CZĘŚĆ III

14 sierpnia 2017 r.

DLACZEGO MIAŁBYM OPUŚCIĆ COREY GOODE?

Powróćmy teraz po naszych dogłębnych analizach w Części 1 i 2 do źródła gróźb, które odebrałem.

Groźby przedstawione mi przez telefon, rzekomo w imieniu Rothschildów pasowały dokładnie do gróźb, które umieszczono miesiąc później w dziale komentarzy na mojej stronie.

Dlaczego grożono mi, abym porzucił Corey Goode a jeśli zignoruję je to „wykończy” mnie pewien bardzo agresywny i skuteczny hacker?

CHWILECZKĘ …

Na wypadek gdyby ktoś z czytelników był nowy w tym temacie to powiem, że Corey Goode jest informatorem, który twierdzi, że pracował w Tajnych Programach Kosmicznych, które są niezwykle zaawansowane (technologicznie).

Zastanówmy się nad tym.

Dlaczego Czarny Sojusz zadałby sobie tak wiele trudu, by nas „zniszczyć” jeśli wszystko co Corey mówi jest jednym stekiem kłamstw? Temat ten jest wam znany od zeszłej środy. Czy nie sądzicie, że gdyby Corey zmyślił to wszystko to ludzie po prostu daliby nam spokój? Dlaczego cała grupa rządna krwi weszła na drogę bezlitosnego niszczenia nas, by wyrządzić nam możliwie najwięcej szkód lub nawet zabić mnie?

Nie bogacimy się przez występowanie w programie „Kosmiczne Ujawnienie” na GaiaTV. Każdy z nas musi zajmować się kilkoma pracami, by być w stanie zapłacić rachunki i utrzymywać stabilność finansową. Nikt nie powinien nam zazdrościć (takiego życia).

Częstotliwość, natężenie i desperacja buchające z tych ataków sugerują, że ktoś bardzo boi się tego co Corey ma do powiedzenia.

To właśnie z tego powodu musimy cofnąć się o kilka kroków i spróbować spojrzeć na to obiektywnie nawet jeśli dopasowanie pewnych informacji (do zaistniałej sytuacji) miałaby zmienić nasz system wierzeń.

TEN PRZYPADEK JEST DOŚĆ ZŁOŻONY

Zanim jeszcze zacząłem rozmawiać z Corey to odbyłem setki godzin rozmów z innymi na temat bardzo dziwnych rzeczy, które dla większości ludzi mogą się wydawać jak fikcja.

W niektórych przypadkach informatorzy, którzy już poprzednio ujawniali te informacje byli skłonni podzielić się ze mną większą ilością szczegółów niż z innymi. Celowo powstrzymywałem się od upublicznienia tych rzeczy, aby być w stanie określić kto jest „prawdziwym informatorem” a kto jest po prostu tylko promotorem danej informacji.

Nieszczęśliwie, z tego co mi wiadomo, nikt więcej w społeczności ufologicznej nie otrzymywał podobnych informacji odnośnie Tajnych Programów Kosmicznych czego szczerze żałuję. Każdy nowy informator dostarczał mi dodatkowego potwierdzenia tego o czym donosili mi inni. Bardzo często szczegóły dotyczące pewnych rzeczy zgadzały się ze sobą w dużej ilości detali co obejmowało również „słownictwo” lub zaszyfrowane nazwy różnych projektów, które nigdy wcześniej nie były podawane do opinii publicznej.

DOWODY

Ciągle posiadam dowody w postaci ścieżek dźwiękowych każdej konwersacji, którą odbyłem z Corey gdy to wszystko się zaczęło w październiku 2014 r. Posiadam również wyczerpujący, pisemny dokument gdzie podsumowałem wszystkie nowe rzeczy, które Corey przekazał mi i wszystko to liczy sobie ponad 200 stron.

Pomimo tego, że muszę obrabiać te nagrania w celu usunięcia osobistych informacji to z pewnością pliki te istnieją i mogą być przedstawione w sądzie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jedną z informacji, która wyciekła z Czarnego Sojuszu jest próba wmówienia (opinii publicznej), że istnieje nagranie w którym pouczam Corey co ma mówić na antenie radia „Coast to Coast”.

Jimmy Church przeprowadził już badanie odnośnie tego tematu, co było omawiane w moim wystąpieniu w jego audycji radiowej w środę i udowodnił, że jest to fałszywe twierdzenie … tak jak wiele innych.

Ponownie nadmieniam tutaj, że chore ataki na moją stronę w celu zaniżania liczby pozytywnych kliknięć jest jedną rzeczą a unieszkodliwienie hamulców w moim samochodzie jest całkiem inną. Czyli ktoś chce mi wmówić, że inni chcą mojej śmierci za rozmawianie z Corey? Za co do licha ciężkiego?

Jeśli jest on kłamcą to dlaczego dosłownie dokonuje się próby zamordowania mnie, aby mnie uciszyć oraz zmusza się do porzucenia współpracy z nim?

