Zapraszamy serdecznie na kolejne doniesienia od dr Salli i Corey’a Goode’a.
Z dzisiejszego video dowiecie się jak rozwija się sytuacja z Sojuszem TPK, który ostatnio mocno ucierpiał podczas wojny informacyjnej.
Dla tych, którzy wolą czytać poniżej zamieszczamy transkrypt z wywiadu

Życzmy Wam miłego oglądani, dziękujemy, że jesteście z nami.

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

 

Oryginalny wywiad dr Michaela Salli z Corey’em Goodem:

Corey Goode: Witam na kanale YouTube Sphere Being Alliance. Jestem Corey Goode, będę dzisiaj rozmawiał z dr Michaelem Sallą.

Jak wielu z was wie, przekazałem kilka… naprawdę sporo wskazówek na temat tego, co otrzymałem ostatnio z aktualizacji. Podałem niewielkie streszczenia tu i tam. Wiele osób prawdopodobnie to przegapiło.

Dzisiaj będę rozmawiał z dr Sallą, który będzie mi zadawał pytania dotyczące tego, co zamieściłem w sieci.

Jak się Pan miewa, doktorze Salla?

Dr Michael Salla: Świetnie, dzięki Corey. To bardzo ciekawe, że znowu otrzymujesz aktualizacje i najwyraźniej odbyłeś spotkanie ze swoją grupą. Wysłałeś mi nowe informacje.

A więc, wspominałeś o Gonzalesie i Majach.

Wiesz może co się stało? Czy możesz opisać jak otrzymałeś informacje?

Corey: Tak, zazwyczaj Gonzales zabiera mnie sporadycznie tylko po to, by sprawdzić stan mojego zdrowia i złagodzić pewne rzeczy, które mam w głowie.

Pewnego razu zostałem zabrany i zaraz po moim małym badaniu spodziewałem się, że wrócę do domu, normalnie niewiele rozmawiamy.

Ale Gonzales powiedział, że ma kilku ludzi z Sojuszu TPK, którzy chcą ze mną porozmawiać.

Od około roku Dowództwo Operacji Księżycowych, które kontroluje przestrzeń powietrzną i korytarze przelotowe jest zamknięte po tym, jak doszło na terenie tego obiektu do wielu incydentów, w tym zamachu na Zygmunta.

Po tym wydarzeniu bardzo wiele się działo.

Na podstawie informacji, które posiadali chcieli mi przekazać aktualności na temat tego, co się dzieje i co się wydarzyło w różnych programach kosmicznych.

Wiesz, wciąż mają swoich ludzi poumieszczanych w tych różnych programach, a te różne programy ich teraz szukają.

Dr Salla: Wiemy, że Gonzales jest z programu Majów. Czy on nadal działa jako łącznik z Sojuszem Ziemskim albo z Sojuszem TPK?

Corey: Jest z Sojuszem TPK. Zerwał on prawie wszystkie powiązania ziemskie i w pełni przyłączył się do grupy Majów. 

Dr Salla: Rozumiem.

Corey: To jest jego status.

Dr Salla: Dobrze, więc uczestniczy w spotkaniach lub jest informowany przez ludzi z Sojuszu TPK, a następnie przekazuje te informacje tobie.

Corey: Cóż, zazwyczaj tak to się odbywało, ale myślę, że teraz był pierwszy raz od dłuższego czasu, kiedy się z nimi spotkał.

Zamiast przekazywać mi informacje, co robił coraz rzadziej, teraz właściwie było to zaaranżowane na statku Majów spotkanie twarzą w twarz z ludźmi z Sojuszu TPK.

Dr Salla: Czy możesz powiedzieć coś o tym jak jesteś zabierany, jak przebiega ta komunikacja, skąd to wiesz, czy dostajesz powiadomienia? Czy powiedziano ci, że masz być w określonym miejscu? Co się dzieje?

Corey: Nigdy nie dostaję żadnych powiadomień. To jest całkowicie przypadkowe.

W środku nocy trafiam na statek Majów. Starają się nie przeszkadzać mi za bardzo.

Przeprowadzają na mnie swoje małe testy i robią cokolwiek potrzeba, a potem odsyłają mnie z powrotem. Tak zazwyczaj się to odbywa.

Gonzales tam jest. Mówi coraz mniej. Staje się coraz bardziej podobny do Majów.

Dr Salla: Dobrze. Więc tak jakby zabierają cię fizycznie z twojego domu. Nie mówimy o projekcji astralnej (wyjściu z ciała).

Corey: Tak, z tego co wiem. To jest postrzegane jako fizyczne doświadczenie tak czy inaczej. Fizycznie wchodzę w interakcję z Majami i fizycznie uczestniczyłem w interakcji z ludźmi z Sojuszu TPK, którzy tam byli.

Dr Salla: Ok. Ok.

W aktualizacji, którą mi przysłałeś, mówisz o Międzyplanetarnym Konglomeracie Korporacyjnym i o tym, jak zamknęli korporacyjne miasta i obiekty na Księżycu, Marsie i swoje mini-kolonie w innych miejscach Układu Słonecznego.

Więc co się dzieje z Międzyplanetarnym Konglomeratem Korporacyjnym?

Corey: Cóż, wiele z tego wiąże się z Zygmuntem i informacjami, które przekazałem kilka lat temu. 

Informacje o Ciemnej Flocie (Dark Fleet), które mu przekazano zawierały całe wykazy – wszystkie ich aktywa. Każdy, kto był nawet ich marionetką, znajdował się w tych informacjach, które Zygmunt przekazał Sojuszowi TPK.

