Zapraszamy Was na streszczenie webinaru dr Salli z 2 lipca 2022 roku. 

Dr Salla rozpoczyna swój webinar od przytoczenia przepowiedni wielu ludzi, którzy od lat 70 aż do 2012 roku przewidywali, że wszystko co się będzie działo jest bezprecedensowe w historii naszej cywilizacji. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko jest stracone, ciemność opanowuje naszą rzeczywistość, a depresyjne informacje nie wróżą dobrze na przyszłość. Wydaje się, że sprawy nie ruszają się do przodu ani o krok, jednak zgodnie z poprzednimi webinarami dr Salli, najwięcej działań odbywa się za kulisami. 

Webinar ten omawia sprawy:

 1. Zaangażowania pewnych grup w potyczki ze sobą (Ruch ‘Q’ kontra Deep State),
 2. Podróży w czasie, technologii jakie są w tym celu wykorzystywane oraz ich rozwój, 
 3. Osoby potwierdzające projektów rozwijających podróże w czasie i przestrzeni. 

Obecnie jesteśmy w środku procesu dołączania do społeczności galaktycznych. Ciemne siły manipulowały nas przez bardzo długi czas, a coraz to nowe wydarzenia mają za zadanie wybudzenie nas ze snu i podjęcie działań, które pozwolą nam doścignąć kosmiczne społeczności. 

Nieocenioną osobą mającą wpływ na podróże w czasie jest Nikola Tesla. Opracowane przez niego cewki wykorzystywane są w wielu urządzeniach, o czym mówi również Radu Cinamar w swoich książkach. Cewki te mają właściwości zakrzywiania oraz rozwarstwiania tekstury czasoprzestrzennej co umożliwia przenikanie do innych punktów czasowych.Działają one pod wpływem przepuszczania przez nie ogromnych napięć, które tworzą anomalie czasoprzestrzenne.

Tesla twierdził, że przy pomocy swoich urządzeń widzi przyszłość, teraźniejszość oraz przeszłość w jednym czasie, bez rozgraniczenia na poszczególne punkty czasowe. To zjawisko zostało wykorzystane w budowie urządzeń służących do podróży w czasie. 

W 1910 r. Albert Einstein wraz z Arnoldem Sommerfieldem przeprowadzają doświadczenie nazywane przez nich „Tachionowym antytelefonem” (Tachyonic antitelephone). Szczególnie Einstein twierdzi, że w miarę jak cząstka osiąga prędkość światła, czas odczuwany przez nią zaczyna zwalniać. Kolejną anomalią po przekroczeniu tej bariery jest zjawisko cofania się czasu, czyli – po przekroczeniu prędkości światła cząstki poruszają się w przeszłość. Cząstki te nazywane są Tachionami i mają bardzo ciekawe właściwości – w miarę jak tracą energię, poruszają się szybciej niż prędkość światła. Logicznie, najniższą prędkością tej cząsteczki jest prędkość światła, kiedy posiada ona największą energię i najmniejszą prędkość. 

MOJA UWAGA:

Na stronie exopolitics jest dość obszerny artykuł na temat napędów tachionowych, które osiągają prędkości nadświetlne. Pomimo tego, że jest on napisany w języku angielskim, przy użyciu translatora możecie zapoznać się przynajmniej z ogólnym przesłaniem.

Link: https://exopolitics.org/secret-interstellar-spacecraft-use-superluminal-tachyon-drives/ 

W 1915 r. Einstein wysuwa „Ogólną Teorię Relatywistyczną”, która mówi o tym, że czasoprzestrzeń zagina pole grawitacyjne i czym mocniejsza grawitacja, tym wolniejszy upływ czasu. Wymienia on tam różne sposoby na wywieranie wpływu na przebieg czasu: manipulowanie polem grawitacyjnym, przekroczenie prędkości światła oraz spowolnienie jej. Wszystkie te metody powodują dystorsje czasowe, które dają nam iluzję różnego przepływu czasowego, czyli – podróży w czasie. 

W kolejnym kroku dr Salla ponownie odnosi się do osoby Marii Orsich, która uzyskała przekazy channelingowe od istot z Konstelacji Aldebarana. Tutaj przytaczany jest (ponoć) fakt, że zarówno ona jak i Nikola Tesla byli kosmitami, którzy zostali wysłani na Ziemię, by przyśpieszyć ewolucję ludzką, przez darowanie nam wiedzy pozwalającej opracować nam technologie podróży w czasie. 

Kolejną sprawą jest działanie okultystów, którzy na podstawie książki Edwarda Bulwera-Lyttona „Coming Race”, zaczęli wierzyć w tajemniczą energię Vril, która przy odpowiednim poziomie świadomości, może być wykorzystywana do robienia rzeczy paranormalnych. Okultyści wierzyli w to, że energia ta jest niezbędna do stworzenia urządzeń podróży w czasie i okiełznania super-zaawansowanych technologii. 

