CZĘŚĆ I

14 sierpnia 2017 r.

Główny cylinder układu hamulcowego w samochodzie Dawida Wilcocka w tajemniczy sposób odmówił posłuszeństwa o godzinie 14:15 w piątek 11 sierpnia 2017 roku po ogromnej fali ataków jakich doświadczył na swoją osobę.

Ostatnim razem taka sama sytuacja (również z uszkodzeniem hamulców) miała miejsce gdy udawał się on na konferencję Disclosure Project 10 maja 2001 roku podczas godzin szczytu w Waszyngtońskim korku ulicznym.

To jest wojna na poziomie osobistym a atmosfera rozgrzana jest do czerwoności. Biorąc pod uwagę ogromną ilość pogróżek, które do nas docierają cała ta sytuacja nie wydaje się być przypadkowa.

W środę 16 sierpnia 2017 r. będziemy rozmawiali z JimmyChurch’em w jego nocnym słuchowisku radiowym i omówimy absurdalną ilość ataków jaka wylała się na nas ostatnio. Logicznym jest konkluzja, że coś wielkiego nadchodzi skoro doświadczamy taka ogromnej liczby zakłóceń.

Postanowiliśmy nazywać grupę, która przeprowadza te ataki zarówno na internecie jak i w świecie rzeczywistym “Czarnym Przymierzem”. Istnieje tam kilku główniejszych graczy i wielu pomniejszych.

Działacze niższego szczebla Czarnego Przymierza nie zdają sobie sprawy jak bardzo są manipulowani a już na pewno nie rozumieją o co to czy się cała gra.

KILKA SŁÓW NA TEMAT OPERACJI MOCKINGBIRD

Piątym najbardziej popularnym filmem na Amazonie jest obecnie film “American Media and the Second Assassination of Joh F. Kennedy”

Oglądaliśmy go ostatniej nocy dlatego, że byliśmy zafascynowani tym w jaki sposób niskobudżetowy film o “teoriach spiskowych” może zawędrować aż na piąte miejsce najpopularniejszych filmów.

Pomimo tego, że posiada on swoje wady jak np. pewną ilość pikseli w obrazach to całościowo jest piekielnie dobrą prezentacją dowodów.

Należy on do tej kategorii filmów, których możemy się spodziewać w ogromnych ilościach w chwili gdy Pozytywny Sojusz, jak go nazywamy, odniesie krytyczne zwycięstwo w walce przeciwko Klice (Cabal).

Film ten opowiada historię Jima Garrison’a, który w jakiś sposób potrafił przedrzeć się na powierzchnię przez niemalże całkowity monopol mediów po to, aby ujawnić prawdę dotyczącą zabójstwa Johna F. Kennedy’ego. Facet ten dokonał tego w programach telewizyjnych takich jak “The Tonight Show with Johnny Carson” i “Real People”.

Oficjalna historia tuszująca pochodząca z raportu Komisji Warrena była bardzo nieudaczna a ludzie, którzy usiłowali dociekać prawdę byli systematycznie likwidowani.

Ostatecznie rząd był zmuszony przyznać się, że dochodzenie w związku z zabójstwem Kennedy’ego nie zostało przeprowadzone w sposób w jaki opisywał to raport Komisji Warrena. Niechętnie przyznano się do tego, że pewien poziom ukrytego spisku rzeczywiście był częścią tego morderstwa; nie podano jednak żadnych dalszych szczegółów.

Film ten przekazuje ogromną ilość bogatych w fakty informacji dotyczących zabójstwa J. F. Kennedy’ego, które w przeciwnym wypadku zostałyby zagrzebane w popiołach czasu.

Ostatnio straciliśmy Jim’ego Marrs’a i bardzo cieszę się, że gościłem go w panelu reprezentacyjnym mojej konferencji “Contact in the Dessert” zarówno przed rokiem jak i w latach poprzednich.

PRZEJĘCIE PRZREZ CIA AMERYKAŃSKICH MEDIÓW

Film wchodzi głęboko w szczegóły dotyczące procesu przejmowania przez CIA mediów państwowych co było następstwem zabójstwa Kennedy-ego. Proces ten jak zapewne już wiecie był nazywany Operacją Mockingbird. Szczegóły tej operacji były otwarcie omawiane podczas przemówień w Kongresie w latach siedemdziesiątych przez pełniącego wówczas obowiązki dyrektora CIA. Widzimy filmy, na którym potwierdza on, że CIA umieszczała swoich płatnych agentów w Amerykańskich Mediach, aby ci aktywnie przeinaczali wszelkie próby konfrontacji z prawdą. Film również wyjaśnia, że nazwa Mockingbird (mocking z ang. przedrzeźniacz, kpiarz; bird – ptak) była swoistego rodzaju żartem-„policzkiem” prosto w twarz. Ptak do którego tam się odnoszono był amerykańską maskotką białogłowym orłem, który rzekomo miał reprezentować wolność całego narodu.

W jakiś sposób przeszliśmy od 1900 różnych agencji dziennikarskich w 1963 roku do obecnie panującego „głównego nurtu medialnego”, który jest kontrolowany przez tylko pięć korporacji. Większość wiadomości wychodzących z „głównego nurtu medialnego” jest wstępnie zatwierdzana a nawet zasiewana celowo (przyp. tłum.) zanim ujrzą światło dzienne.

INFILTRACJA DZIAŁAŃ NA INTERNECIE ORAZ WĘZŁÓW KRYTYCZNYCH PORTALI SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Ci sami agenci Kliki (Cabal) zinfiltrowali w obecnym czasie również do niewyobrażalnego wprost poziomu takich gigantów informacyjnych jak Google, Facebook czy Apple News. Większość odnośników wysyłanych mi przez ludzi na Facebooku pojawia się na ekranie z czerwonym wykrzyknikiem oraz z informacją: „Załącznik nie może być wyświetlony”.

W innych przypadkach nie pojawiają się nawet powyższe słowa a pokazany jest czerwony wykrzyknik z ramką o pustym polu. Proszę spojrzeć na poniższe zrzuty ekranowe. Powinienem nagrywać to gdyż ilość tego typu anomalii pojawiających się na Facebooku jest po prostu żałośnie duża.