W JAKI SPOSÓB MIAŁBYM PORZUCIĆ SWOJĄ PRACĘ?

Co ataki sugerowały na temat mojego rzekomego “porzucenia Corey”? Przecież tydzień w tydzień dokonuję wywiadów z Corey w programie telewizyjnym “Kosmiczne Ujawnienie” na GaiaTV. Od czasu do czasu zapraszamy do studia specjalnych gości takich jak Pete Peterson, który znacznie lepiej radzi sobie z rozmowami “twarzą w twarz” niż on, jednak znaczna większość odcinków przedstawia osobę Corey.

Nawet jeśli posłuchałbym tych gróźb – czego nie mam zamiaru zrobić – to i tak GaiaTV posiada w zanadrzu pewną ilość odcinków na jakiś miesiąc tak, aby zadowolić subskrybentów. Odcinki te i tak byłyby wydawane nawet jeśli w jakiś sposób Czarny Sojusz zmusiłby mnie do spontanicznego porzucenia mojej pracy.

Z tego też powodu, nawet gdybym chciał to żądania Czarnego Sojuszy były niemożliwe do spełnienia. Ich wymagania były śmieszne.

Dodatkowo tak jak to wspomniałem wcześniej: nigdy, ale to nigdy nie chcesz dobijać żadnej umowy z Kliką (Cabal). Jeśli tak zrobisz to masz gwarantowane, że zostaniesz zdradzony. Myślenie, że będzie inaczej jest po prostu głupotą.

A TERAZ PRZEJDŹMY DO SZCZEGÓŁÓW …

Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu pewien informator, o którym myślałem, że jest zaufaną osobą przekazał mi bardzo poważne pogróżki w formie dwóch rozmów telefonicznych 3-go lipca 2017 r. Zdarzyło się to mniej więcej na miesiąc przed tym jak Jack Smith również groził mi w swoich komentarzach.

Wspomniałem wcześniej, że informator ten powiadomił mnie, że pomimo iż nie pracuje dla Rothschildów to wierzy, że jest im winien “przysługę” z powodu przeszłych wydarzeń. Przekazał mi te groźby rzekomo w ich imieniu. Wszystkie one skupiały się wokół Corey oraz wokół “Przeklętych Niebieskich Ptaków”.

Stałem jak osłupiały gdy osoba ta przekroczyła tę granicę … jednak zrobiła to.

[Nie jest to Pete Peterson, który zawsze wykazywał się najwyższą integralnością i który z wielką odwagą ponownie pojawił się dwóch ostatnich odcinkach “Kosmicznego Ujawnienia”]

WIEM, ŻE BRZMI TO NIESAMOWICIE … 

Dla was musi to brzmieć niesamowicie i rozumiem to. Niemniej jednak jest to już po raz piąty gdy ktoś kogo znam przekazuje mi groźby rzekomo w imieniu Rothschildów. Nie mówię tutaj tego po to, aby być “na topie” i przechwalać się. Mam tutaj na myśli coś całkiem innego.

Naprawdę chciałbym nie być uwikłany w żadne sprawy z tymi ludźmi lecz obecnie wpadłem w koło karmiczne. Ostatnie groźby zostały mi przesłane w 2015 r. więc dość dawno. Nie słuchałem tych gróźb wcześniej, jednak w tym wypadku operacja (przeciwko mnie) była już bardzo widoczna w postaci działań Czarnego Przymierza.

MÓGŁBYM BYĆ KOLEJNYM ALEXEM JONES’EM 

W tej rozmowie telefonicznej powiedziano mi, że istnieje pewna liczba “kapitału ludzkiego”, który aktywnie działa na Internecie co wspomniane zostało na wypadek gdybym nie zwrócił na to uwagi. Powiedziano mi również, że ludzie ci już od miesięcy bardzo agresywnie atakowali Corey Goode. Dodano, że są to opłacani ludzie. Bardzo mocno sugerowano mi, że również mógłbym zarabiać na tym pieniądze. Przekazano mi, że z ich wsparciem mógłbym stać się “drugim Alexem Jones’em”.  Wierzyli oni, że gdybym zaczął nagrywać więcej filmów to mógłbym stać się tak popularny jak i on. Jeśli dodatkowo współpracowałbym z nimi to twierdzili, że pomogliby mi zdobyć taką pozycję.

Specyficznie dodano, że musiałbym znaleźć coś co ma jakąś wartość pieniężną tak jak np. samochód. Wtedy przepłaciliby znacznie za jego zakup.

Była to bezpośrednia próba przekupienia mnie. Słuchałem, lecz nic nie odpowiadałem na to co oczywiście wiązało się z brakiem akceptacji tej oferty.

JAKĄ PLATFORMĘ PUBLICZNĄ MI PRZYDZIELONO? 

