Witamy Was w kolejnych aktualizacjach pochodzących od Davida Wilcocka. W poniższym artykule pragniemy Wam przekazać informacje na temat nadchodzących zmian, wielkiej metamorfozy Billa Gatesa. Pomijamy tematykę starożytnych przepowiedni, choć niewykluczone jest, że wrócimy do nich w kolejnych artykułach.

Wyłaniające się na horyzoncie wydarzenia mają ponoć rozegrać się w ciągu kilku następnych miesięcy, a maj lub czerwiec mają zapoczątkować kluczowe zmiany.

Zgodnie z doniesieniami Davida teraz nadchodzi czas, na który wszyscy czekaliśmy. Nadciąga wiatr wolności, który przez główny ściek medialny jest opisywany jako tornado chaosu i bezprawia, mającego wymieść wszystko i wszystkich.

Nawet jeśli nie wierzycie w te doniesienia, to i tak warto się z nimi zapoznać gdyż lepiej wiedzieć więcej niż mniej 😉

W obecnych czasach dynamika otaczającej nas przestrzeni jest tak duża, że przejście od jednego ekstremalnego doświadczenia do kolejnego, trwa o wiele krócej niż miało to miejsce w “czasach stabilnych”. Teraz jest czas, by zmienić coś w naszym życiu. Właśnie teraz jest ten moment, by podjąć najlepszą dla nas decyzję o rozpoczęciu czegoś nowego. Teraz WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, jeśli wyślemy szczerą intencję powołując się na to w co wierzymy i nie ważne czy jest to Wszechświat, Bóg czy Wielki Manitou.

Dla tych, którzy nas pytają:

Ze względów na wszechogarniającą cenzurę cybernetyczną nie będziemy nagrywali kolejnych filmów z nowymi doniesieniami. Po prostu nie chcemy stracić kanału na YT. Będziemy się z Wami komunikowali przy pomocy naszego bloga.

Życzymy Wam miłej lektury, dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy ponownie.

Pozdrawiamy Was,

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

P.S.

Obiecany artykuł na temat superzaawansowanych technologii zostanie opublikowany w późniejszym czasie.

WSTĘP

Z powodu natłoku informacji jakie dochodzą do nas od Davida Wilcocka, byliśmy zmuszeni połączyć jego 2 ostatnie filmy w jeden artykuł.

Dla tych, którzy preferują oglądanie Wilcocka w oryginale, na końcu artykułu zamieszczamy odnośniki do filmów.

Zanim przejdziecie do artykułu właściwego chcemy Wam przekazać tematy, jakie będą omawiane w poniższych akapitach.

Z doniesień Davida wynika, że Gates zmienia stronę i niebawem dobrowolnie odda się w ręce prawa. Podobno ma on złożyć zeznania, które przyśpieszą rozwiązanie sprawy z zafałszowanymi wyborami prezydenckimi w 2020 roku.

Kolejno Wilcock omawia kilka ciekawszych przepowiedni z całego świata, które mają być dla nas wszystkich znakiem nadchodzących wielkich zmian. W następnym artykule przekażemy Wam w pigułce informacje na temat przepowiedni Zaratustriańskich, Wedyjskich, Platońskich oraz Edgara Cayce’a. Zadziwiające, ile punktów stycznych można znaleźć w doniesieniach z różnych epok i z różnych stron świata.

Następnie David przekazuje nam informacje na temat alternatywnego spojrzenia na nasze DNA, którego kluczową siłą napędową jest światło. Badania, na które się powołuje, oraz powiązanie łańcucha skutkowo-przyczynowego może wyjaśniać dlaczego każdy główniejszy cykl na Ziemi (liczący sobie 25 920 lat) kończy się rozbłyskiem słonecznym (omawiane to będzie również w kolejnym artykule).

Ogromne wyrazy wdzięczności za zebranie tych informacji należą się Davidowi Wilcockowi. My, jako zespół Kosmicznego Ujawnienia po prostu przetłumaczyliśmy najważniejsze fragmenty i zebraliśmy je w sensowny artykuł.

Nie mogliśmy powstrzymać się od analiz i komentarzy, które mogą pomóc Wam w powiązaniu faktów i usystematyzowaniu przekazywanych informacji.

