Witamy Was ponownie w aktualizacjach, częściowo pochodzących od Davida Wilcocka. W dzisiejszym artykule postaramy się Wam przedstawić w pigułce informacje przekazane przez Davida w jego video, które na żywo emitowane było 25 kwietnia 2021 roku.

Choć tytuł artykułu może wywoływać u niektórych niepokój zachęcamy Was do zapoznania się z nim.

Informacje, które docierają od Davida, w pewnej mierze pokrywają się z doniesieniami od osób takich, jak np. dr. Michael Salla.

Dlaczego w ogóle zdecydowaliśmy się na napisanie tego artykułu?

W obecnych czasach wyjaśnianie zawiłych powiązań pomiędzy: polityką, finansami, edukacją, systemem prawnym, sektorem zdrowia, religiami i siłami militarnymi jest na tyle ważne, na ile ludzie będą w stanie zrozumieć, czego tak naprawdę należy unikać. Te same wyjaśnienia automatycznie sugerują kierunek działania i obranie pożądanej drogi (dla każdego ta droga jest unikatowa).

Co chwilę dochodzą do nas głosy ludzi, którzy nie są gotowi na przyjęcie tych doniesień i (oczywiście) pierwszym odruchem jest zaprzeczenie i odrzucenie ich.

Tutaj należy zrozumieć pewną bardzo ważną rzecz: informacja sama w sobie jest neutralna.

Dopiero ludzie niepotrzebnie nacechowują je emocjonalnie, co spycha doniesienia do kategorii “pozytywnych” lub “negatywnych”. Pamiętajmy o tym, że informacja jest użyteczna w celu podjęcia działania. Działanie może przybrać różne formy: praktyki duchowe, zmiana sposobu odżywiania, pozbywanie się nawyków szkodzących naszemu ciału, nic nie robienie czy z bardziej przyziemnych rzeczy np. zainwestowanie pieniędzy oraz energii w coś, co służy dalszemu rozpowszechnianiu informacji.

My, jako zespół, postanowiliśmy podjąć to ostanie działanie.

Jak zwykle ostateczną ocenę wiarygodności poniższych doniesień pozostawiamy Wam i zachęcamy Was do samodzielnych poszukiwań w celu dociekania prawdy.

Pozdrawiamy Was, zapraszamy ponownie i dziękujemy Wam, że jesteście z nami.

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

 

Wstęp

Z inwazją kosmitów spotykamy się na wielkim ekranie w kinach, TV czy w doniesieniach od osób takich jak np. dr Michael Salla. Idea najazdu kosmitów na Ziemię wydaje się być oderwana od rzeczywistości, gdyż w jaki sposób może napaść na nas ktoś, kto “nie istnieje”?

Celem tego artykułu nie jest udowodnienie pomysłu istnienia cywilizacji pozaziemskich, gdyż skoro tutaj trafiliście, to na pewno macie dość dobre wyobrażenie na temat bezsensowności zaprzeczania dowodom, wskazującym na ich istnienie.

W poniższym artykule pragniemy skoncentrować się na faktach oraz wydarzeniach dotyczących wzmianek odnośnie fałszywej inwazji istot pozaziemskich, która, zgodnie z doniesieniami Davida, może wydarzyć się w najbliższym czasie.

W swoich doniesieniach David powołuje się na swoje poprzednie odczyty, sny, synchronizację zdarzeń, które świadczą o etapie końcowym w eliminowaniu globalnego elementu kryminalnego, który potocznie nazywany jest Cabalem, Deep Statem, Illuminati lub tajnymi rządami. Pierwsze poważne doniesienia o takiej ewentualności docierają do nas od dobrze znanego Wernhera von Brauna1.

W kolejnych paragrafach tego artykułu dowiecie się o ukrywanych projektach, które mogły być przetransformowane w to, co obecnie znamy pod nazwą TR-3B, a następnie przejdziemy do przekazywania Wam faktów odnośnie wzmożonej aktywności zjawiska UFO. Obietnicę uwolnienia super-zaawansowanych technologii, które od wielu już dekad dostępne są “możnym tego świata”, omówimy w kolejnym artykule.

Przejdźmy teraz do szczegółów.

Zeznania Wernhera von Brauna

O inwazji istot pozaziemskich słyszymy od wielu dekad. Ja osobiście spotkałem się z tym zagadnieniem już jakieś 12-13 lat temu podczas przeglądania doniesień channelingowych, które ostrzegały ludzi przed dostaniem się na nieodpowiedni pojazd kosmiczny, na wypadek gdyby doszło do ewakuacji Ziemi. Był to czas, kiedy większość ludzi ogarniał szał nadziei związany z nadchodzącym 2012 rokiem. Większość tych doniesień, w postaci filmów czy artykułów, niepotrzebnie wzbudzało strach, a nie wyjaśniało tego zjawiska w oparciu o szczegółową analizę istnienia superzawiłego systemu kontroli ludzi.