Jak wiemy, początkowe urządzenia opracowane przez Towarzystwo Vrill (pod ścisłym nadzorem Towarzystwa Thulle), napędzane były rtęcią, która wprawiana była w cylindrze w ruch wirowy do bardzo dużych obrotów (dziesiątki tysięcy obrotów na minutę). Następnie poddawana była bardzo wysokiemu napięciu (ponad 100 tyś. voltów), co tworzyło dystorsje czasowe, które pozwalały na przemierzanie w bardzo krótkim czasie niewyobrażalnych odległości. To z kolei również wiąże się z podróżami w czasie, ze względu na nierozerwalne połączenie dwóch komponentów naszej rzeczywistości – czasu i przestrzeni.  

Wiemy, że osobą zaangażowaną w te badania był sam Otto Winfried Schumann, który był specjalistą od wysokich napięć. Dr Salla pokazuje dokument, na którym widnieje nazwisko Schumanna, który został przywieziony do USA po II Wojnie Światowej w ramach Operacji Paperclip. 

Należy pamiętać o tym, że początkowe badania rozpoczęły się jeszcze za czasów istnienia Republiki Weimarskiej, gdzie wierzono w demokrację (w znaczeniu wolności wypowiedzi swoich poglądów). Technologie opracowane tam miały zostać przekazane ludzkości w celach dokonania progresu ewolucyjnego oraz ulepszenia jakości życia. Fakt ten potwierdza William Tompkins, który w swojej trzeciej książce przekazuje więcej informacji na ten temat.  

W 1933 roku Naziści dochodzą do władzy i przejmują dorobek naukowy Towarzystw Thulle i Vrill, a wszystko osiągnięcia zostają utajnione. Wygląda na to, że Deep State przejmuje wszystko co ma związek z super-zaawansowanymi technologiami, które mogą wyzwolić ludzkość spod jarzma paliw kopalnych, a co za tym idzie spod jarzma kontrolujących nasze zasoby naturalne korporacji. 

MOJA UWAGA: 

Czy to samo ma teraz miejsce po rozpętaniu wojny w Ukrainie? Czy ktoś zabiega o kontrolę nad dostawami żywności, wody, nośników energii i szlaków handlowych? Jest to czysto retoryczne pytanie. 

Przedsięwzięcie rozwoju technologii podróży w czasie zostało podjęte po to, by uprzedzać działania przeciwników. Tony Rodrigues oraz Corey Goode mówią o tym, że początkowe misje podróży w czasie były wysyłane dopiero po uprzednim ich powrocie. Tak jak paradoksalnie to brzmi, jest to logiczny krok od strony oszczędzania zasobów materialnych i ludzkich i ponoć było to nagminnie wykorzystywane w Tajnych Programach Kosmicznych. Do opinii publicznej „wyciekały” tylko informacje na temat nieudanych eksperymentów, jak np. na temat Projektu Montauk (Projekt Filadelfia). 

Reasumując – misja wojskowo-naukowa podróży w czasie była wysyłana np. w przyszłość z celem jej powrotu przed czasem pierwotnego jej rozpoczęcia. To gwarantowało sukces misji i pozwalało na dokonanie niewielkich korekt odnośnie potencjalnych błędów. 

Naziści ponoć opracowali pierwsze napędy tachionowe, których zwieńczeniem był statek kosmiczny „Arnold Sommerfeld”. Osoba tego naukowca położyła teoretyczne fundamenty pod przyszłe prace nad opracowaniem urządzeń podróży w czasie, co zostało skrzętnie wykorzystane przez Ciemną Flotę. 

Al Bielek jest świadkiem przeprowadzenia Projektu Montauk (w projekcie tym występuje jako Duncan Cameron) i twierdzi, że prywatne korporacje oraz różne firmy są świadome istnienia badań nad podróżami w czasie. Twierdzi on, że to z czym mamy do czynienia, jest przedawnione o jakieś 50 lat, w porównaniu z rzeczywistymi badaniami, jakie mają miejsce w tajnych laboratoriach. Donosi on o tym, że po środku Trójkąta Bermudzkiego znaleziono ponoć atlantydzki kryształ o potężnej mocy, który pozwolił na zbadanie odpowiednich częstotliwości, służących do wywołania efektu podróży czasowych. 

Eksperyment Philadelphia  lub inaczej Projekt Montauk było przedsięwzięciem znanym opinii publicznej jako eksperyment nad modyfikacjami pogodowymi (Projekt Rainbow) oraz nad stworzeniem technologii maskującej obiekty w spektrum światła widzialnego (Projekt Philadelphia). Rzeczywistym celem tego eksperymentu było utorowanie drogi do podróży w czasie. Zagadnienie to zostało szczegółowo opisane na naszym blogu i gorąco polecamy Wam zapoznanie się z tym tematem.