Kilka informacji o Billu Gatesie

Przedstawmy osobę Billa Gatesa1 tym, którzy ze względu na swój młody wiek mogą nie pamiętać jego początków w branży komputerowej.

Urodzony 28 października 1955 roku w Seattle w stanie Waszyngton w USA, swoją przygodę z informatyką rozpoczął już podobno już w wieku 13 lat, gdy napisał swój pierwszy program komputerowy. W kolejnych latach swojej edukacji stworzył w szkole komputerowy system płac a także stworzył program Traf-O-Data2, który miał za zadanie zliczanie ruchu samochodowego, aby ułatwić pracę lokalnego urzędu. W 1974 roku rozpoczął naukę na Uniwersytecie Harwardzkim, a w następnym roku zawiązał współpracę ze swoim przyjacielem z rodzinnego miasta, Paulem G. Allenem, co zaowocowało napisaniem pierwszego oprogramowania, dedykowanego pierwszym komputerom microsoftowym. Uniwersytetu Harwardzkiego nigdy nie ukończył, poświęcając cały swój czas i energię na rozkręcenie biznesu komputerowego.

W kolejnych latach Gates zakupił istniejące oprogramowanie o nazwie MS-DOS, a następnie stworzył licencję na nowy system operacyjny, który dedykowany był korporacyjnym komputerom biznesowym. Po serii przeróbek i usprawnień, w 1990 roku, firma Microsoft stała się dominującym graczem w dziedzinie informatycznej, dostarczając system operacyjny dla PC-tów (Personal Computer). Odnośnikiem tego może być jego pierwszy miliard dolarów, który Gates zarobił już w 1986 roku.

Następne lata umocniły pozycję Microsoftu, a co za tym idzie Billa Gatesa, na polu informatycznym, przynosząc mu coraz większą fortunę.

Pomimo etykietki filantropa, którą na siłę przypinały mu kontrolowane mass media powołując się na jego fundację charytatywną, w Dolinie Krzemowej miał ona opinię dwulicowego faceta, nastawionego tylko na zyski. Na przekór powszechnie utartej opinii o ludziach bogatych, Gates unikał wystąpień publicznych i stronił od pokazywania się w mediach.

Jego reputacja oraz szerokie zasięgi wpływów przyciągnęły uwagę Amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, co zaowocowało wystawieniem Billa na światło reflektorów oraz ogień krytyki publicznej.

Nie każdy z czytelników pamięta pierwsze wersje systemu operacyjnego Windows, który był tak bardzo wadliwy, że każdego użytkownika PCta czekała comiesięczna reinstalacja systemu. Ja osobiście pamiętam moje mieszane uczucia z tytułu utraconych dokumentów lub innych plików, których ze względu na brak dostępności przenośnych twardych dysków o dużej pojemności, nie sposób było zarchiwizować.

Monopol Microsoftu i wpływy Gatesa sprawiły, że oprogramowanie operacyjne tej firmy propagowane było w każdym biurze, uczelni, urzędzie miasta, kancelarii prawnej itd. Wbrew negatywnym opiniom użytkowników oraz ze względu na brak alternatywnych programów komputerowych, firma nadal rozwijała się dynamicznie.

Na wielu spotkaniach biznesowych, konferencjach edukacyjnych czy szkoleniach agentów ubezpieczeniowych, Bill Gates przedstawiany był jako “geniusz”, który pomimo trefnego produktu potrafił zagarnąć praktycznie cały rynek komputerowy.

Jego osoba przytaczana była jako wzór w modelu biznesowym, który przypominał bardziej metodę „po trupach do celu” niż uczciwą konkurencję, którą powinien kierować się rynek konsumencki.

Ujmując krótko, Billa Gatesa można przyrównać do osoby Ebeneezer’a Scrooge’a z „Opowieści Wigilijnej” Charlesa Dickensa, który był wypranym z uczuć, nieludzkim, skąpym i bezwzględnym człowiekiem biznesu.

Najnowsze doniesienia o Billu Gatesie

Ostatnie wydarzenia związane z globalną pandemią wyciągają na światło dzienne prawdziwe oblicze Billa.

Nie można zaprzeczyć jego zaangażowaniu w wysiłki dążące do „uporządkowania” globalnego przeludnienia3 (czyt. depopulacja Ziemi). Wraz z innymi miliarderami takimi jak np. Warren Buffett, David Rockefeller, David Rockefeller Jr. (syn Davida Rockefellera), Cisco Systems, John Morgridge, George Soros (i inni), na konferencji w Nowym Jorku w 2009 roku debatowali nad tym, w jaki sposób można powstrzymać wzrost populacji ludzi.

