David Wilcock – informacje

David Wilcock – informacje2019-08-30T12:10:38+01:00

David Wilcock – jest autorem, profesjonalnym wykładowcą, reżyserem filmowym i badaczem starożytnych cywilizacji. Zajmuje się on nauką wyjaśniającą świadomość, docieka nowe paradygmaty materii i różnych form energii. Jego rozsiewające nowe spojrzenie myślenie oraz ekspertyza sprawiły, że dotarł do setek tysięcy ludzi. Zrobił to przez publikowanie obszernych prezentacji na swojej stronie divinecosmos.com. Napisana przez niego pierwsza książka “The Source Field Investigations” była bestsellerem w New Jork Timesie.   

David twierdzi, że jest reinkarnacją sławnego Edgara Cayce, który był dobrze znanym jasnowidzem i uzdrowicielem, żyjącym w latach 1877 – 1945.

Od najmłodszych lat przeżywał paranormalne doświadczenia, które podważały konwencjonalne wyjaśnienia egzystencji ludzkiej i ukształtowały go na badacza nauk alternatywnych. W wieku 5 lat doświadcza wyjścia z ciała, które zmienia całe jego życie. Obudzony w środku nocy lewitował pod sufitem swojej sypialni, lecz ku swojemu zdziwieniu dostrzegł swoje ciało leżące na łóżku jednak widział siebie wyraźnie oddychającego, co świadczyło o zachowaniu wszelkich funkcji życiowych. Nie mogąc wyjaśnić w jaki sposób mógł znaleźć się jednocześnie w dwóch miejscach zaczyna zadawać sobie pytania.

Już jako siedmiolatek przeczytał książkę Harolda M. Shermana “How To Make ESP Work for You” (Jak wypracować w sobie postrzeganie pozazmysłowe?”), którą już wtedy zrozumiał. Opisuje siebie jako niezwykle inteligentnego  chłopca, który interesuje się nieco innymi rzeczami niż jego rówieśnicy. Zafascynowany konceptem opisywanym w tej książce zaczął zgłębiać temat i kolejne książki jakie czyta dotyczą hipnozy, przepowiedni Nostradamusa itp.

Doświadcza ogromnej ilości snów związanych z Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi, które przepełnione były obrazami odnoszącymi się do końca naszych czasów czyli do 2012 roku. Informacje zawarte w snach świadczyły o tym, że w niedalekiej przyszłości, jeszcze za jego życia, ma się wydarzyć coś wspaniałego co wyniesie ludzkość na wyżyny nowej świadomości. Otrzymuje informacje, że wydarzenie to będzie o znaczeniu globalnym i on ma odegrać w nim ważną rolę. Przewodnictwo jakie uzyskiwał odbywało się zawsze podczas snów, nigdy na płaszczyźnie świata rzeczywistego.

Następnie zaczyna zgłębiać materiał “Prawa Jedności” (Law of One), które staje się niejako jego przewodnikiem prowadzącym do wielkiego wydarzenia mającego się odbyć w przyszłości. Przypomnijmy, że w pewnym momencie swojego życia nawiązuje kontakt z Carlą Ruekert, która była medium w odbieraniu chanellingów odbierających informacje do “Prawa Jedności”. Tam dowiaduje się więcej rzeczy odnośnie treści zawartych w książkach co podsyca tylko jego pęd do zgłębienia tematu.

W koledżu odcina się od spożywania alkoholu i używek zmieniających stan świadomości. Tam spotyka profesora fizyki, który wypowiada z całą stanowczością swoją opinię na temat tego, że zjawiska UFO są prawdziwe. Profesor ten pracował dla NASA i znał prawdę odnośnie życia pozaziemskiego. Wyjaśniał  studentom fakt, że nigdy nie trafi to do głównego nurtu medialnego, ze względu na strach o rzekomym upadku globalnej ekonomii i wywołaniu paniki u ludzi. Profesor ten opisuje statek kosmiczny, który ponoć skonstruowany był w oparciu o zamki elektromagnetyczne zamykające szczelnie skorupę pojazdu. W dalszym ciągu opisywał wszelkie technologie, które ponoć zostały odzyskane ze statków pozaziemskich np. takiej jak: laser, noktowizory na podczerwień, super-przewodniki, przewody optyczne, teflon, kevlar używany do kamizelek kuloodpornych, światła LED a także chipy służące do budowy komputerów. Oznacza to, że jako ludzkość nigdy nie uzyskalibyśmy tak zaawansowanej technologii, gdyby nie spuścizna pozaziemska.

W ostatnich latach zaangażowany był lub ciągle jest w nagrywanie programów takich jak “Starożytni Kosmici” czy “Kosmiczne Ujawnienie”. Oprócz tego występuje w programach radiowych np. Jimmiego Churcha Fade to Black, Reginy Mereditch na łamach Gaia TV czy na kanale The Edgo of Wonder. Mocno zaangażowany wraz Corey Goode w ujawnianie istnienia czegoś co Corey nazywa Tajnym Programem Kosmicznym. Corey potwierdza badania, które David prowadził na przestrzeni lat gromadząc informacje od wielu różnych informatorów.

Obecnie prowadzi kilka razy w roku konferencje w USA “Contact in the Desert”, “Conscious Life Expo” czy “Dimensions of Disclosure”.

Dalsze informacje na temat Davida można przeczytać na jego blogu: https://divinecosmos.com    

Total Page Visits: 3718 - Today Page Visits: 2
Przejdź do góry