powiedział na łamach GQ, że jego rodzina jest atakowana przez Szatana i boi się on o swoją córkę.

W 2015 roku, Miley przebrana za super-seksowne niemowlę ze smoczkiem w ustach wystąpiła w video BB Talk.

Angielska strona internetowa “Independent” uznała ten klip muzyczny “za najbardziej niepokojące video roku” (2015).

“Popatrzmy na to, prawdopodobnie nie warto nawet wyjaśniać wszystkich szczegółów dla których dorosła kobieta przebrana za gigantyczne niemowle, ssąca swój własny palec oraz śpiewająca o stosunku seksualnym jest uznana za niepokojące … 

Czy naprawdę jednak musimy zabierać naszą wyobraźnię na tak koszmarny poziom?

KATY PERRY I PIZZA

Katy Perry również posiada obsesję odnośnie pizzy, którą można zobaczyć w jej muzycznych klipach. W utworze “This Is How We Do” (Tak to robimy) dochodzi do ekstremum.

“Na szczęście w dniu dzisiejszym zarówno Katy jak i jej zespół opublikowali  film “zza kurtyny” (behind the scene, BTS) ukazujący w jaki sposób powstał utwór “This is How We Do” (Tak to robimy), który pokazuje nam jej wyczyny w kostiumie kąpielowym w pizze oraz więcej. Znacznie więcej … 

Nasza ulubiona część ujawnionego filmu “zza kurtyny” jest oczywiście ta z “Pizza Perry”

Oczywiście byliśmy już doskonale świadomi jej kolczyków w kształcie kawałka pizzy i jej kostiumu kąpielowego lecz jest tam jeszcze więcej pizzy o której jeszcze nie wiemy. 

WZORKI PIZZY NA PAZNOKCIACH”

64-katy-perry-pizza-nails

KANAŁ MUZYCZNY MTV NAPISAŁ ARTYKUŁ O KATY PERRY I PIZZY

Podobnie jak w poprzednim przypadku, MTV.com napisało artykuł zatytułowany: “Oddanie Kate Perry dla Piżamy w Pizzę Topi Nasze Serca.”

“Wczoraj, KP próbowała wspiąć się po schodach do Filadelfijskiego Muzeum Sztuki w stylu “Rocky” (błogosławione niech będzie jej serce) lecz została otoczona przez tłum fanów zanim udało jej się osiągnąć cel przeznaczenia. 

(Zgadujemy, że rozciągnięty od stóp do głowy ser mógł przyczynić się temu.)

Odkryj w jaki sposób poruszać się płynnie z pizzą tak jak Katy Perry Zobacz jak Katy walczy z psem w kostiumie w pizze.

W kolejnym artykule również pochodzącym z kanału MTV.com pt. “Ślizgaj się po Pizzy Pepperoni jak Katy Perry” (Smoother Yourself in Pepperoni Pizza Like Katy Perry), czytamy:

“Nie jest dla nas tajemnicą obsesja Katy w kierunku pizzy. 

Została spostrzeżona jak walczyła z psem w piżamie w pepperoni, gdy ucinała sobie drzemkę pod kawałkiem tego serowego przysmaku, a raz nawet zobaczono ją jak zjadła całą pizzę w wannie … sama jedna.

(To jest miłość, dla was wszystkich.)”

POŚRÓD CELEBRYTÓW JEST TO BARDZIEJ POWSZECHNE NIŻ WAM SIĘ WYDAJE

Miley Cyrus została również sfotografowana w ubraniu tej samej “piżamy w pizzę” (link tutaj:  ) i sfotografowano również jej upstrzoną w pizzę narzutę na łóżko.

Strona internetowa “Twist Magazine” opublikowała 14-częściowy pokaz slajdów celebrytów, w tym: Beyonce i Cara Delevigne, ubranych w mundurki, które stylizowane są na pizzę pepperoni.

65-twist_pizza

Artykuł ten zatytułowany jest: “Pysznie! Miley Cyrus, Jake Miller & Inni Celebryci Pokazują ich Smak na Pizzę”.

“Inne wasze ulubione gwiazdy takie jak: Jake Miller , Victoria Justice i Selena Gomez zostały zauważone z dumą ubrane w kostiumy z motywem pizzy! 