Następnie zostały one rozpowszechnione w kilku innych tajnych programach kosmicznych – co najmniej trzech.

Wiem, że Globalna Galaktyczna Liga Narodów otrzymała te informacje i zaczęła podejmować działania w celu odnalezienia “podwójnych agentów”, tak można ich nazwać.

Bo w rzeczywistości słyszysz tych wszystkich ludzi mówiących o Ciemnej Flocie, ale nikt tak naprawdę nie wie do końca czym ona jest.

To coś w rodzaju operacji typu “Hydra”, która nie jest całkowicie… Ma swoje małe bazy i swoje własne aktywa, którymi operuje i które ukradła lub zostały jej przekazane w różny sposób, ale większość tej infrastruktury działa na marginesie innych programów kosmicznych.

Są tam pieniądze… albo aktywa, to nie są tak naprawdę pieniądze, ale wiesz, dostają pewien zakres aktywów, a część z nich jest dzielona pomiędzy te ciemniejsze programy, które są Ciemną Flotą.

To dlatego ludzie z Ciemnej Floty pojawiali się nawet na statku badawczym, na którym byliśmy. Mieli całą sekcję statku dostępną dla osób, które nie były nawet przydzielone do naszej jednostki. Konfiguracja statku pozwalała in ma przychodzenie i wychodzenie o różnych porach.

Uczestniczyli więc we wszystkich programach i byli osadzeni w Dowództwie Operacji Księżycowych.

Działali z pełną świadomością… MKK (Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny) miał pełną wiedzę na ten temat.

Tak więc MKK został niejako złapany na gorącym uczynku.

Ciemna Flota jest w zasadzie zawieszona. Wszyscy ludzie, którzy zostali ujawnieni na tych listach, ukrywają się lub udają się do kolonii Reptylian i innych miejsc, gdzie szukają schronienia.

Korporacyjne miasta i zakłady, w których powstają przedmioty, którymi handlujemy, są całkowicie zamknięte, jest to bardziej totalitarne niż wszystko, czego kiedykolwiek wcześniej doświadczyli.

Wszyscy są przesłuchiwani i wszyscy są bardzo uważnie obserwowani, szukają Sojuszu TPK, ale szukają również sprzymierzeńców Ciemnej Floty. To trochę jak paranoja.

Globalna Liga Narodów Galaktycznych coraz bardziej współpracuje z Grupą Federacji Galaktycznej. Jest ich kilka.

Słyszymy ludzi mówiących o “Federacji Galaktycznej”. Nie ma tylko jednej.

Jednak istnieje grupa Federacji Galaktycznej, z którą współpracuje Globalna Liga Narodów Galaktycznych. Pracują z nimi coraz ściślej i stają się od nas coraz bardziej niezależni. Są teraz w zasadzie całkowicie oderwaną cywilizacją.

Można powiedzieć, że są pod opieką pozytywnych istot.

Dr Salla: W przypadku Globalnej Ligi Narodów Galaktycznych informacje ujawnione przez Zygmunta przedostały się do kierownictwa lub szeregowych członków tej organizacji i to sprawiło, że jakby uporządkowali swoje działania lub zidentyfikowali zdyskredytowany personel. Współpracują ściślej z różnymi federacjami galaktycznymi.

Czy to jest właściwe podsumowanie?

Corey: Tak, ponieważ w tych informacjach, które rozpowszechniał Zygmunt były również informacje o handlu ludźmi, biologią i technologiami. MKK potajemnie używało Ciemnej Floty do handlu tym wszystkim z różnymi cywilizacjami, które były na liście “no trade” (zakazu handlu), gdy zawieraliśmy umowy z pozytywnymi lub bardziej pozytywnymi istotami. A może nie “pozytywnymi”, tylko amoralnymi. Według naszych standardów niektórzy z nas mogą nie uważać ich za pozytywnych.

Jest to więc potencjalny konflikt i naruszenie prawa, które pozwoliłoby niektórym pozytywnym istotom wejść i posprzątać. Jednak to jeszcze nie nastąpiło.

Dociera do nas wiele informacji, że bazy Reptylian są oczyszczane.

Nie, one nadal tam są.

Bazy Reptylian są na Antarktydzie, na Alasce, w Afryce, nawet pod powierzchnią Kalifornii, w Meksyku. Wszystkie te bazy są nadal całkowicie nienaruszone, ale przyjęły wielu ludzkich uchodźców i nie wiem, czy wyjdzie im to na dobre.

Ci ludzcy uchodźcy od dziesięcioleci pracowali ramię w ramię z Reptylianami w handlu i podbojach.

Dr Salla: Tak więc skoro już jesteśmy przy Globalnej Lidze Narodów Galaktycznych, to w dużej mierze działają oni poza naszym Układem Słonecznym wykonując prace eksploracyjne w celu znalezienia technologii, które mogłyby nas obronić przed hipotetycznym atakiem obcych. O ile sobie przypominam, to właśnie to wyjaśniałeś nam w przeszłości.

Więc teraz, ponieważ nawiązali oni stosunki z bardziej pozytywnymi grupami pozaziemskimi związanymi z różnymi organizacjami Federacji Galaktycznej, ten rodzaj informacji o tych okrucieństwach… kompromituje ich? Czy to dlatego są zaniepokojeni? Czy są jakoś blokowani, wiesz coś o tym?