W celu zapoznania się z systemem propagandy medialnej, który obejmuje globalnie wszystkie zachodnie i większość wschodnich krajów, odsyłamy was do głębokich analiz przeprowadzonych przez Dany’ego Willisa2.

Zgodnie z doniesieniami dobrze znanego Wernhera von Brauna, elity rządzące planowały od dawna wydarzenia takie jak uderzenie fałszywej asteroidy2 w Ziemię lub fałszywy atak kosmitów. Okoliczności, mogące wskazywać na przygotowanie gruntu pod takie wydarzenia mogliśmy zaobserwować w sierpniu zeszłego roku. Dr Salla donosił nam o sukcesywnym przejmowaniu przez Chińskie siły powietrzne poszczególnych sektorów przestrzeni okołoziemskiej, których kontrola jest kluczem do przeprowadzenia całej operacji3.

Powróćmy do osoby von Brauna i przybliżmy jego sylwetkę tym, którym umknęło jak ważną rolę odegrał on w powojennym świecie zachodnim.

Wernher von Braun został przetransferowany po II Wojnie Światowej do USA w operacji Paperclip4, jako jeden z niemieckich naukowców. Ponieważ Naziści pragnęli uzyskać dostęp do ogromnej amerykańskiej maszyny przemysłowej, udostępnili Amerykanom swoją wiedzę, a w zamian zamierzali zinfiltrować amerykański świat polityczny, wojskowy i finansowy.

W lipcu 1947 roku von Braun robił oględziny terenu, gdzie rozbił się statek w Roswell, o czym donosi pochodzący z NASA pilot statku kosmicznego, Clark McClelland5. Informacje, które Braun mu przekazał zostały ujawnione dopiero po jego śmierci. Ich treść brzmi następująco:

“… dr Von Braun wyjaśnił w jaki sposób zarówno on jak i bezimienne osoby stowarzyszone zostały zabrane na teren wypadku w Roswell zaraz po tym jak personel wojskowy oddalił się stamtąd. Dokonali szybkich oględzin terenu i zauważyli, że wnętrze statku kosmicznego wykonane było z materiału niemetalicznego, nie tak jak u nas, ale wyglądało jakby wytworzone było z materiału biologicznego podobnego do skóry …

Tak, powiedział on, że wewnątrz były ciała, które trzymane były w medycznym namiocie polowym blisko pojazdu UFO. Istoty te były małe, wątłe i miały charakterystyczne cechy gadzie. Von Braun porównał ich skórę do skóry grzechotników, których doświadczył wraz z towarzyszami w White Sands.

Był on zaskoczony naturą szczątków, które tam zobaczył. Ich materiał był cienki, koloru aluminium i podobny był do sreberka od gumy do żucia …”

Następnie von Braun podjął pracę w przemyśle Fairchild6 gdzie dowiedział się o planach zastosowania kilku sztuczek, pod nazwą operacji “fałszywej flagi”, jakie Cabal zamierzał użyć w celu wprowadzenia NWO (Nowy Porządek Świata)7. Informacje te tak naprawdę przekazała dr Carol Rosin8, koleżanka z branży Wernhera.

Rosin donosi nam przekazane jej przez Brauna informacje:

“…Strategia o której mówił Wernher von Braun obejmowała w pierwszej kolejności postrzeganie Rosji, jako głównego wroga. W rzeczywistości, w 1974 roku, była ona rozpoznawalnym wrogiem. Mówiono nam, że dysponują “zabójczymi satelitami”, a następnie powiedziano nam, że przyjdą po nas i będą nas kontrolować, przecież są komunistami.

Następnie zidentyfikujemy terrorystów jako naszego wroga. Bardzo wiele słyszeliśmy o terroryzmie.

Kolejnego wroga mieliśmy rozpoznać w szalonych państwach “trzeciego świata”. Obecnie nazywamy ich “niebezpiecznymi nacjami”.

Jednak von Braun powiedział, że to trzeci wróg będzie tym, na którego zbudowaliśmy umieszczone w kosmosie pociski balistyczne.

“Następnym fałszywym atakiem miała być asteroida. W tym momencie zakrztusił się po raz pierwszy odkąd to powiedział. Asteroidy – będziemy budowali broń umieszczoną w przestrzeni kosmicznej.

Najzabawniejszym ze wszystkiego co powiedział było to, co on nazywał “obcymi”, kosmitami. To będzie ostateczna panika. W ciągu tych czterech lat powtarzał tę ostatnią kwestię raz za razem. ‘Carol, ostatnią kartą przetargową będą kosmici. Będziemy musieli wybudować broń kosmiczną przeciwko kosmitom, ale wszystko to jest kłamstwem…”

Rosin miała opory, by przekazać tożsamości ludzi, którzy dążyli do zorganizowania tego wydarzenia. Powiedziała tylko:

Pomieszczenie wypełnione było ludźmi grającymi dla każdej drużyny. Byli tam ludzie, których kiedyś widziałam w mundurach wojskowych, natomiast innym razem nosili szare garnitury lub uniformy przemysłowe. Po prostu grają oni na różnych frontach. Pracują jako konsultanci, ludzie przemysłu i/lub jako wojskowi lub agenci. Pracują w przemyśle i przechodzą przez wiele drzwi, które prowadzą ich prosto na stanowiska polityczne.”

