CZĘŚĆ III: Kontynuacja

Świadek naoczny z niezależnego źródła oraz mierzalne informacje z naszej rzeczywistości potwierdzają fakt, że wojna o Pełne Ujawnienie rozgrzała atmosferę “do czerwoności”.

Nowe statki powietrzne w kształcie trójkąta rzekomo wykonane przez firmę Boeing przechyliły szalę tej wojny mającej miejsce nad Antarktyką.

Obserwujemy obecnie spełnianie się przepowiedni Biblijnych oraz innych starożytnych tekstów.

Jest to bardzo ekscytujący czas i możemy “oczekiwać czegoś nieoczekiwanego” w miarę poruszania się w przyszłość.

OGROMNE UAKTUALNIENIE Z DNIA NASTĘPNEGO: Cały rozdział został dodany! Nie przegap tego!

KLIKNIJ TUTAJ DO CZĘŚCI PIERWSZEJ: KULTY KARGO, CZAS I PRZESTRZEŃ

RZECZYWISTOŚĆ JEST ZUPEŁNIE INNA NIŻ NAM SIĘ WYDAJE

Dla tych, którzy obserwują uważnie staje się coraz bardziej oczywistym, że “rzeczywistość” jest jeszcze jedną historią, którą nam się opowiada.

Tak bardzo jesteśmy uzależnieni od tego złożonego ciała konceptów, w które wierzymy, że są “rzeczywistością” absolutną oraz niepodważalną prawdą.

Niemniej jednak w erze po-Snowdenowskiej obecnie jesteśmy świadomi, że tajemnica tak ogromna jak inwigilacja NSA odbywa się pod naszym nosem i w większości pozostaje ona niezauważana.

Tylko kilka samotnych głosów w całej tej dziczy ostrzegało nas przed tym problemem, które w większości były lekceważone ze względu na ich rzekome “teorie spiskowe”.

Zaskakującym jest to jak szybko większość z nas przeszła do porządku dziennego z pomysłem, że jest to “normalne” po tym jak dowiedzieliśmy się o wydarzających się tych oburzających nadużyciach.

Bardzo często postrzegamy te sprawy jako te, które są daleko poza zasięgiem naszego wpływu na nie jako indywidualnych jednostek.  Zdecydowanie nie jest to ten przypadek.

SPÓJRZMY NA PEŁNY OBRAZ SYTUACJI

Podobnie, zjawisko UFO zawsze było tajemnicą, której nie możemy zbyt łatwo zaszufladkować.

Jak wiele jest ich w przestrzeni?  Skąd przybyli?  Jak wyglądają? Czy są tam istoty pozytywne i negatywne?  Dlaczego oni nam się nie ukazują?

Informacje zebrane przez ponad dwadzieścia ostatnich lat pokazują, że historia ta jest znacznie bardziej złożona niż większość ludzi mogłaby sobie wyobrazić.

Ludzie tacy jak my mogą wyewoluować w istoty, które postrzegają czas znacznie inaczej niż my – choćby w taki sposób, gdzie tysiąc lat naszego czasu staje się jednym rokiem ich.

Ludzie ci są nadal istotami z krwi i kości i wydają się działać wokół nas w naszej bliskiej przestrzeni kosmicznej.

Mogą oni również zabrać nas do swojego kontinuum czasowego tak, aby ich percepcja stała się naszym “normalnym” sposobem postrzegania gdy się tam znajdziemy.

NACISK NA UJAWNIENIE KOMPLETNE

Jeśli oglądaliście moje programy TV, konferencje, wideo oraz czytaliście moje książki to posiadacie dobre pojęcie o tym, jak bardzo prastare są te wszystkie starożytne tajemnice.

Potężne międzynarodowe przymierze sformowało się i obecnie agresywnie naciska na absolutne ujawnienie prawdy.