Nie jest to normalne zachowanie, jest to absolutna desperacja (systemu, przyp. tłum.). Nie można tutaj niczemu zaprzeczyć; jest to oczywiście cenzura w oparciu o Operację Mockingbird:

Z powodu ogromnego poziomu poddenerwowania unikam obecnie Facebooka poza okazjonalnym zerkaniem podczas medytacji oraz przy przygotowaniach do niej. Wiem, że cenzura jest jak najbardziej prawdziwa jednak przypominanie o niej każdego dnia jest niesmaczne.

GMAIL TO RÓWNIEŻ NIE SIELANKA

Przed Wyborami Prezydenckimi w 2016 roku sprawy rzeczywiście weszły w strefę mroku gdy każdy kto krytykował tyranię zostawał opieczętowany etykietką „Fake News” (fałszywe wiadomości).

Czytelnicy prawdopodobnie są już świadomi, że o ile nie używacie filtrów na Gmail-u to codziennie będziecie otrzymywali tak ogromną ilość spamu, że uniemożliwi to wam normalne funkcjonowanie. Dotychczas zidentyfikowałem ogromną liczbę fraz, które są używane przez ludzi w mailach i które przekierowują wysyłane wiadomości prosto do folderu Spam lub do kosza. Ponownie powtarzam, że ta sytuacja jest wynikiem niekonstytucyjnego zakazu publikowania „Fake Newsów”, który został wprowadzony tylko po to, aby zapobiec rozpowszechnieniu gigantycznego (przyp. tłum.) skandalu pedofilskiego.

Przez to wszystko nie dotarło do mnie bardzo wiele korespondencji od partnerów i moich współpracowników. Metody, które tutaj opisuję są tylko niewielką częścią całego pakietu, który obecnie jest aktywnie używany na świecie. Przyjaciele, którzy próbują oglądać wideo na temat skandalu Pizzagate donoszą, że znalezienie ich obecnie jest znacznie utrudnione niż poprzednio. Trzeba naprawdę się wysilić, aby do nich dotrzeć. Artykuły te są „zagrzebywane” ze względu na (ciągle działającą, przyp. tłum.) Operację Mockingbird mającą za zadanie kontrolowanie internetu przez gigantów informacyjnych, którzy decydują co jest a co nie jest bezpiecznymi „Fake Newsami”. Jeśli twój portal został wpisany na listę „Fake Newsów” to musisz uciec się do innych metod. Wszyscy musimy pracować znacznie ciężej, aby upewnić się, że krytyczne informacje nie zostaną zagrzebane.

ZANIŻANIE LICZNIKA OGLĄDNIĘĆ NA YOUTUBE

Jeszcze jednym dosadnym przykładem nieczystych zagrywek Kliki (Cabal) jest ich ogromna kampania w celu zaniżania liczby oglądnięć na ostatnich niezwykle popularnych filmach.

Zespół o nazwie „Super Deluxe” stworzył parodię Alexa Jones’a omawiającego zagadnienia związane ze skandalem pedofilskim. Jego głos został zamieniony na głos gitarzysty i piosenkarza indyjskiego folkloru. Nie tylko jest to przedstawione w sposób wesoły i bardzo sprytny ale także jest to piosenka, która wpada w ucho i nie można się jej pozbyć przez całe tygodnie. Potraktujcie to jako ostrzeżenie.

„Brzuchol Goblina” (Potbelly Goblins) lub jakkolwiek nazywacie ten zespół był bardzo popularny przez cztery tygodnie do tego stopnia, że wydał setki o ile nawet nie tysiące filmów różnego rodzaju, które sparaliżowały wyszukiwanie tych samych filmów z treściami właściwymi.

ŚRODEK PRZECZYSZCZAJĄCY, KTÓRY JEST SZTUCZNIE NEUTRALIZOWANY

Pomimo ogólnej interpretacji tego zjawiska jako ataku przeciwko Alex-owi Jones-owi, poskutkował ono również jako wyzwolenie ludzi z frustracji gromadzącej się przez milenia.

Wiele różnych pokoleń jest już obecnie świadoma skandalu pedofilskiego oraz ohydnej głębi tego zjawiska; piosenka ta definitywnie pomaga przetworzyć wszystkie te emocje z pewną dozą humoru.

Nagle miliony ludzi uzmysłowiło sobie fakt, że Alex w ostrym tonie omawiał wiele niewygodnych rzeczy, o których ostatnio się dowiedział. Jego film rozprzestrzenił się wirusowo w dniu publikacji czyli 14 lipca 2017 r. Zgodnie z doniesieniami wielu obserwatorów oglądalność tylko w pierwszym dniu uzyskała poziom około 7 mln.

W tym filmie Alex Jones omawia oglądalność na poziomie 7 mln; wideo to zostało wydane następnego dnia; informacja dostępna w 1 minucie i 19 sekundzie filmu.

https://youtu.be/aE00IrkHk10

NAGLE LICZNIK OGLĄDNIĘĆ SPADŁ

Setki tysięcy ludzi doznało szoku gdy nagle licznik oglądnięć spadł do 1,5 mln i utrzymywał się na tym samym poziomie. Czytałem wtedy komentarze i nikt nie mógł uwierzyć w to co się stało.

Dla mnie był to kolejny przykład naszych nowych standardów cenzury internetowej narzuconej przez gigantów Mockingbird. Nawet teraz po miesiącu od publikacji film ten ledwie przekroczył 2 miliony oglądnięć i najwidoczniej przeszedł przez kilka kolejnych „poprawek redakcyjnych” odnośnie oglądalności jak wskazuje na to liczba komentarzy.

Jeśli ktokolwiek z czytelników przypadkowo posiada zrzut ekranowy z większym numerem na liczniku proszę go do nas przesłać a umieścimy go w tym artykule.

