Witamy serdecznie w piątej części aktualizacji Davida Wilcocka. Tym razem przechodzimy do sedna sprawy i będziemy omawiali Zakazaną Historię. Częścią tej historii jest Sojusz, który aktywnie działa na rzecz wyzwolenia ludzi spod jarzma Kabala. Dowiemy się tutaj co Sojusz nazywa PLANEM? Omówimy jego pochodzenie i to w jaki sposób został zawiązany? Teraz przygotujcie się na konkrety i słuchajcie uważnie. 

Pamiętajcie, by jak zwykle dać łapkę w górę jeśli Wam się podoba i prosimy o konstruktywne komentarze, by ulepszać naszego bloga. 

Zapraszamy na aktualizacje Cz. 5 pt.

 Cz. 5 Zakazana Historia 

OGÓLNY PROBLEM ISTNIEJE … I JEST NA TO ROZWIĄZANIE

Nawet jeśli pewne aspekty naszego dochodzenia są w jakiś sposób zniekształcone lub sfabrykowane, to i tak cały problem nadal istnieje. 

Ludzie są torturowani i nękani, a cały świat jest prowadzony przez kilka korporacji, których intencje są conajmniej podejrzane. 

David mówi, że od wielu lat omawia na swojej stronie plany Sojuszu, który może być nadzieją dla całego świata. To właśnie w tej części David zaprasza na omówienie tego zagadnienia.  Dodaje tutaj jeszcze zdanie, że nigdy nie pisałby o tak straszliwych rzeczach, gdyby nie wierzył, że stoimy właśnie w przededniu rewolucji na rzecz pozytywnych zmian. 

Ewidencja na temat tego co nadchodzi jest oczywista dla tych, którzy podążają tropem Zakazanej Historii. W ostatniej części artykułu David przedstawia nam Dossier Insidera oraz wpisy “Q”, którzy zdradzają ogromną ilość szczegółów na temat tego, że Deep State jest obecnie tak bliski upadku, że pozostało im do wykonania dosłownie tylko kilka zagrywek. 

Najbardziej wyświechtaną sztuczką jest: zacznijmy działania wojenne! W ostatnich czasach surmy wojenne brzmią coraz częściej po to, by utrzymywać nas w ciągłym strachu i panice. 

David mówi, że zgodnie z ostatnimi doniesieniami Insidera, być może dojdzie do pewnych konfliktów zanim ostatecznie otworzą się długo przygotowywane akty oskarżenia. 

 “WOJNA NA WYNISZCZENIE” ZOSTANIE POWSTRZYMANA   

Jeśli wszystko inne zawodzi to rozpoczęcie wojny jest najstarszą sztuczką strategiczną Deep Statu i dlatego też Iran, jako ostatni pośrednik, jest wciągany w tę grę. 

Nic, nawet biblijna, wyniszczająca plaga wojenna na Bliskim Wschodzie nie może tego zmienić … jednak i ona zostanie powstrzymana.  

David twierdzi, że dostarczone mu informacje świadczą o tym, że zaawansowana technologia ma być użyta do tego, by sponsorowane przez Deep State wrogie państwa zostały powstrzymane. Być może w ten właśnie sposób dojdzie do początkowych etapów Ujawnienia, w zależności od tego jaka technologia zostanie tam użyta. 

Być może zobaczymy czarne trójkątne pojazdy latające (TR3B), które nagle zrzucają technologię maskującą, pojawiając się jakby z nikąd? 

W poniższym artykule możemy przeczytać, że Prezydent Trump w ostatniej chwili odwołał planowany atak po to, by uratować życie 150 Irańczyków. 

6/21: Prezydent Trump odwołuje uderzenie na Iran z powodu “dysproporcji” popełnionego czynu

https://finance.yahoo.com/news/trump-ordered-military-strike-against-052635806.html

(Bloomberg) – Prezydent Donald Trump powiedział, że odwołuje uderzenia odwetowe na trzy Irańskie pozycje po tym, jak zestrzelono tam należącego do Amerykańskiej Marynarki Wojennej drona, gdyż działania te były “nieadekwatne” do popełnionego czynu. 

“Ostatniej nocy czekaliśmy z załadowaną i gotową do strzału bronią na 3 różne pozycje irańskie gdy zapytałem ile ludzi zginie podczas tego ataku? Generał odpowiedział mi: 150, panie prezydencie”, podaje na Twitterze Amerykański Prezydent Donald Trump. 

“10 minut później odwołałem atak”. 

CZYM DOKŁADNIE JEST “ZAKAZANA HISTORIA? 

David w końcu dochodzi do zaprezentowania super skondensowanej wersji Zakazanej Historii co w swoim Dossier z Facebooka opisuje pewien Insider: 

“Obecna administracja prezydenta USA jest częścią międzynarodowego Sojuszu, który walczy na śmierć i życie z Deep Statem, który kontroluje mainstreamowe media i portale społecznościowe. 

Plan Sojuszu sięga całych dekad wstecz, kiedy to walczył on o przywrócenie globalnej wolności, przynajmniej od połowy lat 1950. John F. Kennedy wraz z niezliczoną ilością innych ludzi stracili życie walcząc dla Sojuszu. 

Deep State, wy najwyższych poziomach władzy, jest znacznie gorszy niż większość ludzi jest w stanie to sobie wyobrazić. Jest to ludobójczy, satanistyczny i pedofilski kult, który rządzi światem. 

Sojusz ujawnia prawdę opinii publicznej, przez serię anonimowych wpisów dokonywanych kolektywnie przez QAnona, które raz za razem świadczą o połączeniu z obecną administracją prezydencką USA. 

Największą tajemnicą Deep Statu jest gigantyczny “odłam cywilizacyjny” istniejące w przestrzeni kosmicznej, który technologicznie jest zaawansowany do tego stopnia, że wielu ludziom nawet w naśmielszych snach się o tym nie śniło. Technologia ta jest opłacana przez ciągle upadającą ekonomicznie planetę Ziemię. 

Plany Sojuszu obejmują pełne ujawnienie i pokonanie Deep Statu co ma się wiązać z uwolnieniem zakazanej wiedzy i technologii, które są tak bardzo zazdrośnie ukrywane przed nami. 

Dopiero wtedy nasze społeczeństwo dokona prawdziwego skoku kwantowego w znanej nam historii. Jest to znaczący aspekt tego, co wielu antycznych wizjonerów określa mianem “Wzniesienia”.

David gorąco poleca oglądnięcie filmu “Above Majestic” w celu zrozumienia pełnego zakresu zakazanej historii. Dodaje jeszcze, że rozreklamowanie tego filmu zostało zabronione podczas publikacji, jednak dzięki ludziom takim jak my, wspiął się on na listach oglądalności na pierwszą pozycję. 

Wielu ludzi zna elementy Zakazanej Historii, jednakże tylko niewielu zna pełen obraz sytuacji oraz sposób w jaki te puzzle pasują do siebie nawzajem. Wymaga to zapoznania się z obszernym, kontrowersyjnym materiałem, który często przyprawia o mdłości. Również konieczny jest do tego celu otwarty, trzeźwy umysł wyposażony w zdolności odpowiedniej interpretacji danych. 

Zakres kłamstwa, który towarzyszy tym informacjom sprawia, że ludziom bardzo trudno jest przetworzyć i zintegrować całą prawdę. 

CAŁA HISTORIA JEST DOŚC NIEZWYKŁA    

Z informacji pochodzących od wielu różnych informatorów można złożyć bardzo unikatową, dynamiczną i fascynującą historię. 

Doniesienia pochodzą od osób publicznie ujawniających się takich jak: Płk. Philip Corso, Sierż. Clifford Stone, St. Sierż. Daniel M. Salter, Mjr. Bob Dean, Karl Wolfe, David Adair, Henry Deacon, Pete Peterson, Corey Goode, William Tompkins i Emery Smith. 

David również posiada informacje od osób anonimowych takich jak: “Jacob”, “Bruce”, “Daniel”, “Uncle”, “Stan”, “Mega Anon” i od innych, którzy mogą zdecydować się na pokazania swoich twarzy. Fascynuje się porównywaniem informacji od szczerych informatorów, które czasami się pokrywają ze sobą, a czasami sobie przeczą. Żadna z tych historii nie jest taka sama, jednakże, gdy mamy do czynienia z prawdziwymi informatorami dochodzi do korelacji ogromnej ilości szczegółów. Czasami niektórzy informatorzy nie lubią siebie nawzajem, co nie zmienia faktu, że informacje w ich sprawozdaniach są spójne. 

David mówi, że jeśli przez 72 lata od czasu Roswell nie zbudowaliśmy przynajmniej baz na Księżycu i Marsie to znaczy, że spapraliśmy sprawę. 

Od czasu wyborów prezydenckich w USA w 2016 roku świat się zmienił. Wraz z nadejściem października 2016 roku, uderzyły w nas obrzydliwe i przygnębiające informacje pochodzące z maili i opublikowane przez Wikileaks. Całe to dzieło wygląda na robotę Sojuszu, czyli międzynarodowej konfederacji wielu frakcji współpracujących ze sobą na rzecz pokonania Deep Statu. 

