Przekazuję krótkie podsumowanie nadchodzących raportów. 

Gonzales doprowadził mnie na statek Majański, na którym spotkałem Radę TPK oraz przeprowadziliśmy wspólną misję zwiadowczą. Podszedłem i zatrzymałem się przy stole, gdzie zebrali się ludzie, a następnie spojrzałem na wyłaniające się z niego trójwymiarowe obrazy holograficzne. Obraz zamienił się w ścieżkę wideo osoby, która będzie nam znana jako dowódca okrętu flagowego GLNG, „Wędrująca Gwiazda”.  Dowódca przekazał nam niezwykłe doniesienia z tego, co wydarzyło się od czasu ich przybycia do układu gwiezdnego Zulusów. Jest to pierwszy raz, gdy reprezentanci ludzi odwiedzili ich planetę i zdołali zdobyć rzeczywiste informacje na jej temat oraz na temat tego, w jaki sposób Zulusi stali się tak potężni. 

Zulusi

Ich planeta jest „gigantyczną geodą”, która emituje unikatową częstotliwość, która pozwoliła Zulusom ujarzmić ich zdolności duchowe i pozazmysłowe oraz szybko się wznieść.

Ich planeta przeszła przez transformację do 5 gęstości bardzo dawno temu, jednak na powierzchni wydaje się być niezamieszkała. Zarówno Zulusi jak i ich zwierzęta, przenieśli się do wnętrza skorupy planety, poprzez otwory na biegunie północnym i południowym, co miało miejsce wiele cykli słonecznych temu. Następnie zdołali przedostać się do głębokich zakamarków ich planety, gdzie znaleźli gigantyczne fioletowe kryształy wystające z podziemnej powierzchni. Były one tam wymyte na podziemne brzegi miliony lat temu, jeszcze w czasach, gdy na powierzchni istniało życie. 

W miarę poruszania się wgłąb planety-geody oraz w kierunku centrum gigantycznego systemu krystalicznych jaskiń, odkrywamy ogromny otwarty obszar w samym jej środku, gdzie znajduje się ciekłokrystaliczny rdzeń, wirujący z niewyobrażalną prędkością i wysyłający białe, pulsujące światło, które przez zakamarki docierało do szczytów gigantycznych, fioletowych kryształów, które wydawały się wyrastać z centralnej części rdzenia. 

Purple Cristal

Dowódca flagowego okrętu GLNG „Wędrująca Gwiazda”, przekazał nam również fakt, że odkąd ich flota przybyła do Zuluskiego układu Gwiezdnego, każdy doświadczał nieustannej euforii. Natomiast po ustanowieniu orbity wokół ich planety, cała załoga doświadczyła ogromnych emocji aż do  tego stopnia, że musieli przesunąć swoje statki kosmiczne na orbitę planety w bardziej odległym zakątku ich układu gwiezdnego. Energia emanując z Zuluskiej planety była tak intensywna, że gdy ich zespół został sprowadzony na powierzchnię, by spotkać Starszyznę Zuluską, musieli ubrać się w kombinezony ochronne z dziwnymi, metalicznie wyglądającymi hełmami w kształcie czaszki. Nawet po zastosowaniu tych środków ostrożności, zespoły donosiły o ogromnym odczuciu euforii podczas odwiedzania poszczególnych klanów Starszyzny, zlokalizowanych w różnych wioskach.

Dowódca „Wędrującej Gwiazdy” był najwyraźniej bardzo dobrym negocjatorem i zdołał przejść przez serię testów, jakie przygotowała dla niego Starszyzna Zuluska w celu jego lepszego poznania. Podczas negocjacji, Zulusi zgodzili się na umieszczenie jednego członka Starszyzny w każdej flocie, który miał służyć jako doradca. Jedynym warunkiem było to, by statki te nie były uzbrojone. GLNG zgodziła się na wiele innych warunków, co obejmowało, jako priorytetowe działanie, wyzwolenie Układu Słonecznego. 

Dark Fleet

To, jednakże, musi trochę poczekać, ze względu na to, że GLNG jest obecnie zaangażowana w wojnę domową z innymi swoimi koloniami umieszczonymi na obrzeżach naszej galaktyki, w bliskim sąsiedztwie Andromedy. Dowódca GLNG poinformował nas, że ich grupy, które zadeklarowały niezależność od Ziemskich Rządów oraz od MKK, wzrosły obecnie do liczby 200 kolonii oraz militarnych placówek, co stało się od czasu ostatniego briefingu jaki otrzymałem od Sojuszu TPK.  Obecnie jest tylko około 70 kolonii GLNG, które albo wpadły w ręce Grupy Oriona, ze względu na oszustwo od strony ludzko wyglądających agentów tej grupy, albo zostały przejęte siłą przez inne grupy GLNG, będące wieszczami SI.

Artificial Intelligence

Nie tylko poszczególne frakcje floty GLNG walczyły ze sobą, lecz również awanturnicze grupy federacji przyłączyły się za ich plecami do Ciemnej Floty Drako i pojawiały się podczas bitew. Na całe szczęście, Zulusi okazali się bardzo pomocni podczas teleportowania statków GLNG po całej naszej galaktyce, z jednoczesnym użyciem metody obrony typu Aikido, która polegała na przekierowaniu ataków, siły ognia a nawet sztuczek czarnej magii na atakujących. Więcej na ten temat przekażę w kolejnych aktualizacjach. 

Na razie pozostańcie w kontakcie i obserwujcie AscensionWorks.TV, gdzie pojawi się pełen raport. 

Źródło informacji: https://t.me/ascensionworkstv/1596 

Portal Corey’a: https://ascensionworks.tv 

*Skróty literowe:

TPK – Tajny Program Kosmiczny,

GLNG – Globalna Liga Narodów Galaktycznych,

SI – sztuczna inteligencja, 

MKK – Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny.

 

 

 

Total Page Visits: 5672 - Today Page Visits: 5