PAMIĘTAJMY O TYM CO ODKRYLIŚMY

Dochodzenie w sprawie skandalu pedofilskiego ujawniło, że niewielkie zorganizowane grupy ludzi są bardzo głęboko zaangażowane w działania, które my postrzegamy jako szatańskie występki. Obejmuje to gwałty, tortury oraz morderstwa dorosłych i dzieci. W niektórych przypadkach odbywa się to w kontekście rytuałów przy dosłownym użyciu rytualnych szat oraz świec.

Wydaje się to niedorzeczne lecz symbole Lucyfera pojawiają się otwarcie w wielu formach w mediach kontrolowanych przez Mockingbird. Posiadamy twarde dokumenty w postaci clipów muzycznych, wideo z Nagrody Grammy, filmu z występem w przerwie Futbolu Amerykańskiego oraz z ceremonii otwarcia oraz zamknięcia Olimpiady. Ogromną ilość szczegółów przekazaliśmy już ostatniego roku w grudniu w artykule  Etap Końcowy: Atlantyda na Antarktyce, Starożytne Ruiny Pozaziemskich Cywilizacji , Część II.

Najlepszą stroną eksponującą szerzące się wszędzie symbole Illuminati w clipach muzycznych jest moim zdaniem portal Vigilant Citizen https://vigilantcitizen.com .

Sceptycy stający twarzą w twarz z bezspornymi dowodami odnośnie tego zjawiska twierdzą, że jest to po prostu próba, aby cały przemysł muzyczny wyglądał “wyzywająco” i “dobrze się sprzedawał”. Sięga to znacznie dalej niż tylko to.

Rozważcie również przeczytanie mojej publikacji “Finansowa Tyrania”  , POTWIERDZONE: Sojusz Wojskowy Zwalcza Rezerwy Federalne USA  oraz Pokonanie Kliki (Cabal) z Perspektywy Kosmicznej. Materiał ten wystarczyłby na wypełnienie kilku lat klas w koledżu a nawet na zrobienie magisterki z dziedziny Analiza Teorii Spiskowych; wszystko to jest dostępne za darmo.

WOLNOŚĆ RELIGIJNA JAK NAJBARDZIEJ, ALE … 

W zasadzie wspieram wolność religijną. Jeśli ktoś chce wierzyć, że Bóg jest Latającym Potworem Spagetti i nie krzywdzi przy tym nikogo, jest to wybór osobisty. Problemem tutaj jest to, że ludzie z Kliki (Cabal) są bardzo głęboko zaangażowani w praktykowanie Czarnej Magii oraz to co większość ludzi nazywałoby Satanizmem. Jest to zasadniczo ogólnoświatowy koszmar i aż do niedawna tylko kilku było skłonnych, aby uwierzyć w to, że jest to prawdą gdyż wszystko to było zbyt przerażające. Co gorsza Klika popychała natarczywie do depopulacji naszej planety. Ujawnili oni w swoim manifeście na sławetnym kamieniu węgielnym w Georgii, że pragną zredukować liczbę ludzi do niewielkiej liczby 500 milionów.

Nasz kontrwywiad wskazuje tylko na krótką listę działań strategicznych, które zamierzali zaimplementować:

 • Wojna nuklearna,
 • Epidemie wirusów,
 • Wycieki (toksycznych) substancji chemicznych,
 • Używanie amunicji ze wzbogacanym uranem,
 • Używanie jedzenia oraz szczepionek jako broni biologicznej,
 • Aranżowanie kryzysów ekonomicznych,
 • Wprowadzanie Stanów Wyjątkowych i Wojennych,
 • Otwieranie obozów pracy (koncentracyjnych, przyp. tłum.),
 • Wzniecanie uprzednio zaplanowanych wojen,
 • Powodowanie klęsk żywiołowych manipulowaniem zjawiskami pogodowymi,
 • Wywoływanie “naturalnych kataklizmów”
 • A nawet: zorganizowanie fałszywego najazdu Kosmitów.

POSIADAMY OCHRONĘ

Od wielu już lat donosimy o tym jak stanowczo pewne życzliwe nam pozaziemskie grupy ludzi zapobiegają wszelkim próbom osiągnięcia większych celów przez Klikę (Cabal).

Astronauta i bohater Amerykański Edgar Mitchell wypowiadał się obszernie na ten temat. Omawiałem to w moim artykule z 2015 r. “Rozgrywka Ujawnienia” . Pozytywne grupy pozaziemskie po prostu nie pozwolą nam na wywołanie wojny nuklearnej. Biorąc pod uwagę wszystko to co przekazał nam Alex Jones odnośnie globalnej klęski głodu, stanów wojennych oraz obozów koncentracyjnych, które były nieuniknionym rozwiązaniem już w 1995 roku, zdumiewa fakt, że nic takiego dotychczas nie nastąpiło. Zarówno Pete Peterson jak i inni otrzymywali ostrzeżenia z wyprzedzeniem odnośnie ataku na WTC z 11 września 2001 r. Nadzieje i oczekiwania (Kliki) były takie, że wszystko zacznie się od tych wydarzeń. Ja sam osobiście byłem instruowany i ostrzegany wielokrotnie odnośnie tego typu scenariuszy. Jednak pozytywne wysiłki w celu powstrzymania tego wydarzenia były tak skuteczne, że po prostu nazywam to “pornografią strachu”. Kilka innych przykładów “kosmicznej interwencji” może być znalezionych w artykułach:  http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/872-disclosureevent i http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/975-undergroundbases

BĘDZIE JESZCZE DZIWNIEJ JEŚLI DONIESIENIA WYWIADOWCZE OKAŻĄ SIĘ PRAWDĄ

W kategorii znacznie bardziej ezoterycznej pewne wiarygodne źródła informacyjne donoszą, że Klika (Cabal) posiada ogromne placówki zajmujące się klonowaniem. Nie posiadam na to żadnego dowodu lecz jest to coś co słyszałem.