Istnieją również przesłanki ku temu, by wierzyć, że Gates jest zaangażowany w przymusowe szczepienia przeciwko wirusowi COVID-194. Krótki film dostępny (jeszcze) na YouTube pokazuje precyzyjnie w jaki sposób rozgrywało się to na przestrzeni ostatnich lat5.

W 2015 roku Gates ostrzegł opinię publiczną o “największym zagrożeniu ludzkości” czyli o wirusie6. Dodał przy tym, że wspiera on przy pomocy swojej organizacji charytatywnej te firmy, które pracują nad opracowaniem “magicznej” szczepionki. Sponsorowane przez niego kontrowersyjne szczepionki przeciwko chorobie Heinego-Medina testowane na dzieciach w Indiach, zostawiły w rezultacie 496 tyś. nieletnich sparaliżowanych i niezdolnych do samodzielnego życia7.

Istnieją portale, które bronią Gatesa przed “fałszywymi” oskarżeniami8. Artykuł z odnośnika nr. 8 pojawił się rok temu w chwili gdy kontrowersje wokół pandemii zmuszały ludzi do zadawania bardzo ważnych pytań (z których większość pozostaje bez odpowiedzi do dnia dzisiejszego).

Dodatkowo zastanawiają doniesienia z portalu indiatoday.in gdzie opisano fakt, że Bill Gates nie chce przekazać Indiom technologii pozwalającej na wyprodukowanie swojej własnej szczepionki na covid-199. Czy jest to zemsta za to, że Indie nałożyły embargo na Gatesa? Być może dowiemy się o tym wkrótce.

Ostatnio na światło dzienne wychodzą informacje na temat tego, że Melinda Gates próbowała rozwieść się z Billem już od 2019 roku10. Artykuł mówi o tym, że pani Gates była mocno zaniepokojona zapoczątkowanymi w 2011 roku powiązaniami Billa z Jeffrey’em Epsteinem. Przypomnijmy fakt, że Epstein w 2008 był oskarżony o poszukiwanie nieletniej dziewczyny, z którą chciał odbyć stosunek seksualny.

Mass media wydają się podgrzewać atmosferę wokół Gatesa poprzez ujawnianie jego posiadłości, które przez większą część roku pozostają nieużywane11. Ton artykułu jasno świadczy o chęci wyeksponowania niewyobrażalnego bogactwa Gatesów, co domyślnie ma za zadanie wzbudzenie skrajnych emocji u ludzi.

Poświęciliśmy dość sporo miejsca Billowi Gatesowi z powodu tego, że jego ostatnie posunięcia są dość podejrzane. Zanim wydamy opinię na jego temat w oparciu o doniesienia z różnych źródeł, należy rozpatrzeć jego osobę z różnych stron. Im więcej wiemy na jego temat, tym lepiej będziemy w stanie ocenić przejrzystość obecnej sytuacji.

Uporczywe pytanie, które przychodzi nam na myśl to: dlaczego właśnie teraz mass media donoszą nam o tym?

Do Billa wrócimy w dalszej części naszego artykułu, a teraz przejdźmy do kolejnego wątku, który powiązany jest z globalnymi wydarzeniami.

Wybory Prezydenckie w USA 2020

By niepotrzebnie nie powiększać objętości i tak dość sporego artykułu, oraz by nie „odgrzewać starego kotleta”, przypomnimy tylko w pigułce to co miało miejsce podczas wyborów prezydenckich w USA w 2020 roku.

Wątek ten jest kluczem do zrozumienia tego dlaczego obecnie Bill Gates jest wystawiany na oczy opinii publicznej w negatywnym świetle.

Film “Absolute Interference”12 Mike’a Lindell’a, przedstawia najważniejsze informacje dotyczące oszustwa związanego z wyborami głowy państwa w USA z zeszłego roku. Dodatkowe informacje na ten temat będziecie mogli znaleźć na blogu The American Report13. Tam przeczytacie o farsie jaka odbyła się za oceanem po to, by na siłę, „po trupach do celu”, doprowadzić do zwycięstwa Joe Bidena, który w rzeczywistości, ze względu na stan zdrowia, nie nadaje się do objęcia tego stanowiska. Nie jest tajemnicą fakt, że osoby takie wystawia się zazwyczaj po to, by łatwo było nimi manipulować lub zamienić ja na te bardziej pożądane.