 

A teraz czas na kontrowersję. 

Dr Salla twierdzi, że jego informatorzy przekazali mu informację o tym, że II Wojna Światowa została wygrana przez Amerykanów ze względu na zaczerpnięcie z przyszłości nowoczesnych rozwiązań strategicznych i technicznych oraz materiałów potrzebnych do budowy broni. Dodatkowo wysłany został w tamte czasy również personel ludzko-pozaziemski, który w ramach doradztwa usprawnił przeprowadzanie operacji wojskowych. 

Potwierdzonym faktem jest to, że produkcja plutonu w tamtych czasach, wystarczyłaby albo na przeprowadzenie testu, albo na zrzucenie bomby na Hiroszimę. Skąd więc wzięto ekstra pluton na zarówno budowę bomby jak i przeprowadzenie testów? Ponoć pierwiastek ten został tam dostarczony z przyszłości.

Zgodnie z doniesieniami Ala Bieleka, ludzie byli wysyłani w przyszłość po to, by nabyć odpowiednią wiedzę, która mogła być wykorzystana w czasach pierwotnych do opracowania odpowiednich broni i technologii (między innymi podróży w czasie). Subtelne ujawnienie odnośnie pomocy płynącej z przyszłości w celu pokonania Nazistów jest pokazane w filmie Star Trek: Enterprise z 8 października 2004 roku. 

Nie można nie wspomnieć przy tej okazji Gene’a Roddenberrego oraz Leslie Stevensa IV. Ten pierwszy był reżyserem filmów Star Trek i twierdził, że został zabrany w przyszłość do 2035 roku gdzie zobaczył coś podobnego do Tajnych Programów Kosmicznych, co zostało opisane w tym filmie. Ten drugi był gospodarzem programu „Outer Limits”  – „Po Tamtej Stronie” (https://pl.wikipedia.org/wiki/Po_tamtej_stronie ), który osiągnął fenomenalny sukces telewizyjny. Program ten gromadził przed telewizorami ogromną liczbę ludzi i z obecnego punktu widzenia jest on postrzegany jako Subtelne Ujawnienie, które (domyślnie) miało za zadanie przygotowanie ludzi na potencjalne kontakty z pozaziemskimi cywilizacjami w przyszłości. Program ten został przeniesiony z poniedziałkowych godzin wieczornych, charakteryzujących się ogromną oglądalnością na sobotnie godziny wieczorne, gdzie musiał rywalizować z innym bardzo popularnym programem „Jackie Gleason Show”. (https://en.wikipedia.org/wiki/The_Jackie_Gleason_Show ) To spowodowało załamanie oglądalności programu „Outer Limits” i jest to komentowane przez wielu jako celowe działanie Deep State’u, który bardzo dba o to, by opinia publiczna pozostawała w niewiedzy. 

Podróże w czasie potwierdzone są również przez Georga van Tassela oraz przez Pellegriono Ernetti. W wywiadzie z 18 czerwca 1964 r. van Tassel tłumaczył metodę działania podróży w czasie tym, że wszystkie wydarzenia są zarejestrowane w naszej czasoprzestrzeni i mogą być podglądane przez osoby, albo mające naturalne zdolności, albo posiadające odpowiednią technologię. Na pytanie „Dlaczego urządzenie służące do podróży w czasie nie znalazło się na pierwszych stronach gazet?” odpowiada: „Jack, powodem dla którego świat o tym nie wie jest przejęcie tego projektu przez Amerykańską Marynarkę Wojenną”. 

https://exopolitics.org/historic-interview-reveals-national-security-secrets-learned-from-extraterrestrials/ 

Książka tego drugiego to prawdziwy hit. Ojciec Ernetti Pellegriono twierdzi, że pracował w Watykanie nad opracowaniem pierwszego urządzenia o nazwie Chronovisor, umożliwiającego podróże w czasie, które we wczesnych latach 60 zostało przekazane CIA. Dzięki temu urządzeniu obserwował ukrzyżowanie Jezusa oraz inne kluczowe wydarzenia historyczne i biblijne. 

https://allthatsinteresting.com/chronovisor 

Dlaczego tak to zostało rozegrane? Watykan posiada najstarszą siatkę wywiadowczą jaka istnieje na Ziemi, znacznie starszą niż ta stworzona przez królową Elżbietę i jej doradcę Johna Dee (007).  Ówczesny dyrektor CIA James Jesus Angleton zaangażowany był zarówno w sprawy CIA, Watykanu jak i Mossadu, co umożliwiło mu przejęcie tej technologii dla celów tej pierwszej agencji. Logicznym jest wniosek ścisłej współpracy Watykanu oraz Mossadu z CIA. 

