Pomimo tego, że w historii miało miejsce wiele pozytywnych, pożytecznych oraz aktywizujących świadomość kontaktów z kosmitami, ten serial będzie koncentrował się na niedopowiedzianych historiach tych, którzy przeszli przez nieco czarniejsze doświadczenia. Te kontakty również zasługują na dopuszczenie do głosu. 

Nie dążymy do inspirowania strachu, a jedynie do zmniejszenia dezorientacji. Kontakt w postaci Ra twierdzi, że grupy pozytywnych Istot Pozaziemskich przewyższają te negatywne 10 do 1 w naszej galaktyce. Jednak każda negatywna grupa ma pozwolenie na wywieranie wpływu na budzące się cywilizacje, w celu przyśpieszania ich rozwoju duchowego, stwarzania nowych możliwości dla służenia innym oraz otwarcia serca. 

Zachęcamy was do modlitw oraz medytacji w celu ochrony, pogłębiania pokoju oraz harmonii dla wszystkich istot, które przechodzą przez ból i smutek. 

Mam nadzieję, że nie jest to tylko wołanie o pomoc. Wierzę, że jest to też ostrzeżenie dla każdego, kto przechodzi przez proces uprowadzenia. 

Wiele z tych osób jest poddawanych hipnozie i pewnemu wstrzymaniu pamięci tak, by nie pamiętali o atakach i uprowadzeniach z domu po eksperymentach i manipulacjach.

Materiały w tym filmie zawierają niepokojące rzeczy. Dalsze oglądanie sugeruje się przy dyskrecji widza. 

Świadomość, którą nazywamy Sztuczną Inteligencją, a także Archonci i wszystkie nikczemne istoty, które służą im, wiedzą o Federacji i jej projekcie stworzonym na rzecz ludzkości, który może używać tych samych drzwi dostępowych poprzez medium wśród ludzi i dlatego też opracowali oni jeden z programów demiurga. 

Wyspecjalizowali się we wcielaniu wygnańców z innych systemów gwiezdnych, którzy są uwięzieni tutaj we wnętrzu ziemi, astralnych naukowców oraz praktykujących czarną magię, tworzących ciemne sekty, a nawet przejmują tych, którzy powinni zajmować się wybudzaniem świadomości. 

Skazili schematy, które powinny być święte i znaleźli żyzny grunt w umysłach pewnych ludzi zatraconych w swoim ego i władzy, którzy stali się pseudo nauczycielami i pseudo mistrzami. Zarówno oni jak i ich ślepi słudzy i wyznawcy są bramą wejściową dla nikczemnej sieci do manipulacji. 

Negatywne istoty dołączają się przez proces wcielania lub channelingu, przynosząc zmanipulowane wiadomości z fałszywego światła, aby utrzymać kontrolę poprzez strach i podporządkowanie, tworząc wśród swoich wojny i żądając ofiar.  W zamian sprzedają iluzję zbawienia jednocześnie tworząc choroby i kierując nieostrożnych do poddania się demiurgowi i innymi istotom ubranym w fałszywe światło. Wraz z tym, kopuła kontroli została zrestrukturyzowana i rozwinięta w większą formę iluzji oraz wyposażona w programy i projekty tworzące nowe komory iluzji oraz hologramy fałszywych kolonii.  

Stworzono jeszcze więcej laboratoriów na płaszczyźnie astralnej a wraz z nimi rozpoczęły się uprowadzenia i manipulacje ciał astralnych, co stworzyło wiele typów kompleksowych obsesji. W większym projekcie, Archonci stworzyli inne metody oszustwa i zmuszania ludzi do nieskończonych powrotów do koła karmy. 

Leon ostrzegł mnie, że będzie ważnym dla mnie używanie imienia o innej wibracji, które będzie sposobem na pojawianie się i spotykanie innych takich jak ja, którzy właśnie budzili się w planetarnej sieci. W ten sposób będę miał pomoc w łączeniu się z tą częstotliwością za każdym razem gdy sam tego zechcę lub gdy inni ludzie wezwą mnie tym imieniem. 

