Witajcie, 

Oto kolejna zapowiedź aktualizacji Coreya. 

Zapoznajcie się z tematyką tego, z czym się spotkacie w przyszłości, być może to zachęci Was, by powrócić na naszego bloga :).  

Z niecierpliwością czekamy na najnowsze doniesienia od Coreya.

Pozdrawiamy Was i dziękujemy, że jesteście z nami, 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia 

 

Poprosiłem ludzi o przekazanie mi różnych narracji, o których słyszeli, jeśli chodzi o to, co dzieje się w naszym Układzie Słonecznym. 

Niektórzy pytali mnie, czy istoty z anielskiej gęstości i grup stowarzyszonych z Federacją zawiesiły swoje dyrektywy o „nieingerencji” w naszym Układzie Słonecznym, o czym słyszeli z różnych źródeł online. Mamy wokół sporo grup ET, które chcą interweniować i czekają na taką okazję. 

Ciemna strona jest podstępna i zna prawa kosmiczne, lecz znają je także istoty z najwyższych gęstości w naszej galaktyce. Tych kosmicznych praw nie można naruszyć, więc mroczne siły znalazły sposób na sprawienie, by każda planeta i populacja, którą chcą przejąć, były współwinne. Od samego początku te siły wykorzystywały nasze traumy (które sami stworzyli) do manipulowania nami. Najgorsi z naszego społeczeństwa i najbardziej skorumpowani zostali zagonieni do przejęcia nad nami ról przywódczych/KRÓLEWSKICH.

Byliśmy współwinni jako społeczeństwo planetarne. Pozwoliliśmy bezwzględnym kontrolować planetę, podczas gdy przez cały czas, to my mieliśmy moc wprowadzania zmian. Zawsze istniały bardziej przebudzone grupy, ale jako cywilizacja, wolimy ukrywać wszelkie traumy, obowiązki i celowo ignorować to, co robią przywódcy. Planeta zaczyna się budzić i wznosić, ale to dopiero początek. 

Gdy zaczniemy rozliczać naszych przywódców i nie pozwolimy im dłużej reprezentować nas na poziomie lokalnym, narodowym, a teraz planetarnym, zaczniemy kontaktować się z naszymi kosmicznymi kuzynami pojawiającymi się w celu interwencji. 

Co się dzieje, gdy po 10 latach widzimy, że sprawy toczą się tym samym torem i nie widzimy federacji pojawiających się by wyzwolić naszą planetę wraz z pozostałymi planetami Układu Słonecznego? 

Otóż ta społeczność marnuje 10 lat, które mogły być przeznaczone na walkę. Jeśli wszyscy w tej społeczności odprężą się i zaczną świętować wyzwolenie Układu Słonecznego właśnie teraz, to jakie korzyści przyniesie nam to na powierzchni, skoro zmiany odbywające się w Układzie Słonecznym docierają na Ziemię?

Rozumiem, że wiele osób ze społeczności ufologicznych jednoczy się, aby przedstawić „bardziej pozytywną narrację”. Niektórzy uważają, że przeszliśmy tak wiele w ciągu ostatnich 2 lat, że potrzebujemy tylko nadziei. Inni faktycznie wierzą w to, że jeśli kilka tysięcy osób stworzy historie zwycięstwa, to w jakiś sposób zamanifestują one pożądaną linię czasu. 

Jeśli nie wiemy co naprawdę się dzieje to nie mamy sposobu na to, by z tym walczyć i odegrać swoją rolę. Pozaziemskie grupy robią, co mogą, ale są przytrzymywane na wejściu, dopóki ludzkość nie wstanie z kolan i nie przestanie się oglądać na nich, aby ich ocalili.  Ludzkość musi wykonać swoją część pracy, pozwalając tym samym na ich interwencję, zgodnie z Prawem Kosmicznym. Grupy pozytywne NIGDY nie naginają kosmicznego prawa, ale działają w jego zakresie, aby zapobiec uwikłaniom karmicznym, które – na różnym stopniu rozwoju – są szkodliwe dla ich własnych cywilizacji. 

Dla tych, którzy próbują opowiedzieć historię w atmosferze nadziei – ta historia stanie się rzeczywistością… i są oni mile widziani na tej ścieżce. 

Przynoszę wszystkim szczegółowe informacje (już od ponad 6 lat) o tym, co się dzieje i będę nadal je dostarczał w miarę jak je odbieram. Kiedy opublikuję te raporty i filmy z aktualizacjami, informacje te przedostaną się do masowej świadomości. Tylko wiedząc z czym mamy do czynienia przyczynimy się do pokonania tego.

