Antarktyda: Procedura Ujawnienia

 s7_e8jpg
DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
DW: Witam w programie „Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcocki i jesteśmy tutaj z Corey Goode. Witaj ponownie w naszym programie, Corey.
CG: Witam, dziękuję.
DW: W naszych ostatnich aktualnościach wywiadowczych dotarliśmy do momentu, w którym zła kapłanka podziemnego świata Mara, zmaterializowała się w twoim pokoju. Zachowywała się bardzo sarkastycznie, tak jakby posiadała pełną kontrolę nad całą sytuacją, jednakże została przetransportowana z powrotem portalem przez grupę Anshar oraz zneutralizowana. Grupa ta ostrzegła cię przed czymś, prawda? Powiedzieli, że mogą pojawić się podobni do niej.
CG: Oświadczyli mi, że jej ludzie przyjdą jej szukać.
DW: Co oznacza, że mogą również odwiedzić cię oraz, że być może będziesz musiał się przed nimi bronić.
CG: Zgadza się.
DW: Rozpocznijmy od momentu, który nastąpił zaraz po tym.
CG: Jasne. Tak dla informacji widzów powiem tylko, że nikt z grupy Mary nie starał się do mnie dotrzeć od tamtego czasu.
DW: Dobrze.
CG: Od tamtego czasu jest całkiem spokojnie.

CIĄG DALSZY ARTYKUŁU … 

3 uwagi do wpisu “Antarktyda: Procedura Ujawnienia

 1. Adrian

  Wspaniale się czytało, dziękujemy. Wciąż mam nadzieję, że uda się pokrzyżować plany Kliki odnośnie ich śmiesznego „ujawnienia szczątkowego”. Pozdrawiam!

 2. Lunarna

  Witaj,artykuły na tym blogu czytam od niedawna.Moje osobiste doświadczenia przywiodły mnie do tematu ujawnienia,cywilizacji pozaziemskich.Na początku było zachłyśnięcie się tym wszystkim,pragnienie aby Wydarzenie jak najprędzej się wydarzyło.Nurtuje mnie jednak jedna sprawa dlaczego tylko Amerykanie mają „monopol”na to wszystko.To wygląda jak w amerykańskim filmie o dzielnych,prawych Amerykanach,którzy uratują Ziemię i jej mieszkańców.Pozdrawiam Lunarna

  1. Witaj
   Moim zdaniem, nie wygląda to na „prawych i dzielnych” Amerykanów, ale raczej na „czkawkę”, którą odbija się im ich utajnianie wszystkiego. Teraz ponoszą tego konsekwencje. CG i DW otwarcie mówią, że Amerykanie „dali plamy” i właśnie z tego powodu nastąpiła taka ogromna propaganda amerykańskiego patriotyzmu i ich wszechobecnego „bohaterstwa”. Twierdzą oni, że Amerykanie są jednym z najbardziej oszukiwanych narodów na świecie. CG i DW często powtarzają, że praktycznie wszystkie nacje istniejące na Ziemi posiadają udział w Tajnym Programie Kosmicznym. Czemu ujawniają się tylko Amerykanie – nie wiem. Mogę się tylko domyślać, że gdyby z informacjami zaczęli wycodzić Polacy, Rosjanie czy inni ludzie, być może nie mieliby tak wiele do powiedzenia jak np. Corey Goode (i inni zaangażowani w pozaziemskie działania). Nie wiem ile Pani ma lat, ale nie przypominam sobie za komuny żadnych tajnych programów, aby testowano dzieci pod kątem przydatności do telepatii, telekinezy czy zdalnego widzenia. Fakt, że operacja „Brain Drain” objęła całą Ziemię, ale nie wiem czy istnieją dowody na to ilu Polaków zostało w ten sposób „zaciągniętych” w szeregi TPK.
   Ja postrzegam to w ten sposób, że każdy kto chce ujawnić pewne tajne informacje, musi rozważyć obiektywnie jakie ma szanse na to, aby wiadomości te mogły być potwierdzone. Jeśli osoba posiadająca okruchy prawdy pokaże się zbyt szybko, bardzo łatwo możę zostać zdyskredytowana. Biorąc również pod uwagę hierarchiczny podział na każdym szczeblu TPK, wygląda na to, że inne narody były zaangażowane w pomniejsze działania (???). Tyko mogę się tegodomślać.
   A teraz proszę spojrzeć na to z drugiej strony:
   Skoro Amerykanie potrafią ujawniać te informacje, kierując się dobrem wszystkich ludzi żyjących na świecie i nrażać przy tym swoje życie to dobrze o nich świadczy. Jeśli istnieją (o ile) istnieją również np. Polacy z taką wiedzą i nie ujawniają jej, to rodzi się pytanie dlaczego tego nie robią: ze strachu o swoje życie czy z powodów innych korzyści?
   Proszę nie zwracać uwagi na amerykańską pychę, proszę zbirać wartościowe informacje i czytać między wierszami – mi to bardzo pomaga 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.