ROZDZIAŁ CZWARTY: DZIAŁANIA WOJENNE

AKTUALIZACJA Z DNIA NASTĘPNEGO: NIEKTÓRZY POTRZEBUJĄ WYJAŚNIEŃ

Dzięki pewnym komentarzom, które przeczytałem po moderowaniu widzę, że wkradło się trochę dezorientacji spowodowanej brakiem czasu ostatniej nocy.

Ponieważ mam obecnie kilka minut zanim uderzę w drogę, to pozwólcie mi to wszystko wyjaśnić.

Dobre i Złe grupy Istot Pozaziemskich – anioły i demony – wypracowały traktat około 1200 lat temu niedawno po tym jak zaatakowały wzajemnie swoje bazy.

Zadecydowali oni, aby pozwolić na odegranie roli naszej kolektywnej wolnej woli z tą ilością ingerencji od każdej grupy, na którą my damy im pozwolenie.

Obecnie, jednakże, ponieważ Ziemski Sojusz agresywnie zwalcza Kabala przy pomocy Sprzymierzeńców SSP pokonujących ich własne pozaziemskie oddziały, to się zmieniło.

Grupy Kabla i Saurian agresywnie naruszyły te traktaty i rozpoczęły atak na neutralne oraz życzliwe nam grupy.

Spowodowało to zebranie się i zjednoczenie wszystkich sił cywilizacji z wnętrza Ziemi oraz uformowanie tymczasowego przymierza dla wspólnego dobra.

Ogromna liczba kapitału Kabala oraz jego personelu jest przesyłana na Antarktydę lub w niektórych przypadkach do Ameryki Południowej, gdzie znajdują się ich ogromne bazy.

 PRÓBA EWAKUACJI ZOSTAŁA UNICESTWIONA

Istoty Pozaziemskie powiedziały nam, że to “my” jesteśmy odpowiedzialni za pokonanie Saurian.  Nie może to być zrobione za nas przez inne pozaziemskie grupy.  Jest to naszym obowiązkiem.

Wielu naocznych świadków, włączając w to Tompkinsa, potwierdziło ten fakt.

Jednakże, jedyni “my” na Ziemi, którzy posiadają wystarczającą technologię, aby tego dokonać jest Wojskowy Kompleks Przemysłowy (Military Industrial Complex).

Wielu z nich wcale nie lubi Drakonian.

Drakonianie widzą już napisy na murach i wiedzą, że ich koniec wyłania się na horyzoncie.

Słońce będzie przechodziło energetyczne zmiany a to prawdopodobnie zniszczy ich, jednakże będzie to miało cudowny wpływ na wszystkich ludzi “z autoryzacją” przebywających tu na Ziemi.

Zmiana ta jest dogłębnie przebadana z bezprecedensową ilością szczegółów w mojej książce Tajemnice Wzniesienia (The Ascension Mysteries), która zostanie opublikowana zaledwie w dwa miesiące od napisania tego artykułu.

POJAWIENIE SIĘ SZEWRONÓW

Drakonianie są obecnie uwięzieni tutaj dzięki wzniesieniu Zewnętrznej Bariery.

Strefa zakazu lotów wokół Ziemi została tymczasowo zawieszona, aby uwolnić niewinne grupy pozaziemskie lecz zasadniczo ponownie ona obowiązuje w swojej nowej formie.

Drakonianie próbowali ostatnio uciekać z Ziemi z baz na Antarktyce w sześciu ogromnych statkach powietrznych w kształcie łzy.  Najprawdopodobniej znajdowali się na nich wysokiej rangi ludzie Kabala.

Coś niezwykłego wydarzyło się wtedy.  Całkiem nowe pojazdy powietrzne w kształcie trójkąta, znane jako “szewrony” ze względu na ich ciekawy kształt, nagle pojawiły się z nikąd.

Pict01 Chevron-battle-final_s

Ten tak krytyczny wywiad powinien być ujawniony pod koniec kwietnia a ja wpadłem w poważne tarapaty z powodu ukrywania go przez tak długi czas.

Szewrony te były niezwykle skuteczne w ostrzeliwaniu statków Drakonian.  To wydarzenie całkowicie zmieniło układ sił w tej wojnie.

SZEWRONY OWIANE SĄ TAJEMNICĄ 

Ludzie Corey od Sprzymierzeńców SSP nie mieli pojęcia kto je wybudował.  Wydawało się, że należały one do “niższego szczebla” ziemskich grup SSP.

W celu oddania im należnej czci i szacunku, będę odnosił się do tych pochodzących z Ziemi grup SSP jak do Wojskowego Kompleksu Przemysłowego (Military Industrial Complex, w skrócie MIC/WKP).

Wszystko co Sprzymierzeńcy SSP wiedzieli na ich temat to odnotowanie tego dramatycznego “niespodziewanego ataku” z użyciem nowej broni o której nikt, wliczając w to Drakonian, nie wiedział.

Jego działanie z punktu widzenia historii wojskowej jest jednoznaczne z odkryciem kuszy lub prochu.

Nowoczesna broń pomaga wygrywać wojny.  Jest to wszystkim dobrze znana historia.  To właśnie ponownie wydarzyło się.

Ta epicka porażka Drakonian oraz zagnanie ich w ślepy zaułek ma ogromne konsekwencje dla naszej przyszłości, którą zobaczymy roztaczającą się na naszej Ziemi.

W jakiś sposób WKP zdołał dokonać ogromnego skoku kwantowego w rozwoju ich technologii na wystarczającym poziomie, aby powalić Drakonian.

PETERSON POTWIERDZA TO NIEZALEŻNIE

Peterson wiedział o tych pojazdach w kształcie trójkąta gdy omawiałem to z nim przez telefon.  WKP jest bardzo dumny ze swojej nowej broni.

Jest bardzo prawdopodobne, że WKP otrzymało tę technologię od uciekinierów z ICC z przestrzeni kosmicznej, czyli od Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego (Interplanetary Corporate Conglomerate).

ICC jest frakcją SSP, która zaczynała w WKP.

ICC stała się następnie znacznie bardziej potężna i zagnieździła się w koloniach na różnych planetach.

Grupa ta jest całkowicie samowystarczalna, nigdy nie potrzebuje ani pieniędzy ani żadnych dostaw z Ziemi i jest w istocie odrębną cywilizacją, która wydzieliła się z Ziemi.