Żyjemy w zagmatwanych czasach i większość ludzi podejmuje decyzje kierując się strachem. Widzę bardzo wielu ludzi, którzy zachowują się całkowicie reaktywnie i którzy już nie wchodzą w interakcję ani nie komunikują się z innymi. 

Ludzie szukają informacji dających nadzieję, podczas gdy powinni szukać informacji pomocniczych. W miarę upływu lat informowałem wszystkich o napływających energiach, a po każdym uderzeniu fali mówiłem, że sprawy będą się pogarszać, zanim się polepszą. 

Powtarzam ponownie. Masy, które nie chcą się obudzić, powstaną, ale dopiero po szokującym przebudzeniu, z powodu zachodzących negatywnych rzeczy.

Jeśli przegapiliście moje ostatnie posty na Facebooku i w naszej grupie telegramów telewizyjnych SBA-Ascension Works, przeczytajcie uważnie to, co przekazuję poniżej, aby mieć wyobrażenie o tym, co będę omawiać w nadchodzących artykułach i wideo. 

[Odnośniki zamieszczone są na końcu artykułu]

KOSMICZNE AKTUALIZACJE: 

Pracuję nad kilkoma raportami, a także opublikuję serię wideo (DISCLOSURE – UJAWNIENIE), które szczegółowo je omawiają. Bardzo nam zależy, by dostarczyć wam te informacje możliwie najszybciej. Artykuły będziemy wysyłali mailami, więc upewnijcie się na naszej stronie internetowej coreygoode.com, że znajdujecie się na liście subskrybentów. Kolejno będziemy publikowali filmy, które będą przepełnione informacjami o UJAWNIENIU.

Artykuły i powiązane z nimi filmy dadzą społeczności pełniejszą perspektywę odnośnie tego, co różne grupy robią z ludzkością (z naszymi kompleksami Ciało, Umysł i Dusza!) oraz JAK MOŻEMY nie tylko walczyć, ale także WYGRAĆ!

Niektóre z tych informacji mogą być niepokojące, ale wiedza to potęga. Musimy wiedzieć, co robi wróg, zanim stworzymy pełen plan i musimy zacząć opowiadać, zamiast reagować. 

UJAWNIENIE – Tytuły odcinków serialu: 

1. Agenda Istot Wysokich Szarych – Implanty fizyczne i energetyczne, manipulacja ludzkim DNA, energia ciała świetlistego i podróże duszy. Kontrola  ludzkiej percepcji rzeczywistości za pomocą implantów i manipulacji snami. 

2. Agenda Reptilian – Manipulacja ludzkimi stanami emocjonalnymi i rozwoju duchowego przez Reptylian zahibernowanych w swoich miastach, z jednoczesnym karmieniem siebie i swojego boga SI (sztuczna inteligencja) zebraną energią „loosh”. Projekcja w mieszkaniach i przydzielanie Cienistych oraz Demonicznych Istot do domów oraz poszczególnych ludzi, by stwarzać chaos. 

3. Blokada całego Układu Słonecznego przez Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny: DOK (Dowództwa Operacji Księżycowych) Alpha, Beta i Charley; Bazy-Więzienia dla Istot Pozaziemskich (kompleks więzienny programu Ciemnej Floty oraz Przechwytywania i Przesłuchiwania Intruzów) oraz Kolonii i Miast na Marsie.

4. Ujawnienie Ambasador Micca, w jaki sposób jego ludzie uwolnili się od wpływu ET, a następnie transformacji oraz doprowadzenia do lokalnego wydarzenia słonecznego.

5. Spotkania Super Federacji w pobliżu Jowisza i Saturna. Spotkanie z Nowymi Strażnikami oraz omówienie kosmicznych procesów po wydarzeniu słonecznym, lub wcześniej, jeśli ludzkość dokona zmian. 

6. Omówienie wojny duchowej, ochrona osobistych wibracji, oczyszczanie i ochrona swojego domu z negatywnych energii i bytów. Nie bójcie się, W TAKI SPOSÓB WYGRAMY! 

(Więcej raportów i odcinków nadchodzi!) 

Dołączcie do naszej listy subskrybentów na naszym blogu¹oraz na naszym kanale YouTube²! Upewnijcie się również, że znajdujecie się w grupie SBA – Ascension Works TV Telegram³. Przekazuję tam dużo aktualizacji i zamieszczam filmy, których nie publikuję nigdzie indziej. 

Corey Goode 

1 Subskrypcja bloga Corey’a Goode’a, https://coreygoode.com

2 Subskrypcja kanału YT Corey’a Goode’a, https://www.youtube.com/channel/UCa5Lacw0dS1fgSb9_kkVVlg 

3 Subskrypcja grupy Corey’a na Telegramie, https://t.me/ascensionworkstv 

Wszystkie Aktualizacje:

Total Page Visits: 2455 - Today Page Visits: 1