Corey: Ta grupa jest całkowicie spoza Układu Słonecznego. Została ona stworzona przez różne narody wpłacające niewielki procent swojego PKB na gigantyczny program “Ciągłości Gatunków”.

Początkowo to właśnie oni budowali wiele tych podziemnych baz, które powoli były przejmowane i przekierowywane. 

Ale te pieniądze poszły również na pomoc w budowie kolonii w innych systemach gwiezdnych. 

Oni naprawdę mieli posiąść całą wiedzę naukową ludzkości, całą najlepszą genetykę. 

Ludzie tam są niezwykle zdrowi. Przeszli przez wszystkie rodzaje terapii genetycznej, wszystkie rodzaje chorób i zanieczyszczeń usunięto z ich ciała – genomu, wszystko zostało oczyszczone.

Oni żyją bardziej zaawansowanym życiem, takim jak my chcielibyśmy żyć.

Tworzyli infrastrukturę i to był ich główny cel. To był cel pokojowy. Nie chodziło o broń, ale o cele pokojowe.

Szukali też pokojowego kontaktu z innymi grupami humanoidalnymi.

Dr Salla: Więc nadal są w dużej mierze rodzajem operacji “ciągłości gatunku” wraz z koloniami poza naszym Układem Słonecznym współpracującymi z różnymi galaktycznymi cywilizacjami i są bardzo zaniepokojeni wydarzeniem Solar Flash (rozbłyskiem słonecznym). Wspominałeś o tym w swoim raporcie.

Wygląda więc na to, że są oni w pewnym sensie oddzieleni od tego, co dzieje się obecnie w naszym Układzie Słonecznym z blokadami, bazami Reptylian i operacjami MKK. Ok. 

Co więc robi MKK z tymi blokadami? Czy próbują zidentyfikować agentów spośród Istot Kulistych, a także z Sojuszu TPK i agentów Ciemnej Floty? 

Czy robią to dlatego, że chcą stłumić opozycję w koloniach MKK czy po prostu dlatego, że mają taką mentalność, że jeśli nie jesteś z nimi, to w ogóle cię tam nie chcą?

Corey: Myślę, że jest to dla nich coś w rodzaju “ratowania własnego tyłka”.

Zawarli trochę bardzo poważnych umów z ponad 900 innymi cywilizacjami, z którymi prowadzili handel, a umowa brzmiała: “My będziemy z wami handlować, ale wy nie możecie handlować z tymi grupami”. Zgodziliśmy się na to i na wszystkie konsekwencje.

Nie wiem jakie one są, ale nie sądzę, aby MKK chciało ich doświadczyć.

Zarówno Klika (Cabal), jak i wszystkie te różne grupy zawsze mają kozła ofiarnego. Zawsze mają grupę lub osobę pod sobą, o której mogą powiedzieć: “Oni działali autonomicznie. To było straszne. Zamierzamy ich ukarać.” Ale tak naprawdę robiła to ich “lewa ręka”.

Dr Salla: Więc przecieki informacji od Zygmunta naprawdę stworzyły ten problem w MKK, ponieważ wtedy stało się to bardziej rozpowszechnione…

Corey: To stworzyło kompletny chaos.

Dr Salla: Rozumiem. Dobrze.

Istnieją pewne informacje, że ludzkie cywilizacje lub kolonie na Marsie są zachęcane lub wspomagane przez jedną z galaktycznych federacji do wzniecenia buntu. Czy wiesz coś na ten temat?

Oraz, że rdzenne ludy na Marsie, a mówimy tu o rdzennych Reptylianach, rdzennych Insektoidach, są wspomagane przez Federacje Galaktyczne lub jedną z nich, aby zbuntować się przeciwko Reptylianom, przeciwko ludzkim władcom.

Czy wiesz coś na ten temat?

Corey: Nie jestem świadomy istnienia jakichkolwiek Reptylian lub Insektoidów, które mają swoje korzenie na Marsie. Oni wszyscy przybyli z innych linii czasowych i z innych systemów gwiezdnych w ciągu eonów. Być może żyli tam przez bardzo wiele pokoleń, ale to nie jest ich miejsce pochodzenia.

Jednak bazy oraz miasta są tak bardzo totalitarnymi środowiskami, że są jakby psychologicznie stłamszeni. 

To tak jak w Korei Północnej, wszyscy ludzie głodują. Dlaczego nie szturmują miast? Przez całe swoje życie byli psychologicznie wprowadzani w stan świadomości Mandżurskiego Kandydata [bohater książki pod tym samym tytułem – przyp. tłum.]… To nie jest właściwe określenie… wprowadzani w ten naprawdę dziwny stan psychiczny i to tak zamknięty, że nie widzę, jak mogliby naprawdę walczyć. Jest to kompletny system totalitarny, w którym się znaleźli.

[Uwaga: myślę, że Corey ma na myśli Koreę Północną, a nie Południową].

Fakt, że Sojusz TPK infiltrował niektóre z tych miejsc i zdetonował w nich urządzenia gdzie produkowano pewne rzeczy, którymi handluje się poza naszym Układem Słonecznym.

Niektóre z użytych statków udało nam się w jakiś sposób sabotować, potem zostały pozostawione na pastwę losu i wpadły w ręce innych grup. 

Tak więc było wiele rzeczy, które Sojusz TPK zrobił, a które paraliżowały i szkodziły, ale w zamian oni zamknęli jeszcze więcej.