https://pl.wikipedia.org/wiki/James_Jesus_Angleton 

Opisuje on to urządzenie jako coś podobnego do telewizora. Zamiast odbierać nadawane sygnały z lokalnych stacji transmisyjnych, był on w stanie dostroić się do przeszłych wydarzeń nawet tych sprzed kilkuset lat i wyświetlać wraz z dźwiękiem ich przebieg. Ojciec Ernetti powiedział, że urządzenie to wykrywa wszystkie obrazy i dźwięki jakie ludzkość wytworzyła i które ciągle krążą w czasoprzestrzeni. 

http://unmuseum.mus.pa.us/chronovisor.htm 

Chrono – chronologia; viser – wizjoner. Innymi słowy – jest to Wizjer chronologii wydarzeń.

Kolejną sprawą, jaka jest istotna w tworzeniu podróży w czasie jest zaangażowanie firmy ITT, która jest powiązana z Nazistami. Firma ta ponoć obsługiwała Nazistowską komunikację podczas II Wojny Światowej oraz przeznaczyła znaczne środki finansowe na rozwój tych technologii. W swej książce Peter Moon pisze o zaangażowaniu tej firmy w Projekt Montauk (Philadelphia), co do którego ustaliliśmy, że był w rzeczywistości badaniami nad stworzeniem maszyny do podróży w czasie. 

https://www.primidi.com/itt_corporation/history/nazi_involvement

https://www.grunge.com/111619/companies-ties-nazi-germany/

Tylko wspomnimy istnienie urządzenia nazywanego „Montauk Chair” (Krzesło Montauk), które obsługiwane było przez Duncana Cemerona, który następnie wcielił się w osobę Ala Bieleka. 

W wersji książki, do której odnosi się dr Salla, na stronie 88-89 możemy znaleźć próbkę możliwości Krzesła Montauk: 

„…Duncan zaczynał od usadowienia się na krześle po czym uruchamiano transmiter. Jego umysł był pozbawiony myśli i całkowicie wyciszony. Następnie koncentrował się na otwarciu portalu z czasu teraźniejszego do innego, powiedzmy do 1990 r. W tym momencie pojawiała się albo dziura w przestrzeni albo tunel czasowy na samym środku anteny typu Delta T, przez który można było przejść do roku docelowego. Był to otwór przestrzenny, przez który można było zaglądać. Wyglądał on jak okrągły korytarz ze światłem po drugiej stronie. Pozostawał otwarty tak długo jak długo Cameron koncentrował się na roku końcowym …” 

Sugerujemy Wam zapoznanie się z naszym poprzednim artykułem, który wchodzi w dalsze szczegóły tego urządzenia i opisuje niebezpieczeństwa jakie towarzyszyły przeprowadzaniu tych eksperymentów. Zaktualizowane informacje na ten temat możecie znaleźć na stronie internetowej: http://www.mtkchronicles.com 

Projekt opisywany przez van Tassela w wywiadzie telewizyjnym jest bardzo podobny do tego, co zostało 2 dekady później w 1988 r. opisane przez Boba Lazara. Jednym z zadań do którego został oddelegowany był tajemniczy projekt „Looking Glass” znajdujący się w tajnej bazie S-4 (dawna Strefa 51). Jeden z dokumentów, który otwarcie pokazywał odnosi się do tego właśnie urządzenia, co jest inną nazwą na Chronoviser ojca Ernettiego.

Podczas jednego z wywiadów Lazar odpowiada na pytanie: 

C: Czy było tam coś na temat projektu „Looking Glass”? 

L: Tak, było to później gdy zaczęliśmy zajmować się skomplikowanymi zagadnieniami fizycznymi. Ponieważ grawitacja zagina czas i przestrzeń to starali się podglądać przeszłość. Gdy mówiłem im, by to robili to niektórzy wyczarowali obrazy tunelu czasoprzestrzennego i patrzyli w dystorsje czasowe, trwające milisekundy po to, by przez pryzmat zaginania grawitacyjnego podpatrzeć jakieś wydarzenia historyczne. Projekt, który to obejmował był odmienny, jednak polegało to na bawieniu się grawitacją zaginającą czas.  

http://www.ufocui.it/archivio/ufo/documents/BobLazarInterview.doc 

Dokument przedstawiony przez Sallę potwierdza zatrudnienie Boba Lazara przez Amerykański Departament Wywiadu Marynarki Wojennej (Navy-W2). Sceptycy twierdzą, że istnieje tylko Biuro Wywiadu Marynarki Wojennej, a nie wydział. Otóż, departament takowy działał podczas II Wojny Światowej, a następnie został utajniony do tego stopnia, że nie był widoczny ani dla opinii publicznej, ani dla polityków. Podważenie tego faktu dla niektórych jest równoznaczne z dyskredytacją Lazara, co może nie do końca odzwierciedlać prawdziwej wersji wydarzeń, zważywszy na różne poziomy klauzuli tajności dostępu do poszczególnych projektów. 