Osoby zaangażowane w to należą do rządowych oficjeli a także do agentów wywiadu wojskowego i innych agencji wywiadowczych, które wyłamały się z Systemu. Prawda zawarta w opublikowanych mailach jest tak przerażająca, że większość ludzi odmówiło zaakceptowania jej. Niemalże wszystkie filmy omawiające ten temat zostały zneutralizowane, jednak całą esencję informacji David przekazuje w serii artykułów ENDGAME 

Tłumaczenia dostępne są tutaj tutaj: 

https://kosmiczneujawnienie.com/2016/12/17/etap-koncowy-ujawnienie-oraz-ostateczne-zwyciezenie-grup-kabala-czesc-i/

https://kosmiczneujawnienie.com/2016/08/28/corey-goode-aktualizacja-wywiadu-cz-2/

https://kosmiczneujawnienie.com/2016/06/26/pelne-ujawnienie-i-wzniesienie-ta-wojna-przybiera-na-sile-3/

https://kosmiczneujawnienie.com/2016/06/29/pelne-ujawnienie-i-wzniesienie-ta-wojna-przybiera-na-sile-czesc-iv/

https://kosmiczneujawnienie.com/2016/07/03/pelne-ujawnienie-i-wzniesienie-ta-wojna-przybiera-na-sile-czesc-v/

TO NIE CYWILE W WIĘKSZOŚCI GINĄ W TEJ “ZAKULISOWEJ III WOJNIE ŚWIATOWEJ”

David twierdzi, że obecna administracja USA znajduje się w stanie Zakulisowej III Wojny Światowej a wielu cywilów przyłącza się do tego, by brać w niej udział. Jednak w tym przypadku, wygrane bitwy nie pociągają za sobą ogromnej liczby ofiar w ludziach. Obecnie przegrana bitwa sprawia, że tracisz swój kanał telewizyjny, profil na platformach społecznościowych lub zamyka się twojego bloga. Kolejnym rezultatem przegranej jest pozbawianie cię dochodów z reklam, co utrudnia ci przeżycie. 

Pamiętajmy, że zawsze znajdą się nowe sposoby na komunikowania się. 

David mówi, że już niebawem spodziewa się rozwoju sytuacji, który usunie wszelkie przeszkody na drodze do swobodnego wypowiadania się w Internecie. 

UPADEK NA SAMO DNO A NASTĘPNE WYDŹWIGNIĘCIE SIĘ

Sztuczna Inteligencja ciągle pcha nas do  tego, abyśmy w sposób bezpośredni i nieustanny utożsamiali się z naszym cybernetycznym identyfikatorem, którego unicestwienie ma przekonać nas o naszej śmierci … jednak nie jest to prawda. 

David kładzie nacisk na to, że jest to bardzo ważny moment na drodze naszego bohatera, gdzie wydaje się, że “wszystko jest stracone”. Musimy wyzwolić się uzależnienia (od mediów społecznościowych). Utrata profilu na Facebooku, Twitterze czy YouTube nie oznacza, że przestajecie istnieć. 

Proszę Was, zatrzymajcie się na chwilę i pomyślcie o tym.

Starajcie się ponownie zdefiniować kto jest waszym przyjacielem oraz czym tak naprawdę są interakcje na portalach społecznościowych?

Być może będziecie przechodzili przez syndrom odstawienia po oddzieleniu się od platform cyfrowych lub stracicie źródło dochodu, jednak niezależność finansowa od wielkiej technologii jest nieunikniona. 

Okres regeneracji i odnowy może być trudny, jednak David wierzy w to, że już niebawem ponownie wyjdzie słońce zza chmur. 

ROZWIEDŹCIE SIĘ Z WŁASNĄ HISTORIĄ A POBIERZCIE SIĘ Z PRAWDĄ

Kolejno David twierdzi, że pomimo swojej popularności, być może będzie zmuszony do usunięcia się na jakiś czas z platform społecznościowych. Jego przetrwanie zależy od uodpornienia się na wszelkie negatywne komentarze pod jego adresem, które mnożą się w ostatnim czasie zastraszająco szybko. Jeśli zaczynamy przejmować się negatywnymi opiniami na nasz temat, to można przejść przez prawdziwe złamanie psychiczne. 

David mówi, że wie kim jest i wie, że nie angażuje się w żadne cybernetyczne ataki na inne osoby i ciągle utrzymuje zdrowy poziom współczucia a podejmuje działania tylko w obronie własnej. Jednak ciągle spotyka się z pogróżkami od pewnych osób, co sprawia, że jego praca staje się trudniejszą. 

Czy nie lepiej pójść na spacer bez telefonu lub tableta? Czy nie lepiej spotkać się z rzeczywistymi przyjaciółmi w rzeczywistych miejscach zamiast spędzać czas w wirtualnym świecie i uzależniać się od cyfrowych opowieści? 

ODDZIELMY SIĘ OD CYFROWYCH HISTORYJEK I ZABIERZMY SIĘ ZA TE PRAWDZIWE!

PRAWDA JEST OBECNIE ZNANA

Prywatne dochodzenie Davida poskutkowało napisaniem książki “Finansowa Tyrania” (Financial Tyranny, https://divinecosmos.com/davids-blog/1023-financial-tyranny/ ), która osiągnęła 2,6 milionową liczbę oglądnięć. Do konkluzji zawartej w tej książce David wykorzystał materiały zawarte w książkach The Character, Claims and Pracitacal Workings of Freemasonry, autorstwa Rev. C.G. Finney’a oraz New World Order: The Ancient Plan of Secret Societies, autorstwa Williama T. Stilla. 

Wiele filmów, które oglądamy naszpikowane jest symbolami Kabala jak np. Łuki Baala czy Wszechwidzące Oko itd. Obecnie to się zmienia, gdyż prawda ta jest obecnie znana pośród ludzi. 

NIEPOKOJĄCE WIADOMOŚCI SĄ NA PORZĄDKU DZIENNYM

Dawid donosi o tym, że bardzo niepokojące wiadomości obecnie pokazują się tysiącami w Internecie. Jedną z nich jest ta o istnieniu różnych punktów rytualnych, które są dobrze zamaskowane i ciągle używane.  

6/22: Satanistyczna emblematy i ołtarz ukryty pod ziemią w Królewskim Parku Holyrood w Szkocji

https://www.ancient-origins.net/news-history-archaeology/satanic-plaque-and-altar-scotland-0012180

W odludnym miejscu w Królewskim Parku Holyrood w Edynburgu w Szkocji, archeolodzy znaleźli pod ziemią dwa tajemnicze obiekty. Są tam metalowe talerze z podobiznami odwróconego do góry pentagramu wraz z rogatą bestią umieszczoną w centrum, która prawdopodobnie jest Baphometem. 

Znaleziono tam również ołtarz z nie odkopanym jeszcze “obiektem” wokół talerza.

Podczas gdy media określają to mianem znalezisk pogańskich to symbole tam umieszczone wydają się być bardziej powiązane z sektą satanistyczną i wyznawaniem diabła … 

Holyrood zostało ostatecznie rozwinięte we wspaniały pałac, który służył jako rezydencja dla królów i królowych Szkocji od XVI wieku. 

Co więc robią tam satanistycznie obiekty? 

Z lokalnej gazety Wieczorne Wiadomości Edynburga (Edinburgh Evening News) dowiadujemy się dalszych szczegółów: 

TAJEMNICZE ZNALEZISKA W KRÓLEWSKIM PARKU HOLYROOD

Obiekt znaleziony został wraz z kamieniami runicznymi, które wtopione zostały w betonowe trójkąty znajdujące się wokół metalowych talerzy z wyrzeźbionymi na nich różnymi postaciami. 

Najdziwniejsze w tym wszystkie jest to, że zgodnie z doniesieniami najnowszego raportu firmy CFA Archeology z Musselburgha i gazety The Scotstman, zarówno jedna jak i druga strona zostały usunięte z terenu wykopalisk archeologicznych przez “nieznane osoby”, zanim mogły tak naprawdę rozpocząć dochodzenie w tej sprawie w kwietniu 2018 roku, pozostawiając za sobą dziury i porozrzucaną ziemię. 

A TERAZ PRZEJDŹMY DO ZJAWISKA QANNONA

David przypomina nam o fenomenie QAnon, który jest nam znany, jeśli zapoznaliśmy się z jego poprzednimi artykułami. Mówi nam, że powiemy znacznie więcej na jego temat w przyszłości a ktoś kto nie zna tej historii, to pomija znaczącą część całej historii. Doniesienia QAnona rozpoczęły się w październiku 2017 roku a jego publikacje dostępne są na stronach: 

https://qanon.pub/ 

lub 

https://qmap.pub/ 

Najbardziej szokującym aspektem tego zjawiska jest zakres dowodów we wpisach “Q”, które świadczą dobitnie o  tym, że pochodzą one z administracji obecnego prezydenta USA. 

David mówi, że w dalszej części zaprezentuje nam nowe podsumowanie pracy “Q”, której nie można znaleźć w mainstreamowych mediach, a której implikacje starają się ukryć platformy społecznościowe gdyż prowadzi nas do sedna zakazanej historii. 

Dossier Greenberga nie wspomina tego zjawiska, jednakże, wspomina się tam fakt, że obecna administracja prezydencka stara się obnażyć i doprowadzić do aresztowania Deep Statu. Nie wiadomo kiedy i w jaki sposób zostanie to opublikowane, jednak pewne jest to, że tak się stanie. David twierdzi, że w tej sytuacji każdy zabierze się za analizowanie wpisów “Q”. 

NAJWAŻNIEJSZY CYTAT Z WPISU “Q” NR. 2700

David przytacza nam cytat “Q” z 19-go września 2018 roku, który jego zdaniem jest jednym z najważniejszych jak dotąd wydanych, w zrozumieniu aspektów Tajnego Programu Kosmicznego, w naszej zakazanej historii.  

Dodatkowo jeszcze wpis nr. 2700 z 12 lutego 2019 roku jest drugim najważniejszym jak dotąd. 

