Witajcie,

Poniżej przedstawiamy Wam część 3 doniesień od Coreya. 

Tym razem przechodzimy do obszarów reptyliańskich, czyli przygotujcie się na szok informacyjny. Doniesienia te kończą się ogromną dawką nadziei i prośbą do Czytelników 🙂 

Pozdrawiamy Was, 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

TŁUMACZENIE WPISU COREY’A Z TELEGRAMU, Cz. 3

https://t.me/ascensionworkstv/1133 

https://t.me/ascensionworkstv/1134

https://t.me/ascensionworkstv/1135

STRESZCZENIE REKONESANSU Z OBSZARÓW REPTYLIAŃSKICH, Z KSIĘŻYCA, MARSA I ANTARKTYKI: 

Gdy byłem zabrany w podróż po Układzie Słonecznym przez Majów i Grupę Anshar, odwiedziliśmy Księżyc, Ceres, Marsa, bazy Super Federacji na orbitach Jowisza i Marsa, a skończyliśmy na Antarktyce. Dla celów tego podsumowania, podzielę się z Wami zgromadzonymi danymi na temat Reptylian, a także skondensowanymi informacjami z obserwacji z ich baz na Księżycu, Marsie i Antarktyce. 

We wszystkich 3 lokalizacjach, wykonywane przez nich czynności wyglądały bardzo podobnie. W tej szczególnej misji, towarzyszył nam ambasador Micca, nasz kosmiczny kuzyn, pochodzący z najbliższej nam zamieszkałej planety, który dzielił się z nami doświadczeniami jego ludu w zmaganiach wyswobodzenia ich układu gwiezdnego. W tym raporcie nie rozwinę tematu niedoli ludu ambasadora Micca. Podczas obserwacji tej misji był on bardzo emocjonalny, gdyż nie tak dawno jego ludzie znajdowali się w podobnej sytuacji. 