Poproszono mnie tutaj w szczególności o to, abym na łamach mojej publiczności poruszał tematy starożytnych ruin pod lodami Antarktyki. Gdy zapytałem, czy zachęca się mnie również do omawiania wszystkich baz, które tam się znajdują, odpowiedziano mi negatywnie. (Dla nich) było bardzo ważne, abym koncentrował się tylko i wyłącznie na starożytnych rzeczach. Chcieli, aby wyglądało to na najświeższe odkrycia na małą skalę.

W swojej ostatniej książce “The Ascension Mysteries” ujawniłem już, że Klika (Cabal) wierzy, że ich ród pochodzi bezpośrednio od “Upadłych Aniołów”, którzy rozbili się tutaj na Ziemi. Wtedy stali się rasą olbrzymów a także rasą ludzi o normalnych rozmiarach. Wszyscy oni posiadali wydłużone czaszki i znacznie większe IQ oraz obdarzeni byli zdolnościami metafizycznymi.

Zarówno Pete Peterson jak i inni informatorzy potwierdzili, że odkryte zostały statki kosmiczne Matki o długości kilku mil pod lodami Antarktyki. Wszystko to zostało dość obszernie udokumentowane w moim video na YouTube (tłumaczenie całego artykułu znajduje się w serii “Etap Końcowy: Atlantyda na Antarktydzie, Starożytne Ruiny Pozaziemskich Cywilizacji, Część II” ) Dla grup Kliki (Cabal) ma to bardzo głębokie znaczenie religijne. Wierzą w to, że są to ruiny budowli ich przodków. W ich osobistym świecie wszystko to jest niezwykle żywe.

ATLANTYDA NA ANTARKTYDZIE TRĄCA EWENTUALNYM KULTEM

Jednym z założeń końcowych ujawnienia artykułu “Atlantyda na Antarktydzie” było dalsze wypuszczenie wiadomości odnośnie istnienia statków kosmicznych Matek po tym jak opinia publiczna zaaklimatyzowałaby się do tych informacji.

Ich wyraźną nadzieją było to, aby “Upadli Aniołowie” postrzegani byli jak bogowie i dzięki temu odzyskaliby swoje “boskie prawa królów”, które niegdyś utracili. Najdziwniejsze jest to, że pewien kontakt Corey Ka’Aree donosił, że jedna z potencjalnych ziemskich lini czasowych miałaby być całkowitą “planetą wiezieniem”.  Na tej szczególnej linii czasowej pozaziemscy Drako Reptylianie otwarcie rządzą naszą planetą i nawet grupy Kliki (Cabal) zostaliby wtedy całkowicie zdradzeni i zniewoleni przez te napastliwe istoty.

Jeśli teraz nie zaczniemy podnosić głosu (sprzeciwu) to możemy skończyć na tej lini czasowej szybciej niż nam się wydaje. Ludzie z grupy Ka’Aree byli bardzo zaniepokojeni tym widmem.

Spędziłem całe tygodnie medytując nad tym co powiedziała. NAPRAWDĘ MOŻE TAK BYĆ?

Nie miałem jeszcze okazji spotkać się “osobiście” z tymi ludźmi nie mniej jednak oni naprawdę istnieją. To może się wkrótce zmienić co zobaczymy w dalszej części artykułu.

Muszę bardzo mocno zastanowić się nad tą całą sprawą. Czy mogę sobie pozwolić na to, aby działać ze strachu o własne przetrwanie?

“Tak na wypadek” gdyby to wszystko było prawdą to czy nie lepiej stanąć do walki niż być tchórzem?

ISTNIEJE TYLKO JEDENO SŁUSZNE ROZWIĄZANIE

Zgadzam się, że wszystko to brzmi jak niewiarygodny film science-fiction. Nie przekazałem tego od razu do opinii publicznej. Wcześniej już mi grożono a ja sam zainwestowałem ogromną ilość moich osobistych zasobów po to, aby pokryć całą tą historię w mojej ostatniej książce „The Ascension Mysteries” i w programie TV „Kosmiczne Ujawnienie”.

Artykuł ten zamienia się w nowelę a ja ciągle jeszcze poruszam się na powierzchni zdarzeń nie zanurzając się w ich zawiłości. W pełni rozumiem to, że większość ludzi nie będzie chciało uwierzyć w tą historię i akceptuję to.

Tak czy inaczej, aby być w stanie ciągle spojrzeć sobie w oczy gdy patrzę w lustro postanowiłem podjąć walkę.

Wyobraźmy sobie co by było gdyby wszystkie te „obłąkane rzeczy” okazały się prawdą a ja musiałbym żyć z wiedzą, że nie zrobiłem tego co do mnie należy na krytycznym etapie naszej ewolucji? Nie mógłbym z tym żyć, a wy?

Każdy z nas odgrywa tutaj bardzo ważną rolę.

NIE DO KOŃCA UJAWNIENIE CZĘŚCIOWE

Plany Kliki (Cabal) odnośnie „Ujawnienie Częściowego” polegają na tym, że cała prawda wyjdzie na jaw dopiero po około 100 latach.