Jedyną kwestią sporną w tych zeznaniach jest cel przekazania tych informacji przez Wernhera von Brauna. Czy chciał on wprowadzić dezinformację wśród ludzi? W końcu pracował dla IV Rzeszy. Dlaczego więc miałby ostrzegać ludzi przed planami Cabala, dla którego pracował, dotyczącymi NWO?

Jak dotąd zostały ostatnie 2 etapy prowadzące do globalnej władzy totalitarnej: atak fałszywą asteroidą i fałszywa inwazja kosmitów. Poczynania pewnych państw, jak np. Chiny wskazują na to, że dążą one agresywnie do kontrolowania bezpośredniej z Ziemią przestrzeni kosmicznej. Również podpisanie Porozumień Artemis9 daje dużo do myślenia. Przypomnijmy czym one są:

“… 13 października 2020 roku został podpisany traktat dwustronny pomiędzy USA a siedmioma państwami prowadzącymi swoje własne programy kosmiczne: Australią, Kanadą, Włochami, Japonią, Luksemburgiem, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Wielką Brytanią. Terminologia użyta w porozumieniach zaprojektowana jest w celu wpasowania się w klauzule odnoszące się do Porozumień dotyczących Przestrzeni Kosmicznej ratyfikowanych przez członków ONZ w 1967 r., są to porozumienia dwustronne (jedną stroną jest USA, a drugą stroną pozostałe państwa, przyp. aut.) a ONZ jest po prostu miejscem gdzie je zawarto w celu międzynarodowego rozpoznania ich…”

Na razie są to tylko przypuszczenia, a czas pokaże czy okażą się one prawdziwe. Wystąpienie tego wydarzenia, zweryfikuje również wiarygodność doniesień von Brauna. W końcu o NWO słyszymy od długiego już czasu.

Wróćmy teraz do doniesień Davida odnośnie jego badań przeprowadzonych w tym temacie.

Wykradzione projekty z korporacji JP Aerospace

W celu zapoznania się z rozwojem projektu, który zaowocował trójkątnym pojazdem latającym TR-3B, musimy przybliżyć Wam historię korporacji JP Aerospace9.

Korporacja Aereon została złożona w 1959 roku przez Monroe Drew i Johna Fitzpatricka w Princeton w New Jersey. Nazwa firmy powstała na cześć Solomona Andrewsa, który już w 1863 roku zaprojektował trzykadłubowy statek powietrzny Aereon (typu sterowiec), również wybudowany w New Jersey. Ówczesny pojazd latający nie posiadał silnika, a do unoszenia się wykorzystywał siłę wyporności (pozytywną lub negatywną), pozwalającą jednostce poruszać się wolno w powietrzu.

Kolejnym projektem Aereon napędzanym naturalnie przez siły wyporności była jednokadłubowa jednostka latająca Aereon II, a następnym hybrydowy pojazd latający Aereon III, używający siły wyporności oraz wyposażony w śmigła służące do nawigacji w powietrzu.

Siłę nośną jednostki uzyskiwano przez kontrolę temperatury helu, przy pomocy palników propanowych, które podgrzewały gaz nadając jej większej wyporności, a przy lądowaniu gaz był chłodzony dyszami powietrza.

Oficjalna strona internetowa korporacji Aereon została zamknięta w 2016 roku, jednak dostęp do niej jest ciągle możliwy w archiwum: http://aereoncorp.com

Tutaj należy dodać, że po próbach projektowych, zaprojektowana jednostka w kształcie trójkąta, potrafiła wznieść się w powietrze bez używania helu. Efekt wyporności uzyskiwany był przez samo użycie trójkątnego kształtu pojazdu latającego. Dodatkowe używanie helu, zwiększało wyporność pojazdu, jednak nie było konieczne do unoszenia się jej w powietrzu.

Dla bardziej dociekliwych czytelników zamieszczamy odnośnik do patentu US3180590A (Pressurized Airship), w którym będziecie mogli zapoznać się szczegółowo z informacjami technicznymi tego projektu:

https://patents.google.com/patent/US3180590A/en

Aereon III został skonstruowany pomiędzy 1959 a 1965 rokiem, a podczas przygotowań do pierwszego lotu w 1966 roku uległ uszkodzeniu ze względu na nagły poryw wiatru. Bardzo lekkiej konstrukcji jednostka została wywrócona kadłubem w dół, a następnie ponownie przewrócona kadłubem w górę, co wykluczyło ją z dalszych prób lotniczych. Poszycie kadłuba wykonane było z materiału DuPont Tedlar10, który wykazuje się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zmiany ciśnienia i temperatury.

