Dan Willis – jeden z czołowych Tajnych Świadków Wojskowych, który zeznawał w 2001 roku w Waszyngtonie DC w siedzibie prasowej przy udziale główniejszych agencji medialnych. Swoją pracę nad budowaniem linii czasowej rozpoczął po skolekcjonowaniu zeznań większości świadków biorących udział w konferencji. Obecnie zajmuje się rozpowszechnianiem prawdy odnośnie korupcji medialnej w oparciu o wydarzenia historyczne. 

Strona źródłowa:

https://thewebmatrix.net/disclosure/theplan.html


W oparciu o zeznania wielu świadków i inne dokumenty, poniższa chronologia w formie linii czasowej ukazuje nam prawdopodobny Plan Prezydenta Dwighta D. Eisenhowera, po jego utracie kontroli oraz infiltracji korporacji wewnątrz Militarnego Konglomeratu Przemysłowego na rzecz Niemieckiej Czwartej Rzeszy. Plan został ustanowiony po to, by chronić naszą konstytucyjną republikę przez tajne rozkazy, które mają za zadanie aktywizowanie operacji wywiadu wojskowego, by wyprostować zagrożenie, jeśli kiedykolwiek ono nadejdzie. 

Informacje wskazuje ą not, że nasza obecna konstytucjonalna republika jest zagrożona, a operacje, które zostały aktywizowane mają za zadanie ostrzeżenie i wysłanie wiadomości obywatelom odnośnie naszej rzeczywistości. 

To co obecnie się dzieje, nie będzie miało sensu bez zrozumienia ukrytej historii, której nie przekazuje nam konwencjonalna edukacja szkolna, ani nie donoszą o tym źródła pochodzące z głównego nurtu medialnego. 

Poniżesz wydarzenia chronologiczne naszej historii pokazują nam w jaki sposób ta infiltracja odbyła się i w związku z tym musimy cofnąć się do prezydentury Dwighta Eisenhowera … 

1922

Maria Orsich z tajnego towarzystwa Vrill odbiera przekazy chanellingowe od pozaziemskiej grupy Nordyków i uzyskuje plany statków kosmicznych, które dr Schumann potwierdza jako możliwe do wykonania. 

1934 

Nazistowskie SS opracowuje operacyjny pojazd napędzany silnikiem antygrawitacyjnym i tym samym grupa ta wyprzedza o 20 lat prace badawcze USA. Naziści osiągają to przy pomocy pozaziemskiej grupy Drako. 

1939 

Amerykański szpieg Marynarki Wojennej donosi sekretarzowi Marynarki Jamesowi Forrestalowi o Nazistowskim programie kosmicznym, który zostaje zapoczątkowany również przez Marynarkę USA.

24 luty 1942  

Podczas Bitwy o Los Angeles przejęto dwa bezzałogowe statki pozaziemskie, które następnie został odtworzone przez Amerykańskie Siły powietrzne. 

23 sierpnia 1943

Nazistowskie tajne towarzystwo Vrill zakłada bazę na Księżycu przy użyciu opracowanych przez siebie statków kosmicznych napędzanych silnikami antygrawitacyjnymi. 

1944 

Pojawia się nazistowski plan infiltracji percepcji ludzi w USA i używając przy tym “światopoglądu wojennego”, o nazwie Weltanschauungskrieg. 

1944 

Naziści uciekają na Antarktydę i do Ameryki Południowej przy użyciu ponad 100 łodzi podwodnych, tzw. U-botów, wraz z 250 tyś. Głównymi naukowcami. 

1945 APR

Adolf Hitler i Heinrich Himmler zdołają uciec przed Aliantami, co pokazane jest w plikach dotyczących zabójstwa Johna Kennedy’ego, ujawnionych w 2017 roku. 

2 maja 1945 

Allen Dulles zawiera umowę na mocy której wywiad Nazistowski oraz siatka szpiegowska tysięcy ludzi zaczyna współpracę z Wywiadem Amerykańskim OSS/CIA. (Office of Strategii Services później przekształcone w CIA, czyli Central Intelligence Agency)

8 maja 1945

Świat wierzy, że wygrał wojnę z Nazistami. 

Wrzesień 1946

Operacja Paperclip – Naziści otrzymują nowe prace biurowe z których wiele obejmuje wysokie stanowiska w branży lotniczej, biomedycznej itp. 

1946 

Oficjalna historia dotycząca II Wojny Światowej jest nadpisana przez Fundację Rockefellerów w oficjalnych podręcznikach szkolnych po to, by ukryć ucieczkę Nazistów oraz ich infiltrację. 

 

17 stycznia 1947

Następuje operacja High Jump, dowodzona przez Admirała Byrda, która zostaje zmiażdżona przez nazistowskie pojazdy latające nad Antarktydą. 

16 czerwca 1947

Rozpoczyna się budowa sieci umieszczonych głęboko pod ziemią baz pod dowództwem Xavera Dorscha, co jest częścią operacji Paperclip. 

18 sierpnia 1947

Allen Dulles przekonuje opornego prezydenta USA Trumana do przeistoczenia OSS w CIA. 

1948 

Ponad 100 tyś. Nowych telewizorów umieszczonych w domach rozpoczyna swoją podstawową funkcję psychologicznej propagandy. 

Maj 1948 

Projekt RAND zamienia się w korporację RAND prowadzoną przez Amerykańskie Siły Powietrzne, która zmusza Marynarkę Wojenną na potajemne, odizolowane odtwarzanie odzyskanych pozaziemskich latających spodków.  

