Opublikowano 24 czerwca 2023 r.

*******

Mike Waskosky: Wszystko wygląda dobrze. W porządku. Cześć, Corey, witaj i dziękujemy za dołączenie do nas.

Corey Goode: Witam wszystkich i życzę wam przyjemnej soboty. Doceniamy, że wszyscy są elastyczni. Informujemy tylko, że za każdym razem, gdy w trzeci weekend miesiąca wypada święto lub coś ważnego, będziemy przesuwać transmisję na żywo na następny tydzień, tak jak to zrobiliśmy ostatnio z powodu Dnia Ojca w USA.

Doceniamy waszą elastyczność. W przyszłości będziemy musieli zamieniać dni jeszcze częściej, a ja będę musiał nagrywać coraz częściej będąc w trasie.

Wiele rzeczy zaczyna nabierać kształtów w związku z innymi projektami, nad którymi pracujemy i są to bardzo ekscytujące rzeczy. Będę informował wszystkich na bieżąco.

Chciałem również podziękować wszystkim, którzy odpowiedzieli na ten dokument i inne informacje, które zostały ostatnio opublikowane na temat wszystkich rzeczy, przez które przeszedłem ja, moja rodzina, David i inni.

W pewnym momencie będziemy to omawiać w reality show, ale to było piekło. Doceniamy to, że ludzie w społeczności w końcu widzą to co miało miejsce w tle jednak jest to niewielka część tego wszystkiego. Jest naprawdę znacznie gorzej ale wszyscy naprawdę doceniamy e-maile i wsparcie, które otrzymujemy głównie od ludzi z naszej małej społeczności tutaj na www.AscensionWorks.tv .  Zgodzisz się, Mike?

MW: Tak, jesteście wspaniali. Dziękujemy za konsekwentną pomoc we wspieraniu nas subskrypcjami i spotkaniami tutaj. Wspaniale jest mieć tak wiele ludzi, którzy przyłączają się do nas.

Dzisiaj mamy w zasadzie trzy różne rzeczy, które chcemy wam przekazać. Mamy starszą aktualizację z 2017 roku, którą chcieliśmy omówić bardziej szczegółowo. Ktoś dopytuje o więcej szczegółów na temat jednej z aktualizacji o Antarktydzie, a Corey ma również kilka nowych informacji, które powinniśmy omówić w ciągu pewnego czasu, jeśli będziesz chciał do nich przejść. Moglibyśmy to zrobić najpierw.

CG: Cóż, myślę, że prowadzenie tej sesji przerzucę na ciebie, Mike.

MW: W porządku, nie ma sprawy.

CG: Cieszę się, że nie pójdzie to na YouTube, ponieważ będą to informacje kontrowersyjne (przyp. tłum.). Wiele ich zachowałem dla siebie, ale zamierzam zacząć dzielić się nimi z coraz większą liczbą ludzi i mam tutaj na myśli naszych subskrybentów.

Nie mogę udostępniać tych rzeczy na kanale YT.  Miałem kilka najnowszych informacji, ale nie mogę ich opublikować otwarcie w Internecie.

Społeczność jest ogólnie w tak dziwnym stanie, że nie słyszy niczego, co jest postrzegane jako negatywne. Nawet niektórzy ludzie, z którymi pracowałem, których w większości wszyscy znacie gdy przekazałem im informacje na temat tych briefingów, powiedzieli mi: „Nie, nie wierzę w to. Wierzę, że to musi być coś pozytywnego”.

A ja na to: „Dobra”.

Nie mogę przebić się przez dysonans poznawczy w tej społeczności, wiesz, mieszanie przekonań religijnych z próbą ujawnienia i posiadania własnych małych światów i stref komfortu.

Po prostu nie mogę sobie z tym poradzić.

Zamierzam więc dostarczać informacje głównie tutaj na platformie www.AscensionWorks.tv  dla członków zarówno darmowych jak i płatnych. Będą to jednak informacje trochę oderwane od siebie i nieciągłe, ponieważ tak naprawdę ich nie zapisałem.

W ciągu ostatnich kilku tygodni otrzymywałem aktualizacje i przeszedłem przez wiele briefingów. Pojawiło się kilka ważnych historii i wiele spekulacji.

Zobaczmy co będzie. Od czego zacząć?

Wydaje mi się, że ostatnio mówiono o dziwnych ruchach i rozmieszczeniu wojsk w Stanach Zjednoczonych, co jest prawdą w ponad 30 stanach.

Wszystko to ma wielokrotne dno.

Ludzie z NATO i amerykańscy wojskowi powiedzieli mi, że nie tylko przenieśliśmy baterie rakiet Patriot na zachodnie wybrzeże ale także utworzyliśmy obszary, w których żołnierze są wstępnie rozmieszczeni w ubraniach cywilnych, dopóki nie będą potrzebni.

Co ważne to uważają, że będą oni potrzebni do wprowadzenia stanu wojennego, a także do ochrony ojczyzny. Tak wyjaśniono żołnierzom powód tego posunięcia.

Teraz najważniejsze. Wiele z tych oddziałów zostało rozmieszczonych w obszarach, w których, jak na ironię lub nie tak ironicznie, niektóre z tych bardziej prawicowych grup patriotycznych mają centra szkoleniowe dla swojej milicji i tego typu rzeczy. Miejsca te są bardzo uważnie monitorowane.

„Władze, które są” obawiają się, że jeśli wybuchnie wojna z Chinami lub Rosją, te „elementy patriotyczne” w USA wykorzystają sytuację do przeprowadzenia zamachu stanu.

Są przekonane, że sprawy zaszły tak daleko, że coś takiego jest możliwe (przyp. tłum.). Zdecydowanie obawiają się zamachu stanu w Ameryce.

Tak więc fakt rozmieszczenia wojsk jest prawdziwy. Wojsko jest obecnie na wyższym poziomie zagrożenia bezpieczeństwa narodowego niż w przeszłości. 

Powodem potajemnego rozmieszczenia baterii Patriot na zachodnim wybrzeżu, wybrzeżu Zatoki Perskiej czy w innych podobnych miejscach – i muszę dodać, że nie słyszałem, by podczas tych odpraw wspominano o wschodnim wybrzeżu jest to, że panuje przekonanie o tym, że może dojść do jakiegoś niespodziewanego ataku ze strony Chin. Uważają, że Chiny przygotowują się do ewentualnej blokady Tajwanu, i jak wspomniałem wcześniej, grożą inwazją.

Wiele osób na Tajwanie odpowiedziało mi, że nie widziało żadnych oznak tego zagrożenia ale jest to tylko coś, co otrzymuję w raportach.

Zobaczymy jak to się rozwinie.

Również tysiące Chińczyków, żołnierzy i służb wywiadowczych, wydaje się, że policji też – nie wiem jak to tam działa. Myślę, że policja jest dużą częścią ich systemu.

Ale do rzeczy, tysiące mężczyzn w wieku poborowym z Chin przybywa od dłuższego czasu do USA i są to zarówno nielegalni emigranci jak i ci okazujący się wizą.

Niektórzy z tych chińskich agentów przybyli i pracowali dla naszego rządu. 

Nasz rząd sprowadził genialnych chińskich programistów i różnego rodzaju specjalistów do pracy przy budowie cyfrowej (przyp. tłum.) infrastruktury. Zainstalowali tam „tylne furtki” (ang. backdoors), które jak mi powiedziano działają bardzo podobnie do oprogramowania ransomware w celu przejęcia całej sieci z wyjątkiem tego, że są to procesy, które wyglądają tak jak normalnie działające oprogramowanie na ich komputerach.

Jednak dowiedzieliśmy się o tym niedawno. Mają dostęp do większości naszej infrastruktury komputerowej i mogą odciąć prąd i wodę w niektórych regionach.

Udało im się również zhakować kilka przemysłowych korporacji wojskowych.

Doszło do masowej operacji zaradczej, która toczy się na trzech poziomach, z których tylko dwa są dla nas widoczne. 

Wojna cybernetyczna przeciwko USA i siłom NATO już się rozpoczęła tak samo jak i wojna finansowa. Unia państwa BRICS jest grupą składającą się z – wydaje mi się, że obecnie jest to około 180 krajów (!) – Ale Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i RPA były oryginalnymi członkami BRICS.

Wykonały one ruchy w tej wojnie finansowej przeciwko Zachodowi i 20 krajów dołączyło do BRICS. Nie handlują już w dolarach, a jako waluty używają chińskiego juana lub cokolwiek innego. Inne kraje dołączają do tego grona.

To, co obserwujemy, to tworzenie się wielkiego systemu finansowego. To, co wydaje się być wielką wojną światową jest tak naprawdę wielką wojną o system finansowy.

Te elitarne grupy Kliki, po ponad 100 latach, zawarły porozumienie, że globalny system finansowy zostanie przekazany Wschodowi i ma to być w rzeczywistości pokojowe i płynne przejście.