Salla przedstawia nam jeszcze jedną ciekawostkę, którą podzielił się z opinią publiczną Stewart Swerdlow. Twierdzi on, że był zaangażowany w Projekt Montauk gdzie przeznaczono go do 2 zadań w tym, do zabójstwa Jezusa. Misja ta nie powiodła się, co oznacza, że nie można wywierać wpływu na wydarzenia wielkiego znaczenia, gdyż są one kamieniami milowymi na drodze naszej kolektywnej ewolucji. 

Swerdlow opisuje urządzenie wyglądające jak lustro przez które można albo podglądać wydarzenia, albo nawet przejść fizycznie i znaleźć się w tym miejscu. Osoba biorąca udział wyposażona była w nadajnik śledzący, który umożliwiał zarówno połączenie z bazą eksperymentu jak i przesyłanie dźwięków i obrazów. 

Opisuje on również pewną rasę pozaziemską, która wyposażona była w kryształ służący do przeglądania wszystkich wydarzeń historycznych jakie miały miejsce na Ziemi w dowolnym czasie. 

Kolejnym partycypantem w projektach podróży w czasie jest Andy Basiago. Twierdzi, że jako sześciolatek w 1967 r. był zaangażowany w podróże w czasie. Technologię służącą do tego celu opracowała firma inżynieryjna Ralph M. Parsons (https://rmpf.org/about-us/ https://en.wikipedia.org/wiki/Ralph_M._Parsons ). Początkowo założona jako firma inżynierska do dnia dzisiejszego przeistoczyła się w fundację charytatywną wspierającą prace nad badaniami DNA. Jego ojciec pracował w tej firmie jako prekursor DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency). 

https://newsinsideout.com/2019/04/disclosure-news-update-time-traveler-andrew-d-basiagos-eyesight-is-now-returning-he-is-promoting-public-education-about-time-travel-health/ 

https://newsinsideout.com/2019/05/u-s-chrononaut-andrew-d-basiago-explains-mars-jump-room-program-calls-out-intel-psyop-flooding-exopolitics-with-stolen-valor-false-claimants-dr-j-radio/ 

W programie Arta Bella (2015 r.) donosił, że jako dziecko był zaangażowany w Projekt Pegasus (1969 – 1972), który obejmował setki tysięcy dzieci poddawanych eksperymentom podróży  w czasie.  Były one zabierane do placówki ITT mieszczącej się w Nutley w New Jersey tam, gdzie prowadzono projekt. Opisuje on ogromną liczbę ofiar śmiertelnych oraz straszliwych wypadków, których doświadczały tamte dzieci. Twierdzi również, że w tej placówce w 1970 r. spotkał Arta Bella czyli gospodarza programu radiowego, prowadzącego z nim wtedy wywiad. Szokującą rzeczą było przyznanie się Bella do tego, że rzeczywiście w tamtych latach był zaangażowany w tej firmie w super tajne projekty rozwijające nowoczesną komunikację na potrzeby NASA.

Najbardziej kontrowersyjną rzeczą jaką Andrew przekazał jest jego uczestnictwo 19 listopada 1963 w wydarzenia mające miejsce w Gettysburgu. (slajd 43) To spowodowało, że przez wielu Basiago stał się narratorem opowieści science-fiction, co pociągnęło za sobą utratę  jego wiarygodności.  

Basiago złożył zeznania pod przysięgą odnośnie jego zaangażowania w projekty rozwoju nad podróżami w czasie i donosi o tym, że w tamtych czasach istniało 8 technologii wykorzystywanych do podróży wczasie.

https://www.scribd.com/doc/294419690/Affidavit-of-Andrew-D-Basiago 

 1. Remote Viewing – Zdalne Widzenie – używanie zdolności paranormalnych w celu podpatrywania wcześniejszych i przyszłych wydarzeń,
 2. Spinning – kołowrotek – metoda polegająca na obracaniu ciała w tempie 33 obrotów na minutę po to, by stworzyć efekt wyjścia z ciała (OBE),
 3. Montauk Chair – Krzesło Montauk – przeglądanie przeszłości i przyszłości poprzez fotel pilota  pochodzący z pozaziemskiego statku kosmicznego, 
 4. Teleporter – Teleportacja – lub inaczej kosmiczny portal pozwalający na natychmiastowe podróże w czasie, 
 5. Chronovisor – chronologiczny wizjer – mieszczący się w placówce firmy ITT w Nutley w New Jersey, 
 6. Plasma Confinement Chamber – Komora Plazmowa – tunel czasowy użyty do podróży w czasie do 1863 r. do Gettysburga, 
 7. Stargate – Gwiezdny Portal – użyty do podróży w czasie do 2045 r. w celu odzyskania mikrofilmu z podsumowaniem przyszłych wydarzeń, 
 8. Jump Room – Pokój Przerzutu – technologia podróży w czasie zaadaptowana do transportu personelu na planetę Mars i z powrotem. 