22 maja 1949

James Forrestal podejmuje próbę ostrzeżenia opinii publicznej odnośnie tego zagrożenia, co kończy się jego morderstwem zorganizowanym przez MJ-12 (Majestatyczną Dwunastkę).

1949 

W tym roku CIA daje zielone światło na operacje “ciemno-budżetowe”, które odbywają się poza prawem. 

1950 

W tym roku Allen Dulles rozpoczyna operacją Mockingbird, która rozpoczyna przejęcie całkowitej kontroli nad głównym nurtem medialnym oraz nad wszystkimi agencjami prasowymi po to, by kontrolować percepcję opinii publicznej. 

1950 

Również w tym roku właściciel tabloidów i gazet rozpoczyna rozpowszechnianie ośmieszania tematów związanych z UFO i życiem pozaziemskim, co jest nadzorowane przez CIA. 

1951 

Rozpoczyna się Projekt Dove, który wpływa na branżę filmów hollywoodzkich, kształtując percepcję opinii publicznej na temat kosmitów. 

1 luty 1952

Ustawa o Utajnieniu Innowacji z 1951 ukrywa tysiące zaawansowanych wynalazków technologicznych w USA, w tym również te dotyczące antygrawitacji i wolnej energii.

  

1952 

Najtajniejszy raport MJ-12 (Majestatycznej Dwunastki) “omawia zapobieżenie dla Kościoła Katolickiego, na wypadek gdyby doszło do masowych widoków UFO”

Kardynał Francis Spellman

“15. Na prośbę Panelu, przedstawiciel Kardynała Franciszka Spellmana spotkał się z Prezydentem, by omawiać powstrzymanie wewnątrz Kościoła Katolickiego i jego struktury hierarchicznej spekulacji, na wypadek gdyby doszło do masowych zjawisk UFO. Tego typu powstrzymanie odniosło sukces podczas obserwacji w 1947 roku, kiedy to 29 czerwca Kardynał Spellman spotkał się z Sekretarzem Wojennym. Prezydent został powiadomiony odnośnie Planu Obrony 4P, który po części był pisane przez członka Panelu”. 

12 lipca 1952 

Przelot nazistowskich spodków latających nad Waszyngtonem DC w celu zastraszenia Trumana i Eisenhowera. 

4 listopad 1952 

Utworzenie NSA.


POCZĄTEK ADMINISTRACJI EISENHOWERA

18 listopad 1952

Prezydent elekt Dwight Eisenhower otrzymuje briefingi od Majestatycznej Dwunastki (MJ-12) na temat UFO oraz kosmitów.

1952 

Gen. Walter B. Smith członek DCI/MJ-12 wysyła memo, by użyć zjawiska UFO do propagandy psychologicznej. 

20 listopad 1952

George Adamski kontaktuje się w Kalifornii z nazistowskim pojazdem latającym (operacja psychologiczna Nazistów i CIA).

20 stycznia 1953

Dwight D. Eisenhower zostaje prezydentem. 

14 stycznia 1953 

Panel Robertsona założony przez CIA zaprzecza publicznie rzeczywistości związanej z UFO i życiem pozaziemskim.   

Luty 1953

Niesławny ze względu na nazistowską infiltrację Allen Dulles zostaje mianowany na dyrektora CIA. 

13 kwietnia 1953

Allen Dulles rozpoczyna inicjatywę projektów kontroli umysłu MK-ULTRA. 

20 luty 1954 

Prezydent Eisenhower doświadcza pierwszego kontaktu z przyjazną rasą pozaziemską Nordyków w bazie Amerykańskich Sił Powietrznych Edward. 

10 marca 1954 

JANAP 146(C) ustanawia dotkliwe kary dla pilotów wojskowych i cywilnych za ujawnianie zjawisk UFO. 

Kwiecień 1954 

Zostaje wydana instrukcja Majestatycznej Dwunastki (MJ-12) SOM1-01: Osobnicy Pozaziemscy i ich Technologia, Odzyskiwanie i Usuwanie szczątków. 

29 maja 1954 

Nazistowskie jednostki SS odbywają swoją pierwszą tajną konferencję z serii spotkań Bilderbergów, która koordynuje agendę dla mass mediów, kontynuowaną aż do dzisiaj. 

18 lipca 1954 

Zostaje podpisana dyplomatyczna Umowa Grenada w bazie Amerykańskich Powietrznych Sił w Kirtland, w celu programu transferu technologii z Zeta Reticuli. 

1954 

Nelson Rockefeller restrukturyzuje operacje CIA/MJ-12, które pozostawiają Prezydenta Eisenhowera bez dostępu i nadzoru nad ich poczynaniami. 

1954 (szacowana data) 

Prace odtwarzania rozbitych pojazdów pozaziemskich zostają przeniesione pod ścisłą pieczą CIA z bazy lotniczej Wright Patterson do Strefy 51 (Area 51 lub S-4).      

Październik 1954 

Stany Zjednoczone USA opracowały antygrawitacyjny pojazd latający 20 lat po sukcesie Nazistów tej dziedzinie. 

11 luty 1955

Prezydent Eisenhower negocjuje porozumienie/poddanie się z Sojuszem Nazistowsko-Drakońskim w bazie lotniczej Holloman.

Luty 1955 

Tajny rozkaz wykonawczy Eisenhowera tworzy mianuje nowych członków permanentnej Komisji Majestatycznej Dwunastki (MJ-12), wraz z Allenem Dullesem jako MJ-1. 