Przejdź przez całą galerię, aby wyszukać zabawne zdjęcia! Ostrzeżenie: możesz trochę zgłodnieć po wpatrywaniu się w te ubrania.” 

Z jakichś niezrozumiałych powodów każdy z tych kostiumów i zdjęć przedstawia pizzę pepperoni i prawie nigdy z samą mozarellą ani z innymi dodatkami.

Samo pepperoni może sugerować związek z kultem fallusa.

ELIJAH WOOD OSKARŻA

23-go maja 2016 roku, główny bohater filmu “Władca Pierścieni”  Elijah Wood stwierdził, że największym problemem Hollywood zawsze była pedofilia.

O oskarżeniach tych doniósł jeden z czołowych magazynów Hollywoodu “Variety” (link tutaj: ) oraz inne źródła takie jak “The Sunday Times” .

66-variety_pedo

Spójrzmy na fragmenty ze strony internetowej “Variety”, gdyż są one ważne:

“W interview dla gazety “Sunday Times” aktor oskarża Hollywood o straszne problemy z pedofilią i mówi, że wiele “drapieżników” poluje na dzieci w tej branży.

“Najwyraźniej coś bardzo poważnego ma miejsce w Hollywood. Wszystko to zostało przez kogoś zorganizowane. Pracuje tam wiele łajdaków i mają oni na względzie tylko swoje interesy” – mówi on.

“Ciemność rozciąga się na ich podbrzuszach … Ludzie o zapędach pasożytniczych postrzegają cię jak swoją ofiarę …”

Dodał również, że “wiedziony w dół ciemnej drogi uzmysłowił sobie, że te rzeczy najprawdopodobniej dzieją się po dziś dzień”.

67-an-open-secret-poster

Film dokumentalny Amy Berg pt. “An Open Secret” (Jawna tajemnica) ukazujący pełen zakres tego problemu został całkowicie zmiażdżony przez władze zaraz po premierze.

Pokazano go tylko w dziewięciu kinach w Denver i Seattle zaczynając od 5-go czerwca 2015 roku po czym został on szybko usunięty z repertuaru.

Ostatecznie został on rozprowadzony poprzez obniżenie wieku oglądalności z “dozwolony od lat 18-stu”  do “dozwolony od lat 13-stu” długo po tym, jak atmosfera wokół niego ostygła.

Obecnie, jednakże, wydaje się niemożliwym odnalezienie go poza nielegalnymi kopiami istniejącymi na You Tube.

ZESPÓŁ MACAULAYA CULKINA “PIZZA UNDERGROUND”

Macaulay Culkin był jednym z najbardziej wyeksponowanych dzieci w Hollywood w latach osiemdziesiątych przez wzgląd na serię filmów “Kevin Sam w Domu”.

W 2012 roku założył on zespół muzyczny “Pizza Underground” śpiewający piosenki innego zespołu z lat 60-tych “Velvet Underground”  gdzie słowa piosenek zostały nakierowane na tematykę pizzy. Zespół “Velvet Underground” w wielu swoich piosenkach otwarcie nawoływał do używania heroiny.

68-macaulay_pizza

Zespół “Pizza Underground” wydał w 2013 roku klip muzyczny i rozpoczął tournee po USA z tym dziwnym pomysłem, aby wszyscy przeprowadzający z nimi wywiad zadawali im tylko pytania związane z tematyką pizzy.

Eugenia Williamson, pisarka-freelancer pracując przy najbardziej popularnych wydaniach postanowiła zadać pięć związanych z pizzą pytań – w tym insynuacje o podtekście seksualnym takie jak kiełbasa siedząca na pizzy.

69-tpu_cover

Przyznała się ona później, że jej pytania zawierały “coraz więcej nieodpowiednich” insynuacji np. takie jak do rancha Michaela Jackson “Nibylandii” (Neverland Ranch).

Wielu wierzy w to, że Macaulay Culkin mógł doświadczyć tam seksu z dziećmi.