W kolejnym etapie rozwinięto opatentowaną rodzinę pojazdów latających cięższych od powietrza, noszących ogólną nazwę Dynairships, których prototypy następnie zostały rozwinięte w to, co obecnie znamy pod nazwą TR-3B. Czy kształt tego pojazdu latającego wygląda znajomo?

Odnośnik do patentu: https://patents.google.com/patent/US3486719A/en

Największym trójkątnym transportowcem jaki firma zaprojektowała był frachtowiec Aereon 340, który mierzył 104 m długości, 78 metrów rozpiętości skrzydeł i zabierał na pokład ładunek 180 ton. Siłę napędową dostarczały mu 4 silniki Rolls Royce’a o mocy 5500 koni mechanicznych każdy.

W dokumencie podanym w odnośniku nr. 11, można znaleźć informacje o tym, że taki frachtowiec był projektowany przez budowanie niewielkich modeli potwierdzających wykonalność i opłacalność całego projektu.

David twierdzi, że poszczególne etapy rozwijania prototypów większego modelu zostały przejęte przez Marynarkę Wojenną, utajnione a następnie wyposażone w to, co opisywane jest w dokumencie jako generatory wirów (prawdopodobnie chodziło o wytworzenie pola torsyjnego będącego napędem silników antygrawitacyjnych), a obecnie mogą być wykorzystane w celu organizowania fałszywych pokazów UFO.

Kształt tego sterowca do złudzenia przypomina ujawnione w internecie zdjęcia UFO, które mogą być zagrywką Pentagonu, budującą w nas strach przed fałszywym atakiem kosmitów.

Na poniższej fotografii można zobaczyć jak bardzo podobne są sterowce projektowane przez korporację Aereon do tego, co pokazuje się nam w internecie jako UFO.

Doniesienia o wzmożonej aktywności UFO

Od jakiegoś już czasu spotykamy się z coraz większą ilością zjawisk UFO wokół baz wojskowych, o których donoszą ludzie zza oceanu. Szczególne zainteresowanie wzbudza u nas trójkątny pojazd latający, który my znamy pod nazwą TR-3B. Skoncentrujemy się tutaj tylko na potwierdzonych formalnie doniesieniach, by niepotrzebnie nie wprowadzać zamieszania.

W 2019 roku personel Amerykańskiej Marynarki Wojskowej zrobił zdjęcia 3 Niezidentyfikowanych Obiektów Latających o 3 różnych kształtach: jeden sferyczny, drugi podobny do żołędzia a trzeci przypominał sylwetką metaliczny sterowiec11.

Pentagońska rzeczniczka Sue Gough, potwierdziła w orzeczeniu wystosowanym dla CNN autentyczność zdjęć oraz wyjaśniła:

“… Zgodnie z tym co powiedzieliśmy poprzednio, ze względu na utrzymanie bezpieczeństwa całej operacji oraz by uniknąć ujawniania informacji potencjalnie użytecznych dla naszych wrogów, Departament Obrony Narodowej (DOD), nie będzie omawiał publicznie szczegółów ani obserwacji danego zjawiska, ani badań dotyczących naruszania przestrzeni powietrznej naszych placówek szkoleniowych oraz tych wyasygnowanych przez Amerykańskie Siły Powietrzne …”12

Pośród wielu doniesień jeden przypadek szczególnie przykuwa uwagę oraz wzbudza podejrzenia.

16 września 2020 nad New Jersey pojawił się pojazd latający TR-3B o czym donoszą tysiące naocznych świadków13.

Miało to miejsce w biały dzień. Wiemy również, że Armia Amerykańska dysponuje technologiami maskującymi, które zapewniają nie tylko niewykrywalność przez radary, ale również ukrywanie obiektów w spektrum światła widzialnego.

Na filmach i zdjęciach możemy wyraźnie zobaczyć dowody przedstawiające trójkątny obiekt latający, który tak przy okazji, nie został zauważony przez jednostki wojskowe. W New Jersey zlokalizowanych jest 9 ogromnych baz wojskowych, jednak żadna z nich albo nie zadała sobie trudu, by sprawdzić to zjawisko, albo po postu nie zdawała sobie sprawy, z całego pokazu. Zazwyczaj siły powietrzne reagują w ciągu minut na naruszenie swojej przestrzeni powietrznej. W tym wypadku nie doszło do prób przechwycenia tego obiektu co sugeruje, że prawdopodobnym scenariuszem było zorganizowanie pokazu przez same jednostki wojskowe. Jeśli jest to ich pojazd to nie można mówić tutaj o naruszeniu przestrzeni powietrznej, prawda?

Dlaczego wojsko, wszechobecne w tamtej lokalizacji geograficznej, miałoby pokazywać ludziom takie pojazdy? Dodatkowo, Corey przekazuje nam informacje na temat tego, że przede wszystkim pojazdy latające typu TR-3B są produkcji ziemskiej, co było skrzętnie ukrywane przez całe dekady. Wszystko to sprawia, że wydarzenie to jest conajmniej podejrzane.