Zgodnie z przewidywaniami, na Mike’a Lindell’a spadła lawina krytyki i zaczęto oczerniać go, ze względu na jego przeszłość. Gdyby każdy kto popełnił jakieś błędy w przeszłości miał być niedopuszczany do głosu, nikt nie miałby prawa do opinii.

Zanim przejdziemy do sedna sprawy musimy Wam przedstawić kolejne 2 osoby: dr Douglasa Franka oraz gen. Michaela Flynna. Zacznijmy od gen. Flynna.

Generał Michael Flynn

Michael Flynn ur. w grudniu 1958 r. w Middletown, Rhode Island w USA został wychowany w rodzinie demokratów. W młodym wieku interesował się piłką nożną a także pracował w straży przybrzeżnej w swoim rodzinnym miasteczku. W Armii Amerykańskiej służbę odbywał od 1981 do 2014 roku, gdzie dochrapał się rangi generała porucznika, a także zdobył mnóstwo innych odznaczeń.

W 2017 roku został mianowany na doradcę bezpieczeństwa narodowego przy administracji Donalda Trumpa, jednak fałszywe oskarżenia o poświadczenie nieprawdy dla FBI w domniemanych powiązaniach Rosjan w wyborach prezydenckich 2016 zmusiły go do rezygnacji po niecałym miesiącu.

24 czerwca 2020 roku Donald Trump oczyścił gen. Flynna z zarzutów decyzją Sądu Najwyższego, co przez ludzi znających postać sytuacji zostało odebrane jako kolejny krok obnażający oblicze Cabala.

Informacje na temat gen. Michaela Flynna można znaleźć np. na Wikipedii14. Nie wszystkie informacje umieszczone na Wikipedii są prawdziwe, jednak nie będziemy ich ani dementowali, ani prostowali. Potraktujcie to jako zadanie domowe 😉

Skoncentrujmy się na najważniejszych informacjach, jakie dochodzą do nas z Twittera gen. Flynna. Wydaje się, że w ciągu ostatnich kilkunastu dni jego konto na tej platformie społecznościowej zostało przejęte przez inne grupy. Tych, którzy pragną na bieżąco śledzić jego wpisy, odsyłamy do aplikacji Telegram gdzie znajdziecie konto pod nazwą @RealGenFlynn, które zostało założone 7 maja 2021. 15 maja 2021 przesłał on wiadomość głosową, w celu potwierdzenia wiarygodności swoich wpisów15.

Tutaj musimy dodać nasz komentarz.

Pomimo że gen. Flynn jako patriota kieruje się gównie dobrem państwa amerykańskiego, zmiany następujące tam będą miały wpływ na sytuację polityczno-ekonomiczną na całym świecie. Wierzymy, że globalne zmiany zostaną zainicjowane właśnie na kontynencie północnoamerykańskim.

Przejdźmy teraz do doniesień gen. Michaela Flynna.

30 marca 2021:

Myślę, że nadszedł czas, by to zakończyć.”

2 kwietnia 2021:

Przekażcie tego posta, by zakomunikować wszystkim, że zawsze będziecie wspierali Prezydenta Donalda Trumpa.”

Razem napiszemy kolejny rozdział wspaniałej historii amerykańskiej”.

6 kwietnia 2021:

On wróci.”

21 kwietnia 2021:

Prezydent Donald J. Trump niebawem powróci do Białego Domu. Obiecuję wam to. Jesteście na to gotowi?”

24 kwietnia 2021:

Tłumy patriotów ponownie zgromadzą się, by świętować 3-cie zwycięstwo wybawcy Amerykańskiego Snu, Donalda J. Trumpa. Rzeka ludzi będzie falowała patriotycznymi banerami w honorze i wolności. Boże błogosław Amerykę i Prezydenta Trumpa!”

25 kwietnia 2021:

Czy chcecie zobaczyć Prezydenta Trumpa z powrotem w Białym Domu?

Przekażcie tego posta, by zakomunikować wszystkim, że zawsze będziecie wspierali Prezydenta Donalda Trumpa.”