9 marca 1955 

Walt Disney i Werner von Braun używają telewizji, by przekonać opinię publiczną o użyciu napędów rakietowych w celu pokonania sił grawitacji. 

Listopad 1955 

Przeprowadzona zostaje operacja “Deep Freeze” polegająca na przeniesieniu dostaw i personelu na Antarktydę.

7 stycznia 1956 

Willard Wannall nawiązuje pierwszy kontakt z Nazistowskim pojazdem latającym w Oahu na Hawajach. 

Zauważył on swastykę i Nazistowski krzyż na obydwu pojazdach UFO oraz na mundurach załogi. Pilot latającego spodka mówił z charakterystycznym niemieckim akcentem i był ubrany w nazistowski mundur. 

1957 

Inicjuje się globalne wysiłki w placówkach edukacyjnych po to, by uciszyć prawdę odnośnie potężnego wpływu ludzkiej świadomości na otaczającą nas rzeczywistość. 

Prof. Hans Eysenck

1957

Astronauta Gordon Cooper nagrywa w bazie Sił Powietrznych Edwards spotkanie z pozaziemskim statkiem kosmicznym. Film zostaje skonfiskowany przez CIA

Powiedzieli jedną nieprawdę, a następnie musieli powiedzieć następną, by zatuszować tę pierwszą. Później powiedzieli następną i kolejną, itd. … zrobiła się z tego lawina kłamstw. Jestem przekonany, że obecnie wielu zawstydzonych oficjeli rządowych siedzi w Waszyngtonie i stara się znaleźć sposób na ujawnienie prawdy. Wiedzą o tym, że pewnego dnia musi ona wyjść na jaw, ja też jestem tego pewien. Ameryka ma prawo wiedzieć!”. Astronauta Gordon Cooper

1957 

Płk. Philip J. Corso doświadcza pierwszego spotkania z istotami pozaziemskimi w bazie White Sands. 

Małych rozmiarów istota pozaziemska poprosiła Philipa Corso, by wyłączył radar umożliwiając tym samym jej oddalenie się. Philip zapytał “Co masz dla mnie jeśli ci pomogę? Co zyskam w tej sytuacji?” 

Istota pozaziemska powiedziała: “Nowy świat, jeśli zdołasz go wziąć”. 

16 marca 1957 

W swoim statku kosmicznym, rzekomo z Wenus przybywa na spotkanie z prezydentem Eisenhowerem Valiant Thor i oferuje swoje rozwiązania. 

Niezwykłe propozycje pomocy dla ziemi Valianta Thora zostały odrzucone ze względu na to, że zagroziłyby one ziemskim korporacjom np. takim jak branży farmaceutycznej czy energetycznej. 

5 listopada 1957 

W Nebrasce dochodzi do kontaktu pomiędzy nazistowskim pojazdem latającym, a Renholdem O. Schimdtem. 

Słyszał jak rozmawiali pomiędzy sobą “bardzo dobrym językiem niemieckim”. 

1958 

Prezydentowi Eisenhowerowi odmawia się dostępu do Strefy 51 (Area 51), co spotyka się z jego odpowiedzią wzięcia bazy szturmem, jeśli MJ-12 nie umożliwi mi dostępu.

Zeznania świadka agenta CIA Stein’a/Kewpera wysłanego na misję przez Eisenhowera w celu udania się do Strefy 51 i doniesieniu o mających tam miejsce działaniach. 

1958 (szacunkowa data) 

Prezydent Eisenhower ustala potajemny rozkaz wykonawczy dla specjalnego oddziału wywiadu wojskowego Amerykańskiego Korpusu Marynarki Wojennej (USMC), by przyjął na siebie rolę przyszłego ratownika instytucjonalnego. 

Zgodnie z zeznaniami świadków.

7 luty 1958

Utworzenie DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency), Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarach Obronności. 

29 lipca 1958 

Utworzenie NASA prowadzonej przez Nazistów w celu podtrzymania naszej wiary w prymitywne napędy rakietowe. 

1959

Gen. Brygady Stephen Lovekin wypowiada się odnośnie utraty kontroli przez Eisenhowera na rzecz korporacji. 

8 czerwca 1959 

Inicjacja Projektu Horyzont (Project Horizon) wraz z badaniami w celu ustanowienia wojskowych placówek na Księżycu. 

1959 

Nazistowscy naukowcy z projektu Paperclip twierdzą, że udało im się dokonać ogromnych postęp ze względu na pomoc od “ludzi z innych światów”.  

1 grudnia 1959

Podpisanie Układu Antarktycznego, jednakże, Naziści potajemnie zaangażowani w wykorzystanie niewolniczej siły roboczej w swoich tajnych podziemnych bazach, nie respektują umowy. 

28 luty 1960

Prezydent Eisenhower udaje się na spotkanie w Bariloche w Argentynie, miejscowości znanej z ukrywania nazisty Adolfa Hitlera, który w tamtym czasie ciągle żyje. 

17 stycznia 1961 

Prezydent Eisenhower usiłuje ostrzec amerykańską opinię publiczną swoją sławną mową w telewizji. 

“Musimy bronić się przeciw niechcianemu przejęciu wpływów, celowych lub niecelowych, przez Militarny Konglomerat Przemysłowy. Potencjał dla katastrofalnego wzrostu nieuzasadnionej władzy istnieje i będzie się pogłębiał. Nigdy nie wolno nam pozwolić, by jego ciężar zaważył na bezpieczeństwie wolnych i demokratycznych procesów. Nic nie wolno nam brać za pewnik. Jedynie czujni i uświadomieni obywatele mogą wymusić odpowiednie ogarnięcie potężnej, militarnej machiny wojennej i wyposażenie jej w nasze opowiednie, pokojowe metody i cele tak, by wolność i bezpieczeństwo mogły razem prosperować.” Dwight D. Eisenhower

19 stycznia 1961 

 Prywatne spotkanie Eisenhowera i Kennedy’ego oraz omawianie sytuacji związanej z Majestatyczną Dwunastką (MJ-12).