Musimy tutaj dodać jeszcze jedną ważną rzecz. W latach 50. Dwight Eisenhower doświadczył spotkań z istotami pozaziemskimi w wojskowych bazach sił powietrznych Holloman i George w Kalifornii.

Tutaj musimy uczciwie napisać, że kontakty Eisenhowera z domniemanymi cywilizacjami pozaziemskimi do dzisiaj pozostają kontrowersyjne i nie ma jednoznacznych dokumentów potwierdzających tego typu spotkania14.

Dr Michael Salla powołuje się na swoje osobiste badania, podczas których przesłuchał conajmniej 3 naocznych świadków, którzy żyli w tamtym czasie15. Potwierdzają oni, że conajmniej 3 spotkania Eisenhowera z istotami pozaziemskimi miały miejsce jeszcze za czasów jego prezydentury, jednakże zostały one wciągnięte na listę ściśle tajnych dokumentów w celu ukrycia tego zjawiska przed opinią publiczną.

By wzmocnić prawdopodobieństwo takich spotkań, musimy odnieść się do wypowiedzi Winstona Churchila, który wraz z obejmującym w tamtym czasie stanowisko generała, Dwightem Eisenhowerem, omawiał niewyjaśnione zjawisko wizualne, na które nie było wytłumaczenia w oparciu o konwencjonalną naukę.

Anonimowy wnuk obejmującego w ówczesnym czasie stanowisko wojskowego asystenta Churchilla, doniósł w 1999 roku o fakcie zaobserwowania pewnego metalicznego obiektu przez RAF (Królewskie Siły Lotnicze), co było omawiane przez te 2 wyżej wymienione osoby16.

Koniecznym jest przytoczenie wypowiedzi Churchilla, który skwitował to wydarzenie następującymi słowami:

“… Wydarzenie to powinno być natychmiastowo utajnione, gdyż spowoduje ono panikę pośród mas ludzi i zniszczy ich wiarę w Kościół …”

Zgodnie z doniesieniami świadków przesłuchanych przez dr Sallę, grupa Nordyków zaoferowała pomoc duchową i technologiczną administracji Eisenhowera w zamian za pozbycie się broni nuklearnej, która wzbudzała ich coraz większe zaniepokojenie.

Jak możemy się domyślać administracja Eisenhowera odmówiła, co zostało podsumowane przez pozaziemskich ludzi: “Po 2012 roku, gdy przybędziemy w znacznie większej liczbie, nie będziecie mogli tego powstrzymać”.

Kolejnym badaczem zjawiska UFO, który donosi nam o swoich kontaktach z istotami pozaziemskimi, jest Wilbert Smith17. Smith przekazuje nam swoje osobiste doświadczenia, powołuje się na naocznych świadków zdarzeń z tamtych lat (były to lata 50.), a następnie twierdzi, że kosmici nie mogą interweniować na Ziemi aż do czasu zakończenia jednego i rozpoczęcia kolejnego głównego cyklu. Zważywszy na nasze magiczne czasy związane z pandemią, 2020 rok może być właśnie rozpoczęciem kolejnego głównego cyklu Ziemi. Jesteśmy świadkami masowego wybudzania się ludzi na to, co obecnie dzieje się na świecie. Coraz większa liczba osób zaczyna przyjmować do wiadomości fakt, że życie pozaziemskie może istnieć. Dodatkowe doniesienia o intensywnych badaniach planety Mars przez ludzi, potwierdzają tezę wielkiego wybudzania18 oraz ujawnienia.

Czy Cabal, znając te przepowiednie, przygotowuje się na zneutralizowanie ewentualnych odwiedzin cywilizacji pozaziemskich przez przygotowanie fałszywej inwazji kosmitów? Jest to bardzo prawdopodobne, zważywszy na powiązania informacji pochodzących z różnych źródeł.

Pentagon przyznaje się do badań nad odzyskanymi szczątkami UFO

Z dniem 16 lutego 2021 roku, zjawisko UFO nie należy już dłużej do ‘teorii spiskowych’.

Pamiętajcie, że naszym zadaniem nie jest udowadnianie niczego, a tylko przekazywanie Wam oficjalnych informacji, które sami będziecie mogli zweryfikować przy pomocy dostępu do internetu i tłumacza Google.

Anthony Bragalia19, badacz zjawisk pozaziemskich, doniósł 16 lutego 2021 roku o tym, że Pentagon oficjalnie przyznał się do „testowania” szczątków rozbitych pojazdów UFO20. Informacje, które Bragalia uzyskał były częścią jego pisemnego zapytania wysłanego do DIA (Agencja Wywiadowcza Departamentu Obrony) w oparciu o ustawę o wolności dostępu do informacji. DIA zajęło 3 lata, by odpowiedzieć mu oficjalnie na jego zapytanie, jednakże dokumenty uzyskane przez niego potwierdzają wszystko to o czym donosili w ostatnich latach ludzie tacy jak: Pete Peterson, William Tompkins, Corey Goode czy Emery Smith.

