Właśnie otrzymałem kolejne niesamowite aktualizacje. Zamierzałem dograć wideo do doniesień o Zulusach następnego dnia, ale zmieniam decyzję, i podrzucę wam najpierw trochę nowych informacji. Chcę przedstawić pisemne podsumowanie tego tematu przed kolejnym wideo. 

Każdy kto śledził moje informacje wie, że Dowództwo Operacji Księżycowych (DOC) składa się tak naprawdę z 3 różnych baz, które są oznaczone jako DOK-Alpha, DOK-Bravo (aka Beta) i DOK-Charley. Baza Alfa jest miejscem, gdzie odbywają się wszystkie spotkania i również tam znajduje się lądowisko kosmiczne, a także dowództwo kontroli lotów. Bazy Bravo i Charley znajdują się pod powierzchnią Księżyca i mają inne przeznaczenie. Są one znacznie bardziej tajne niż DOK-Alpha ze względu na charakter ich operacji. 

Lunar Operations Command
Dowództwo Operacji Księżycowych

Kilka lat temu odbyłem długą wycieczkę po wnętrzu Księżyca zaraz po odwiedzeniu po raz pierwszy DOK-Bravo i Charley. Wydałem obszerny raport z tej wycieczki, a to co mi powiedziano i czego byłem świadkiem można znaleźć na moim kanale YouTube lub stronie SphereBeingAlliance.com 

LOC-Bravo i Charley zostały początkowo zbudowane w latach 50-tych przez reżim Nazistów, który zbudował oryginalny kompleks budynków DOK. W procesie budowy DOK-Alpha, zaczęto badać rozległe kanały lawowe utworzone przez uderzenia meteorytów, które stopiły powierzchnię Księżyca przy uderzeniu. Podczas eksploracji odkryli wysoko zaawansowane włazy i luki, które po otwarciu doprowadziły badaczy do wnętrza Księżyca. Po uzyskaniu dostępu niemieccy naukowcy znaleźli gigantyczną bazę kosmiczną wypełnioną niezwykle zaawansowaną technologią, która wydawała się być straszliwie zniszczoną dawno temu. Znajdowały się tam ciała grupy istot pozaziemskich, którą nazywamy gatunkiem Pre-Adamitów, posiadającą cywilizację na Marsie i orbitującej wokół niego planecie Super Ziemii. Tak było do czasu aż Pre-Adamici nie nadużyli tych technologii, niemal niszcząc w tym procesie cały nasz układ słoneczny.

Niemieccy naukowcy skontaktowali się ze swoimi sojusznikami czyli z Grupą Oriona i powiedziano im, aby dla własnego bezpieczeństwa nie zapuszczali się do wnętrza Księżyca i zmuszono ich do podpisania Traktatu Księżycowego, który zawierał ścisłe postanowienia dotyczące tego, gdzie ludzie mogą podróżować na jego powierzchni lub w jego obrębie. Niemcy podporządkowały się życzeniom swoich sojuszników, ale dopiero po przeprowadzeniu własnej, szeroko zakrojonej ekspedycji do wnętrza bazy, gdzie udało im się znaleźć fragmenty technologii, które przetrwały  ostatni Rozbłysk Słoneczny, który spowodował rozległe i katastrofalne zniszczenia tej niewiarygodnie zaawansowanej, gigantycznej stacji kosmicznej, którą nazywamy Księżycem. 

Dowództwo Operacji Księżycowych
Lunar Operations Command

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat Pre-Adamitów i tego w jaki sposób używali Księżyca jako gigantycznego transportowca do przewiezienia ocalałych z ich umierającej planety – Marsa – na Ziemię, zanim jego orbita została zakotwiczona na orbicie naszej planety, zapoznajcie się z aktualizacjami umieszczonymi na końcu tego artykułu. 

W kolejnych dekadach Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny (MKK) – super korporacja, która istnieje poza zasięgiem nadzoru rządowego jakiegokolwiek państwa – przejął większość nazistowskich aktywów kosmicznych w ramach zawartych umów, a Ciemna Flota została oficjalnie utworzona w tajemnicy i otrzymała prawa, jakich nigdy nie przyznano żadnemu innemu programowi. MKK, obecnie sprzymierzona z Grupą Oriona, zbudowała następnie ogromną infrastrukturę – w postaci TPK w naszym układzie słonecznym – i dziesiątkach innych w ramach kilku Tajnych Programów Kosmicznych.