KONIEC ADMINISTRACJI EISENHOWERA


Dostęp wzbroniony

Przyszli prezydenci, dyrektorzy CIA i szefowie agencji wywiadowczych nie uzyskują prawa dostępu do tych informacji, co jest nielegalne. 

1963 

Prezydent Kennedy

10 dni po wysłaniu tajnego memo do CIA, żądającego dostępu do archiwów UFO, zostaje podjęta, przez Allena Dullesa dyrektywa zabójstwa prezydenta. 

1977 

Prezydent Carter

Będąc zwolennikiem UFO, Carter zobowiązał się podczas kampanii wyborczej do uwolnienia informacji na temat UFO. Prezydentowi dostępu do archiwów odmówił ówczesny dyrektor CIA George H.W. Bush.

1993

Prezydent Clinton 

Korespondentka Białego Domu Sarah McClendon zacytowała Clintona w odpowiedzi o żądanie ujawnienia informacji o UFO:

“Sarah, wewnątrz naszego rządu istnieje inny tajny rząd, którego ja nie kontroluję”.

President William J. Clinton

1993

Dyrektor CIA James Woolsey

W 3 godzinnym, prywatnym spotkaniu z dr Stevenem Greerem, dyrektor CIA oświadczył: 

“Wiem, że ten temat jest prawdziwy i chcę się dowiedzieć dlaczego do diabła nie mogę uzyskać do niego dostępu?”

1993 

Na obrzeżach Strefy 51, cywilni badacze po raz pierwszy spotykają naukowca Roberta Lazara, pracującego wewnątrz Strefy 51. 

Ja, będąc jednym z badaczy na tym spotkaniu, potajemnie nagrałem jedyne video z tej konferencji. 

Strefa 51 zostaje zamknięta, ze względu na te spotkania cywilów. 

Specjalny, tajny doradca NRO (Narodowego Biura Rozpoznania) zostaje wysłany do wszystkich baz operacyjnych.  

Na liście dystrybucyjnej wpisany jest Nieuznawany Oficjalnie Program Specjalnego Dostępu (USAPs) np. taki jak COSMIC & MAJI Ops. 

9 kwietnia 1997 

Dr Steven Greer uzyskuje tajne dokumenty z NRO (Narodowego Biura Rozpoznania) i ustala mityng w Pentagonie.

Do dr Greera przyłącza się Lt Cmdr Willard Miller i astronauta Edgar Mitchel.

Konferencja odbywa się wraz z szefem agencji wywiadowczej oraz z Szefem Sztabów Połączonych wice-admirałem Thomasem Wilsonem. 

Po odczytaniu na liście tajnego dostępu USAP informacji o odtwarzanych statkach kosmicznych pozaziemskiego pochodzenia, wice-admirałowi odmawia się dostępu i rozkazuje się, by natychmiastowo zaprzestał dalszego dochodzenia, grożąc mu, że jeśli nie dostosuje się to straci swój stopień i odejdzie na wcześniejszą emeryturę. 

Wice-admirał Wilson wpada we wściekłość odnośnie tego, że jego autorytet wysokiej rangi nie ma dostępu do tych bezprawnych operacji! 

Daje autoryzację dr Greerowi, by przyprowadził świadków, którzy są chętni do zeznawania przed kamerami mass mediów całego świata pod przysięgą na cele odczytów przed Kongresem. Jego dokładne słowa to: 

Z tego co wiem, to tak długo jak będziesz w stanie przyprowadzić ludzi, którzy znają ten temat i będą chcieli zeznawać przed kamerami, masz moje pozwolenie na wystąpienie przed mediami. Tamta grupa ludzi działa bezprawnie!” 

9 maja 2001 

Konferencja Prasowa z siedzibą w Waszyngtonie DC

Dr Greer przyprowadził 20 świadków i przy udziale kamer głównego nurtu medialnego całego świata oświadczyli oni, że chcą zeznawać pod przysięgą dla potrzeb Kongresu. Tych 20 świadków niesie za sobą 500 wojskowych oraz pochodzących z agencji wywiadowczych świadków. 

Jest to największe wydarzenie w historii Waszyngtońskich Konferencji Prasowych wraz z udziałem 22 kamer mass mediów ustawionych w ostatnim rzędzie publiczności. 

Co zostało ujawnione? 