Pojazdy powietrzne pilotowane przez ziemski WKP nie były nawet w przybliżeniu tak zaawansowane jak te pochodzące z ICC czy z Ciemnej Floty, lecz to wszystko teraz zmieniło się.

SZCZEGÓŁY NA TEMAT NOWYCH ZABAWEK

Nowe “myśliwce” należące do WKP są najwidoczniej tworzone w dwóch miejscach przez Boeinga i być może przez innych podwykonawców.

Obejmuje to Skunk Works w Palmdale i inny obiekt koło Chińskiego Jeziora na pustyni Mojave.

Ten podziemny obiekt przy Chińskim Jeziorze jest tak duży i wyposażony w odpowiednie urządzenia, że wygląda w nocy tak jak pięćset tysięczne miasto.

Te nowe, niewidzialne, czarne trójkątne myśliwce mogą latać wraz z konwencjonalnymi myśliwcami i innymi samolotami i będą całkowicie dla nich niewidzialne oraz nie wykryte przez nie.

Najwyraźniej posiadają one zaokrągloną część dziobową, która tworzy kokpit.  Ich całkowity rozmiar jest 90x90x90 stóp (czyli około 3.3×3.3×3.3 metra).

Są one zasilane przez odśrodkowy silnik rtęciowy, który generuje antygrawitację oraz ciąg napędzający.   Potrafią one dokonywać błyskawicznych zwrotów przy prędkości 17 Machów bez żadnego uszczerbku dla zdrowia dla przebywających w środku ludzi.

Możliwości takie nie istniały poprzednio w naziemnych oddziałach grup WKP, prowadzonych przez DIA i innych takich organizacjach.

MASOWY EXODUS NA ANTARKTYDĘ JEST POTWIERDZONY

Pete Peterson potwierdził tę wojenną strzelaninę nad Antarktydą oraz to, że ogromna ilość kapitału Kabala jest tam transportowana.

Jego sprawozdanie mówiło o tym, że ten transfer był przeprowadzony przez różne samoloty typu C5 Galaxy.  Każdy z nich ma nośność 500 tys. kg, czyli prawie milion funtów.

Dane pochodzące od Corey mówią, że ogromne podwodne transportowce przewożą również ładunki.  Zakres tego działania jest ogromny.

Istnieją miliony dowodów w naszym świecie na podstawie których widzimy namacalne znaki, że Kabal obecnie doznaje epickiej porażki.

Z tego powodu miotają się oni, aby wszystko co przedstawia jakąś wartość przenieść do bezpiecznej przystani.

Transportowce te poruszają się przez ogromne podmorskie tunele, które prowadzą prosto do Antarktydy i były udoskonalane i zbudowane przez starożytne grupy pozaziemskie dawno temu.

Poniższa ilustracja jest wykonana w oparciu o naoczne zeznania Corey, które pochodzą z pierwszej ręki.

Okręt na dole jest gigantycznym “super-transportowcem”, którego Kabal używa do przemieszczania całego swojego kapitału do jego prawdopodobnie ostatniej, bezpiecznej strefy tutaj na Ziemi.

Ice-Archway-Final-low-res-1024x794

PETERSON POTWIERDZA ROZBICIE SIĘ UFO

Peterson potwierdza również, że doszło ostatnio do czterech lub pięciu zestrzeleń UFO.

Kabala ciągle miota się, aby zatuszować to wszystko.  W niektórych wypadkach samoloty C5 Galaxy niezwłocznie udają się na miejsce katastrofy wewnątrz których przechowywanych jest wiele samochodów ciężarowych.

Tak szybko jak tylko samolot wyląduje na pobliskim terenie ciężarówki pośpiesznie udają się tam, aby zamknąć cały ten obszar i zatuszować całą tę historię.

SFERYCZNE STATKI KOSMICZNE Z CZARNYMI OKIENKAMI

Kolejną nieoczekiwaną niespodzianką rozwoju sytuacji w tej wojnie było przybycie jasnoczerwonych świecących sfer z małymi okienkami usytuowanymi po środku ich obwodu.

Statki te również były niewiadomego pochodzenia i zaangażowały się bezpośrednio w zestrzeliwanie pojazdów Drakonian w chwili gdy próbowali oni opuścić Ziemię.

Jakkolwiek niesamowicie to dla mnie brzmiało, to Pete również potwierdził niezależnie to doniesienie – bez żadnej wiedzy od kogo ja otrzymałem tę wiadomość.

Spherical-craft-antarctica-final-low-res

Powiedział on, że osobiście widział tego typu sfery w hangarach, sięgając jego czasu czyli lat osiemdziesiątych.

Mówił on, że miały one średnicę około 70 do 80 stóp (między 21 a 24m, przyp. tłum.).  Te czarne otwory wokół centrum ich obwodu wydawały się być okienkami pokrytymi szkłem.

W ten sposób, ktokolwiek znajdował się w ich środku posiadał widoczność liniową wokół całego statku.

Nigdy nie otrzymał on informacji na temat tego, czy były one pochodzenia pozaziemskiego czy zbudowane zostały przez kogoś innego.

Wydaje się jednak prawdziwym fakt, że są one prawdopodobnie ulepszoną wersją “Kosmosfer”, które Rosjanie wyprodukowali w procesie odwrotnej inżynierii conajmniej w latach siedemdziesiątych.

Działający od dawna informator Peter David Beter ujawnił istnienie Kosmosfer w swoich doniesieniach z lat siedemdziesiątych.

Fakt ten sugeruje, że Rosjanie i WKP połączyli swoje siły przeciwko Drakonianom i Kabalowi, co jest ogromnym postępem.

JEDNOCZESNE WYMIATANIE BAZ PODZIEMNYCH

W dodatku do tej bitwy, którą widzimy na naszym niebie oraz możliwości, że te pojawiające się “kule ognia” są roztrzaskanymi obiektami UFO, bitwy te mają również miejsce pod powierzchnią Ziemi.

Całe podziemne miasta zostają całkowicie wymiatane.  Gdy coś takiego wydarza się to pojawia się podejrzane trzęsienie ziemi.

Benjamin Fulford poruszył ten temat około półtora miesiąca temu pisząc o niezwykłych trzęsieniach ziemi mających miejsce wokół Japonii.

Były one najwidoczniej jedynie kilkoma atakami, które stały się dla nas widoczne.