Odbiło się to ogromnym echem w mediach i niemalże zrujnowało to życie Eugenii Williamson:

“Zwykli ludzie, dziennikarze, sławni komicy tacy jak Nikki Glaser oraz fani komedii wszyscy zjednoczyli się i wystąpili przeciwko mnie mówiąc, że: jestem zgorzkniałym nieudacznikiem, jestem zazdrosna, grubą i okropną dziennikarką, straszną osobą, zdzirą … i że spalę się w piekle a nikt nigdy nie będzie mnie poważnie traktował …”

“Od czasu skandalu “Pizzagate” wyrobiłam sobie swoje własne zdanie na temat tego, dlaczego tych 300 słów spowodowało tak wiele antagonizmów.”

PIXAR AND “PIZZA PLANET”

Każdy film wyprodukowany przez wytwórnię komputerową filmów animowanych “Pixar” od samego początku w roku 1995, poza “Iniemamocni”, posiada gdzieś ukrytą furgonetkę dostawczą “Pizza Planet” co można zobaczyć na poniższym video.

70-pizza_planet71-1988-toyota-pickup-pizza-planet-boba-fett

To sugeruje wieloletni “żart wewnętrzny” dotyczący pedofilii od najwyższych poziomów struktury Hollywood.

Wytwórnia “Pixar” produkuje oczywiście filmy animowane dla dzieci z najlepszą grafiką komputerową w całej branży.

Kiedyś było to postrzegane jako ciekawe “wielkanocne jajo” lecz po rewelacjach Wikileaks i skandalu “Pizzagate”, musimy jeszcze raz się nad tym zastanowić.

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 

Jeszcze jeden dziwny związek ukazuje się nam z filmu “Wojownicze Żółwie Ninja”.

Tajemnica super-siły Mutantów pochodzi od jedzenia pizzy zupełnie tak samo jak u marynarza Popeye od skonsumowanego szpinaku.

72-103899__art-teenage-mutant-ninja-turtles_p

Trauma o podłożu seksualnym może być użyta, aby stworzyć podział umysłu tak jak w MK-Ultra. Obecnie pizza symbolizuje po części tę traumę.

W chwili gdy zaaplikowane jest programowanie, to może być ono użyte do szkolenia zabójców, którzy wyrabiają w sobie niezwykle potężne umiejętności – zupełnie tak jak Zmutowane Żółwie.

Informator Svali omawiała to już latach 2000 – 2001, zanim nie uciszono jej. Dopiero 16-go maja 2015 roku odkryliśmy, że udało jej się przeżyć.

73-svali-one

Gdy usiłujesz poszukiwać w wyszukiwarce Google imienia “Svali” to automatycznie zamieniane jest to na wyrazy “sivilli” lub “civili” o ile nie wymusisz na Google tej dokładnej frazy.

Zerknijcie na stronę  http://svalispeaks.com gdzie zgromadzono większość tego co opisała. Aż do dnia dzisiejszego jest to największe naświetlenie sprawek Kabala jakie świat widział.

Wszystkie rzeczy, o których tutaj czytacie są tam szczegółowo omawiane z precyzyjnymi detalami pomimo tego, że nie używa ona szyfru dotyczącego jedzenia.

BARDZO DZIWNE SKŁADNIKI 

W 2014 roku na łamach strony foodbeast.com Peter Pham zauważył, że wiele z tych pizz spożywanych przez Wojownicze Żółwie Ninja zrobionych jest z bardzo dziwnych składników, których nie spotkalibyśmy w prawdziwym menu.

“Jedną z rzeczy, która uderzyła mnie najbardziej były te żałosne pizze Michelangelo i jego braci, które zamawiali przez całą serię filmów.” 

Film w tym odnośniku zawiera cały repertuar dziwnych pizz, które zostały dla nich przygotowane. Wiele z nich zamawianych jest z niezwykłymi sosami.

74-foodbeast_pep_hot_fudge

Sosy te obejmują: sos karmelowy, sos z małży, sos czekoladowy, bitą śmietanę, roztopioną krówkę i sos anchovy.

Słowo “sos” jest jednym z szyfrów, który pojawia się w bardzo dziwnym kontekście w mailach Podesty.

Inne seksualne insynuacje ukryte w dziwnych dodatkach do pizzy mogą obejmować: tuńczyka, małże, ogórek kiszony, pepperoni, żelki, salami, kiełbasę i banany.

Peter Pham stworzył prawdziwą paletę “24 najobrzydliwszych zamówień pizzy z tego filmu”, oczywiście bez żadnej wiedzy odnośnie szyfru, który od tamtego czasu został odkryty.