  • Reptylianie mają relatywnie małe bazy na Księżycu i Marsie, jeśli porównamy je do ogromnego miasta na Antarktyce. Na Księżycu były dwie główne bazy, położone od siebie na tyle blisko, że można je uznać za jeden kompleks budynków oraz jedną militarną na Marsie.
  • W bazach na Księżycu i Antarktyce zachodziły bardzo podobne działania, pełniły one również podobne funkcje. Wokół Ziemi orbitują 2 starożytne satelity, które są częścią reptyliańskiego projektu kontroli umysłu. W jednej z placówek na Księżycu, Reptylianie posiadają urządzenie podłączone to tych satelitów, które kontroluje centrum Antarktyki. Baza na Antarktyce pilnowana jest przez straż złożoną z najmocniejszych reptyliańskich żołnierzy parapsychicznych. 
  • Jednym z głównych projektów reptyliańskich było używanie technologii satelitów do kontrolowania umysłów oraz nastrojów ludzi po to, by powodować konflikty i wojny, utrzymujące populacje w uległości oraz mniej skłonne do opierania się strukturze władzy stworzonej na Ziemi, którą oni kontrolują. Program ten umożliwia im również generowanie na naszej planecie energii „loosh” w celu konsumowania na masową skalę przez nich i przez ich sztuczną inteligencję, której są wyznawcami. 
  • Gdy obserwowaliśmy Reptylian na Antarktyce, to byliśmy świadkiem straszliwych scen. Nie znam dokładnej liczby, jednakże, wydawało się, że było tam miliony Reptylian, w podziemnych jaskiniach, odpowiednio dostosowanych do ich potrzeb. Pewna część ich maista wyposażona była w super-zaawansowane urządzenia, które były używane na i przez Reptylian, bio-roboty (więcej na ich temat powiem później) oraz ludzi. W głębszej części jaskiń mieszkały inne kasty reptyliańskich społeczności. Wygląd tych obszarów najlepiej odzwierciedla określenie „spartańskie warunki” z bardzo prostą technologią. Przypominało to Celtyckie zamki z czerwonymi, czarnymi, purpurowymi oraz rudawymi gobelinami wiszącymi nad ogromnymi drzwiami oraz z rzeźbami umieszczonymi w przejściach. Tematyka całej „sztuki” związana była ze śmiercią, co odwzorowane było na ścianach pokrytych czymś, co przypominało wytatuowane skóry ludzi oraz innych, pokonanych przez Reptylian istot. Powiedziano mi, że każdy z tych makabrycznych obrazów opowiadał historię bitwy lub innych konfliktów. Statuy były zrobione z gipsu nałożonego na zmumifikowane ciała zarówno Reptylian jak i starożytnych ludzi oraz istot, które wydawały się  być rasą Pre-Adamową. Ambasador Micca powiedział mi, że poszczególne „eksponaty” były donoszone w różnych punktach historii po tym, jak Reptylianie zwyciężali kolejno ludzi i rasę Pre-Adamową oraz inne kasty reptyliańskie, których pokonani liderzy uwieczniani byli w formie statuetek. Micca powiedział, że jego ludzie odkryli bardzo podobne placówki w różnych lokalizacjach jego planety macierzystej po tym, jak wyswobodzili się z ich jarzma (więcej na ten temat w przyszłym artykule). Wiele z tych trofeów zwycięstwa nad ludźmi i rasą Pre-Adamową sięgało wstecz ponad 50 tyś. lat, z najnowszymi liczącymi sobie jakieś kilka tysięcy lat, po ostatnim Rozbłysku Słonecznym (mającym miejsce jakieś 11,8 tyś. lat temu).
  • Sztab dowodzenia i kontroli znajduje się w obszarze, który pozostaje w ciągłym kontakcie z ich pozaziemskimi sojusznikami, gdzie koordynuje się działania statków kosmicznych oraz różnych misji i projektów. Byliśmy świadkami bardzo szybkiego, super-zaawansowanego kontaktu typu „zoom” pomiędzy Reptylianami, Insektoidami i Istotami Wysokimi Szarymi, co wskazuje na to, że koordynują swoje działania. Na krótko widziałem symbol trójkąta z okręgiem wewnątrz, który pojawił się z holograficznej komunikacji, który wyglądał jak otoczony zakrzywionym światłem. Technologia w tej strefie jest bardzo zaawansowana i tylko nieliczne kasty ich społeczeństwa mają do niej dostęp. Nie koncentrowaliśmy się zbyt długo na tym obszarze, gdyż spostrzegliśmy obecność Białego Królewskiego Draco, który z łatwością mógłby wykryć obecność naszej misji zwiadowczej. 
  • Następnie obserwowaliśmy jedną z mniej zaawansowanych technologicznie stref miasta i znaleźliśmy tysiące, a być może nawet miliony kapsuł hibernacyjnych z reptylianami. Istoty te należały do innej klasy Reptlian, były niższe, mniej muskularne, jednak miały głowy większe podobne do członków rasy Pre-Adamowej. Wchodziły w bardzo głęboki proces hibernacji podczas gdy opuszczały swoje ciała w formie wysokich istot cienistych. Każda z tych reptyliańskich istot miała przy sobie od 3 do 8 innych żywych cieni, które były przez nią kontrolowane. Projektowały się one w placówkach militarnych, miejscach pracy, domach a nawet wchodziły w sny gdzie przebywały po to, by wpływać na ludzi i torturować ich teraźniejszością. Zbierały „loosh”, a jednocześnie wpływały na wibracje ludzi i stan ich świadomości. Były w stanie kontrolować wielu ludzi na raz, a także kontrolować lub opętać wielu innych. 
  • Niektóre z tych zahibernowanych grup miały przy sobie reptyliańską istotę doktora-wiedźmę, która ubrana była w pelerynę i stała pomiędzy uśpionymi członkami i wykonywała coś, co wyglądało na rytuały czarnej magii. W niektórych przypadkach, składała w ofierze ludzi podczas obserwowania holograficznej projekcji innych ludzi znajdujących się na powierzchni, wykonujących lustrzane odbicie tejże ceremonii, w których również składano ofiary z ludzi. Ofiary były poświęcane w tym samym czasie, co otwierało portal pomiędzy dwoma lokalizacjami. Wiedźma-doktor przechodziła przez ten portal i pojawiała się fizycznie przed ludzkim zgromadzeniem, które natychmiast padało na kolana czcząc ją. To, czego byliśmy świadkami przerosło moje najstraszliwsze koszmary, a pamięć tego towarzyszy mi do dnia dzisiejszego. Z powodu działań, jakie odbywały się w tej części miasta, była ona naszpikowana tym, co nazywamy demonami niższego, średniego i wyższego poziomu oraz negatywnie spolaryzowanymi elementalami. Demony te były oczywiście widziane przez Reptylian, gdyż wchodziły z nimi w interakcję, a w niektórych przypadkach odbierały rozkazy ataku na pewne grupy ludzi, w celu wywołania chaosu, chorób, stresu umysłowego lub śmierci, na obranych celach. 
  • W każdej reptyliańskiej strefie byli przetrzymywani ludzi. Niektórzy z nich byli operatorami Czarnej Floty, którzy musieli uciekać z programów po tym, jak Zygmunt wyeksponował te projekty. Byli obecnie uchodźcami w tych bazach i asystowali Reptylianom, wykonując manualne prace i nadzorując więźniów, którzy w większości przeznaczeni byli na ofiary rytualne lub na pożywienie. Wyobrażam sobie, że uchodźcy z Czarnej Floty martwią się tym, co się stanie z nimi gdy Reptylianom zabraknie niewolników ludzkich, którzy dostarczani są w tysiącach przez zorganizowane grupy przestępcze, które porywają ludzi z powierzchni ziemi właśnie dla tych celów. 
  • Obserwowaliśmy również dziwny typ androidów biologicznych, wyglądających jak ludzie. Grupa Anshar i Ambasador Micca wyjaśnili, że te maszyny biologiczne mają ponad milion lat. Są one rezultatem przejęcia przez sztuczną inteligencję pewnego układu gwiezdnego, a androidy te były wybudowane na podobieństwo rdzennych mieszkańców. Sztuczna inteligencja przejęła te androidy oraz technologię należącą do tej cywilizacji i użyła ich w celu unicestwienia każdej duszy w tamtym układzie. Bio-roboty niosą ze sobą programy SI, które sprawiają, że są bardzo użyteczne w budowaniu i projektowaniu większości technologii. Są one w rzeczywistości awatarami SI, która pozwala jej na produkowanie technologii, której Reptylianie nie są w stanie sami stworzyć. 
  • Obserwowaliśmy również setki mierzących ok. 2,4 metra istot ludzkich. Byli oni bardzo muskularni i mieli 6 palców u rąk. Należeli do rasy, która została pokonana przez Reptylian i SI i obecnie pozostają na ich służbie. Nie pozostało w nich zbyt wiele z ich oryginalnej osobowości, gdyż ich umysły są kontrolowane, a ich ciała są naszpikowane nanoidami, tego samego typu nano-robotami, które Reptylianie mają w sobie. Istoty te miały swój własny statek kosmiczny, który działa równolegle ze statkami Draco i są tymi, które wykonywały porwania oraz eksperymenty na ludziach dla Reptylian, w programach należących do kilku różnych grup pozaziemskich. 