Od tej chwili będę w stanie odzyskać niektóre pliki i pamięć kontaktów oraz spotkań z innymi podobnymi do mnie, którzy w czasie dzieciństwa również byli uprowadzani do tego owalnego laboratorium. 

Zaraz po tym jak zaczął nazywać mnie tym imieniem i odczułem przypływ mocy, poczułem energię przepływającą w górę i w dół mojego ciała astralnego. Natychmiast poczułem, że szablon moich wibracji podniósł się do poziomu, na którym zacząłem dostrzegać symbole i wzorce geometryczne. 

Ostrzegł mnie, że wraz z tym kodowaniem będę mógł przemieszczać się do dowolnej lokalizacji i wymiaru, a tam spotykać się z moimi fraktalami i dotrzeć do mojej monady (rdzenia lub substancji pierwotnej). Uzyskam dostęp do moich paranormalnych potencjałów i będę w stanie odczytywać wibracje innych, jednak nigdy nie będę ich używał w negatywnych celach (dla własnego dobra). 

Potem powiedział „dotknij jednego z tych symboli i zobaczysz co się stanie”. Zrobiłem to i nagle otworzyła się przed nami szczelina przez którą przeszliśmy. Po przejściu na drugą stronę zdałem sobie sprawę, że znajduję się  w jakimś mieście. Pokazał mi to, że właśnie uzyskałem dostęp do pewnej lini czasowej i będę mógł obserwować to co się stanie z niektórymi ludźmi. 

Zrozumiałem, że niektórzy byli częścią mojego fraktala duszy. Następnie dotknąłem innego symbolu i zobaczyłem mnóstwo uprowadzeń odbywających się na naszej planecie w tym samym czasie. 

Zaraz po tym jak kazał mi dotknąć pewnego symbolu, zostałem przeniesiony do Sao Paulo. Wszedłem do mieszkania we wschodniej części miasta gdzie spał pewien nastolatek. Jego ciało astralne siedziało obok jego ciała fizycznego, które spało na łóżku. Ten chłopak był również niedawno uprowadzony tak jak ja tej nocy, lecz został odarty z pamięci o tym wydarzeniu gdy został dostarczony z powrotem. 

Obserwowałem go przez kilka chwil podczas których przejęła mnie pewna energia. Czułem, że w jakiś sposób go znam i pozwoliłem Leonowi na przekazanie mi informacji na jego temat. Powiedział mi, że już wcześniej żyliśmy razem i przechodziliśmy przez doświadczenia podczas inkarnacji na Ziemi i kiedykolwiek usiłowaliśmy obudzić nasz potencjał, Archonci zastawiali na nas pułapkę, by nas od tego odciągnąć. Jednak w jakiś sposób zawsze mieliśmy pomoc z naszej duchowej sieci. 

Podczas niektórych doświadczeń jako wcieleni i niewcieleni bawiliśmy się technologią wysokich energii oraz magnetyzmem i w jakiś sposób udało nam się pozostawić zapisy, a nawet wytyczne, które zmieniły bieg historii. Braliśmy udział w kluczowych momentach historii ludzkiej. 

W tym momencie ten nastolatek zmagał się z kilkoma atakami, które wymierzone były w zmianę jego lini czasowej, jednak miał on w sobie silną energię, która zapobiegała unicestwieniu całego projektu w jego obecnym wcieleniu. Gdy go dotknąłem zdołałem odczytać jego wibracje i przez moment uzyskałem dostęp do wspomnień z jego dzieciństwa gdzie zobaczyłem wiele rzeczy, przez które ja również przechodziłem. Czułem, że czasami myślał, że coś może go porwać … w rzeczywistości były to wspomnienia tych strasznych interwencji, przez które przechodził wielokrotnie. 