Jednak to, co obserwujemy obecnie jest bardzo chaotyczną transformacją. Ludzie Zachodu, którzy zarządzali globalnym systemem monetarnym i finansowym, skorumpowali go tak bardzo, że gdyby przekazali go Chinom, to tak jakby ktoś przyszedł i przejął (ich) korporację. Jest to prawie jak globalna korporacja.

Chińczycy przychodzą z zamiarem zdobycia całej księgowość i ksiąg rachunkowych, które zaczną przeglądać. Jest tam całe to niesamowite oszustwo i tworzenie pieniędzy i aktywów znikąd. Są to rzeczy godne potępienia.

To właśnie dzieje się na wyższym poziomie.

Widzimy więc, jak dolar jest wypychany ze wszystkich globalnych rynków.

W przyszłości, gdy będziesz handlować online, nie będziesz rozliczać się w dolarach amerykańskich.

Jest to sytuacja, której się oczekuje i to właśnie dlatego rozmieszcza się wojsko w przygotowaniu na wprowadzenie stanu wojennego. Oczekuje się, że spowoduje to załamanie finansowe.

Chaos finansowy i działania chińskich hakerów mogą zakłócić handel na pewien czas.

Tak więc wszyscy, którzy należą do jakiejś formacji wojskowej, przynajmniej większość ich – gromadzą różne rzeczy: zapasy żywności, papieru toaletowego i wszystkie inne na wypadek, gdyby to wszystko się wydarzyło.

Jest bardzo wiele informacji i są to informacje, które otrzymuję od ludzi, byłych generałów NATO, pułkowników oraz tych, którzy nadal są z tym wszystkim bardzo związani i mają własne korporacje zabezpieczające, a w zasadzie najemników.

Niektórzy z tych ludzi przekazali mi otwarcie, że BlackRock czy agencje wywiadowcze typu CIA są bezpośrednio zaangażowane w zamach stanu, który ma obecnie miejsce w Rosji. Rosja wiedziała o tym z wyprzedzeniem, ponieważ monitorowała sytuację. 

Tak więc korporacyjne typy CIA wkroczyły i nakłoniły tego sprzedajnego przywódcę do zmiany, a wszystko to było powiązane z pieniędzmi. Tak więc Stany Zjednoczone są w to zaangażowane.

Ludzie z NATO mówili: „Och, tak Putin to wszystko posprząta. Bardzo szybko zajmie się tym zamachem stanu”. 

Wiesz co? Nie wiem czy to jest pewność siebie. Jednak jeśli Putin upadnie, globaliści będą mieli teraz Rosję, a władza się zmieni. Nie ma obecnie przeciwwagi dla przejęcia przez globalistów Nowego Porządku Świata, którego próbują dokonać.

Więc tak, to bardzo zwariowany czas. Ludzie mają trudności ze słuchaniem tego rodzaju rzeczy, więc teraz już wiesz dlaczego nie dzielę się tym z szerszą społecznością.

Zobaczmy jak to będzie. Dobrze, zamach stanu w Rosji już omówiliśmy.

Wiem, że jest tego więcej. Pozwolę ci zadać kilka pytań, a my odpowiemy na kilka pytań z czatu online. Jest wiele rzeczy, które przychodzą mi do głowy, ale jest tego zbyt dużo. Nie rozmawialiśmy jeszcze na temat sytuacji informatorów UFO. Omówimy to osobno.

Dobrze, a teraz czas na pytanie.

MW: Przechodzimy do części pytania i odpowiedzi. Możemy nawet zacząć od tego pytania jeśli czujesz się na nie gotowy.

CG: Gotowy na co?

MW: Na temat informatora Davida Gruscha. Moglibyśmy po prostu tutaj wtrącić kawałek tego zjawiska.

Jest to trochę niesamowite, że zostało to wyemitowane w wiadomościach i z pewnością sprawiło, że zacząłem się zastanawiać: czy była to część tego, w co wierzysz, że jest narracją częściowego ujawnienia, które zostanie przeprowadzone stopniowo? 

Czy też jest to coś w ramach działania ludzi przyspieszających ten proces?

CG: Cóż, powiedziano mi, że pojawią się ludzie z informacjami i będzie to stopniowa aklimatyzacja.

Wiemy komu podlega ten nowy informator Grush i wiemy kim on jest.

Przez jakiś czas trzymali to w tajemnicy. Ludzie tacy jak dr Steven Greer oraz kilku innych dowiedzieli się o tym tuż przed ich upublicznieniem i próbowali ich dokooptować lub wciągnąć do ruchu „Ujawnienie”.

Jednak prawdziwi demaskatorzy nie mają nic wspólnego z ruchem ujawniania informacji. Dla nich to wszystko jest bzdurą, jest to skorumpowane i nie chcę mieć z tym nic wspólnego.

Każdy, kto wychodzi do opinii publicznej przez tę społeczność tutaj, od tego momentu jest wysoce podejrzany. Greer, oczywiście w swoim stylu stara się być w centrum wszystkiego.

Miał innych informatorów, których przez jakiś czas utrzymywał w zanadrzu. Kiedy usłyszał, że ten facet Grusch, zgłasza się z informacjami próbował go dokooptować  do swojej narracji o ujawnieniu, a nowy informator powiedział Greerowi: „Nie”. Nie lubią Greera.

Powiedziano mi, że Greer poczuł się tym bardzo urażony. Potem poszli i zrobili to publicznie na własną rękę.

Sojusz ani nikt inny nie wiedział, że coś takiego się zbliża. To nie była operacja Sojuszu, jak niektórzy to twierdzą, było to całkowitym zaskoczeniem ale w dobry sposób.

Jednak od tego czasu wszyscy w Sojuszu dowiedzieli się kim jest ten facet i komu podlega.

I najwyraźniej zarówno on jak i conajmniej dwie inne nieujawnione osoby, są traktowane bardzo ulgowo. Uzyskuje on zgodę na przekazanie pewnych informacji Kongresowi bez narażania się na ściganie za szpiegostwo i wszystkie inne rzeczy, które mają na celu powstrzymanie ludzi przed ujawnieniem się.

Ci faceci mają zdjęcia, filmy i dokumenty. Te zdjęcia i filmy to nie tylko te z wydarzenia 9/11 lub statki powietrzne, które znajdują się w Strefie 51, tam są także ciała.

Będą dyskutować o tym, jak jeden z tych dokumentów przedostał się do opinii publicznej i że był to prawdziwy kosmita na wideo, a następnie wymieszają to z tymi wszystkimi bzdurami, które widzimy przez cały czas i zastanawiamy się, czy to jest prawdziwe.

Osoba, która mi o tym powiedziała dodała, że myśli, że był to „film z autopsji kosmity” z lat 50-tych lub cokolwiek innego, ale powiedziała również, że po prostu zgadywali na podstawie swoich briefingów. 

Więc albo zobaczymy albo nie zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Podobno zamierzają potajemnie ujawnić to wszystko Kongresowi i wyrażą zezwolenie na oglądniecie tych dokumentów. Dopiero po pewnym czasie zacznie się to przedostawać do nas, tak sądzę.

Ale tak, zamierzają powiedzieć ludziom, że istnieją różne rasy ET i przynajmniej jedna z nich stanowi dla nas zagrożenie.

Całe to ujawnienie jest dużym problemem nie tylko dlatego, że omawia szczegóły zimnej wojny, która trwa oraz technologiczną wojnę między Rosją, Chinami i Stanami Zjednoczonymi w związku z odzyskanymi technologiami pozaziemskimi, ale także dlatego, że zacznie ujawniać infrastrukturę, która została zbudowana od tego czasu tylko na poziomie Militarnego Konglomeratu Przemysłowego, nie wspominając o wszystkich rzeczach, o których wcześniej mówiłem czyli o tajnych bazach i tajnych programach kosmicznych.

Będą mówić więcej o programie Inicjatywa Obrony Strategicznej z czasów Reagana, który składa się z zestawu satelitów. Satelity te mogą miotać wiązki cząstek i być wyposażone w różne rodzaje magnetycznej broni zakłócającej, o której wiedzą, że narusza funkcjonowanie tego, co my nazywamy „UFO”. 

Mają też satelity, które wyświetlają w ziemskiej atmosferze hologramy, które wszyscy znają pod pojęciem Projektu Bluebeam. Te hologramy oszukają każdego obserwatora.

Mogą je umieścić wysoko w atmosferze lub nisko w niższych warstwach atmosfery, ale działają one tylko w atmosferze.

Ta technologia holograficzna nie może sprawić, by wyglądało to tak, jakby zbliżała się do nas armada pojazdów kosmicznych. Musieliby to zrobić za pomocą sztucznej inteligencji i innych sztuczek.

