Zapraszamy Was na kolejne aktualizacje od Corey Goodea, który tym razem przekazuje nam prawdziwą bombę informacyjną. Rozłam w społeczności ufologicznej na pewno Was nie dziwi, ale na pewno zdziwi Was zakres tego zjawiska. Poniższy tekst jest tłumaczeniem niemalże słowo w słowo wypowiedzi Coreya, która została umieszczona na YT w formie filmu. Na końcu artykułu jest podany odnośnik do filmu dla tych, którzy woleliby posłuchać jego doniesień w oryginale. 

Niecierpliwie czekamy na raport właściwy od Coreya i Sojuszu Ziemskiego, a tymczasem zapoznajcie się z ostatnimi doniesieniami. 

Pozdrawiamy Was, 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

Zaczynamy. Szybkie, krótkie wideo z aktualizacjami, których dostaję ostatnio bardzo dużo. Rozmawiam z ludźmi z Sojuszu Ziemskiego, którzy nagle ponownie zaczęli się ze mną kontaktować zaraz po tym, jak wysadzono w powietrze kamienne tablice w Georgii. Były prezydent Japonii został zamordowany. Powiedziano mi, że po cichu nastąpiło wiele rezygnacji oraz wiele innych osobliwych rzeczy. 

Obecnie ma miejsce kolejna wojna światowa pomiędzy Zachodem a nowym Sojuszem BRICS, który stworzył własny system finansowy, który – z tego co słyszę – prawdodpobnie doprowadzi do upadku ten zachodni.  

Miałem niesamowity kontakt ze starszyzną Zulusów i zaskakuje ilość informacji jaką się ze mną podzielili. Zaczęli ściągać jedną warstwę rzeczywistości po drugiej i to takie, o których egzystencji nie miałem pojęcia. Zagłębili się w szczegóły odnośnie tego w jaki sposób pewne negatywne istoty z piątej gęstości przybyły na naszą planetę i rozpoczęły oszukiwanie nas tak, byśmy używali naszej kolektywnej świadomości w celu kreowania różnych religii, piekła oraz pochodzących stamtąd istot cienia lub demonów. Wyjaśnili mi nawet w jaki sposób natura tworzy inteligentne i świadome istoty, które my nazywamy elementalami. 

Ciągle nie mogę się otrząsnąć po tych wszystkich wiadomościach.  Nadal staram się je przetworzyć. Jest to niesamowite. Nigdy bym nie zgadł, że istoty pozaziemskie, duchy, demony i wszystkie te byty z mojego dzieciństwa są ze sobą powiązane. Nadwyręża to moją wyobraźnię. Kosmici i duchowe królestwo w dziwny sposób łączą się ze sobą, więc powinniście zapoznać się z moimi poprzednimi aktualizacjami, w których mówię o Reptylianach, Istotach Szarych oraz o odkryciu faktu, że działają one wraz z tymi dziwnymi demonicznymi istotami oraz elementalami. 

 

Jest to zakręcone, lecz przekazali mi informacje, które rozpowszechnię. Słyszałem od Sojuszu Tajnych Programów Kosmicznych (TPK), że Globalna Liga Narodów Galaktycznych oddzieliła się od kontrolującego wszystko Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego i ogłosiła swoją niepodległość. Istnieją setki kolonii oraz baz w większości usytuowane na obrzeżach naszej galaktyki, które należą do tej grupy. Głównie znajdują się one na granicy z galaktyką Andromedy.

Ostatnio bardzo często kontaktujemy się z przewodnikami z Andromedy, którzy w swojej galaktyce przechodzili przez podobne doświadczenia przez które my tutaj w naszej lokalnej gromadzie galaktyk. Dziesiątki galaktyk znajdujących się w niej posiada praktycznie taką samą strukturę jak nasza. Mają tam super federację, która podlega galaktycznym przewodnikom, z którymi prawie nigdy się nie kontaktują, jednak opiekunowie doglądają i monitorują wszystkie rzeczy. Rozprzestrzeniająca się po dziesiątkach galaktyk Sztuczna Inteligencja zaczyna być poważnym zagrożeniem, a galaktyka Andromedy, niemalże całkowicie wykorzeniła wszystkie jej elementy. Nie mają oni Istot Szarych lub Reptylian dokładnie takich jak my, którzy przysparzają nam mnóstwo problemów więc jest to bardzo skomplikowane. 

Międzygalaktyczne sądy rozpoczęły się. Rasa Pre-Adamowa, która kiedyś znajdowała się na Antarktydzie została zabrana przez te grupy wraz z milionami innych negatywnych kolektywów, które obecnie przechodzą przez rozprawy sądowe. 