 • Dowód na to, że rządowi wybranemu w wolnych wyborach odmawia się dostępu (do archiwów UFO),
 • Nielegalnie działające super-tajne projekty USAP, które pochłaniają biliony dolarów,
 • Technologiczne rozwiązania Energii Pola Zerowego, które są ukrywane i które wyeliminowałyby potrzebę używania energii nuklearnej, ropy naftowej lub węgla,
 • Pojazdy latające napędzane antygrawitacji, które były opracowane już w latach 1950,
 • Istniejące bazy po ciemnej stronie Księżyca, 
 • Astronauci, którzy muszą przysięgać zachowanie tajemnicy odnośnie tego, co się wydarzyło na Księżycu w 1969 roku,
 • NASA, która celowo zaciemnia obrazy na których znajdują się pozaziemskie statki kosmiczne, zanim uwolni je do opinii publicznej,
 • Katalog 57 różnych ras pozaziemskich, zbieranych od 1989 roku,
 • Fakt o tym, że pozaziemskie statki kosmiczne zneutralizowały międzykontynentalne pociski balistyczne przenoszące głowice nuklearne w bazach macierzystych,
 • Doniesienia Marynarki Wojennej o pojazdach latających wychodzących spod powierzchni oceanów,
 • Planowanie operacji fałszywej flagi, pod przykrywką terrorystów, a następnie podążanie za scenariuszem “państw niebezpiecznych”, uderzeń asteroidów i inwazji kosmitów (zwróćmy uwagę, że miało to miejsce tuż przed wydarzeniem z 11 września 2001 roku),
 • I wiele innych

Jako jeden z główniejszych świadków wojskowych, który zeznawał tego dnia, jak również będąc byłym prezenterem stacji ABC, naiwnie wierzyłem wtedy w to, że tak wielkie wydarzenie, wraz tymi wszystkimi kamerami oraz dziennikarzami będącymi na miejscu wydarzenia, będzie tym, które zmieni cały świat. 

W jaki sposób mediom udało się zatuszować tak wielkie ujawnienie? 

Kontrolowane mass media skutecznie zneutralizowały te fakty od przedostania się do świadomości publicznej, używając to, co jest nazywane “limited hangout”, czyli nie alarmowanie opinii publicznej odnośnie tych nielegalnych operacji, zachodzących wewnątrz naszego rządu. 

Zdawkowe doniesienia mass mediów dały opinii publicznej wrażenie o tym, że po prostu chcieliśmy odbyć pogadankę przed Kongresem odnośnie rzeczywistości UFO. 

2002 

Angielski hacker odkrywa odnogę Amerykańskiego Tajnego Programu Kosmicznego nazywanego Słoneczny Strażnik.

Zainspirowany wydarzeniem z 2001 roku wraz z zeznaniami świadków Gary McKinnon odkrywa dowody na istnienie rzeczywistego istnienia Tajnego Programu Kosmicznego należącego do Amerykańskiej Marynarki Wojennej.

Na serwerach Marynarki Wojennej znajduje on dowody na istnienie ogromnych statków kosmicznych w kształcie cygara, figurujących na liście jako jednostki USSS Hillenkoetter i USSS LeMay. Znajdują się tam również nazwiska pozaziemskich oficerów transferowanych z jednej floty kosmicznej do innej. 

Administracja Busha była tak bardzo poruszona pogwałceniem procedur bezpieczeństwa, które ujawniły istnienie TPK Marynarki Wojennej, że zażądały ukarania McKinnona wyrokiem 70 lat więzienia. 

Totalna Rewokacja Amerykańskiego Tajnego Programu Kosmicznego należącego do Marynarki Wojennej

Od 2000 roku wypłynęło na powierzchnię wiele zeznań różnych świadków, którzy byli rekrutowani przez TPK. Programy te używają super-zaawansowanych pozaziemskich technologii pozaziemskich aż od czasu, gdy zaistniał on w 1980 roku. Rekruci służą przez 20 lat w przestrzeni kosmicznej, a po ukończeniu odmładza się ich do wieku macierzystego w którym rozpoczęli służbę z jednoczesnym wyczyszczeniem pamięci. Po 20 letnim przebywaniu na swojej macierzystej linii czasowej, rekruci zaczynają odzyskiwać pamięć odnośnie swojej służby w TPK Marynarki Wojennej. To właśnie dlatego tak wielu z nich po 2000 roku zaczęło odzyskiwać pamięć i przypominać sobie swoją służbie, rozpoczynającą się gdzieś w latach 1980. 

Tajne Programy Kosmiczne używają zaawansowanych, holograficznych kapsuł medycznych, które przeprowadzają procedurę odmładzania po odbytej 20-letniej służbie, zmieniając strukturę każdej części ciała w oparciu częstotliwości DNA oraz uzdrawiając wszelkie choroby a także wykonując procedurą wymazywania pamięci.

ZEZNANIA DWÓCH ŚWIADKÓW SŁUŻĄCYCH W TAJNYCH PROGRAMACH KOSMICZNYCH AMERYKAŃSKIEGO KORPUSU SPECJALNEGO MARYNARKI WOJENNEJ

Ujawniając wiedzę na temat tego, że Prezydent Eisenhower ustanowił plan, który miał zapewnić bezpieczeństwo naszej konstytucyjnej republice: 

Michael Gerloff

“Tajny rząd, jak to się mówi, zapędził się w ślepy zaułek odnośnie całej tej tajności, Militarnego Konglomeratu Przemysłowego, a także w pewien sposób stracił kontrolę nad tym wszystkim w zrozumienia tego, że istniał tajny rząd działający za kurtyną. 

Wierzę w to, że Eisenhower i inni dobrzy mężczyźni i kobiety, którzy myśleli podobnie i którzy nie zatracili swoich dusz i którzy nie chcieli dopuścić do wystąpienia tego, uzmysłowili sobie na pewnym poziomie, że jest już za późno. 

Moja pamięć, jako agenta wywiadu, wszelkie briefingi w których brałem udział oraz inne rzeczy o których się dowiedziałem świadczyły o tym, że ten plan został wdrożony w życie i był to plan, który był długoterminowy. 