Ponoć zaprojektowano tam “zombi”, które są pewnego typu robotami biologicznymi z umieszczonymi w głowach układami elektrycznymi pozwalającymi na ich kontrolę w celu wywołania u nich pewnych zachowań. Klony te nie są zbyt inteligentne i potrafią wykonywać tylko podstawowe czynności a ich życie jest krótkie od chwili ich aktywacji. Gdy są nieaktywne przechowywane są w komorach hibernacyjnych. Posiadają w sobie wirus, który sprawia, że krwawią przez każdy otwór ciała jak i również przez paznokcie; jeśli podrapią człowieka kończy się to jego śmiercią. Nie istnieje tam zaraźliwy wirus, który mógłby sprawić, że inni stają się jego nosicielem. Posiadają oni po prostu inną konfigurację biologiczną, która jest śmiertelna dla nas.

WYGLĄDA NA TO, ŻE MILIONY LUDZI ŻYJE POD POWIERZCHNIĄ ZIEMI 

Wiele ludzi obecnie żyje pod ziemią w jednym z 250 znanych podziemnych miast, które są ogromne i posiadają zdolności zakwaterowania 65 tys. ludzi każde.

Wielu informatorów potwierdziło istnienie ogromnych placówek podziemnych. Były one początkowo zaprojektowane, aby dać schronienie elitom na wypadek wojny nuklearnej. Ten gigantyczny projekt budowlany jest powodem dla którego cała planeta przechodzi obecnie przez ogromną, w większości nie nagłaśnianą, depresję ekonomiczną. Wszystkie nasze pieniądze muszą gdzieś iść. W chwili gdy zaczniesz ich szukać odkryjesz, że pieniądze te zostały użyte w celu zbudowania gigantycznych miast pod powierzchnią ziemi … i gdzie indziej. Zasiedlanie tych miast rozpoczęło się wraz z operacją “Drenaż Mózgów” w latach pięćdziesiątych. Niektórzy ludzie zostali zatrudnieni a niektórzy po prostu zostali porwani i stali się zaginionymi osobami. Niektóre z tych miast są pozorowane, aby wyglądały na prawdziwe; mieszkańcy myślą więc, że mieszkają na przedmieściach i mogą się przechadzać na zewnątrz. Przy użyciu pewnych podstawowych programów hipnotycznych sklonowana osoba może być całkowicie przekonana, że żyje normalne życie na powierzchni Ziemi. Może ona doświadczać amnezji odnośnie okoliczności prowadzących do tego etapu życia dokładnie tak jak można to zobaczyć w filmie “Total Recall”.

SYMULACJA DLA MASS

Słyszeliśmy doniesienia, że w miastach tych odbywają się symulacje (wirtualne, przyp. tłum.) dla “zombie”, którzy myślą, że prowadzą normalne codzienne życie na powierzchni Ziemi. Następnie zaprogramowane “zombie” są wypuszczane i sukces lub porażka w liczbie zamordowanych ludzi jest wtedy bardzo starannie badana. Każde główniejsze siedlisko populacji na powierzchni Ziemi posiada szczegółowe, odpowiadające symulacjom środowisko pod ziemią … bez względu na to czy jest to miasto, miasteczko czy obszary wiejskie. Ukryte kamery rejestrują wszystko co się dzieje i przeprowadza się szczegółowe analizy przy użyciu superkomputerów. Po 24 godzinach cała symulacja jest zagazowana i każdy kto przeżył (symulację) – nie ważne czy jest to „zombi” czy ludzie – umiera. Bardzo mnie to zdziwiło i rozczarowało.

Całe środowisko jest oczyszczane a szkody naprawiane i w niedługim czasie będzie ono sceną dla kolejnej symulacji. Najwidoczniej Klika (Cabal) nie widzi żadnego sensu w utrzymywaniu ocalałych; poza tym są oni hodowani, by żyli krótko. Jeśli brzmi to dla was jak scenariusz do horroru to nie pomylilibyście się zbytnio. W rzeczywistości było to robione wielokrotnie …

FILM RESIDENT EVIL MOŻE NIE BYĆ TYLKO FIKCJĄ

Filmy z serii „Resident Evil” ujawniają tak wiele tajnych informacji, że jeden z moich informatorów nabawił się zespołu stresu pourazowego od samego oglądania ich. Nie polecam tych filmów o ile nie jesteście w stanie bez wzruszenia oglądać horrorów z wielokrotnymi scenami śmierci.

Ogólnie nie są one całkowicie krwawe lecz uczucia strachu zmuszają widza do zachowania równowagi w miarę oglądania. Filmy te posiadają znacznie więcej szczegółów i innych bajerów technicznych niż potrzebne jest, aby przekazać sedno filmu. Oglądnąłem pierwsze trzy części ze wspomnianym informatorem, który przeprowadził mnie przez ujawnienie w nich „prawdziwych spraw”. Muszę się przyznać, że wszystko to jest bardzo dziwne.

Nie ma żadnej wątpliwości, że Parasol Korporacyjny wraz ze wszechobecnym Krzyżem Zakonu Templariuszy reprezentuje grupy Kliki (Cabal).

Sam ten symbol jest wart, aby pobudzić widza do akademickiego badania tych filmów jeśli nie możesz ścierpieć przemocy i makabrycznych obrazów.

SZCZEGÓŁOWE EKSPONOWANIE PODZIEMNYCH BAZ

Bazy podziemne w filmach „Resident Evil” nazywane są „Ulami” co jest dokładnym odzwierciedleniem tego jak one w rzeczywistości wyglądają.

W niektórych filmach występuje również dziwna, drapieżna sztuczna inteligencja, która kontroluje „Ul” i wytwarza wszystkie symulacje dla „zombi”. Karykaturalne i potworne stworzenia są najwidoczniej prototypem różnych klonów i eksperymentów genetycznych, które zostały tam przeprowadzane.

Od 2002 roku wyprodukowano już 6 filmów z tej serii a obecnie wskrzesza się go ponownie. Najwidoczniej każda z tych części zawiera w sobie ohydne lecz prawdziwe informacje.

FILM MROCZNE MIASTO NIE JEST WCALE WYJĄTKIEM

Kolejnym bardzo dziwnym i przerażającym filmem, który również ukazuje te dziwne symulacje jest film “Mroczne Miasto”.