Jednak hologramy muszą być wyświetlane w atmosferze, aby działały prawidłowo.

MW: Czy ta technologia była już wcześniej używana na nas?

CG: O tak. Jest obecnie aktywnie używana.

Jest coraz więcej obserwacji UFO w tej chwili i większość z nich jest albo ludzkimi zasobami albo hologramami, których używają. Jest tego całkiem sporo, aby powoli zacząć budować w świadomości ludzkiej to, że nasza przestrzeń powietrzna jest naruszana przez nieznane „nie-ludzkie istoty”, jak je teraz nazywają.

Wszystko to w pewnym sensie brukuje drogę do przekonania, że kosmici staną się zagrożeniem i że będziemy musieli się zjednoczyć, aby z nimi walczyć oraz budować broń i robić wszystkie inne rzeczy, aby ich pobić. Myślę, że jest to ostateczny cel.

Jednak osoba lub grupa ujawniająca te informacje jest w pewnym sensie neutralna. Nie należą do Sojuszu ani do Kliki. Wydaje się, że po prostu nie chcą mieć z tym nic wspólnego i po prostu ujawniają to na własną rękę, co jest prawdopodobnie tak samo skorumpowane i skompromitowane, jak WSZYSTKO inne w tej chwili.

MW: Uważasz więc, że – jak zawsze – najprawdopodobniej doprowadzi to do tego, że inni ludzie będą próbowali znaleźć sposób na naprowadzanie narracji w celu uzyskania większej kontrol.

CG: Tak. To znaczy, mój Boże, mam na myśli wszystko to, co wydarzyło się ostatnio. W samym centrum wielu skandali związanych z prezydentem Stanów Zjednoczonych, obserwowaliśmy tę łódź podwodną, która zaginęła na cztery dni podczas gdy w rzeczywistości Marynarka Wojenna wykryła implozję i wiedziała, że została zniszczona zaledwie w ciągu kilku godzin po zanurzeniu.

Jednak utrzymywali rodzinę i Amerykanów w niewiedzy tylko po to, byśmy mieli co oglądać w wiadomościach jako odwrócenie uwagi.

Powodem, dla którego korporacyjne grupy CIA wywołały wojnę domową jest to, że są one tymi samymi grupami, które maczały swoje łapy w laboratoriach biologicznych odkrytych na Ukrainie. I to jest całkowicie prawdziwe.

Wiele osób mówiło: „Nie, nie ma na to dowodów”.

Rosjanie byli w stanie znaleźć skrytki z dokumentami, sejfy pełne papierów potwierdzających oraz wiele innych dowodów. Niektóre z nich zostały zniszczone, ale udało im się znaleźć ich wystarczająco dużo i aresztować ludzi zaangażowanych w pracę w tych laboratoriach oraz zmusić do mówienia.  Teraz mają wystarczająco dużo, aby spróbować przedstawić sprawę w ONZ i innym organom rządowym udowadniając, że amerykańskie CIA i grupy korporacyjne były zaangażowane w początkowe prace nad bronią-wirusem, który następnie został w jakiś sposób przywieziony do Chin.

Są to tylko rzeczy, które zostały mi powiedziane przez wysoko postawionych ludzi.

Przekazali mi te informacje, a sprawy potoczyły się nieco inaczej, ponieważ przekręcili tam coś po swojemu. Taka już jest natura ludzka. Trzeba o tym pamiętać ja zawsze tak robię, ponieważ już kilka razy odbiło mi się to czkawką gdy nie przekazałem szczegółów.

MW: Więc czy myślisz, że jest jakaś szansa, że te rewolucyjne informacje od Davida Gruscha mogą doprowadzić do tego, że coraz więcej ludzi będzie domagać się czegoś takiego jak wolna energia?

CG: To jest największe zmartwienie. Jest tam wielokrotne dno tego zagadnienia. Jeśli powiedzą: „Tak, kosmici istnieją i tak mieli zaawansowaną technologię, którą próbowaliśmy odtworzyć” to następne pytanie będzie: „Co wam się już udało odtworzyć? Co stworzyliście? Co już macie w zanadrzu?”

To wszystko jest częścią tej technologicznej zimnej wojny. Nie chcemy mówić Chińczykom i Rosjanom jakimi zabawkami dysponujemy, tak samo jak oni tego nie robią.

Nie chcemy, by wiedzieli, jak wiele technologii pozaziemskich posiadamy. Niektóre z nich nie są statkami latającymi. Niektóre z tych pojazdów latających są tak naprawdę czymś, co znajduje się w innym wymiarze skąd po prostu są wrzucane do naszego i poruszane w jakiś sposób.

My natomiast nie widzimy ręki, która nimi rusza czyli nie widzimy mechanizmu napędowego. Widzimy tylko statek, który wydaje się latać. Ale jak on to robi? 

W wielu przypadkach jest on sterowany z innego wymiaru.

Jeśli zdarzy się, że tamci stracą nad nim kontrolę lub połączenie między nimi a urządzeniem zostanie przerwane lub utracone to odzyskujemy je. Potem mamy coś, co próbujemy rozpracować odnośnie tego gdzie znajduje się siła napędowa, jak to lata i czy jest to tak naprawdę tylko kapsuła czy coś innego?

Istnieją też inne technologie, które są integralną częścią tego odzyskanego urządzenia latającego.  Niektóre kraje zdobyły je i dzięki inżynierii odwrotnej były w stanie  stworzyć je.

Jednak wiele z nich nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że próbują dokonać inżynierii wstecznej rzeczy, której posiadają tylko malutką część. Reszta jest w innym wymiarze. 

Myślę, że zaczniemy znajdować ich więcej. To znaczy, im więcej dowiadujemy się o tych rozbitych statkach i ich pilotach, tym więcej pojawia się pytań. OGROMNA zmiana w społeczeństwie może nastąpić bardzo szybko.

Naprawdę martwią się o to jak ogół populacji przyjmie obecność kosmitów po tym, jak powiedziano im, że to absurdalna koncepcja. Nie wiedzą, jak wszyscy zareagują, a będzie wiele różnych rodzajów reakcji. To będzie chaos.

Dobrą rzeczą może być również wprowadzenie stanu wojennego. Jest wiele niewiadomych, a niewiadome przerażają kontrolerów i władzę. Oni lubią kontrolować i lubią wiedzieć. Znają ludzkie zachowanie na tyle dobrze, że są w stanie manipulować nami bardzo dobrze. Jest to jeden z powodów, dla których wycofałem się z udzielania publicznych informacji i zasadniczo bycia publicznym w społeczności.

To właśnie tam tak wiele się wydarzyło, tak wiele korupcji i niepowodzeń w Sojuszu.

Dopiero po tym, jak otrzymywałem te informacje od różnych osób konsekwentnie przez kilka tygodni, dzielę się nimi z członkami społeczności tutaj, ponieważ mówiłem wszystkim do znudzenia, że w tej chwili w Internecie krąży prawie tylko dezinformacja.

Czasami jest to pełna nadziei dezinformacja, jak np. w społeczności ludzie mówią, że wojsko się się rozbiega, ponieważ przygotowuje się do aresztowania Kliki.

Słyszałem kilka pełnych nadziei narracji, ale wygląda na to, że sprawy przybiorą dość straszny scenariusz. Myślę, że wszystko będzie dobrze. Nie sądzę, by doszło do jakiejkolwiek wojny nuklearnej.

Uważam jednak, że Chiny rzucą wyzwanie społeczności międzynarodowej w kwestii Tajwanu. Będą nadal kupować nieruchomości i firmy w Ameryce Południowej w sposób, w jaki to robią.

Będą nadal robić to, co robią, a to, jak na to zareagujemy, będzie miało kluczowe znaczenie dla tego, co stanie się później.

Jeśli chodzi o Rosję to jest takie stare powiedzenie: „Nie szturchaj niedźwiedzia”. Już wcześniej naprawdę wkurzyliśmy niedźwiedzia, ale ten prawdopodobny zamach stanu jest czymś większym (przyp. tłum.). 

Przykro mi, ale krąży na ten temat wiele informacji. Obecnie odbywa się to trochę tak, że ludzie albo mają wyprane mózgi w jedną stronę – czyli w stronę Ukrainy, albo w drugą stroną. Nie ma żadnych racjonalnych dyskusji na temat tego, co się tam dzieje.

Z Ukrainą jest trochę tak, jak z Kubą podczas kryzysu rakietowego. Obecnie Chińczycy budują tam bazy i to tuż przy naszych granicach.

To samo dzieje się z Ukrainą tuż przy granicy z Rosją. Gdybyśmy dowiedzieli się, że Chiny rozwijają na Kubie broń biologiczną i inne takie rzeczy, które spowodowały globalną pandemię i wszelkiego rodzaju globalne straty finansowe, najprawdopodobniej zareagowalibyśmy w jakiś sposób.

