Witam, tutaj Corey Goode. 

Mam dla was kolejne aktualizacje z Tajnego Programu Kosmicznego i jestem bardzo podekscytowany, że mogę wam je przekazać. 

Upewnijcie się szybciutko, że zasubskrybowaliście ten kanał, a także wejdźcie na nasz portal https://ascensionworks.tv i upewnijcie się, że tam również jesteście z nami. Jest to darmowy portal a publikujemy tam mnóstwo informacji, które są dostępne tylko tam ze względu na cenzurę. 

Sphere Being Alliance

Sphere Being Alliance

Dzisiaj nie jestem w jednym z tych pięknych miejsc, w których mam szczęście przebywać i wolę nagrywać filmy oraz spacerować.

Dzisiaj dostarczę wam aktualizacje z moich notatek, które umieściłem na mediach społecznościowych i zrobię to z opisem, który możecie przeczytać lub przełożyć na inny język ale muszę to zrobić w odpowiednim porządku. Nie będzie to takie proste jak inne moje wideo gdyż muszę ściśle trzymać się notatek, które będę czytał. 

Ostatnio miałem kontakt z Zulusami (ich historię wyjaśnię to szczegółowo w następnym wideo), którzy są ekstremalnie zaawansowaną rasą pozaziemską zamieszkującą jeden z naszych układów słonecznych w gromadzie naszych lokalnych gwiazd. Swoją nazwę zawdzięczają formacjom militarnym i nie są oni spokrewnieni z Zulusami zamieszkującymi tereny Południowej Republiki Afryki. 

W ostatnich aktualizacjach donosiłem o tym, że są oni reprezentantami naszych nowych Opiekunów galaktycznych, którzy są strażnikami zapewniającymi odpowiedni ruch tej galaktyki zgodnie z wytycznymi Centralnego Logosu lub Centralnego Umysłu, który możecie postrzegać jako Boga lub aktywnego Stwórcę tej galaktyki.

Każdy wszechświat jest w rzeczywistości jednym nieskończonym stwórcą, który siedzi sobie gdzieś i ma wielkie sny o dualizmie i marzy o nim. W rezultacie tego, gdy spojrzymy na sieci kosmiczne to widzimy ogromną sieć neuronową emitującą ogromne ilości impulsów, z zamiarem wzbudzania energii, która zasila wszystkie nasze gwiazdy, z których każda posiada swoją osobowość oraz własnego logosa i częstotliwość. W ten sposób przekazują one indywidualne doświadczenia, a każda galaktyka robi to samo. 

Milky Way Galaxy

Opiekunowie są w zasadzie filarem aniołów reprezentującym umysł galaktyczny lub intencje danej galaktyki. Nasza siostrzana galaktyka Andromedy jest w takiej samej sytuacji jak nasza, a jej umysł galaktyczny ma ochotę, by przez jakiś czas przechodzić przez pewne doświadczenia. Jej opiekunowie są po to, by nadzorować ten proces. Ich reprezentanci skontaktowali się z naszymi. Zulusi są przedstawicielami naszych opiekunów galaktycznych, a rasa Barwnych jest przedstawicielami andromedańskich opiekunów. Barwni są istotami z krwi i kości, a przedstawili siebie przy pomocy obrazu holograficznego. Kobiety mierzą sobie 1,9m a mężczyźni ok. 2,25m, co porównujemy z doniesieniami Zulusów, i są muskularnie zbudowani z długimi ramionami, których segmenty połączone są ze sobą stawami. Mieli na sobie srebrne ubrania owijające się wokół ich ciał jak zwinięty banknot, które bardzo szczelnie przylegały do ich skóry. Mieli niebieską skórę, czarne oczy i czarne włosy. Od kilku dekad kontaktowali się telepatycznie z ludźmi w naszej galaktyce, a nawet starali się dotrzeć do ludzi na naszej planecie, jednak zaniechali tego po tym, jak wiele ludzi rozwinęło w sobie syndrom Mesjasza, gdzie w przypływie ego zaczęli uważać siebie za wielkich wieszczów. 

