YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=cb1Bk0hVbAg 

Opublikowano 16 lutego 2023 r. 

* * * * * * * *

Witam, z tej strony Corey Goode. Jak się macie?

W tym tygodniu mam zamiar zrobić coś innego, jeśli usta nie odmówią mi posłuszeństwa. Jest zimno około -12º lub -13ºC.

W tym tygodniu zamierzam zrobić małą aktualizację z Buckingham Park w Boulder w Kolorado jednocześnie próbując nabrać formy i pozbyć się mojej wagi po Covidzie.

Zobaczmy jak będzie. Nie bardzo wiem gdzie iść, śnieg jest taki głęboki.

I przepraszam ale jest bardzo jasno. Za każdym razem, gdy robię filmy w śniegu, ludzie piszą w komentarzach, że wyglądam blado. Nie wiem, jak nakładać filtry podczas edycji, może Mike się z tym trochę pobawi.

Zamierzam po prostu spacerować po śniegu i omówić bieżące wydarzenia z tego tygodnia.

BALONY I UFO

To jest wariactwo. Na Twitterze skomentowałem, że w 1947 roku, kiedy mieliśmy katastrofę UFO, media i rząd natychmiast pojawiły się z narracją i powiedziały, że to był balon.

Przeskoczmy do 2023 roku gdzie nasz rząd zestrzelił balon i mówi nam, że to UFO. Nie rozumiem tego. Nie ma w tym żadnej spójności.

Rozmawiałem z moimi wojskowymi znajomymi i byli oni zdumieni tym wszystkim. To zamieniło się w wielką operację psychologiczną.

Z tego co mi powiedziano to żaden prawdziwy statek UFO nie został zestrzelony. 

Chińczycy również dobrze się z tym bawią.

Żaden obcy statek nie został zestrzelony. Były to różnego rodzaju balony. Niektóre z nich, jak mi powiedziano, były hybrydowe i miały wiele śmigieł, które pomagały im w nawigacji. Ale w tym samym czasie, myślę, że w 2020 roku pojawił się artykuł o tym, że Departament Obrony latał naszymi własnymi balonami szpiegowskimi w celu zwalczania narkotyków lub pod jakimś pretekstem, który oficjalnie przekazano.

Nie ma więc gwarancji, że wszystkie zestrzelone przez nas balony były chińskie. Taka jest po prostu natura rzeczywistości, w której się obecnie znajdujemy. Nie można wierzyć w nic i mam tu na myśli dosłownie wszystko.

ODŁĄCZCIE SIĘ OD MASS MEDIÓW I UFOLOGII

Zauważyłem, że wiele osób bardzo się tym wszystkim przejmuje.

W tej chwili zalecam odłączenie się od mass mediów na tyle na ile możecie i odłączenie się od rzeczy ufologicznych.

Wszystkie te SZALONE historie, które słyszycie od ludzi twierdzących, że są połączeni lub wtajemniczeni są w różnym stopniu bzdurą.

Widzę obecnie wielu ludzi w społeczności, którzy nie mają pojęcia komu wierzyć i w co wierzyć. 

TERAZ JEST CZAS, BY SKONCENTROWAĆ SIĘ NA SOBIE

Im więcej widzisz całe to szambo, które rozlewa się wokół nas i upadek tego wszystkiego, w tym społeczności duchowej, tym bardziej uświadamiasz sobie, że wszyscy inni zawiedli. Nadszedł czas, aby wejść do swojego centrum i poświęcić czas na wewnętrzną pracę.

Jednym z powodów, dla których oglądacie obecnie materiał na portalu www.AscensionWorks.tv jest to, że skupiamy się na wykonywaniu wewnętrznej pracy i nie istnieje nic ważniejszego w tej chwili. Jeśli zaczniecie wychodzić poza siebie na zewnątrz to wszystko co znajdziecie będzie bagnem, ponieważ wszystko to jest do pewnego stopnia oszustwem.

Kto tak naprawdę ma wystarczające rozeznanie, by przebić się przez te wszystkie bzdury, by znaleźć samorodki złota? Tego nie wiem.

AKTUALIZACJE DOTYCZĄCE TAJNYCH PROGRAMÓW KOSMICZNYCH

Z tego co mi powiedziano to na froncie TPK sprawy nie rozwinęły się zbyt dobrze. Mam tutaj na myśli oczywiście Dowództwo Operacji Księżycowych, które jest pod całkowitą kontrolą Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego i grup pozaziemskich, które mają zobowiązania względem Grupy Oriona. Chodzi mi przede wszystkim o te różne grupy należące do Galaktycznej Federacji Światów składające się z wysokich blond istot. Muszę dodać, że nie wszystkie mają jasne włosy.

To one faktycznie dokonały fizycznego przejęcia Dowództwa Operacji Księżycowych. 

Myślę, że bardzo wiele zachowań Cabala na Ziemi, które możemy obecnie zaobserwować, wynika z faktu, że weszli oni w tryb utrzymywania pozycji defensywnej.

Wiedzą, że wiele rzeczy zostanie ujawnionych od handlu dziećmi po rzekome ingerowanie w wybory za granicą i w naszym kraju, czyli wszelkiego rodzaju korupcja.

Wydaje się, że w końcu dochodzi do momentu w którym nie są w stanie już tego ukrywać.

Wszystko będzie zależało od naszej reakcji i jaka będzie nasz odpowiedź (na to wszystko)  jako obywateli. Czy będziemy siedzieć cicho i pozwolimy im tuszować sprawy, czy też zaczniemy domagać się od przedstawicieli naszych władz większej przejrzystości?

Nie wiem jak to się rozwinie. 

