Witajcie,
Jak zauważyliście sezon 12 będzie okrojony do kilku odcinków, które otrzymaliśmy od zespołu Coreya. Również w tym sezonie David Wilcock został zamieniony na George’a Noory’ego, który przez jakiś czas prowadził program Kosmiczne Ujawnienie, aż do chwili, gdy oficjalnym prowadzącym stał się Emery Smith.
Informacje, które miały zostać przekazane ludziom, zostały już opublikowane, a program ten jest przedłużany nieco sztucznie ze względu na (niegdyś) wysoką oglądalność oraz, by nie wzbudzać podejrzeń u ludzi.
Wielu z Was zastanawiało się dlaczego Corey jeszcze żyje skoro ujawnia takie informacje. W naszych czasach są inne metody zamykania ludziom ust niż permanentna eliminacja ich z naszej rzeczywistości. Corey stał się zbyt znaną osobą, by można go było „zlikwidować”. Odcinki z Coreyem i większość odcinków z Davidem zostały usunięte ze strony GaiaTV i nie są już dostępne nawet dla tych, którzy posiadają na tym portalu subskrypcję. Sytuacja ta ma związek z konfliktem pomiędzy Davidem, Coreyem a telewizją Gaia, która nie wywiązała się z obietnic finansowych.
W związku z niedotrzymaniem umowy zarówno względem Davida, Coreya, a także innych informatorów, ja również solidaryzuję się z nimi i z tego powodu ten sezon będzie ostatnim sezonem tłumaczonym przez zespół Kosmicznego Ujawnienia.
Proszę, nie zrozumcie nas źle – my nigdzie nie uciekamy i będziemy działali nadal. Tym razem zajmiemy się informacjami od innych informatorów oraz bieżącymi wiadomościami dochodzącymi do nas ze świata ufologicznego.
Pozdrawiamy Was, dziękujemy Wam, że jesteście z nami, Zespół Kosmicznego Ujawnienia

 

Total Page Visits: 1914 - Today Page Visits: 1