W dokumentach tych znajdujemy informacje np. o istnieniu metalu, który jest mieszanką tytanu i niklu i nosi nazwę Nitinol (NiTi). Metal ten charakteryzuje się tym, że po odkształceniu powraca do swojej pierwotnej formy. Badania nad tym metalem rozpoczęły się zraz po wypadku w Roswell w bazie firmy Wright-Patterson, gdzie były przechowywane szczątki pojazdu.

Znacznie więcej informacji na ten temat możecie znaleźć na stronie wionews.com.

Kolejną bardzo ważną rzeczą jaką David poruszał w swoim filmie były NOL w kształcie piramidy (czworościanu foremnego), które pojawiały się w różnych lokalizacjach geograficznych na całym świecie. Za chwilę powrócimy do tego tematu, jednak na początek należy wyjaśnić zjawisko z 9 grudnia 2009, które miało miejsce w Norwegii.

Doniesienia o Norweskiej Spirali21, na jeden dzień przed wręczeniem Barakowi Obamie Pokojowej Nagrody Nobla, jest tematem znanym większości ludzi ze społeczności ufologicznych. Zjawisko to było bezpośrednio powiązane z ujawnieniem prawdy o UFO. David donosi o tym, że dr Stephen Greer wiedział o planach Bracka Obamy, który po otrzymaniu Nagrody Nobla miał przedstawić światu pozaziemskich ludzi, jako część ujawnienia prawdy o UFO. Nie byłoby lepszej okazji do ogłoszenia tej prawdy.

Norweska Spirala miała posłużyć jako straszak na Obamę na wypadek gdyby nie zechciał odstąpić od swojego planu. Dr Green donosi o tym, że ówczesnemu prezydentowi powiedziano, że jeśli piśnie słówko na temat szerokich kontaktów rządu USA z istotami pozaziemskimi, to tuż przed jego rządowym samolotem Air Force One, otworzy się taka spirala, samolot wraz z całym personelem zostanie do niej wchłonięty, a wszyscy zostaną zdezintegrowani i przepadną na zawsze. Za ewentualny zamach na Prezydenta USA, oczywiście obwiniane byłyby istoty pozaziemskie, co w dalszym ciągu przygotowałoby grunt pod fałszywą inwazję kosmitów.

Powróćmy teraz do zjawiska UFO w kształcie piramidy. David podaje nam, że jego źródła informacji donoszą mu o tym, że te obiekty latające są w rzeczywistości super-zaawansowaną bronią, które miotając wiązki laserów są w stanie unicestwiać całe miasta. Pojawiały się one w różnych miejscach na całym świecie po to, by przypominać poszczególnym przywódcom świata o konieczności zachowania tajemnicy o kontaktach z ludźmi pozaziemskimi.

W sekcji „Artykuły pomocnicze” znajdziecie kilka odnośników z informacjami o zaobserwowanych obiektach UFO w kształcie piramidy.

Wygląda na to, że ostatecznie dochodzimy do chwili, w której nie można już dłużej zaprzeczyć istnieniu Niezidentyfikowanych Pojazdów Latających (obecnie nazywa się je Unidentified Aerial Phenomena, UAP) w oparciu o doniesienia z Pentagonu22.

Doniesienia Haim’a Eshed’a

Przejdźmy teraz do doniesień od Haima Esheda23.

Tym, którzy nie zapoznali się jeszcze z jego osobą, przypominamy, że był on twórcą izraelskiego programu satelitów szpiegowskich w latach 1981 – 2010. Eshed pracował również w wywiadzie wojskowym oraz zaangażowany był w Jednostkę 81 (Unit 81, DARPA) w latach 1969-1981. W poprzednim roku napisał on kontrowersyjną książkę o istnieniu życia pozaziemskiego, która do dzisiaj nie została jeszcze przełożona na inne języki. Tłumaczenie tytułu tej książki w artykułach angielskojęzycznych brzmi “The Universe Beyond the Horizon”.

We wrześniu 2020 roku, Eshed udzielił wywiadu największemu izraelskiemu magazynowi online, Yedioth Aharonoth, w którym powiedział:

Obcy prosili nas, byśmy nie ujawniali jeszcze ich obecności, gdyż ludzie nie są gotowi”.

Od tego czasu w internecie pojawiło się kilka nowych artykułów, które dodają nieco nowych faktów odnośnie oświadczenia Eshed’a. W doniesieniach tych możemy przeczytać między innymi o tym, że Donald Trump wiedział o istnieniu istot pozaziemskich2.

Dodatkowo mówi się tam o tym, że Trump chciał ujawnić opinii publicznej tę prawdę, jednak Federacja Galaktyczna interweniowała i powstrzymała go.

