Witajcie,

Poniżej przedstawiamy Wam część 2 doniesień od Coreya. 

Warto to widzieć, jednak dla niektórych informacje te nie będą zbyt wielką niespodzianką. 

Pamiętajcie, że wszelkie wiadomości przekazujemy dla Waszej informacji.

Nie dajmy się zwariować doniesieniom – pamiętajmy, że myśli mają wpływ na naszą rzeczywistość, a ona jawi się jako obiecująca 🙂 

Jesteśmy z Wami, tak jak Wy jesteście z nami –

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

TŁUMACZENIE WPISU COREYA Z TELEGRAMU, Cz. 2

https://t.me/ascensionworkstv/1119  

PODSUMOWANIE AKTUALIZACJI: 

Podczas podróży po Układzie Słonecznym i różnych lokalizacjach na Ziemi, bardzo wiele widzieliśmy. Jest bardzo dużo do omówienia, co będzie publikowane częściami, by było łatwiej przetrawić i zaabsorbować informacje, zanim przejdziemy do kolejnych tematów. 

Co widzieliśmy na Księżycu, w bazach na Antarktydzie oraz w Ameryce Południowej i Centralnej? 

Poniżej zamieszczam krótkie streszczenie tego, z czym spotkaliśmy się w jednej z odwiedzanych baz. Znacznie więcej nadejdzie wkrótce. Skompilowanie tego i napisanie raportów z informacjami zajmie trochę czasu. Planuję opublikować serię filmów z briefingami z odbytych podróży. 

Szaraki na Księżycu (mają również mniejszą placówkę na Marsie i pod powierzchnią Ziemi):

  • Mają OGROMNĄ bazę z wieloma tysiącami wysokich istot szarych,
  • Mają małe istoty szare, które są genetycznie stworzonymi organizmami-maszynami, wykonującymi większość prac fizycznych, 
  • Mają 3 potężne urządzenia, przy pomocy których Grupa Anshar ma być zniszczona podczas Rozbłysku Słonecznego,
  • Mają 4 główne programy, które zauważamy, działające w powiązaniu z innymi mniejszymi: 
  1. Istoty wysokie szare wysyłają pojazdy-drony z załogą złożoną z małych szaraków i z obserwatorów ludzkich (jest to częścią porozumienia zawartego z Ziemskim Rządem), które mają za zadanie wykonywanie eksperymentów genetycznych i w celach reprodukcyjnych. Większość badań odbywa się na pokładzie dronów, jednak w niektórych przypadkach ludzie zabierani są do baz zlokalizowanych bardzo głęboko pod powierzchnią Ziemi, w jaskiniach, z mieszaną załogą wysokich szarych i ludzi.
  2. Porwani monitorowani są oraz manipulowani przy pomocy implantów. Istoty szare, siedząc w święcących krzesłach z błyszczącymi kulami na oparciu przedramion, kontrolują ludzi (wyobraźcie sobie panel sterujący). Przejmują ciała astralne ludzi podczas snu i ściągają dane z odbytych doświadczeń oraz inne informacje, jak również instalują „energetyczne implanty” w oczach i innych częściach ciał. Fragmentują i kradną również części ciał astralnych i przechowują je. 
  3. Kontrolują zachowanie oraz percepcję rzeczywistości przy pomocy fizycznych oraz energetycznych implantów umieszczonych w ciałach fizycznych i astralnych uprowadzonych. Dzięki temu są w stanie używać porwanych, niemalże jak dronów, a także przekazywać im informacje, które mogą skażać społeczeństwa.
  4. Istoty szare używają tych samych świecących krzeseł po to, by przechwytywać ciała astralne lub dusze ludzi po ich śmierci. Ściągają doświadczenia i informacje dla swoich potrzeb. Niektóre dusze są wysyłane do innych układów gwiezdnych za pomocą jednego z 3 wcześniej wspomnianych urządzeń. Większość dusz jest wysyłanych z powrotem na Ziemię po wcześniejszym pobraniu „części duszy” (z braku lepszego określenia) i zaprogramowaniu ich genetycznie lub do innych krain „stworzonych przez zmarłych”, wpojonych nam przez religijne systemy wierzeń. Większość dusz ludzkich oraz oddzielonych części dusz jest wysyłanych na Ziemię w celu reinkarnacji. Grupa Anshar powiedziała mi, że istoty wysokie szare naruszyły naturalny duchowy rozwój naszej planety. Istnieje ogromny obszar, na których istoty szare przebywają w komorach hibernacyjnych, podczas gdy inne grupy szaraków, przejęły ich dusze i pofragmentowały je, a następnie wysłały na Ziemię w celach inkarnacji. Wiele ludzi, którzy zostali porwani, są właśnie tymi istotami szarymi. Robią to w ten sposób, by nie naruszyć praw kosmicznych. 

Z powyższych doniesień możecie się spodziewać, że niektóre z tych spotkań były odrażające. Niektóre z nich były zarówno dla mnie, jak i dla członków Sojuszu Tajnych Programów Kosmicznych, czymś całkiem nowym. Jest bardzo wiele nadziei zawartych w tych informacjach, jednak z początku są one szokujące i przyprawiające o mdłości. Uczciwie Was ostrzegam. 

Powyższe podsumowanie przygotowuje Was do dalszych odniesień, które mają nadejść. 

Jeśli myślicie, że informacje o istotach szarych są straszne, to poczekajcie aż dojdziemy do doniesień na temat baz reptyliańskich na Marsie, Księżycu i Antarktyce. Tam w większości będziemy omawiali duchowy aspekt, przez jaki obecnie przechodzą poszczególne społeczeństwa oraz cały świat. 

Było to dla mnie doświadczeniem otwierającym mi oczy. 

Więcej nadejdzie wkrótce, Corey Goode. 

Wszystkie Aktualizacje:

Total Page Visits: 2587 - Today Page Visits: 1