Przejrzeliśmy niesamowitą ilość potencjalnych treści (filmów wideo/postów SM) do nowych szokujących dokumentów. Mamy bardzo wiele NIEZWYKŁYCH materiałów o powstaniu mnie jako blogera pod przybranym nazwiskiem, oraz o moich sekretnych ujawnieniach dla Davida Wilcocka i innych. Opowiemy o wydaniu mnie przez Kerry Cassidy, a następnie o początku kampanii cybernetycznego nękania rozpoczętej przez Billa Ryana, jego śmieciowym zwariowanym forum internetowym (pośród wielu innych) oraz o tym, jak powstały skoordynowane działania mająca na celu zniszczenie mojej reputacji i moich zeznań. Opowiemy o początkach publikowania przeze mnie mojego niesamowitego świadectwa, aż do obecnych procesów sądowych, przeciwko złodziejom treści/LARP-om (Live Actor Role Playing, Aktorzy Odgrywający Rolę na Żywo) i przedstawimy wiele podnoszących na duchu doświadczeń z niektórymi szaleńcami z tej społeczności.

Materiałów mamy tak dużo, że najprawdopodobniej zrobimy dłuższy szokujący serial w oparciu o wszystkie nasze doświadczenia. Jest też kilka innych znanych osób na tym polu, które mogą podzielić się podobnymi doświadczeniami. Zajmiemy się także tym, co nazywamy Syndykatem Ufologicznym, który składa się z osób publicznych wprowadzonych w latach 90-tych w ramach Inicjatywy Rockefellera oraz omówimy jak stworzyli oni Ruch Ujawniania, aby go kontrolować! Mamy tu osobistości ze starej gwardii, ludzi z radia, korporacji i organizatorów imprez, którzy współpracują ze sobą w celu umieszczenia pewnych historii na czarnej liście i nagłaśniania innych. 

Założyłbym się, że większość ludzi w tej społeczności byłaby zszokowana do szpiku kości tym, co dzieje się w mrocznych podziemiach Ufologii. Kiedy ujawniłem się jako informator, mówiąc o Tajnych Programach Kosmicznych, nie miałem pojęcia, że w końcu będę musiał zrobić to samo o samej Ufologii. Na początku sierpnia rozpoczynamy produkcję pełną parą i mamy nadzieję, że książka ukaże się pod koniec tego roku (w przerwie świątecznej) lub na początku 2023. 

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas podczas tych wszystkich kampanii przeciwko nam. Cieszymy się, że to do nas należy ostatnie słowo, a w niektórych przypadkach będziemy mogli się pośmiać, opowiadając światu naszą historię wraz ze skrupulatnymi dowodami zebranymi przez najlepszych śledczych. To będzie najbardziej szalony serial kryminalny na żywo w historii!

Corey Goode

Źródło informacji, Telegram: 

https://t.me/ascensionworkstv/2947 

Total Page Visits: 2913 - Today Page Visits: 2