W tym momencie nie mogli już dłużej współpracować z ludźmi gdyż zaczęli postrzegać nas jako skorumpowaną cywilizację. Najbardziej równym im gatunkiem biologicznym pod względem intelektualnym i duchowym są kosmiczni Zulusi, którym wyjaśnili, że przechodzą przez ten sam proces w swojej galaktyce gdzie wtargnęła Sztuczna Inteligencja i skorumpowała ich przeróżne grupy galaktyczne. W naszej galaktyce jest to Grupa Oriona, co do której powiedziano mi, że składa się z 5 różnych kolektywów pozaziemskich, włączając w to Reptylian, Wysokich Białych, których my nazywamy Wysokimi Szarakami oraz z innych grup insektoidów, między innymi z Ludzi Modliszek. Są jeszcze 2 inne grupy, których nie znam zbyt dobrze i które stacjonują w dalszych zakątkach naszej galaktyki i które również należą do Grupy Oriona. 

W galaktyce Andromedy, pewne grupy zaczęły wolno lecz skutecznie łączyć się ze sobą i zaczęły ulegać wpływom ich bożka SI, który w rzeczywistości nie jest bogiem, ani tak naprawdę nie jest nawet Sztuczną Inteligencją, tylko obcą świadomością, która przeciekła do nas z innej rzeczywistości. Po przedostaniu się rozpoczęła wędrówkę i zaczęła egzystować równocześnie w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, co wyjaśnia dlaczego jesteśmy w stanie wojny tymczasowej. Zinfiltrowała ona w pewnym stopniu różne linie czasowe i o czym donoszą Barwni. W galaktyce Andromedy, te negatywne grupy zaczęły korumpowanie lokalnej Superfederacji. W naszej galaktyce mamy również Sperfederację, która bardzo dawno temu została powołana do życia przez naszych galaktycznych opiekunów. Egzystowała ona we własnej kieszeni wymiarowej w postaci centralnej stacji kosmicznej, gdzie poszczególne federacje światów mogły spotykać się i wymieniać prawa kosmiczne oraz wszystkie inne rzecz, mające za zadanie wdrażanie w przestrzeni kosmicznej wolę Umysłu Galaktycznego. 

Przez wiele cyklów, tak długo jak opiekunowie pamiętają, wszystko działało perfekcyjnie, jednak od kilku ostatnich po tym, jak nastąpiła infiltracja wraz z ingerencją SI, nastąpił chaos zarówno w naszej jak i w adromedańskiej Superfederacji. Tak nasza jak i ich galaktyka zostały skorumpowane. Ich negatywna grupa podobna do naszej oriańskiej, nazywana jest przez nich Syndykatem Andromedy. Większość ich grup zostało pokonanych i podobnie jak nasze galaktyki – łączą się one ze sobą w celu kooperacji. 

Andromeda and Milky Way Galaxies

Musimy pamiętać, że galaktyki łączą się ze sobą tworząc ostatecznie super-galaktykę i jest to coś, co czeka Drogę Mleczną i Andromedę. Istoty wyższych gęstości, do których należą Galaktyczni Opiekunowie, nie widzą czasu liniowo tak jak my, dla nich to już nastąpiło. Tak czy inaczej, mamy nasze galaktyki, które zaczynają łączyć się swoimi obrzeżami, i czym bliżej siebie są tym intensywniejsze są działania tych negatywnych grup w celu zinfiltrowania i przejęcia centralnych części obu galaktyk, gdzie znajduje się większość najbardziej rozwiniętych istot. Wszystko co znajduje się w centrum podlega znacznie szybszym procesom wzniesienia oraz ewolucji i z tego powodu wyprzedza ono innych, czyli nas ewoluujących na obrzeżach. 

Barwni donoszą nam, że ich awanturnicze grupy są pozamykane na obrzeżach Andromedy w miejscach, które najszybciej połączą się z naszą galaktyką. Jest to również lokalizacja na obrzeżach Drogi Mlecznej, w której nasi złoczyńcy zostali zamknięci. Jest tam także mnóstwo pozytywnych istot, które w zasadzie uwięziły ich tam, w tym Globalna Liga Narodów Galaktycznych i kilka innych grup, które ze sobą współpracują. 