Znacznie dalej w przyszłości, wszystkie te informacje miały zostać przywiedzione na światło dzienne.” Michael Gerloff

Randy Cramer

“Specjalne oddziały Amerykańskiego Korpusu Marynarki Wojennej zostały stworzone na podstawie tajnego rozkazu prezydenta Eisenhowera, jako sposób na zabezpieczenie instytucji konstytucji”. Randy Cramer

Deep State

Pierwotna infiltracja połączona z Nazistami oraz ich sympatykami, którzy dzielą wspólną ideę oraz agendę dotyczącą eugeniki, globalne elity bankierów, które sponsorowały dojście Nazistów do władzy, a zarazem kontrolują wiele transakcji korporacyjnych, kolektywne poszukiwanie zniszczenia konstytucjonalnej republiki i zamiana jej na to, co jest nazywana Nowym Porządkiem Świata (New World Order), jest potocznie znane pod pojęciem Deep State’u. 

Angielska definicja “Deep State” oznacza państwo w państwie, czyli rząd umiejscowiony na głębszym poziomie działający w cieniu wydarzeń, który manipuluje i kształtuje polityką rządu wystawionego na światło reflektorów. Odbywa się to wszystko bez brania pod uwagę najlepszych interesów państwa, Konstytucji Amerykańskiej, prawa ustanowionego przez Kongres i ustaw wdrożonych przez prezydentów, którzy zarządzają ustawami wykonawczymi. 

Co jeśli istniałaby infiltracja w waszym kraju, stworzona przez wewnętrznego wroga, który ma plany zniszczenia Ameryki? 

Czy to aktywizowałoby plan ratunkowy, który Eisenhower potajemnie stworzył kilka dekad temu? 

W jaki sposób ten plan mógłby być wdrożony zważywszy na totalną kontrolę opinii publicznej przez wrogie elementy? 

Mass media posiadają tak potężny wpływ na tworzenie obrazu naszej rzeczywistości, że mogą spowodować, że kryminaliści wyglądają jak niewiniątka a niewinni ludzie jawią się kryminalistami. 

W 2016 roku, tak samo jak i w 2020, ustanowiona przez grupę Bilderbergów agenda, na podstawie skoordynowanych działań kontroli mediów, jest realizowana po to, by rozpowszechniać mowę przekazywaną do każdego punktu odbiorczego manipulowanych mediów w celu zmiany percepcji opinii publicznej, co wiąże się ze wspieraniem ustanowionej uprzednio agendy. 

Nagle nieoczekiwana sytuacja ma miejsce w 2016 roku podczas wyborów prezydenckich w USA, co jest sprzeczne z ustaloną agendą. 

Wywiad Wojskowy, który zrekrutował Trumpa do brania udziału w wyborach, wygrywa wybory.

Jest to sprzeczne z tajnymi ustaleniami spotkań Bilderbergów 2016 r, które wyznaczyły Hillary Clinton na osobę wykonującą ich agendę. 

Dlaczego wojsko nie przeprowadzi przewrotu przeciwko swojemu wrogowi? 

Ze względu na zaistniałą infiltrację, opinia publiczna była od pokoleń fałszywie indoktrynowana i nie jest świadoma tej ukrytej historii, która miała miejsce dekady temu. Z tego powodu, gdyby grupy wojskowe zechciały dokonać przewrotu, niepodejrzewająca nic i nie rozumiejąca obecnej rzeczywistości opinia publiczna zareagowałaby bardzo ostro na takie działania. Stałoby się tak ze względu na skoordynowane działania zarządzająca percepcją ludzi, którzy niedoinformowani i fałszywie indoktrynowani stali się psychologiczną bronią wrogiej agendy. 

W celu obudzenia ludzi na rzeczywistość obecnej sytuacji, wywiad wojskowy postanowił obejść kontrolę głównego nurtu medialnego, używając anonimowych kanałów po to, by dojść do i poinformować opinię publiczną odnośnie prawdziwych spraw. Wiadomości zaadresowane dla ludzi i umieszczane online zadają bardzo proste pytania pozwalające każdemu z nas na zbadanie sprawy po to, by odkryć prawdę o tym, że wszyscy jesteśmy indoktrynowani od samych narodzin, co wiąże się z ukrytą historią i wewnętrznym wrogiem używającymi faktu nielegalnej infiltracji. 

W tym wypadku prawda spowoduje wielkie wybudzanie ludzi na fakt istnienia tych operacji wojskowych, które używają prawa po to, by wyeliminować zagrożenie dla Ameryki.

28 października 2017

Pierwsze operacje wojskowe pojawiają się pod przykrywką literki “Q” na anonimowym kanale 8chan, gdzie publikowane są pierwsze publiczne posty. 

Celem tych postów jest ostrzeżenie opinii publicznej odnośnie tych operacji wywiadu wojskowego, które zostały aktywizowane. 

Zwróćmy uwagę na to, że tego samego dnia powołuje się na stanowisko Johna Durhama, który został prokuratorem generalnym. 

Tłumaczenie wyciągu “Q”: 

Świadectwo Q do Patrioty

Moi współtowarzysze Amerykanie, na przestrzeni następnych kilku dni bez wątpienia uzmysłowicie sobie to, że odzyskujemy z powrotem nasze wspaniałe państwo (krainę wolności) od diabolicznych tyranów, którzy chcą nam wyrządzić krzywdę i zniszczyć ostatni istniejący azyl błyskającego światła. 