WIELE OSÓB WPADŁO W ROZPACZ

Wiele osób, które do mnie piszą jest w rozpaczy. 

Jeśli będziecie skupiali się na tym co dzieje się na świecie będziecie zrozpaczeni. Informacje są dostarczane w taki sposób, aby doprowadzać nas do desperacji dlatego, że gdy ludzie są w tym stanie to nie podejmują logicznych decyzji. Podejmują wtedy decyzje w oparciu o emocje, a oni chcą nakłaniać nas do podejmowania właśnie takich decyzji.

OSTATECZNIE DONIOSĄ NAM O INWAZJI KOSMITÓW

Wszystko to doprowadzi do tego, że w pewnym momencie zostaniemy przedstawieni niektórym pozytywnym grupom pozaziemskim, które wyglądają bardzo podobnie do nas.

Dowiemy się o tym, że negatywne grupy kosmiczne, które odwiedzają nas tutaj są po to, aby stwarzać jeszcze większe zagrożenie. Dowiemy się, że będziemy musieli podjąć z nimi walkę i zjednoczyć się jako jeden świat.

Jest to kompleksowy plan, który mają od dawna i właśnie teraz widzimy jego pierwsze niewielkie fragmenty.

Departament Obrony i Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) niedawno wypowiedziały się na temat UFO, przedstawiając je jako zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego.

Następnie mamy wszystkie te rzeczy z balonami, które enigmatycznie nazywane są Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi.

Na pytanie czy są to statki pozaziemskie odpowiadają: „W tej chwili nie możemy tego potwierdzić ani zaprzeczyć”.

Wszystko to jest bardzo dobrze dopracowane. Dostrajają swój główny plan i sieją ziarnka tak, aby zobaczyć jaka będzie reakcja publiczna. Dopiero swój następny ruch zrobią w oparciu o naszą reakcję.

Obserwujcie więc to co dzieje się w mass mediach ale nie angażujcie się w to emocjonalnie. W tej chwili jest to stek bzdur.

AscensionWorks.tv MOŻE POMÓC WAM WEJŚĆ WEWNĄTRZ SIEBIE

To, co naprawdę musimy zrobić, to skupić się na dotarciu do miejsca, w którym powinniśmy znajdować się duchowo i emocjonalnie, pokonując nasze traumy z przeszłości i wszystkie te rzeczy.

To teraz wchodzi w grę.

Bardzo doceniamy wsparcie tych, którzy subskrybowali nasz portal www.AscensionWorks.tv .

Ci z was, którzy nie są jeszcze płatnymi subskrybentami prosimy o rozważenie tej opcji. W ten sposób możecie uzyskać dostęp do moich kursów online i wielu innych naprawdę interesujących treści.

Nie będą one tymi, które powodują skupianie się na świecie zewnętrznym i na poleganiu na kimś w celu uzyskania informacji lub w celu emocjonalnego podniesienia na duchu.

Wszystko polega na tym, by wejść w głąb siebie i dotrzeć do swego centrum, a następnie wykonywać pracę, aby osiągnąć harmonię z samym sobą.

Jeśli uda się wam to osiągnąć to wszystkie inne bzdury rozgrywające się wokół będą miały na was zupełnie inny wpływ. Bądźcie świadomi tego, co się dzieje i wymyślacie jak przez to przejść, zamiast reagować emocjonalnie czyli w sposób w jaki chcą, abyście reagowali.

Zamierzam teraz przejść się, by zrobić sobie mały spacer i pozbyć się mojego brzucha Covidowego. Zanim zacznę robić inne fajne filmy dokumentalne i inne rzeczy tego lata, muszę nabrać formy, aby nie sapać i nie dyszeć do kamery podczas spaceru. 

Zamierzam również rozpocząć nagrywanie większej ilości takich filmów, które prawdopodobnie będą dłuższe niż ten. Mam problemy z głosem, więc w tym tygodniu ten będzie krótszy.

Odwiedzajcie nasz kanał na portalu www.AscensionWorks.tv . Wkrótce powinno pojawić się tam więcej materiałów z udziałem Mike’a i moim. Jak już wspomniałem, zamierzam nagrywać więcej tego typu filmów.

Dziękuję i do zobaczenia za tydzień.

SŁOWNICZEK: 

DOK – Dowództwo Operacji Księżycowych. 

MKK – Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny. 

MKP – Militarny Konglomerat Przemysłowy. 

GLNG – Globalna Liga Narodów Galaktycznych.

TPK – Tajne Programy Kosmiczne

SS – Słoneczny Strażnik

Eyosians – Ejozjanie – rasa czarnoskórych istot pozaziemskich, zwanych przez MKK Zulusami, która działa w naszym sąsiedztwie w imieniu naszych Strażników.  

DUMB (Deep Underground Military Bases) – Podziemne Bazy Wojskowe – Głęboko Osadzone Bazy Wojskowe

Traktaty Mahometańskie (Mohammed Accords) – porozumienia stanowiące o nieingerencji istot pozaziemskich w sprawy ludzkie. Traktaty Mahometańskie zezwalały tylko na kontakty niejawne czyli przy pomocy channelingu, telepatii lub kontakty w snach oraz na ingerowanie w sprawy ludzi bez naszej świadomej wiedzy. https://kosmiczneujawnienie.com/2021/04/04/wielkie-przebudzenie-czy-wielki-reset/ 

Linia czasowa Anshar – jest to linia czasowa kończąca egzystencję tej grupy w przyszłości. Ich obecność w naszej rzeczywistości ma za zadanie odwrócenie tego trendu, co jest uzależnione od wyboru ludzkości.

Total Page Visits: 2123 - Today Page Visits: 1