Sojusz TPK i GLNG otrzymały kilka miesięcy temu dość istotne informacje od Emmi (członka pozaziemskiej rasy Eioziańskiej-Zulusów) na temat nadchodzącej linii czasowej wyzwolenia naszego Układu Słonecznego. Informacja ta została dostarczona w imieniu Nowych Strażników, którzy do tej pory są Strażnikami owianymi ogromną tajemnicą.

Informacje były bogate w szczegóły, które kazano nam zachować w tajemnicy aż do nadejścia właściwego czasu. Byłem zszokowany, gdy dziś rano otrzymałem wiadomość upoważniającą mnie do opublikowania krótkiego streszczenia informacji o lini czasowej, ze znacznie większą ilością szczegółów nadchodzących w niedalekich miesiącach i latach, po udzieleniu zgody. Nigdy wcześniej nie otrzymaliśmy szczegółów o przyszłych wydarzeniach w naszych briefingach, nie mówiąc już o tym, że zostaliśmy upoważnieni do dzielenia się nimi z masami.

GLNG, Sojusz TPK i nasi pozaziemscy sojusznicy usuwają obecnie szkody wyrządzone przez Grupę Oriona i jej sojuszników, w tym Ciemną Flotę, która splamiła dobre imię ludzkości w dużej części naszej Galaktyki. Armada prowadzona przez GLNG przebija się od krawędzi naszej galaktyki w kierunku Ziemi, naprawiając możliwie najwięcej szkód wyrządzonych przez Grupę Oriona i Ciemną Flotę. W niektórych przypadkach, członkowie Ciemnej Floty zostali doprowadzeni do systemów gwiezdnych w celu osądzenia za zbrodnie przeciwko tej cywilizacji. Wygląda na to, że pokonanie drogi z powrotem do rodzinnego układu słonecznego i wyzwolenie go, zajmie armadzie dowodzonej przez GLNG aż do roku 2025. 

W międzyczasie, na całej obecnej linii czasowej, ludność powierzchni Ziemi spotyka się z coraz większym wariactwem z powodu zwiększonej aktywności słonecznej, która również jest powodem trzęsień ziemi i burz, które wydają się być częstsze i intensywniejsze. Widzimy, jak ludzkość coraz częściej ma do czynienia z totalitarnymi rządami wykorzystującymi choroby i potencjalne wojny, aby odebrać im prawa obywatelskie.  Transhumanistyczna agenda jest wymuszana na populacji, której stan umysłu nie jest prawidłowy.

Bitwa na powierzchni Ziemi i pozytywna linia czasu ciągle jest dla nas do wygrania lub przegrania i jest to bitwa, którą będziemy toczyli przez cały czas, aż do wystąpienia Rozbłysku Słonecznego w 2033/34 roku. Nie jest to wydarzenie związane z wymieraniem, jak niektórzy donoszą, choć będą występowały znaczące wstrząsy i katastrofy naturalne. Dziwne efekty Mandeli nasilają się w miarę zbliżania się do tego wydarzenia słonecznego, powodując dalsze zamieszanie w już i tak chaotycznym środowisku. Dokładny czas prawdziwej, potężnej mikro-nowej jest nie do określenia, pomimo tych wszystkich szczegółów przekazanych mi z całkowitą pewnością od Eiozjan w obecności nowych Strażników.  

Emmi zwołał spotkanie z przywódcami GLNG i TPK, na którym po raz pierwszy Opiekunowie podzielili się przyszłymi wydarzeniami. Nowi Opiekunowie stwierdzili, że Galaktyczna Linia Czasowa przesunęła się na naszą korzyść i że ani Grupa Oriona, ich sojusznicy, ani ich bożek AI nie są w stanie zrobić nic, by zapobiec swojej klęsce. Podczas gdy wydaje się, że Galaktyka weszła w swoją własną, najbardziej pozytywną linię czasową, każdy układ słoneczny wciąż ma przed sobą indywidualny wybór.

Pomiędzy 2028 – 2033 populacji ludzkiej będzie powoli przedstawiana koncepcja nowej grupy pozaziemskiej – Galaktycznej Federacji Światów. Ostatecznie, w 2032 roku grupa ta ujawni się ludzkości, jednocześnie broniąc Ziemi przed holograficznymi wrogami i będzie ostrzegała nas przed masową inwazją naszego układu słonecznego. Używają oni oszustwa w celu związania sił militarnych Ziemi do walki z nadchodzącymi siłami dowodzonymi przez GLNG i ich sojusznikami z różnych pozaziemskich grup.