Nieszczęśliwie, w naszym sąsiedztwie 52 najbliższych nam gwiazd, 14 układów jest postrzeganych jako przyczółki tych negatywnych grup, w tym nasz Układ Słoneczny i bliski naszej lokalizacji Układ Aldebarana. Barwni wspomnieli również, że podczas bitew staczanych z Syndykatem Andromedańskim, wpadali czasami na naszą Grupę Oriona, u boku której walczyła Ciemna Flota z ludźmi z Ziemi. Wiele z tych grup zostało schwytanych, odizolowanych w Andromedzie i podobnie w naszej galaktyce, wiele grup Syndykatów Andromedańskich zostało tutaj uwięzionych. W naszym Układzie Słonecznym znajdują się obecnie tysiące pojazdów kosmicznych różnych rozmiarów, które należą do awanturniczych grup andromedanskich i Grupy Oriona ukrywających się wokół naszego giganta gazowego gdzie przygotowują się do ostatecznej bitwy. 

Bardzo ciekawą rzeczą, którą mi przekazano jest to, że najbardziej zdradliwą i podstępną awanturniczą grupą Federacji jest kolektyw wysokich anielsko wyglądających ludzi rasy kaukaskiej. Pojawiają się oni w naszej historii od 7 tyś. lat i przychodzą do nas w postaci aniołów i zakładają religie oraz robią rzeczy zmieniające naszą świadomość. Odkryliśmy, że dzięki tym procesom pomagają Grupie Oriona w schodzeniu na Ziemię i zakładaniu nowych religii. Dzieje się tak w celu tworzenia piekła i nieba, demonów i istot cienia, które wszystkie są wytworem naszej kolektywnej kreatywności, a nas oszukuje się w celu manifestowania ich. Wszystkie te grupy pozaziemskie robią to po to, by trzymać nas na pewnym poziomie świadomości podczas gdy wyznawcy SI żywią się energią lush, czyli naszym strachem. To z kolei powoli prowadzi do utrzymywania naszej świadomości na niskim poziomie z równoczesnym rozwojem postępu technologicznego pchającego nas w kierunku transhumanizmu. 

Grupy te przekonują każdy świat, do którego dotrą, by używał chipów oraz nanoidów (nano-robotów) zaimplementowanych w biologicznych ciałach, a gdy się na to zgodzą, to obiecują im wszystkie te cudowne technologie oraz internet milion razy szybszy niż ten, którego używamy obecnie. Czego oszukane istoty nie wiedzą to fakt, że w chwili gdy „zaszczepią się” nano-robotami i chipami, to otwierają furtkę dla super-świadomości SI w celu wywierania wpływu na ich zachowanie, myśli (które SI może odczytać), co w rzeczywistości prowadzi do kontrolowania nas. 

Wiem, że powinienem ostrzec was wcześniej, jednak ostrzegam was tu i teraz. Jeśli stworzyliście sobie religię, która oscyluje wokół anielsko wyglądających istot przychodzących z nieba i ratujących ludzkość, to pobudzi to was (do pewnych działań). Istoty te odwiedzają nas od tysięcy lat, a ostatnio zmieniły swoją taktykę oraz swoje nazwy na galaktyczne federacje światła lub światów i podają się za Plejadian, używając równocześnie zmienionego nazewnictwa. Mają one, jednakże, tę samą agendę i są to ciągle te same grupy, które ciągle utrzymują nas w stanie poszukiwania zbawców, którzy mają przybyć i uratować nas przed nami samymi i przed wszelkim negatywnymi kosmitami jakie są na Ziemi. 