Przekształciliśmy Ukrainę w państwo-satelitę korupcji. Jest ona jak skorumpowana osoba fizyczna.

Cierpi na tym wielu naprawdę dobrych ludzi. Jednak handel ludźmi, który ma miejsce w Europie, jest w dużej mierze koordynowany przez grupy korporacyjne w tym samym kraju.

Jest więc wiele powodów, dla których Zachód chce iść na wojnę z Rosją. Wolą mieć wielką wojnę zamiast wyeksponowania na arenie międzynarodowej całej tej korupcji, nielegalnych działań i innych zachowań.

Obecnie ledwo utrzymują kontrolę nad Amerykanami, głównie za pośrednictwem konwencjonalnych mass mediów, jednak ludzie się od nich odsuwają. Ludzie w pewnym sensie wyrywają się z prania mózgu po obu stronach, ponieważ zarówno lewica jak i prawica to istny dom wariatów. Zaczynają się budzić i co z tego? Nie wiem, czy kiedykolwiek wyjdziemy na ulice. Zobaczymy jak to będzie.

Ale powiedziano mi, że doświadczymy zamieszek i protestów obywateli w Europie i w miejscach takich jak Hiszpania i Francja, a nawet Wielka Brytania, zanim przyjdą one do USA. Amerykanie są tak kontrolowani i potulni od ponad 20 lat kontroli umysłu, która została wdrożona, że przez większość czasu żyjemy po prostu w stanie zombie.

Jest to duży powód do niepokoju dla Sojuszu i wielu ludzi gdy widzimy jak pasywni są Amerykanie. Mamy bardziej wyprane mózgi i jesteśmy bardziej kontrolowani umysłowo niż Niemcy przed II wojną światową. 

Naziści nie mają nic wspólnego z tym, co wydarzyło się w Ameryce.

MW: Tak, z pewnością telewizja ułatwiła programowanie ludzi i wymuszanie podobnego myślenia oraz wierzenia w te same rzeczy.

CG: Tak, telewizja była pierwszym wielkim darem dla społeczności wywiadowczej, a Internet był drugim.

MW: Moglibyśmy zadawać tutaj pytania od niektórych aktywnych członków.

Francesca pyta: „Czy w oparciu o otrzymane informacje radziłbyś, abyśmy zaczęli gromadzić zapasy żywności podobnie jak miało to miejsce przed uderzeniem COVIDa? Może należałoby wypłacić trochę gotówki?”

CG: Ja tak bym zrobił. Chcę tutaj powiedzieć, że jest to coś, co robią rodziny wojskowe osób wysokich rangą. Już teraz ich rodziny po cichu chodzą do sklepu spożywczego i kupują dodatkową puszkę tuńczyka.

Za każdym razem gdy tam idą, po prostu powoli gromadzą zapasy i nie robią tego w sposób, który zwróci na siebie uwagę. Nie zamawiają pod drzwi zestawów żywności przetrwania, ponieważ w stanie wojennym przyjdą żołnierze i jeśli masz zapasy żywności to zabiorą je, aby „rozdzielić je równo”.

Nienawidzę być „Corey’em szerzącym pornografię strachu”, co według niektórych ludzi ma miejsce, jednak to są informacje, które otrzymuję.

Niektórzy z was słuchali Davida i mnie przed COVIDem, lockdownami i tym wszystkim, i wszyscy wiedzieli, że coś nadchodzi. Wszyscy się zaopatrzyli i wszyscy byli wdzięczni, jednak inni nie słuchali.

Ale dla tych, którzy lubią być przygotowani, z pewnością nie zaszkodzi kupić dodatkową żywność.

Jednak nie mamy tutaj do czynienia tylko z pogłoskami o wojnie i tymi rzeczami, które mają miejsce, ale również państwa grupy BRICS wykańczają dolara amerykańskiego. 

Właśnie dołącza do nich ponad 20 krajów, które kiedyś były naszymi sojusznikami i jeden po drugim zakazują handlu w dolarach i handlują chińską walutą.

Będzie to miało dramatyczny wpływ na dolara, który i tak już znajduje się w trudnej sytuacji. Chodzi mi o to, że znajdujemy się tutaj w USA w środowisku przedkryzysowym. 

MW: Czy myślisz, że w którymś momencie wyłączą Internet?

CG: Może nie wyłączą ale wyobrażam sobie, że zaimplementują coś dodatkowego. Być może wdrożą zapory sieciowe, które opracowali dla Chin i Korei Północnej przeciwko korporacji Google i innym grupom.  Stworzyli zapory i różne technologie, które po prostu maskują informacje, które są tam dostępne.

MW: Wiem, że z pewnością mają to już w planach odnośnie telefonów komórkowych. Jeśli korzystasz z VPN w systemie hotspot na telefonie to mogą wykryć rodzaj połączenia, którego używasz i mogą ograniczyć niektóre pasma przesyłu oraz mogą ograniczyć wszystkie inne rzeczy, chyba że korzystasz z systemu VPN.

Jednak systemy VPN mogą w końcu zostać namierzone i zablokowane. Ludzie też zbyt często z nich korzystają.

CG: Tak, a także Internet w USA nie jest już w pewnym sensie kontrolowany. Jest to, jak sądzę, organ europejski lub światowy. Będzie o wiele więcej cenzury, którą będą próbowali wdrożyć, ponieważ teraz nadszedł ten czas. Obecnie ma miejsce wielkie globalistyczne przejęcie.

Chcę tutaj powiedzieć, że w tej chwili mówią: „Pieprzyć to! Stawiamy wszystko na jedną kartę, albo teraz, albo nigdy”.

Próbują więc ustanowić jeden światowy komunistyczny rząd, w którym nie będziemy mogli posiadać niczego np. domów. Dozwolone będą tylko trzy nowe artykuły odzieżowe rocznie. Mają tam cały plan odnośnie tego. 

Grupa NWO (Nowy Porządek Świata – New World Order) w zasadzie przeciwstawiła się Wschodowi, który miał przejąć, w ramach starej umowy, cały globalny system finansowy.

Wszystko to jest dużą częścią toczącej się obecnie wojny. 

Nie sądzę, by były to rzeczy, które można usłyszeć gdziekolwiek indziej ale mogę się mylić. Tak naprawdę nie słuchałem wszystkich informacji ale wiadomości, które otrzymuję znacznie różnią się od innych rzekomo powiązanych ze sobą osób, które nagrywają filmy i prowadzą swoje blogi.

MW: Myślę, że uczciwie byłoby powiedzieć, że jest to coś o czym już wcześniej wspominałeś. Nawet linia czasowa Anshar przewidywała, że będzie gorzej, zanim będzie lepiej i stale zmierza ona w tym kierunku, prawda?

CG: Tak. Zobaczymy co będzie. Jestem bardzo ciekawy jaką linię czasową ostatecznie wybierzemy i wiesz co? Istnieje wiele grup pozaziemskich, które czekają na to samo.

Wygląda na to, że większość ludzi chce wybrać kolejną negatywną linię czasową. Ludzie, którzy dążą do wybrania pozytywnej linii czasowej i walczą o nią zmęczyli się tą bitwą i trochę się chwieją. Trzeba ich jakoś ożywić. Zobaczymy, co będzie.

MW: A tak naprawdę jest to tylko proces ludzi stających w obronie swoich praw i swoich wolności.

CG: Tak jest . Tak naprawdę o to w tym wszystkim chodzi: występowanie w obronie swoich praw i znajdowanie odwagi, aby stawić temu czoła.

Największą rzeczą jest to, że jeśli spróbujesz stanąć w obronie swoich praw, system kontroli ma na to środki zaradcze za pośrednictwem mediów społecznościowych i Internetu, gdzie zostaniesz okrzyknięty rasistą, tym lub tamtym fobem, nienawistnikiem, nazistą lub faszystą.

Jeśli nie akceptujesz ich ideologii, jesteś faszystą i jesteś zły. Zmienili znaczenie faszyzmu, ponieważ nie zdają sobie sprawy, że to, co robią, jest w rzeczywistości faszystowskie.

Wszystkie definicje zostały przemianowane przez te grupy. To istny dom wariatów.

Ale tak, żyjemy w zwariowanych czasach. Moja rada to trzymać się z dala od mass mediów i szukać tego, co jest spójne w innych źródłach jednocześnie odrzucając większość tych informacji, ponieważ rzeczy na wysokim poziomie, które dochodzą do mnie w tle, nie przypominają tego, co ludzie absorbują.

Istnieje wiele różnych rzeczywistości. Są ludzie, którzy wierzą w pewne rzeczy, które nadchodzą i żyją w zupełnie innej alternatywnej rzeczywistości.