Później MKK podpisał kolejne traktaty księżycowe na mocy, których otrzymał zestaw bardzo skomplikowanych planów inżynieryjnych i dostęp do części starożytnej bazy księżycowej, gdzie usunięto setki tysięcy wysuszonych ciał Pre-Adamitów. Po usunięciu ciał, skatalogowaniu technologii i stworzeniu map tego niewiarygodnie ogromnego kompleksu baz podziemnych, MKK stworzył kopalnie i zakłady produkcyjne na Księżycu, w Pasie Asteroidów oraz na Marsie, aby zdobyć egzotyczne i rzadkie minerały, które kolejno przetwarzano w skomplikowane technologie.  Następnie dostarczano je na Księżyc, aby dokończyć napraw, które zleciła im Grupa Oriona. 

Przeskoczmy do 25 sierpnia 2022 roku, kiedy to MKK poinformował Grupę Oriona, że zgodnie z ich planami, zakończył 90% napraw i renowacji. Wtedy stało się coś niewyobrażalnego, Grupa Oriona złamała Traktaty Księżycowe i wtargnęła na teren starożytnej bazy księżycowej, zabijając w jednej chwili tysiące naukowców, pracowników i personelu wojskowego MKK. Kierownictwo MKK oraz agenci operacyjni, którzy monitorowali atak z kompleksu baz DOK-Alpha, wysłali posiłki do DOK-Charley i Bravo oraz rozpoczęli ewakuację całego zbędnego personelu. 

Rasa Pre-Adamowa
Preadamites

Pokazano mi filmy z tego incydentu, na których widzimy Wysokich Szarych, Reptilian i wysokich ludzi wyglądających jak Nordycy (Syndykat Andromedy aka Galaktyczna Federacja Światów), pojawiających się znikąd i otwierających ogień czymś, co wyglądało jak długie magiczne różdżki i bronią wyglądającą jak latarki. Powiedziano mi, że posiadają one zdolność do niszczenia materiału organicznego i zatrzymania systemu neurologicznego ciała docelowego od przetwarzania sygnałów, wyłączając je jak żarówkę, tym samym zabijając je natychmiastowo bez uszkodzenia innych obiektów w strefie ataku. 

Na filmie widać zszokowany personel MKK reagujący na nagłe pojawienie się kosmicznych najeźdźców, gdy zaczęły pojawiać się jasne błyski, a ludzie albo padali na ziemię, albo gorączkowo biegli w kierunku wyjść. Napastnicy z Grupy Oriona pojawili się jednak w strategicznych miejscach kompleksu baz podziemnych, uniemożliwiając ucieczkę. Patrzyliśmy jak tysiące pracowników MKK zostało zabitych tą egzotyczną bronią bez możliwości obrony. Wojsko MKK wystrzeliło swoją broń w kierunku najeźdźców, ale było w stanie zabić tylko na garstkę wrogów, zanim zostało całkowicie pokonane przez tą egzotyczną broń używaną przeciwko nim. 

Następnie widzieliśmy jak wysocy Nordycy i małe szare bio-androidy chodzą po obiekcie rozpuszczając ciała personelu MKK za pomocą swojej broni-latarek. Stali nad ciałami i świecili na nie wiązką światła, redukując je do cieczy, która scalała się z podłogą, wyglądając jak naprawiona dziura na asfaltowej nawierzchni.

Gdy tylko Grupa Oriona oczyściła ludzkie ciała z obiektu, natychmiast wysłała bio-roboty i Wysokich Szarych Naukowców, aby dokończyli naprawy, które MKK prawie zakończył. Byliśmy również świadkami jak wysocy Nordycy (Galaktyczna Federacja Światów) buduje jakąś fabrykę. Po konsultacji z naukowcami Globalnej Ligi Narodów Galaktycznych na ich okręcie flagowym – Wędrującej Gwieździe – dowiedziano się, że były to fabryki chipów mózgowych, nano-robotów i technologii służącej do manipulacji genetycznych, które zostały użyte przeciwko dziesiątkom kolonii i baz GLNG na zewnętrznych rubieżach naszej Galaktyki. Więcej informacji na temat GLNG, ich deklaracji niezależności od ICC oraz Galaktycznej Federacji Światów, która prawie ich zniewoliła, możecie uzyskać podążając za informacjami w odnośnikach umieszczonych na końcu tego artykułu. 