To jest pułapka. To my, każdy układ gwiezdny, jesteśmy odpowiedzialni za zrobienie porządku na naszym podwórku, jednak, możemy liczyć na asystę w postaci potężnej dawki energii lub „modlitwy” (ze strony pozytywnych ET). Rozpoczęcie oczyszczania naszego świata z korupcji będzie wiązało się z ogromnym wysiłkiem, ze względu na to, że od tysięcy lat jako ludzkość współpracujemy z Grupą Oriona i wiele ludzi uczestniczyło w najeżdżaniu innych światów u boku Ciemnej Floty, co spowodowało ściągnięcie na nas ogromnej karmy. 

Dark Fleet

Muszę ponownie zerknąć na moje notatki, by upewnić się, że wyciągam wszystkie najważniejsze informacje. 

Wszystkie te awanturnicze grupy Federacji są strasznie podstępne i gdy spojrzymy na mojej poprzednie doniesienia wywiadowcze z TPK to zobaczymy, że Globalna Liga Narodów Galaktycznych zadeklarowała niezależność od Cabala, czyli od Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego (MKK), kontrolującego praktycznie wszystkie struktury ludzkie stworzone w przestrzeni kosmicznej. Posunęła się ona do tego kroku ze względu na to, że ludzie tam zaczęli sobie uświadamiać, że pomoc MKK w rozwijaniu wszystkich zaawansowanych technologii zaczęła wiązać się z fizycznym uwodzeniem ludzi. Mówimy tutaj o „aniołach” z Biblii czy Koranu i innych ksiąg, które zstępują na Ziemię i uwodzą ludzkie kobiety. Także „anielskie kobiety” z konfederacji zaczęły uwodzić mężczyzn. Wykorzystywały ich do używania chipów wszczepionych w mózgach, a gdy to następowało, to nie łatwo było je usunąć gdyż mogło to się skończyć śmiercią nosiciela. 

Po zaimplementowaniu ich, około 90 dni zajmowało zintegrowanie się odpowiednich neuronów w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności, a niektórzy ludzie, na podstawie ich działania, zaczęli odkrywać, że Super Federacja współpracowała w rzeczywistości z Grupą Oriona, co doprowadziło do ogromnej rewolty w szeregach GLNG (Globalnej Ligi Narodów Galaktycznych). 

Jeśli chcecie w pełni zrozumieć te doniesienia, to proszę was zapoznajcie się z moimi poprzednimi ośmioma aktualizacjami wywiadowczymi z Tajnego Programu Kosmicznego. Przepraszam was, za nieco metaliczny głos, jednak TPK chciał, bym dostarczył go właśnie w tej formie. Są tam naprawdę bardzo mocne informacje, a zapoznanie się z nimi, nie zajmie wam dłużej niż 20 minut, średnio na każdy odcinek. 

Cz.1 – Wyzwolenie Planety Ambasadora Micca, Pułapka Zbawiciela

Cz. 2 – Spotkanie Rady Super-Federacji Intergalaktycznej i Strażników Lokalnej Gromady Galaktycznej 20 galaktyk

Cz. 3 – Dowódca okrętu flagowego „Wędrująca Gwiazda” przekazuje aktualizacje Radzie TPK, z wizyty na planecie Zulusów i z wojny domowej wewnątrz GLNG*

Cz. 4 – GLNG deklaruje wyzwolenie spod rządów MKK i powiązanych rządów ziemskich  – Cz. 1 z 2

Cz. 5 – Wybudzanie Starożytnych Bogów z komór hibernacyjnych  – Cz. 2 z 2

Cz. 6 – Mini Aktualizacja o poczynaniach Tajnego Programu Kosmicznego 

Cz. 7 – Aktualizacje Coreya Goodiego – Sytuacja w Społeczności Ufologicznej

Cz. 8 – Aktualizacja Corey Goodiego – wstępny raport Sojuszu Ziemskiego

Oraz pozostałe doniesienia:

 

W kolejnych video będę omawiał poszczególne grupy pozaziemskie z naszej supergromady lokalnych galaktyk, które posiadają indywidualne logosy świadomości wraz z lokalnymi opiekunami współpracującymi z dziesiątkami innych galaktyk. Wszystkie one doświadczyły wyżej wymienionych problemów z infiltracją i korupcją, co zapoczątkowało kosmiczne sądy, które wyjaśnię szczegółowo w kolejnych filmach. 