To dla mnie dziwaczne w ilu alternatywnych rzeczywistościach żyją ludzie egzystujący w tej samej czasoprzestrzeni. To naprawdę dziwne.

W pewnym momencie będzie musiał nastąpić punkt zwrotny, aby rzeczywista czasoprzestrzeń przebiła się przez inne alternatywne rzeczywistości. Ludzie (tworząc to wszystko, przyp. tłum.) są bardzo dziwni.

Wiesz, kiedy się boimy i martwimy, zaczynamy budować mechanizmy ochronne w naszej głowie, a potem czujemy się dobrze, więc wchodzimy w to jeszcze bardziej. Potem już tylko stajemy się uwarunkowani potwierdzaniem tego wszystkiego i szukamy tylko informacji, które wzmacniają ten mały bąbel rzeczywistości. 

Właśnie teraz wiele osób robi to samo z informacjami. Szukają tylko rzeczy, które ich zdaniem są „pozytywne” lub które wzmocnią ich przekonania lub nadzieje.

W tej chwili nie ma zbyt wielu pragmatyków, którzy przyglądają się wszystkim informacjom i zdają sobie sprawę, że prawda leży gdzieś pośród tych wszystkich fragmentów.

Z tego powodu tak łatwo nas kontrolować.

MW: Tak. Może moglibyśmy poruszyć trochę temat nadziei? Wydaje się, że gdy się boimy to istnieje naturalna tendencja do wyobrażania sobie przyszłego scenariusza w oparciu o łatwe życie i bez konieczności wykonywania pracy nad sobą oraz bez konieczności tworzenia tej rzeczywistości. Po prostu zakładamy, żeby ktoś inny stworzył tę rzeczywistość za nas.  

Wydaje się jednak, że zawsze istnieje sposób na znalezienie nadziei, wiary i radości w chwili obecnej.

Wygląda więc na to, że ostatecznie jest to kwestia duchowa w tym, że ludzie próbują znaleźć nadzieję w przyszłości zamiast w teraźniejszości oraz kwestia zrozumienia tego, że mogą faktycznie przejąć kontrolę nad swoim życiem i przekształcić je w oparciu o to, czego obecnie doświadczają.

Więc czy nadal nie mamy mocy, aby współtworzyć nową rzeczywistość?

CG: Cóż, mamy moc współtworzenia nowej rzeczywistości razem ale wszyscy tworzymy tylko nasze własne małe bąble rzeczywistości. Wiele ludzi jest przekonanych, że manifestują nową rzeczywistość wierząc w coś i patrząc tylko na pozytywne rzeczy, pomijając jednocześnie te negatywne. Bo jeśli coś nie jest prawdziwe, a ja umieszczam to w swojej świadomości, to mogę to zamanifestować.

Przykro mi, ale to jest tylko ideologia. To jest twoja religia UFO, a w żadnym przypadku nie jest to Ujawnienie.

Prawdą jest, że istnieje duchowa strona Ujawnienia, ale obserwowałem jak ludzie w tej społeczności zmieniają Ujawnienie w religie. Widzę więcej aspektów wyznaniowych w religii UFO niż w kościele chrześcijańskim. Jest tak wiele różnych ludzi, którzy mają wszystkie te naprawdę silne przekonania, pochodzące z tego lub innego channelingu i biorą je, a następnie łączą z kawałkami innych rzeczy i budują tę religię UFO.

W ten sposób budujesz swoją małą religię. Ludzie mówią: „Odszedłem od chrześcijaństwa lub jakiejś innej religii, w której dorastałem” i nie zdają sobie sprawy, że właśnie stworzyli kolejną z wierzeń New Age i idei Ujawnienia.

Gdy o tym mówię, wielu ludzi jest wkurzonych, i dobrze!

Nie ma żadnego Ujawnienia, które wyjdzie z ruchu Ujawnienia. Jest to mechanizm tak zwanej walki naukowców z ezoteryką. Jest to bitwa, która toczy się od lat 40-50-tych. Omówienie jej będzie częścią naszego telewizyjnego reality show i jest to po prostu naprawdę dziwaczna dynamika między obiema stronami. 

Wraz z upływem czasu obserwowaliśmy coraz więcej ludzi tworzących różne religie UFO, a w niektórych przypadkach nawet i kulty. Z pozycji, którą zajmowałem przez ostatnie osiem lub dziewięć lat naoglądałem się tego więcej niż ktokolwiek w społeczności kiedykolwiek byłby w stanie zobaczyć i zamierzam o tym opowiedzieć. Jestem informatorem.

Tak więc każdy ma prawo do własnych przekonań religijnych i własnych pomysłów na Ujawnienie, ale kiedy zbierają się grupy ludzi i tworzą te wszystkie rzeczywistości, te wspólne lub indywidualne bąble czasoprzestrzenne, nie ma to nic wspólnego z Ujawnieniem. Nie doprowadzi to nikogo do wolności na tej planecie lub poznania prawdy o Kosmosie.

To nie odbywa się w ten sposób.

MW: Tak, z kontekstu Prawa Jedności wynika jasno, że to właśnie wtedy, gdy jakaś liczba nas zgadza się w przekonaniach, następuje wykładniczy progres. Kiedy ludzie znajdują się w grupie zgadzającej się co do określonego sposobu robienia rzeczy, to właśnie wtedy rzeczy mogą wystartować dla tego konkretnego systemu wierzeń.

CG: I to jest dokładnie powód, dla którego „Władza, która przemija” podzieliła całą populację i nastawiła przeciwko sobie. Jesteś albo za tym, albo za tamtym, a jeśli nie jesteś, to jesteś jeszcze z kimś innym.

Ale dzieje się to również w tej społeczności. Ta społeczność została zinfiltrowana i podzielona, aby zapobiec jakiejkolwiek spójnej manifestacji. Ludzie są zmęczeni ciągłą walką tak jak wcześniej o tym wspomniałem.

Przepraszam, ale to jest powód, dla którego w tej chwili przegrywamy bitwę. Wygląda na to, że w pewnym sensie przegrywamy teraz bitwę o linię czasową, ponieważ pozwoliliśmy się wciągnąć w te wszystkie małe różne religie systemy wierzeń, które można wykorzystać do podzielenia nas, abyśmy rzucili się sobie do gardeł.

Jestem zdumiony, po co najmniej pięciu latach mówienia o niebezpieczeństwach związanych ze sztuczną inteligencją i o tym, jak próbuje ona infiltrować planetę, jak wiele osób w społeczności powiedziało: „Przekształciłem sztuczną inteligencję w dobrą rzecz. Te implanty mózgowe, które są dobrymi rzeczami, możemy użyć do stworzenia pożądanej rzeczywistości”.

W tym momencie po prostu nawet nie wiem co powiedzieć? Nawet nie wiem, do czego zmierzałem? To było naprawdę dziwne, być świadkiem małych osobistych systemów wierzeń, których wszyscy strzegą zębami i pazurami, mówiąc: „Będziemy walczyć z tobą na śmierć i życie”, ale jednocześnie mówią: „Och, będziemy w jedności, dopóki nie rozmawiamy o tym”.

Oczywiście władza skupi się na tych rzeczach, które nas dzielą, a nie na tych, które nas łączą. Ponieważ jeśli się zjednoczymy, zamanifestujemy coś innego niż to, czego chcą. I to właśnie się dzieje.

MW: Myślę więc, że może teraz byłby dobry moment, aby zacząć zadawać ogólne pytania. Jeśli pod koniec filmu poczujesz, że jest jeszcze czas to możemy przejść do kolejnych aktualizacji.

CG: Nie będziemy rozmawiać na inny temat. Mówimy tylko o tym, co ujawniłem dzisiaj.

MW: W porządku. 

CG: Więc proszę tylko o tego typu pytania.

MW: W porządku. Cóż, ludzie pytają teraz o wiele różnych tematów. Moglibyśmy jednak pozostać przy tych, które są stosunkowo bliskie temu o czym teraz mówisz. 

Może zapytam: czy otrzymujesz jakieś aktualizacje ze źródeł pozaziemskich lub informacje od zaprzyjaźnionych grup pozaziemskich jak np. od grupy Anshar, które odnoszą się do wszystkiego co obecnie do ciebie dociera?

CG: Tak, otrzymywałem małe aktualizacje. Większość rzeczy dzieje się obecnie daleko w innych układach słonecznych z zaangażowaniem byłych grup GLNG.

Porządkowali sprawy związane z działaniami Ciemnej Floty w różnych systemach gwiezdnych, w których ludzie powodowali problemy.

DOK i cała infrastruktura tutaj są bardzo zamknięte. Sojusz TPK nie ma obecnie możliwości swobodnego podróżowania po naszym Układzie Słonecznym. Jest on zamknięty.

Wszyscy, którzy byliby przyjaźni Sojuszowi TPK zostali zastąpieni przez personel MKK, a wszystkie bazy są nadzorowane przez Grupę Oriona otwarcie lub niejawnie.