To właśnie w tym momencie Grupa Orion odkryła nasze ukryte kamery i wyłączyła je. Wkrótce potem DOK-Bravo i Charley zostały podobnie zaatakowane, a DOK-Alpha i MKK straciły z nimi wszelki kontakt. DOK-Alpha jest zamknięta tylko z niezbędnym personelem. Pogłębienie chaosu spowodowane jest dodatkowo faktem zabicia 1/3 przywódców MKK przez Grupę Oriona przy pomocy aktywowania implantów mózgowych, powodujących śmiertelne tętniaki w mózgu. Na domiar złego podobna liczba przywódców MKK zniknęła bez śladu około rok wcześniej. Uważa się, że 1/3 pozostałych przywódców MKK to kosmici z Grupy Oriona wcieleni w ludzi jako część ich strategii przejęcia MKK i naszej planety. 

Biały Królewski Drako
White Royal Draco

Grupa Orion wydaje się podejmować desperackie kroki, aby zabezpieczyć nasz układ słoneczny i przygotować się do wojny przeciwko GLNG i naszym sojusznikom w naszym lokalnym gwiezdnym sąsiedztwie. Grupa Oriona i ich sojusznicy są uwięzieni w naszym układzie słonecznym i okopują się przed wielką bitwą, która ma nadejść. 

Ta sytuacja księżycowa jest aktualna na dzień 26 sierpnia 2022 roku. Dowiedzieliśmy się również, że kiedy flagowy statek GLNG – Wędrująca Gwiazda – zaatakował i wyzwolił kolonię oraz zakład produkcyjny na Marsie, których pracownicy mieli zostać zaszczepieni chipami w mózgach, kilka innych kolonii marsjańskich powstało i ogłosiło niezależność od MKK. Nieszczęśliwie zrobili to tylko po to, by najechali ich genetycznie zmodyfikowani i wzmocnieni super żołnierze MKK, którzy brutalnie zdławili rebelię. Izolacja kolonii pogłębiła się jeszcze bardziej i teraz mają garnizony super żołnierzy stacjonujących z nimi i fortyfikujących kolonie, jakby przewidywali ich atak. MKK jest przerażony, że ostatni atak statku GLNG Wędrującej Gwiazdy był próbą inwazji i wyzwolenia reszty kolonii na Marsie – założenie, które jest prawidłowe. 

Przygotujcie się na mój raport wideo o Zulusach, pochodzących z naszego lokalnego gwiezdnego sąsiedztwa. Ten raport był tak pilny, że musiał mieć pierwszeństwo. Wkrótce wydam wersje wideo tych raportów, choć w międzyczasie na pewno pojawi się więcej takich pilnych aktualizacji. 

Więcej informacji nadejdzie wkrótce!

Corey Goode

Źródło informacji, Telegram, SBA – Ascension Works TV: https://t.me/ascensionworkstv/3174 

Kanał YT Coreya:

https://www.youtube.com/c/SphereBeingAlliance/about

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Dalsze informacje na temat Dowództwa Operacji Księżycowych możecie znaleźć na stronie Kosmicznego Ujawnienie w poniższych odnośnikach: 

https://kosmiczneujawnienie.com/2015/07/23/ku-dowodztwo-operacji-ksiezycowych/ 

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/05/21/aktualizacje-z-sojuszu-tpk-ciemna-flota-ziemia-ksiezyc-i-mars/ 

https://kosmiczneujawnienie.com/2019/04/19/informatorzy-w-marynarce-wojennej-usa-potwierdzaja-wielonarodowe-tajne-programy-kosmiczne-z-bazami-w-calym-ukladzie-slonecznym-i-poza-nim/ 

Rasa Pre-Adamowa: 

https://kosmiczneujawnienie.com/2017/02/27/antarktyda-procedura-ujawnienia/ 

Wybudzanie Starożytnych Bogów, Sojusz TPK:

https://ascensionworks.tv/ssp-alliance-updates/

https://ascensionworks.tv/corey/ssp-alliance-update-8/ 

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/12/05/glng-deklaruje-wyzwolenie-spod-rzadow-mkk-i-powiazanych-rzadow-ziemskich-cz-1-z-2/

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/12/11/wybudzanie-starozytnych-bogow-z-komor-hibernacyjnych-cz-2-z-2/

Total Page Visits: 5128 - Today Page Visits: 1