Kabal  powstrzymuje również wypływ tych informacji poprzez modyfikowanie danych z USGS.

Nie chcą oni, abyśmy widzieli trzęsienia Ziemi o sile większej niż 6 stopni w skali Richtera i które są bardzo płytko pod powierzchnią ziemi, gdyż ludzie zaczynają zadawać zbyt wiele pytań.

Corey został wyciągnięty całkiem niedawno na spotkanie z Niebieskimi Awianami dokładnie w chwili gdy ogromne trzęsienie ziemi pojawiło się w Kalifornii.

Jest całkowicie możliwe, że zostało to celowo zgrane w czasie z kolejnym wymieceniem innej podziemnej bazy.

RZECZY MOGĄ PRZYBRAĆ BURZLIWY OBRÓT

Jest prawdopodobnym, że wojna ta obecnie obejmuje naruszanie granic podziemnych miast przez statki walczących ze sobą frakcji.

Wydaje się, że “dobre istoty” posiadają technologię, która gromi Saurian i inne negatywne grupy i właśnie odbywa się ogromna czystka.

Inną kluczową kwestią jest to, że Drakonianie posiadają technologie, które powstrzymują naturalne zmiany energii przez które mamy przejść tutaj na Ziemi.

Obejmuje to ogromne powietrzne “tankowce” umieszczone na niższej orbicie ziemskiej, wypromieniowujące częstotliwości, które zakłócają nasze zdolności do zintegrowania się z tymi energiami pochodzącymi ze Słońca.

Istnieją również inne systemy zarówno wewnątrz ziemi jak i poza nią, które również powodują efekt zakłócenia.

ZESTRZELIĆ TANKOWCE

Z technologią taką jak te nowe myśliwce “szewrony” WKP i Ziemski Sojusz mogłyby zestrzelić te tankowce i zniszczyć Drakońską sieć kontroli umysłu.

To jednakże spowodowałoby u nas nagłą zmianę stanu świadomości.  Początkowo mogłoby to być zbliżone do uczucia podróży psychodelicznej.

Pomimo tego, że przyśpieszyłoby to znacznie postęp w rozwoju duchowym u ludzi, którzy rozwijają się w tym kierunku to ludzie o orientacji negatywnej przechodziliby przez ekstremalnie trudny okres.

Mogłoby to prowadzić do wybuchów przemocy, zachowań agresywnych skutkujących samookaleczeniami lub innych poważnych chorób psychicznych.

Nie wydaje się, żeby istniał inny sposób, aby stopniowo wyłączyć tę Drakońską sieć.  Jest ona albo włączona albo wyłączona.  Nie ma tam żadnego potencjometru.

Istnieje głębokie zaniepokojenie w tej kwestii nawet pomimo tego, że obecnie posiadamy wszelką technologię potrzebną do osiągnięcia tego celu.  Ja głosuję “Zróbmy to”.  Jest to częścią Wzniesienia.

Oczywiście, że niektórzy ludzie zwariują, lecz będzie to zrównoważone przez te wszystkie pozytywne korzyści, jakie inni będą mieli i które pozwolą im uspokoić tych innych.

KIM JEST “WRANGLER”? ZACZNIJMY OD UPROWADZEŃ DOKONYWANYCH PRZEZ CZŁONKÓW SSP NIŻSZEGO SZCZEBLA

W sekcji komentarzy wystąpiło zamieszanie na temat tego kim jest “Wrangler”.

Po pierwsze, Corey został przechwycony przez grupę niższego szczebla z SSP na początku tego roku.  Było to zrobione w celu zabezpieczenia wywiadu, który w tym przypadku był informacją zwrotną dla Kabala.

Corey doświadczył od nich wrogiego porwania, włączając w to przesłuchiwania z użyciem substancji chemicznych.  Pierwsze szczegóły na ten temat doszły do mnie 27-go kwietnia 2016 roku.

Zgodnie z moimi notatkami, Corey porywany był kilka razy w ciągu ośmiu lub dziewięciu tygodni.  Zaczęło się to w styczniu i przeciągnęło do lutego.

Grupy WKP nie wiedziały czy Corey rzeczywiście był częścią programu czy po prostu zmyślał te rzeczy.

Zaczęli oni pobierać mu krew i próbki skóry jak i również włosów.  Szukali śladowych ilości pierwiastków potwierdzających fakt, że był tak gdzie mówił że był.

Ku ich wielkiemu zaskoczeniu, śladowe ilości tych pierwiastków potwierdziły prawdziwość zeznań Corey.  Wiedział on również rzeczy,  których inaczej nie mógłby wiedzieć.

W POSZUKIWANIU PROGRAMÓW

Corey został przywiązany do lotniczego krzesła i otrzymał ogromną dawkę narkotyków, które sprawiły że nie mógł uniknąć mówienia prawdy.

Wojskowy urzędnik stał przed nim z Ipadem w ręku.  Kazano mu czytać na głos ogromną ilość słów Niemieckich, Norweskich oraz Rosyjskich.

Osoba ta próbowała dostrzec czy słowa te mogłyby uruchomić jakiś program wyzwalający kontrolę umysłu.

Po każdym słowie sprawdzali oni rzeczy na liście, mówiące czy jest on tym czy czymś innym.  Byli bardzo zaskoczeniu, że nie pasował on do żadnej grupy.

POJAZD POWIETRZNY NIE ZROBIŁ NA NIM WRAŻENIA

Byli oni również zaskoczeni postawą Corey.  Wnętrze pojazdu powietrznego nie zrobiło na nim żadnego wrażenia.

Słyszał on turbiny gdy pojazd poderwał się do lotu i dźwięk ładowania co mogło być rodzajem kondensatorów.

Zanotował on również dźwięki wibracji lub drgania gdy pojazd wystartował oraz uczucie nieznacznej bezwładności.

Corey skomentował to a oni patrzyli na siebie w szoku.  Powiedział im, że jest to “stary” model.

DWÓCH LUB TRZECH URZĘDNIKÓW POPYCHAŁO DO AMNEZJI

Czasami było dwoje a czasami troje ludzi z personelu przesłuchującego Corey, aby uzyskać wywiad prowadzący do jego oskarżenia dla Kabala.

Bardzo mało rozmawiali między sobą.  Omawiali rodzaje narkotyków, które wpompowywano w niego.  Mówili, że jest to “poziom (i coś jeszcze) znieczulenia. Nic nie będzie pamiętał.”