Te różne grupy Federacji Galaktycznej były widziane w wielu incydentach i naprawdę wygląda na to, że coś przejmuje nad nimi kontrolę.

Doszło do wielu potyczek z nimi, a na filmach dowodowych i innych pochodzących z technologii przechwytywania obrazu widać, że za każdym razem, gdy biorą udział w bitwie, wyraz ich twarzy się zmienia. Robią się naprawdę dziwni. Ich czoła dziwnie się marszczą, brwi stają się bardziej wyraziste, a oczy stają się czarne. Na ich skórze pojawiają się dziwne zmarszczki.

Odbywa się to tak, jakby coś przejmowało kontrolę nad nimi wszystkim naraz i nagle ruszają do ataku i walczą lub wykonują jakieś określone zadanie. Następnie wydaje się, że kontrola odpuszcza i zaczynają po prostu sprzątać bałagan po odbytej bitwie. Np. po przejęciu ich ciał zabili grupę ludzi lub infiltrowali bazę lub cokolwiek innego. Nie wiem na pewno czy zostali przejęci, ale takie odnoszę wrażenie.

To tak, jakby wszyscy przełączali się w określony tryb. Wykonują jakieś zadanie, a potem wyrywają się z niego i wydają się być trochę zdezorientowani. Jednak później nie są ani zmartwieni ani przerażeni tym doświadczeniem. Mówią po prostu: „Dobra, teraz to wszystko posprzątam”. Następnie zaczynają sprzątać ciała lub otoczenie w wymagany sposób lub wykonują pewne zadania związane ze zbieraniem danych wywiadowczych lub cokolwiek innego.

Robią to i po prostu wydaje się, że nagle przeskakują w ten stan.

Nie wiem więc, czy kontroluje ich SI, Grupa Oriona czy może w jakiś sposób Wysocy Szarzy ich przejmują. Nie wiemy dokładnie, co się tam dzieje, ale jest to bardzo dziwne i proces ten powoduje, że są bardzo skutecznymi i przerażającymi grupami do walki.

Wygląda to prawie tak, jakby SI nadzorowała to wszystko zupełnie tak jak w grze wideo gdzie ma ona grupę agentów i nadzoruje bitwę i widzi rzeczy, które z perspektywy pola bitwy nie powinny być widziane tak, aby wiedzieć jaki wykonać kolejny krok. Wygląda to tak, jakby wszystko było koordynowane. Jest to po prostu bardzo dziwne.

MW: Z pewnością wygląda to na coś, co widzieliśmy w programach CIA lub słyszeliśmy w historiach o super żołnierzach, czyli o rozdwojonych osobowościach.

CG: Tak, ale to nie jest rozszczepiona osobowość jak w przypadku, o którym mówisz. To tak, jakby stali się prawie kimś innym. To bardzo dziwne. Ich twarze zmieniają się tak dramatycznie i pojawiają się dziwne fale czasoprzestrzenne, które pulsują co jakiś czas, prawie tak, jakby ktoś dotknął ich naprawdę szybko i wzbudził występowanie tych fal.

To prawie tak, jakby ktoś dotknął ich na środku twarzy i wtedy ich oczy się po prostu zamykały i robiły czarne. 

MW: Pokazały ci to twoje kontakty?

CG: Tak. Widziałem to kilka razy, w tym w bazie DOK Charlie, kiedy została najechana i przejęto nad nią kontrolę.

MW: Czy to się dzieje w innych bazach?

CG: Tak. Ich oczy również trochę wibrują. Może nie całkiem wibrują, ale przypominają fale. To prawie jak pobudzona częstotliwość. Nie wiem jak to opisać. To naprawdę było dziwne.

MW: Czy to co widziałeś jest częścią wojny, która toczy się wśród grup Tajnych Programów Kosmicznych?

CG: Tak. Były statki i bazy, które zostały zaatakowane tak samo jak DOK, tzn. w podobny sposób. Zabrano stamtąd sprzęt.

Były rzeczy, które odzyskaliśmy, które były starożytnymi technologiami obcych ale nie wiem do czego służyły. Przechowywaliśmy je w różnych miejscach, ukrywaliśmy i chroniliśmy.

Niektóre z nich zostały utracone w wyniku tych inwazji.

Nie podano mi szczegółowych informacji na temat tego, jakiego rodzaju technologie pozaziemskie tam były i do czego służyły. Nie wiem czy była to technologia obronna czy innego użytku. Nie mam pojęcia, ale były to technologie należące do Starożytnej Rasy Budowniczych.

MW: Mamy kilka innych pytań, na które moglibyśmy odpowiedzieć.

„Czy myślisz, że Sojusz wspiera jakichś konkretnych kandydatów politycznych?”

CG: Wiesz, że obecnie panuje straszny bałagan. Nie sądzę, by istniało jakieś spójne wsparcie.

Myślę, że Sojusz jest trochę podzielony i wiesz, niektórzy lubią Kennedy’ego, a niektórzy Trumpa. Ogólnie lubią umiarkowanych demokratów.

Wygląda więc na to, że są teraz podzieleni. To nie jest tak, że wszyscy są za Trumpem lub za jednym kandydatem, z tego co słyszę. Wygląda na to, że dziwne, gorliwe polityczne upodobania, które miały miejsce wcześniej, podobnie jak skrajnie prawicowe myślenie przeciwko skrajnie lewicowemu myśleniu, zmieniają się w Sojuszu.

Wydaje się, że za przeorganizowaniem i przywróceniem pewnych rzeczy stoją obecnie bardziej umiarkowani ludzie. Jednak Sojusz jest w rozsypce.

MW: Jest wiele pytań, do których możemy przeskoczyć.

CG: Odpowiedzmy jeszcze na kilka. Rozmawiamy już prawie godzinę. Gdybyśmy mogli utrzymać około godzinny odcinek wideo, byłoby świetnie. 

MW: W porządku. Myślę, że niektóre z tych tematów możemy również omówić podczas innej sesji.

CG: Jeśli chcesz, to w przyszłym tygodniu możemy we dwójkę nagrać wideo na temat tego, co pierwotnie chciałeś dzisiaj omówić.

MW: Racja. Niech tak będzie. Myślę, że możemy zacząć nagrywać więcej rzeczy.

Mamy wiele pytań.

Jak myślisz, czy dojdzie do jakiegoś punktu krytycznego? Czy jest jakaś rzecz, która zainicjuje więcej zamieszek w Stanach Zjednoczonych?

CG: Myślę, że będzie to wymagało potężnego bodźca, jak np. upadek dolara. Myślę, że kiedy to się stanie to ludzie będą tak wkurzeni, że nie będzie ich obchodziło czy są demokratami czy wspierają coś innego. Mówimy o poważnym załamaniu dolara w gospodarce z powodu stworzenia tego durnego szamba. 

Myślą, że przygotowują się do wprowadzenia stanu wojennego, ponieważ martwią się tak samo o powstanie w USA jak o inwazję i nadlatujące pociski lub wojnę z innym krajem. 

Uważają, że jeśli jedno się wydarzy, to wydarzy się też drugie. Gdyby doszło do powstania w USA, nasi wrogowie wykorzystaliby je i podjęli by działania leżące w ich najlepszym interesie.

Jeśli Chiny lub Rosja podejmą działania militarne przeciwko nam, będzie to okazją dla separatystów w Stanach Zjednoczonych do powstania i doprowadzeniu do upadku dolara i usiłowania przeprowadzenia zamachu stanu w USA.

Więc z tym właśnie mamy do czynienia. Mamy teraz do czynienia z sytuacją, w której rząd boi się ludzi. Boją się unii BRICS, ujawniającej ich zbrodnie i załamującej ich gospodarkę, którą budowali przez ponad 100 lat.

„Władze, które są” na Zachodzie, chcą wojny, aby to wszystko zatuszować lub odwrócić naszą uwagę. Po prostu dążą do wojny.

MW: Czy sądzisz, że ludzie w Stanach Zjednoczonych będą mieli więcej okazji do współpracy ze sobą? Czy powinniśmy dołączyć do grup, które próbują zwalczać tamtych? Czy może nie powinniśmy się jeszcze wychylać?

CG: Wiesz, nie sądzę, że powinniśmy angażować się w jakiekolwiek grupy, które mają potencjał do powstania przemocowego. Pokojowa możliwość jest, jeśli wszyscy to zrobimy. Moglibyśmy usunąć rząd i zablokować cały kraj w ciągu jednego do trzech dni, gdyby wszyscy przestali chodzić do pracy oraz po prostu wyszli na ulice i rozpoczęli protest w pokojowy sposób.

Myślę, że to naprawdę jedyny sposób. Chcę tu powiedzieć, że wiem, że istnieją różne grupy, które chcą lub fantazjowały o zamachach stanu i innych rzeczach w Stanach Zjednoczonych.