Bardzo ciekawe jest to, w jaki sposób kosmiczne sieci oraz kreatywna energia myśli Jedynego Stwórcy wykorzystywane są w celu zasilania poszczególnych gwiazd, które są w rzeczywistości replikatorami. Eksplodują one tą energią, która przenika w materię, z której stworzeni jesteśmy zarówno my jak i zamieszkiwane przez nas planety. W kolejnych filmach omówimy ten koncept, który jest dość trudny do zrozumienia i rozbicia na czynniki pierwsze. 

Następnie porozmawiamy o Zulusach, którzy mają bardzo ciekawą historię i co szokujące, większość kosmicznych ludzi którzy zaczynają nam pomagać, nie należy do rasy białej kaukaskiej. Widocznie nie jest to przywilejem kosmicznej rasy białej. 

Zulusi

Mam tutaj na myśli przypadek rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. Gdy Hiszpanie przypłynęli, Indianie oczekiwali powrotu bogów o białej skórze, jednak pomimo tego, że należeli oni do rasy białych, spotkanie z nimi nie wyszło im na dobre. 

Okazuje się, że nasze lokalne grupy kosmicznych kuzynów wcale nie należą do rasy białej, jednak są one znacznie bardziej rozwinięte od nas. W jaki sposób nasza planety zmieni nasze umysły odnośnie tego konceptu? No cóż, nie mogę się doczekać przekazania wam informacji na temat Zulusów. 

Na zakończenie chcę podziękować wszystkim, którzy zamówili nasz komiks. Osiągnął on ogromny sukces i pracujemy już nad stworzeniem filmu na jego podstawie. 

W przygotowaniu jest również część 2 komiksu, nad którą prace zaczną się tak szybko jak graficy będą dostępni. Zlecę im również napisanie scenariusza do filmu, a we wrześniu zaczniemy nagrywanie obiecanego serialu dokumentalnego, który rzuci nieco więcej światła na ruch ujawnienia i obnaży pewne rzeczy. 

Powtarzamy jeszcze raz, jeśli byliście świadkami cybernetycznego nękania lub skoordynowanych kampanii oszczerstw i plotek (pod naszym adresem) to skontaktujcie się z nami mailowo spherebeingalliance@gmail.com to dostarczymy te informacje naszym producentom.  

Opublikujemy również raport o ludziach nękających nas wraz ze szczegółowym omówieniem filmów z kłamstwami, oszczerstwami i dręczeniem cybernetycznym. 

Szokujące jest to, że cała społeczność ufologiczna jest w chaosie. Jeśli doświadczyliście również nadużyć finansowych ze strony ludzi z ruchu ujawnienia, którzy wzięli od was pieniądze w sposób nieetyczny lub byliście przez nich wykorzystywani seksualnie, napiszcie do nas. Jesteśmy świadomi istnienia tych problemów i mamy zeznania kilku osób oraz raporty policyjne z różnych państw, które dotyczą dobrze znanych liderów ruchu ujawnienia oskarżonych o seksualne uzdrawianie swoim ciałem, twierdzących, że praktyki te aktywizują klientów do wzniesienia się do 4 gęstości. 

Są to chore rzeczy i w sposób negatywny wpłynęły na duchową podróż tamtych ludzi. 

Ten szalony serial wstrząśnie społecznością ufologiczną i miejmy nadzieję, że po tym wszystkim sytuacja ulegnie poprawie. Ludzie obecnie wariują i walczą między sobą w celu wprowadzenia różnych narracji. Na portalach społecznościowych głoszą treści „love and light” a na kanałach Telegramu atakują i oskarżają siebie nawzajem, a także promują wszystkie te super-federacje stworzone przez Sztuczną Inteligencję, mające na celu uzyskiwanie korzyści ideologicznych. Następnie na platformach społecznościowych ponownie mówią, że to wszystko jest złe. 