Po każdym etapie mówili mu “Zapomnisz wszystko.”

WYSTAWIENIE TRZECH CZŁONKÓW SPRZYMIERZEŃCÓW SSP 

Corey zapomniał jeden z najważniejszych etapów, który miał miejsce aż do czasu kiedy zwrócono mu na niego uwagę.

Umieszczono tablet przed jego twarzą, który najwidoczniej posiadał kamerę obserwującą jego oczy.

Pokazywano mu serię zdjęć personelu wojskowego takie same jak te z ukończenia akademii wojskowej.

Niektóre z tych osób były wojskowymi.  Niektórzy mieli na sobie garnitury takie jak ci z organizacji wywiadowczych.  W większości należeli oni do sił powietrznych lub marynarki wojennej.

Najwidoczniej w tym narkotykowym otumanieniu jego źrenice nieznacznie rozszerzały się gdy widział twarze ludzi, których znał.

Jego oczy zidentyfikowały i “wystawiły” trzy osoby, między którymi był również Gonzales.

To wywołało poważny rozłam z Gonzalezem zaraz po tym wydarzeniu.  Kolejny z tych trzech został zabity a ten inny najprawdopodobniej musi ukrywać się.

Pamiętajmy – członkowie Sprzymierzeńców SSP są dobrze znani części Kabala, która również należy do SSP.  Musieli oni wykonywać swoją pracę w tajemnicy.

Wydarzenie to wyrządziło znaczące szkody SSP i skutecznie podważyło zaufanie w Gonzaleza, który obecnie ukrywa się.

IRYTUJĄCE NIEPOKOJE W DOMU

Nad domem Corey przeleciał helikopter Chinook i wymierzył w jego pierś zielony laser tak jakby miał zostać on zastrzelony.

Helikoptery te mogą pomieścić wielu żołnierzy, którzy mogą zsunąć się po linach i bardzo szybko “zdezynfekować” cały obszar i każdego znajdującego się w nim.

Pokazaliśmy wideo z tego jednego z tych helikopterów krążących nad domem Corey pod koniec naszego publicznego debiutu w lutym.

Corey otrzymał również coś, co wydawało się być groźbą śmierci w swoim własnym domu, gdzie podrzucono mu marmurowy papieros na blacie kuchennym.

Wydaje się to być działaniem groźby w stylu mafii z wiadomością, że on i jego rodzina zostaną “spaleni”.

Również pewni ludzie ubrani na czarno spacerowali wokół jego domu i zaglądali mu do środka.

Rezultat jaki wywarły te wydarzenia na jego rodzinę był bardzo stresujący, ujmując to delikatnie.  Nie jest to po prostu jedna z historii na internecie. Jest to historia bardzo prawdziwa.

HISTORIE TUSZUJĄCE ZOSTAŁY WTŁOCZONE W COREY PODCZAS PRZESŁUCHAŃ

Corey został kilkakrotnie schwytany, przesłuchiwany i odurzany narkotykami przez tych ludzi.

Wpajano mu do głowy różne scenariusze podczas stanu odurzenia narkotykowego.

Obejmuje to pomysł, że nie ma tam żadnych Istot Pozaziemskich.  To jesteśmy my z przyszłości.

Wpierali mu te pomysły przy użyciu siły pomiędzy przesłuchaniami.

Usiłowali oni również wyciągnąć od niego jakieś informacje i stworzyć dezinformację dla reszty z nas.

UJAWNIENIE SZCZĄTKOWE

“Niższy poziom SSP” bardzo rozdrażniło  to, że Corey otwarcie przekazał ich plany odnoście “Ujawnienia Szczątkowego”.

Był to plan ostatniej szansy Kabala, aby ujawnić nam pewne fascynujące historie, włączając w to Starożytną Rasą Wielkich Budowniczych oraz ich ruin i statków kosmicznych, które latają w naszym układzie słonecznym.

Ich intencją była próba dyskredytacji badań na temat UFO oraz informatorów, którzy nie zgadzali się z ich treścią historii z jednoczesnym zainspirowaniem wszystkich, aby ponownie rozkochać ich w sobie.

Ich nagła i nieoczekiwana reaktywacja serii “Z Archiwum X” po ponad dekadzie jest pełną manifestacją ich wersji historii, którą mieli nadzieję przekazać opinii publicznej.

Corey został porywany i powiedziano mu, aby nie wtrącał się w te plany – zaraz po tym jak epizody filmu “Z Archiwum X” ujawniały ich plany prowadzące do ujawnienia szczątkowego.

Nie ulegliśmy ich groźbom śmierci.  Wyjawiliśmy ich plany w bardzo poważny sposób na Conscious Life Expo i kontynuujemy to od tamtego czasu.

Grupy Sprzymierzone stwierdziły, że scenariusz ujawnienia szczątkowego stał się niemożliwym do osiągnięcia.

NIE MIAŁEM POJĘCIA, ŻE ODGRYWAMY W TYM TAKĄ WAŻNĄ ROLĘ

Bardzo wiele z tych informacji zostało zablokowanych przed uwolnieniem ich dla otwartej publiczności przez różnorodne przeszkody, które zostały na mnie i na Corey narzucone.

W moim przypadku było to ogromne zaangażowanie w ukończenie mojej głównej książki, wzięcie tak bardzo potrzebnych mi wakacji i praca nad ogromną ilością trudnych emocjonalnych problemów.

Przekazałem oświadczenie Corey na piśmie, przez Skype i w poczcie elektronicznej, że opublikuję pewne aktualizacje w odpowiednim czasie.

Pomimo tego, że powiedziałem mu że to zrobię, nie miałem pojęcia o tak ogromnym tego znaczeniu.

Książka nieustannie tworzyła coraz to nowe przeszkody, również osobiste sprawy zaczęły wychodzić na światło dzienne.

Z czego nie zdawałem sobie sprawy to fakt, że Gonzalez był kluczową postacią w przekazywaniu wiadomości od Sprzymierzeńców SSP do różnych ziemskich grup.

W momencie gdy Corey nieświadomie wystawił Gonzaleza, ten kluczowy element komunikacji został wyciszony.  Nie było żadnej innej alternatywy jak tylko przekazywanie informacji przez nas.