Z informacji pochodzącej od Ka’Aree wynika to, że tak jak wiele innych strategii Kliki (Cabal) ta również była całkowitym kłamstwem. Ich planem było ujawnienie niewielkiej części prawdy tylko po to, aby zafascynować cały świat i zaślepić (na inne fakty, przyp. tłum.). Następnie informacja ta miała być wykorzystana w celu zdobycia większej ilości czasu na doprowadzenie do masowej depopulacji ludzi wprowadzając tym samym agendę „Nowy Porządek Świata” (New World Order).

Dajcie sobie spokój! Trzeba powiedzieć sobie dość! Nikt nie zgadza się z planem „Nowy Porządek Świata”. Albo znajdziecie coś innego (dla ludzi) albo wypadniecie z gry.

Wszystko co ludzie muszą zrobić to znaleźć kilka odważnych dusz, które zechcą wyjść przed szereg i walczyć o to co jest słuszne.

Jest to coś co obecnie robi Sojusz (TPK i Ziemski, przyp. tłum.).

Zmagania są liche a prawdopodobny wynik wydaje się być bardzo niepewny jednak wszystko to musi być zrobione.

DODATKOWE BARDZO WAŻNE INFORMACJE

Wygląda na to, że Ka’Aree jest jedną z tych istot o wyglądzie ludzkim, którą zakwalifikowalibyśmy jako życzliwe, anielskie byty. Właśnie zaczynam na GaiaTV nową serię mojego programu „Wisdom Teachings” gdzie przez szesnaście odcinków będę omawiał różne przepowiednie odnośnie czasów w których żyjemy.

Jest to bardzo fascynujący materiał, który toruje drogę przez wszystkie większe religie i duchowe tradycje w naszej historii, tworząc przy tym bardzo spójne spojrzenie na to wszystko.

Co najciekawsze, Ka’Aree powiedziała, że nadchodzące zaćmienie Słońca (miało miejsce 21 sierpnia 2017 r., przyp. tłum.) jest kluczowym punktem czasowym na określenie tego na jakiej linii czasowej się znajdziemy w celu kontynuowania naszych dalszych doświadczeń.

Energetycznymi następstwami tego wydarzenia będzie widocznie „autoryzowanie” Kliki (Cabal) do uniknięcia większości rzeczy, które w innym wypadku nie uszłyby im na sucho. Informacja ta została mi przekazana, pośród wielu innych szalonych rzeczy, jeszcze zanim dokonano sabotażu hamulców mojego samochodu. Nawet nie chce mi się o nich wszystkich tutaj pisać.

Powiedziano mi, że Klika (Cabal) będzie masowo dokonywała ofiar z dorosłych i dzieci, aby aktywować energie tego zaćmienia dla swoich własnych celów. To właśnie z tego powodu bardzo ważne jest, abyśmy wszyscy jako odpowiedzialni nagłaśniający tą informację skoncentrowali się na globalnej medytacji w danym przedziale czasowym.

Wszystko co musimy zrobić to starać się wejść w możliwie najbardziej pokojowe, pełne miłości, kontemplacyjne i medytacyjne nastawienie mniej więcej w przedziale czasowym kiedy to zaćmienie nastąpi.

NAJCIEKAWSZE W TYM WSZYSTKIE JEST …

Najbardziej interesującą rzeczą jaką Ka’Aree przekazała nam to fakt, że po tym wydarzeniu „pozytywne istoty” zarówno z jej jak i z innych grup zaczną kontaktować się z nami w bardziej bezpośredni sposób. To właśnie w ten sposób pragną oni wykorzystać potencjał energii tego zaćmienia.

Wszystko wskazuje na to, że zmiany energetyczne przez które przechodzi obecnie nasz Układ Słoneczny – co omawiałem w swoim programie „Wisdom Teachings” – znacznie bardziej nasiliły się właśnie podczas ostatniego zaćmienia.

Cała nauka stojąca za tym pozornie paranormalnym systemem wierzeń została wyjaśniona w ponad 230 odcinkach mojego programu telewizyjnego „Wisdom Teachings” na GaiaTV. Powiedziano nam, że ludzie znajdujący się w wystarczająco pozytywnych „wibracjach” zaczną odbierać znaczące sny a nawet wiadomości telepatyczne podczas tego okresu czasu.

Jest to dopiero początek. Wszystko wskazuje na to, że te początkowe kontakty będą rozwijały się w kierunku spotkań „twarzą w twarz” zupełnie tak jak z Corey Goode, który twierdzi, że spotyka się z nimi osobiście.

WZBUDZA TO U NICH OGROMNE ZANIEPOKOJENIE

Życzliwe Istoty Pozaziemskie posiadają swoje własne reguły, których muszą przestrzegać. Są to prawa kosmiczne, które obracają się wokół uszanowania naszej osobistej jak i społecznej wolnej woli. Jeśli jesteś wielkim fanem takich rzeczy to możesz zadawać sobie pytanie: “Dlaczego tego typu rzeczy zdarzają się Corey a nie mnie?”.