Pokazuje on bardzo nieprzyjemną rasę łysych istot pozaziemskich, które wytwarzają i doglądają tych symulacji dla własnych korzyści.

Film ten pokazuje również przebudzenie w stylu Lucyfera, które może wystąpić u pewnych ludzi, którzy pomyślnie przeszli przez te symulacje i uzyskali Boskie moce.

NIE MOŻNA UŻYWAĆ LUDZI Z POWIERZCHNI ZIEMI

Powiedziano mi, że ci którzy występują w tych symulacjach w formie ofiar muszą być klonami ludzi żyjących w podziemnych miastach.

Klika (Cabal) szybko odkryła, że nie można klonować ludzi, którzy żyli na wolności na powierzchni Ziemi, aby używać ich do symulacji.

Informatorzy odkryli, że pierwotna osoba doznawałaby ogromnej ilości snów i wizji tego przez co przeszedł podczas tych symulacji jej klon. Jest to takie samo zjawisko, które towarzyszy bliźniakom oddzielonym podczas urodzin i którzy w zadziwiający sposób zaczynają prowadzić bardzo podobny tryb życia, które znacznie wybiega poza ramy zbiegu okoliczności. Z tego powodu ludzie używani do tych symulacji nie mogą być klonami ludzi żyjących w konwencjonalnym społeczeństwie.

Corey Goode był świadom do pewnego stopnia przeprowadzania tych symulacji jednak nie sądził, że są one aż tak bardzo rozpowszechnione jak donosili o tym inni informatorzy.

Dzielę się z wami tymi nie potwierdzonymi informacjami po to, aby dać waszym umysłom chwilę wytchnienia od bardzo niepokojących rzeczy, które omawiamy tutaj.

Czytelniku, jeśli musisz być sceptykiem w celu przejścia przez te wszystkie informacje to możesz po prostu twierdzić, że moi informatorzy fantazjują w oparciu o różne filmy.

NIGDY NIE ZOSTANIE TO AUTORYZOWANE

Klika (Cabal) systematycznie zostawała powstrzymywana od zatwierdzenia tych planowanych masowych “polowań” na powierzchni Ziemi przez tych, których my nazywamy przyjaznymi, anielskimi Istotami Pozaziemskimi.

Klika (Cabal) rzekomo wyprodukowała wystarczająco dużo tych klonów po to, aby wymieść całe USA i Europę co zostało potwierdzone wynikami symulacji. Ponoć obejmuje to 140 milionów klonów, które miały zostać wypuszczone w USA i 100 milionów wpuszczonych do działania w Europie. Opracowano pewien aerozol, który po rozpyleniu miał unieszkodliwiać te klony w chwili gdy “cel” został osiągnięty i operacja zakończona. W wyniku takiej sytuacji Klika otwarcie ujawniłaby się ocalałym po to, aby ustanowić globalną dyktaturę.

TANIEC ZE STRACHEM

Ktoś może zastanawiać się dlaczego kontrolowane przez Mockingbird media poświęciły tak wiele czasu i uwagi na produkcję filmów, gier komputerowych oraz programów TV z “zombie”? Jest możliwe, że jeśli Klika (Cabal) naprawdę posiada taką technologię to być może stara się manipulować naszą świadomością tak, abyśmy to my autoryzowali tego typu ataki. Strach idzie w parze z zagrożeniami. Wcale nie jest straszne jeśli ktoś dźgnie cię nożem z tyłu i nawet nie będziesz świadom nadchodzącego ataku. Znacznie straszniejsza atmosfera robi się gdy nagle gasną światła, słyszysz złowieszcze dźwięki i coś zbliża się do ciebie i nagle … boom.

Proces ten nazywany jest “telegrafem”. Wszystkie te filmy o inwazji Kosmitów i “zombi” mają za zadanie zaprogramowanie nas na wykazywanie “użytecznych” odruchów uprzednio zasianego strachu w razie wystąpienia tych operacji.

DLATEGO TEŻ …

Z tego powodu postawiłem moje życie na szali, aby wyeksponować tych ludzi i robię to dlatego, że jeśli to wszystko jest prawdą to czy jest jakiś inny wybór? Być może nie zgadzacie się ze mną odnośnie wszystkich tych informacji i może postrzegacie to jako zabawną historię science-fiction. Macie do tego prawo. Nie mniej jednak każdy kto posiada obiektywny umysł będzie w stanie zaakceptować przynajmniej część tego co się tutaj dzieje gdyż pewne sprawy są tutaj oczywiste.

Jest to jedna z najbardziej zaskakujących rzeczy odnośnie Kliki (Cabal); obnosi się ona ze wszystkim. Pokazują nam dosłownie przed nosami ich Lucyferiańską religię i chytrze nas obserwują. Nie długo po tym jak materiał Pizzagate ujrzał światło dzienne, Katy Perry wydała klip muzyczny, w którym przybiera pozy, aby być skonsumowaną. Unikam publikowania obrazów ze scenami z tego video-clipu jednak możecie go zobaczyć na stronie w powyższym odnośniku jak i rownież w wielu innych miejscach na Internecie.

Przypomina mi to psychopatycznego oprawcę, który jest na tyle arogancki, zuchwały i prowokacyjny, że krzyczy w niebogłosy: “Tak, jestem winny. Złapcie mnie!”.

Zwykli ludzie tacy jak my nie posiadają ani odpowiedniej siły ani zasobów, by z powodzeniem przeciwstawić się mu. To właśnie dlatego na scenę wchodzi Sojusz (TPK i Ziemski, przyp.  tłum.).

NOWY INFORMATOR UKAZUJE ZAKRES I GŁĘBIE TEGO PROBLEMU

Jest to odpowiedni moment, aby podzielić się pewnymi informacjami, które Corey Goode opublikował 9-go sierpnia 2017 r. Było to tylko na 2 dni przed tym jak układ hamulcowy w moim samochodzie doznał tajemniczego uszkodzenia. Powiedziano mi, że jest niezwykle ważne, abym osobiście opublikował wszystkie te informacje.

