Data publikacji: 23 grudnia 2022

Strona źródłowa: https://ascensionworks.tv/ 

Witajmy wszystkich czytelników i widzów Kosmicznego Ujawnienia. 

Odcinek 3 z serii „Wyjaśnienia aktualizacji Tajnych Programów Kosmicznych” nie został opublikowany ani na kanale Coreya SphereBeingAlliance (https://www.youtube.com/@SphereBeingAlliance/videos  ) ani nie został nam przesłany do tłumaczenia i z tego powodu rozumiemy, że Corey nie życzy sobie, by został upubliczniony. Przychylamy się do jego niemej prośby i poniżej przedstawiamy Wam recenzję z tego, co zostało tam omawiane, oraz podajemy odnośniki do artykułów, które opisują te zagadnienia. 

Musimy szczerze wyznać, że odcinek ten przekazuje makabryczne informacje odnośnie celu składania ofiar z ludzi, zachowania Reptylian i istot Wysokich Szarych oraz porusza temat błędnego koła inkarnacji na Ziemi. Lojalnie ostrzegamy Was, że materiały tutaj zawarte mogą być postrzegane przez ludzi jak scenariusz żywcem wzięty z horroru i dlatego też, nie oglądajcie, nie czytajcie ani nie odsłuchujcie ich, jeśli pragniecie pozostać w wysokich energiach Love & Light. 

Oryginalne filmy z Coreyem są dostępne na jego portalu https://ascensionworks.tv/ gdzie należy uiścić miesięczną opłatę subskrypcyjną w wysokości $84 na rok. Opłata ta może różnić się w zależności od subskrypcji. 

W części 3 wyjaśnień aktualizacji TPK Corey omawia podróż jaką odbył na Antarktydę, podczas której był świadkiem makabrycznych rzeczy. Wizyta w ogromnym reptyliańskim podziemnym mieście była traumatycznym wydarzeniem, a przetworzenie tych informacji zajęła mu trochę czasu. 

Corey był świadkiem manipulacji dotyczących naszego duchowego rozwoju, który jest blokowany przez istoty Wysokie Szare oraz Reptylian, przy pomocy urządzeń, które ściągają dusze gotowe do wzniesienia z powrotem „na ziemię”. Zgodnie z jego doniesieniami istnieją operatorzy, którzy na bieżąco monitorują ruchy poszczególnych dusz, a gdy któraś pragnie wyzwolić się z koła karmy, zostaje przechwycona i umieszczona w odpowiednim schowku technologicznym. 

Istnieje również metoda przechwytywania dusz po śmierci, które idą w stronę światła. Ponoć to też jest pułapka. 

W ten sposób Corey wyjaśnia połączenie świata duchowego ze światem kosmitów.

Kolejno Corey opisuje fakt, że duchy, demony, zjawy, istoty cienia czy piekło jest to wszytko wytworem naszej kolektywnej wyobraźni. Ponieważ uwierzyliśmy, że coś takiego istnieje, zamanifestowało się to, a obecnie jest to samo napędzająca się maszyna. Istoty zwane przez nas istotami cienia są sługusami Reptylian, którzy wysyłają ich do naszej rzeczywistości, by tworzyć chaos. Ze szczegółami na ten temat możecie zapoznać się w poniższych odnośnikach. 

Następnym ważnym wątkiem, który jest omawiany w tym odcinku jest inkarnacja istot pozaziemskich do naszych społeczeństw. Ponoć w podziemnym mieście na Antarktydzie istnieją dziesiątki tysięcy komór hibernacyjnych, w których przebywają ciała kosmitów, którzy właśnie przeżywają swoje życie na Ziemi. Tam czekają na zakończenie swojej inkarnacji. Zgodnie z doniesieniami płynącymi z różnych źródeł, takich miejsce jest tysiące. 

Kosmici wcielają się we wszystkie warstwy społeczne i obejmują decyzyjne stanowiska na naszej planecie. Polega to na manipulacji ludźmi w kierunku ich agendy, która polega na zbieraniu naszej energii – loosh, którą oni się żywią. Nie tylko nasza energia ich interesuje. Ponoć przetwarzają nasze ciała na pożywienie, tworząc z niego papkę.  Następnie jest ono wchłaniane do ich organizmów po nałożeniu na skórę. 

Ich manipulacja roztacza się na całą naszą ziemię i z tego powodu nasza sytuacja wygląda jak wygląda. 

Również religie są pomysłem kosmitów, którzy albo je tworzą, albo korumpują te istniejące, a następnie wykorzystują naiwność ludzi do swoich celów. Religie są tworzone po to by podporządkować sobie ludzkość. 

Corey opisuje również różnego typu kosmitów od Reptylian, przez wysokie Istoty Szare, a kończy na insektoidach. Ci ostatni są ponoć doskonałymi genetykami, którzy bawią się różnymi genami po to, by tworzyć nowe krzyżówki biologiczne. Rasy insektoidów nie są przedstawiane jako te negatywne. Są one wyposażone w inną konfigurację umysłów i z pewnością nie dysponują taką paletą emocji jak rodzaj ludzki. To pozwala im na logiczne ułożenie planu działania, do którego potrzebują nowych materiałów biologicznych. Geny ludzkie, należą do jednego z nich. Potrafią one dosłownie wyhodować statki kosmiczne, które tworzone są z różnych materiałów genetycznych i są odporne na ekstremalne warunki panujące w przestrzeni międzygwiezdnej. 

Bazy na Księżycu i w innych lokalizacjach są zakładane w przestrzeni międzywymiarowej i z tego powodu są one odporne na ataki naszej konwencjonalnej broni. Mogą być one widzialne przez nas, jednak nie projektują się w naszej rzeczywistości jako obiekty materialne. Corey przypomina, że Księżyc podzielony jest na strefy wpływów należących do różnych ras pozaziemskich. Wszystkie one posiadają swoje bazy podziemne, gdzie prowadzą swoje placówki dyplomatyczne. W niektórych przypadkach mieszczą się tam laboratoria, w których wykonuje się przeróżne eksperymenty naukowe, w większości genetyczne. 

Odcinek kończy się na opisie składania ofiar z ludzi w celu otworzenia portalu umożliwiającego fizycznie odwiedziny kosmitów miejscu, gdzie te ofiary są składane. Corey ponoć oglądał jedno z takich wydarzeń w czasie odbywania lotu do podziemnego miasta reptyliańskiego usytuowanego pod lodami Antarktydy. 

Podobne i inne informacje podawane przez Corey’a w tym odcinku opisane są w poniższych załącznikach. 

Pozdrawiamy Was i dziękujemy, że z nami jesteście. 

ODNOŚNIKI do omawianych tematów:

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/11/06/oficjalne-sprawozdanie-sojuszu-tpk-z-misji-zwiadowczej-z-baz-wysokich-szarych-oraz-blokada-ukladu-slonecznego-cz-3z-3/ 

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/11/03/oficjalne-sprawozdanie-sojuszu-tpk-z-misji-zwiadowczej-z-baz-grupy-oriona-zlokalizowanych-na-ksiezycu-marsie-i-antarktydzie-cz-2-z-3/ 

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/11/02/oficjalne-sprawozdanie-sojuszu-tpk-z-misji-zwiadowczej-z-baz-grupy-oriona-zlokalizowanych-na-ksiezycu-marsie-i-antarktydzie-cz-1-z-3/

Total Page Visits: 1249 - Today Page Visits: 7