Wielu z tych ludzi nie pracuje. Zakłady nie produkują wielu rzeczy, którymi się handluje. Więc wielu z nich jest zamkniętych w swoich pokojach jak więźniowie. 

Wielu z nich zrobiło się naprawdę ponuro.

To nie znaczy, że to się zmieni, chociaż zdecydowanie oczekujemy, że to się zmieni, ale teraz nie jest czas dla ludzi, którzy zajmują się sprawami Sojuszu Ziemskiego lub Kosmicznego, aby brać odwet świętować zwycięstwo, ponieważ świętowalibyście przedwcześnie.

Jest wiele toczących się konfliktów, nawet między Chinami a zasobami Sił Kosmicznych. Widzieliśmy już kilka rzeczy spadających na Ziemię z tego powodu.

Na wielu poziomach dzieją się rzeczy, które pokazują, że przywództwo tej oderwanej cywilizacji depcze im po piętach, ale w żadnym wypadku nie jesteśmy teraz w zwycięskiej sytuacji. Jeszcze nie.

Dr Salla: Więc, podczas gdy istnieje na Ziemi ogólne poczucie, że ma miejsce proces przebudzenia, gdzie jest jednak teraz większy opór wobec Deep State’u i większa świadomość. Oczywiście w Stanach Zjednoczonych panuje w tej chwili polityczne zamieszanie, ale mówisz, że na Marsie nic takiego nie ma miejsca. Nie ma tego samego ogólnego przebudzenia? Albo, że ludzie są tak zastraszeni, tak otępiali… To trochę jak w Korei Północnej, gdzie żyją w strachu i cokolwiek zrobią, nic nie znaczy, biorąc pod uwagę wszystkie zasoby i władzę przywódców MKK w tych bazach na Marsie.

Corey: Nie potrafię nawet przekazać wam energii, jaką miałem podczas interakcji z tymi ludźmi i mentalności, jaką mają. Oni od pokoleń dorastali w tym środowisku i są inni niż ty i ja.

Dr Salla: Więc jeśli chodzi o wyzwolenie Marsa, jeśli możemy o tym mówić, czy musiałoby się to wydarzyć poprzez jakąś większą inwazję militarną, jak Sojusz TPK lub może przez współpracę z jakimiś pozaziemskimi grupami, które wkroczą i usuną przywództwo MKK? Czy jest może jakaś pozytywna frakcja wewnątrz przywództwa MKK, która może doprowadzić do zmian?

Corey: Wiesz, ciężko powiedzieć. Chciałbym mieć więcej krzepiących informacji.

Istnieją kosmiczne prawa, które uniemożliwiają grupom pozaziemskim oświadczenie: “W porządku. Dość tych bzdur. Wejdziemy i oczyścimy Ziemię”.

To po prostu nie tak działa.

Ci przedstawiciele ludzkości, niezależnie od tego, czy głosowaliśmy na nich, czy nie, przez długi czas zawierali umowy i działali na nasze polecenie, a to pociąga za sobą pewne konsekwencje.

Istnieją kosmiczne prawa, które muszą być przestrzegane. My tańczyliśmy z diabłem i to są konsekwencje.

Teraz MKK jest oczywiście zaniepokojone naruszeniem niektórych z tych umów. Gdyby wystarczająco dużo ich naruszeń wyszło na jaw, to jak sądzę, galaktycznie mówiąc, mogłyby nastąpić pewne konsekwencje w stosunku do grup pozaziemskich. Nie wiem jednak w jakim stopniu wolno im przybyć na nasz teren i coś robić… w przeciwieństwie do całkowitego ich odcięcia.

To nie jest tak proste, jak zebranie się kilku galaktycznych grup i oznajmienie: “Wejdziemy i posprzątamy tę planetę”.

Istnieją kosmiczne prawa. My wszyscy na tej planecie bierzemy udział w tym gigantycznym systemie finansowego niewolnictwa. Więc robiąc to milcząco zgadzamy się na to wszystko.

Ludzie nie lubią tego słuchać, ale co ja mam zrobić: żyć gdzieś na wyspie, o której nikt nie wie?

To zaczyna się tutaj. Wiele z tego zaczyna się tutaj. Kiedy zaczniemy sprzątać tutaj, to prawdopodobnie otworzy to dużo więcej możliwości na zewnątrz.

Ale na razie jest to główny system totalitarny stworzony przez ludzi.

Dr Salla: Cóż, jeśli chodzi o te bazy Reptylian… Słyszeliśmy wielokrotnie z różnych źródeł, że bazy Reptylian są likwidowane przez pozytywne grupy pozaziemskie, że Reptylianie nie stanowią już problemu i tak dalej.

Jednak mówisz, że Reptylianie wciąż są w pobliżu. Wciąż mają bazy na Ziemi, na Księżycu, na Marsie i wciąż podejmują wiele decyzji.

Corey: Nadal wywierają swoje wpływy w naszym Układzie Słonecznym, ale jest już ich koniec. To jest ich ostatni punkt oparcia. Są tu jakby w potrzasku.

To jest ostatnie wielkie hurra. Są czymś w rodzaju rannego smoka, a to jest najbardziej niebezpieczny smok. Są ranni. 

Boją się. Widzą, że są w trudnej sytuacji, ale mimo to walczą wytrwale.

I my musimy robić to samo. Musimy nadal wysyłać energię do wszystkich istot, które są z nimi w konflikcie, utrzymywać ich w ryzach dając nam możliwość uporania się z naszą częścią tego bałaganu. To jest ta część, którą MY musimy zrobić.