Jest to bardzo realne zjawisko.  Nie miałem pojęcia jak ważne są dla wysiłków Sił Sprzymierzonych nasze artykuły, aż do ostatniego czasu – co będziemy omawiali.

Książka Tajemnice Wzniesienia (The Ascension Mysteries) pojawiająca się trzydziestego sierpnia jest najbardziej kompletnym kompendium danych naocznych świadków wysokiego szczebla, które udało mi się kiedykolwiek zebrać.

Po raz pierwszy posiadamy pełną odsłonę ukrytej historii naszego układu słonecznego, ujętą w jednym dokumencie i sięgającą dwóch miliardów lat wstecz.

Pict28 1007 Wilcock B

Odnośnik do strony Amazon z powyższą książką.

SAMO UJAWNIENIE PRAWDY O UFO NIE ROZWIĄŻE CAŁEJ TAJEMNICY

Załóżmy, że “to” naprawdę dzieje się.  Zostaje ogłoszone jakieś oficjalne oświadczenie ujawniając, że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

Obecnie rozkoszujemy już się bliskością tego co w danej chwili wydarza się na różnych frontach – włączając w to zeznania nowych świadków naocznych na jakie natknęliśmy się.

Jednakże, choćbyśmy uzyskali pełny dostęp do informacji o inteligentnych, technologicznie zaawansowanych cywilizacjach będących wszechobecnymi pośród nas, to i tak brakowałoby nam ogromnej ilości puzzli do tej całej układanki.

Jesteśmy nadal w ogromnym stopniu nieświadomi duchowej rzeczywistości, która nas otacza i zaszczepia w nasze życie cel i znaczenie.

UFO I RZECZYWISTOŚĆ DUCHOWA MIESZAJĄ SIE ZE SOBĄ

Bardzo niewiele osób potrafi zrozumieć złożoność zjawiska UFO/ET (Życia Pozaziemskiego, przyp. tłum.) i jak bardzo przenikają się one ze sobą w tym, co my postrzegamy jako duchowa rzeczywistość.

Zarówno “anioły” jak i “demony” są bardzo rzeczywiste i nie są tylko ulotnymi duchami egzystującymi w eterycznej krainie, jak ludowe podania sugerują.

Prawdziwa historia jest znacznie bardziej interesująca i może wlewać się bezpośrednio do naszej rzeczywistości – włączając w to znajdowanie przez nas nowych technologii oraz rozkładających się ciał “aniołów”.

Te istoty działają wszędzie wokół nas.  Z pewnością korytarze powietrzne wyglądałyby jak ruchliwe autostrady, gdybyśmy tylko mieli odpowiedni sprzęt, aby je wykryć.

Powiedziano mi, że najnowsze wojskowe okulary noktowizyjne – tzw. “czwartej generacji” – pozwalają na widzenie trochę więcej z tego co się dzieje na naszym niebie.

3 fourth_gen_nv

Ponieważ ich technologia jest nieporównywalnie bardziej zaawansowana niż ta, którą my oficjalnie posiadamy, goście są w stanie pozostawać w ukryciu.  Nazywa się to “maskowaniem”.

Technologia maskująca używa strategii gdzie grawitacja jest zmieniana, pozwalając na zaginanie się fal świetlnych wokół obiektu i w ten sposób czyniąc go niewidocznym.

Gdybyś wszedł w kolizję z takim obiektem w powietrzu to na naprawdę rozbiłbyś się o niego.

Korytarze powietrzne dla wszystkich prywatnych i komercyjnych linii lotniczych są celowo wyznaczone tak, aby nie przecinać się z olbrzymimi, unoszącymi się w powietrzu miastami oraz “autostradami” istniejącymi już na naszym niebie.

Wiemy również, że “dostawa” wystrzeliwana z tych egzotycznych statków powietrznych oraz skutkowe eksplozje nie mogą być zamaskowane.

Z tego powodu, można zobaczyć dziwne zjawiska atmosferyczne w przypadku otwartych działań wojennych –  oraz różne pojazdy powietrzne obrywające ogniem bezpośrednim.