Dotychczas dochodziły nas słuchy o tym, że rozprawy sądowe dotyczące członków Deep State’u będą prowadzone za zamkniętymi drzwiami i odbędą się na przestrzeni kolejnych 2 lat. Ponoć żadne informacje miały nie wyciekać do opinii publicznej, jednakże, wpis “Q” nr. 2700 podważa te przekonania dla tych, którzy śledzą jego publikacje. 

TO NIE MOŻE SIĘ ZDARZYĆ PONOWNIE

David przytacza cytat z wpisu nr. 2700 “Q”: 

Q !!mG7VJxZNCI ID: 539e80 No.5140929

12 luty 2019 11:34:13 (EST) 

POTUS: “Nie pozwolimy, by coś takiego ponownie się zdarzyło (w naszym kraju lub innemu prezydentowi)”.

W jaki sposób zapobiegniemy temu?

Czy po prostu zwolnimy tych, którzy są za to odpowiedzialni? 

Czy może przeprowadzimy klika nic nieznaczących dochodzeń? 

Lub może: 

Oskarżymy tych odpowiedzialnych w pełnym zakresie obowiązującego prawa?

Ustalimy nowe metody sprawdzania i równowagi oraz wdrożymy nowe metody doglądania tak, by zwiększyć przejrzystość (działań)? 

Założymy biuro OIG wraz funduszami nadamy mu wagę władzy ++?

Wybierzemy poszczególnych reprezentantów z dostępem wewnętrznym do utajnionych materiałów narodowych (NAT SEC CLAS)?

Ustanowimy metody sprawdzania Dyrektorów Głównych i ich zastępców we wszystkich agencjach (wywiadowczych)? 

Ustanowimy “nadzór finansów” i audyty tym, którzy obejmują wyższe, krytyczne stanowiska (ekonomiczne) oraz najbliższym członkom ich rodzin? 

PRZEJRZYSTOŚĆ I DOCHODZENIA SĄDOWE są jedyną drogą postępu, by ocalić naszą Republikę i zabezpieczyć kryminalne i zdradzieckie akty przed ponowym wystąpieniem. 

NIEKTÓRZY STARAJĄ SIĘ PO CICHU USUNĄĆ ODPOWIEDZIALNYCH ZA TEN STAN RZECZY A NASTĘPNIE PRZEJŚĆ DO PORZĄDKU DZIENNEGO (I OCALIĆ SWOJĄ TWARZ NA ARENIE ŚWIATOWEJ), JEDNAK CI KONTROLUJĄCY WIEDZĄ, ŻE TAKI MAŁY PLASTER NIE UKRYJE TAK OGROMNEJ RANY. 

Nikt nie powinien znaleźć się poza prawem, nie ważne jak ogromną sieć (spisek) rozwinął. 

Coś takiego nigdy więcej się nie zdarzy.

PRAWDA DZIAŁA.

FAKTY SĄ WAŻNE.

Q

DLACZEGO TEN CYTAT JEST TAK WAŻNY?

David mówi, że on jako jedyny zdołał porozmawiać z Mega Anon’em, która precyzyjnie przewidziała treści przyszłych publikacji “Q” na długie miesiące przed jego pojawieniem się. 

Zarówno David jak i jego żona Elizabeth rozmawiali z nią dość długo i jak zwykle w przypadku wiarygodnych informatorów, przekazała im ona bardzo wiele technicznych szczegółów. Zaraz po tym jak pojawił się “Q”, Mega Anon zniknęła. 

POTAJEMNE ROZPRAWY SĄDOWE

Briefingi pochodzące od różnych informatorów świadczą o tym, że od początku 2019 roku rozpoczęły się tajne rozprawy sądowe. 

QAnon również mówi nam o tym w swojej publikacji nr. 2645, z 5-go stycznia 2019 roku gdzie używa słów “zarządzenie wykonawcze w mocy” (executive order, EO). 

NIE DAMY SIĘ UCISZYĆ I ZEPCHNĄĆ W CIEMNOŚĆ.

NIE ODEJDZIEMY BEZ WALKI. 

CZY WIERZYCIE, ŻE TA CHWILA I WSZYSTKIE WYDARZENIA SĄ CZYSTYM PRZYPADKIEM? 

PODZIAŁY OSŁABIAJĄ WAS. 

ZJEDNOCZENI TWORZYCIE SIŁĘ. 

MY LUDZIE.

MY LUDZIE MAMY WŁADZĘ. 

EO (ZARZĄDZENIE WYKONAWCZE) W MOCY.

DĄŻENIA JEDNEGO OZNACZAJĄ DĄŻENIA WSZYSTKICH (WHERE WE GO ONE, WE GO ALL)!!!

Powyższe jest oczywistym odniesieniem do zarządzenia wykonawczego nr. 13825, poprawka z 2018 roku do instrukcji Sądu Wojennego Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, podpisane 1-go marca 2018 roku. 

EO 13825 zostało bardzo sprytnie sformułowane tak, by umożliwić postawienie w stan oskarżenia aktorów Deep State’tu przez sądy wojenne poczynając od stycznia 2019 roku.

Poniższy odnośnik podaje nam nieco więcej formalnych terminów z oficjalnej strony Narodowych Rejestrów Federalnych: 

https://www.federalregister.gov/documents/2018/03/08/2018-04860/2018-amendments-to-the-manual-for-courts-martial-united-states 

Rozdział 3.(a) zgodnie z paragrafem 5542 Prawa Wojskowego z 2016 r. (MJA), rozdział E Narodowego Aktu Autoryzacji Obrony dla roku fiskalnego 2017, Prawa Administracyjnego 114-328, 130 oświadczenie 2000, 2967 (2016 r.), poza tym co zostało ujęte w MJA lub w tym rozporządzeniu, MJA uzyska moc prawną 1 stycznia 2019 roku. 

Ten bardzo ważny i wielowątkowy akt wykonawczy został omówiony w Intellihub 26 września 2018 roku. (link: https://www.intellihub.com/signed-executive-orders-reveal-trump-is-planning-mass-arrests/ )

KOLEJNY BARDZO WAŻNY CYTAT

Jeśli poprzednie zarządzenie wykonawcze nie wystarczy, to kolejny post nr. 2672 z 13 stycznia 2019 mówi: “Oświadczenia Sądu Najwyższego nadchodzą w kilku stanach (US)”. 

Proszę spojrzeć na to: 

Q !!mG7VJxZNCI ID: 9c745a No.4739743

13 stycznia 2019 14:08:58 (EST) 

 

https://www.realclearinvestigations.com/articles/2018/02/11/former_cia_director_john_brennan_investigated_for_perjury.html 

D House koncentruje się na POTUS = rozszerzenie ubezpieczenia od MUELLERA aż do House. 

Oświadczenia Sądu Najwyższego nadchodzą w kilku stanach.

Próby ZABLOKOWANIA/OCHRONY siebie samych ZAWIODĄ. 

Przewyższa to znacznie skorumpowaną politykę lub akcję wywrotową. 

Prawo rozporządzające usunięcie ze stołków Kongresmenów, Senatorów? 

Rzucamy światło.

“Q”

David twierdzi, że w rozmowach z października 2018 roku z Pete’em Peterson’em wynika to, że niemalże wszyscy członkowie Kongresu USA są wymienieni na listach w zapieczętowanych aktach oskarżenia. 

To właśnie dlatego “Q” powiedział, że wychodzi to znacznie dalej niż “skorumpowana polityka” i omawia tam prawo “rozporządzające usunięcie ze stołków Kongresmenów” lub Senatorów. 

Dalej David mówi, że wyciek informacji w styczniu 2019 bardzo spójnie donosił o rozpoczęciu rozpraw sądowych. Nagle, ku zaskoczeniu ludzi, wszystkie doniesienia na temat “utajnionych rozpraw sądowych” zniknęły. Skąpe informacje docierające do opinii publicznej mówiły o przerwaniu rozpraw ze względu na chorobę sędziów prowadzących lub z innych nieznanych powodów. 

To właśnie z tego powodu cytat nr. 2700 przekazuje nam wgląd w to co naprawdę wydarzyło się, zamiast doniesień płynących od innych informatorów. 

Gdy “Q” powiedział, że “NIEKTÓRZY STARAJĄ SIĘ PO CICHU USUNĄĆ ODPOWIEDZIALNYCH ZA TEN STAN RZECZY A NASTĘPNIE PRZEJŚĆ DO PORZĄDKU DZIENNEGO (I OCALIĆ SWOJĄ TWARZ NA ARENIE ŚWIATOWEJ)”. Słowo “niektórzy” oznacza członków Sojuszu. 

Wyjaśnia to bardzo pięknie dlaczego giganci technologiczni całkowicie zablokowali wolność słowa w cyberprzestrzeni. Naprawdę są mocno zdesperowani. 

PRZYJRZYJMY SIĘ BLIŻEJ CYTATOWI 2700

David przechodzi do omawiania bardzo ważnej kwestii zawartej w cytacie nr. 2700 tej, która mówi, że pewne frakcje Sojuszu dążą do utrzymania wszystkiego w tajemnicy. Donosi nam czyste informacje, które zostały mu przekazane, choć sam twierdzi, że gdyby to od niego zależało to rozprawy sądowe zostałyby upublicznione. 

Po raz kolejny David wspomina o ogromnej traumie i kryzysach przez, które ludzkość przechodziła. 

Np. porównując istnienie satanistycznego kultu, który rządzi naszym światem z pewnymi wydarzeniami historycznymi naszych czasów, nie będzie on wyglądał aż tak źle. U wielu ludzi przyniesie to uczucie ulgi, że złoczyńcy ostatecznie zostali doprowadzeni przed oblicze prawa, gdyż wiedzieli oni uprzednio o tym, że kult ten istnieje. 