Na rozkaz POTUSa (President of The United States) zainicjowaliśmy pewien mechanizm bezpieczeństwa, który będzie chronił ludzi przed przykrymi następstwami, które niewątpliwie pojawią się, 11.3 po ogłoszeniu aresztowania pana Podesty (zaskarżenie nr 11.4). Potwierdzenie dla opinii publicznej odnośnie tego co ma miejsce będzie ujawnione, jednak nie będzie publicznie zaakceptowane. Niepokoje społeczne są organizowane w niepokojących ilościach po to, by zapobiec aresztowaniom i schwytaniu większej liczby wyższej rangi oficjeli. 

Na rozkaz POTUSa, wprowadzone zostaną tymczasowe operacje kontroli wojskowej i będą miały miejsce operacje specjalne. Fałszywe wycieki informacji zostały uruchomione po to, by utrzymać w granicach USA kilku osobników i nie dopuścić do konieczności podjęcia prewencyjnych, nadzwyczajnych operacji. 

Cała reszta zapewni pełne czerpanie z bezpieczeństwa i dobrobytu dla każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w naszym kraju. 

Jednakże, nieszczęśliwie atmosfera wewnętrzna państwa oparta jest na podziale, w który wpadło wiele osób, podążając skorumpowaną i diaboliczną narracją, która była transmitowana od tak długiego już czasu. Będziemy inicjowali System Ostrzegania Kryzysowego (EMS) po to, by dostarczać każdemu obywatelowi bezpośrednie wiadomości (i by uniknąć rozpowszechniania fałszywych wiadomości). 

Organizacje i/lub ludzie, którzy chcą wyrządzić nam krzywdę w tym czasie spotkają się z natychmiastową stanowczą odpowiedzią; odpowiednie prawo zostało odsłonięte po to, by dostarczyć naszej wspaniałej armii niezbędną władzę do zarządzania i wykonywania tych operacji (w kraju i za granicą). 

Używanie w internecie tylnych drzwi w celu dotarcia do opinii publicznych jest ważne po to, by obejść pewne centralnie skoordynowane i kontrolowane mass media oraz internetowe platformy (społecznościowe). 

Jeśli rozumiecie historię tej infiltracji, która pozwala na kontrolowanie percepcji opinii publicznej, będziecie wiedzieli dlaczego tak jest. 

Tłumaczenie wyciągu “Q”:

Tylne drzwi w Internecie są ważne.

Znajcie swoją historię, a będziecie wiedzieli dlaczego (tak jest).

“Q”

Dlaczego zadawanie specyficznych pytań ludziom jest ogromnym zagrożeniem dla kontrolowanej narracji? 

“Zadziwiające jest to, w jaki sposób sprawy nabierają sensu w chwili gdy zadajesz pytania. To jest sednem tej całej operacji.”

Zauważcie, że te posty polegają jedynie na zadawaniu ludziom pytań i zmuszaniu ich do samodzielnych badań w celu zweryfikowania informacji. 

Nie zostało tutaj opublikowane nic, co mogłoby prowadzić do przemocy, rasizmu, nienawiści lub działalności związanych z kultem nazistowskim, ani żaden z postów nigdy nie twierdził, że John F. Kennedy ciągle żyje, co zostało fałszywie przypisane temu zjawisku po to, by nakreślić fałszywy obraz sytuacji i usprawiedliwić ataki i cenzurę od strony centralnie kontrolowanych mediów oraz działających online platform społecznościowych. 

Praworządność

By doprowadzić do upadku Deep State’tu i ich kryminalnych syndykatów, których działania niezmiennie połączone są z korupcją i łamaniem praw człowieka, należy posługiwać się praworządnością. 

Rozkaz wykonawczy stanowiący o zamrożeniu nieruchomości osób zaangażowanych w poważne naruszenia praw człowieka lub korupcję.

Poprawka z 2018 roku do Instrukcji Sądów Wojskowych, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej

Setki tysięcy przygotowanych aktów oskarżeni jest obecnie gromadzonych po to, by doprowadzić te jednostki przed oblicze prawa. 

Zarządzanie percepcją, dokonywane przez Deep State, jest zagrożone ze względu na wybudzenie opinii publicznej na fakt, że zostaną oni obnażeni i doprowadzeni przed wymiar sprawiedliwości. Z tego też powodu rozpoczęli oni atak na pełnej linii odnośnie cenzury przeciwko informacjom ujawnianym ludziom, z jednoczesnym zaangażowaniem wszystkich aktywów ludzkich. 

Ataki od Strony Mediów Mainstreamowych

W celu odstraszenia opinii publicznej od dalszego badania tego tematu, opieczętowali te informacje jako bezpodstawne, obłąkane strzępy teorii spiskowych, prowadzące do przemocy związanych z rostowskim kultem Nazistów.

Tłumaczenie tytułu z Washington Post:

W miarę wzrostu ruchu QAnona, Facebook i Twitter straciły całe lata, nie dostrzegając wysyłanych sygnałów odnośnie brutalnej natury tych teorii spiskowych.

Strach przed zaostrzeniem kontroli odnośnie autentycznych przemów stworzyły “Frankensteina”.

Cenzura Online Mediów

Kilka platform społecznościowych będących pod wpływami CIA/DARPA usuwa tysiące kont, które przynoszą ludziom świadomość odnośnie tych operacji. 

Kongres Uchwala Ustawę

Ustawa ta potępia (działania) “Q” i zaprzecza temu zjawisku określając go jako “teorie spiskowe”. 