AKTUALIZACJA Z NASTĘPNEGO DNIA: MARY-KATE I ASHLEY OLSON W KLIPE MUZYCZNYM “GIMME PIZZA”

Na wierzch wypłynęło video z Mary-Kate i Ashley Olson wraz z jeszcze trzema innymi dziewczynkami, które są w tym samym wieku około sześciu lat i rapują w klipie muzycznym zatytułowanym “Gimme Pizza” .

Niemalże każde zaszyfrowane słowo, które wspomnieliśmy już wcześniej w tym artykule, w tym słowo “kurczak”, które nie zostało wspomniane, wydaje się być dodatkiem do pizzy, którą zamawiają.

W pierwszej minucie i siedemnastej sekundzie jedna z dziewczynek mówi: “Bita śmietana leje się jak wodospad” gdy wycieka ze sprayu.

Pełna lista dodatków do pizzy obejmuje:

Kurczaka, sos guacamole, klopsiki, bitą śmietanę, kiełbasę, lody, ryby, sos czekoladowy, czekoladowe ciasteczka “Oreos”, piankę żelową, polewę karmelowo-kokosową, omlet “foo young”, języczki z kurczaków, gałki oczne, ryż, ziemniaki tłuczone, podsmażane zielone pomidory, spaghetti, makarony, paluszki rybne, keczup, roladę z mięsa i tacos.

Większość z tych określeń jest albo bezpośrednim szyfrem słownym lub może być postrzegane jako insynuacja seksualna, którą omawialiśmy wcześniej.

Komentarze pod tym video oraz 4 miliony oglądnięć świadczą, że niezliczone rzesze ludzi składają już ze sobą te wszystkie fakty.

PODZIEMNA KOMNATA PODESTY 

Brytyjski dziennik “The Guardian” ujawnia w swoim artykule z 2004 roku, że Podesta wybudował w piwnicy swojego domu zamykane pomieszczenie, aby oglądać “krępujące filmy”.

75-guardian_podesta

https://www.theguardian.com/culture/2004/apr/20/usa.world

“[Podesta] znany jest z zakupów “krępujących” dzieł, takich jak zestawy filmów, które inni kolekcjonerzy nie braliby nawet pod uwagę.”

“Są one łatwe w przechowywaniu, lecz bardzo niezręczne w oglądaniu” mówi Podesta.

Aby przeskoczyć ten problem oboje z żoną wykopali ogromne podziemne pomieszczenie pod ich domem poza Waszyngtonem.

[Jest to] biała komnata o powierzchni 5 m kwadratowych i wysokości 4m, w której możliwe będzie wyświetlanie “bardzo trudnych filmów” na wszystkich ścianach jednocześnie.”

W ujawnionym przez Wikileaks mailu z 31-go stycznia 2014 roku pisze on do swojego brata: “Niezła zabawa ostatniej nocy” i dalej “Ciągle jestem w sali tortur. Jeszcze jedno pytanie. Czy wy dwoje chcecie obiad Walentynkowy?”

Oczywiście słowo “obiad” posiada całkiem nowe znaczenie w świetle zaszyfrowanych słów, które odkryliśmy.

KŁAMIĄ JAK Z NUT

Tak jak to David mówi od lat w związku ze stawianiem czoła ciemnej naturze Kabala: “Gdy zwymiotujesz to poczujesz się lepiej”.

Nigdy nie byliśmy do końca pewni w jaki sposób nastąpi upadek Kabala. Absurdalnie negatywne szczegóły związane ze skandalem “Pizzagate” pobudziły w końcu do działania rozwścieczoną opinie publiczną.

W miarę jak skandal “Pizzagate” nabierał rozpędu kanał BBC przyłączył się do NPR, New York Times i innych agencji dziennikarskich “Real-news” rażąco ignorując ogromną ilość dowodów, które są dostępne i tym samym zaczął kłamać jak z nut.

Z Alefantisem przeprowadza się wywiady i pokazuje jako ofiarę historii ogromnego, “internetowego oszustwa” bez “żadnych dowodów”.