Jeśli taki latający pojazd został wystarczająco uszkodzony, to może spaść na ziemie, tworząc wrak z nową technologią oraz ciałami Istot Pozaziemskich.

ODBYWA SIĘ TUTAJ WOJNA NA NIEBIE I DOCHODZI DO JEJ POWAŻNEJ ESKALACJI

Nasz “rząd” bardzo aktywnie zaangażowany jest w wyszukiwanie oraz czyszczenie tych bałaganów, tworząc przy tym historie tłumaczące te zjawiska gdziekolwiek się one pokazują.

Ten tzw. “rząd” jest naprawdę niewybranym praworządnie ciałem potężnych elit, które dowodzi kompleksowi przemysłu wojskowego oraz całemu zachodniemu systemowi finansowemu.

Chociaż niektórzy ludzie używają pojęcia “Illuminati” lub “Nowy Porządek Świata”, aby opisać te grupy to my potocznie odnosimy się do nich jako do Kabala.

Pozostają oni w pełni zaangażowani w interakcje z tymi różnorodnymi cywilizacjami Istot Pozaziemskich przynajmniej od 1930 roku – i zdołali utrzymać całą tę operację w tajemnicy.

Nasz wywiad donosi, że zestrzelenia obecnie zdarzają się znacznie częściej i powodują ogromne widowiska “meteorów” spadających na ziemię.  Jest to bardzo znaczące dla rozwoju całej sytuacji.

Pewne grupy, które pokojowo współdziałały ze sobą od pokoleń lub nawet od tysięcy lat, znajdują się obecnie w stanie otwartej wojny toczącej się na naszym niebie.

Pomimo tego, że ich okręty powietrzne pozostają zamaskowane w warunkach normalnych to wystrzały z ich broni nie mogą być ukryte.  Stają się one widoczne gdy są zestrzelone.

Tak wiele zestrzeleń wydarza się w obecnym czasie, że istnieje poważna obawa o możliwości upadku tej zaawansowanej technologii na obszar jakiejś główniejszej metropolii.

4 fireball-phoenix-arizona-video-photo-june-2-2016

JEDEN Z OSTATNICH PRZYPADKÓW ZESTRZELENIA ZAISTNIAŁ 17-GO MAJA

Nieznacznie ponad miesiąc temu, siedemnastego maja, podejrzany “meteor” pojawił się na niebie Nowej Anglii, skupiając się wokół Maine.

Wytworzył on przy tym bardzo głośny dźwięk podobny do eksplozji w momencie rozbłysku.

Był on tak jasny i niepodobny do niczego innego, że Wydział Policji w Portland Maine odnosi się do niego jako do prawdopodobnego “statku pozaziemskiego”.

5 new_england_fireball

5/17: Świecąca Kula Ognia Pozostawia Smugę na Niebie Nowej Anglii

http://www.necn.com/news/new-england/Fireball-Streaks-Through-The-New-England-Night-Sky-379761321.html

Ogromny błysk rozświetlił niebo ponad Nową Anglią około 1:00 we wtorek w nocy.  Setki ludzie z całego regionu doniosło o widoku ogromnego błysku, który był najprawdopodobniej kulą ognia – jasnym meteorem wchodzącym w ziemską atmosferę.  

Widok ten został uchwycony przez policyjne kamery w Portland, Maine i również zauważony przez obserwatorów NECN od Killington, Vermont aż do Haverhill, Massachusetts.  ten niezwykły moment również został uchwycony na video z kamery nadzorującej w Burlingtońskim Porcie Lotniczym…

“Mniej więcej w tym czasie właśnie wracałem z pracy do domu i usłyszałem ogromny huk tutaj w Livermore Falls (Maine)”, powiedział Brian Pelletier.  “Przypisałem to wtedy komuś uruchamiającemu silnik motoru lub czemuś takiemu.  Teraz jednakże wierzę, że ten huk pochodził stamtąd …” 

“Meteor (lub statek pozaziemski) został uchwycony na kamerze około 00:50”, Wydział Policji w Portland napisał na Facebooku: 

Miejmy nadzieję, że goście są przyjaźnie nastawieni.  Mogą to być tylko przyjaciele Stephena Kinga lecący na jego spotkanie.” 