Kolejną grupą donoszącą nam o podróżach w czasie są Wingmakersi. Na ich stronie możemy znaleźć informacje o znalezieniu w 1972 r. w Kanionie Chaco w Nowym Meksyku pozaziemskich artefaktów pochodzących z 8 wieku naszej ery. W 1973 r. NSA rozpoczyna Projekt Antyczna Strzała, jednak zostaje on przerwany ze względu na brak sukcesów w rozszyfrowaniu zaawansowanej technologii. 

W 1994 r. kanion ten doświadcza lawiny skalnej, która odkrywa 23 komnaty z informacjami na temat filozofii, sztuki i muzyki pochodzących z przyszłości. W tym momencie grupa o nazwie Organizacja Wywiadowcza Kontaktów Zaawansowanych (Advanced Contact Intelligence Organization, ACIO) przejmuje sprawę i odkrywa, że pismo znaleziona na ścianach jest pochodzenia Sumeryjskiego. Jest to ten sam język, który został użyty do przekazów channelingowych odbieranych przez Marię Orsich, co pozwoliło na opracowanie silników antygrawitacyjnych, jeszcze przed rozpoczęciem II Wojny Światowej. 

Jednym z tłumaczy artefaktów był dr Anderson, którego grupa Wingmakers przekonała, by ujawnił te informacje. Zgodnie z tymi informacjami ACIO w przyszłości jest całkiem inną organizacją, która nie dzieli lecz tłumi, a informacje znaleziona w kanionie mają za zadanie ostrzec ludzi przed takim rozwojem wypadków. 

Daniel Salter, jeden ze świadków zeznających przed Kongresem USA z Projektu Ujawnienie w 2001 r., zeznaje, że ACIO istnieje i działa globalnie. Mówi, że przestrzeganie reguł (w ramach klauzuli o nieujawnieniu i współpracy) wiąże się z korzyściami w postaci cennych informacji. Dr Salla dodaje, że jeśli ktoś odmawia współpracy z tajnym rządem (Deep State) to kończy tak, jak Saddam Hussain w 2003 r., kiedy to wojska amerykańskie najechały Irak. Ponoć Hussain odkrył artefakty pozaziemskie i nie przekazał tego ACIO i dlatego też został ukarany. 

Dodatkowo, Al Bielek potwierdza istnienie ACIO. Omawia swoją podróż do 28 wieku (ok. 750 lat w przyszłości) gdzie spotkał grupę ludzi z przyszłości noszącą nazwę Wingmakers. Twierdzi, że to ta sama grupa była odpowiedzialna za umieszczenie artefaktów w Kanionie Chaco w Nowym Meksyku po to, by ostrzec ludzi. Współpraca ponadczasowa pomiędzy XXI a XXVIII wiekiem była w toku, gdyż to w naszym stuleciu rozpoczęły się zmiany prowadzące do niewyobrażalnych konsewkencji, prowadzących do totalnej kontroli populacji ziemskiej. Zgodnie z jego doniesieniami, przekazanie ludziom zaawansowanej wiedzy na temat nauki, wszechświata oraz super zaawansowanych technologii jest kluczem do uniknięcia takiego scenariusza w przyszłości. 

W 2001 r. narracja Wingmakersów zmieniła się. Od przesłania mówiącego o dobroczynnych ludziach z przyszłości, którzy dzielili się z nami swoją technologią oraz zaawansowaną wiedzą, zaczęli kłaść nacisk na osobiste zmiany prowadzące do zderzenia się z przyszłym zagrożeniem od strony kosmitów. Rasa tych wrogich kosmitów pochodzi ponoć z centrum naszej galaktyki i jest ściśle związana z używaniem super zaawansowanej Sztucznej Inteligencji. 

Następnym naukowcem donoszącym o podróżach w czasie jest dr David Lewis Anderson. Jego osoba oraz progres jego prac nad podróżami w czasie jest opisany w książce Petera Moona w rozdziale nr. 8. 

