YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=UoqdBl5truU 

Opublikowane 31 grudnia 2022

* * * * * *

DOWÓDZTWO OPERACJI KSIĘŻYCOWYCH (DOK)

Mike Waskosky: Więc w zasadzie odbyłeś wcześniej poważniejszą wycieczkę po Księżycu, kilka lat temu. Być może była też jedna w czasie służby w Tajnym Programie Kosmicznym, o której zapomniałeś? A później, zabrano cię do bazy Wysokich Szarych. 

Jednak niedawno miał także miejsce atak na Dowództwo Operacji Księżycowych. Te ataki wydają się być dużą zmianą w tym, co dzieje się z ludźmi na Księżycu.

Corey Goode: Tak, jeśli chcecie uzyskać więcej szczegółów na ten temat to zapoznajcie się z raportem o inwazji na Dowództwo Operacji Księżycowych przez grupy należące do Galaktycznej Federacji. 

To tylko część ich działań, mających na celu zainstalowanie urządzeń służących do tworzenia technologii transhumanistycznych, a następnie wszczepianie jej ludziom z Tajnego Programu Kosmicznego. Jednak przygotowują (do tego celu) również Księżyc. Próbują przywrócić silnik elektrograwitacyjny i kilka innych komponentów na Księżycu, ale nie jesteśmy pewni, do czego one służą. Wydaje się, że chcą umieścić Księżyc w pozycji podobnej jak zrobili to Pre-Adamici, pomiędzy Słońcem a Ziemią podczas Rozbłysku Słonecznego, aby osłonić Ziemię od impaktu. 

Są to na razie tylko spekulacje. Jest to bardzo prawdopodobne. 

Wygląda na to, że prawdopodobnie próbowali minimalnie podnieść osłony (pola elektromagnetycznego, przyp. tłum.) i uruchomić napęd elektro-grawitacyjny, który uległ awarii i został zablokowany, co utrzymuje Księżyc na swoim miejscu przez ponad 50 tyś. lat, nie wiem tego dokładnie, w każdym razie przez wiele tysięcy lat. 

Próbują to wszystko odłączyć i ponownie umieścić Księżyc między Słońcem a Ziemią.

Mike: Czy to byłoby pozytywne dla wszystkich czy tylko dla (nich)?

Corey: Myślą, że to ochroni ich przed większymi szkodami, które wystąpią na Ziemi i pozwoli im na zachowanie tych technologii tak, by mogli przebywać tutaj w ciągu następnego cyklu i kontrolować nas. 

Nie sądzę jednak, że (inni) pozwolą im na to. Wydarzenie Słoneczne spowoduje więcej zniszczeń i problemów na Ziemi, ale jednocześnie pozbędzie się wszelkiej sztucznej inteligencji i podobnej technologii. 

To jednak wciąż jest niepewne. Naprawdę tego nie wiemy. 

Sytuacja w DOK wygląda tak, że jest obecnie w lock-downie. Wszyscy ludzie z marynarki wojennej i sił powietrznych, którzy tam pracowali i zajmowali się m.in. kontrolą ruchu lotniczego i zarządzaniem bazą, zostali usunięci i zastąpieni przez personel należący do Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego.

Dlatego nie dostajemy już zbyt wielu informacji na temat tego, co dzieje się w Dowództwie Operacji Księżycowych. Wszystko wskazuje na to, że sytuacja na Marsie, Księżycu i kilku innych miejscach będzie się pogarszać, aż do bitew, które wybuchną w 2025 roku.

SOJUSZ TAJNEGO PROGRAMU KOSMICZNEGO

Mike: Czy na Księżycu miały miejsce krytyczne dla Sojuszu TPK działania, które teraz tam nie są realizowane?

Corey: Otóż, Sojuszu TPK nie ma tam teraz w ogóle dostępu. Kilka lat temu tożsamości członków TPK zostały ujawnione i praktycznie wszyscy zostali zmuszeni do ucieczki. 

Ich przywódcy nie znajdują się teraz ani w pobliżu Ziemi, ani w naszym Układzie Słonecznym. 

Stworzyli swoją własną bazę w innym układzie gwiezdnym, a tak naprawdę pomiędzy nimi, poprzez połączenie kilku przejętych statków kosmicznych. Współpracują oni z kilkoma grupami pozaziemskimi oraz z GLNG. 

Jednak z Sojuszu TPK pozostało już niewiele.

GLOBALNA LIGA NARODÓW GALAKTYCZNYCH

Mike: Więc istnieje głównie Globalna Liga Narodów Galaktycznych.

Corey: To jest właśnie miejsce, gdzie pokładane są największe nadzieje, ponieważ jest to zupełnie inna cywilizacja, z setkami kolonii i ogromną flotą statków.

Mike: Czy słuszne jest stwierdzenie, że GLNG została założona w sposób sprawiedliwy, aby wszystkie kraje na Ziemi były w niej reprezentowane?

Corey: Tak

Mike: Tak, miałoby to sens, że pewien rodzaj karmy skłonił nas do podtrzymania naszej rasy. Dlatego też inne kolonie zostały utworzone, prawda? Dla zachowania gatunku?