76-screenshot_666

Oto przedstawiamy artykuł ze strony BBC, który znajdował się w czołówce witryny digg.com przez cały dzień 1-go grudnia 2016 roku.

http://www.bbc.co.uk/news/blogs-trending-38156985

“Żadna z ofiar jak dotąd nie wniosła żadnych oskarżeń. Nie jest prowadzone żadne dochodzenie. Czy istnieją jakieś namacalne dowody? Takowe również nie istnieją.

Jednak tysiące ludzi jest przekonanych, że krąg pedofilski obejmuje ludzi z najwyższych szczebli Partii Demokratycznej i działa w Waszyngtońskich pizzeriach.” 

ISTNIEJE ZNACZNIE WIĘCEJ EWIDENCJI NIŻ JEST POTRZEBNE, ABY ROZPOCZĄĆ DOCHODZENIE

Stanięcie “twarzą w twarz” z tą prawdą jest bardzo wzburzające i wymaga czasu na przyswojenie oraz zrozumienie faktów.

Wilcock opisał, prawie pięć lat temu w styczniu 2012 roku, bardzo obszernie zjawisko pedofilii występujące w kręgach Kabala w Rozdziale Trzecim “Financial Tyranny”. 

Zawierało to w sobie wyeksponowanie Północno-Amerykańskiego Stowarzyszenia Miłości Mężczyzny do Chłopca, w skrócie NAMBLA (North-American Man-Boy Love Association).

To Sojusz osobiście poprosił Davida o opublikowanie tych informacji pomimo jego własnych oporów.

Istnieje znacznie więcej ewidencji niż jest potrzebne w skandalu “Pizzagate”, aby rozpocząć aresztowania i postępowanie sądowe.

Wszystko to rozpocznie się wkrótce, tak więc nie “bierzecie spraw w swoje ręce” tak jak to miało miejsce 5-go grudnia gdzie jakiś facet wymachiwał karabinem w pizzerii “Comet Pizza”.

[AKTUALIZACJA: Niektórzy komentujący zauważyli, że było on bezrobotnym aktorem z witryny “Internet Movie Database” (IMDB) co sugeruje, że albo mu za to zapłacono, albo wywarto na niego wpływ w celu takiego działania.]

Kabal zrobi wszystko co tylko możliwe, aby przytłumić ujawnienie pedofilii i handlu dziećmi odbywającymi się na najwyższych szczeblach Zachodniego społeczeństwa.

SOJUSZ

David Wilcock został poinformowany już w 2009 roku przez Pete Petersona o fakcie istnienia Sojuszu, który działa na rzecz pokonania Nowego Porządku Świata/Kabala lub inaczej tzw. “Illuminati”.

Corey Goode, jako osoba anonimowa nadmieniał fakt istnienia Sojuszu w dyskusjach na forum od lat i otwarcie przyłączył się do tych sił z Dawidem na początku 2015 roku.

Od tamtego czasu wspólnie z nim omawiamy prawdę o Sojuszu – co obejmuje publikacje naszych cotygodniowych odcinków programu Kosmiczne Ujawnienie (polska wersja tutaj), który posiada znacznie więcej oglądających niż kanał Real-news CNN.

Dowody na ciągle wzrastającą obecność Sojuszu są oczywiste. Wikileaks jest tutaj najlepszym przykładem.

Strona internetowa The Inquisitr była jedną z wielu witryn, które donosiły na temat najnowszych, zdumiewających odsłon Sojuszu, który ujawnił się tuż przed wyborami prezydenckimi w USA w 2016 roku.

Opisywały one to w jaki sposób Dr. Pieczenik wszedł na scenę publiczną stając się tym samym oficjalną twarzą i głosem Sojuszu, o którym prawdę odkrywamy przez wszystkie te lata.

77-pieczenik

DR. PIECZENIK NA TEMAT SOJUSZU

Poniżej przedstawiamy fragmenty artykułu z 22-go listopada 2016 r. Ze strony internetowej The Inquisitr z oszałamiającymi, przełomowymi wiadomościami:

http://www.inquisitr.com/3668815/former-state-department-official-steve-pieczenik-may-have-made-the-most-important-announcement-in-american-history/

“Dr. Steve Pieczenik wysunął na You Tube kilka poważnych oskarżeń, które jeśli okażą się prawdziwe to najwyraźniej staną się najważniejszymi w całej amerykańskiej historii …

[Pieczenik] Doktor z Harvardu, który również był Zastępcą Sekretarza Stanu za czasów Henry Kissingera, Cyrusa Vance’a i Jamesa Bakera … a także obsługujący prezydencką administrację za czasów Geralda Forda, Jimmy Cartera, Ronalda Reagana i George’a H.W. Busha.