Stany Zjednoczone są tak skomplikowanym środowiskiem, że jakikolwiek zamach stanu lub tego typu działania doprowadzą do wojny domowej i niepokojów społecznych.

Słyszę, że ludzie to popierają ale osobiście odradzałbym to. Myślę, że pokojowe niepodporządkowanie się jest drogą do zrobienia tego. 

To szambo płynie zarówno od skrajnej lewicy jak i prawicy. Ludzie chcą rzucać kamieniami w jedną lub drugą stronę, co spotęguje bajzel, który został stworzony przez dwie różne grupy, dążące do podjudzania nas do walki tak, by mogli w ten sposób manifestować swoją rzeczywistość zamiast naszej. Ich plan jest całkiem prosty. 

MW: Dobrze byłoby zakończyć nasze wideo w duchowej atmosferze.

Więc ostatecznie, to czego doświadczamy jest tak naprawdę czymś w rodzaju snu o kolektywnym oddzieleniu się od siebie i jest to coś, co tak naprawdę możemy potraktować jak lekcję. Nauka nigdy się nie kończy i jest ona serią lekcji dla naszego własnego uzdrowienia i rozwoju.

Nadal może to być postrzegane jako szansa dla nas, aby ewoluować duchowo w znacznie szybszym tempie, prawda?

CG: Cóż, chaos JEST okazją. Cała ewolucja zachodzi poprzez chaos i stres. Jest to dynamika i motor ewolucji.

Tak więc tylko Z POWODU tego całego bałaganu będziemy mieli okazję do ewolucji. W przeciwnym razie pozostaniemy w niekończącym się status quo.

Jest to więc czas, w którym wspólnie decydujemy czy będziemy ewoluować czy też zejdziemy na alternatywną, negatywną linię czasową, której mam nadzieję nie wybierzemy.

MW: Z pewnością. Prawo Jedności mówi o wpływie telewizji, która nas rozprasza i usypia. Tak się dzieje gdy jesteśmy podłączeni do czegoś, co nie jest naszym prawdziwym życiem. 

Prowadząc prawdziwe życie faktycznie pracujemy nad tym, aby stało się ono lepsze. Pracujemy wtedy z innymi ludźmi, angażujemy się w działania, które aktywują nasze centra energetyczne, nasze systemy czakr, a nasze metafizyczne energie obudzą się, gdy staniemy się faktycznie bardziej aktywni i gdy będziemy musieli zaangażować się w naszą społeczność, aby faktycznie pracować nad problemami razem.

CG: Cóż, cały sens działania „Władz, które są” w tej rzeczywistości polega na tym, że nie chcą one, abyśmy duchowo ewoluowali i rozumieli nasze zdolności do manifestowania.

To co chcą to odwrócić naszą uwagę od koncentrowania się na naszym duchowym rozwoju i zdolnościach. Chcą, abyśmy skupili się na świecie fizycznym czyli domu, tytule zawodowym i na wszystkim tym, co daje nam prawo do przechwalania się, np. na posiadaniu większego domu niż twój kuzyn, z którym zawsze rywalizowałeś.

Dążą do tego, abyśmy nieustannie myśleli o zdobyciu jakiejś pięknej kobiety lub jakiegoś przystojnego mężczyzny. Wszystkie rzeczy, które widzimy w internecie czy telewizji i wszystko co stworzyliśmy jako ważne w naszym życiu ma za zadanie rozpraszanie naszej uwagi i ma na celu utrzymanie nas w fizycznym stanie umysłu drugiej, trzeciej gęstości, a nie odkrywanie naszej świadomości i duchowej strony.

To JEST właśnie to, co obecnie ma miejsce. Wszystkie te rzeczy rozpraszają naszą uwagę.

Jeśli mogą sprawić, że ludzie będą wkładać pieniądze i czas w pójście do koledżu, by następnie zostać adwokatem lub lekarzem i dokonać czegoś tam, zrobią to. Wywołuje to w nas myślenie: „Mogę mieć najseksowniejszą żonę. Mogę mieć największy dom” i tak dalej. Tak naprawdę przypomina to bardziej rodzaj gry wideo niż cokolwiek innego. To nie odbywa się zgodnie z zamierzonym celem.

Ten świat miał być polem do tego, abyśmy mieli środowisko do szybkiej ewolucji.

Nasze dusze zostały umieszczone w bagnistym środowisku tak, aby dać im możliwość ewolucji i zmiany. Myślę, że ta rzeczywistość miała być pewnym wyzwaniem.

Ale ludzie, którzy przejęli tę rzeczywistość, zamienili ją w wielką maszynę, w której jesteśmy mentalnie uwięzieni w trzeciej gęstości, pragnąc pieniędzy. Wiesz, że na naszym dolarze jest napisane „W Bogu, nadzieja” („In God we trust”). Dolar jest teraz naszym Bogiem.

Utrzymują nas całkowicie zanurzonych w niższej gęstości. O to właśnie chodzi, aby utrzymać nas jako niewolników i stworzyć całą tę wielką grę wideo, cały ten świat finansów, wszystkie te rzeczy, które istnieją tylko dlatego, że je zaprogramowali lub stworzyli, a następnie przekonali nas, abyśmy w niej żyli.

Muszą więc trzymać nas w niej zakotwiczonych i uwięzionych, sprawiając, że będziemy skupiali się na materializmie, fizycznych i seksualnych pragnieniach i podobnych rzeczach.

To wydaje się być ważniejsze niż nasza nasza prawdziwa tożsamość i wszystkie te różne rzeczy. Wszystko to ma na celu utrzymanie nas mocno zakotwiczonych i uwięzionych w trzeciej gęstości, gdzie mogą czerpać z nas zyski, a my jesteśmy dobrymi małymi niewolnikami tworzącymi dla nich ich rzeczywistość. Taka jest brutalna prawda.

MW: W materiale „Prawo Jedności” odbyła się pewna dyskusja na temat czasu w naszej historii, mającego miejsce dziesiątki tysięcy lat temu, kiedy żywe były koncepcje bardziej podobne do tego gdy rdzenni Amerykanie żyli w epoce wymiany barterowej, która została zastąpiona koncepcją pieniądza. A pieniądze są tam, gdzie pojawia się kontrola. 

Gdy żyjemy w poczuciu „służenia innym” poprzez otwarte umowy typu „ja wykonam tę usługę dla ciebie, a ty wykonasz tę usługę dla mnie” i nagle zostaje ono zastąpione pieniędzmi, to otwiera to możliwości na systemy takie jak dług, w których ludzie są dobrowolnie zniewoleni, mając nad głowami ideę, że muszą dostosować się do systemu niewolnictwa. 

Czy myślisz więc, że w pewnym momencie odejdziemy od pieniędzy?

CG: Według tego co mi pokazano to dopiero po Rozbłysku Słonecznym.

MW: Być może jest to uczciwe, aby krótko wspomnieć o Bitcoinie. Czy uważasz, że w niektórych przypadkach Bitcoin uratuje ludzi przed tym załamaniem gospodarczym?

CG: Nie. Chcę tutaj powiedzieć, że widzieliśmy co się ostatnio stało z cyfrowymi walutami.

Niestety, waluty cyfrowe będą ogromną częścią mechanizmu kontroli. Tworzą wszystkie te kryzysy w walutach elektronicznych, aby móc stworzyć problem, aby następnie móc stworzyć rozwiązanie. A rozwiązaniem będzie „regulacja prawna”.

Zamierzają regulować wszystkie te cyfrowe waluty, a ostatecznie dolara amerykańskiego i inne waluty, które planują uczynić TYLKO cyfrowymi, tak abyś nigdy nie miał gotówki.

Jeśli masz pod materacem 10 000 dolarów, jest to uczucie posiadania czegoś, ale kiedy zadeklarują, że ta gotówka jest nieważna i nic nie warta i że masz teraz jakieś kredyty w banku, które można ci odebrać za pomocą przełącznika lub zresetowania komputera, wtedy mają nad tobą dosłownie – CAŁKOWITĄ KONTROLĘ.

Monitorują wszystko, co kupujesz, wszystko, co robisz, a jeśli nie spełniasz wymogów, mogą ci to odebrać.

Więc nie postrzegam cyfrowej waluty jako wielkiej oznaki lub narzędzia do osiągnięcia wolności, jak robi to wiele osób. Dowiedziałem się bardzo wiele od aplikacji „Track and Trace” („Namierzanie i identyfikacja”) aż po cyfrową walutę NWO, którą chcą ustanowić globaliści.

Taka jest moja opinia na ten temat. 

MW: Cóż, myślę, że uczciwie jest powiedzieć, że musimy pokładać naszą nadzieję w innych rzeczach niż pieniądze i dobytek i tego typu rzeczy.

