YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=rkSFIvnknlM  

Opublikowano 7 marca 2023 r.

* * * * * * *

Witam. Corey Goode z tej strony.

Poszedłem w plener i nagrałem naprawdę dobry film w bardzo pięknym miejscu i mój aparat mnie zawiódł. Aparat DJI umarł w samym środku nagrania, a potem wracam do domu i patrzę, a tam plik video jest uszkodzony.

Zamierzam więc zrobić szybkie nagranie z ręki na moim telefonie.

Przepraszam za jakość dźwięku i obrazu.

Gdy byłem w górach w pięknym miejscu mówiłem trochę o tym, co dzieje się z Sojuszem.

Otrzymałem aktualizacje dotyczące Sojuszu TPK. Na tym froncie nie dzieje się zbyt wiele, ale otrzymałem sporo informacji z moich źródeł z Sojuszu Ziemskiego.

Rozmawiałem z wieloma emerytowanymi pułkownikami i innymi tego typu osobami, a także z ludźmi, którzy są bardziej aktywni. Przekazali mi wiele bardzo interesujących informacji na temat Ukrainy i szczepionek oraz różnych osób w rządzie, które rzekomo są obserwowane pod kątem pewnych rzeczy.

Jest tam wiele bardzo interesujących rzeczy i niektórzy z nich poprosili mnie o upublicznienie szczegółów, a ja powiedziałem im, że po ich niefortunnych osiągnięciach jestem trochę ostrożny.

Najwyraźniej będą ujawniać te informacje za pośrednictwem innych kanałów i różnych osób.

Jest tam wiele dezinformacji, więc powiedziałem im „powodzenia” w rozpowszechnianiu ich. Jest to po prostu totalny festiwal bzdur.

Jednak dzięki Sojuszowi TPK duża część naszego Układu Słonecznego nadal pozostaje w ścisłym lockdownie. Grupa Oriona zwarła szeregi i jest przygotowana na kilka następnych lat oporu (przyp. tłum).

Siły wyzwoleńcze, które mają wyzwolić różne planety i kolonie, spodziewają się ruchu z ich strony w ciągu najbliższych kilku lat. Okopują się więc i stworzyli sobie przyczółek. Zobaczymy jak sytuacja rozwinie się w nadchodzących latach.

Nawet większość członków Sojuszu, z którymi rozmawiam zgadza się, że nie będą w stanie zrobić tego samodzielnie. Nie będziemy oglądać tego w telewizji i nie zobaczymy nagle wspaniałej wiadomość, że Sojusz dokonał wielkiego zamachu stanu przeciwko Klice. Tak się nie stanie.

Wszystko co mogą zrobić ogranicza się tak naprawdę do przecieków informacji poprzez wywiad i kontrwywiad oraz motywowania ludzi do aktywnego przeciwstawiania się faszyzmowi i tyranii. Niestety jest to pewnego rodzaju wojna, która jest w toku i mówię tutaj o PRAWDZIWYM faszyzmie, a nie o faszyzmie lustrzanym.

Tak więc w zasadzie, od mojego ostatniego raportu, decyzyjny ruch w dużej mierze nadal należy do nas.

W ciągu najbliższych kilku lat będą działy się różne rzeczy w naszym Układzie Słonecznym. 

Powiedziano mi, że ze względu na skalę niektórych kosmicznych bitew, będziemy świadkami dziwnych rzeczy, które będą działy się na Marsie i wokół gazowych gigantów. Zobaczymy dziwne raporty wizualne w kosmosie i w wiadomościach. A jeśli trafią one do wiadomości to ludzie będą mieli trudności z wymyśleniem wyjaśnienia, ale na pewno coś wymyślą.

Sprawy zaczną przybierać na sile, ale myślę, że najważniejszą wiadomością dla wszystkich jest: bądźcie bardzo ostrożni – pojawia się wiele dezinformacji.

Ogromna ilość ludzi zamotała się w tym i stało się to ich „prawdą”. Następnie muszą iść dalej i płynąć na fali w tej swojej prawdzie.

Jednak wszyscy inni ludzie muszą stać się aktywistami w inny sposób.

Nie jestem pewien, czy sprawy można załatwić formalnymi metodami takimi jak wybory i tym podobne.To ludzie będą musieli wykonać pewne ruchy.

Myślę, że jest to mniej więcej ta wiadomość, którą przekazałem w filmie nagranym w plenerze.

Po tym jak moja kamera padła wróciłem na parking, a następnie nagrałem kolejny film lub dwa podobne do tego. 