Internetowa strona Amerykańskiego Stowarzyszenia Obserwacji Meteorów posiada pełen spis zgłoszonych obserwacji meteorów z całego świata.

Przypadek ten zawiera oszałamiającą liczbę 853 zgłoszonych, zaobserwowanych relacji świadków tego wydarzenia, z których wielu donosi o głośnym dźwięku w VT, NH, NJ, Ontario, MA, ME, NY, RI, Quebec, CT, PA, MN and New Brunswick.  

Cały północny region USA a nawet powyżej został oświetlony rozbłyskiem i fizycznie dotknięty wstrząsem tego ogromnego powietrznego spektaklu.

Jak mogliśmy przeczytać powyżej, zdarzenie to było  tak dziwne, że Departament Policji w Portland żartował, że mógł to być “statek pozaziemski” oraz o “nadziei na przyjazne nastawienie kosmitów”.

HISTORIE WYJAŚNIAJĄCE MNOŻĄ SIĘ

Historie wyjaśniające to wydarzenie mnożą się na wypadek katastrofy technologicznej w jakimś zamieszkanym obszarze.

To może obejmować możliwe przyznanie się do użycia ściśle tajnego statku powietrznego.

Wszystkie te pisemne opinie oraz filmy zostały już stworzone na wypadek, gdyby były one potrzebne,  co może stać się w każdej chwili, biorąc pod uwagę rozwój tej wojny.

Kabal jest bardzo zaniepokojony zaistnieniem takiej sytuacji i zastanawia się w jaki sposób uda mu się to wytłumaczyć.

Może to być w rzeczywistości punktem przegięcia, który skieruje nas wprost na ujawnienie.

6 598440-1920x1200-[DesktopNexus_com]

DWA TYGODNIE PÓŹNIEJ: DZIWNA KULA OGNIA PORUSZAJĄCA SIĘ ZYGZAKIEM NA NIEBIE ARIZONY 

Ponownie zbliżamy się niebezpiecznie blisko do ujawnienia wraz z bardzo dziwnym zjawiskiem smugi na arizońskim niebie, które zaistniało rano drugiego czerwca.

Wydarzyło się to dwa tygodnie po pojawieniu się gigantycznej kuli ognia na niebie Nowej Anglii.

AMS (American Meteorological Society, Amerykańskie Stowarzyszenie Obserwacji Meteorów) posiada 412 różnych doniesień świadków naocznych tego obiektu, nawet pomimo tego, że wydarzyło się to o 4-tej nad ranem.

Ponownie jak poprzednio, wielu ludzi donosi o głośnym dźwięku z tego obiektu w dodatku do charakterystycznych, typowych dla wybuchów nuklearnych eksplozji oślepiającego białego światła. 

Raporty z wizualnymi doniesieniami pochodzą z kilku bardzo dużych stanów włączając w to: AZ, UT, NM, CA, TX, CO and NV.

Oficjalne źródła starają się powiedzieć, że ten niezwykły, zygzakowaty bałagan na niebie spowodowany był … poczekaj chwilę … przez “asteroid”.

6/2: Jasne Kuliste Eksplozje Zostawiają na Niebie Phoenix Dziwne Ślady

http://strangesounds.org/2016/06/fireball-arizona-phoenix-photo-video-loud-booms.html

Ogromne kule ognia eksplodowały z hukiem, zostawiając dziwne i tajemnicze ślady na niebie Phoenix w Arizonie 2-go czerwca, 2016 roku.  

Czy słyszeliście te tajemnicze odgłosy?  Czy odczuliście te głośne grzmoty tego ranka w Phoenix w Arizonie? 