Słyszymy ludzi mówiących online. Widzimy, że ludzie są cenzurowani. Nie można jednak zobaczyć nikogo spoza mediów, kto ocenzurowałby ich na pokaz. 

Rozmawiają o tym, czy głosowanie było sfałszowane, czy nie. Nie widzisz za tym ludzi.

Ludzie zostali zwabieni do tego jednego… no wiesz, Sojusz Ziemski: “Wszystko jest pod kontrolą. Po prostu usiądź. Jest dobrze.” “Istoty w kosmosie mają wszystko pod kontrolą. Usiądźcie wygodnie. Wszystko jest w porządku.”

To nie jest ludzkość, która przerwie ten straszny cykl patrzenia w niebo, w przestrzeń kosmiczną albo [oczekiwania] na inne istoty, które przyjdą i nas uratują.

Właśnie teraz jest krytyczny czas dla ludzkości, żeby wyjść, działać, robić i zmieniać, musimy zrobić to, co do nas należy. Nie możemy po prostu siedzieć z założonymi rękami i oczekiwać, że przyjdą istoty i oczyszczą dla nas system planetarny, a potem po prostu dadzą nam klucze do wszystkiego.

Dr Salla: Tak, to bardzo ważne co właśnie powiedziałeś i być może pomogłoby to wyjaśnić, gdyż istnieje takie postrzeganie, że Białe Kapelusze mają kontrolę, a my po prostu musimy siedzieć i patrzeć jak robią swoje manewrując Deep State’m i ujawniając wiele rzeczy, ale mówisz, że powinno być znacznie więcej aktywności, i to aktywności politycznej, lub…

Corey: Wszystko to co ludzie słyszą w internecie to hiperbola. Są to pełne nadziei rzeczy, ale wszystkie informacje, które otrzymałem od naprawdę wysoko postawionych osób są takie, że wojsko ustanowiło pewien rodzaj rady, która przygląda się możliwym zagranicznym ingerencjom w wybory i tego typu rzeczom, to wszystko. 

Oraz to, że wszyscy ludzie, którzy byli znaczący w Sojuszu przechodzą teraz do polityki, próbują przejąć pewne grupy i wyczyścić inne.

Jest to coś, co ja słyszę. Nie słyszę, że ludzie są wieszani. Nie słyszę nic z tych rzeczy.

Słyszę, że to kolejna Faza Druga lub Plan B Sojuszu, aby spróbować wykorzenić tych strasznych ludzi… I wszyscy są spolaryzowani, wiesz “Cóż, lewica, och to straszne.” “Prawica, och to straszne.”

Obie strony są całkowicie zinfiltrowane i obie strony muszą się temu dokładnie przyjrzeć i posprzątać. O to chodzi.

Wiesz, nawet w społeczności ufologicznej, każdy ma swoje własne małe “prawdy” i wszyscy walczą o nie między sobą.

Myślę, że to jest bardziej oznaka szaleństwa czasów końca niż oświecenia.

Miejmy nadzieję, że ludzie mogą zacząć pracować nad niektórymi z tych rzeczy, zacząć wnosić swój wkład i działać tak, jak mówiliśmy.

Dr Salla: Więc informacje o tym, że istnieje wiele Supertajnych Podziemnych Baz Wojskowych (DUMB), które są najeżdżane przez Siły Specjalne, przez Białe Kapelusze, przez Sojusz Ziemski, pozytywne grupy pozaziemskie, że są one przejmowane lub niszczone, a wiele dzieci i wielu zniewolonych ludzi jest ratowanych… Twoje źródła mówią, że tak się nie dzieje?

Corey: Moje źródła mówią mi, że to się działo, ale wszystkie te zasoby zostały w zasadzie zduszone, gdy wszystko się zmieniło zeszłego roku.

Dr Salla: Ok.

Corey: Tak więc, były pewne (spekulacje). Nie było to tak powszechne jak ludzie przekazują.

Było kilka kluczowych obiektów i podziemnych baz zlikwidowanych ostatnio. W niektórych przypadkach były sytuacje, gdy wysłano w te miejsca nawet zwykłych Marines, jednak nie poinformowano ich o możliwej obecności istot pozaziemskich, ponieważ sądzono, że ich tam nie będzie. Istniały jednak małe wspólne obszary lub niewielkie powierzchnie wydzielone dla małych grup pozaziemskich, a oni [Marines] natknęli się na nie i to ich przeraziło.

Miało tam miejsce kilka ważnych rzeczy, ale te zaczęły dość mocno ulegać ograniczeniom oraz wiele się zmieniło w dowództwie wojska. Wiele energii zostało przesuniętych gdzie indziej.

Wiele z tego będzie zależało od nas. Istnieje sojusz lub grupy, które próbują położyć kres deprawacji po obu stronach, ale one wykonują SWOJĄ pracę. My musimy wykonać naszą.

Dr Salla: A co z Księżycem? Czy został on oczyszczony, jak niektórzy mówią, czy też jest tam jeszcze wiele do zrobienia?

Corey: Nie, na Księżycu jest wiele, wiele różnych grup pozaziemskich. To jest w zasadzie podobne do tego, jak pokroiliśmy Antarktydę i daliśmy narodom różne strefy. Istnieją różne strefy na tej planecie, które należą do około 90 różnych grup pozaziemskich – wiele z nich jest zaangażowanych w te programy genetyczne.