Pomimo tego, że od 21 lat ciągle odbieram wiarygodne wiadomości telepatyczne oraz w snach, o czym wspominałem w poprzednim artykule, to też należę do tej grupy ludzi. Inni, których znam również doświadczyli tego typu osobistych kontaktów lecz nie ja; przynajmniej nie jestem tego świadom.

PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO SPOTKANIA Z NAMI

W końcu wydaje się, że “dobre istoty” w tym kosmicznym dramacie przygotowują się do pojawienia się nam.

Niepokoją się bardzo odnośnie tego jaki wpływ to wywrze na indywidualne ego kontaktów. Bardzo pilnie przestrzegają osobistych manier. Pokora, szacunek i honor są dla tych istot najważniejsze. Jeśli będziesz starał się pozorować na Mesjasza to całkowicie miniesz się z celem takiego kontaktu. Przeznaczeniem nas wszystkich jest odzyskanie kontaktu z naszymi galaktycznymi rodzinami. Jest to tylko pierwszy krok do nieskończoności. Prawidłową reakcją na to wszystko jest chęć stania się honorowym i zainspirowanym a także pragnienie, by pracować jeszcze wytrwalej w celu osiągnięcia miłości, współczucia, wybaczenia i odwagi.

RĄB DRWA NA OPAŁ I NOŚ WODĘ ZE STUDNI

Po tym jak nawiążesz kontakt to po prostu dalej “rąb drwa na opał i noś wodę ze studni” tak jak to mnisi Buddyjscy by ci poradzili. Jest całkowicie niestosownym kreowanie się na kogoś specjalnego oraz usiłowanie stworzenia wokół siebie kultu, gromadzenie wyznawców i w jakikolwiek inny sposób staranie się nadać temu rozgłos.

Gdy ten kontakt nastąpi to oczywiście, że spodziewana jest pewna doza ekscytacji oraz fascynacji. Żadna bardziej rozwinięta istota nie skarciłaby nikogo za takie zachowanie. Wygląda na to, że najprawdopodobniej ogromna ludzi nawiąże kontakt jeśli tylko będą oni medytować oraz utrzymywać siebie w równowadze; wtedy również Pełne Ujawnienie stanie się nieuniknione. Następnie Ujawnienie Częściowe rozpadnie się w pył dzięki sile społecznego przebudzenia, które wtedy nastąpi. Kontakty te będą odbywały się na tak ogromną skalę, że nikt nie będzie w stanie zaprzeczyć faktom, że coś niezwykłego na ogromną skalę ma miejsce. Traktuję to bardzo poważnie gdyż posiadam wiele dowodów na to, że Corey w rzeczywistości rozmawia z prawdziwymi Istotami o wyższej świadomości.

Tak, wiem że jest to dziwne. Nie wierzcie w to jeśli nie czujecie tego. Na prawdę nie mam nic przeciwko temu. Jeśli jednak to do was przemawia to kontynuujcie swoją pracę i praktyki.

CZY W TO WIERZĘ? TAK

Wierzę, że Corey otrzymał precyzyjne informacje gdy nam to ujawniał. Bardzo ciężko pracowałem nad moją medytacją i nad sobą, by pozostawać w czystości nawet gdy te ataki nasilały się nad wszelką miarę. Bardzo cieszę się, że nie autoryzowaliśmy za pomocą sabotażu hamulców w moim samochodzie czegoś znacznie poważniejszego o ile nawet śmierci. Zostało to przyjęte łagodnie i z pełną gracją. Powodem, dla którego nie zamieniło się to w nic poważniejszego była moja praca w utrzymywaniu wewnętrznej równowagi. To zainspirowało nas jeszcze bardziej.

Przesłanie od tych istot jest takie, że zbyt bardzo poluzowaliśmy nasze “negatywne” zachowanie. Tylko niewielka liczba nas dedykująca się ponownie na praktykowanie miłości, cierpliwości, życzliwości oraz honoru może wszystko to zmienić. Może to równie dobrze reprezentować pierwszy krok do procesu Wzniesienia. Pomyślcie tylko jak wspaniałym byłoby uzyskanie kontaktu podobnego do tego, który ma Corey. Mam szczerą nadzieję, że wszystko to jest prawdą gdyż bardzo chciałbym otrzymać szansę na spotkanie się z tymi ludźmi.

Nie możesz po prostu tam się wybrać; musisz wykonać pracę nad sobą. Podwyższasz stan swojego umysłu, wybierasz koncentrowanie się na pozytywnych myślach i w ten sposób wypracowujesz sobie bilet wstępu.

BYŁO TO OGROMNYM ZASKOCZENIEM

Mam nadzieję, że czytelnik rozumie szerszy zakres działania, które związane było z pojawieniem się komentarza-groźby przez Jacka Smitha.

Nie pierwszy raz ktoś groził mi tak dosadnie, abym “porzucił Corey” gdyż w innym przypadku zostanę zniszczony. Tamten informator osobiście powiedział mi, że Corey zostanie “doprowadzony do ubojni” a jeśli ja się od niego odsunę to zostanę oszczędzony.