Arizona DOT Possible Meteor.

Arizona DOT cameras captured mysterious trails in the sky around the Phoenix area Thursday morning after reports of a possible meteor.

6/2: Prawdopodobne Smugi Meteorów Pojawiają się na Niebie Arizony

http://www.crossroadstoday.com/story/32124173/possible-meteor-streaks-across-arizona-sky

(CNN) – Kule ognia rozświetliły poranne niebo Arizony blisko Phoenix w czwartek, pozostawiając zaspanych mieszkańców w zdumieniu, zastanawiających się czy był to meteor, eksplozja czy coś innego.  

Rzecznik Departamentu Policji w Phoenix powiedział CNN, że odebrali ponad 60 telefonów zgłaszających możliwy meteor, który został dostrzeżony o godzinie 4:00 nad ranem (o 7:00 rano ET, Eastern Time w USA, przyp. tłum.).  

“Wielu rozmówców błędnie uważało, że ktoś właśnie włamuje się do ich domów, ze względu na towarzyszący głośny dźwięk”, powiedział Sierżant Jonathan Howard.  

Mieszkaniec Phoenix John Burgmeier powiedział, że słyszał wielokrotne wybuchy w miarę jak kula ognia pojawiła się na północnym wschodzie.  

“(To) dosłownie rozświetliło całe niego”, powiedział, “Zrobiło się tak jasno jak w dzień”.  

Ludzie, którzy przegapili cały pokaz obudzili się, aby zobaczyć kręte ślady jakie to zjawisko pozostawiło za sobą.  

Arizona DOT Possible Meteor.

Arizona DOT cameras captured mysterious trails in the sky around the Phoenix area Thursday morning after reports of a possible meteor.

6/2: NASA wypowiada się: Asteroid Wszedł w Atmosferę Ziemską nad stanem Arizona

http://www.abc15.com/news/region-phoenix-metro/central-phoenix/what-was-that-bright-light-streaks-across-sky

Ogromna smuga światła rozjaśniła niebo wczesnym rankiem w czwartek, wzbudzając w mieszkańcach Doliny niepokój oraz ciekawość.  

Spójrz na powyższy film, aby zobaczyć różne ujęcia różnych obserwatorów w całej Dolinie.  

Pierwsze doniesienia przyszły zaraz po 4-tej nad ranem z różnych miejsc Doliny a nawet z obszarów takich jak Yuma, Flagstaff i Pine Top.  

Kilku rozmówców doniosło również o odczuciach wstrząsów ziemi.  

Po wschodzie słońca odnotowane zjawisko zostawiło na niebie podobny do chmury ślad.  

9 fireball-phoenix-arizona-video-photo-june-2-2016-3

NASA oszacowała, że mały asteroid około 10 stóp średnicy o masie około dziesięciu ton wszedł w atmosferę nad Arizoną tuż przed godziną 4:00 rano.  

Raport umiejscawia obiekt 57 mil ponad Parkiem Narodowym w Toronto, na wschód od Payson.  Ostatnio obiekt widziano 22 mile ponad tym parkiem.

Zgodnie z raportem NASA nie było doniesień o żadnych zniszczeniach ani obrażeniach, tylko o jasnym świetle i głośnych wybuchach.

NASA uważa, że prozrzucane szczątki meteorytów leżą na ziemi wokół Tuscon.

NASA doświadcza ogromnych problemów z uzyskaniem danych na temat kuli ognia, gdyż zdjęcia wielu kamer zostało wypełnionych bardzo jasnym światłem.

10 fireball-phoenix-arizona-video-photo-june-2-2016

“Asteroid” porusza się zygzakiem w przestrzeni podobnie jak kula Lee Harvey Oswalda w filmie “Samotni Strzelcy”, która zabiła Kennedy’ego… Jaśniejszy niż światło dzienne.

Tiaaaa.