Gdybym wiedział, że te artykuły mają tak wielkie znaczenie, poruszyłbym Niebo i Ziemię, aby upewnić się, że te informacje są tam dostępne.

GONZALEZ UDAŁ SIĘ DO CENTRUM UZDROWICIELSKIEGO

Dla Corey było niezmiernie trudnym przyjęcie faktu, że Gonzalez jego jedyny przyjaciel “z wewnątrz” obrócił się przeciwko niemu.

Objęło to próby uniemożliwiania uczestnictwa Corey w spotkaniach, na które został on specjalnie zapraszany i w rezultacie przejęcie jego roli.

Gonzales spędził również dłuższy czas w podziemnych obiektach lecz robił rzeczy takie jak oddalanie się na zewnątrz obiektów jako wojskowy planista i zaczął oszukiwać.

Ostatecznie poproszono go o opuszczenie obiektu i musiał udać się z powrotem do strefy bezpieczeństwa Sprzymierzeńców w Pasie Kuipera.

Od tamtego czasu zabrano go do Centrum Uzdrowicielskiego przez Majańską grupę, o której rozmawialiśmy na naszym pokazie TV.  Najprawdopodobniej nie zobaczymy go przez jakiś czas.

To wszystko stworzyło krytyczny problem – załamanie się możliwości Sprzymierzeńców SSP w nawiązywaniu współpracy z grupami Ziemskiego Przymierza i naradzanie się w sprawach wartościowych informacji.

To właśnie dlatego tak pilnie publikujemy na internecie te wydawałoby się szalone informacje.

Cała atmosfera stała się tak śmiertelna, że nikt ze Sprzymierzeńców SSP nie śmie podjąć jakiejkolwiek próby, aby podróżować na Ziemię lub komunikować się.

Corey ciągle jest w stanie to robić ponieważ jego pozytywna karma autoryzowała jego bezpieczeństwo.  Niemniej jednak, nagromadzenie wymaganego “karmicznego ładunku” było brutalne.

KIM WIĘC JEST WRANGLER? 

Wrangler jest nową postacią, którą Corey spotkał pierwszy raz w tym samym czasie gdy siedział on skuty kajdankami naprzeciwko Gonzaleza przy metalowym stole a teraz uzmysłowił sobie, że oni nienawidzą go.

Wrangler jest postacią od Sprzymierzeńców SSP, która specjalizuje się w “mobilizowaniu do pracy, mało wydajnego kapitału”.  To oznacza Corey i mnie.

Sprzymierzeńcy SSP są ludźmi, którzy walczą o lepszy świat oraz o pełne ujawnienie lecz również są wychowankami niezwykłych tortur Kabala.

Wrangler wydaje się być typową “osobowością metamorficzną” z silnymi cechami socjopatycznymi co sprawia, że doskonale nadaje się do torturowania i przesłuchań.

Corey został doprowadzony do niego aż dwanaście razy i agresywnie ubliżał mu on oraz zastraszał przy każdej okazji.

Niestety nie wiedziałem, że coś takiego ma miejsce, nie rozumiałem tego ani nie wiedziałem co mógłbym zrobić, aby to powstrzymać dopóki nie spotkałem Corey na konferencji “Kontakt na Pustyni”.

JAKI BYŁ PLAN?

Wrangler powiedział Corey, że wraz z Gonzalezem zniszczył on krytyczne ogniwo bardzo ważnego łańcucha komunikacyjnego i teraz musi to naprawić.

Zaoferowano mu starą pracę Gonzaleza.  Otrzyma on za to dobre pieniądze, lecz będzie musiał utrzymywać wszystko w ścisłej tajemnicy nawet przede mną.

Praca ta najwidoczniej wiązałaby się ze spotkaniami “twarzą w twarz” z personelem bardzo wysokiego szczebla  z Ziemskiego Przymierza, przekazując przy tym bardzo ważne informacje.

Bez wypowiadania tego, praca ta byłaby ekstremalnie niebezpieczna, potencjalnie obarczona ryzykiem śmierci.

Powiedziano nam również, że potężna technologia kontroli umysłu została użyta do napromieniowywania naszych domów, aby utrudnić nam pracę i koncentrację.

Technologia ta zostanie wyłączona a większość gróźb względem Corey i mnie zakończy się, jeśli podejmie on tę pracę.

Ja aktualnie poleciłem mu, aby to zrobił, ponieważ Sprzymierzeńcy potrzebują tego, a on jest jedynym którego mają do tego celu, a to może się opłacać.

Corey zadecydował samodzielnie, że nie weźmie tej pracy.  My mamy mówić prawdę i tylko prawdę i nie chce on odpowiadać na żadne zaczepki związane z szantażem.

PIERWSZE CZĘŚĆ ARTYKUŁU WPĘDZIŁA MNIE W JESZCZE WIĘKSZE KŁOPOTY

12-go czerwca w niedzielę, Corey przygotowywał się do kolejnego spotkania z Wranglerem, aby powiedzieć mu, że odrzuca tę ofertę pracy.

Jego poziom stresu w tym momencie był niezwykle wysoki.  Był na mnie również wściekły, że nie opublikowałem jeszcze tych bardzo ważnych informacji.

Wszystkie te informacje przyszły do mnie tak nagle, obejmowało to uzmysłowienie sobie straszliwego, morderczego piekła emocjonalnego przez które Corey właśnie przechodził.

Uzmysłowiłem sobie to na samym końcu mojego pobytu w Kanadzie i natychmiastowo następnego dnia  w niedzielę 29-go maja wydałem artykuł.

Miotałem się jak szalony, aby opublikować cokolwiek online tuż przed czasem, w którym Corey miał ponownie spotkać się z Wranglerem.

WRANGLER WCALE NIE BYŁ Z TEGO ZADOWOLONY

Wrangler widział to co napisałem w Części Pierwszej gdyż mogą oni czytać dokładnie wszystko co jest publikowane w internecie w jakiejkolwiek formie.

Wrzeszczał Coremu w twarz na ich ostatnim spotkaniu:  “Kulty Kargo? Mamy tak ważne informacje wywiadowcze do ujawnienia a on pisze o pier…..ych Kultach Kargo?”

Myślałem, że będzie dobrą rzeczą łagodne wprowadzenie w temat prowadzący do pozostałej części informacji, które miały się pojawić.