Po tym wszystkim Sojusz być może w końcu zdobędzie się na podjęcie decydującego działania. Nikt tak naprawdę nie wie w jaki sposób to wszystko się odegra.

Pełne zrozumienie przekazywanych tutaj informacji wymagają zaakceptowania faktu, że istnieje pewien pozytywny Sojusz (TPK i Ziemski, przyp. tłum.), który aktywnie zwalcza Klikę (Cabal) wszystkimi dostępnymi środkami. Przyczółek Kliki (Cabal) w postaci mass-mediów ciągle jeszcze działa co zmusza Sojusz do działań w niemalże całkowitej tajemnicy nawet jeśli odnoszą się one do tych w społeczności głoszącej prawdę.

W chwili gdy po raz pierwszy dowiedziałem się o tym od naocznego świadka Pete Petersona podjąłem decyzję ryzykując swoje życie po to, aby rozpowszechnić tę informację dla wszystkich ludzi.

KILKA SŁÓW O SOJUSZU

Sojusz składa się z większej części Amerykańskiego Wojska i agencji wywiadowczych. W jego skład wchodzą również główniejsi przywódcy innych państw spoza bloku Zachodniego. Większość państw świata obecnie partycypuje w tym Sojuszu do różnego stopnia a w wielu przypadkach narody całkowicie się w niego zaangażowały. Największym i najbardziej dosadnym przesłaniem od Sojuszu jakie dotychczas widziałem jest to wychodzące w formie filmów wytwórni Marvell takich jak “Ironman III” i “Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”. To właśnie z tego powodu mój artykuł “Pokonanie Kliki (Cabal) z Perspektywy Kosmicznej” jest być może najważniejszą moją publikacją jaką dotychczas napisałem. Te wysoko-budżetowe filmy są rzuceniem nam prosto w twarz prawdy o Klice (Cabal). Proszę zapoznać się z tym artykułem jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Dodatkowo film “Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” jest okrzykiem opamiętania dla różnych członków Sojuszu paradujących w postaci różnych superbohaterów w filmie, aby zjednoczyć swoje wysiłki.

“Wojna Bohaterów” ukazuje nam fakt, że z powodu zwalczania przerażającego i bezwzględnego zła nie mamy czasu na poddanie pod głosowanie każdej decyzji służącej działaniom, aby odbywało się to wedle prawa międzynarodowego. Na pewnym etapie walki wojownicy z Sojuszu muszą po prostu otrzymać kredyt zaufania, aby skutecznie wykonywać swoją pracę.

Oglądajcie ten film z tą myślą a wszystko stanie się oczywiste.

KLIKA (CABAL) UŻYWA FAŁSZYWYCH OPERACJI I PODSTAWIONYCH ARMII 

Klika (Cabal) używa podstawianych armii działających w jej imieniu jak np. ISIS, która została przez nią stworzona i opłacana. Armia ta jest siłą wykonawczą przeprowadzającą operacje wojskowe.

Film “Ironman III” wspaniale eksponuje terrorystyczny umysł osoby podobnej do Bin Ladena, która jest tak naprawdę pracownikiem wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Zmienne warunki pogodowe oraz naturalne klęski żywiołowe generowane są przez technologie takie jak HAARP miotające wiązki mikrofalowe i są one nieszczęśliwie używane rutynowo. Coraz więcej ludzi budzi się na fakt prowadzenia “III Wojny Światowej”, która odbywa się w cieniu oficjalnego plotu wydarzeń. Jednakże większość z nich jest nieświadoma istnienia Sojuszu. Odnoszą oni jednak korzyści z przeprowadzanych przez Sojusz ataków hackerskich  tak jak np. maile ujawnione przez Wikileaks, które doprowadziły do wyeksponowania skandalu pedofilskiego Pizzagate. Większość ludzi nie widzi jeszcze większego zakresu tego wszystkiego.

Zgłębianie wiedzy na temat Kliki (Cabal) jest bardzo trudną drogą do przejścia. Czytelnik musi być bardzo ostrożny, aby nie stracić nadziei i optymizmu w miarę zagłębiania się w “króliczą norę”.

AKTUALIZACJE COREY GOODE

Proszę spojrzeć tylko na ostatnie doniesienia od Corey Goode a przynajmniej rozważcie je jako ćwiczenie intelektualne, które może zawierać w sobie prawdziwe informacje.

Sojusz wierzy, że przekazanie nam tych wiadomości jest niezmiernie ważne. Większość z nich pochodzi z działów Militarnych Sojuszu. Bardzo dużo dowiedzieli się na temat Kliki (Cabal) i problem jest znacznie poważniejszy niż sobie wyobrażali.

Obecnie otwarcie sugerują, że może nie być innego rozwiązania problemu ocalenia naszej planety jak tylko przez skoordynowane działania wojskowe:

Podsumowanie Doniesień (Pełny Raport w późniejszym terminie): Odbyłem ostatnio kilka spotkań z wysoko postawionym informatorem. Poznałem się z nim na kursie sił reagowania Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (FEMA) gdy byłem w Teksańskich Straży Stanowej. Przestał kontaktować się ze mnę gdy zacząłem brać udział w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Nagle odnowił ze mną kontakt po zakończeniu wyborów prezydenckich. Podzielił się ze mną wieloma informacjami a następnie ponownie zniknął … aż do teraz.

Donosiłem, że istnieją zespoły Amerykańskich Sił Specjalnych, które przeprowadzają “dochodzenie oraz nadzór policyjny” Satanistycznych grup, które zinfiltrowały wszystkie aspekty agencji rządkowych i wojskowych.

Jednostki te zostały postawione w stan gotowości od mniej więcej środka kampanii prezydenckiej.

[DW: Słyszałem o tych grupach również od innych informatorów. Są one rozbudowane znacznie bardziej niż czytelnik może sobie wyobrazić i są przygotowane na podjęcie ewentualnego ataku jeśli zajdzie taka potrzeba. Zespoły te w cywilnych ubraniach rozlokowane są w pobliżu centrów władzy Kliki (Cabal) a mianowicie w mediach, placówkach finansowych i rządowych. Są gotowe na podjęcie działań.]