Pokazano mi w jaki sposób to się odbywa i ujmę to w obszerniejszym raporcie wraz ze wszystkimi szczegółami. Ogólnie, istnieje gigantyczny sąd galaktyczny, który rozpoczyna się w każdej galaktyce osobno, a następnie przechodzi do kolejnej i kolejnej aż w końcu dotrze do naszej. 

W naszej galaktyce Super Federacja została rozwiązana gdyż była całkowicie skorumpowana przez Grupę Oriona. Stworzyło to ogromny bałagan, gdyż Federacja powinna monitorować i pomagać nam w naszej genetycznej i duchowej ewolucji, a także pilnować przestrzegania praw kosmicznych pomiędzy grupami, które ze sobą handlują. Teoretycznie powinni to robić ale szczegóły na ten temat przekażę w raporcie pt. „Rozgrywka Końcowa”. Bądźcie na to gotowi, gdyż będą to ogromne aktualizacje. 

Obejmą one wszystkie te zwariowane rzeczy, które wydarzyły się w Sojuszu Ziemskim oraz to w jaki sposób praktycznie rozpadł się on. Teraz ponownie się zbierają, a ja muszę być bardzo ostrożny z tymi informacjami. Wiele z nich umieszczę na swoim portalu ascensionworks.tv tak, by nie zostały one ocenzurowane. Jest tam tak wiele rzeczy, że mam ponad 2 strony do omówienia wszystkiego co chcę umieścić w tym wideo. 

Omówimy wszystko jak np. fakt, że to co masz we wnętrzu projektujesz na zewnątrz. Wariactwo, szaleństwo wraz ze wszystkimi tymi kosmicznymi rzeczami, które opisałem. Obecnie doświadczamy najbardziej zwariowanej wojny na naszej planecie. 

Będziemy również omawiali to co się obecnie dzieje w społeczności ufologicznej gdzie zobaczycie, że nie tylko Sojusz Ziemski poniósł porażkę i upadł – jedność w kolektywie ufologicznym również. Chcemy ujawnić całkowity jego upadek ze względu na korupcję i charaktery osób tam działających. Jestem prowadzony w kierunku stworzenia serii filmów dokumentalnych, które znajdą się na większych platformach internetowych. 

Omówimy tam korupcję oraz dzikie szaleństwo, które toczy ruch ufologiczny oraz społeczności duchowe. Jest to chore i głupie, a w niektórych przypadkach jest to wręcz czystą perwersją, że ludzie nazywający siebie duchowymi i lightworkerami, też tam są. 

Mówiąc to, mam na myśli, że są tam po to, by doprowadzić do ujawnienia, jednak w rzeczywistości okazuje się, że wcale tego nie robią. Nie jest to do końca ich wina gdyż ruch ujawnienia został zapoczątkowany przez wtyczki Rockefellerów, które stały się najbardziej wpływowymi ludźmi w społeczności ufologicznej, którzy kontrolują kto dochodzi do głosu na poszczególnych konferencjach. Wszystko to jest zepsute aż do kości, jest to naprawdę zdradzieckie. 

W latach 70 społeczność ta składała się z cudownych ludzi, którzy dążyli do ujawnienia i chcieli miłości i światła dla całej planety. Zostali oni zinfiltrowani poprzez kłótnie wewnętrzne. Zostali zmuszeni do podejmowania decyzji o tym, że zasługują na swoją prawdę i w tym przypadku powinno to się odbywać w taki, a w tamtym przypadku w inny sposób. Wiem, że nie przedstawiam tego zbyt precyzyjnie, ale mam na myśli to, że pewni ludzie zgłaszają się na ochotnika do podjęcia misji, jednak gdy widzą pieniądze przekazywane z rąk do rąk lub zdobędą uwagę publiczności to nagle pragną tylko ich. Jeśli nie dasz im tego co budowali przez całe lata, swojej własnej prawdy, to z wojowników miłości przeistaczają się w niszczycielską siłę, która zniszczy cię i ludzi, którzy nie dostarczyli im tego, co myślą, że im się należy. Wyleją na ciebie cały swój gniew i nienawiść, która noszą w sobie do każdego na tej planecie, kto ich kiedyś skrzywdził. Aż tak perfidne to jest.

Widzimy również tysiące innych ludzi, którzy myślą, że to co robią jest ok, jednak minęli się z prawdą taką, że cały ten ruch ujawnienia od samego początku był jedną wielką farsą i został postawiony na fałszywych fundamentach mających na celu kontrolowanie go. 

Chcę tutaj powiedzieć, że musimy znaleźć sposób na przejęcie ruchu ujawnienia oraz naprowadzenie go na te idee, na których koncentrowali się jego współtwórcy zamiast na ludziach opowiadających te wszystkie larpowskie (LARP – live actor role playing – odgrywający na żywo rolę aktor) historie galaktyczne.  Kontrolują oni narrację wydarzeń w przestrzeni kosmicznej, nie na podstawie informacji wywiadowczych, a w oparciu o ich osobiste odczucia i tego co z nimi rezonuje. 