Wygląda na to, że powodem dla którego nie słyszymy już o “tajnych rozprawach sądowych” jest to, że plan ten został porzucony. 

PRZEJRZYSTOŚĆ I DOCHODZENIA SĄDOWE są jedyną drogą postępu, by ocalić naszą Republikę i zabezpieczyć kryminalne i zdradzieckie akty przed ponowym wystąpieniem. 

Wygląda na to, że przepisy wewnątrz Sojuszu zmieniły się 12 lutego 2019 roku. 

Z tego wynika, że nie słyszymy o “tajnych sprawach sądowych” gdyż niebawem zostaną one wyeksponowane na światło dzienne. 

INNE KRYTYCZNE CYTATY WARTE KONTEMPLACJI 

David twierdzi, że stworzenie jednego, spójnego dokumentu zawierającego wszystkie informacje jest praktycznie niemożliwe. Z  tego też powodu dla tych, którzy nie zapoznali się jeszcze z jego artykułami sugeruje on, by zacząć od początku i poruszać się powoli do przodu aż do dnia dzisiejszego. 

Dalej mówi on, że nie zamierza wpajać tutaj żadnych treści ideologicznych ani rozpoczynać dyskusji politycznych, a tylko rozpocząć coś co wygląda na “ największą tajną operację wywiadu w znanej historii naszej cywilizacji”, co już niebawem okaże się być całkowitą prawdą. 

Wygląda na to, że pierwsza fala odtajnionych dokumentów będzie obejmowała informacje o gigantycznym puczu przeciwko prezydentowi zarówno podczas wyborów jak i po nich. 

W dossier Insidera z Facebooka wynika, że “wszystko to zostało zmyślone, a tak naprawdę, miało miejsce coś przeciwnego niż to, co płynęło z mass mediów”. Ponoć obejście amerykańskiego prawa szpiegowskiego zostało przeprowadzone przez zaangażowanie w to różnych zagranicznych agencji wywiadowczych. Pamiętajmy, że bez względu na to czy lubimy prezydenta czy nie, kary za szpiegostwo są bardzo surowe. 

FISA (Foreign Intelligence Services Akt) jest Ustawą o Zagranicznych Służbach Wywiadowczych. Wiele znaków w wiadomościach wskazuje na to, że skandal FISA jest pierwszą bombą informacyjną, która zostanie zrzucona na fali odtajnienia. Proszę spojrzeć: 

2786, 2/18:

https://mobile.twitter.com/realDonaldTrump/status/1097488256848007173

Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej a zarazem naczelny dowódca przyznał, że przeciwko niemu został zawiązany ogromny spisek. Zatrzymajcie się na chwilę i starajcie się zrozumieć wagę tego stwierdzenia. 

Czy wierzycie, że nic się nie zdarzy? 

Czy wierzycie, że nikt nie zostanie postawiony w stan oskarżenia? 

Czy POTUS wydaje bezpodstawne oświadczenia? 

W jaki sposób przedstawilibyście prawdę tym, którzy ciągle przysypiają? 

Czy nadchodzi fala odtajnienia? 

Przesłanie musi być bezpośrednie (omijające nie donoszących PRAWDY (faktów), przez FAŁSZYWE “przeinaczanie narracji”, AGENCJE PRASOWE). 

“Q”

2787, 2/18: “NAJWIĘKSZY SKANDAL W ZNANEJ NAM HISTORII NADCHODZI [BĘDZIEMY MUSIELI PRZEDEFINIOWAĆ SŁOWO “ZDRADA”]

PRZEWIDUJEMY MASOWĄ ZDRADĘ

18-go lutego 2019 QAnon przewidywał, że dojdzie do masowej zdrady alternatywnych twórców, które obecnie oglądamy na YouTube. Szczególnie przewidywano tam wewnętrzną gadaninę na temat tego w jaki sposób można uniknąć wymiany konwersacji, podważającej ustaloną przez nich narrację. Wygląda na to, że starają się również podjąć środki zaradcze przeciwko omawianiu “godziny zero” (zero day), kiedy ma nastąpić zrzut danych do internetu. 

Jeden z gigantów technologicznych wyszedł z pomysłem na unicestwienie jednej z platform społecznościowych, jednakże, “Q” zapewnia nas, że podjęto już odpowiednie przeciwdziałania, by tego uniknąć: 

2739, 2/18: Wzmagają się rozmowy na temat tego: “w jaki sposób można przeciwdziałać szkodliwym rozmowom na temat naszego scenariusza na wszystkich mediach społecznościowych online.”

Zdolności do powstrzymania tego typu rozmów zazwyczaj zawężają się do FAKE NEWSÓW, które dostarcza większą kontrolę nad tym, co przekazywane jest opinii publicznej.

Obecnie testowane są poszczególne scenariusze [gra systemu], która bada reakcje, ryzyko i przelicza wyniki. 

Cenzura, wprowadzająca dodatkowe warstwy kodowe, które celują w pewne słowa w biografii, historii oraz komentarzach a także w ustawieniach poszczególnych platform, nie zdołała wyeliminować tego problemu. 

Jednym ze scenariuszy jest fałszywy atak rosyjskich, chińskich lub irańskich hackerów, którzy grają w tę samą grę [godzina zero]. 

Przeciwdziałania są używane.

Pomyśl o Kryzysowym Systemie Ostrzegania.

Pomyśl o WH-kontrolowanej “nowej” stronie RT.

Pomyśl o WH-kontrolowanej “nowej” platformie wideo streamu. 

Pomyśl w tym kierunku. 

Jeśli to nastąpi, to podjęte zostaną natychmiastowe kroki w celu utajnienia “użyteczności publicznej” (kluczowych usług publicznych), by uzyskać odpowiednie regulacje od rządu. 

Dlaczego publikujemy te rzeczy? 

“Q” 

Jednakże, “Q” już zapowiedział nam, że jeśli przyjdzie do ogłoszenia “przełomowych wiadomości” to wykorzystany do tego celu zostanie Kryzysowy System Ostrzegania w naszych ekranach telefonów. W 2018 we wrześniu system ten był przetestowany z pojawiającym się alertem prezydenckim. David mówi, że był podekscytowany gdy coś takiego pojawiło się na ekranie jego telefonu, jednak nie było to główne ogłoszenie. 

David mówi, że wynika z tego, że Sojusz może wdrożyć swoją własną platformę YouTube, czyli nowy serwer wideo streamu. Prawdopodobne, że kanał 8Chan też stanie użyty do tego celu. 

WYMUSZONA ZOSTANIE GLOBALNA EMISJA WIADOMOŚCI

W dalszej części David donosi nam o tym, że z wpisu nr. 2803 wynika, że wymuszone zostanie globalne emitowanie wiadomości, by dotarły one do wszystkich. 

2803, 2/18: “Wypatrujcie aktualizacji z symbolami zastępczymi na PatriotsFight”.

Akty oskarżenia, aresztowania oraz ODTAJNIENIE wymusi globalną emisję wiadomości.

Wycieki, łapówki, konkluzje: media zostaną zmuszone do rezygnacji z jednoczesnym doprowadzeniem do kryminalnych oskarżeń. 

“Q”

Bez względu na to czy jesteśmy gotowi czy nie, to nadchodzi. 

2806, 2/19: Obraz sytuacji, “Ponieważ obecnie Rosyjskie powiązania okazały się kłamstwem, więc gdzie rozpoczną się rozprawy o zdradę narodową?” 

Kolejny wpis “Q”, nr 2814 David komentuje w ten sposób: 

“Q bardzo jasno wyraził się, że informacje, które opublikowali były konieczne, by przygotować nas na to, co nadchodzi”

2814, 2/19: “Wymagana jest dyskrecja gdy chodzi o sprawy bezpieczeństwa narodowego w trwających drażliwych śledztwach. 

Opublikowane dotychczas informacje były niezbędne po to, obalić FAKE NEWSOWY scenariusz i dostarczyć opinii publicznej smak PRAWDY (jak np. przyszłe wydarzenia). 

KONTROLA AŻ OD SAMEJ GÓRY. 

Z tego powodu ŻADNYCH PRZECIEKÓW.

“Q” 

Następnie David omawia ciągle pojawiające się narzekania ludzi odnośnie natychmiastowych działań, które miałyby być podjęte, co ludzi bardzo niepokoi. Mówi on o tym, że niewyobrażalnych rozmiarów i niemożliwa do zaciemnienia sprawa sądowa jest ciągle przygotowywana, a gdy się zacznie rozwijać, będzie to spektakularny widok: 

2816, 2/19: “Odtajnienie wszystkich żądanych dokumentów (a także innych) nastąpi”. 

To nie jest gra. 

Nie pozwólmy, by nasze osobiste emocje (“zrób to teraz”, “natychmiast”, “dlaczego to trwa tak długo?”) wzięły górę.

Logiczne myślenie i strategia zawsze będzie stosowana.

Teoria gry.

WSZYSCY PRAGNIEMY RÓWNOŚCI W ŚWIETLE PRAWA

OBECNE ZAGROŻENIA (dochodzenia [SDNY], [AS], [MW], by opóźnić lub zapobiec publikacji (przedłużenie ich gwaranta), ZAWIODĄ.

PRZEJRZYSTOŚĆ jest jedyną drogą na przyszłość.

W publikacji nr. 2819 widzimy zrzuty ekranowe odnoszące się odtajnienia informacji z 9 lipca 2018 roku. 

David donosi nam dalej o tym, że w chwili gdy dochodzenie w sprawie Muellera dobiegnie końca, wielkie pokazy jak Super Bowl będą wyglądały jak teatrzyk dla dzieci. 

