Witajcie,

Poniżej przedstawiamy Wam ostatnie doniesienia Corey’a Goode’a. Informacje płynące z Sojuszu nie nastrajają optymistycznie, jednak należy pamiętać o tym, że mamy do czynienia z ogromną wojną informacyjną, która zatacza coraz szersze kręgi oraz wnika na coraz głębsze poziomy naszej świadomości z cudownym skutkiem wybudzania nas. 

Starajmy się zachować trzeźwe spojrzenie na docierające do nas informacje. Starajmy się również używać krytycznego myślenia i porównywać doniesienia, a nie brać wszystko za pewnik tylko po to, by później frustrować się z powodu braku rezultatów.

Nie można oczekiwać, że przełom tysiąclecia odbędzie się bezobjawowo, płynnie i bezboleśnie. Jest to niemożliwe z wielu powodów. Wyburzanie starej struktury nigdy nie umknie naszej uwadze. To już się dzieje, ciąg dalszy następuje każdego dnia, a najlepszym działaniem obecnie jest edukacja i zadawanie pytań rządzącym. 

To na co kierujemy naszą uwagę będzie wzmacniane – PAMIĘTAJMY O TYM!

My zajmijmy się tworzeniem rezultatów, a inni niech zajmą się przynoszeniem nam informacji 😉 

TŁUMACZENIE WPISU COREY’A Z TELEGRAMU, Cz. 1

https://t.me/ascensionworkstv/1109 

Czy nadchodzą bardziej szczegółowe aktualizacje? TAK i to już WKRÓTCE. Będę przekazywał więcej szczegółów odnośnie briefingów od Gonzalesa, Delegacji Anshar oraz dowództwa TPK, którzy brali udział w locie na zamaskowanym majańskim statku kosmicznym, zorganizowanym przez Aree i członka Starszyzny Anshar Ka-El-Lil’a. Przekazano nam dość sporo informacji na temat tego co się dzieje, w miarę jak odwiedziliśmy poszczególne lokalizacje jedna po drugiej, aż do momentu, w którym nas wykryto, co zmusiło nas do zakończenia lotu. Briefingi odbyły się w ciągu kilku różnych misji, które nastąpiły w odstępie kilku  tygodni. 

Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny zablokował cały Układ Słoneczny zupełnie tak samo, jak wprowadzono lockdown w poszczególnych państwach na Ziemi, ze względu na „pandemię”. Zanim Zygmunt został zabity, otrzymał całą bazę danych na temat Czarnej Floty, na kilku twardych dyskach. Zginął właśnie z powodu tych informacji, jednak wcześniej zdołał je dostarczyć Sojuszowi TPK. 

Sojusz rozpowszechnił je pośród swoich frakcji, a MKK użył ich po to, by wprowadzić lockdown całego Układu Słonecznego w celu zidentyfikowania „zagrożeń”. 

Sytuacja ta, w sposób epicki, obróciła się przeciwko Sojuszowi. 

Zabrano nas do różnych lokalizacji na Księżycu, w Pasie Asteroidów i na Marsie. Odbyliśmy dwa wypady na Antarktydę gdzie przeszliśmy przez briefingi, oraz do innych lokalizacji, gdzie byliśmy świadkami wejścia zakamuflowanej sondy majańskiej w przestrzeń placówki reptyliańskiej oraz ich miasta, która następnie została wykryta przez reptyliańskich żołnierzy paranormalnych, stacjonujących w tamtych lokalizacjach. Następnie udaliśmy się do baz Super Federacji (znajdujących się w pobliżu Saturna i Jowisza) w celu odbycia briefingów przez nadzorców, na rzecz Sojuszu TPK, na temat roli ludzkości w spotkaniach kosmicznych, do których zostaliśmy dopuszczeni. W jednej z tych baz poinformowano nas również o tym, że możemy oczekiwać przybycia Nowych Opiekunów, którzy mają przekazać wiadomość wszystkim członkom (po raz pierwszy wszystkim należącym do Super Federacji w tym ludziom MKK). Powiedziano nam również, że możemy spodziewać się wezwania na tę konferencję. 

Grupa Anshar uważa, że znajdujemy się na optymalnej linii czasowej, choć skaczemy pomiędzy różnymi scenariuszami, mniej lub bardziej „optymalnymi” oraz pomiędzy takimi, które są dalekie od „optymalnych”. Zmienia się to wraz z masą świadomości na Ziemi, która znajduje się obecnie w chaosie. Widząc zwątpienie na mojej twarzy, Aree dodała, że chaos zawsze występuje na koniec każdej ery, ze względu na energie, które były również częścią ich własnej linii czasowej. 

Ciągle staram się znaleźć najlepszą metodę dostarczenia wszystkim tych briefingów pisemnie lub w formie video, a czas aktualizacji jest nadzorowany przez Aree. Wszystkie briefingi miały miejsce w ciągu ostatniego tygodnia i ciągle staram się złożyć wszystkie myśli oraz informacje razem. 