Nie chcę, by to całe zło było prawdą więc stworzę własną rzeczywistość gdzie zostało ono pokonane i usunięte z Ziemi, a jeśli będę w to mocno wierzyć, to stanie się to prawdą. 

TO NIE JEST UJAWNIENIE. To zdecydowanie nie jest ujawnienie. 

Odbyłem bardzo wiele rozmów z Grupą Anshar i Zulusami na temat tych społeczności. Cały czas mi mówili, że coś takiego się wydarzy. Mówili, że Sojusz nie odniesie sukcesu. Bardzo wyraźnie powiedzieli, że zrobili co mogli, a teraz przyszła nasza kolej, by podjąć się tego zadania, do którego milcząco zobowiązaliśmy się wchodząc w tą rzeczywistość, co wiąże się z ogromną karmą. Władze, które przemijają sprawiają mnóstwo problemów na innych planetach, nie tylko na naszej. Pozwalaliśmy im na to przez bardzo długi czas. 

Tak naprawdę jest to wszystko co dla was mam na chwilę obecną. Mam dla was niesamowite aktualizacje, które nie zostały przekazane jeszcze przez nikogo innego. Nasza kolektywna świadomość jeszcze o nich nie słyszała, ale przyszedł czas by stały się one częścią naszej świadomości bez względu na to czy w nie wierzycie czy nie i czy chcielibyście raczej słuchać innej narracji o tym, że źli ludzie zostali już pokonani i zmuszeni do opuszczenia naszego Układu Słonecznego. Jeśli tak, zróbcie to. 

Jeśli jednak jesteście gotowi, by zakasać rękawy i wziąć się do pracy w celu stworzenia rozwiązania, a nie tylko być marzycielami wierzącymi w to, że to już się zamanifestowało, to wychodźcie na zewnątrz i rozpocznijcie swoją misję właśnie teraz i nie pozwólcie nikomu odwieść się od celu. Nie pozwólcie również sobie na podejmowanie decyzji powodowanych strachem gdyż jest to coś, co obecnie ma miejsce w społecznościach ludzkich, włączając w to kolektyw Sojuszu, który upadł pod wpływem strachu. 

Tak działa strach, a wszystkie wspólnoty mają swoje problemy. Gdy uderzyła pandemia i wszyscy byliśmy pozamykani, cały ten strach były pompowany we wszystkie społeczeństwa, co doprowadziło do oczywistych zmian. Ludzie zaczęli powracać do korzeni swoich religii, a niektórzy się wycofali przez te wszystkie wariactwa oraz wewnętrzne potyczki. Inni natomiast ujawnili swój entuzjazm LARPów i wykorzystali sytuację wysuwając te wszystkie niepoważne narracje. 

Awanturnicza Galaktyczna Federacja, kontaktem z którą tak wielu jest podekscytowanych, została po prostu wyrzucona z Andromedy.

Federacja ta zwalczała negatywne frakcje w naszej galaktyce i  posiada swoje placówki na planecie Wenus.

Spójrzmy i oceńmy czy ta historia nie brzmi znajomo? Mamy tutaj anielskie istoty z Wenus, które schodzą na Ziemię i wchodzą w romanse ze sprawiedliwymi kobietami. 

Mamy tutaj do czynienia z historią o upadłych aniołach, która powtarza się we wszystkich naszych starych religiach, a obecnie również i w naszych współczesnych czasach. Ludzie uważają, że jest to dobre i ekscytujące. Ludzkość ma do przebycia bardzo długą drogę. Dla mnie jest to przerażające, że ci kosmici mają taką moc. 

Teraz przechodzę do pewnych szczegółów. Zmierzam do tego, że Grupa Oriona została zagoniona z powrotem do niektórych ze swoich twierdz-układów słonecznych, w tym do naszego.  „Okopali się” tutaj i są gotowi do wali z wrogiem zewnętrznym, jednak obecnie muszą walczyć również wewnątrz naszego układu słonecznego z nami. Jeśli chcemy osiągnąć korzystną i pozytywną dla nas rzeczywistość to musimy powstać i walczyć o naszą wolność i stać się częścią rozwiązania,

Przygotujcie się na raport „Rozgrywki Końcowej” gdyż będzie on niesamowity. 

Dzisiaj chciałem tyko nagrać szybkie krótkie wideo, by przygotować was na te oszałamiające informacje wywiadowcze, które napływają do nas z poziomu kosmicznego. 

Docierają do mnie również niesamowite informacje od Sojuszu Ziemskiego. Jesteśmy w stanie wojny, która jest całkiem inna niż te, których doświadczaliśmy poprzednio, a masy ludzi wcale w niej nie uczestniczą ponieważ wyprano im mózgi i wpędzono w strach i chaos. 