Definitywnie nie zdawałem sobie sprawy z jeszcze większych kłopotów,  za brak natychmiastowego przekazania wystarczających szczegółów.

Oczywiście, od razu po powrocie z Kanady miałem dwa dni na przygotowanie się do dużej konferencji – Kontakt na Pustyni – i musiałam zebrać razem slajdy.

Corey również wybierał się na ten ewent.

SPOTKANIE 2-GO CZERWCA

Spotkaliśmy się w czwartek  2-go czerwca w mieszkaniu, które wynajmuję na Joshua Tree.

Dopiero gdy spotkaliśmy się osobiście to dowiedziałem się o pełnym zakresie tego, jak bardzo postrzegano mnie jak partacza.

Były to informacje trudne do zaakceptowania od Sprzymierzeńców SSP, Grupy Anshar i innych z wnętrza Ziemi jak i również od Niebieskich Awian.

Sprzymierzeńcy SSP oskarżyli mnie o “siedzenie, granie na gitarze i masturbowanie się całymi dniami”.  LOL. Tak, to jest prawda.

Kaaree, kapłanka z grupy Anshar powiedziała mi: “Jeśli chcesz być kapłanem, to zacznij zachowywać się jak on”.  Oznacza to, zero idiotycznych żartów na scenie.

Niebiescy Awianie powiedzieli, że posiadam “podświadomy kompleks zbawcy” i muszę zidentyfikować go oraz uzdrowić po to, aby zabrać się ponownie do roboty.

Uzmysłowiłem sobie to, że nie chciałem wykonywać tej pracy dlatego, że ludzie postrzegali mnie jak zbawcę.  Odrzuciłem tę rolę i z tego powodu, nabrałem się na ten pomysł.

Teraz już widzę, że nie jestem żadnym zbawcą, nie jestem nikim wyjątkowym, jestem po prostu jednym z wielu ludzi, który na różnych poziomach pomaga nam w tej całej transformacji.

WTEDY NASTĄPIŁ GŁÓWNY PRZEŁOM 

Po tej całej odprawie Corey przyznał, że był zaskoczony tym, jak dobrze przyjąłem te wszystkie krytyczne informacje.

Muszę przyznać, że wszystkie te “karne” informacje były wysoce inspirujące i sprawiły, że zmieniłem swoje życie na różnych poziomach.

Zmiany są trudne, ale zarazem konieczne i pozytywne.  Obejmuje to również rzeczy osobiste, których nie mogę ujawnić ze względu na prawo wolnej woli.

Moim celem jest “ruszenie” tyłka z krzesła i ponowne zanurkowanie w tę misję z odnowionym poczuciem wigoru i wydaje się to działać.

Jestem szczęśliwy, że udało mi się skończyć moją książkę oraz dokonać koniecznych zmian osobistych oraz duchowych po to, aby uleczyć Zespół Stresu Pourazowego i przywrócić swoją pełną efektywność.

Konferencja okazała się sukcesem.  Był to moment jeden z najzabawniejszych jakie przeżyłem w tym wydarzeniu a moje wykłady były bardzo inspirujące i całkiem inne niż zazwyczaj.

Corey wyszedł ze mną na scenę więcej niż raz, ale nie mówił nic.  Ciągle bardzo martwił się kolejnymi spotkaniami z Wranglerem.

Powiedział mi również, że ujawnienie tych informacji wywiadowczych na scenie jest niewystarczające.  Musi to być zrobione w formie pisemnej.  Niestety nie znajdowaliśmy się wtedy jeszcze na tym etapie.

NIEOCZEKIWANE SPOTKANIE Z NIEBIESKIMI AWIANAMI 

Corey właśnie mial stawić się na spotkanie z Wranglerem po raz kolejny w niedzielę 12-go czerwca.

Był przerażony tym nadchodzącym mityngiem, ponieważ miał zamiar odrzucić tę ofertę.  Dodatkowo, ja nie napisałem jeszcze tej cholernej publikacji.

Czułem się okropnie z tego powodu, ale robiłem co mogłem, aby wypracować moją własną trudną sytuację, która wydaje się śmieszna z punktu widzenia Sprzymierzeńców.

Corey przygotowywał się, aby być odebranym około 1:00 po północy ale nic się nie działo.  Siedział tak bezczynnie przez dwie godziny.

Wtedy, zupełnie nieoczekiwanie pojawiły się stare dobre niebieskie kule i zabrały go metodą tradycyjną o 3:04 nad ranem.

Corey odbywał ostatnio w większości spotkania z ludźmi z wnętrza Ziemi oraz z Wranglerem, więc było to dla niego całkowitą niespodzianką.

 WIELE CIEKAWYCH, NOWYCH INFORMACJI

Został on zabrany w zwykłe miejsce Niebieskich Awian.  Usytuowany jest w sferze i widzi wokół siebie gwiazdy.

Podłoga na której stoi jest serią wzajemnie przecinających się linii białego światła ze wzorem kwadratowej siatki.  Niebiescy Awianie, między innymi Raw-Tear-Eir stanął przed nim.

Komunikacja odbywa się drogą telepatyczną i widok roztaczający się jest bardzo ciekawy.  Widzi on wiele sfer w naszym całym układzie słonecznym o kolorze czerwonkawym lub niebieskawym.

Normalnie są one zamaskowane i niewidzialne dla naszych ludzi jak również dla Sprzymierzeńców SSP lecz w obszarze tego regionu może on widzieć wszystko.

Wszystkie one są ułożone w gigantyczny wzorzec sieci rozciągającej się przez cały nasz układ słoneczny.

WYŁADOWANIA ENERGETYCZNE

Pierwszą rzeczą jaką Corey zauważył było to, że sfery te były aktywne znacznie bardziej niż zazwyczaj.

Zachodziła między nimi ciągła seria wyładowań energetycznych.

Powiedziano mu, że muszą one pracować ciężej, aby zbuforować ciągle narastające zmiany zachodzące w naszym słońcu w miarę jak zbliżamy się do tego wydarzenia.

Jedną z widocznych zmian tych epickich zmian była ta, którą NASA nazywa “Monstrualną Dziurą w Słońcu” z dnia 27-go maja tego roku.