Oni wszyscy działają. Są tam Reptylianie, są Insektoidy. Wszystko nadal tam działa.

Jedyną rzeczą, która naprawdę się zmieniła, to była baza Ciemnej Floty, która była gigantycznym więzieniem, w której także prowadzono eksperymenty i badania na więźniach.

Znaleźli ogromne liczby kriogenicznych, hermetycznych małych kapsuł oraz więziennych kapsuł, które zawierały OGROMNE istoty – były one wielkości dinozaurów.

Mieli tam różne rodzaje ludzkich istot pozaziemskich, które były tam przetrzymywane, ale kiedy wszystko wyszło na jaw, łącznie z informacjami o tym więzieniu pochodzącymi od Zygmunta, porzucili je… Wszyscy ludzie, którzy pilnowali tę bazę, porzucili ją.

A potem wprowadził się MKK, podobno “nie wiedząc o tym” i wszystko katalogował.

Dr Salla: Czyli MKK, jeśli chodzi o aspekt ludzki, nadal kontroluje Księżyc.

Różne rasy pozaziemskie, które historycznie używały Księżyca jako platformy startowej do wykonywania zadań na Ziemi, wciąż tam są.

Czy nastąpiła jakaś znacząca zmiana w zarządzaniu, wiesz, jak Projekt Artemis, który w 2024 r. rozpoczyna się w zakresie pierwszych lądowań na Księżycu z udziałem ludzi?

Czy to świadczy o jakiejś zmianie? Czy też jest to po prostu biznes jak zwykle? Nie są zbyt zaniepokojeni tym, że Elon Musk użyje swojego statku kosmicznego, aby wysłać tam kilka statków z ludźmi i rozpocząć pracę nad budową bazy na Księżycu.

A potem planują mieć stałą “Bramę”, jak ją nazywają, na Księżycu.

Myślałem, że to odzwierciedla zmianę zarządzania na Księżycu, ale brzmi to tak, jakbyś mówił, że Księżyc jest nadal system zarządzania i ciągle, bez większych zmian, jest na swoim miejscu. 

Corey: Tak naprawdę nie było tam żadnych dużych zmian. Dowództwo Operacji Księżycowych przeprowadziło kilka poważnych zmian w załodze i zarządzaniu. Zdali sobie sprawę z tego, że jedynym sposobem w jaki Tajny Program Kosmiczny i ich sojusznicy, czyli Sojusz, dostawali się do i wydostawali z pewnych miejsc na Ziemi było to, że mieli pomoc wewnątrz, która otwierała korytarze pozwalające im latać do i z, bez bycia [wykrytym]… wyskakując znikąd.

Wymienili sporo ludzi, którzy tam pracowali – zastąpili ich nowymi.

Dr Salla: Więc jeśli miałbym jakoś podsumować wszystko, co do tej pory powiedziałeś, to jest to… wiesz, pomysł, że zostaniemy uratowani czy to przez pozytywne grupy, czy istoty pozaziemskie, czy przez Sojusz TPK, czy Sojusz Ziemski, że to nie jest takie proste.

Że my jako cywilizacja planetarna musimy przejąć większą kontrolę nad naszą przyszłością. Musimy stać się lepiej poinformowani. Musimy stać się aktywniejsi.

A w tej chwili, mówiąc wprost, jesteśmy jakby… jako kolektyw jesteśmy zbyt leniwi. Wciąż jesteśmy zbyt śpiący.

A ci z nas, którzy są przebudzeni, muszą robić więcej, niż tylko przebudzać innych i rozprzestrzeniać tę informację.

Czy zasadniczo to jest droga naprzód?

Corey: Tak. Nasze przebudzenie i rozpoczęcie zmian na Ziemi nie tylko jest tylko potrzebą, ono JEST WYMAGANE! Jest to część kosmicznego prawa.

Nie będziemy mieli takiego kontaktu z istotami, jakiego chcemy, dopóki nie uporządkujemy spraw na tu dole.

Nie będą chcieli zejść na małą planetę trzeciego świata, gdzie wszyscy zwracają się przeciwko sobie i nikt sobie nie ufa.

Jak zamierzają nawiązać z nami relację opartą na zaufaniu?

Będziemy musieli zebrać się razem na tej planecie i wnieść swój wkład w ten proces. A im więcej wniesiemy, tym więcej oni będą mogli przynieść.

Dr Salla: Więc, jakie wysiłki będziesz podejmował, żeby otworzyć populacji oczy na wszystkie te kwestie? Czy w najbliższym czasie pojawi się coś, co twoim zdaniem pomoże obudzić ludzi do tego wszystkiego?

Corey: Cóż, wiesz, tak, jest kilka rzeczy, które mam w planach i wszyscy musimy być na to przygotowani.

PEŁNE UJAWNIENIE jest atakowane.

Te raporty o UFO, które ukażą się w czerwcu, jak sądzę… W przeszłości otrzymywałem informacje ze źródeł wojskowych, że będzie to po prostu garść, być może tysiące, nigdy wcześniej nie widzianych raportów od różnych wojskowych, którzy mieli spotkania.

A ja na to “Och, ok. To naprawdę nie jest aż tak wielka sprawa.”

A on powiedział: “Tak, a potem powołamy jakąś specjalną radę, która zbada, co to wszystko znaczy”.

Ale ostatnio usłyszałem, że być może zamierzają wydać oświadczenie, że “Istoty pozaziemskie (ET) są prawdziwe. Nie wiemy o nich zbyt wiele. Są bardzo nieuchwytni. Nie będą się z nami komunikować, ale są w pobliżu od dłuższego czasu obserwując nas.”