2843, 2/20: “Anonimowy 02/20/19 (środa) 18:45:24 adf50c (9)

No.5294864>>5294883 >>5294930 >>5294942 >>5294949 >>5294980

KONIEC JEST BLISKI I NIE BĘDZIE OSKARŻEŃ W KIERUNKU PREZYDENTA

John Solomon w Hannity.

Już o tym wiedzieliście.

To dlatego [AS]]SDNY][MW] usiłują utrzymać plan “bezpieczeństwa” po dochodzeniu Muellera. 

Zabawa zacznie się zaraz po tym.

Sprawi, że Super Bowl będzie wyglądało jak teatrzyk dla dzieci. 

David donosi nam, że wspomina się tutaj również bezpośrednio aresztowanie kardynała Pella. Wspomina nam o tym na wypadek, gdyby ktoś nie wierzył, że odtajnienie nie obejmie zbrodni handlu dziećmi. 

2894, 2/25:

https://edition.cnn.com/2019/02/25/australia/cardinal-george-pell-vatican-conviction-intl/index.html 

https://www.bbc.com/news/world-australia-47366113

https://www.reuters.com/article/us-australia-abuse-pell/vatican-treasurer-pell-found-guilty-of-abusing-two-choir-boys-22-years-ago-idUSKCN1QF009

Czy więcej nadchodzi? 

Ciemność do światła.

“Q”

WPIS 2939: PRAWNIK JOHN HUBER ODWALA ROBOTĘ

Wielokrotne wpisy świadczą o tym, że to amerykański prawnik John Huber odwala całą robotę, zarządzając masowymi aktami oskarżeń. Pomimo tego, że “Q” udzielił wywiadu Wiadomościom ABC, to nie wspomniał najważniejszych elementów tego co było powiedziane. 

W artykule tym Cristina Ortega, asystentka stanowego prawnika stanu Utah wspomina, że pośród wszystkich najgorszych zbrodni, jej uwaga koncentruje się na grupach zajmujących się dziecięcą pornografią. 

W dalszej części artykułu możemy przeczytać o 56 prokuratorach w stanowych w biurze stanowym prawników Utah. 

2939, 3/3: 

https://www.abc4.com/news/local-news/prosecuting-major-criminals-behind-the-badge-with-utah-s-us-attorneys/1813060694 

Czasami czytanie między wierszami dużo daje … 

Huber mówi, że każdy z prokuratorów ma już około 20 spraw. 

Zakres waha się od przemocy domowej, przez autoryzowane przez sądy podsłuchy zorganizowanych grup zajmujących się pedofilią aż po tych, którzy będą wykorzystywali nasze dzieci. 

Kryminalni obcy. Ogromny program oszustwa. 

“Q” 

David dodaje tutaj, że jak nie trudno wyliczyć obejmuje to około 1120 spraw, których zakres zbrodni jest spory. Inne doniesienia “Q” świadczą o tym, że jest to tylko jeden aspekt znacznie większego spektrum działania zespołu, pracującego nad znacznie większą liczbą oskarżeń. 

Należy tutaj pamiętać to, że w przypadku zapieczętowane oskarżenia bardzo często prowadzą do kolejnych oskarżeń. 

Kolejny wpis “Q” o numerze 2940, z 3 marca 2019, odnosi się bezpośrednio do zapieczętowanych aktów oskarżenia  oraz do faktu, że przybierają one rozmiar międzynarodowy a nie tylko krajowy w USA: 

2940, 3/3: “luty 2019 aktualizacja do #Zapieczętowanych Aktów Oskarżenia#

5832 nowych, 82424 już gotowych na dzień od 30 października 2018 do 28 lutego 2019 roku

Średnia: 5145 na miesiąc.

https://drive.google.com/drive/u/2/folders/1iBS4WgngH8u8-wAqhehRIWCVBQKD8-5Y 

>5486062

Dziękuję, Anon.

Uwaga: Nie wszystkie dotyczą obywateli USA.

Nic tutaj nie zobaczycie.

“Q”

POŁĄCZENIA Z FACEBOOKIEM

David przekazuje nam wiadomość, że począwszy od wpisu 2988 z 6-go marca 2019, “Q” omawia połączenia Facebooka. W dziwny sposób wydaje się to być przepowiednią do tego, co pokazało się w Dossier Insidera z Facebooka w czerwcu tego samego roku: 

2988, 3/6:

 

Zdefiniuj system [DARPA] ‘Lifelog’

“Pośredni system oparty na ontologii przechwytuje historyjki z naszego życia i udostępnia przepływ doświadczeń danej osoby wraz z interakcjami ze światem po to, by wspierać szerokie spektrum innych możliwości systemów połączonych z nim”.

Celem konceptu DARPA ‘Lifelog’ było udostępnienie “możliwość śledzenia poszczególnych wątków życia danych osób w zakresie wydarzeń, stanów emocjonalnych oraz związków, a  także zdolności zebrania wszystkich doświadczeń osoby docelowej zaczynając od numeru telefonu, przez odbierane maile aż po każdy oddech i miejsce do którego ona się udała”. 

Zdefiniuj Facebooka

Usługi z Facebooka są dostępne z urządzeń, posiadających połączenie z Internetem czyli z komputerów, tabletów i smartfonów. Po zarejestrowaniu się użytkownik może stworzyć sobie dostosowany do swoich potrzeb profil ujawniając tam swoje osobiste informacje. 

Użytkownicy mogą publikować teksty, zdjęcia i filmy ze swoich urządzeń i dzielić się nimi z innymi użytkownikami z grona “przyjaciół”. Użytkownicy mogą używać różnych wbudowanych aplikacji i otrzymywać powiadomienia o poczynaniach swoich “przyjaciół”. Użytkownicy mogą również łączyć się w grupy o podobnych zainteresowaniach. 

Porównaj i Przeciwstaw 

DARPA nadrzędny użytkownik Facebooka? 

DARPA ZAKAŃCZA PROGRAM 4-go LUTEGO 2004 r.

FACEBOOK ROZPOCZYNA DZIAŁALNOŚĆ 4-go LUTEGO 2004 r.

DARPA = FACEBOOK

“Q” 

W poście nr. 2989 i w dalszych możemy przeczytać: 

2989, 3/6: Logiczne myślenie.

Czy to DARPA stworzyła i ukończyła kod programowy (opłacony przez podatników) systemu ‘Lifelog’? 

Czy po ukończeniu obawiano się, że opinia publiczna nie zaakceptuje adaptacji programu nadzorowanego przez CIA i Departament Obrony Narodowej? 

Czy myślicie, że ludzie zarejestrowaliby się na platformie wiedząc, że pozostaje ona pod kontrolą CIA i Rządu Federalnego? (Oczywiście) Nie. 

W jaki sposób skusisz masy, by umieściły wszystkie swoje dane osobowe i prywatne wiadomości (np. Ich LIFELOG) na nowej platformie? 

Czy sprawisz, by super wyglądała? 

W jaki sposób Facebook rzekomo miał się zacząć i wstrzelić (w nasze życie)? 

Czy miało to być dostępne tylko dla wybranych? 

Czy miał on za zadanie tworzenie trendów i/lub prowadzenie ich? 

W jaki sposób zapewnisz, że projekt będzie prowadzony za pieniądze podatników? [Departament Obrony Narodowej zaraportował Senatowi i Kongresowi US, że program ‘Lifelog’ został zakończony] 

Zdefiniuj “ciemny budżet”

Czy HWOOD to pchnął? 

Czy ludzie podążają za “gwiazdkami”? 

Czy konkurencja systematycznie atakowała (myspace), by uniemożliwić rywalizację? 

NAJWIĘKSZA PLATFORMA SPOŁECZNOŚCIOWA NA ŚWIECIE (MILIARDY ZAREJESTROWANYCH) JEST WŁASNOŚCIĄ I JEST KONTROLOWANA PRZEZ CIA STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI PÓŁNOCNEJ.

Teraz wiecie więcej. 

“Q” 

A TERAZ CZAS NA POŁĄCZENIA Z ZUCKERBERGIEM 

Istnieje powszechna wiedza pośród insiderów na temat tego, że Mark Zuckerberg jest tak naprawdę wnukiem Davida Rockefellera. 

Wpis “Q” spekuluje na temat drzewa genealogicznego Priscilli Chan, żony Marka i David twierdzi, że nie doszukał się tam niczego podejrzanego. Wygląda na to, że jest ona córką uchodźców z Wietnamu, którzy przybyli do USA na statku: 

2990, 3/7: Pomyśl trochę.

Jeśli działają potajemnie [dostępne dane dla zamierzeń wybranych] to czy nie zapobiegaliby wdrożeniu regulacji rządowych, mogących ich wydać? 

Pomyślcie jeszcze bardziej. 

Dlaczego MZ (Mark Zuckerberg) został wybrany na głównego dyrektora FB (publiczna persona) w celu dbania o rozwój? 

Drzewo genealogiczne MZ? 

Kim jest żona MZ? 

Drzewo genealogiczne żony? 

Dlaczego Chiny pozwalają na FB? 

Pełna świadomość sytuacji? 

Czy wiedzą, że jest to program osobistego zbierania danych potajemnie zarządzany przez Agencję Wywiadowczą (CIA, przyp. tłum.) 

Czy wiedzą, że rozwinął się tak, że ma dostęp do każdego mikrofonu we wszystkich urządzeniach i podsłuchuje oraz gromadzi dane? 

Czy wiedzą, że rozwinął się tak, że ma dostęp do danych z GPS ze wszystkich urządzeń nawigacyjnych? 