Dodatkowo jeszcze, jeśli będę robił to czego się ode mnie wymaga to otrzymam ogromne wsparcie logistyczne i finansowe. W chwili gdy pojawił się ten psychopatyczny komentarz zamarłem myśląc: “O Boże! To naprawdę jest skoordynowana operacja agencji wywiadowczych”.

Możecie się dopytywać: “Dlaczego Antarktyda? Dlaczego ruiny starożytnych budowli? Oszczędź nam tego!”. Wiem, że mógłbym zmyślić te wszystkie rzeczy bo są one zagmatwane i dziwne.

Negatywne elity pragną rozpocząć nową religię światową przez wprowadzenie nas do nowego miejsca pielgrzymek. Nie możemy pozwolić sobie na to, aby siedzieć z założonymi rękami.

SEDNO CAŁEJ BITWY 

Tutaj przechodzimy do całego sedna walki o Pełne Ujawnienie oraz w jaki sposób walczące frakcje mają nadzieję ujrzeć to wszystko rozgrywające się na skalę całego świata. Jeśli doniesienia te są prawdziwe to już niedługo powinniśmy zobaczyć więcej działań w kierunku Pełnego Ujawnienia. Pozytywny Sojusz (TPK i Ziemski, przyp. tłum.) wniesie sprawę do sądu przeciwko ludziom biorącym udział w ogromnej aferze pedofilskiej. W moim następnym artykule podzielę się ewidencją wskazując na pewne szczególne kierunki działania.

Wygląda na to, że każda ze stron jest zdesperowana, aby dokonać pewnych przygotowań na ostatnią chwilę zanim ktoś naciśnie przycisk. Pozytywne Istoty Pozaziemskie mogą rozpocząć osobisty kontakt z ludźmi po pewnych zmieniających postać rzeczy wydarzeniach na skalę światową.

Dochodzą nas również słuchy, że życzliwe Pozaziemskie Rasy Ludzkie mogą w rzeczywistości formalnie ujawnić się ludzkości przez połączone pokazy dokonywane przez Sojusz (TPK i Ziemski).

Wiem, wiem … słyszeliście o tych rzeczach już wiele razy i nie chcecie tracić nadziei. Rozumiem to i czuję to samo co i wy – uwierzcie mi.

Niemniej jednak nie mam zamiaru dać plamy i nie przekazać wam tej informacji na wypadek gdyby tym razem okazała się ona prawdziwa. Weźcie pod uwagę fakt, że z powodu tej informacji ktoś usiłuje mnie zamordować.

CO ZAPOCZĄTKOWAŁO TE WSZYSTKIE ATAKI? 

Wszystko to zaczęło się od naszej bardzo wyczerpującej publikacji w grudni 2016 roku podsumowującej aferę Pedofilską w pierwszej części serii artykułów “Etap Końcowy” ( https://kosmiczneujawnienie.com/2016/12/17/etap-koncowy-ujawnienie-oraz-ostateczne-zwyciezenie-grup-kabala-czesc-i/ ). Tym posunięciem zapewniliśmy, że informacje te nie zostały zagrzebane w zmasowanym, operacyjnym usuwaniu filmów z Internetu.

Artykuł ten został uzupełniony drugą częścią pisaną w ogromnym pośpiechu, która dotyczyła planów ujawnienia ruin starożytnych budowli znajdujących się pod lodami Antarktyki w artykule “Etap Końcowy Cz. II” ( https://kosmiczneujawnienie.com/2016/12/24/etap-koncowy-atlantyda-na-antarktyce-starozytne-ruiny-pozaziemskich-cywilizacji-czesc-ii/  ) opublikowanym 11 grudnia 2016 r.

Zespół, który my nazywamy “Pluszowym Misiem” zaatakował i sparaliżował mój kanał na YouTube nie całe dwa tygodnie po publikacji około przerwy Świątecznej.

POWIEDZIANO NAM, ŻE TO DOPIERO POCZĄTEK 

Powiedziano nam, że ujawnienie ruin starożytnych budowli na Antarktydzie miało być wstępem do Ujawnienia Częściowego, którym elity miały zapoczątkować publikowanie informacji o pełnej prawdzie rozciągniętej na okres do 100 lat.

W końcu usłyszelibyśmy o statkach kosmicznych Matkach, które znaleziono pod lodami Antarktyki oraz o ruinach starożytnych budowli odkrytych na Marsie i innych planetach, które wyglądają bardzo podobnie.

Wyobraźmy sobie jak bardzo nasz świat zmieniłby się jeśli ostateczny dowód na to zostałby formalnie zaprezentowany ludzkości. Nie można sobie tego nawet wyobrazić.