Kiedy nastąpi Rozbłysk Słoneczny, zakotwiczy nas on na linii czasowej, którą wybrała Ludzkość. Nawet pomimo tego, że wszystkie technologie transhumanistyczne zostaną zniszczone podczas wydarzenia solarnego, intencje masowej świadomości wybiorą pozytywną lub nie do końca optymalną linię czasową w miarę jak będziemy przechodzić do następnego cyklu słonecznego takiego, który jest teraz w wibracji czwartej gęstości. Powiedziano nam, że nawet jeśli ludzkość ponownie wybierze negatywną linię czasową, będzie to ostatnia możliwa z powodu zmian energetycznych naszego Słońca i tego regionu Galaktyki. W najgorszym wypadku patrzymy na jeszcze jeden cykl, który będzie trwał dziesiątki tysięcy lat, a w najlepszym jesteśmy o krok od wyboru drogi duchowej, a nie technologicznej ewolucji, która doprowadzi naszą cywilizację do złotego wieku ze zjednoczoną masową świadomością czwartej gęstości.

Operacja wyzwolenia Układu Słonecznego 2025-2033/34:

DOK Strażników będzie wyzwolona pod koniec 2025 roku. Jest to stacja przelotowa, która monitoruje ruch i aktywność z super-galaktycznego portalu zlokalizowanego tuż poza naszym Układem Słonecznym.

Bitwa o wyzwolenie Marsa będzie miała miejsce pod koniec roku 2025. Zulusi-Eiozjanie przetransportują Wędrującą Gwiazdę i mniejszą część floty GLNG oraz sił naziemnych Sojuszu TPK na Marsa, podczas gdy większe siły floty dowodzone przez GLNG wejdą do Układu Słonecznego, by stawić czoła armadzie statków Grupy Oriona i Galaktycznej Federacji Światów, które zebrały się wokół Jowisza, Saturna i Neptuna. Zaciekła bitwa będzie toczyła się między tymi kosmicznymi armadami w latach 2025-2032, gdy sojusznicy będą usuwali każdy wrogi statek kosmiczny wraz ze zdobywaniem każdej bazy, którą Grupa Oriona i jej sojusznicy zamieszkiwali przez dziesiątki tysięcy lat. Większość baz istot pozaziemskich istnieje w szczelinach wymiarowych, które muszą być zdobywane i eliminowane jedna po drugiej.

Stacja Ceres, baza wydobywcza MKK i ich zautomatyzowany system obronny w Pasie Asteroidów zostaną wyzwolone w 2026 roku, pozwalając flocie GLNG i  Sojuszowi TPK na dalszą penetrację Układu Słonecznego i zmierzenie się z flotami Grupy Oriona oraz Galaktycznej Federacji Światów, które ciągle będą pozostawały wewnątrz Układu Słonecznego.

W 2027 roku siły kierowane przez GLNG dokonają inwazji na Księżyc, aby wyzwolić kompleks baz DOK i usunąć wszystkie negatywne bazy kosmitów. Wyzwolenie Księżyca ostatecznie zakończy nasilające się uprowadzenia milionów ludzi z powierzchni planety dokonywanych przez Grupę Oriona czyli biologiczne roboty w postaci Szaraków.

W 2028 roku, po bitwie o wyzwolenie Księżyca i DOK, GLNG wjedzie w posiadanie informacji potrzebnych do inwazji na port kosmiczny MKK na Antarktydzie, a następnie utoruje sobie drogę przez ten port kosmiczny do wnętrza Ziemi, podążając siecią tuneli, które prowadzą do dziesiątek Podziemnych Baz Wojskowych (DUMB) MKK i Grupy Oriona. Bitwa ta doprowadzi do otworzenia drogi do rozległych obszarów Wnętrza Ziemi i będzie trwała do 2032 roku.

Strona źródłowa: https://ascensionworks.tv/corey/timelines-earth-liberation-battles-and-the-solar-micro-nova/ 

SŁOWNICZEK: 

DOK – Dowództwo Operacji Księżycowych. 

MKK – Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny. 

MKP – Militarny Konglomerat Przemysłowy. 

GLNG – Globalna Liga Narodów Galaktycznych.

TPK – Tajne Programy Kosmiczne

SS – Słoneczny Strażnik

Eyosians – Eiozjanie – rasa czarnoskórych istot pozaziemskich, zwanych przez MKK Zulusami, która działa w naszym sąsiedztwie w imieniu naszych Strażników.  

DUMB (Deep Underground Military Bases) – Podziemne Bazy Wojskowe – Głęboko Osadzone pod Ziemią Bazy Wojskowe

Total Page Visits: 2332 - Today Page Visits: 6