Aktualizacje nadejdą wkrótce. Od długiego już czasu nie otrzymałem żadnych briefingów od członków Sojuszu. Mniej więcej w połowie stycznia większość z nich albo zniknęła całkowicie albo zaczęła się ukrywać (niektórzy z nich nawet z całymi rodzinami). Byłem tym BARDZO WSTRZĄŚNIĘTY i zupełnie tak jak wszyscy na świecie chciałem znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Powiedziano mi, że doszło do poważniejszej zdrady wewnątrz Sojuszu i na wyższym szczeblu struktury militarnej. Przekazano mi informacje o rzekomo podejmowanych ostatnich działaniach przed przekazaniem władzy w inne ręce oraz o tym co się dzieje. Powiedziano mi, że praktycznie każde źródło informacji omawiające te sprawy sieje dezinformacje. Obserwują teraz największą globalną wojnę dezinformacyjną w dziejach ludzkości. 

Bardzo cieszę się, że dostałem te wiadomości, jednak dość sceptycznie do nich podchodzę. 

Sojusz znajduje się w całkowitej rozsypce i podzielił się na mniejsze grupy tak samo jak ostatnio ma to miejsce w społecznościach Ufologicznych. Istnieje wiele grup stowarzyszonych z Sojuszem, które działają zgodnie ze swoimi własnymi agendami i celowo pompują dezinformacje do opinii publicznej. Właśnie teraz należy być ostrożnym jak nigdy wcześniej. 

Każdy musi zrozumieć fakt, że większość informacji, które obecnie do nas docierają prawdopodobnie nieprecyzyjnie opisują naszą sytuację. Niebawem przekazane mi będą nowe informacje wraz z ostrzeżeniami dotyczącymi informacji bieżących. Ostrzeżono mnie również o czystkach przeprowadzanych na platformach społecznościowych i z tego powodu bardzo starannie dobierałem treści publikowanych wiadomości. Ciągle staram się znaleźć sposób na opublikowanie ich bez narażania się na utratę kont online. 

Wiele informacji przekażę przez kanał na Telegramie, a aktualizacje dostarczę przez naszą niecenzurowaną platformę społecznościową czyli na portalu AscensionWorks.TV tak szybko jak rozpoczniemy nadawanie. Przeszedłem również przez kilka spotkań z Gonzalesem oraz z członkami Majańskiej eskorty. Został on całkowicie oddzielony od Sojuszu Tajnych Programów Kosmicznych zaraz po zabójstwie Zygmunta w Dowództwie Operacji Księżycowych. Ponieważ Sojusz TPK nie posiada już dłużej dostępu do Ziemi przez bezpiecznie korytarze powietrzne, aranżuje on spotkania z nim ‘twarzą w twarz’ na Majańskim statku kosmicznym. 

Gonzales przekazał mi kilka mało znaczących informacji od Sojuszu TPK, a następnie nieoczekiwanie pojawił się w towarzystwie kilku liderów Sojuszu, których wcześniej nie widziałem. Przekazano mi nieco więcej niesamowitych briefingów na temat tego przez co obecnie przechodzą oraz na temat tego, co oni nazywają ‘nieoczekiwaną linią czasową’. Ciągle współpracuję z grupą Anshar, która asystuje mi w utrzymywaniu pokojowych wibracji w tych bezprecedensowych czasach. Mam nadzieję na kolejną porcję informacji, które złożę w całość i przekażę wam. Mogę je również rozłożyć na serię kilku nadchodzących interview. 

Corey Goode.   

Total Page Visits: 3410 - Today Page Visits: 3