Pod koniec lat 1990 otworzył Instytut Podróży w Czasie na Long Island w Nowym Jorku, gdzie zajmował się wszystkim tym, co ma związek z tym zjawiskiem. 

https://www.timetraveleducationcenter.com/blog 

https://www.andersoninstitute.com/about-the-anderson-institute.html 

https://timetraveleducation.co.uk

Andy Basiago twierdzi, że dr Anderson był związany z Projektem Pegasus. Promuje on oryginalne przesłanie Wingmakersów, co oznacza, że musiał osobiście spotkać się z ich grupą. W latach 90 uczestniczył w wykładach Prestona Nicholsa, który szczegółowo wyjaśniał swoje doświadczenia   związane z Projektem Montauk. Zaangażowanie Andersona w sprawy dotyczące podróży w czasie sugeruje, że rzeczywiście był on związany z Projektem Pegasus. 

Dr Anderson otwiera Centrum Badań nad Podróżami w Czasie w Rumuni w 1999 r. gdzie 4 lata później, wewnątrz góry Bucegi odkryto Komnatę Rejestrów (Hall od Records), która zawiera również technologie podróży w czasie. Rok 2003 pokrywa się również z amerykańską inwazją na Irak, która mogła mieć całkiem inny cel niż formalnie podany do opinii publicznej. 

Organizacje, które odpowiedzialne są za utajnienie tych informacji należą do Masonerii, które jak wiemy z historii, zaangażowane była w topienie w oceanie znalezisk archeologicznych w postaci szkieletów gigantów, które były znajdowane na całym świecie. 

W swojej innej książce „Tajemnice Egiptu” (Mistery of Egipt) Cinamar opisuje urządzenie do podróży w czasie: 

„… Jest to urządzenie, które może projektować cię w czasie w przyszłości lub przeszłości. Jest to rzeczywista technologia podróży w czasie, jednak odbywa się to wszystko na pewnym poziomie świadomości. Nie poruszasz się tam w czasie i przestrzeni swoim fizycznym ciałem, ono zostaje tutaj, a tylko świadomość doświadcza fragmentów czasowych zupełnie tak, jakbyś był tam fizycznie. W tym przypadku zaletą jest możliwość obserwowania oraz odczuwania wszystkiego z zewnątrz bez ograniczeń twojego ciała. Wadą jest brak możliwości interakcji lub integracji z obserwowanym fragmentem czasowym …”

Kolejna jego książka „The Etheric Crystal The Third Tunnel”, opisuje inne urządzenie umożliwiające podróżowanie w czasie odkryte w Iraku, która nosi nazwę Eden. Eden jest jednym komponentem urządzenia podróży w czasie i składa się z kryształów, które muszą być połączone ze sobą energetycznie w formę systemu komunikacji. Prace nad tym urządzeniem prowadzone były już wcześniej w Rumunii gdzie ponoć z Iraku sprowadzono schematy potrzebne do rozpoczęcia prac. Następnie w Iraku znaleziono ponoć kluczowy komponent stworzenia portalu, a niezgoda na wydanie go ACIO wywołało najazd wojsk amerykańskich.  

Innym komponentem urządzenia Eden były ogromne Cewki Tesli. Przypuszczalnie to właśnie w 1895 roku, gdy prowadził on prace nad swoimi urządzeniami udało mu się otworzyć portal czasowy, co doprowadziło go do wypowiedzenia słów, że jest w stanie widzieć przyszłość, przeszłość i teraźniejszość w jednym czasie. 

Radu Cinamar wyjaśnia ich znaczenie: 

„… Możliwości kontrolowania dystorsji czasowoprzestrzennych dzięki interakcjom z urządzeniem Eden, stawały się oczywistością, a zarazem potężną jego cechą. Działo się tak głównie ze względu na modulowanie energii przy pomocy dwóch specjalnych Cewek Tesli. Praktycznie wszystko co tam się odbywało, było grą wibracji, które musiały być subtelnie połączone i dostrojone tak, by odpowiadały poziomowi biologicznemu…” 

Dr Salla przytacza również Ruch ‘Q’, co do którego twierdzi, że przekazywał prawdziwe informacje wywiadowcze. Powołuje się na wpis z 11 listopada 2019 roku gdzie ‘Q’ donosi: 

„Projekt Looking Glass? 

Iść do przodu, by spojrzeć wstecz.”

Q

https://exopolitics.org/project-looking-glass-the-q-anon-deep-state-temporal-war/ 

Obie grupy, Deep State i Grupa ‘Q’ polegają na technologii podróży w czasie w celu przechytrzenia przeciwnika w tej tymczasowej wojnie. Ta ostatnia powróciła ostatnio, 24 czerwca 2022 roku po 18 miesiącach ciszy. Wygląda na to, że jesteśmy w przede dniu fazy końcowej tej rozgrywki. 

Dochodzimy do najważniejszej kwestii odnośnie podróży w czasie. Czy istnieją inne niż tylko technologiczne możliwości podróży w czasie? 

Materiał pochodzący ze strony internetowej Wingmakersów świadczy o tym, że nasze DNA jest biologiczną formą urządzenia pozwalającego na podróżowanie w czasie. Zważywszy na agendę Deep Statu wygląda na to, że odzieranie nas z naturalnych zdolności naszego DNA jest działaniem celowym. 