Jakiś tydzień temu przekazał mi te wiadomości i skontaktował się ze mną oświadczając, że bardzo ważne jest, aby pewne z tych informacji zostały upublicznione. Poinformowano mnie, że tajne raporty opisujące skalę infiltracji są znacznie bardziej szokujące niż poprzednio uważano. Co dziwne raporty te posiadały również notatki zrobione przez kilku tajemniczych starszych sędziów ciągle aktywnych zawodowo w Waszyngtonie DC.

[DW: Ci “tajemniczy starsi sędziowie” zostali przydzieleni do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie pedofilskiego skandalu Pizzagate, które wypłynęły na powierzchnię po ujawnionych przez Wikileaks mailach w 2016 r.]

Raport donosi, że spisek obejmuje większą część ludzi w strukturach władzy wewnątrz Organizacji Narodów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, USA oraz w stanowych miastach Ameryki Północnej.

Wszystkie te organizacje rządowe biorą czynny udział w tym co ma obecnie miejsce aż do samego dna struktury obejmującej urzędy pocztowe i posterunki policji. Muszę wam powiedzieć, że raport ten przeraża.

Prowadzone przez wojskowych detektywów dochodzenie wyraża ich szok i gniew skierowany do swoich przełożonych oraz chęć “zdjęcia ludzi odpowiedzialnych za ten stan rzeczy”.

Doniesienia tego raportu są tak bardzo wbudowane w struktury systemu, że detektywi stracili rozeznanie w jaki sposób można przeciwstawić się tym zbrodniom i pokonać tych ludzi bez przewrotu wojskowego. Miałoby to objąć Amerykańskie Służby Wojskowe oraz zaufanych “Wykonawców Wojskowych”, którzy pochodzą z państw sprzymierzonych (i znajdują się obecnie na odpowiedniej pozycji w USA).

Niektóre jednostki Sił Specjalnych zostały oddalone od prowadzenia dochodzenia gdyż istnieje poważne podejrzenie, że zaangażowane były w torturowanie i mordowanie ludzi, podejrzanych o udział w pedofilskim skandalu Pizzagate.

[DW: Pomimo tego, że jest to bardzo nieetyczne nie trudno sobie wyobrazić reakcję samca-alfa, który jest niezwykle zszokowany informacjami otrzymanymi z pierwszej ręki. Stając twarzą w twarz z diabłem musimy uważać, abyśmy sami nie stali się jego wcieleniem.]

Zakres infiltracji oraz kontroli nad agencjami rządowymi jest szokujący nawet dla tych osób, które myślą, że wiedzą na ten temat wszystko, włączając w to mnie. 

Detektywi nie mogą pojąć w jaki sposób infiltracja rządu mogła zajść aż tak daleko.

TAK JEST … MASOWE ARESZTOWANIA

Od 2011 r. przez cały czas ujawniamy wycieki informacji z Sojuszu dotyczące planowanych operacji masowych aresztowań kluczowych członków Kliki (Cabal). Wygląda na to, że nieuniknione będzie użycie siły.

Bardzo ważne jest, aby zrozumieć fakt, że przewrót już nastąpił jak wskazuje na to ostatni film “American Media and the Second Assassination of Joh F. Kennedy” (http://www.imdb.com/title/tt6670304/ ). Jak widzimy straciliśmy już naszą wolność.

Sojusz miał nadzieję, że obejdzie się bez użycia siły lecz obecnie uzmysławiają sobie to, że prawdopodobnie nie będą mieli innego wyboru jak tylko przejść do działania. Cały czas dochodzą nas słuchy, że dojdzie prawdopodobnie do globalnego dwutygodniowego braku dostaw w chwili gdy zaczną się wojskowe manewry.

Przez ponad 20 odcinków w moim programie na GaiaTV “Wisdom Teachings” omawiam podając przy tym ogromną ilość informacji to, że wojna Klika (Cabal) przeciwko Sojusz jest jak najbardziej prawdziwa.

Napisałem również wiele artykułów dziennikarskiego dochodzenia bogatego w fakty i odnośniki na podstawie których samodzielnie możecie zweryfikować informacje, które połączone są z tym artykułem.

ŻADNYCH BEZPOŚREDNICH INSTRUKCJI OD CZŁONKÓW SOJUSZU

Główną siłą Militarną Ameryki stojącą za tą operacją jest Marynarka Wojenna. Jest to pododdział tej samej formacji.

Nie otrzymałem jeszcze od nich żadnych bezpośrednich instrukcji. Informacje docierają do mnie przez Pete Petersona i Corey Goode, którzy następnie przekazują je dalej.

Powiedziano mi, że jest niezmiernie ważne, abym ja jako cywil zachował obiektywność i nie był postrzegany jako członek formacji militarnej, co oczywiście jest prawdą. Nie jestem w stanie wyrazić tego jak bardzo dziwnym jest bycie świadomym wszystkich tych spraw i obserwować w jaki sposób rozwijają się one z mojej pozycji dającej mi przewagę nad zwykłymi ludźmi. Naprawdę bardzo chciałbym, aby więcej ludzi było świadomych tego co się dzieje i aby mogli porozmawiać na ten temat z władzami. Bardzo dziwne jest gdy wiesz coś czego inni nie są świadomi.

Sojusz jest znacznie bardziej nastawiony na wykonanie tej pracy niż na ochronę życia wartościowych informatorów, którzy wkładają swoje wysiłki na rzecz opinii publicznej.

Benjamin Fulford otrzymuje bardzo wiele informacji na ten temat znacznie dłużej niż ja. Alex Jones również przechodzi obecnie przez ogromną ilość odpraw instruktażowych.

Ludzie z portalu Veterans Today również otrzymali obszerne informacje tak samo jak i strona internetowa Victurus Libertas.

 PRZYKŁAD WYATT EARP

Istnieje bardzo dużo podobieństw do archetypu Wyatt Earp O.K. Corral a tym co obecnie ma miejsce wewnątrz Sojuszu.