5/27: NASA dostrzega Monstrualnych Rozmiarów Dziurę na Słońcu

http://www.express.co.uk/news/science/674234/Is-the-sun-DISINTEGRATING-NASA-spots-monster-hole-open-up-on-our-star

sun_massive_hole

 

Czy Słońce ROZPADA SIĘ? NASA dostrzega monstrualnych rozmiarów dziurę otwierającą się na naszej gwieździe 

NASA ujawniło fakt, że ogromna dziura rozmiarów większych niż 10% powierzchni Słońca otworzyła się na naszej gwieździe.  

W skrócie “ta monstrualna dziura” jest jeszcze jednym znakiem ciągle narastającej presji odkładającej się tam i prowadzącej do tego mega-wydarzenia.

Sfery rozpraszają tę energię tak, aby nic nie wydarzyło się do momentu aż nasza kolektywna wolna wola nie da autoryzacji na zaistnienie tych zmian.

NIE BĘDZIE WIĘCEJ ODWIEDZIN WRANGLERA 

Corey dowiedział się również na tym spotkaniu, że nie będzie już więcej widział Wranglera.

Przyczyną tego jest fakt, że Sprzymierzeńcy są ta bardzo wściekli na nas za brak działań oraz jego odmowę pracy co spowodowałoby że byłby on poddany ciężkim torturom.

Nie chciałem wypowiadać się nic na temat Sprzymierzeńców lecz skoro oni postrzegają tę pracę jako tak bardzo ważną, to tego typu działania są w ich oczach uzasadnione.

Ich głównym celem jest terapia szokowa, aby zmusić nas do produktywności co definitywnie podziałało.

Wolałbym być sam poddany torturom niż pozwolić na torturowanie Corey wiedząc jak bardzo traumatyczne to dla niego jest.

Jest to dla mnie bardzo, ale to bardzo trudna do zrozumienia rzeczywistość lecz stawiam temu czoła przez pisanie tego wszystkiego tutaj w miarę jak każda cenna sekunda upływa zanim będę musiał wyjechać.

GWAŁTOWNY WZROST WIBRACJI

Niebiescy Awianie powiedzieli również, że Gonzalez nie był jeszcze gotowy na kontakt z nimi.  Przechodzi on ciągle przez proces uzdrawiania się.

Najbardziej interesującym jest to co powiedziano Corey o tych powierzchniowych zmianach na Słońcu, że wprowadzają one gwałtowny wzrost wibracji tutaj na Ziemi.

Jest to nieuniknione i dotyczy to obecnie dokładnie wszystkich.

Jednym z większych znaków jest to, że powoduje to szybsze niż zazwyczaj pojawianie się starej karmy u ludzi.

Powiedziano nam, że wiele ludzi zacznie się jej po prostu pozbywać, wykazując szaleństwo końca czasów,  działając głupio oraz obłąkańczo.

To dotyczy również Sprzymierzeńców SSP, powodując u nich gorączkowe działania w panicznym przygotowaniu się do tego czasu transformacji przez który właśnie przechodzimy.

OSIĄGNIE TO PUNKT KULMINACYJNY 

Ponadto, powiedziano nam, że te energetyczne zmiany już niedługo osiągną punkt kulminacyjny.

W chwili gdy to się wydarzy ogromna liczba ludzi zacznie doznawać bezpośredniego kontaktu duchowego z tymi ukochanymi, którzy już odeszli.

Rozpocznie się bezpośredni kontakt tego typu, dający nam inspirujące nas informacje.  Zbyt wielu ludzi będzie doznawało tego typu doświadczeń, aby mogło to być ignorowane.

W momencie gdy to się zdarzy, będziemy wiedzieli, że jesteśmy blisko pewnych bardzo istotnych zmian.

Wtedy powie się nam, abyśmy uważnie obserwowali i nasłuchiwali otwierając się na więcej niesamowitych rzeczy na temat których tak dużo spekulowaliśmy.

Może to obejmować otwarte pojawianie się UFO, zjawiska rozbłysków słonecznych i w wyniku tego rozpływanie się tej zasłony między światem fizycznym a duchowym.

Zapytałem Corey czy rozwiniemy w sobie umiejętności telekinezy i czy naprawdę doświadczymy Wzniesienia lecz nie było to wymienione w tym przekazie informacyjnym.

COREY PRZEKAZAŁ RÓWNIEŻ WIADOMOŚĆ DLA GRUPY ANSHAR

Podczas  tego samego spotkania Corey został poproszony, aby przekazał informacje wywiadowcze dla grupy istot z wnętrza ziemi znanych jako Anshar.

Niebiescy Awianie odpowiedzieli na zapytanie grupy Anshar dotyczące zakończenia Porozumień Mahometańskich.

Niektóre grupy należące do Drakonian odmówiły uczestnictwa tak więc większe spotkanie nie uzyskałoby pozwolenia na odbycie się.  Wszystkie strony partycypujące muszą być obecne w tej konferencji.

Corey uzyskał telepatyczny kontakt z Kaaree po otrzymaniu tych informacji i przekazał je jej.

Kaaree wcale nie wydawała się być nimi zmartwiona.  Powiedziała, że było pierwsze podejście w większej transakcji.

Ten temat wcale nie był zamknięty.  Zakończenie Porozumień Mahometańskich spotkał się jedynie z pierwszą próbą.

Kaaree i jej ludzie już wiedzieli, że Draconianie nigdy nie przybędą na ten szczególny mityng.

WOW … OK … ZAKUMAŁEM!

Jakoś ciągle mam pół godziny, aby spakować się i przygotować do lotu do Kolorado i zdołałem dodać te wszystkie informacje w postaci większego rozdziału.

Teraz jesteśmy w to jeszcze bardziej wciągnięci niż poprzednio.

Ciągle istnieje ogromna ilość informacji lecz jest to ogromny krok naprzód.

Ramy czasowe, w których Corey umieszcza te epickie zmiany ciągle wydają się być ustalone zaczynając od roku 2018-go, tak jak było mu to cały czas mówione.

Nie wiemy czy cokolwiek o tak wspaniałym znaczeniu zdarzy się przed tym czasem.

Być może zaczniemy wyraźnie zauważać upadek Kabala jeszcze w tym roku i prawdopodobnie doświadczymy większego rozwoju sytuacji w roku 2017-tym.

Jest to wszystko na co w tej chwili mam czas.  Mam nadzieje, że wszyscy będą mniej wkurzeni na nas po tym jak to opublikowaliśmy!

