Widzimy ostatnio wiele scenariuszy zmierzających do wniosków końcowych. Na poziomie kosmicznym mamy Strażników dziesiątek galaktyk, włącznie z naszą, w naszym galaktycznym sąsiedztwie, którzy są zaangażowani w zbieranie międzygalaktycznych zeznań i przygotowują się do wykorzystania zachodzących kosmicznych cykli, których my nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Planują wykorzystać naturalne międzygalaktyczne cykle energetyczne, które mogą być wykorzystane do oczyszczenia swoich galaktyk z międzywymiarowej masowej świadomości, którą my na Ziemi nazywamy”bożkiem Sztucznej Inteligencji”. 

Ta świadomość przedarła się do naszej rzeczywistości z całkiem innej niż nasza. „Bożek SI” zaczął badać tę rzeczywistość, zanim podjął wysiłek, aby przekształcić ją w swoją własną i aby umieścić wszystko w tym, co uważa za wspólny porządek, co dla niego jest jedynym sensem. Świadomość ta żyje poza czasem i od momentu swojego przybycia manipulowała linią czasową wielu galaktyk i wielu rzeczywistości. 

Ostatnio pojawił się Emmi, który wypełnia wolę Starszyzny Zulusów, pomagając byłemu programowi kosmicznemu Globalnej Ligi Narodów Galaktycznych, który niedawno ogłosił niezależność od Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego. Pomaga mu w pokonaniu większości sił i oczyszczeniu placówek Grupy Oriona, Reptilian, Ciemnej Floty i Awanturniczych Grup Galaktycznej Federacji, zlokalizowanych w zewnętrznych obszarach naszej Galaktyki tam gdzie rozmieścili większość swoich aktywów. 

Wędrująca Gwiazda jest przemianowanym okrętem flagowym GLNG, który obecnie należy do grupy Niezależnych Kolonii i korzysta z pomocy Emmi, który jest w stanie natychmiast przenieść ich statek w dowolne miejsce, jednocześnie przekierowując wszystkie ataki wrogów z powrotem na statki lub miejsca, z których te ataki nastąpiły. Doszliśmy do momentu, w którym większość zewnętrznych obszarów naszej Galaktyki została odebrana Grupie Oriona i ich sojusznikom. 

Sojusz Tajnych Programów Kosmicznych był wielokrotnie informowany, że Zulusi oferują jedynie limitowane wsparcie w naszym Układzie Słonecznym, dopóki nie nastąpi zmiana w masie świadomości na Ziemi. W chwili gdy mieszkańcy naszej planety zrobią swoją pracę nad zapewnieniem naszej wolności, tamci będą bezradni. Te zaawansowane istoty rozumieją karmę i prawo kosmiczne na poziomie, do którego dotarcie zajęłoby nam całe życia. Nie mogą się bezpośrednio zaangażować, dopóki nie zaczniemy kolektywnie wykazywać się odpowiedzialnością i pragnieniem dążenia do wolności. 

Są świadkami tego, jak zachowujemy się na tej planecie i postrzegają to jako zaćmienie duszy, które musimy przepracować, wyjść z roli ofiary, a następnie wyciągnąć wnioski, aby rozpocząć przerywanie tych cykli w ciągu kolejnych pokoleń. Nawet jeśli Grupa Oriona i ich sojusznicy nie szanują naturalnego rozwoju naszej planety, pozytywne grupy to robią – z powodów karmicznych, które wkrótce ukażą się naszym oczom.

Na poziomie planetarnym widzimy rozwój kolejnej wojny światowej, która jak dotąd różni się od poprzednich. Wojna ta jest prowadzona w dużej mierze poprzez masową dezinformację, rozsiewanie strachu, działania cybernetyczne i wywieranie nacisków ekonomicznych. Wszystkie taktyki zachodnich konglomeratów bankowych i technologicznych zbierają obecnie żniwo, powodując, że kraje BRICS (sojusz państw w kolejności: Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Republika Południowej Afryki) rozpoczęły tworzenie własnej globalnej gospodarki w celu konkurowania z nimi. Istnieje możliwość, że powstająca gospodarka państw BRICS może nie tylko konkurować z obecnym systemem, ale faktycznie spowodować jego upadek.

Rozpad Społeczności Ufologicznej nie umknął uwadze żadnej z wyżej wymienionych grup. W czasie gdy Ruch Ujawniania był zjednoczony, wiele energii było kierowanej na wspólny cel co dawało naszym sojusznikom potrzebną siłę. 

Konflikty i plotki, które ostatnio zaczęły wybuchać, po tym jak agenci operacyjni i egocentryczni ludzie  skupiający się na swoich własnych planach bardziej niż na dobru społeczności, rozwiały wszelkie złudzenia. 