Czy wiedzą, że rozwinął się tak, że ma dostęp do każdego urządzenia z aparatem fotograficznych po to, by rejestrować każdy ruch desygnowanych? 

“Q” 

A teraz David przytacza wpis, który mówi o tym, że podjęto poważne kroki, by podważyć tę kontrolę. Jeśli Sojusz również pracuje nad tymi poważnymi krokami, to mogą one znacznie nadwyrężyć naszą wyobraźnię. 

2992, 3/7:

https://qz.com/1145669/googles-true-origin-partly-lies-in-cia-and-nsa-research-grants-for-mass-surveillance/ 

Przeglądnij ponownie poprzednie wycieki. 

Poważne kroki są podejmowane, by podważyć tę kieszonkową kontrolę.

“Q”

A TERAZ CZAS NA POŁĄCZENIA Z GIGANTAMI TECHNOLOGICZNYMI

David donosi nam o kolejnych wpisach, które sugerują zaangażowanie w to gigantów technologicznych. Wszelkie doniesienia płynące z Dossier Insidera z FB, jeśli prawdziwe, nagle nabierają sensu. 

Platformy społecznościowe wymieniane są tutaj jako główna broń w procesie masowej inwigilacji osób publicznych: 

3006, 3/9: Co się stanie, gdy Agencja Centralna (CIA) weźmie na cel [szpiegowanie + wstawki technologiczne] GOOGLE, FB [Life Log], Twittera, etc.? 

https://www.foxnews.com/tech/mark-zuckerbergs-conference-room-has-a-secret-panic-chute-report-says 

Co się stanie gdy ludzie obudzą się na fakt, że FB jest przykrywką dla LifeLog [DARPA]? 

Co się stanie gdy ludzie odkryją, że wszystkie dane RT [wejściowe oraz podsłuch/obrazy/GPS] są zbierane i udostępniane Langley? 

Czy jest to czarter NSA? Krajowy i zagraniczny? 

Czy jest to czarter Agencji Centralnej (CIA)? Zagraniczny (krajowy jest prawnie zabroniony) 

Dlaczego Agencja Centralna (CIA) przeprowadza kampanię aktywnego gromadzenia danych [przedłużenie ich do 9] przeciwko obywatelom amerykańskim pod parasolem Life Log [FB], absorbując/wystawiając cele? 

Czy omija się zaszyfrowane dane w telefonach i tabletach, itd.? 

Czy główna koncentracja jest na członków władzy? 

Czy główny koncentracja jest na członkach władzy i ich kluczowych reprezentantach? 

AKTY OSKARŻENIA NADCHODZĄ WIELKIMI KROKAMI

Kolejne dwa posty są ekscytującym przypomnieniem tego, że wszystkie rozmowy odnośnie zapieczętowanych aktów oskarżenia w rzeczywistości doprowadzą do ich otworzenia i masowych aresztowań, w świetle obowiązującego prawa: 

3011, 3/9: Zapieczętowane>odpieczętowane

Oskarżenia nadchodzą.

“Q” 

3041, 3/12: Odpieczętowanie pierwszych kilku aktów oskarżenia przyniesie zjednoczenie i zmianę – zmianę, w którą uwierzymy.  

“Władza” zwrócona LUDZIOM. 

Przywrócenie “REGUŁ PRAWNYCH” NASZEMU KRAJOWI.

RAZEM DAJEMY OPÓR. 

RAZEM DAJEMY OPÓR JAKO PATRIOCI. 

“Q” 

AWARIE SERWERÓW PROWADZĄ DO GROMADZENIA INFORMACJI

David mówi dalej, że wiadomości mówiące o tym, że serwery Facebooka i Google’a zostały zhackowane przez Sojusz, świadczą o dobraniu się do skarbca dokumentów. Jest prawdopodobne, że dokumenty te, pośród wielu innych rzeczy, potwierdzą to, co znajduje się w Dossier Insidera z FB. 

Poniżej David podaje zrzut ekranowy z tego dnia, gdy starał się wysłać swój film do sieci.

Wielki hack serwerów Google’a nastąpił nieco później w czerwcu 2019 r. 

W oparciu o doniesienia “Q” wygląda na to że techniki hackowania oparły się o używanie “plików z kosza”, które pozwoliły “ekipie czyszczącej” Sojuszu uzyskać dostęp. 

3/13: FB, Instagram padły w USA w oczywistym ataku hackerskim

 https://www.usatoday.com/story/tech/talkingtech/2019/03/13/facebook-instagram-go-down-across-united-states-apparent-outage/3151883002/ 

3048: “Czy może to być jeszcze bardziej oczywiste?” 

Myśl zrzut (danych) Life Log. 

3051 & 52, 3/13: 

Problemy Life Loga?

Pliki z kosza? 

“Q”

>>5669520

Dzieciaki mówią, że nie mogą się zalogować na Instagram lub publikować postów na FB.

>>5669639

“Ekipa czyszcząca” działa.

Rozmiar=czas + zakończenie.

“Q”

 ZATRZYMAJMY SIĘ NA CHWILKĘ I POMYŚLMY …

David zaczyna analizować sprawę. 

Powiedzmy, że wszystko to jest prawdą. Wyobraźmy sobie, że giganci technologiczni byli całkowicie świadomi tego, że nie był to zwykły włam hackerski, a potężny atak Sojuszu. 

Załóżmy, że giganci technologiczni ustalili jakie pliki z serwerów zostały pobrane i jak bardzo obciążające są ich treści … podobnie jak Dossier Insidera z FB, a prawdopodobnie nawet i bardziej. 

Ten epicki atak miał miejsce 13 marca 2019 roku. Stało się to na kilka dni przed tym, jak YouTube przeprowadził masową czystkę twórców alternatywnych. Szeroko zakrojone oburzenie zdradzonych twórców działających na YouTube rozlało się na początku kwietnia, co możecie sprawdzić w naszym artykule. 

David mówi tutaj, że musicie otworzyć się na to, by zobaczyć i przyswoić sobie pełny zakres operacji zakrojonej na ogromną skalę. W chwili gdy to się dokona, będzie to miało wartość historyczną, a nie będzie to zwykłą spekulacją. 

David ponownie przytacza tutaj synchronizację wydarzeń, gdzie jego pliki zachowane w przeglądarce internetowej zapisane są z godziną 11:11, co do sekundy. 

EPICKA AWARIA SERWERÓW GOOGLE 2-go CZERWCA 2019

Następnie David donosi nam o tym, że “Q” zamilkł na miesiąc. Tak czy inaczej pewne informacje zostały opublikowane o tym, że potężna awaria serwerów Google 2-go czerwca 2019 miała ten sam cel, co wielki hack przeprowadzony na serwerach Facebooka: 

6/2: Ze względu na awarię serwerów Google, Internet nie działał poprawnie

https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/google-down-youtube-snapchat-internet-not-working-loading-a8941126.html 

Ogromna część Internetu wydaje się nie działać rzekomo ze względu na problemy płynące z serwerów Google. 

Strony internetowe oraz serwisowe takie jak YouTube czy Snapchat nie działały poprawnie o czym donosiły dziesiątki tysięcy użytkowników.

Google świadczy usługi takie jak Gmail, Google Drive czy smart home, a praktycznie każdy produkt G Suite nie działał poprawnie, ze względu na problemy jakich doświadczyły serwery Clouda. 

Problemy dotknęły również strony internetowe, których Google nie jest właścicielem, jednak, polegają one na technologii dostarczanej przez niego, jak np. Uber, Vimeo czy Discord. 

Użytkownicy narzekali, że bardzo trudno lub wcale nie było możliwe logowanie się do tych stron, które używają usług Google w zakresie Cloud. Wszystkie te strony reprezentują znaczną część internetu, którego używają ludzie. Na samym YouTube ludzie oglądają ponad miliard godzin video każdego dnia. 

Usterki trwały ponad godzinę zanim Google oznajmił, że zlokalizował i usunął przyczynę awarii. 

“Doświadczamy ogromnego przeciążenia połączeń internetowych we wschodniej części USA, co rzutuje na usługi Google Cloud, G Suite i YouTube”, można było przeczytać na stronie Google. 

“Użytkownicy mogą obserwować spowolnienia lub natychmiastowe błędy serwera. Wierzymy, że udało nam się zlokalizować źródło przeciążenia i wkrótce powrócimy do świadczenia normalnych usług.” 

Corey Goode, [3 czerwca 2019, 07:11]: powiedziano mi, że awaria działania różnych firm powiązanych z Googlem ma związek z Sojuszem, który pobiera dane z ich serwerów, by użyć ich przeciwko nim w sądach. 

W kolejnym poście “Q”, nr. 3082, możemy przeczytać o oskarżenie Google o zdradę narodową. Ponoć dostarcza on informacji bezpośrednio armii Chińskiej, a odmawia tego samego USA: 

Musicie oglądnąć wideo: Szef Połączonych Sztabów mówi, że Google odmawia współpracy z wojskiem USA, jednak “darzy przywilejami” Chińską Armię Ludową.  

https://t.co/MadQVJQK4a 

  • Josh Hawley (@HawleyMO) 14 marca 2019

W kolejnym poście, nr. 3087 znajdujemy informację, że Amerykańskie Siły Powietrzne wspierają “Q”. Od 15-go marca 2019 wojsko amerykańskie oświadczyło bezpośrednią pomoc inicjatywie Q Annon’a w serii zaszyfrowanych znaków lotów przeprowadzonych dzień wcześniej: 

David twierdzi, że jest to niewielki odsetek publicznie ujawnionych znaków, które są powszechnie rozpowszechnione w operacjach wojskowych w tej ratującej naszą planetę inicjatywie. 