Haim twierdzi, że Federacja Galaktyczna powiedziała, że my jako ludzie musimy zrozumieć:

“… czym jest przestrzeń kosmiczna oraz statki kosmiczne …”

Tutaj jedna uwaga. Jest to dokładne tłumaczenie jego słów i nie wiadomo czy autor tych słów naprawdę miał na myśli zrozumienia “statków kosmicznych” czy może było to po prostu sformułowanie błędnie przetłumaczone z języka izraelskiego. W dalszej części swojego wywiadu mówi on o tym, że kontakt ma związek ze znacznie szerszym spektrum wiedzy niż tylko „statki kosmiczne” więc zgadujemy, że był to po prostu „skrót myślowy”.

Zgodnie z doniesieniami Davida, ogólnie w kontaktach z istotami pozaziemskimi chodzi o to, byśmy zaprzestali sporów na temat tego, która religia jest lepsza, który rząd jest lepszy lub jaki kolor skróty jest dominujący.

Kolejną niepokojącą rzeczą o jakiej donosi nam Haim Eshed jest to, że Rząd USA podpisał z istotami pozaziemskimi porozumienia, na mocy których prowadzą tutaj swoje doświadczenia, których my jesteśmy przedmiotem. Czy brzmi to znajomo?

Następną sprawą jaka zastanawia w doniesieniach Esheda jest jego nieco pogardliwy stosunek do ludzi pozaziemskich, których on nazywa “obcymi”. Z doniesień innych informatorów wynika, że ludzie ci nie lubią jak przypina im się etykietkę “obcych” gdyż tak naprawdę to są oni tacy sami jak my, jednak mieszkają na innych planetach. Wygląda na to, że wywiady tego typu mają za zadanie wprowadzenie dodatkowych uprzedzeń oraz strachu do świadomości ludzkiej, odnośnie istot pozaziemskich. To z kolei może w dalszym stopniu wyjaśniać nadchodzącą fałszywą inwazję kosmitów.

Wnioski końcowe

Przekazane powyżej informacje od osób takich jak Wernher von Braun, David Wilcock, dr Michael Salla, Anthony Bragalia, wskazują na to, że w niedalekiej przyszłości może dojść do fałszywej inwazji kosmitów.

Moje osobiste przemyślenia na temat doniesień Haima Eshed’a wzbudzają we mnie mieszane uczucia, gdyż z jednej strony ludzie nie są gotowi na kontakt z istotami pozaziemskimi, jednakże, za Galaktyczną Federacją może stać propaganda pewnej globalnej agencji wywiadowczej. Powstrzymywanie nas przed zapoznaniem z nieustannie odwiedzającymi nas ludźmi pozaziemskimi paradoksalnie może sugerować chęć przygotowania fałszywej inwazji kosmitów, by pogrążyć nas w niechęci do utrzymywania kontaktów pozaziemskich.

Zastanówmy się teraz jak łączą się powyższe informacje z globalnymi wydarzeniami, które obecnie zaprzątają uwagę większości ludzi. Jaki jest cel izolowania państw? Jaki jest cel uniemożliwiania ludziom podróży i odwiedzania innych miejsc? Czy stoi za tym coś więcej?

Z punktu widzenia pandemii, która jest znacznie wyolbrzymiona, blokowanie obywateli poszczególnych państw i wykańczanie małych i średnich przedsiębiorstw nie bardzo trzyma się logicznej całości, o ile nie znamy wątków pobocznych. Przypuszczam, że większość z czytelników zna już pojęcie “wielkiego resetu” Karla Shwaba czy mroczne zapędy karteli farmaceutycznych dążących do zaszczepienia wszystkich ludzi na świecie.

Jak ma się sprawa z uniemożliwianiem podróży ludziom? Wirus COVIDa ma ponoć rozprzestrzeniać się na wszelkie możliwe sposoby, więc teoretycznie logicznym jest ograniczanie ludziom migracji. Władze nie chcą dopuścić do rozprzestrzenienia epidemii więc blokują ludzi przed swobodnym poruszaniem się do innych krajów. Wszystko byłoby tutaj logiczne gdyby nie fakt, że w rzeczywistości te obostrzenia są wprowadzane przez użycie środków, co do których nie ma dowodów, że są skuteczne (np. noszenie maseczek). Dodatkowo dochodzą do nas informacje, że żywe bakterie wirusa nie zostają dostarczone do laboratoriów, które mogłyby alternatywnie (poza zasięgiem karteli farmaceutycznych) rozpocząć prace nad środkami zaradczymi. Absurdów związanych z pandemią można wymienić mnóstwo, jednakże, zważywszy na doniesienia z łoża śmierci Wernhera von Brauna, można dość śmiało wysnuć przypuszczenia, że blokowanie przemieszczania się ludzi, może umożliwić zorganizowanie w pewnej części świata fałszywego ataku kosmitów. Załóżmy, że wytypuje się miasteczko, które zostało ewakuowane z powodu pandemii, a następnie ustanowi się tam scenerię w postaci makiet, aktorów kryzysowych lub technologii ‘blue beam’, które będą imitowały „straszliwą wojnę światów”? Czy w oparciu o obecne kontrowersyjne posunięcia rządów coś takiego jest możliwe? Jak najbardziej.