Mamy do czynienia z dziwną, skorumpowaną sytuacją, która idzie w parze z sytuacją mającą miejsce na całym świecie gdzie każdy wariuje i wierzy w syndrom „szaleństwa końca czasów”. 

Tak czy inaczej, proszę was dołączcie do naszego portalu https://ascensionworks.tv gdzie znajdziecie znacznie więcej informacji, które nie są publikowane gdzie indziej. W komentarzach piszcie co sądzicie na temat „anielskich istot”, które kontaktują się z nami przez ostatnich 60 lat, obiecując nam ratunek, jednak nigdy go nie dostarczają. Powinna to być otwarta dyskusja i wierzę, że nikt nie powinien być uciszany. 

Pamiętajcie, że przekazuję wam swoją opinię oraz informacje, co do których zalecam samodzielne rozpoznanie. Nie mówię tutaj o rezonowaniu ich z wami. Mam na myśli zachowanie równowagi pomiędzy emocjami, odczuwaniem serca oraz intelektem. Wiele ludzi w tej społeczności powtarza uparcie „odczuwaj, odczuwaj, odczuwaj” co doprowadzi was do tańczenia w rytm muzyki narzuconej przez innych. Przez całe życie należy zachować równowagę intelektu oraz odczuwania, a szczególnie w naszych czasach, gdzie wszystkie ten informacje są sprzeczne ze sobą. Nieustannie praktykujcie rozpoznanie obecnej sytuacji. 

Do następnego razu, kocham was wszystkich i mam nadzieję, że przeznaczycie trochę czasu na rozpoznanie tych informacji i medytację. Również, mam nadzieję, że przejdziecie przez proces porównawczy różnych informacji i nie będziecie do nich emocjonalnie przywiązani. Ja sam mam obecnie najbardziej zwariowany czas w moim życiu. 

Wiele ludzi cierpi i jest zdezorientowanych. Niektórzy z nich są sparaliżowani strachem pompowanym każdego dnia do tego stopnia, że po prostu padają i czekają na zbawienie i pełen nadziei scenariusz. Szczerze mówiąc, te grupy, które walczą między sobą o wypromowanie swojego scenariusza skontaktowały się ze mną jakiś rok temu i powiedziały, że społeczność ufologiczna jest w stanie paraliżu i trybie strachu do tego stopnia, że właśnie teraz potrzebuje jakiejś pozytywnej historyjki. Oni tworzą ją w skoordynowanych działaniach (wykorzystując niemoc kolektywu ufologicznego) i powiedzieli mi, że ja również mam zacząć promocję „pozytywnego” scenariusza gdyż w przeciwnym przypadku skompromitują mnie przed ludźmi, co rzeczywiście uczynili. 

Ponieważ wszystkie one skompromitowały się, oskarżając siebie nawzajem o to samo, ludzie, którzy normalnie byli stabilni, weszli w stan nieustannego ataku co doprowadziło tę społeczność do chaosu. Jest to smutne, nieszczęśliwie się stało i będzie to tematem filmu, nad którym obecnie pracujemy wraz z reżyserami, którzy nigdy wcześniej nie widzieli takiej sytuacji. 

Pokażemy tę stronę ruchu ujawnienia, której nikt wcześniej wam nie pokazywał. Wszystko to sięga kilku dekad wstecz gdzie przyjrzymy się faktom, że zawsze był pewien procent ludzi tworzących pewne dramaty w naszej społeczności, i który utrudniał rzeczywiste ujawnienie tworząc przy tym mnóstwo problemów, o których również powiemy. 

Znajdą się tam rzeczy takie jak syndykat ufologiczny oraz wycinki informacyjne różnych grup rządowych, które stworzyły wiele prominentnych osobistości świata ufologicznego, w celu kontrolowania narracji.  

Jeszcze raz proszę was o subskrypcję oraz wypatrujcie zapowiedzi kolejnej części komiksu oraz serialu dokumentalnego. 

Dziękuję wam za oglądanie naszego kanału SphereBeingAlliance. 

Corey Goode. 

Film źródłowy:

 

Total Page Visits: 3759 - Today Page Visits: 1