Dziękuje po raz kolejny z całe Wasze wsparcie.  Nawet nie wiem czy mam czas, żeby grać na gitarze …

MINI AKTUALIZACJA ZROBIONA W TRAKCIE LOTU: 15:24, NIEDZIELA 19-TY CZERWCA

Odważyłem się i wykupiłem bezprzewodowy dostęp do pokładowego Wi-Fi i zacząłem pisać tę mini aktualizację oraz postanowiłem naprawić kilka małych błędów, które dostrzegłem w artykule.

Dr. Michael Salla napisał do mnie w ramach wyjaśnienia, że Tompkins posiadał 1200 interview od dwudziestu dziewięciu agentów wywiadu więc cofnąłem się poprawiłem powyższy tekst – oraz jeszcze jeden mały błąd.

Kluczowa synchronizacja ponownie dała o sobie znać jak to zwykle bywa.  Nie jest wymagany tutaj żaden świadomy wysiłek a i tak nie przestaje mnie to zadziwiać.  Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się coś takiego przez telefon.

Wysłałem na moją stronę ten artykuł podczas drogi na lotnisko w autobusie z jednoczesnym zmaganiem się z ognistym upałem na zewnątrz.  Ku mojej uciesze licznik pokazał liczbę 33 111.

Zrobiłem zrzut ekranowy i umieszczę to na stronie gdy wyląduje.  W przeciwnym wypadku musiałbym za to zapłacić podwójnie, a nie jest to warte tylko po to, aby załadować to na stronę godzinę wcześniej.

Do czasu gdy dotarłem do edycji jeden z moich ostatnich artykułów również uzyskał potrójny powtarzający się ciąg cyfrowy 777, w ogólnej liczbie 67 771:

67771

ROZUMIEM, ŻE BĘDZIE TO DLA NIEKTÓRYCH TRUDNE

Rzeczy, które wydarzyły się z udziałem Corey i mnie, jak również i inne w tej ogromnej grze, niewątpliwie prowadzą do podniesienia larum.

“Dowód! Dowód! Kłamca! Bzdury!” itd. To są jedne z najdelikatniejszych komentarzy, które moderator usunął z sekcji komentarzy ze względu na brak ich poszanowania.

Nie posiadacie autoryzacji, aby wchodzić w tę przestrzeń i ubliżać nam słownie.  Rzeczy, które obecnie wydarzają się są jak najbardziej rzeczywiste i niezwykle bolesne.

Z pewnością nie pisałbym tak dużo i z takim pośpiechem jeśli presja nałożona na nas nie byłaby obecnie tak intensywna.

POZWÓLCIE MI WYJAŚNIĆ, DLACZEGO TO MUSI SIĘ ODBYWAĆ W TEN SPOSÓB

“Nie masz żadnych dowodów” Nie posiadasz żadnej ewidencji!”

Jest to sednem Pierwszej Dyrektywy, Prawem Zniekształcenia lub Prawem Wolnej Woli.

Jeśli nie przekazano wam kompletnego dowodu jest to sednem sprawy, nie dokonalibyście progresu duchowego poprzez słuchanie tego wszystkiego.  Gdybyście czytali Prawo Jedności, to znaleźlibyście tam dokładne wyjaśnienie tego.

W obliczu kompletnego dowodu, nie byłoby żadnego ziarna do przemielenia.  Nie pozostawia to żadnej niepewności, która wymaga potwierdzenia od naszej osobistej intuicji oraz “rzucenia się z wiarą w przepaść”.

Nawet gdy uzyskamy etap Ujawnienia to i tak nikt nie będzie do końca wiedział, czy ten “rozbłysk słoneczny” naprawdę wydarzy się.  Jest to jeszcze jeden poziom tej gry, której prawdopodobnie doświadczymy.

Ludzie w SSP również są bardzo podzieleni odnośnie tego, co może lub nie wydarzyć się w związku z tym.

Tompkins posiada wiedzę na temat przepowiedni związanych z tym “rozbłyskiem słonecznym” i mówi, że jest tak wiele różnych interpretacji jak wiele jest ludzi na świecie.

UZYSKUJECIE PEWNE PRZEKONUJĄCE POSZLAKI LECZ NIE JEST TO PEŁNE UJAWNIENIE … JESZCZE

Z pewnością nadejdzie czas na Pełne Ujawnienie.  Gdy to nastąpi to wartość duchowa usłyszanych wiadomości oraz zaakceptowanie tej prawdy spadnie w dół.

Najważniejszą rzeczą, którą istoty takie jak Niebiescy Awianie pragną od nas jest, abyśmy wspierali, pielęgnowali oraz sprzyjali naszemu duchowemu rozwojowi.

Niektóre informacje, które przekazuje są znacznie bardziej cenne dla ludzi z różnych grup Anshar niż dla nas tutaj.

W tym sensie, to co robicie tutaj jest po części “czytaniem cudzej poczty”.

Dla tych, którzy naprawdę odrobili lekcje i oglądali Kosmiczne Ujawnienie (Cosmic Disclosure), będą one bez wątpienia fascynującą oraz w niektórych przypadkach tragiczną serią wydarzeń.

Jeśli ktoś nie zapoznał się z jakimkolwiek materiałem do którego się odnoszę lub z moją dwudziestoletnią historią wywiadów z naocznymi świadkami rozumiem, że może to wydawać się śmieszne.

Ostrzegałem o tym kilkakrotnie podczas tego artykułu.

PŁOMYK ŚWIATŁA W CIEMNOŚCI

Jeśli czytaliście święte teksty takie jak Biblia to wiecie, że mówią one o tym, że wielu będzie wątpiło w to, że cokolwiek wydarzy się aż do momentu gdy to ten rozbłysk słoneczny nastąpi.

W ten właśnie sposób cała ta gra jest zaprojektowana.  Trenowanie swojej woli i wiary jest tutaj niezbędnym wymogiem.  Po prostu zapalasz kaganek w ciemnościach.

Posłyszałem stwierdzenie: “Droga do Denver będzie bardzo wyboista.  Jeśli masz jakiś bagaż do odrzucenia, jest to ostatnia szansa, abyś to zrobił.”

Bardzo ciekawa synchronizacja w rzeczy samej.

Chyba muszę zamknąć luk zewnętrzny i przygotować się na uderzenie.

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1200-full-disclosure-asc?showall=1&limitstart=

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 4836 - Today Page Visits: 2