To byłby całkiem spory ładunek dla większości ludzi. Wszyscy w społeczności ufologicznej byliby podekscytowani.

Ale to jest kroplówka, ujawnianie kropelkami i nawet Sojusz Ziemski, wszyscy się na to zgodzili, ponieważ uważają, że jest to “odpowiedzialne”.

To, co robię z kilkoma przyjaciółmi i kolegami, to próba wykorzystania przemysłu rozrywkowego, aby spróbować przywrócić Pełne Ujawnienie (Full Disclosure).

Pełne Ujawnienie zostało zdeptane. Nie słychać już nawet, żeby ludzie o tym mówili.

Ale wiecie, dzięki takim ludziom jak Jenny McCarthy – kto by pomyślał, że Jenny McCarthy pomoże uratować narrację Full Disclosure – już niedługo będziemy mogli ogłosić jakiś program, który zrobimy razem, a który zrobi wielką różnicę.

Komiks… Zostałem pokierowany, żeby zrobić powieść graficzną – wszyscy się ze mną o to sprzeczali – a następnie zbudować wszystko na jej podstawie, wiesz.

Sprawy idą do przodu z serialami fabularnymi, budujemy także naszą platformę, aby publikować na niej treści duchowe, mamy także kilka osób, które uczestniczą w produkcji i tworzą z nami programy i kursy.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przedostać się z tym do masowej świadomości. 

Myślę, że każdy z nas powinien zacząć szukać swoich umiejętności i talentów, spróbować dowiedzieć się, jak może się do tego przyczynić.

Dr Salla: Świetnie. Więc, czy spodziewasz się, że w przyszłości będziesz otrzymywał bardziej regularne aktualizacje od Gonzalesa i Majów? A co z Anshar? Czy oni nadal są na tym obrazku?

Corey: Tak. Nie mogłem przewidzieć przypadkowego pojawiania się Gonzalesa. Po prostu nie ma takiej możliwości.

Ciągle mam dość częsty kontakt z grupą Anshar. Każą mi wykonywać dużo pracy wewnętrznej, aby przygotować się do spędzania z nimi więcej czasu i pobrania nauki o ich sposobie życia w czwartej gęstości.

W tej chwili, są oni dość… Skupiam się, no wiesz, na wewnętrznej pracy i dojściu do miejsca, w którym powinienem się znaleźć.

Dr Salla: Ok, świetnie.

A czy są jakieś nadchodzące wydarzenia, o których chciałbyś, żeby ludzie wiedzieli?

Corey: Tak. I dziękuję, że pytasz.

Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.coreygoode.com i dowiedzieć się o tych projektach.

Jeśli chcesz, możesz także wejść na stronę www.ascensionsummit2021.com i rzucić tam okiem. Będziemy mieli duże wydarzenie. Prawdopodobnie będzie to największe wydarzenie w społeczności w ciągu ostatnich dwóch lat, wiesz, z powodu COVID i tego wszystkiego.

Odbędzie się ono w Colorado Springs, w stanie Colorado, w hotelu Elegante. To centrum kongresowe.

W tej chwili będziemy mogli pomieścić do 500 osób, ale jeśli sprawy się uspokoją, będziemy mogli pomieścić do 1800 osób.

Nie wiem, jak mocno będą egzekwować sprawę masek. To hrabstwo naprawdę zaczyna wprowadzać wiele zmian i odwoływać wiele obostrzeń, które dotyczą wszystkich.

To będzie duże wydarzenie. Postrzegamy to jako zjazd rodziny (Lightworkerów).

Mamy wielu wspaniałych mówców, a ty jesteś jednym z nich.

Dr Salla: Cóż, fantastycznie. Nie mogę się doczekać, aby wziąć udział w jakiś sposób. Zdecydowanie czuję się trochę… W tej chwili cierpię na wyspiarską gorączkę będąc zamkniętym tutaj na hawajskiej Wielkiej Wyspie.

Ale na szczęście mamy środki wirtualne, możemy się połączyć. Więc tak, zdecydowanie będzie to duże wydarzenie. Zamieścimy link informacyjny dla osób, które chcą się w to zaangażować.

Corey: Tak, mamy niezły skład prelegentów. Przez pierwsze dwa dni będziemy z nimi wewnątrz, trzeciego dnia przeniesiemy się na zewnątrz: zjazdy na linie (zip line), wędrówki, wszelkiego rodzaju fajne rzeczy.

Będziemy mieli też coś naprawdę fajnego. Wejdź na stronę: www.ascensionsummit2021.com , gdzie na liście mówców jest miejsce z napisem “Possibly You”. 

Mamy trzy godziny, podczas których będziemy mieli małe TED Talks, podczas którego ludzie ze społeczności będą mogli opowiedzieć swoje historie. Dostaną 10 minut, 5 minut lub cokolwiek zostanie ustalone.

Zamierzamy to wszystko nagrać. Jeśli wszyscy się zgodzą, to być może wykorzystamy to w jednym z nadchodzących seriali dokumentalnych, które będziemy realizować.

Miejmy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli ogłosić, na jakiej platformie będzie to dostępne i więcej na ten temat.

Chciałbym, aby jak największa część społeczności się tam znalazła, następnie wykonamy ujęcia wspomagające (b-roll) lub w inny sposób, aby mieć to w różnych programach telewizyjnych.