W miarę jak Amerykanie emigrowali na Zachód nie było tam żadnego “prawa ustawodawczego” jak ma to miejsce dzisiaj. Grupa terrorystów, która nazywała siebie Kowbojami gwałciła, kradła i mordowała wedle woli … ponad wszelkim prawem.

Można ich było rozpoznać po czerwonych chustach. Lokalni szeryfowie próbowali wprowadzić prawo i zostawali przez nich wyśmiani a Kowboje nie mieli żadnego problemu z zastrzeleniem ich w biały dzień na ulicy.

Facet Wyatt Earp wraz ze swoimi braćmi i dobrym przyjacielem Doc Holliday’em wystąpili otwarcie przeciwko nim i stoczyli bitwę na broń palnę w OK Corral w Arizonie. Obecnie jest to postrzegane jako punkt zwrotny w całej bitwie pomiędzy funkcjonariuszami prawa a wyrzutkami z Dzikiego Zachodu. W wyniku tego wydarzenie uzmysłowiono sobie fakt, że aby przywrócić spokój i wolność należy zneutralizować każdego kto ośmieli się ubrać czerwoną szarfę Kowbojską.

Wielu Kowbojów poddało się w chwili gdy sytuacja obróciła się przeciwko nim jednak inni walczyli aż do samego końca. Wkrótce zostali pokonani i Zachód odzyskał wolność.

Moim zdaniem najlepszym filmem przedstawiającym tę sytuację był Tombstone z 1993 r. z Kurtem Russellem and Valem Kilmerem.

Informatorzy donoszą, że Sojusz przeprowadza obecnie operację w stylu Wyatt Earp przeciwko grupom Kliki (Cabal).

WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OD MACARTHURA

Plany masowych aresztowań zostały nakreślone w chwili gdy Generał MacArthur uzmysłowił sobie fakt, że pozycje Amerykańskich żołnierzy zostały zdradzane przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Amerykańscy generałowie mieli prawny obowiązek zgłaszania swoich planów do ONZ i za każdym razem gdy to robili natychmiastowo zostawali zaatakowani zaraz po przybyciu na miejsce przeznaczenia.

Sojusz pracował już wtedy w tle a Kennedy był doskonale świadom tej sytuacji i ściśle ze sobą współpracowali.

Wielu ludzi szczerze nienawidzi Trumpa i rozumiem to. Nie jest on aniołem i chciałbym nie być zmuszony rozmawiać o nim. Szczerze to mówię LOL.

Nie mniej jednak każde wiarygodne źródło informacji donosi mi, że jest to pierwsza administracja prezydencka należąca do Sojuszu od czasów Kennedy’ego; nawet za jego czasów wielu ludzi na szczycie władzy i tak należało do Kliki (Cabal).

WKURZYLI ONI WIELU LUDZI, ALE … 

Administracja ta wkurzyła wiele ludzi tym co powiedziała i zrobiła.  Pamiętajmy o tym, że Sojusz jest prawdziwą grupą ludzi ze swoją własną osobowością w większości przynależną do skrajnej prawicy. Posiadają oni swój system wierzeń, który przez lewicowców jest bardzo nielubiany. Nie mniej jednak bardzo czynnie zwalczają oni Klikę (Cabal) i sprawy robią się bardzo poważne.

Oczywistym jest fakt, że odkąd Trump przejął Administrację Prezydencką to mass-media weszły w tryb niekończącego się ataku przeciwko niemu.

Szefem członków Białego Domu jest obecnie generał Marynarki Wojennej John Kelly. Pamiętajmy, że wspomniałem o tym, że Marynarka Wojenna jest główną siłą Sojuszu.

Kelly zaczął przeprowadzać ogromne „sprzątanie (Białego) domu” usuwając stamtąd agentów Kliki (Cabal), którzy zdołali zinfiltrować nową administrację. Zostało to potwierdzone przez Benjamina Fulford’a w jego ostatnim raporcie, który został opublikowany dzisiaj. Nie wszystkie informacje pochodzące od niego są precyzyjne lecz setki razy dochodzi do sytuacji w której obydwoje, niezależnie od siebie dowiadujemy się tych samych rzeczy.

PEWNE DONIESIENIA NIE SĄ ZASKOCZENIEM 

Słyszałem kilkakrotnie z różnych źródeł, że istnieje pewien pakiet kompromitujących informacji na temat Trumpa, które mają zostać niebawem ujawnione.

Nie wiem czy jest to prawda ale przedstawię tutaj dokładnie to co słyszałem.

Wierzy się, że informacje te są wystarczajaco szkodliwe, aby włączyła się do tego cała opinia publiczna a ludzie zażądali ustąpienia prezydenta. Dochodzą nas również słuchy, że szczegóły odnośnie skandalu pedofilskiego Pizzagate również mają zostać opublikowane, aby wystawić kluczowych członków władz. Proszę zauważyć, że nigdy nie doszły do mnie żadne informacje świadczące o tym, aby Trump osobiście był zaangażowany w takie akty dewiacji seksualnych. Nie wiem również czym mogą być „szkodliwe informacje” przeciwko niemu. Z pewnością widać, że Klika (Cabal) wystrzelała już przeciwko niemu całą amunicję jaką miała więc tego typu oświadczenia mogą być nieprawdą.

W moim kolejnym artykule przejdę do szczegółów dotyczących moich proroczych snów, które sugerują, że coś wielkiego jest na rzeczy.

Bardzo wyraźnie powiedziano mi, że ludzie tacy jak ja czy wy w „prawdziwym społeczeństwie” zobaczą spełnienie naszych najśmielszych snów po tym jak to wydarzenie nastąpi.

Przejdźmy teraz do omawiania tego w jaki sposób ta cała bitwa odbija się na mnie osobiście od grudnia. Nigdy nie oczekiwałem, żę coś takiego mi się przydarzy, a jednak stało się.

CZĘŚĆ DRUGA

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1217-dark-alliance?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+DavidWilcockBlog+%28David+Wilcock+Newsletter%29 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 3848 - Today Page Visits: 3