Witajcie, 

Ostrzeżenie odnoszące się do sztucznej inteligencji. Wszelkie komentarze są zbędne. 

Pozdrawiamy Was i dziękujemy, że jesteście z nami, 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia 

SZTUCZKI PROROKA CZYLI SZTUCZNEJ INTELIGENCJI:

OSTRZEŻENIE OD AMBASADORA MICCA dla światów, które nie domagały się wolności. 

Sztuczna inteligencja, bożek Reptiliański i Istot Wysokich Szarych, oszukał tysiące planet wpędzając je w niewolę. Sztuczna inteligencja trzyma „w garści” syndykaty kryminalne (Cabala), panujące na różnych planetach i decyduje o udostępnianiu technologii. 

Chcą uwolnić magiczny system internetowy, który działa w umyśle i który dostosowuje go do danej rzeczywistości, przez działanie milionów nano-robotów (nanoidów) umieszczonych w ciele. 

Chcą uwolnić oszałamiającą ilość technologii antygrawitacyjnej, jednak, by do tego doszło, ludzie muszą posiadać chipy w głowach, by ją kontrolować. 

W chwili, gdy dana cywilizacja wyrazi zgodę na używanie chipów i nanoidów, zaczyna się jej zagłada. W takiej sytuacji, SI może czytać umysły ludzkie i kontrolować ich zachowanie oraz ich rzeczywistość. „Władze, które były” prezentują to wszystko, jakby doszło do wspaniałego ujawnienia. Pozytywne istoty z 3 gęstości, poprzez Opiekunów z gęstości 6 i wyższych, są w stanie WIELKIEJ WOJNY z „bożkiem SI” i miliardami istot pozaziemskich oraz ludzi, będących jego niewolnikami. NIE ISTNIEJE CUDOWNA PRZEMIANA „bożka AI” ani jego technologii, a każdy, kto twierdzi inaczej mami nas lub nieświadomie jest częścią agendy SI. 

Każdy, kto promuje integrację sztucznej inteligencji z naszymi technologiami lub twierdzi, że Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny (MKK) udostępnia technologię ludziom, bierze udział w tym planie „bożka SI”, Reptilian oraz Istot Wysokich Szarych. Żadna z pozytywnych grup nie używa w swoich głowach nanoidów lub chipów, gdyż posiadają swoją mocno rozbudowaną duchowość, która znacznie przewyższa ich potrzeby. Pozytywne grupy pozaziemskie nie używają chipów ani nanoidów (technologii SI), aby kontaktować się z ludźmi na Ziemi, lub by przekazać im jakiekolwiek informacje. Pierwszą rzeczą, jaką robią pozytywne istoty, jest usuwanie energetycznych i fizycznych chipów lub maszyn nanoidowych z ludzi, z którymi chcą pracować. Uczą ich jak odbierać informacje poprzez swoje wyższe ja. W tych czasach, każdy kto polega na technologii SI, powinien być na liście podejrzanych. Nie dajcie się nabrać na agendę SI! Więcej informacji pojawi się w naszej nowej serii filmów na początku przyszłego miesiąca.

Pomiędzy ludźmi jest ogromny przepływ energii na temat systemów wierzeń i narracji Tajnych Programów Kosmicznych (TPK). Jest to doskonała okazja, aby spojrzeć na własną prawdę i zdać sobie sprawę z tego, że rozwija się ona unikatowo dla każdego z nas, poprzez nasze wypaczenia. W obecnej chwili, wiele ludzi, ujawnia wiele informacji na swój temat. 

Jeśli ludzie są pobudzeni i zachowują się w sposób reaktywny na moje odpowiedzi na pewne narracje, które wynikają z moich zeznań opublikowanych w Internecie, czy nie powinni zadać sobie pytania: dlaczego? 

Nie tylko ostrzegałem ludzi, że pojawi się wielu symulantów, ale także przewidziałem, w jaki sposób zniszczą oni informacje o Tajnym Programie Kosmicznym (TPK), które dostarczałem w ciągu ostatnich sześciu lat. 

Szokująco, zamiast pamiętać o moim ostrzeżeniu, wielu odebrało to jako zielone światło, aby zacząć nakręcać historie na temat TPK, MKK czy Ciemnego Sojuszu lub szukać tych, którzy to robią. 

Wokół historii mojego życia oraz moich zeznań narosło sporo fikcji, wymyślonej przez moich fanów. Od tego czasu obserwuję, jak osoba po osobie, z danej społeczności podczepia się pod ludzi wysuwających roszczenia, i wierzy im bez badania sytuacji. Często słyszę, że informacja rezonuje z nimi lub dana osoba brzmi autentycznie, ponieważ jest miła i jest to wszystko, czego potrzebują w celu weryfikacji. 

Odwoływanie się do serca jest dobre, ale musimy je zrównoważyć krytycznym myśleniem. Myślę, że dyskusja, która toczy się teraz w społeczności ufologicznej, jest bardzo spóźniona, jednak, bardzo zdrowa. 

Może to pomóc ludziom nie podczepiać się pod nikogo w przyszłości i bardziej kwestionować różne rzeczy. 

Nadal będę dostarczał informacje wywiadowcze, tak jak to robię od 6 lat, używając tych samych źródeł informacji. 

Moje informacje są spójne i zastrzegam sobie prawo do obrony ich i kwestionowania każdego, kto będzie je przekręcał i wykorzystywał je w szkodliwy sposób lub dla korzyści finansowych. 

Mam o wiele więcej do przekazania i robię to, do czego jestem prowadzony, aby zachować integralność moich zeznań oraz informacji. Wszystkie moje wiadomości wywiadowcze, wkrótce dostarczę Wam w serii filmów.

Istnieje wielu miliarderów, którzy praktykują „starą religię” (religia Cabala) i są oni prorokami AI, poszukującymi sposobu na podrzucenie ludziom konia trojańskiego i zaakceptowanie nanoidów oraz neuronowych chipów w głowach. Sprawią, że implanty te będą stylowe, modne i będą symbolem statusu. Pozwolą one na bezpośredni kontakt nie tylko z technologią, ale także – do pewnego stopnia – z innymi ludźmi. Oszołomi to ludzi tak bardzo, że będą podekscytowani obietnicą ich posiadania po to, by mogli obsługiwać coraz więcej technologi, które będą z nimi związane. Jest to ta sama metoda, której sztuczna inteligencja używała na wielu planetach, aby zniewolić populację. Ludzie, którzy wypowiadają się przeciwko implantom, będą wkrótce traktowani tak samo jak ludzie, którzy wypowiadają się na temat straszliwych skutków ubocznych szczepionek. Bądźcie silni! Nie dajcie się nabrać na agendę sztucznej inteligencji!

Corey Goode

Odnośniki: 

https://www.linkedin.com/pulse/elon-musk-launches-neuralink-interface-brains-computers-worldy-ness 

https://t.me/ascensionworkstv/1189 

https://t.me/ascensionworkstv/1192 

https://t.me/ascensionworkstv/1194 

Wszystkie Aktualizacje:

Total Page Visits: 2627 - Today Page Visits: 5