Wiele osób pytało, dlaczego nie publikowaliśmy regularnie w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Miałem 53 urodziny i świętowaliśmy je, a potem przyjechała do nas bardzo ciekawa osoba, która powoli staje się bardzo dobrym przyjacielem. Jest on profesjonalistą od tworzenia gier.

Spędziliśmy tydzień poznając się nawzajem i dyskutując o tym, jak będziemy współpracowali tak, aby moje zeznania i tożsamość stały się częścią jednej z największych gier franczyzowych.

Wydaje się, że zwróciliśmy uwagę wszystkich ważniejszych ludzi w celu osiągnięcia tego.

Mam więc nadzieję, że wkrótce pojawią się jakieś ogłoszenia w tej sprawie.

Jesteśmy również bardzo wdzięczni za wszystkich subskrybentów, którzy dołączyli do nas na portalu www.ascensionworks.tv 

Jak już powiedziałem wcześniej, ciągle będę pracował nad (Pełnym) Ujawnieniem jednak ruch ten padł.

Ludzie powodowani strachem uciekają się do tworzenia pięknych, pełnych nadziei historyjek i nazywają je „ujawnieniem” wierząc w to, że w jakiś sposób zmieni to rzeczywistość. Jeśli takie jest wasze przekonanie to w porządku, ale to nie jest Ujawnienie. Istnieje bardzo dużo takich rzeczy. Zamierzamy nadal pracować nad (Pełnym) Ujawnieniem pomimo tego, że jest to obecnie całkowicie skompromitowany wątek.

Przede wszystkim skupmy się na pracy wewnętrznej. Na stronie www.ascensionworks.tv będziecie mogli znaleźć narzędzia potrzebne do osiągnięcia tego. 

Z niecierpliwością czekam na naszą rozmowę na portalu www.ascensionworks.tv . Jest to świetna zabawa. Wszystkie nasze kursy są teraz dostępne dla płatnych członków, ale możecie również stać się darmowymi uczestnikami i uzyskać dostęp do wielu interesujących informacji.

Wydaje mi się, że to wszystko co omawiałem w swoim pierwszym, niedoszłym filmie. 

Nie mogę się doczekać w najbliższej przyszłości współpracy z finansistami, wydawcami i innymi osobami tak, by móc wprowadzić niektóre z naszych gier komputerowych na rynek.

Zamierzamy przekształcić powieść graficzną w grę wideo, aby wprowadzić naszą własność intelektualną do świata gier. Ten temat jest obecnie w trakcie realizacji. W większości jest już to gotowe ponieważ składamy powieść graficzną.

Mamy też strzelankę trzecioosobową, której akcja dzieje się na Marsie. W tej sprawie podpisaliśmy już list intencyjny z firmą z Los Angeles, z którą pracujemy nad zdobyciem finansów. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli coś ogłosić.

W międzyczasie myślę, że możecie oglądnąć mój następny klip wideo, który nagrałem na parkingu po tym, jak moje pierwsze nagranie zostało uszkodzone.

* * * * * * * *

(8:27)

Cóż, moja kamera DJI padła. Najwyraźniej nie podłączyłem jej prawidłowo w drodze na miejsce nagrania.

Ten poniedziałek jest dziwny i przez cały dzień borykam się z dziwnymi problemami. Dziwna sprawa.

Przepraszam za zmianę jakości dźwięku i obrazu. Może Mike poprawi to w procesie edycji.

Jak już mówiłem, zamierzam dostarczać informacje tu i tam, a naprawdę ważne rzeczy umieszczane są na portalu www.ascensionworks.tv . Tam koncentrujemy się na wykonywaniu wewnętrznej pracy i na Ujawnieniu.

Ujawnienie w pewnym sensie zniknęło w fantazyjnych opowieściach, które mają nadzieję zmienić rzeczywistość i oszukać masową świadomość poprzez różne historie tak, by stworzyć Ujawnienie. Bardzo wiele takich rzeczy ma obecnie miejsce.

Tak jak powiedziałem w poprzednim wideo, trzeba być bardzo ostrożnym w tym czego się słucha i po prostu skupić się na pracy wewnętrznej, co do czego wiem, że wielu z was naprawdę robi z ochotą. To co obecnie obserwuję to cała ta polityka – przypadki wariatów w lewicy, przypadki wariatów w prawicy i ludzie tacy jak my, którzy są pośrodku i nie wiedzą co robić.

