Witajcie,

Tym razem bardzo krótka wiadomość. Potraktujcie to jako wstęp przed główniejszym doniesieniami od Coreya.

Pozdrawiamy Was, 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

TŁUMACZENIE WPISU COREY’A Z TELEGRAMU, Cz. 4

https://t.me/ascensionworkstv/1141 

WSTĘP DO WONOŚCI CYWILIZACJI AMBASADORA MICCA

Moim kolejnym podsumowaniem będzie „Super Federacja oraz Wyzwolenie Planety Ambasadora Micca”. Wielu czytelników było zszokowanych szczegółami, które przekazałem w moich poprzednich streszczeniach, które zawierały informacje na temat baz istot wysokich szarych i reptyliańskich oraz ich działań. 

Niektórzy ludzie oświadczyli, że jest to zbyt straszne, by móc zaakceptować to jako prawdę swojej rzeczywistości i w rezultacie obniżać swoje wibracje.  

Ludzie z planety Ambasadora Micca przechodzili przez te same doświadczenia. 

Najpierw nawiązywali kontakty w snach, a następnie niektórzy doświadczali kontaktów fizycznych z grupami o wyższym poziomie świadomości. Niebiescy Awianie oraz Zulusi asystowali im przez oczyszczanie ich układu gwiezdnego z pozostałości istot pozaziemskich po tym, jak samodzielnie wyzwolili wszystkich na swojej planecie. 

Rozpoczęło się to wszystko od niewielkiego procentu ludzi, którzy obudzili się i zaczęli rozpowszechniać tę wiedzę. Liczba ich rosła aż wszyscy wysłali wołanie do Jednego Stwórcy o pomoc. Coraz więcej ludzi z ich populacji budziło się, a niektórzy zaczęli wychodzić na zewnątrz i protestować. 

Czym więcej ludzi Ambasadora Micca słyszało o istotach pozaziemskich, tym bardziej ich rządy wprowadzały lockdowny i działały jak tyrani. 

Rzeczy przybrały ekstremalny przebieg, jednak Micca powiedział, że zanim jego populacja powstała, by wyswobodzić się z tyranii grup pozaziemskich, musiała najpierw poznać całą głębię tego zła. Było to katalizatorem dla coraz większej liczby ludzi z jego populacji aż doprowadziło do upadku systemu i rządów przez odmowę partycypacji w tym wszystkim. Zanim ludzie ci uwolnili się, sprawy zrobiły się paskudne, jednak ohyda tego wszystkiego, była największym katalizatorem zmian. 

Pełen raport na ten temat będzie opublikowany wkrótce. Zrozumcie, że niepokojących informacji będzie wychodziło coraz więcej. Nie chowajcie głowy w piasek, gdyż ohyda będzie katalizatorem dla pozytywnych zmian. 

Więcej szczegółów podam w pełnym raporcie.

Corey Goode. 

Wszystkie Aktualizacje:

Total Page Visits: 2676 - Today Page Visits: 1