Witajcie,

Poniżej zamieszczamy informację uzyskaną w dniu dzisiejszym z kanału CG na telegramie.

Pozdrawiamy, Zespół KU

 

Rozumiem, że w społeczności toczy się wiele dyskusji na temat narracji ujawniania. Myślę, że jest ważne, aby dostarczając informacje być bardzo ostrożnym, gdyż ma to bezpośredni wpływ na życie ludzi w społeczności, którzy mieli doświadczenia oraz byli uprowadzani. Jest to BARDZO WAŻNE. Przepełnione nadzieją wiadomości przekazywane od niektórych osób ze społeczności nie odpowiadają temu, czego doświadczam i o czym mówię.

Jestem świadkiem tych samych typów wydarzeń, które konsekwentnie relacjonowałem publicznie przez ponad 6 lat, a źródła pozostają spójne w tym, co pokazują mi bezpośrednio. Nic nie uszczęśliwiłoby mnie bardziej, niż oczyszczenie Układu Słonecznego z Wysokich Szarych (Tall Greys), Reptilian i innych ET, które ingerowały w rozwój ludzkości, ale nie jest to to, co obserwuję. Dostaję wołające o pomstę e-maile od ludzi, którzy wciąż są uprowadzani przez tych ciemnych ET mimo, że ludzie w społeczności mówią, że zostali pokonani. Ludzie, którzy to mówią robią to, ponieważ chcą, aby to była prawda, ale są nieodpowiedzialni wobec tych uprowadzonych, którzy nadal przechodzą przez piekło.

Wkrótce opublikujemy historie przekazane przez porwane osoby. Jestem pewien, że ci informatorzy powiedzą, że to inni ludzie dokonują uprowadzeń w kostiumach lub za pomocą androidów, co byłoby jeszcze bardziej nieodpowiedzialne wobec tych, którzy nadal mają prawdziwe doświadczenia z uprowadzeniami. Myślę, że gdy spojrzymy wstecz na ten czas, przypiszemy go w dużej mierze do stanu psychicznego, jaki wywołały w nas ostatnie 2 lata ograniczeń (oprócz szaleństwa końca czasów).

Będę kontynuował przekazywanie informacji z pierwszej ręki, których jestem świadkiem i nic poza miłością nie życzę tym, którzy czują że chcą podążać za alternatywną narracją tworzoną w tej chwili.

Corey Goode

Wszystkie Aktualizacje:

Total Page Visits: 2027 - Today Page Visits: 4