W tym momencie naszej misji zostaliśmy wykryci przez jedną reptyliańską istotę wiedźmę i musieliśmy szybko przejść do naszej kolejnej misji na Antarktyce, gdzie znajdują się placówki Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego i wcześniejszej frakcji Czarnej Floty, które pozostają aktywne i nieustannie współpracują ze swoimi odpowiednikami w 3 różnych bazach znajdujących się na Księżycu. 

To co widzieliśmy tam wytrąciło nas z równowagi i bardzo zdenerwowało, a myśląc o następnej misji z Majami i Grupą Anshar, aż boimy się z czym możemy się następnie spotkać.  

Na całe szczęście w bazach Super Federacji otrzymaliśmy sporą dawkę nadziei, gdzie powiedziano nam, że nadchodzi główniejsze spotkanie z naszymi nowym Opiekunami, którzy będą omawiali z Super Federacją ich obowiązek przeprowadzania formalnego dochodzenia i pociągania do odpowiedzialności tych, którzy naruszają prawa kosmiczne. Ma się to odbyć w odpowiednim czasie. 

Częścią tego, czym zajmowały się grupy Majów i Anshar, było zgromadzenie odpowiednich świadków ludzkich wraz z dowodami, na nadchodzące kosmiczne rozprawy sądowe. Powiedziano nam, że rozprawy te rozpoczną się po wystąpieniu Rozbłysku Słonecznego oraz po tym, jak cywilizacja ludzka wybierze samodzielnie ścieżkę (ewolucyjną), po raz pierwszy w historii ludzkości. 

Pomimo tego, że byliśmy świadkami straszliwych rzeczy, pozostawiono nas z niewyobrażalną nadzieją na naszą przyszłość i naszego nowego rozdziału determinacji, w dążeniu do celu. Z niecierpliwością czekam na przekazanie Wam nowego podsumowania kolejnych misji zwiadowczych. 

W międzyczasie, prosimy społeczeństwa, aby przekształcały swój strach i gniew w rozwiązanie zagadki „na czym polega nasza indywidualna misja”, by odegrać swoją fizyczną i duchową rolę w celu uwolnienia planety. 

Corey Goode. 

Wszystkie Aktualizacje:

 

Total Page Visits: 2524 - Today Page Visits: 2