8 maj 2021:

Armia Amerykańska ma wszystko czego potrzebuje i nie będzie czekała na koniec audytów. Trump wygrał. Wiedzą o tym, obnaży to wszystko i tych, którzy są w to zaangażowani. Nikt (z nich) nie zagrzeje dłużej miejsca w Białym Domu. Trump powróci w maju, czerwcu, lipcu. Waszyngtońska operacja wojskowa jest w trakcie. Przyczyna.

Wolności nie znajdziesz na każdym rogu ulicy. Musisz walczyć o jej wartości!

Musimy użyć wszystkich dostępnych narzędzi demokratycznych i naszych możliwości, by zmienić rzeczywistość. Republika i nasza demokracja jest ciągle żywa!

Bracia i siostry, Bóg jest z nami i stoi po stronie prawych walczących o sprawiedliwość. Prawda zostanie ujawniona!”

Tych, którzy nie są przekonani co do wiarygodności powyższych doniesień, odsyłamy Was do oficjalnego źródła informacji, w tym przypadku Fox News:

Doniesienia z CBK, Fox News:

KLIMAT DLA NARODOWYCH JEDNOTYGODNIOWYCH WCZASÓW

10 dni…?”

Prezydent Trump pracuje nad czymś WIELKIM!”

BEZ INTERNETU,

BEZ ŻYCIA NA INSTAGRAMIE,

BEZ NETFLIXA I RELAKSU,

BEZ GIER ONLINE

CBK:

Co się dzieje w stolicy USA?

Gen. Flynn wielokrotnie powtarzał w swoich tweetach, że nic nie może zatrzymać tego co nadchodzi oraz to, że WSZYSTKO zostało zaplanowane. Domyślamy się, że zaplanowana została również zdrada na wysokim szczeblu w Sojuszu.

Przejdźmy teraz do Douglasa Franka, który przekazuje nam kluczowe informacje na temat Billa Gatesa.

Dr Douglas Frank dla Lindell TV 1:07:08 – o tym co powiedział

Postacią, która przekazuje nam kluczowe informacje w tym filmie, jest dr Douglas Frank.

W celu uwiarygodnienia jego osoby przedstawiamy Wam jego krótką charakterystykę.

Douglas Frank dorastał na małym rancho w Północnej Kalifornii. Jego rodzice byli cieszącymi się powodzeniem przedsiębiorcami w zakresie ubezpieczeń, inwestycji i handlu nieruchomościami. W 1983 roku Frank zdobył tytuł inżyniera chemii w Koledżu Westmont w Santa Barbra w Kalifornii. Następnie podjął naukę w przyuniwersyteckiej szkole dla absolwentów w Santa Barbara gdzie zdobył wiedzę i umiejętności potrzebne do uzyskania doktoratu. Pozwoliło mu to na transfer na Uniwersytet w Cincinnati w 1986 roku, będący częścią stypendium dla wybitnych uczniów. W 1990 roku obronił pracę doktorską z dziedziny Analizy Powierzchni Chemicznych (Surface Analytical Chemistry).

Podczas swojej pracy podjętej po ukończeniu studiów dr Frank odkrył kilka nowych zjawisk, które zostały wymienione w paru książkach naukowych co obejmowało również artykuły w magazynie Nauka i Naturwissenshaften.

Dr Frank opuścił uniwersytet w 1996 roku. Jego sukcesy studenckie oraz koledzy z kręgów doktorskich pozwoliły mu uzyskać dostęp do kilku firm amerykańskich, gdzie kontynuował stosowanie wyuczonej nauki, elektroniki, inżynierii oraz ekspertyzy komputerowej w prawdziwych badaniach naukowych oraz w procesach produkcyjnych.

Wyspecjalizował się w opracowaniu systemów kontroli i metod analitycznych, co zaowocowało wynalezieniem kilku przyrządów mierniczych optycznej charakterystyki powierzchni, aplikacji stosowania precyzyjnych sił oraz metody analizy gruntu przy pomocy przenośnych mikroskopów oraz spektroskopów elektronowych. Wspólnym mianownikiem jego dzieł jest połączenie precyzyjnych pomiarów prędkości wraz z pomiarami subtelnymi oraz analizy ogromnych ilości danych.