Corey: Tak, dla zachowania gatunku z powodu różnych sytuacji. Większość z nich znajduje się na obrzeżach Galaktyki.  

Miały być kołem ratunkowym, jeśli dojdzie do supernowej lub innych okropnych rzeczy, które wydarzą się ludzkości. 

Jeśli obejrzałeś raport odnośnie tego, co wydarzyło się z GLNG i o ogłoszeniu ich niezależności od Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego to wiesz, że MKK próbował wszczepić implanty ludziom z GLNG. 

Wszyscy byliby teraz zaszczepieni, gdyby nie to, że kilku z nich postawiło się i zaczęło walczyć przeciwko temu.

RZECZYWISTE NAZWISKA NIGDY NIE ZOSTAŁY UJAWNIONE

Mike: Czy istnieje inna nazwa dla tej organizacji o nazwie Globalna Liga Narodów Galaktycznych, której jeszcze nie podałeś?

Corey: Tak, Czarna Flota, GLNG są to nazwy, które sam stworzyłem. Więc kiedy słyszysz ludzi mówiących “służyłem w Czarnej Flocie” – jest to bzdura! 

To nie są czary mary i tego typu rzeczy, które ludzie tworzą. 

Byliśmy bardzo ostrożni w nieudostępnianiu prawdziwych nazw, ponieważ wywołałoby to wiele problemów, również ze względu na wszystkich powiązanych z nimi ludzi.

Chcieliśmy wiedzieć odnośnie ludzi, którzy zwracają się do nas czy używają tych właściwych nazw, czego nie zrobił nikt, kto jak dotychczas ujawnił się.  

Są ludzie działający w tle, których nie możemy zmusić do ujawnienia się. Spotkaliśmy wielu, którzy mówią: “Służyłem w tym programie w tych i tych latach i robiłem to i to, a oddelegowano mnie do takich zadań”. Była tam mowa o GLNG. 

Mówimy wtedy: “Dobrze, czy ujawnicie się publicznie?” 

Odpowiadają: “Pieprzyć to! Widzieliśmy, co się z tobą stało!” 

Ja mówię: “Dobrze, ale mamy setki innych ludzi mówiących, że należą do Tajnego Programu Kosmicznego i nie są atakowani”. 

A oni mówią wtedy: “Bo kłamią. W momencie, gdy się ujawnimy, zostaniemy zaatakowani”. 

I ja tylko mówię: “Ok”.

Tak więc oni nie chcieli wystąpić publicznie. David Wilcock również próbował przekonać kilku z nich do ujawnienia się, ale oni zwykle obiecują, że się ujawnią, ale ostatecznie wycofują się z tego.

Mike: Obyśmy mogli stworzyć wystarczająco silną platformę i społeczność, w której ludzie będą czuli się bardziej komfortowo.

Corey: Taką mam nadzieję.

Mike: Świetnie. Jeszcze raz dziękuję za uwagę.

Corey: Tak, dziękujemy za dołączenie do nas, będziemy nagrywać wiele innych odcinków z aktualizacjami i wyjaśnieniami na temat Tajnych Programów Kosmicznych.

Przetłumaczył: Marek A.

Korekta: Sławomir Lernaciński

ODNOŚNIKI DO AKTUALIZACJI DOTYCZĄCYCH DOK:

https://kosmiczneujawnienie.com/2022/08/29/aktualizacja-od-tpk-grupa-oriona-i-jej-sojusznicy-atakuja-dowodztwo-operacji-ksiezycowych/

https://kosmiczneujawnienie.com/2022/09/28/dowodztwo-operacji-ksiezycowych-zaatakowane-przez-grupe-oriona-galaktyczna-federacja-w-panice/

SŁOWNICZEK: 

DOK – Dowództwo Operacji Księżycowych. 

MKK – Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny. 

MKP – Militarny Konglomerat Przemysłowy. 

GLNG – Globalna Liga Narodów Galaktycznych.

TPK – Tajne Programy Kosmiczne

SS – Słoneczny Strażnik

Eyosians – Ejozjanie – rasa czarnoskórych istot pozaziemskich, zwanych przez MKK Zulusami, która działa w naszym sąsiedztwie w imieniu naszych Strażników.  

DUMB (Deep Underground Military Bases) – Podziemne Bazy Wojskowe – Głęboko Osadzone Bazy Wojskowe

Traktaty Mahometańskie (Mohammed Accords) – porozumienia stanowiące o nieingerencji istot pozaziemskich w sprawy ludzkie. Traktaty Mahometańskie zezwalały tylko na kontakty niejawne czyli przy pomocy channelingu, telepatii lub kontakty w snach oraz na ingerowanie w sprawy ludzi bez naszej świadomej wiedzy. https://kosmiczneujawnienie.com/2021/04/04/wielkie-przebudzenie-czy-wielki-reset/ 

Linia czasowa Anshar – jest to linia czasowa kończąca egzystencję tej grupy w przyszłości. Ich obecność w naszej rzeczywistości ma za zadanie odwrócenie tego trendu, co jest uzależnione od wyboru ludzkości.

Total Page Visits: 1194 - Today Page Visits: 1