Np. na Sri Lance ludzie szturmują budynki rządowe, ze względu na tyranię, jednak nie dzieje się to na skalę globalną. Gdy to nastąpi i gdy wszyscy powstaniemy i przestaniemy partycypować w tej iluzji-więzieniu stworzonym specjalnie dla nas, dopiero wtedy zaczniemy tworzyć pozytywną i korzystną dla nas linię czasową. 

Dla tych wszystkich, którzy czekają na bogów i kosmitów, którzy mają zstąpić z nieba i usunąć wszystkich złych ludzi, mam wiadomość: przykro mi, ale jest to praca, którą sami musimy zrobić. 

W ostateczności nam pomogą, ale my sami musimy najpierw wykonać naszą pracę. 

To my ich początkowo zaprosiliśmy tutaj. Przecież nie przyszli oni sami i nie zaczęli od razu zabijać nas i prowokować do wojen, by przejąć naszą planetę. Przybyli tutaj i w sposób podstępny przekonali nas do tego, byśmy oddali im swoją władzę i kontrolę naszej kolektywnej kreatywności i od tamtej pory używają tej mocy, by nas zniewalać. Pompują w nas strach, by żywić się energią lush i używają naszej kolektywnej kreatywności przeciwko nam w celu tworzenia naszej rzeczywistości. Cały ten matrix jest wewnątrz naszych umysłów czyli masowej świadomości i jest to zadziwiające oraz przerażające. Na podstawie tych wszystkich szczegółowych doświadczeń zaczynamy rozumieć jak wielką moc posiada nasza kolektywna kreatywność, która została oszukana do tworzenie demonów i diabła. Zostaliśmy nawet oszukani w celu tworzenia egregorów, w których obecnie przebywają pewne rasy pozaziemskie, a które wcześniej nie istniały. To nasza masowa świadomość stworzyła to wszystko ze względu na to, że niektóre negatywne grupy potrzebowały sojuszników. 

Niezliczone cywilizacje pozaziemskie również przechodziły przez taki proces i wiele z nich osiągnęło sukces, jak i my możemy tego dokonać. Jednak musimy przygotować się – raport „Rozgrywka końcowa” nadchodzi i będzie niesamowity. Nie mogę się doczekać chwili, w której przejdziemy przez te wszystkie doniesienia. Teraz jest czas, by przygotować się i by wziąć odpowiedzialność za nasz wkład w rozwiązanie tych problemów, a w ostateczności na przejęcie z powrotem potęgi naszej kolektywnej kreatywności. Gdy tego dokonamy, będziemy gotowi do przejścia na kolejny etap, jednak zanim to nastąpi to piekło, które sami stworzyliśmy nadal będzie trwało. Naprawdę nie mogę się doczekać dostarczenia wam pełnego sprawozdania. 

Obecnie, przez kilka tygodni, będziemy przebywali w kilku domkach kempingowych w górach na terenach, które uwielbiamy. Przyjechaliśmy tutaj, by uciec przed falą upałów panujących w Boulder w Kolorado i w większej części Ameryki. Mamy nadzieję na dokarmienie naszych zmysłów oraz naszych dusz pięknem natury, gdyż niebawem naprawdę przyjdzie czas na ciężką pracę. 

Dobra, kończymy. Przygotujcie się na sprawozdanie „Rozgrywki końcowej” Tajnego Programu Kosmicznego. Nie będzie to ostatni raport, ale będzie na pewno grą końcową, której wszyscy jesteśmy częścią. 

Jeśli będzie w stanie przetworzyć wszystkie doniesienia wywiadowcze to być może zdołacie również spojrzeć inaczej na naszą rzeczywistość i dacie radę odgonić od siebie strach. Prawdopodobnie będziecie mogli umożliwić sobie zrozumienie tego, że będziemy mogli ukształtować lub stworzyć na nowo cokolwiek zechcemy, jeśli się zjednoczymy. 

Musimy odpuścić sobie wszystkie taktyki dzielenia nas, które były wykorzystywane przeciwko nam i odciągały nas od koncentrowania się na naszej kreatywnej świadomości po to, by manifestować coś, czego pragniemy. 

Jest to raport wstępny, ale upakowałem w nim dość sporo informacji. Proszę was, dzielcie się tymi wiadomościami z innymi i bądźcie przygotowani na niesamowite aktualizacje, które nagram w ciągu następnych kilku dni. To zależy z kolei od mojego sprzętu gdyż ostatnio doświadczałem problemów z jego działaniem. 

Na razie to wszystko, przygotujcie się, rozgrywka końcowa wisi nad nami. 

Corey Goode.  

FILM ŹRÓDŁOWY:

  

Total Page Visits: 2422 - Today Page Visits: 1