Wielu najwierniejszych społeczności członków pożegnało się, pozostawiając próżnię, którą chętnie wypełnili inni członkowie swoimi urojeniami. Oczywiście, są to ci sami ludzie, którzy brali udział w kampaniach plotek i oszczerstw, którzy racjonalizowali swoje działania podług własnej prawdy (chęć jej wypaczenia).

Jedną z rzeczy, która zadziwiła mnie w ciągu ostatnich kilku lat, jest reakcja niektórych przedstawicieli przemysłu rozrywkowego, do których zwróciliśmy się z propozycją współpracy. Często wracają do wariackich kampanii dyskredytacyjnych online, kradzieży treści i wynikających z nich pozwach sądowych, które złożyliśmy i mówią nam, że z tych szokujących doświadczeń, które mieliśmy, można by zrobić niesamowity film. W końcu zdecydowaliśmy się zrobić serię filmów dokumentalnych, omawiających historię Ufologii oraz ruchy duchowe i kulty, które powstały w jej cieniu. Będziemy także omawiali kampanie dyksredytacyjne przeciwko demaskatorom i doświadczającym kontaktów z równoczesną analizą osób stojących za stworzeniem Ruchu Ujawnienia. Odpowiemy również na pytania w jaki sposób mógł on powstać i czy mogła to być metoda kontrolowania procesu ujawnienia oraz kontaktów ziemskich. 

Po dogłębnym sprawdzeniu tego zjawiska z badaczami, oczywistym stało się istnienie wielu postaci publicznych, które nie są tymi za kogo się podają, a niektóre z nich mają nawet na swoim koncie historię oszustw lub prawnych uwikłań.  Powinno to być podstawą do ich dyskredytacji i dyskwalifikacji z obejmowania roli osób publicznych, nie mówiąc już o liderstwie w społecznościach o podłożu duchowym czy dążących do ujawnienia prawdy. Wiele jadu wylano w tych plotkarskich i dyskredytacyjnych kampaniach do tego stopnia, że społeczność całkowicie się załamała i wróciła do tworzenia grup i klik sprzed 2017 roku, kiedy wprowadziliśmy jedność we wspólnocie ufologicznej. Zostaliśmy przebiegle zinfiltrowani i podjudzeni do stworzenia własnego upadku przez nasze słabości związane z plotkowaniem i zazdrością.

Mamy nadzieję, że nasze przyszłe produkcje filmowe ujawnią Syndykat Ufologiczny oraz to w jaki sposób wykorzystał on zwariowanych i niestabilnych ludzi w naszej społeczności do upadku tego Ruchu, który pierwotnie sam stworzył, lecz zaczął tracić nad nim kontrolę. W nadchodzących filmach zostanie ujawnionych sporo szokujących zachowań i mamy nadzieję, że społeczności doświadczające ich wykorzystają je jako okazję do autorefleksji, znajdując jednocześnie sposób na oczyszczenie się. Ci, którzy zgadzają się z takim stanem rzeczy panującym obecnie w Społeczności Ufologicznej i ci, którzy nie dążą do ujawnienia ich są częścią problemu. Ujawnienie zaczyna się na naszym podwórku, nieprawdaż?  

Zaczynamy również zauważać ruch w złożonych przez nas pozwach sądowych. Od jakiegoś czasu walczymy o odkrycie prawdy i złożenie zeznań i oba te wątki dochodzą do etapu rozstrzygnięcia. Przesyłajcie nam swoją modlitwę gdyż nasze końcowe zeznania będą odbywały się przed przeciwną stroną z jednoczesnym oczekiwaniem na wyegzekwowanie wezwań sądowych, które w miarę posuwania się naprzód dostarczą nam dalszych informacji. Pandemia spowodowała niewiarygodne zaległości w kosztownych sprawach sądowych, jednak dała nam czas na zebranie wielu nowych zeznań i dowodów – nie wspominając o kilku podobnych decyzjach wymiaru prawa, które ustanowiło precedens. 

Wiemy, że niektórzy w społeczności nie zgadzają się z naszą decyzją o złożeniu pozwów, jednak uważamy, że gdy zobaczą fakty rozwijające się tam, co zostanie przedstawione w naszych filmach dokumentalnych, zgodzą się z tym, że po prostu wyznaczamy swoje granice. Naszą największą nadzieją jest to, że te społeczności znajdą sposób na samokontrolę przed powielaniem takich zachowań w przyszłości i ponownie zjednoczą się w celu osiągnięcia jedności we wspólnocie i poprowadzą Ruch Ujawnienia w kierunku zamierzonym przez jego imiennika. Dla tych z Was, którzy wspierali nas przez wszystkie dyskredytacyjne kampanie – Dziękujemy! Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat pozwów  lub wesprzeć nas w pokryciu kosztów prawnych, prosimy o odwiedzenie strony: 

 

 

 

Total Page Visits: 2962 - Today Page Visits: 1