Dosłownie kilka godzin po tym jak opublikowaliśmy nasz artykuł „Etap Końcowy Cz. II” natknęliśmy się na Internecie na zdumiewający dowód na to, że nasi informatorzy mieli rację. W nagłówkach gazet zaczęły pokazywać się informacje:

TYTUŁ: „Zagubione Miasto na Antarktydzie: Szokujące tezy odnośnie istnienia ogromnej CYWILIZACJI pod ponadkilometrową warstwą lodu”

Tabloidy zaczęły ujawniać dokładnie to co przewidzieli nasi informatorzy a mianowicie plotki odnośnie antycznej architektury znajdującej się pod lodami Antarktyki.

PLOTKI Z ZESPOŁÓW OBECNYCH NA SCENIE

Jeszcze przed upływem doby od opublikowania naszego ostrzeżenia gazeta The Sun wydała artykuł z zaskakującym zwrotem w doniesieniach.

Zaczęli drażnić nas twierdząc, że niebawem zostanie opublikowana wideo nagrane przez ekspedycję, która rzekomo odkryła w 2002 roku ruiny starożytnych budowli.

Proszę tylko spojrzeć na poniższy cytat. Zadziwiający jest fakt, że artykuł ten pojawił się niecałe 24 godziny po naszej niecierpiącej zwłoki publikacji:

“Wyznawcy teorii spiskowych oszaleli na początku tego roku gdy na Internecie pojawił się film z rzekomym zagubionym starożytnym miastem. 

Film ten pokazuje ogromne starożytne ruiny, które ukryte są pod lodami (Antarktydy) i jest to nagranie, które rzekomo zostało pozostawione przez Kalifornijską ekipę TV, która zaginęła w 2002 r. 

Archeolog Jonathan Gary twierdzi, że Rząd Amerykański próbuje zablokować ten film, by nie doszedł do opinii publicznej gdyż ujawnia on „zakrojone na ogromną skalę prace archeologiczne 3 km pod powierzchnią lodu”. 

CHWILECZKĘ …

Biorąc pod uwagę, że trzymam rękę na pulsie społeczności teorii spiskowych z wymianą setek pisemnych wiadomości pomiędzy ludźmi każdego dnia, mogę stwierdzić jedno:

Jeśli istniałoby takie wideo, które spowodowałoby „gorączkę” pośród „wyznawców teorii spiskowych” to zapewniam was, że otrzymałbym dziesiątki a może nawet i setki wiadomości odnośnie tego zdarzenia.

Jak wiele otrzymałem w rzeczywistości? Żadnej. Dlaczego? Dlatego, że jest to fałszywa wiadomość. Została ona wymyślona.

Nie zmienia to jednak faktu, że może to być podwaliną pod prawdziwego ujawnienie pewnych faktów w przyszłości. Cała ta historia ujawniona w tabloidach może okazać się później prawdą; brutalną prawdą.

SKĄPE INFORMACJE ODNOŚNIE NAZISTÓW I ILLUMINATI 

W miarę czytania artykułu możemy dostrzec jeszcze więcej „szczątkowych informacji” na temat doniesień przekazywanych nam przez Corey:

https://www.thesun.co.uk/news/2380220/shock-claims-massive-civilisation-lies-frozen-beneath-a-mile-of-ice-in-the-south-pole/ 

“Nie jest to jednak najbardziej szalone twierdzenie. Kilka portali internetowych twierdzi, że istnieje miasto na Antarktydzie o którym wiedział Hitler i założył tam wojskową bazę Nazistów. Niedorzeczne teorie mówią, że Naziści przejęli pewne obszary Antarktydy, które włączyli następnie do Niemieckiego państwa a także wysłali tam swoją ekspedycję.

Następnie stworzyli szczegółową mapę obszaru gdzie odkryli sieć rzek oraz jaskiń gdzie w jednej z nich znajdowało się jezioro zasilane wodami geotermalnymi.

Wybudowali tam bazę (wojskową) wielkości dużego miasta i nazwali ją „Bazą 22” lub „Nowym Berlinem”, która ponoć dawała schronienie nie tylko Nazistom ale także i członkom Illuminati. 

Tutaj jednakże sprawy stają się jeszcze dziwniejsze i sugeruje się, że Niemcy odkryli porzuconą technologię pozaziemską lub nawiązali kontakt z Istotami Pozaziemskimi i użyli go w celu stworzenia super-broni.

Niektórzy twierdzą, że ta baza ciągle istnieje wraz z Niemcami, Kosmitami oraz z Illuminati, którzy planują zapoczątkować stamtąd Nowy Porządek Świata (New World Order).

NAWET NIE STARAJĄ SIĘ TEGO UKRYĆ

Ktokolwiek grozi mi w obecnej chwili nie stara się nawet ukryć swoich działań. Mają nadzieję, że ulegnę zastraszaniu lub nawet zamilknę na zawsze.

Ten artykuł oraz słuchowisko radiowe, które zostało wyemitowane w środę (16/08/2017 r.) jest moją odpowiedzią na pogróżki.