Dr Salla: Fantastycznie. W porządku. Cóż, myślę, że ludzie mogą po prostu przejść do twojej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji.

Myślę, że nadal jesteś aktywny w mediach społecznościowych, na Twitterze i nie wiem jakie inne sposoby polecasz ludziom, aby mogli otrzymywać od Ciebie aktualizacje.

Corey: Tak, mogą to wszystko znaleźć na www.coreygoode.com  Przekazuję także wiele moich aktualizacji na swoim kanale Telegram. Podam link poniżej.

Ale, czy nie powinniśmy porozmawiać o twojej książce, która od jakiegoś czasu jest numerem jeden?

Dr Salla: W porządku. Tak, tak, oczywiście. “The Space Force: Our Star Trek Future” (“Siły kosmiczne: nasza przyszłość w stylu Star Trek”) właśnie się ukazała i tak, mówię tam o tym jak Siły Kosmiczne naprawdę będą bramą do tej Star Trekowej przyszłości, której wszyscy w wojsku pragną.

Wiem, że w przeszłości mówiłeś, że tego właśnie chce Sojusz TPK. To jest to, co oni chcą zrobić.

Byłem naprawdę zdumiony, gdy dowiedziałem się, że w 2019 roku odbył się warsztat zorganizowany przez Air Force Space Command (Dowództwo Sił Kosmicznych Lotnictwa), na którym faktycznie powiedziano to wyraźnie “Tak, pracujemy w tym kierunku… Chcemy stworzyć przyszłość w stylu Star Trek”.

I wiem, że ty też to powtarzasz od kilku lat.

Corey: Absolutnie. Ponadto, czy prowadzisz jakieś swoje kursy online? Wiem, że w przyszłości, gdy zaczną ogłaszać, że UFO jest prawdziwe, to założę się, że mnóstwo ludzi będzie chciało wziąć udział w twoim kursie egzopolityki.

Dr Salla: Tak, mam webinarium, które odbędzie się 22 maja. Będzie się nazywało “Antarktyda, Ciemna Flota i wyzwolenie ludzkości”.

Zamierzam przyjrzeć się wszystkim nowym danym na temat Antarktydy, które się pojawiły i przyjrzeć się także niektórym informacjom na temat Ciemnej Floty: jakie są jej początki i jak rozprzestrzeniła się w Układzie Słonecznym, ponieważ jest to dla mnie coś, co ludzie naprawdę muszą przyjąć do wiadomości – jeśli prześledzimy wstecz, to gdzie zaczęło się zło?

Albo gdzie to się NAPRAWDĘ zaczęło?

To tak jak historia z niemiecką kolonią separatystyczną na Antarktydzie – to było wielkie kłamstwo, że Marynarka Wojenna [USA] udała się tam, aby przejąć kontrolę. Byli zarozumiali. Myśleli, że uda im się zdemaskować, wypłoszyć nazistów i przejąć kontrolę nad tym miejscem.

A potem ponieśli druzgocącą klęskę i ukryli ją. Trzymali to w tajemnicy.

Tak sobie myślę o Operacji Highjump: co tam się stało? Przekopałem głębiej sprawę operacji Highjump, co się naprawdę stało, jakie rodzaje floty były zaangażowane, że był tam więcej niż jeden lotniskowiec i grupa bojowa. To nie było tylko Morze Filipińskie.

Będę o tym mówił 22 maja.

Corey: Ach, to świetnie. Cóż, dużo się teraz dzieje. Nastąpiła próżnia informacyjna, a także wielkie rozczarowanie z powodu wielu rzeczy, które miały się wydarzyć.

Sojusz poniósł kilka porażek. Tak było.

Każdy musi mieć w sobie zdolność rozeznania. Trzeba się dowiedzieć się, w jaki sposób można przyczynić się do poprawy sytuacji, wyjść i to zrobić, a nie tylko siedzieć z założonymi rękami i słuchać opowieści o naszym ocaleniu. To my musimy być naszymi własnymi zbawicielami.

Musimy wnieść swój wkład w ten proces.

Doceniam, że dałeś mi możliwość przedyskutowania tego wspólnie i w końcu podzielenia się pewnymi informacji, które miałem. Trzymałem je przez kilka tygodni, a potem otrzymałem od Gonzalesa ostatnie uaktualnienie. Wkrótce spodziewam się kolejnego.

W piątek mam uczestniczyć w odprawie Sojuszu, więc powinienem mieć kilka ciekawych informacji.

Ponownie przypominam, prawdopodobnie będzie to na moim kanale Telegram, który można znaleźć poniżej.

Każdego proszę o subskrypcję, kliknięcie “Lubię to”, wizytę na stronie internetowej dr Salli, jego kursy i książki. Przygotujcie się na to, że Pełne Ujawnienie będzie… Mam na myśli, że informacje będą się pojawiały jak NIGDY wcześniej.

Będą one wszędzie.

A jeśli ten serial filmowy również wystartuje, co chciałem zrobić od lat, to będziemy mieli okazję wnieść znaczący wkład w przebudzenie masowej świadomości.

Czekam na to z niecierpliwością i mam nadzieję, że inni też się do tego przyczynią.

Dr Salla: Cóż, miło było znowu z tobą porozmawiać, Corey i czekam na więcej aktualizacji w przyszłości.

Corey: Aloha.

Dr Salla: Aloha.

 

Konto Corey’a na Telegramie: View in Telegram

Total Page Visits: 4760 - Today Page Visits: 6