Obecnie dr Douglas Frank mieszka w Morrow w Ohio wraz z żoną Donną, swoją miłością z czasów koledżu. Mają trójkę dorosłych już dzieci: Dynnelle, Daniela i Deryka. Frank wierzy w poświęcenie swojej pracy społeczeństwu. W 2002 roku był prezydentem klubu Blue Ash/Montgomery Rotary. Jest popularnym speakerem w dziedzinach takich jak: Kreatywność & Innowacje, Etyka & Rozwój Osobisty, Nauka & Religia, Wykorzenienie choroby Heinego-Medina, Zmiany Klimatyczne i COVID-19.

Został uhonorowany tytułem „tego, który ilustruje praktyki naukowe przez pryzmat powołania Chrześcijańskiego”, przez Radę Zarządu Prezbiteriańskiego Stowarzyszenia Naukowców, Technologii i Wiary Chrześcijańskiej. Dr Frank obejmuje stanowisko szefa departamentu Matematyki i Nauki oraz jest dyrektorem Szkoły Muzycznej Schilling dla Utalentowanych Dzieci, którą pomógł założyć w połowie lat 90.

Ostatnimi czasy dr Frank zyskał złą sławę ze względu na swoje prace dotyczące modelowania pandemii COVID-19. Od stycznia 2020 roku wszystkie swoje badania udostępnia publicznie na swojej stronie Facebooka „Dr. Frank Models” (a obecnie „Follow the Data with Dr Frank”). Ma tam ponad 50 tys. członków.

Jak widzimy, jest on prominentną, wiarygodną osobą w kręgach naukowych.

Film „Absolute Interference” w odnośniku nr. 12 jest skrótem najważniejszych informacji oszustwa wyborczego. Występują tam: dr Douglas, gen. Flynn, gen. Thomas McInerney, który mówi o największym zamachu na wolne wybory w historii USA i wielu innych ludzi.

Sugerujemy zapoznanie się z pełną wersją tego filmu16.

Dr Frank donosi nam o dochodzeniu, które przeprowadzono po wyborach, stwierdzającym fakt, że wiele ludzi głosujących tak naprawdę nie żyje (dokładnie 1600 osób). Kolejno przekazuje nam informacje na temat dziwnych zwrotów akcji w głosowaniu na korzyść Bidena, co statystycznie jest niemożliwe. Dodatkowo dr Frank pokazuje wykresy, z których wynika, że w Ohio, na Florydzie, w Kolorado i kilku innych stanach 100% ludzi zarejestrowało się, by wziąć udział w głosowaniu. Coś takiego jest niemożliwe z punktu widzenia statystyki i rachunku prawdopodobieństwa. Film pokazuje nam dokument z milionami stron zarejestrowanych wyborców, których głosy zostały usunięte przez algorytm komputerowe (firmy Dominion, Smartmatic itd.).

O tym słyszeliśmy już jakiś czas temu, jednak prawdopodobnie nie słyszeliście o dalszych doniesieniach Michaela Lindella. 21 lutego 2021 udał się on do “…najbardziej wiarygodnego eksperta do spraw bezpieczeństwa cybernetycznego…”. Michael mówi o tym, że gdy sprawa dojdzie do Sądu Najwyższego, będzie on najbardziej wiarygodnym ekspertem jaki stąpa po ziemi. Wywiad z nim zaczyna się od 1:35:30, w odnośniku nr. 16.

Powróćmy do doniesień dr Douglasa.

Gen. McInerney opublikował to nagranie w załączeniu do swojego komentarza na Twitterze: „… wszystko było zaplanowane. Wszystko musiało odbyć się w ten sposób …”.

David użyczył nam zrzutów ekranowych z tego filmu, które tłumaczymy dosłownie:

Dr Frank: Josh i Dave zakładają się kto pierwszy się ugnie w Arizonie.

Jeśli oglądałeś ostatni film na Lindell, który nazywa się ‘Absolute Interference’, występuję tam w pierwszych 30 minutach. Po tym zauważysz, że kilku facetów występuje tam anonimowo.

Ludzie ci nie są tam po to, by przekonać was o dowodach, którą posiadają; ludzie ci są tam po to, by pokazać ubabranym po uszy w błocie ludziom, że my mamy na nich dowody.

Wiesz co było najlepsze? Siedziałem naprzeciwko nich przy tym samym stole. Widziałem dowody. Mamy ich!