Od wielu już lat prezentuję informacje i analizy odnośnie międzynarodowych grup Kliki (Cabal), które dosłownie poszukują sposobów na zmiecenie z powierzchni Ziemi większej części ludzi. Jest to bezspornie koncept, z którego zrozumieniem ludzie mają największe problemy. Pewien członek z mojej rodziny powiedział mi: „Nie mogę żyć na świecie gdzie jest to prawdą”.

Zaprzeczanie prawdy nie jest zbyt skuteczną strategią a już szczególnie gdy otoczeni jesteśmy dowodami na jej istnienie. Może się to nam nie podobać, ale tak czy inaczej musimy stawić czoła naszej rzeczywistości.

Ten artykuł tylko nakreśla zarysy tego co się dzieje wokół nas a reszta przedyskutowana została na antenie radiowej. W chwili gdy dokonano sabotażu hamulców w moim samochodzie postawiłem wszystko na jedną kartę. Klika (Cabal) i Czarny Sojusz strzelają do mnie ostrą amunicją i nawet jeśli pójdziemy na dno to na pewno nie poddamy się bez walki.

NOWE ULEPSZONE ODCINKI “WISDOM TEACHINGS” NA ANTENIE GAIA TV!

Od poniedziałku 14-go sierpnia 2017 r. na antenę GaiaTV wraca mój program “Wisdom Teachings” z nową ulepszoną grafiką oraz nową metodą nagrywania.

Nowy sezon zaczyna się od ujawnienia pozaziemskich grup Drako – Reptylian, którzy bez wątpienia pojawiają się starożytnych skryptach Hindu pod nazwą “Rakshasas”.

Jest to dalsze potwierdzenie zeznań Corey Goode, Williama Tompkinsa, Pete Petersona oraz innych informatorów.

Programy na antenie GaiaTV znacznie polepszyły swoją jakość co obecnie również objęło “Wisdom Teachings”.

W celu zaprezentowania mojego nowego programu poniżej przedstawiam wam krótki urywek filmu:

Możecie wesprzeć naszą pracę i przekazać nam tak bardzo potrzebne pieniądze dla naszego zespołu z inicjatywą oddolną przez subskrybowanie za 99 centów przez pierwszy miesiąc bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Pamiętajcie, że przez pierwszy miesiąc za 99 centów będziecie mieli dostęp do 8000 filmów bez płacenia choćby grosza więcej. Wasza subskrypcja pozwoli wam na obejrzenie tego wszystkiego tutaj na GaiaTV. Nie ma jednak połowicznego członkostwa.

Programy obejmują oryginalne produkcje takie jak: “Deep Space”, Unearthing Nazca”, “Missing Links z Gregg’iem Braden’em, “False Flags” z Richard’em Dolan’em i “Beyond Belief” z George Noory.

WERSJA KSIĄŻKI “THE ASCENSION MYSTERIES” ZOSTAJE FORMALNIE WYDAWANA OD JUTRA

Bardzo przyjemnie mi jest również poinformować was, że moja nowa drukowana książka “The Ascension Mysteries” będzie w sprzedaży od jutra czyli 15-go sierpnia 2017 r. Jest to książka, którą każdy musi przeczytać. Druga jej część jest podsumowaniem układu sił o których różni informatorzy donosili mi od lat.

Zbór wszystkich dowodów jasno przedstawia, że Corey Goode wcale nie zmyślił tego wszystkiego. Wszystkie historie uzupełniające, które doprowadziły mnie do zaufania mu znajdziecie w treści. Dostarczył mi on po prostu informacje potwierdzające historie, które już w znaczniej części zostały przeze mnie zebrane.

Setki odnośników umieszczonych jest na końcu książki, abyście sami mogli poczytać sobie więcej oraz zobaczyć na własne oczy jak daleko sięgają macki tej całej historii.

Poniżej zamieszczam odnośnik do mojej książki na Amazonie:

https://www.amazon.com/Ascension-Mysteries-Revealing-Cosmic-Between-ebook/dp/B0191ZL2EC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1502694811&sr=8-1

ODNOŚNIK DO AUDYCJI RADIOWEJ Z DNIA 16-go SIERPNIA 2017 r.

Na YouTube możecie znaleźć bezpłatną ścieżkę dźwiękową mojej audycji nagranej na antenie radia “Fade to Black” z Jimmy Church’em, który uprzejmie udostępnił ją bez żadnych legalnych obligacji.

Poniżej podaję odnośnik do portalu Jimmy’ego:

https://jimmychurchradio.com

Dziękuję serdecznie za wasze wsparcie i doping w tych bolesnych chwilach.

NIE DAMY SIĘ UCISZYĆ.

Pomimo tego, że wszystko to bardzo mnie zdenerwowało to i tak będę kontynuował moją pracę, aby zostać możliwie najbardziej zbalansowany dla dobra nas wszystkich.

Jest to coś nad czym wszyscy musimy pracować. Zapłata za nasze wysiłki może znacznie przewyższać ich wkład.

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1217-dark-alliance?showall=&start=2 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 10828 - Today Page Visits: 8