Wyciąg z ustawy: 

“… Podczas gdy QAnon, początkowo twierdzący, że prominentne osoby Ameryki są zaangażowane w tajny plot kontrolowania świata, z jednoczesnym używaniem swojej pozycji władzy w celu wykorzystywania dzieci, następnie objął wszystkie popularne wirtualnie dostępne teorie spiskowe ostatnich kilku dekad, poczynając od kwestionowania prawdy odnośnie ataku terrorystycznego z 11 września 2001, przez lądowanie kosmitów aż po zaprzeczenie bezpieczeństwa szczepionek…” 

Jak na ironię, reprezentant Tom Malinowski, który przedstawił tę ustawę rownież zajmował się lobbyingiem w celu ochrony seksualnych oportunistów, którzy wykorzystywali (seksualnie, przyp. tłum.) dzieci. 

Refleksja odnośnie ostrzeżenia Prezydenta Eisenhowera

Prezydent Eisenhower ostrzegał nas, byśmy nic nie brali za pewnik i tylko wyedukowane i czujne społeczeństwo może ochraniać naszą przyszłą wolność. 

Jeśli infiltracja nieuzasadnionych wpływów stworzyła “matrycę percepcji”, które ukrywa swoje działania przez scentralizowaną i skoordynowaną kontrolę mass mediów, edukacji, rozrywki itp., to obywatele urodzeni tam i indoktrynowani przez zmanipulowaną rzeczywistość mogą być nieświadomie zniekształceni w wierze w naszą “normalną” rzeczywistość, co do której każdy się zgadza. 

To w dalszej części może być użyte w celu wyrządzenia szkód obywatelom poprzez danie przyzwolenia na wykonywanie wrogiej agendy.  

O ile nie staniemy się czujni i wyedukowani, przed czym ostrzegał nas prezydent Eisenhower, nasze społeczeństwo może być z łatwością oszukane przez pełne spektrum wrogiej dominacji kontrolującej przepływ informacji. 

Największym zagrożeniem dla tego wewnętrznego, wrogiego infiltratora jest istniejąca wiedza. To właśnie dlatego pojęcie pełnego spektrum historii jest tak ważne. To właśnie dlatego kontrolujące elementy podejmują wysiłki ataków i cenzury tej wiedzy i przyklejają jej etykietkę “teorii spiskowych”. 

Wiedzą oni, że w chwili gdy społeczeństwo dowie się o tym i zidentyfikuje tego wroga, to będzie ono miało moc prawną na to, by doprowadzić go przed wymiar sprawiedliwości. 

W celu wspierania tychże operacji przeprowadzanych przez nasze wojsko, które działa wraz z naszym prezydentem, nasi obywatele muszą być poinformowani odnośnie natury tych operacji jak i również odnośnie zakłamania do jakiego posuwa się Deep State przeciwko Amerykanom, by ukryć ten fakt. 

Ze względu na dezinformacje i wojnę psychologiczną, jest niezmiernie ważne, byście sami szukali i weryfikowali wielorakie źródła informacji, które potwierdzają wasze wnioskowanie po to, by dowiedzieć się samemu o prawdzie, a robiąc to, wnieść swój udział w wybudzanie ludzi. 

Eisenhower powiedział, by nic nie brać za pewnik. To właśnie dlatego tak ważne jest, by kwestionować i weryfikować wszystko samemu. 

Właśnie teraz mamy tę niezwykłą okazję w 2020 roku, by odzyskać kontrolę nad naszym krajem oraz całą Ziemią, przez odsunięcie od władzy tych diabolicznych tyranów, a następnie uwolnienie ukrytych, super-zaawansowanych technologii dla dobra ludzkości. Okazja ta, mogłaby nigdy nie nastąpić, gdyby nie zapobiegliwość prezydenta Eisenhowera w celu przyszłej ochrony naszego kraju, przed tym wrogim infiltratorem.  

Jeśli nasze szacunki są prawdziwe to mamy ogromny dług wdzięczności względem prezydenta Eisenhowera oraz jego Planu, który zapoczątkował. 

Wyciąg z postu “Q”: 

Uważnie słuchaj.

Ufaj planowi.

Q

Strona źródłowa do Q:

KONIEC LINII CZASOWEJ PREZENTUJĄCEJ PLAN EISENHOWERA 


Dan Willis – jeden z czołowych Tajnych Świadków Wojskowych, który zeznawał w 2001 roku w Waszyngtonie DC w siedzibie prasowej przy udziale główniejszych agencji medialnych. Swoją pracę nad budowaniem linii czasowej rozpoczął po skolekcjonowaniu zeznań większości świadków biorących udział w konferencji. Obecnie zajmuje się rozpowszechnianiem prawdy odnośnie korupcji medialnej w oparciu o wydarzenia historyczne.  

Strona źródłowa:

https://thewebmatrix.net/disclosure/theplan.html 

 

Materiały uzupełniające dodane przez Zespół Kosmicznego Ujawnienia:

Uzupełnienie do 1958

https://www.bitchute.com/video/wExgAWAK5M3L/

 

Uzupełnienie do 16 marca 1957 r.

Artykuł na portalu Globalna Świadomość: https://globalna.info/2020/01/10/valiant-thor-obcy-ktory-chcial-wzniesc-ludzkosc-na-wyzszy-poziom/

 

Uzupełnienie do 2002

Zdjęcie ściągnięte z serwerów.

Wywiad z Garym McKinnonem

Artykuł na portalu Globalna Świadomość: https://globalna.info/2020/10/11/gary-mckinnon-czlowiek-ktory-wlamal-sie-do-pentagonu-i-nasa-aby-ujawnic-prawde-o-tajnych-technologiach-i-ufo/

Total Page Visits: 11238 - Today Page Visits: 2