UTAJNIONE PROGRAMOWANIE STRZELCA Z NOWEJ ZELANDII

Post nr. 3100 z 17-go marca 2019, jest interpretowany przez Davida w następujący sposób.

Wpis ten ujawnia niesławny znak 14 ryb, który został wpisany w broń użytą przez masowego mordercę w Nowej Zelandii. 

Przez połączenie poniższych obrazów “Q” sugeruje precyzyjne odszyfrowanie tajemniczego kodu. 

Okazuje się, że jest to lucyferiańska legenda o Ozyrysie, który ponoć został pokrojony na 14 kawałków. Wszystkie jego części, oprócz fallusa, zostały odzyskane. Fallus został zrobiony sztucznie ze złota, co symbolizuje obelisk. 

Symbolizuje to “męską naturę Lucyfera” w tej tajnej religii, podczas gdy Isis jest jej żeńskim aspektem. 

David mówi, że jego informatorzy twierdzą, że jest to symbol reprezentujący Sztuczną Inteligencję (SI), która dąży do zintegrowania naszych ciał i maszyn, w celu łatwiejszej kontroli.

Po przestudiowaniu obrazów dowiadujemy się, że sam Podesta był w to zamieszany przez zorganizowanie tego wydarzenie z udziałem MKULTRA. 

3100, 3/17: 

Co robi pies gdy dostanie kość? 

Czy wybiera się to psychoterapeuty? 

Kto zapłacił za podróż na Bliski Wschód? 

“Q” 

CZY 18 MARCA “Q” SUGERUJE WYSUWANIE PIERWSZYCH OSKARŻENIA? 

18 marca 2019 “Q” publikuje zdjęcia Jamesa Clappera, Sally Yates, Susan Rice, Loretty Lunch, Johna Brennan’a, James’a Comey’a i Andrew McCabe’a. Może to sugerować, że będą to pierwsze osoby, przeciwko którym wysunie się oskarżenia w ramach skandalu FISAgate. 

Dalsze wyjaśnienie tego postu nastąpiło 20 marca 2019: 

3125 Q !!mG7VJxZNCI ID: 0ad5ef No.5791828

20 marca 2019 13:11:41 (EST) 

https://twitter.com/drawandstrike/status/1108407275939606529 

Próby PUCZU [ZDRADY NARODOWEJ] otwierają drogę publiczną do poważniejszych … 

TABLETKA musi być łatwa do przełknięcia.

WPROWADZENIE.

Opinia publiczna musi być przygotowana na to co nadchodzi.

FUNDACJA CLINTONÓW. 

Również 20 marca 2019 “Q” wskazuje na to ciągle trwającą kampanię ataków na niego, toczoną przez główny nurt medialny. 

Zadaje się tutaj bardzo proste pytanie: dlaczego główny nurt medialny w ogóle zdaje sobie trudu, by atakować ich regularnie, jeśli nie stanowią dla nich żadnego zagrożenia? 

3127 Q !!mG7VJxZNCI ID: b16726 No.5792657

20 marca 2019 13:45:07 (EST)

Zadajcie sobie bardzo proste Question (pytanie).

Czy FAKE NEWSY głównego nurtu medialnego (i inne stowarzyszone z nimi) zużywałyby tak ogromną ilość czasu i zasobów, by atakować [usiłując zdyskredytować – definiowane jako teorie spiskowe czy LARPa] ten ruch JEŚLI NIE STANOWI ON ZNACZNEGO ZAGROŻENIA [NIEBEZPIECZEŃSTWA]?

ATAKUJESZ TYCH, KTÓRZY ZAGRAŻAJĄ CI NAJBARDZIEJ.

Myślenie logiczne.

“Q”

SPRAWA, KTÓRA MOŻE DOPROWADZIĆ DO UPADKU DEEP STATE

David w dalszym ciągu opisuje wpisy “Q”, które publikują informacje na temat pewnej kobiety poczynając od postu 3134 aż do 3159 wraz zamieszczonymi tam zdjęciami. Postaci tej nie wymienia się z nazwiska, ze względu na implikacje prawne, a przyrównuje się ją do Allison Mack x100.

Tylko ta jedna sprawa może doprowadzić do upadku całego Deep Statu. Na zdjęciach znajdujemy główne postacie elit. 

Biorą pod uwagę to, co ujawniła nam Svali, jest całkowicie możliwe, by więzić kogoś w straszliwie beznadziejnej sytuacji i nie pozwolić mu uciec. Svali powiedziała kiedyś, że jeśli dojdzie do sytuacji w której członkowie Cabala, będą mogli uciec stamtąd bez narażania zdrowia i życia, to dojdzie do masowego exodusu.  

To właśnie z tego powodu David nie podaje nam danych osobowych opisywanej postaci. 

IMPLIKACJE DOCHODZENIA MUELLERA 

Długo oczekiwany Raport Muellera pojawił się 23 marca 2019 roku i nie pociągnął za sobą oskarżeń w kierunku prezydenta. Dla wielu ludzi było to bardzo rozczarowujące i jest to zrozumiałe. 

W świetle informacji, które tutaj przekazujemy, cała historia jest znacznie bardziej rozbudowana niż podaje nam główny nurt medialny. Wszystkie kryminalne czyny, którym stawiamy tutaj czoła, są znacznie cięższe niż wiadomości, które o nich krążą w mass mediach. 

Należy tutaj zwrócić uwagę na to, że w nocy przez opublikowaniem raportu “Q” oznajmił nam w poście 3161 “BLOKADA ZOSTAŁA USUNIĘTA”, a w poście 3164 “ODTAJNIENIE” nadchodzi.

David przytacza nam wpis “Q” nr. 3169, który został opublikowany zaraz po udostępnieniu Raportu Muellera: 

3169 Q !!mG7VJxZNCI ID: 511cf8 No.5842693

23 marca 2019 04:29:30 (EST) 

Jesteście świadkami upadku największej zaplanowanej i skoordynowanej propagandy w nowożytnej historii ludzkości. ‘Projection 101. 

“Q” 

W kolejnym poście nr. 3173 z tego samego dnia, “Q” obiecuje nam, że długo oczekiwany “sztorm” będzie następstwem rozmontowania “blokady”. 

3173, 3/23: >>5853176

Wszyscy byliśmy mrówkami, na który miał spaść młot … jednak zapamiętamy te czasy … czasy, zanim znaliśmy kolejną scenę (skryptu) … ma to znaczenie historyczne. 

>5853322 

Cisza przed burzą? 

Co się stanie gdy blokada zostanie rozmontowana i usunięta? 

“Sami zobaczycie”. 

Dzieci wykorzystane jak żywe tarcze (sfingowane zbrodnie krzywoprzysięstwa?) 

WSZYSTKIE DZIAŁA OGNIA, DOWÓDCO.

“Q” 

CZY DO FOX NEWS WYCIEKŁY JAKIEŚ INFORMACJE? 

David mówi, że od jakiegoś czasu dochodziły ich słuchy o tym, że Sean Hannity otrzymywał informacje wywiadowcze z wysokiego szczebla dowództwa Sojuszu. Ponownie mówi on, że może to rozwścieczyć niektórych czytelników. Zgodnie ze zrozumieniem Davida Fox News został całkowicie skompromitowany w latach administracji Busha. 

Jednakże, wraz z upadkiem Roger’a Ailes’a i z implementacją innych zmian wewnętrznych, wszystko to wydaje się ulegać zmianom. Posty 3179 i 3223 sygnalizują nam, że oskarżenia w związku ze skandalem FISAgate są wysuwane właśnie przez Hannity: 

3179, 3/25: “SŁUCHAJCIE I OGLĄDAJCIE DZISIAJ SEANA HANNITY” 

3223, 3/27: “OGLĄDAJCIE WIECZOREM HANNITY”

Odpowiedź mass mediów przyszła częściowo w formie ponurego Showu prowadzonego za czasów Ailes’a: 

6/21: Fox News Expose Roger’a Ailes’a mocno grozi, nie przekazując informacji

https://ew.com/tv-reviews/2019/06/21/the-loudest-voice-russell-crowe-ew-review/   

Teraz David przeskakuje do daty 11 kwietnia w poście “Q” nr. 3312 po tym, jak “blokada” została usunięta. 

Data ta jest szczególna ze względu na to, że tego samego dnia Julian Assange został wyciągnięty z ambasady Ekwadorskiej w Londynie. To właśnie wtedy mógł on zeznać, że w październiku 2016 Wikileaks otrzymał maile od Setha’a Rich’a, a nie od Rosji. 

3312, 4/11: 

Jeśli jesteśmy zwykłymi LARP’ami zadającymi tylko pytania na portalu Chans, to dlaczego jesteśmy codziennie atakowani przez największe światowe korporacje medialne i społecznościowe, które celowo wprowadzają cenzurę i banowanie, płacą grosze za utrudnianie eksponowania (spraw medialnych), koordynują ataki wpisywania na czarną listę, itd.? 

Wszyscy na Chans “spiskują”? 

Wszyscy tam są LARP’ami?

Dlaczego ciągle przepycha się stały strumień dezinformacji odnośnie “Q”? 

Przykład:

DEZINFORMACJA PCHNIĘTA: Mueller jest białym kapeluszem. 

FAKE I FAŁSZYWA narracja.

Pomyślcie o blokadzie.

Gdy nie możesz zaatakować bezpośrednio informacji, atakujesz źródło. Jeśli i to zawiedzie wtedy organizujesz rozpowszechnianie fałszywych i zwodniczych informacji, by zdyskredytować ‘wyselekcjonowanych’ i ‘nieświadomych’ użytkowników, którzy nie poświęcą czasu na potwierdzenie roszczeń (taka sama taktyka i metody używane są w mediach FAKE NEWSÓW). 