Wygląda na to, że jesteśmy zmuszani wybrać jedną ze stron. Dom wariatów. Skończyłem więc z całą polityką i całym tym szambem, które nas dzieli i skupiłem się na pracy wewnętrznej.

Jest to wspaniała podróż i wiem, że wielu z was też ją odbywa. Staramy się zapewnić wiele narzędzi, aby pomóc ludziom w ich podróży na portalu www.ascensionworks.tv . Ostatnio przybyło nam tysiące nowych subskrybentów. 

Zaglądnijcie na www.ascensionworks.tv  i przyłączcie się do nas. Wiadomość dla subskrybentów, którzy czekają na nowe informacje. Tak jak powiedziałem, ostatni tydzień był zwariowany ale fajny, a teraz wracamy do robienia livestreamów i dostarczania regularnych wiadomości.

Życzcie mi powodzenia w finansowaniu tych gier i filmów. Zainteresowało się nami wielu inwestorów i jest to dla nas naprawdę ekscytujący czas.

Wkraczamy solidnie na tę arenę i pojawiają się ludzie, którzy już tam odnieśli sukces i nie potrzebują nas, ale chcą nam jakoś pomóc.

Czujemy błogosławieństwo nad sobą, a niektórzy z tych ludzi, np. ten facet od gier jest bardzo fajny.

Facet, z którym pracujemy, David Kalbeitzer, jest super dobrym człowiekiem.

Jestem po prostu bardzo szczęśliwy, że wszechświat koordynuje i łączy ludzi, którzy będą w stanie czerpać obopólne korzyści z tego typu relacji.

Wszyscy, z którymi pracuję, chcą coś zmienić w masowej świadomości. Nikt nie jest w tym tylko z powodów finansowych, jednak zdecydowanie jest to część tego wszystkiego. Nikt z nas nie składał ślubów życia w ubóstwie. Zdecydowanie dążymy do odniesienia sukcesu, ale najważniejszą rzeczą jest wpłynięcie na masową świadomość. To jest nasza misja.

Tak jak powiedziałem, więcej regularnych wiadomości jest w drodze. Chcę też podziękować Mike’owi Waskoskiemu. Wykonuje świetną robotę na portalu www.ascensionworks.tv tak jak i Debbie Graham, która wykonuje świetną robotę. Jest jedną z opłacanych członkiń naszego zespołu i jest liderem grupy moderatorów. Bardzo na niej polegamy. Wykonuje również wiele pracy dla www.ascensionworks.tv  od obsługi klienta poprzez wszelkiego rodzaju inne rzeczy.

Doceniamy cały zespół moderatorów gdzie wiele osób można byłoby wymieniać. Wszyscy pomagacie nam doprowadzić do sukcesu portal www.ascensionworks.tv . Ciągłe wsparcie społeczności jest niesamowite. Uwielbiamy widok was w naszej społeczności.

Do następnego tygodnia, życzę miłego tygodnia. Teraz jest poniedziałek, prawda?

W porządku, trzymajcie się.

SŁOWNICZEK: 

DOK – Dowództwo Operacji Księżycowych. 

MKK – Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny. 

MKP – Militarny Konglomerat Przemysłowy. 

GLNG – Globalna Liga Narodów Galaktycznych.

TPK – Tajne Programy Kosmiczne

SS – Słoneczny Strażnik

Eyosians – Ejozjanie – rasa czarnoskórych istot pozaziemskich, zwanych przez MKK Zulusami, która działa w naszym sąsiedztwie w imieniu naszych Strażników.  

DUMB (Deep Underground Military Bases) – Podziemne Bazy Wojskowe – Głęboko Osadzone Bazy Wojskowe

Traktaty Mahometańskie (Mohammed Accords) – porozumienia stanowiące o nieingerencji istot pozaziemskich w sprawy ludzkie. Traktaty Mahometańskie zezwalały tylko na kontakty niejawne czyli przy pomocy channelingu, telepatii lub kontakty w snach oraz na ingerowanie w sprawy ludzi bez naszej świadomej wiedzy. https://kosmiczneujawnienie.com/2021/04/04/wielkie-przebudzenie-czy-wielki-reset/ 

Linia czasowa Anshar – jest to linia czasowa kończąca egzystencję tej grupy w przyszłości. Ich obecność w naszej rzeczywistości ma za zadanie odwrócenie tego trendu, co jest uzależnione od wyboru ludzkości.

Total Page Visits: 1972 - Today Page Visits: 6