TO NIE JEST CHRZANIONY ASTEROID!

To wyraźnie bardziej podobne jest do panicznie uciekającego statku powietrznego niż nadlatującego asteroida.

Jeśli asteroid wlatuje w naszą atmosferę to rozpada się na części promieniście ze swojego środka podobnie jak eksplozja sztucznych ogni.

070811_1913~01

070811_1913~01

Następnie oddzielone szczątki spadłyby w dół dzięki zjawisku grawitacji.

To co możemy zaobserwować w tym zjawisku jest nieregularny ślad poruszającego się obiektu z napędem dostarczającym mu ciągu w chwilach gdy obiekt ten wznosił się i opadał zanim eksplodował.

Ten sam wzorzec można zaobserwować w latającym po pokoju balonie, który krąży szerokim zygzakiem zanim w końcu pęknie.

Opłacane przez Kabala załogi oczyszczające posprzątały obszar miejsca katastrofy i zrobiły wszystko co w ich mocy, aby usunąć wszelkie dowody i zatuszować całe zdarzenie.

Nieregularne ślady dymu tego uszkodzonego okrętu powietrznego pozostały widoczne długo po tym jak wzeszło Słońce.

PIĘĆ DNI PÓŹNIEJ ZDARZA SIĘ TO PONOWNIE

Powróćmy do 29-tego maja, gdy opublikowaliśmy informacje od Sprzymierzeńców, mówiące nam aby oczekiwać na kolejne tego typu wydarzenia, co miało miejsce na cztery dni zanim to naprawdę się wydarzyło.

Część pierwsza z tej serii artykułów przedstawia grafikę uwidaczniającą egzotyczne statki powietrzne zestrzeliwane – tak jak to możemy zobaczyć na samej górze tej strony internetowej.

W paragrafie otwierającym artykułu “Ta Wojna Przybiera na Sile”, powiedzieliśmy:

“Obraz w górnej części tego artykułu jest profesjonalną grafiką odzwierciedlającą bitwę powietrzną, która obecnie ma miejsce w oparciu o wywiad wysokiego szczebla.

Jest to sytuacja daleka od normalnej.  Ze względu na technologię “maskującą” wojna ta jest w większości niewidoczna dla nas, jednakże występują ślady bitew, które można zmierzyć.”

OCZYWIŚCIE TO WSZYSTKO JEST TYLKO ZBIEGIEM OKOLICZNOŚCI …

Tylko cztery dni po tym jak opublikowaliśmy ten obraz i niezręczny paragraf o wojnie na niebiosach, otrzymujemy wiadomość o zdarzeniu mającym miejsce w Phoenix 2-go czerwca.

Wydarzenie to zdołało przebić się na pierwsze strony Drudge Report, wraz z fotografią dziwacznych śladów smug dymu pozostawionych na niebie.

Byłem pod wrażeniem widząc jak doniesienia wywiadu stają się rzeczywistością zaraz po tym jak wypuściliśmy je do sieci – nawet pomimo tego, że moja uwaga była w tamtym czasie gdzie indziej i nie zachowałem zrzutu ekranu tamtego artykułu.

Ten szeroko opublikowany ewent potwierdził tylko wiarygodność i znaczenie informacji, które zostały nam przekazane.

CZTERY DNI PÓŹNIEJ …

6-tego czerwca, cztery dni po zdarzeniu w Phoenix kolejny widok tajemniczej “kuli ognia” pojawił się nad trzynastoma różnymi stanami USA z charakterystyką bardzo podobną do poprzednich zdarzeń.

Powtórzmy ponownie, odnotowano bardzo jasny błysk światła według zeznań 430-stu naocznych świadków ponad szeroko rozciągniętym obszarem centralnej Ameryki Północnej.

AMS (American Meteorological Society, Amerykańskie Stowarzyszenie Obserwacji Meteorów) odebrało zgłoszenia o widoku tego zjawiska ze stanów: IA, IL, MO, IN, KS, KY, AR, MI, TN, SD, OH, OK and NE.