Doświadczyłem ostatnio bardzo ciekawych interakcji z Zulusami, którzy komunikowali się ze mną w snach, a Aree potwierdziła, że rzeczywiście był to kontakt. Zarówno oni jak i Grupa Anshar pracują ze mną na wielu poziomach w przygotowaniach do tego, co ma nadejść w następnym roku. Pomagali mi również w uporaniu się z Czarną Magią, która była ostatnio intensywnie używana przeciwko mnie i mojej rodzinie (istoty cienia, demoniczne wtargnięcia do domu itd.) 

Będę mówił więcej na temat aspektu wojny duchowej, który umyka uwadze wielu. Znajdujemy się w strasznych, jednak wspaniałych czasach wypełnionych nadzieją, jeśli uda nam się pokonać strach i propagandę oraz zrozumieć naszą własną moc tworzenia. Ta kolektywna moc tworzenia była manipulowana od eonów w celu kontrolowania naszej rzeczywistości, jednak tym razem odzyskaliśmy ją. Nie ma oczekiwania na zbawców, nikt nas nie będzie ratował. To my jesteśmy zbawcami, na których czekamy. Pamiętajmy, że w okresie „końca czasów” nawet król elekt może być oszukany. Czujność jest obecnie ważniejsza niż wcześniej! Dotyczy to zarówno informacji pochodzących ode mnie jak i od innych, nie ważne jak szczere jest ich źródło. 

Corey Goode 

Krótkie streszczenie ostatniego Video Coreya pt. 

(WTF) Co do cholery się dzieje? Sojusz TPK, Ciemna Flota, Super Federacja oraz Wojna Propagandowa – Jaka góra, taki dół. 

Corey mówi nam, że z ostatnich doniesień Gonzalesa, wynika to, że mamy do czynienia z szaleństwem propagandy. Około 80% informacji z alternatywnych mediów jest dezinformacją. Doniesienia, zawierające nadzieje, są w większości nieprawdą. Wiąże się to z próbą zamanifestowania rzeczywistości w celu jej zaistnienia, a nie z tym, co naprawdę ma miejsce w naszej czasoprzestrzeni. 

Cały Sojusz TPK jest w rozsypce. Doszło do ogromnych zdrad na wysokim szczeblu, a wielu ludzi stchórzyło gdy przyszło do próby sił. Niektóre osoby z Sojuszu zmieniły stronę i zadają się ze „złymi ludźmi”. Chodzi tutaj o dobrze znanych generałów, którzy obecnie związali się z drugą stroną. 

Ciemne Przymierze (Dark Alliance) jest obnażone do tego stopnia, że starają się stworzyć namiastkę działania starego systemu, co im nie wychodzi. Wydzielają się z nich nowe gałęzie władzy, zupełnie tak, jak poszczególne głowy hydry. Wyeksponowani ludzie, są najbardziej poszukiwanymi na świecie lub nawet w naszym układzie słonecznym. Chowają się w zatęchłych bazach reptyliańskich, gdzie chcą przeczekać „burzę”. 

Corey mówi wyraźnie, że nie chce być wciągnięty w wojnę propagandową związaną z Federacją. 

Wygląda na to, że nie mamy co liczyć na to, że ktoś do nas zejdzie i nas zbawi. Byliśmy programowani (przez religie), by w okresie „końca czasów” oczekiwać zbawcy, który nas uratuje. Jest to trudna sytuacja, ale musimy ją przezwyciężyć. 

To my sami musimy jasno zasygnalizować potrzebę zmiany naszych liderów, oraz sami zadbać o wybranie nowych, uczciwych i działających dla dobra ludzi. Obecnie jesteśmy reprezentowani przed Super Federacją przez siły Cabala, należące do MKK. Jest oczywiste, że nie będzie on działał dla naszego dobra i to należy zmienić. Inicjatywa musi wyjść od nas, nikt tego za nas nie zrobi i nikt za nas nie podejmie decyzji. 

Czy chcemy być reprezentowani przez psychopatów? Na pewno nie.

Nie będzie zbawców, nikt nas nie uratuje, o ile sami się nie uratujemy. Corey ujmuje to zabawnie: „Musimy zacząć wydzwaniać do Stwórcy i powiedzieć mu, że dość już tego”. 

Być może to zmusi nas, by wyjść spoza ekranów komputerów i by zacząć głośno wyrażać swoje niezadowolenie z powodu całej sytuacji.  

Sojusz stara się wyprowadzić ludzi na ulicę, gdyż nie dojdzie do aresztowań – Sojusz nie ma na to sił i odwagi. 

Nadchodzące miesiące, a nawet lata będą dla nas wyzwaniem – musimy o tym pamiętać. 

Co my jako ludzie możemy z tym zrobić? 

Jedyne na co obecnie mamy wpływ, to na koncentrowanie się na naszej indywidualnej misji, którą należy wypełnić. 

Tego nam wszystkim życzymy z całego serca.

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

Wszystkie Aktualizacje:

Odnośnik do oryginalnego filmu:

Total Page Visits: 2864 - Today Page Visits: 2