Prowadzący: Ludzie myślą sobie: Anonimowy facet zeznający przed kamerą może być facetem z pobliskiej stacji paliw.

Dr Frank: Nie. Znam tych ludzi ponieważ siedziałem z nimi przy tym samym stole.

Wiesz co? Pozwól mi opowiedzieć historię. Załóżmy, że jest to wymyślona historyjka.

Załóżmy, że Bill Gates zorganizował przejęcie wyborów prezydenckich, ok? Następnie źle się poczuł z tego powodu. Znał wszystkie szczegóły (operacji).

Pojawił się następnie w studiu Lindell i powiedział: ‘Ukryjcie moją tożsamość do czasu, aż nie znajdziemy się przed sądem’. Następnie powiedział WSZYSTKO na temat tego w jaki sposób skonfigurował wszystkie sieci, by to zrobić. Jest to wszystko co przekazał, a następnie zniknął … “

Podsumowanie

Podsumowanie informacji pochodzących od Davida Wilcocka rozpoczniemy od Billa Gatesa.

Nie można stwierdzić jednoznacznie, że jego skrucha jest prawdziwa. Nie wiemy również czy sytuacja ta nie ma „drugiego dna” (lub nawet sięga jeszcze kilka poziomów niżej).

Ważne jest to, że zgodnie z doniesieniami od ludzi takich jak: gen. Michael Flynn, gen. Thomas McInerney, dr Michael Salla, Corey Goode czy David Wilcock, cała prawda na temat wyborów prezydenckich 2020 wyjdzie na jaw, a prezydent Trump ma zostać przywrócony do swojego poprzedniego stanowiska.

Możliwe jest również poświęcenie ludzi Cabala niższego szczebla, jakim jest Bill Gates po to, by ukryć coś znacznie większego, przygotowywanego za kulisami.

David twierdzi, że jego źródło informacji donosi mu o tym, że wszystko to było zaplanowane i wojsko wcale nie chce wkraczać na scenę wydarzeń. Interwencja militarna musiałaby być usprawiedliwiona bardzo poważnymi naruszeniami porządku lub zagrożeniem bezpieczeństwa narodowego. Z drugiej strony, wydarzenia rozgrywające się przed naszymi oczami świadczą o przygotowaniu armii do zbrojnego przejęcia władzy (Marynarka Wojenna stoi murem za Donaldem Trumpem). To znowu świadczy o tym, że przynajmniej jedna frakcja Sojuszu nie jest informowana o całym planie, który ma się rozegrać. Ponownie odnosimy się do słów gen. McInerneya o tym, że wszystko zostało zaplanowane.

A propos Planu.

A co jeśli Plan zakładał, że dojdzie do rozdzielenia (Sojuszu) na różne frakcje? Po styczniu 2021 widzieliśmy, że rozgrywające się wydarzenia nie wróżyły nic dobrego. Doniesienia od Coreya również potwierdzają to, że na wysokim szczeblu władzy Sojuszu doszło do wielkiej zdrady17. Co jeśli było to zrobione celowO po to, by nie zdradzić rdzenia działania Planu? W tym wypadku nawet, gdyby schwytano jeńców i torturowano ich to tak czy inaczej nikt nie miałby informacji o rzeczywistych zamiarach Sojuszu, więc cele Planu pozostałyby bezpieczne. Czy pewne frakcje Sojuszu uwierzyły, że zostały wchłonięte przez ogromną strukturę hierarchicznego dostępu do informacji i wcale nie obejmowałyby kluczowych stanowisk w całej tej grze? Mało prawdopodobne.

Zważywszy na zaszyfrowane informacje pochodzące od gen. Flynna, jest jasne, że szykuje się coś bardzo wielkiego. Nadchodzące wydarzenia wcale nie muszą rozegrać się przy użyciu siły militarnej. Nikt do końca nie wie czego można się spodziewać, ani nikt nie może z całą pewnością wkluczyć nawet najbardziej niedorzecznych (obecnie) opcji. To samo miało miejsce z pandemią, której NIKT się nie spodziewał. David donosi nam, że ludzie z Departamentu Obrony mówią, że nadchodzące wydarzenie może być na tyle poważne, że wojna nuklearna może być najmniej okrutną opcją !