Został nazwany przez dziennikarkę i zwycięzcę Nagrody Pulitzera Mary McGrory ‘jednym z najbystrzejszych i kompetentnych ludzi w walce z terroryzmem’.

Tom Clancy napisał swoje książki dosłownie w oparciu o doświadczenia tego faceta …

W swoim pierwszym video, które Dr. Pieczenik opublikował wczoraj ogłasza, że reprezentuje on szeroką koalicję wielu osób pochodzących z FBI, CIA i wywiadu wojskowego – mężczyzn i kobiet z piętnastu różnych organizacjach wywiadowczych.

[Wszyscy] oni biorą udział w bezkrwawym przewrocie przeciwko “miękkiej rewolucji”, o której mówi, że została uchwalona przez Clintonów, obecny gabinet rządu i wiele innych organizacji rządowych wyższego szczebla [poprzez przejęcie przez nich resortu sprawiedliwości i wielu innych amerykańskich instytucji]…

Oznajmił również, że zarówno on jak i jego przyjaciele stoją za tymi wszystkimi mailami, które wyciekły przez Wikileaks i które potwierdzą to o czym rozmawiał aktywista Craig Murray – nagrodzony nagrodą Praw Człowieka – podczas przyjacielskiej rozmowy u Juliana Assange’a dwa tygodnie temu.”

“Mogę potwierdzić ze 100% pewnością, że to nie żaden aktor Wspólnoty Rosyjskiej ani nikt podstawiony nie przekazał Wikileaks materiałów na temat Krajowego Komitetu Partii Demokratycznej i Podesty.” 

W swoim drugim video Pieczenik przekazuje szokującą wiadomość: z tego co mówi, Hillary Clinton będzie oskarżona nie tylko za wpływanie na wymiar sprawiedliwości ale także za uprawianie seksu z nieletnimi osobami.

Zgodnie z doniesieniami Dr. Stevem Pieczenikiem zarówno Hillary jak i jej mąż odbywali stosunki seksualne z bardzo młodymi dziećmi na co twierdzi, że posiada dowody.”

PRZECZYTAJMY TRANSKRYPT

Poniżej zamieszczamy fragmenty z transkryptu Dr. Pieczenika, który został napisany swoimi własnymi słowami.  Jest to równoznaczne z największym publicznym ujawnieniem się Sojuszu jak dotąd.

Dr. Steve Pieczenik – fragmenty transkryptu 11/2:

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message3348291/pg1?disclaimer=1

“Rodzina Clintonów już od jakiegoś czasu zamieszana jest w wywieranie nacisków na Biały Dom, nasz system sądownictwa, nasze CIA, FBI, główną Palestrę Prawniczą, Lorrete Lynch, na Dyrektora FBI Jamesa Comeya … 

Aby jednak powstrzymać ten przewrót, niektórzy z nas w społeczności wywiadowczej i inni zaangażowani zawarliśmy wszyscy formalne przymierze. 

Zgodnie z pozwoleniem, rozpoczynam ogłoszenie, że zainicjowaliśmy przeciw rewolucję przy użyciu Juliana Assange’a i organizacji Wikileaks. 

Jestem tylko częścią czegoś znacznie większego niż ja sam. 

To wszyscy ci odważni ludzie zjednoczyli się – mężczyźni i kobiety z FBI, CIA wraz z Dyrektorem Wywiadu, Wywiadem Wojskowym oraz ludźmi z innych piętnastu organizacji wywiadowczych, którzy mieli dość widoku korupcji w Białym Domu, w wydziale sądownictwa i w systemie wywiadowczym. 

Wszyscy my postanowiliśmy, że coś należy zrobić w celu uratowania Republiki.”

SKALA KONFLIKTU JEST ZNACZNIE WIĘKSZA

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Sojuszowi za ostatecznie wystawienie swojego rzecznika, który służył w wielu administracjach amerykańskich.