CG: Tak, to wszystko rozprasza naszą uwagę. Chcą, abyśmy pokładali naszą nadzieję i wiarę we wszystkich tych różnych rozpraszaczach. I to działa. Jesteśmy do tego zaprogramowani i gramy jak dobrzy mali niewolnicy z założonymi klapkami na oczy, ponieważ nie chcemy widzieć tego, co naprawdę się dzieje.

MW: Więc wydaje mi się, że praca nad naszymi relacjami, praca nad naszymi przyjaźniami oraz rozwojem naszych społeczności wydaje się być czymś, co pomoże nam łatwiej przetrwać te czasy.

CG: Tak. Wiesz, spotykanie się z innymi w społeczności i wszystkie te rzeczy są naprawdę dobre, ale szaleństwo końca czasów tak bardzo się rozprzestrzeniło, że jest to naprawdę czas, aby wejść  wewnątrz siebie i być trochę pustelnikiem i nie dać się wciągnąć w karmiczne bzdety innych ludzi.

Wiem, że jednoczenie się i wszystkie te rzeczy są dobre ale w tej chwili jest prawie niemożliwe, aby naprawdę zjednoczyć się poza małymi grupami tylko z powodu energii, które powodują, że ludzie są tak emocjonalni i reaktywni, że nie są w stanie przemyśleć swojej drogi przez wszystkie te rzeczy. Mało tego, są z tego całkowicie zadowoleni. Mówią: „Czuję swoją drogę przez te i tamte rzeczy”. 

Musimy wypracować w sobie równowagę. Uczucia i intuicja są bardzo ważne, ale jeśli nie połączysz ich z intelektem będziesz wodzony za nos w różnych kierunkach.

Wykonanie wewnętrznej pracy i znalezienie równowagi jest jedynym sposobem jaki umożliwi ci wejście w stan pomagania innym ludziom lub zbliżenia się do nich. Najpierw musisz zająć się sobą bo jeśli po prostu spróbujesz zebrać grupę roztrzęsionych ludzi i będziesz oczekiwać pozytywnego rezultatu, to jesteś zwykłym ignorantem.

MW: Myślę, że możemy zakończyć ten odcinek, jeśli uważasz, że jest to dobry czas.

CG: Myślę, że tak, to jest dobry moment. 

MW: W porządku. Więc tak, przekazaliśmy wam dużo ciężkich informacji. Myślę, że zachowamy ten film tylko dla subskrybentów. Może moglibyśmy opublikować jego fragmenty na YouTube?

CG: Tak. Ale szczególnie nie chcę publikować pierwszej części o tym, co dzieje się tutaj na Ziemi z różnymi rządami. Tego typu rzeczy chcę utrzymać w naszym gronie. Ciągle będę przekazywał ludziom aktualizacje, ale niektóre będą tylko dla członków – płatnych i bezpłatnych.

Po prostu nie mogę teraz upubliczniać tego typu rzeczy.

MW: Cóż, bardzo to doceniamy i doceniamy twój czas oraz fakt dzielenia się tymi wszystkimi aktualizacjami.

CG: Dziękuję. Doceniam uczestnictwo widzów, którzy zadawali swoje pytania i nie mogę się doczekać następnego odcinka typu „pytania i odpowiedzi”.

MW: Dziękuję bardzo, chłopaki. Dziękuję za dołączenie do nas.

CG: Do widzenia wszystkim.

DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ

SŁOWNICZEK: 

DOK – Dowództwo Operacji Księżycowych. 

MKK – Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny. 

MKP – Militarny Konglomerat Przemysłowy. 

GLNG – Globalna Liga Narodów Galaktycznych.

TPK – Tajne Programy Kosmiczne

SS – Słoneczny Strażnik

SIK – Sojusz Istot Kulistych

Eyosians – Ejozjanie – rasa czarnoskórych istot pozaziemskich, zwanych przez MKK Zulusami, która działa w naszym sąsiedztwie w imieniu naszych Strażników.  

DUMB (Deep Underground Military Bases) – Podziemne Bazy Wojskowe – Głęboko Osadzone Bazy Wojskowe

Traktaty Mahometańskie (Mohammed Accords) – porozumienia stanowiące o nieingerencji istot pozaziemskich w sprawy ludzkie. Traktaty Mahometańskie zezwalały tylko na kontakty niejawne czyli przy pomocy channelingu, telepatii lub kontakty w snach oraz na ingerowanie w sprawy ludzi bez naszej świadomej wiedzy. https://kosmiczneujawnienie.com/2021/04/04/wielkie-przebudzenie-czy-wielki-reset/ 

Linia czasowa Anshar – jest to linia czasowa kończąca egzystencję tej grupy w przyszłości. Ich obecność w naszej rzeczywistości ma za zadanie odwrócenie tego trendu, co jest uzależnione od wyboru ludzkości.

LARP – Life actor role playing – aktor odgrywający na żywo rolę – podstawieni aktorzy/aktorki, którzy wcielają się w rolę potrzebną w danej chwili do stworzenia tła do dalszego działania.

Egregor – w tym przypadku kolektyw kompleksów ciało-dusza-umysł, która poprzez ślepą wiarę tworzą dane zjawisko, materię lub podtrzymują system wierzeń, tworząc otoczkę do jego istnienia. 

ODNOŚNIKI DO ARTYKUŁÓW:

„GLNG deklaruje wyzwolenie spod rządów MKK i powiązanych rządów ziemskich” (link: https://kosmiczneujawnienie.com/2021/12/05/glng-deklaruje-wyzwolenie-spod-rzadow-mkk-i-powiazanych-rzadow-ziemskich-cz-1-z-2/ )

https://kosmiczneujawnienie.com/2016/05/24/ku-historia-ukladu-slonecznego/ 

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/10/06/ambasador-micca-o-wyswobodzeniu-jego-planety-oraz-o-pulapce-zbawiciela/

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/11/02/oficjalne-sprawozdanie-sojuszu-tpk-z-misji-zwiadowczej-z-baz-grupy-oriona-zlokalizowanych-na-ksiezycu-marsie-i-antarktydzie-cz-1-z-3/

ODNOŚNIKI DO TEMATYCZNYCH ARTYKUŁÓW:

Upadek kryptowalut:

https://www.theguardian.com/technology/2022/jun/29/crypto-crisis-digital-currencies-boom-collapse-bitcoin-terra 

Co SI może tworzyć?: https://www.bbc.co.uk/newsround/49274918 

“Świecące aury i czarny budżet: tajemniczy program UFO Pentagonu”: https://www.nytimes.com/2017/12/16/us/politics/pentagon-program-ufo-harry-reid.html 

Odnośnik do oryginalnej publikacji dokumentów: https://spherebeingalliance.com/blog/defense-intelligence-reference-documents.html 

Raport Red Torch: https://www.docdroid.net/k5erHhl/redtorch-goode-preliminary-report-pdf#page=72 

Padaczka skroniowa: https://pl.wikipedia.org/wiki/Padaczka_skroniowa 

(!) Państwa BRICS – Corey znacznie wyolbrzymił ilość państwa należących do Unii BRICS. Na dzień 30/07/2023 ilość państw należących już do Unii wynosi nadal 5 członków: Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Republika Południowej Afryki. (https://countryeconomy.com/countries/groups/brics )

Dodatkowo kilkadziesiąt innych państw wyraziło zainteresowanie przyłączeniem się, co będzie omawiane na spotkaniu państw BRICS w sierpniu 2023 r. 

https://watcher.guru/news/brics-full-list-of-countries-that-want-to-join-alliance 

https://moderndiplomacy.eu/2023/05/24/more-than-30-countries-want-to-join-the-brics/ 

https://www.reuters.com/world/more-than-40-nations-interested-joining-brics-south-africa-2023-07-20/ 

SDI – Inicjatywa Obrony Strategicznej  https://pl.wikipedia.org/wiki/Strategic_Defense_Initiative 

Laboratoria broni biologicznej w Ukrainie: 

https://geopoliticsandempire.com/2022/03/02/dilyana-pentagon-bio-labs-ukraine-eurasia/ 

https://dilyana.bg/the-pentagon-bio-weapons/ 

https://www.theguardian.com/media/2022/mar/18/ukrainian-bioweapons-labs-qanon-fox-news 

https://www.sciencetimes.com/articles/36540/20220310/russia-exposes-30-biological-labs-ukraine-allegedly-involved-bioweapons-production.htm 

https://www.bbc.co.uk/news/60711705

A tutaj na Wikipedii teoria ta doczekała się nawet obszernego wyjaśnienia (ang.) – teorie spiskowe? Czas pokaże: 

https://en.wikipedia.org/wiki/Ukraine_bioweapons_conspiracy_theory 

Total Page Visits: 4883 - Today Page Visits: 3