Spójrzmy co  Wingmakersi mają do powiedzenia na ten temat: 

„…Genetyczna złożenie gatunku ludzkiego zostało zapoczątkowane w celu władania 7 zmysłami. Ostatnio intuicję wymienia się jako 6 zmysł. Istnieje jednak 7, potężniejszy zmysł, który jest połączony jest ze zdolnościami podróżowania w czasie i przestrzeni…”

https://www.andersoninstitute.com/wingmakers-overview.html 

Również Nassim Haramein mówi o tym, że nasze ciała są naturalnymi portalami umożliwiającymi nam podróże w czasie. Nasze ciała są holograficznie połączone z całym fizycznym Wszechświatem poprzez mikro czarne dziury oraz mikro tunele czasowe. Są one naturalnymi portalami pozwalającymi na podróże w czasie i przestrzeni, przy pomocy których możemy przemierzać Multiwersum. 

Drunvaldo Melchizedek opisuje w swojej książce „The Ancient Secret of the Flower of Life” fakt, że Merkaba jest czymś co pozwala na podróżowanie w czasie, jednak na naszym poziomie nie w naszych fizycznych ciałach. Jest to zarezerwowane dla istot najwyższego rzędu, które w sposób mistrzowski opanowały kontrolę umysłu, duszy, ciała oraz różnych wibracji panujących w różnych światach. Dodatkowo Ingo Swam mówi nam o tym, że przyszłość nie zależy od technologii, a od naszej świadomości.  

Oona, która komunikowała się z Eleną Danaan mówi nam: 

„…Jeśli zechcecie zapamiętać, to możecie podróżować w czasie. Nie musicie udawać się w tym celu daleko, drzwi są wewnątrz was. Zamknijcie wasze zewnętrzne oczy i otwórzcie wizję wewnętrzną. Tam, głęboko jest ukryta ścieżka do wiecznej pamięci. Wy jesteście tym nośnikiem, wy jesteście tą maszyną. Gdziekolwiek żyliście, możecie to pamiętać. Możecie dokonać projekcji tego i znaleźć się tam ponownie w awatarze, którego wtedy używaliście oraz w miejscu gdzie wtedy żyliście. Jedyne co musicie, to przypomnieć sobie, obudzić się tam i obserwować …”

Dla tych, którzy pragną rozwinąć w sobie takie zdolności, dr Salla poleca 3 książki Roberta A. Monroe „Ultimate Joruney”. Twierdzi, że sam zabiera się za ten kurs, który pozwoli mu wyjaśnić wiele tajemnic z dziedziny dziejów ludzkości. 

Powróćmy jeszcze na chwilkę do odkryć dokonanych w Rumunii. 

Rumunia graniczy z Mołdawią i z Ukrainą, co jest ciekawym zlepkiem „zbiegów okoliczności”. Zważywszy na Rosyjską agresję na Ukrainę i jej ostatnie oddanie Ukrainie Wyspy Wężów znajdującej się bardzo bliską rumuńskiej granicy, jest to co najmniej podejrzane. W Chersoniu ponoć ukryta jest pozaziemska Arka, w której również znajdują się pozaziemskie artefakty, zapis prawdziwej historii naszej Ziemi, Układu Słonecznego oraz naszej Galaktyki. Czy najazd Rosji na Ukrainę jest czystym przypadkiem? Wątpię w to. Czy jest to coś co jest związane z przyszłością naszej Ziemi? Na to wygląda. 

Pozostając w temacie naszej przyszłości spójrzmy jak przedstawia ją dr Michael Salla. 

Zgodnie z jego źródłami informacji, siewcy życia na Ziemi powrócili, co miało miejsce w 2021 roku. Negatywnie spolaryzowane istoty pozaziemskie zostały wyparte, a ziemscy sługusi pokonani w trwającej Tymczasowej Wojnie. 

Wkrótce możemy spodziewać się: 

 1. Pełnego Ujawnienia odnośnie faktu istnienia życia pozaziemskiego oraz ich interwencji w dziejach historii naszej cywilizacji, 
 2. Udostępnienia nam technologii podróży w czasie oraz innych zaawansowanych urządzeń takich jak portale kosmiczne czy urządzenia antygrawitacyjne. 
 3. Poszczególne osoby wyrobią w sobie zdolności biegłego projektowania swojej świadomości w podróżach czasowych.

Dziękujemy Wam za odwiedzanie naszego bloga i zapraszamy ponownie. 

Mamy nadzieję, że powyższe informacje rozjaśniły Wam obecne wydarzenia oraz dały nadzieję na przyszłość. 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

 

Total Page Visits: 7816 - Today Page Visits: 1