Zgodnie z doniesieniami Davida ten scenariusz odbędzie się w niedalekiej przyszłości, a wzmożone widoki UFO mają za zadanie wzbudzanie w nas ciągle narastającego strachu. Budowanie napięcia społecznego, opartego o strach przed zewnętrznym wrogiem, jest kluczem do przeprowadzenia operacji fałszywej inwazji kosmitów, gdyż to właśnie reakcja ludzi będzie stanowiła o powodzeniu (lub porażce) organizowanego wydarzenia.

Przygotowanie gruntu pod dane wydarzenie wymaga czasu i odpowiedniego programowania ludzi, a neutralna reakcja opinii publicznej, z punktu widzenia siania propagandy, nie ma najmniejszego sensu. Jeśli zjawisko UFO nie wzbudza strachu, więc po co to robić, skoro na przestrzeni dekad zadano sobie tyle trudu, by je zatuszować?

Moja osobista opinia na ten temat jest taka, że wydarzenie takie jest jak najbardziej możliwe do zrealizowania, jako ostatnia deska ratunku chwiejącego się w posadach starego systemu ‘władz, które przemijają’.

Pozdrawiamy Was,

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

Artykuły pomocnicze:

https://www.middleeasteye.net/news/israel-aliens-mars-life-real-trump-knows-space

https://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/ufo/6837200/UFO-pyramid-reported-over-Kremlin.html

https://www.dailymail.co.uk/news/article-1236880/UFO-hovers-Red-Square-Moscow.html

https://english.pravda.ru/society/111237-ufo_moscow/

https://www.foxnews.com/us/ufos-spotted-navy-best-the-world-has-seen

https://www.thesun.co.uk/news/14675983/ufo-video-best-ever-seen-filmmaker-says/

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/navy-has-discussed-possibility-ufos-24015616

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/astonishing-new-footage-captures-pyramid-23882803

https://www.wired.com/2012/06/deflated-mega-blimp/

Przypisy:

1 Wernher von Braun, Wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wernher_von_Braun

3 Czy wybory prezydenckie 2020 zostaną przerwane przez fałszywe uderzenie asteroidy?, dr Michael Salla, https://kosmiczneujawnienie.com/2020/08/31/czy-wybory-prezydenckie-2020-zostana-przerwane-przez-falszywe-uderzenie-asteroidy/

4 Wojsko USA przewiduje rywalizację o Zasoby Księżycowe, dr Michael Salla, https://kosmiczneujawnienie.com/2020/08/30/wojsko-amerykanskie-przewiduje-ogromna-rywalizacje-o-zasoby-ksiezycowe/

8 Doniesienia von Brauna o fałszywej inwazji Kosmitów – szczere ostrzeżenie czy oszustwo IV Rzeszy?, dr Michael Salla, https://exopolitics.org/von-brauns-false-flag-alien-invasion-genuine-warning-or-deception/

9 Zeznania świadka (z dr Carol Rosin), https://youtu.be/gP8ftWzFYI4

10 Artemis Accords arę a first step to a Space NATO & Future Star Flee, dr Michael Salla, https://exopolitics.org/artemis-accords-are-a-first-step-to-a-space-nato-future-star-fleet/

11 Korporacja Aereon, Aereon III, Aereon 26 i Dyhnairships, https://lynceans.org/wp-content/uploads/2020/12/Aereon_Aereon-III-Dynairships.pdf

12 Materiały DuPont Tedlar, https://www.dupont.com/solar-photovoltaic-materials/photovoltaic-backsheet-films.html

14 DOD potwierdza autentyczność filmów, które wyciekły do sieci, https://edition.cnn.com/2021/04/15/politics/unidentified-aerial-phenomena-defense-department/index.html

17 Ike i Istoty Pozaziemskie, dr Michael Salla, https://www.bibliotecapleyades.net/exopolitica/esp_exopolitics_Q_d.htm

18 Czy Winston Churchill i Eisenhower tuszowali zjawisko UFO?, Cahal Milmo, https://www.independent.co.uk/news/science/did-churchill-and-eisenhower-cover-ufo-encounter-2043641.html

20 Robot na Marsie produkuje tlen, BBC, https://www.bbc.co.uk/news/science-environment-56844601

23 Norway Spiral, autentyczny film nagrany przez naocznych świadków: https://youtu.be/TXA8WmFnp8s

24 Pentagon przyznaje się do posiadania szczątków UFO, https://www.ufoexplorations.com/pentagon-admits-ufo-debris-results

25 Izraelski naukowiec ujawnia porozumienia zawarte pomiędzy USA a ET, dr Michael Salla, https://exopolitics.org/israeli-scientist-reveals-us-extraterrestrial-agreements-joint-mars-base/

 

 

 

 

Total Page Visits: 6251 - Today Page Visits: 2