Logiczne myślenie zawsze wygrywa.

Nic nie powstrzyma tego co nadchodzi. 

Ponieważ cel przeszedł na drugą stronę, ataki będą coraz intensywniejsze. 

To my mamy źródło.

“Q” 

18 kwietnia 2019 “Q” narzeka na członków fałszywego śledztwa, którzy starają się zacząć w miejscu gdzie zakończył Mueller: 

3314, 4/18: 

BLOKADA MUELLERA ZAKOŃCZONA. 

Fałszywe śledztwa prowadzone przez członków komisji nie opóźnią tego co ma się rozpętać. 

“Q”

CZY MELLER CELOWO OPÓŹNIAŁ PRZEZ 18 MIESIĘCY? 

David następnie przechodzi do postu 3316, gdzie “Q” sugeruje, że Mueller wiedział już 18 miesięcy temu o tym, że nie ma żadnych dowodów i śledztwo zostało specjalnie przytrzymywane przez niego, by spowodować opóźnienia w wysuwaniu aktów oskarżenia, aresztowaniach oraz w zrzucie danych do Internetu:

3316, 4/19: 

https://radio.foxnews.com/2019/04/19/john-dowd-rod-rosenstein-has-to-answer-for-appointing-robert-mueller-as-special-council/ 

https://www.scribd.com/document/406725805/Mueller-Report#from_embed 

[Str. 11] Uprzednio utajnionego ‘zakresu’ > [RR] do [MUELLERA]

Całe memo [podkreślone w raporcie Muellera] potwierdza, że “dossier było narzędziem” użytym przez [RR], by usprawiedliwić SC i było główną siłą napędową, do której [RR] przydzielił Muellera. 

Jeśli dossier byłoby rozpoznane jako niezweryfikowane i fałszywe, w jaki sposób mogłoby się wtedy rozpocząć dochodzenie prawne? 

W jakim momencie śledztwa Mueller doszedł do wniosków, że nie ma żadnych dowodów? 

[18 miesięcy  temu?]

Czy śledztwo było prowadzone, by przekierować uwagę opinii publicznej i zmanipulować wybory do senatu? 

Czy śledztwo było prowadzone, by utrzymywać BLOKADĘ, w celu powstrzymania POTUS’a od ujawnienia się i poinformowania opinii publicznej na temat tego, co naprawdę się wydarzyło i jaka jest prawda? 

Czy śledztwo było prowadzone po to, by CHRONIĆ TYCH, KTÓRZY UMYŚLNIE POPEŁNILI ZDRADĘ I PRZEPROWADZILI BUNT?

BRAK BLOKADY = GRA SKOŃCZONA

“Q”

BUDOWANIE PODSTAW NA OPUBLIKOWANIE NAJWAŻNIEJSZEGO POSTU 3333?

David nadal przytacza 48 różnych postów “Q” od 3255 do 3302. Mogło to być zrobione po to, by przyśpieszyć nadejście znaczącego od strony numerologicznej postu 3333, który pojawił się 12-go maja 2019 roku.

W poprzednich wpisach “Q” sugerował, byśmy obserwowali konto Twittera Republikana Doug’a Collins’a. Pod poniższym odnośnikiem kryje się ogromna ilość danych do zbadania, co do których sugeruje się, by włożyć wysiłek i poznać je. 

3333, 5/12: 

Q !!mG7VJxZNCI ID: c616d2 No.6482617

12 maj 2019 19:13:07 (EST)

https://twitter.com/RepDougCollins 

Otwórzcie oczy.

“Q” 

Przejrzyste dokumenty Doug’a Collins’a

https://dougcollins.house.gov/transparency 

Największą uwagę Davida przyciągnął poniższy link: 

Transkrypt interview Nellie Ohr przed Komisją Sędziowską jest już dostępny dla wszystkich Amerykanów. Jeśli chcecie przeczytać pełen tekst, posłużcie się poniższym odnośnikiem:

https://t.co/OhlJIC8PQM 

Republikan Doug Collins (@RepDoughCollins) 28 marca 2019

David przytacza nam to, co najbardziej rzuciło się w oczy z interview Nellie Ohr i co świadczy o połączeniach z Centralną Agencją Wywiadowczą (CIA): 

https://dougcollins.house.gov/sites/dougcollins.house.gov/files/10.19.18%20Nellie%20Ohr%20Interview.pdf

Mr. Jordan: Proszę przeprowadzić mnie przez listę klientów dla których wykonała pani jakieś prace? Czy pośród nich był Rząd Amerykański? 

Ms. Ohr: Rząd Amerykański.

Mr. Jordan: Różne rządowe agencje wywiadowcze USA? 

Ms. Ohr: Tak.

Mr. Jordan: Powiedz mi jakie to były agencje? 

Mr. Berman: Nie jestem pewien w jaki sposób mamy odpowiedzieć na te pytania? Nie jestem przekonany, czy rządowe agencje wywiadowcze USA zajmują pozycję pozwalającą na przekazanie różnych porozumień podpisanych z nią (z Ms. Ohr) w ramach niezależnych powiązań wykonawczych. 

Jeśli chce ona odpowiedzieć na te pytania, to nie wiem czy nie wystawi jej to na ryzyko naruszenia warunków umowy, którą podpisała w tamtym czasie, szczególnie z rządowymi agencjami wywiadowczymi USA. 

Mr. Jordan: Wystarczy powiedzieć, że pracowała ona z niektórymi agencjami wywiadowczymi działającymi w ramach Amerykańskiego Rządu.

Ms. Ohr: Tak.

Mr. Jordan: Czy pracowała pani dla CIA? 

Mr. Berman: Ponownie pozwolę sobie wyrazić swoje obawy w związku z powyższym, jeśli wejdziemy w dalsze szczegóły. 

3 DNI PÓŹNIEJ DOCHODZI DO PUBLICZNEGO STARCIA DEPARTAMENTU SPRAWIEDLIWOŚCI I CIA 

Trzy dni po tym jak “Q” skierował naszą uwagę na zrzut dokumentów ilustrujących tę bitwę pomiędzy Departamentem Sprawiedliwości a CIA, faktyczne starcie pojawiło się w mass mediach. 

David mówi nam, że gdy usiłował kliknąć w poniższy link, okazało się, że jest on nieaktywny: 

5/25: Potencjalny starcie odnośnie tajemnic czai się pomiędzy Departamentem Sprawiedliwości a CIA (LINK USUNIĘTY)

https://www.msn.com/en-us/news/politics/potential-clash-over-secrets-looms-between-justice-dept-and-cia/ar-AABRnEn 

Ponownie z pomocą przychodzi nam tutaj nieocenione archiwum archive.org gdzie byliśmy w stanie odzyskać ten artykuł: 

5/25: Potencjalny starcie odnośnie tajemnic czai się pomiędzy Departamentem Sprawiedliwości a CIA

https://web.archive.org/web/20190525001828/https://www.msn.com/en-us/news/politics/potential-clash-over-secrets-looms-between-justice-dept-and-cia/ar-AABRnEn 

WASZYNGTON – Rozkaz prezydenta Trumpa zezwalający Głównemu Sędziemu Williamowi P. Barrowi na odtajnienie informacji, prowadzących do połączeń z (rzekomym, przyp. tłum.) mieszaniem się Rosji (w wybory prezydenckie, przyp. tłum.), staje się potencjalną konfrontacją pomiędzy Departamentem Sprawiedliwości a CIA. 

Pozbawia to w zasadzie tę agencję najbardziej krytycznej władzy, a mianowicie decyzji o tym jakie informacje mają a jakie nie mają pozostać utajnione.

Prezydent Trump oznajmia, że w piątek chciał, by Pan Barr dostał się aż do najgłębszych szczegółów dochodzenia, które agencje wywiadowcze rozpoznają jako śledztwo w sprawie jego kampanii prezydenckiej.  

(Trump) obiecuje: “Ujawnimy wszystko … “

Prezydent Trump od długiego czasu utrzymuje, że przy wielu okazjach stał się clem ataków “deep statu” oskarżając o to byłego prezydenta Obamę, bez podawania żadnych dowodów. Oskarża zarówno jego, a także poprzednich szefów FBI o włamywanie się do swoich telefonów komórkowych oraz o działania mające na celu osłabienie jego kandydatury w wyborach, a także o naginanie ewidencji po to, by udowodnić zaangażowanie Rosji w jego wygranej kampanii. 

NIC NIE MOŻE POWSTRZYMAĆ TEGO CO NADCHODZI

Ostatni wpis “Q” jaki przytacza nam David nosi nr. 3320 z dni 24-go kwietnia 2019 roku i jest kolejnym potwierdzeniem, że jest on odporny na ogłupianie: 

3320, 4/24: 

  https://twitter.com/Sun_Q_Tzu/status/1121258711253770240 

Atakujesz to czego najbardziej się obawiasz.

Nic nie powstrzyma tego co nadchodzi

NIC.

“Q”

Kolejna 6 część będzie omawiała dowody świadczące o nadchodzącym odtajnieniu dokumentów oraz o połączeniach z tej historii z UFO. 

Jak zwykle dziękujemy Wam za uwagę i zapraszamy do kolejnej części, która ukaże się niebawem.  

Życzymy Wam owocnego poszukiwania prawdy. 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia. 

https://divinecosmos.com/davids-blog/22962-social-media-nukes/5/ 

Total Page Visits: 3620 - Today Page Visits: 1