Ciągle jeszcze oglądamy sam początek procesu Pełnego Ujawnienia. Ostatecznie odkryjemy prawdę tej kosmicznej walki o przetrwanie rasy ludzkiej i Ziemi.

Kabal, który ostatnio otwarcie jednoczy pod jedną banderą swój kontratak w postaci “Fake-Newsów” przez ponad 80 lat tłumił prawdę o UFO.

Jakiekolwiek ujawnienie informacji, np. takie jak istnienie super-zaawansowanych budowli na Antarktyce, będzie ogromnym postępem zmieniającym postać rzeczy, który odwróci skutecznie naszą uwagę od innych spraw.

Wygląda na to, że Kabal trzymał tę kartę “w rękawie” przez długi czas i teraz zamierza sięgnąć po nią.

POŁĄCZENIE PODESTY Z UJAWNIENIEM

9-go maja 2001 roku Dr. Steven Greer zebrał 39 informatorów i wystąpił z informacjami w Narodowym Klubie Dziennikarzy (National Press Club) w Waszyngtonie na wydarzeniu nazwanym “Projekt Ujawnienie” (The Disclosure Project).

Wiązało się to z nadzieją, że wszystko to doprowadzi do formalnego zapoznania się z faktem, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie. Ruch ten nabierał rozpędu aż do czasu, gdy został pogrzebany w wydarzeniach z 11/09/2001 roku tylko kilka miesięcy później.

13-go lutego 2015 roku [AKTUALIZACJA: To był również piątek 13-go], Podesta dokonał wpisu na Tweeterze:

“Ostatecznie – moją największą porażką roku 2014-go jest nie zabezpieczenie plików odnośnie UFO #disclosure #thturhisstilloutthere.” Zapoczątkowało to prawdziwą burzę na Internecie.

78-o-podestatweet-570

Następnego dnia 14-go lutego 2015 roku (Walentynki), Prezes “Projektu Ujawnienie” Dr. Steven Greer w Waszyngtonie DC opublikował następujące ogłoszenie na swojej stronie internetowej:

79-greer_podesta

“Dr. Steven Greer potwierdza, że to właśnie John Podesta otrzymał wyczerpujące informacje na temat UFO wkrótce po tym jak urząd prezydenta objął B. Obama w 2009 roku.

(Spójrz na otwarty list do Prezydenta Obamy http://siriusdisclosure.com/wp-content/uploads/2012/12/obama-briefing-introduction.pdf )

Dr. Greer oświadcza: “Prawnik współpracujący z Panem Podestą zarządał wyjaśnień w wyniku czego zebraliśmy pokaźne pliki z danymi w celu dostarczenia ich do Prezydenta – Elekta Obamy.

Podczas tego procesu uzyskaliśmy również wsparcie od przedstawiciela wyższego szczebla z CIA, który jest przyjazny “Projektowi Ujawnienie” a informacje te zostały również omówione z Dyrektorem CIA Leonem Panetta.”

“Pan Podesta wystąpił publicznie wspierając “Projekt Ujawnienie” rok po historycznej inauguracji tego projektu w Narodowym Klubie Dziennikarzy (National Press Club) w 2001 roku, zorganizowanej przez Dr. Greera.

Dalej Dr. Greer kontynuuje: “Jesteśmy podbudowani silną postawą Pana Podesty w jego trwającym wsparciu “Projektu Ujawnienie” i wciąż pozostajemy zwolennikami uwolnienia nielegalnie utajnionych informacji oraz technologii związanych ze zjawiskami UFO.”

DESPERACKI RUCH

Kabal prawdopodobnie będzie chciał użyć Ujawnienia w swym desperackim ruchu (Hail Mary Pass) znajdując się na krawędzi swojej porażki, która obecnie wydaje się być nieuniknioną.

Ten desperacki ruch można przyrównać do “rzut piłką przez całe boisko” (Hail Mary Pass), który jest używany przez graczy w Amerykańskim Futbolu w desperackiej akcji z nadzieją na uzyskanie kolejnych punktów gdy nie pozostało już czasu na rozegranie piłki i które zmieniłoby postać całego meczu.

80-aaron_rodgers_ufo

W tym przypadku futbol może wyglądać jak latający spodek. Maile opublikowane przez Wikileaks ujawniają intrygujące konekcje z ujawnieniem prawdy o UFO.