Widziałem, że jako dziecko był podobny do mnie i poddawano go bardzo silnej kontroli umysłu podczas porwań, gdyż Szaraki nie mogły wprowadzić go w stan hipnozy czy kontroli. Leon poinformował mnie, że ten nastolatek przyszedł na Ziemię, by prowadzić wiele projektów jako empata. W przeciwieństwie do mnie niesłyszącego na jedno ucho, ze swoimi zdolnościami percepcji postrzegania pozamaterialnego, przeszedł przez bardzo skomplikowaną sytuację podczas jednego z uprowadzeń. Wtedy stracił wzrok na jedno oko, co ograniczyło jego zdolności jako medium. Wtedy też wprowadzono mu do umysłu program, który usuwał pamięć z doświadczeń uprowadzeń. 

W tym momencie zrozumiałem, że podobnie jak wielu innych wraz ze mną, był on uprowadzany wielokrotnie do tego owalnego laboratorium jako dziecko w celu testów, kontroli oraz innych doświadczeń przez grupę pozaziemską wielowymiarowych istot powiązanych z konfederacją. Celem było podstawienie pewnych agentów, mogących podjąć działania w danym czasie naszych żyć, którzy działaliby w naszym układzie słonecznym oraz poza nim. Niektórzy z nas aż do dzisiaj są przenoszeni jako dzieci na naszej lini czasowej i wracają do owalnego laboratorium ze względu na to, że na naszej planecie od bardzo długiego czasu prowadzony jest pewien projekt, do którego wrócę później.  

Leon dotknął nastolatka, który zaczął nas widzieć. Początkowo nie zrozumiał co się dzieje, wystraszył się i zaczął być nerwowy. Leon wysłał mu energię, która go uspokoiła. W tym momencie nawiązaliśmy połączenie telepatyczne. Przedstawiliśmy się i powiedzieliśmy, że w pewnym okresie naszego życia spotkamy się fizycznie i będziemy musieli ostrzec ludzi o manipulacji, która ma miejsce od czasu stworzenia ludzkości na Ziemi. Nasza praca ma pomóc obudzić kolektywną świadomość ostrzegając ich o istnieniu istot, które są niesłusznie wyświęcone i są fałszywymi mentorami oraz są częścią agendy należącej do okultystycznego rządu i ciemnego cabala. 

Leon wzniósł do góry swój trójkątny kamień, który nosił na piersi, dotknął nieznanej mi geometrii i nagle cała nasza trójka znalazła się poza strukturą ziemską na mostku kapitańskim lub inaczej w pomieszczeniu dowodzenia. Tam powiedziano nam o wielu doświadczeniach w tym i innym wcieleniu i o sieciach, z którymi jesteśmy połączeni.  Przez nie uzyskamy kontakt z innymi, gdy przyjdzie na to czas, by rozpoczęły się rewelacje. 

Z centrum dowodzenia zostaliśmy przemieszczeni do pewnej geometrii, która była właściwie energetycznym pojazdem, mającym możliwości odkrycia przed nami struktury domu królewskiego. Gdy się tam znaleźliśmy, Leon przedstawił nas Senatowi i Księstwu, które obecnie nazywamy częstotliwościami Erelim i Ophanim. 

Byli tam inni ludzie obecnie wcieleni i niewcieleni, którzy również byli częścią naszej duchowej sieci fraktalnej. Jeden z reprezentantów Senatu poinformował nas, że od tego momentu zaczniemy pracować razem z naszym Duchowym Kolektywem i rozpoczniemy wyszukiwanie innych pracowników, przy pomocy procesu projekcji naszej świadomości. 

Zapytałem Leona czy gdy wrócimy do naszych ciał to zapamiętamy to całe doświadczenie i będziemy mogli znaleźć się i spotkać fizycznie? Powiedział mi, że ze względów na bezpieczeństwo świadomości nastolatka, nie zachowa on wspomnień po powrocie do ciała fizycznego, jednak w pewnym czasie odzyska pełen dostęp do pamięci nawet, do tych najgorszych chwil podczas procesu uprowadzenia i eksperymentów w owalnym laboratorium.  