Zgodnie z doniesieniami Wilcocka, około czerwca możemy spodziewać się ujawnienia prawdy dotyczącej Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Tak, wiemy, wiele było dat, jednak tym razem Pentagon oficjalnie przyznał się do posiadania szczątków rozbitych pojazdów UFO. W celu zapoznania się z doniesieniami Anthony’ego Bragaglii, odsyłamy Was do naszego poprzedniego artykułu „Fałszywa Inwazja Kosmitów” w sekcji „Pentagon przyznaje się do badań nad odzyskanymi szczątkami UFO”18.

Być może warto zabezpieczyć się w dodatkowe porcje suchego prowiantu, wody, środków czystości czy środków wymiany handlowej na wypadek gdyby coś poszło niepożądanym torem. Być może warto zaangażować się w rozpowszechnianie tych informacji?

Tak czy inaczej – WYDARZENIE nadciąga wielkimi krokami.

Artykuły pomocnicze:

https://www.theguardian.com/technology/2021/may/03/bill-gates-divorce-melinda-gates-billionaire-couple

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9548429/Inside-Bill-Gates-1-440-sq-ft-North-Carolina-hideaway-former-girlfriend-Ann-Winblad.html

https://www.nytimes.com/2020/03/13/technology/bill-gates-microsoft-board.html

https://www.rt.com/business/483105-gates-microsoft-resignation-charity/

https://www.newsweek.com/foreign-funding-threatened-india-modi-crackdown-intensifies-587303

https://www.huffingtonpost.co.uk/entry/bill-gates-coronavirus-vaccine-conspiracy_n_5eb9ab7ac5b69358ef8a9803?ri18n=true

https://www.grunge.com/48936/untold-truth-bill-gates/

https://www.fairobserver.com/more/global_change/peter-isackson-daily-devils-dictionary-bill-gates-agriculture-vaccines-philanthropy-news-12712/

Przypisy:

3 Klub miliarderów poszukuje sposobów na ograniczenie przeludnienia, The Times, https://www.thetimes.co.uk/article/billionaire-club-in-bid-to-curb-overpopulation-d2fl22qhl02

4Czy Bill Gates przyznał się do zaprojektowania szczepionek, by pomóc rządom w depopulacji świata?, Snopes, https://www.snopes.com/fact-check/bill-gates-vaccinations-depopulation/

5 2009 ‘V’ Przewidziany przez Billa Gatesa, YT, https://www.youtube.com/watch?v=j8Lmql0cvvc

6 Teorie spiskowe na temat Billa Gatesa mogą mieć swoje podstawy … , CCN, https://www.ccn.com/bill-gates-conspiracy-theorists-might-not-be-as-crazy-as-you-think/

7 Czy 496 tyś. dzieci w Indiach było sparaliżowanych, w latach 2000-2017 …, TheLogicalIndian, https://thelogicalindian.com/fact-check/bill-gates-polio-vaccine-covid-19-gates-foundation-21270

8 Czy Indie zaskarżyły Billa Gatesa?, Snopes, https://www.snopes.com/fact-check/bill-gates-india-sued/

10 Melinda Gates próbowała wziąć rozwód już od 2019 r., Enterpreneur, https://www.entrepreneur.com/article/371603

11 Widok na ogromną posiadłość Billa i Melindy Gatesów, CNN, https://edition.cnn.com/2021/05/06/business/bill-melinda-gates-mansion-divorce/index.html

12 Mike Llindell Debuts “Absolute Interference” with gen. Flynn, WeLoveTrump, https://welovetrump.com/2021/04/13/watch-mike-lindell-debuts-absolute-interference-with-gen-flynn/

14 Michael T. Flynn, Wikipedia, https://pl.wikipedia.org/wiki/Michael_T._Flynn

15 Gen. M. T. Flynn, Telegram, https://t.me/RealGenFlynn/29

17 Informacje z kanału Telegram Corey’a Goode’a, Kosmiczne Ujawnienie, https://kosmiczneujawnienie.com/2021/04/11/pilne-informacje-z-kanalu-telegram-coreya-goodea/

18 Fałszywa Inwazja Kosmitów, Kosmiczne Ujawnienie, https://kosmiczneujawnienie.com/2021/05/11/falszywa-inwazja-kosmitow/

29.05.2021 r.

Total Page Visits: 6564 - Today Page Visits: 1