Obejmują one komunikację pomiędzy Podestą a astronautą załogi Apollo Edgarem Mitchellem, zagorzałym zwolennikiem Ujawnienia jak i również między liderem zespołu Blink-182 Toma DeLonge. Zespół muzyczny Blink-182 był jednym z najpopularniejszych w latach dziewięćdziesiątych.

DeLonge twierdzi, że pozostawał w kontakcie “z przynajmniej dziesięcioma informatorami z wysokiego szczebla, którzy dostarczali mu tajnych informacji”.

W oparciu o kontekst książki science-fiction “Secret Machines”, który został przez DeLonge’a omawiany jako prawda wydaje się, że dostarczono mu przemawiające do ludzi informacje, które są przez nas nazywane scenariuszem “Ujawnienia Szczątkowego”.

Więcej na ten temat w dalszej części tego artykułu.

ŁAJDAKI I SOJUSZ

W przypadku zaistnienia “Pełnego Ujawnienia” każdy odkryje fakt, że łajdaki w naszej kosmicznej historii są znacznie bardziej diaboliczni niż większość z nas mogłaby sobie wyobrazić.

Ich grupa obejmuje bardzo agresywnych i negatywnych kosmitów, którzy sformowali kompleksowe partnerstwo z grupami Kabala/Nowego Porządku Świata.

Tortury, gwałty i morderstwa tak naprawdę produkują energię, znaną w ciemnym świecie Kabala jako “loosh” którą się żywią te negatywne istoty.

Akty tortur, a szczególnie wykonywane na dzieciach, tworzą fragmentację ich umysłów tak, aby mogły one być później programowane w celu robienia rzeczy, które następnie są ukrywane za zasłoną amnezji.

W tym samym czasie Sojusz opierający się tym negatywnym siłom jest znacznie większy i bardziej zorganizowany niż większości ludziom się wydaje, o ile w ogóle o nim wiedzą.

Sojusz ten działa również z pozytywnymi Istotami Pozaziemskimi a już na pewno gdy przedrzemy się do głęboko tajemnych podgrup działających wewnątrz niego.

Sojusz wyprodukował wiele filmów ze ścisłej czołówki kinowej, które mają za zadanie rzucić trochę światła na problem kontroli umysłu oraz na wiele innych aspektów związanych z działaniami Kabala.

Najnowsze z tych produkcji obejmują: “Kapitan Ameryka – Zimowy Żołnierz” i “Kapitan Ameryka – Wojna Bohaterów”.

81-marvels-captain-america-civil-war-2016-official-wallpapers-hd-1

[AKTUALIZACJA: Jeśli jesteście nowy w temacie wpływu Sojuszu na pewne filmy producenta Marvel to przeczytanie tego artykułu jest koniecznością – jest to jedna z najważniejszych rzeczy, którą opublikowaliśmy.]

PRZYGOTUJCIE SIĘ NA CZĘŚĆ DRUGĄ!

Cała część pierwsza została napisana jako przygotowanie i wstęp do artykułu, który opracowuję wraz z Corey Goode.

Jest on już prawie ukończony i zostanie wysłany do naszych artystów-grafików jednak chcieliśmy opublikować w pierwszej kolejności tę część, abyście mieli czas na przetworzenie tych informacji.

Zostańcie z nami!

PORADA PRAWNA:

Proszę nie nękać osób ani firm wymienionych w tym artykule. Pozwólcie, aby NYPD, FBI inne agencje z wymiaru sprawiedliwości wykonały tę pracę. Jest to niezmiernie ważne. Dziękuję za uwagę.

Ostatnią wzmianką tego artykułu będzie umieszczenie odnośnika do aktualizacji Davida Seamana, która została opublikowana dnia 06 grudnia 2016 roku. Porusza on temat mass mediów określających niezmiernie ważną sprawę jako nic więcej jak tylko “Fake-newsy”.

Ten chłopak “wszedł na obroty” i bardzo płynnie oraz precyzyjnie z prędkością prawnika zadaje jedno ważne pytanie za drugim – reasumując praktycznie wszystko to co opisaliśmy w tym artykule.

Bum! https://www.youtube.com/watch?v=qGVSA2Jjelo

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1208-endgame-pt-1 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 12889 - Today Page Visits: 3