6/7: Dziesiątki Doniesień o Kuli Ognia nurkującej nad Obszarem St. Luis, Środkowo-Zachodniej części USA

http://www.stltoday.com/news/local/illinois/dozens-report-fireball-plunging-in-sky-above-st-louis-area/article_4e206325-65a3-5cac-8c82-d74b8a42d67e.html

Kilkadziesiąt ludzi zgłosiło fakt bycia świadkami tego, co w tamtym czasie uważali za upadek meteorytu nad obszarem St. Louis o godzinie 11:40 w poniedziałek.  

Doniesienia na portalach społecznych mówią o widoku tego, co niektórzy opisują jak błysk światła, które spadło z nieba i zniknęło kilkaset stóp ponad horyzontem. 

Tom Stolze, który prowadzi stronę internetową ofallonweather.org umieścił film z jasnym światłem spadającym z nieba w kierunku północno-zachodnim z zewnętrznej kamery O’Fallon, Mo.  

W poniedziałek wieczorem AMS odebrało zgłoszenia od 77 ludzi o kuli ognia widzianej nad Illinois, Missouri, Indiana, Iowa, Kansas and Kentucky.  Kilka z tych raportów pochodzi z obszaru St. Louis.  

“Wyglądało to tak, jakby bardzo drogie sztuczne ognie były wystrzeliwane w dół zamiast w górę. “ 

“Przysiągłbym, że osiadło to na polu przez które przejeżdżałem!” mówi jeden ze świadków z Wendelin, III., na portalu społecznościowym ze wschodniej części stanu.  

Jedna osoba widziała błysk światła nad Berkeley: “Widziałem najpierw smugę białego światła a następnie serię żółtych/pomarańczowych błysków zanim obiekt całkiem zniknął,” pisał on …

AMS twierdzi, że używają na swojej stronie wyrażenia “kula ognia” (lub “piorun kulisty”, przyp. tłum.) na inne określenie bardzo jasnego meteoru.  

“Bolid jest szczególnym typem kuli ognia, który ostatecznie eksploduje w jasnym rozbłysku światła, bardzo często z uwidocznioną defragmentacją …”

“Dodatkowo, czym jaśniejsza ta kula ognia jest, tym rzadsze jest to wydarzenie.” 

 TRZY TAKIE WYDARZENIA W CIĄGU MIESIĄCA? 

Jest szczególnie interesującym fakt, ze trzy takie “rzadkie” wydarzenia miały miejsce w ciągu jednego miesiąca.

Stało się to właśnie wtedy, gdy nasz wywiad doniósł nam o tym, że możemy spodziewać się tego typu widoków, ze względu na bezprecedensowe działania wojenne, które mają miejsce.

Jak już wspomnieliśmy poprzednio, dobrze opłacani sceptycy oraz trole internetowe podpatrują wszystkie tego typu dowody mogące brzmieć bardzo wiarygodnie i oskarżają nas o “brak ewidencji”.

12 dodo.jpg

Cieszcie się swoją nienawiścią trochę dłużej, póki jeszcze możecie.  Delektujcie się jej smakiem.  Ona bardzo szybko przeminie.

Jeśli nasz wywiad donosi prawdę, to tuszowanie tej sytuacji również bardzo szybko rozbije się.  Mówiąc to dosłownie.

Znajdujemy się tylko jeden “meteor” od wydarzenia, które może na zawsze zmienić cały świat.

Jest to tylko jeden z wielu sposobów, w który chwiejący się w posadach, rozpadający się z hukiem gmach Kabala może spaść na ziemię.

KLIKNIJ  TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO NASTĘPNEJ CZĘŚCI: PODZIEMNE BAZY

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1201-full-disclosure-asc-ii?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+DavidWilcockBlog+%28David+Wilcock+Newsletter%29

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 3853 - Today Page Visits: 2