Nastolatek powiedział mi, że rozumie dlaczego tak jest. Wydaje mi się, że w tej chwili Leon połączył się telepatycznie z nim i przekazał mi pewne informacje, do których ja nie miałem dostępu. 

Od chwili projektowania mojej świadomości z czasów dzieciństwa wiedziałem, że będę pamiętał wiele rzeczy. Gdy powracałem do ciała bardzo trudno było mi przypomnieć sobie te wszystkie pliki pamięciowe zupełnie tak, jakby komputer kwantowy chciał połączyć się z analogowym. Wielu rzeczy nie mogłem sobie przypomnieć. W jakiś sposób pamiętałem tego nastolatka i byłem zadowolony, że Leon był również jego gwiezdnym przyjacielem. 

Pożegnałem się z nim tak, jakbym zostawił tam część siebie. Ból i tęsknota opanowała moją duszę tak, jakbym żegnał się z kimś, kto był dla mnie bardzo ważny. Wiedziałem, że wkrótce znowu się spotkamy podczas podróży astralnych, jednak czułem że część mnie jest osamotniona. 

Zostałem zwrócony do mojego ciała fizycznego i obudziłem się o 8:30 rano, ciągle czując pieczenie w przewodzie moczowym, które trwało od tygodnia. Wróciłem do moich codziennych czynności bez rozpamiętywania uprowadzeń, gdyż przyprawiało mnie to o mdłości. Jednak pamięć projektowania swojego ciała astralnego, przybycie Leona, zjednoczenie z nastolatkiem oraz pobyt w Centrum Dowodzenia pozostało mi w głowie przez długi czas wraz z informacjami o tym, że pewnego dnia skontaktuję się z innymi fraktalami. Wtedy będziemy się spotykali podczas projektowania naszego ciała astralnego i zaczniemy pracę wewnątrz oraz na zewnątrz kopuły kontroli w naszym układzie słonecznym. Będziemy spotykali się z innymi reprezentantami w procesie fraktalizacji, a także ze kolektywem dzieci z królewskiego domu. 

Minął spokojny tydzień i nawet zapomniałem o tym strasznym doświadczeniu, przez które przeszedłem. Nieszczęśliwie dla mnie, spokój nie trwał długo. Kilka miesięcy później, pewnego popołudnia znowu zacząłem słyszeć cichy gwiżdżący dźwięk w uchu, który wywoływał u mnie ataki paniki, gdyż wiedziałem, że znowu zostanę uprowadzony przez tych, którzy robili to od długiego czasu. 

Ciąg dalszy nastąpi. 

Źródło informacji: 

https://ascensionworks.tv/v/sos-theyre-taking-us-ep-4/ 

Film na YT: 

SŁOWNICZEK: 

Erelim – (Wikipedia), klasa aoniłów, których istnienie wywodzi się z wersetów Księgi Izajasza dotyczącego zbliżającej się inwazji Senancheryba na Jerozolimę za panowania króla Ezechiasza. Chociaż Erelim przypisuje się liczne funkcje w tekstach i literaturze żydowskiej i kabalistycznej, najczęściej wydaje się, że są one związane z momentami śmierci i tragedii narodowej. Pojawiają się w wielu hierarchiach anielskich, zajmując pierwsze miejsce wśród dziesięciu porządków anielskich w Berit Manuchah, drugie w Zohar, i trzecie przez Majmonidesa i dziesiąte w Maseket Azilut. (https://en.wikipedia.org/wiki/Erelim )

Ophanim – (Wikipedia), (liczba pojedyncza), alternatywnie pisane auphanim lub ofanim, a także zwane galgalami (z hebrajskiego: „sfery”, „koła”, „wiry”) odnoszą się do kół widzianych w wizji Ezechiela w rydwanie (z hebrajskiego merkabah) Ezechiel 1:15-21. Jeden ze zwojów znad Morza Martwego interpretuje je jako klasę istot niebiańskich, które wraz z Cherubinami i Serafinami nigdy nie śpią, lecz strzegą Tronu Boga. W analogii katolickiej są jednym z chórów aniołów i nazywane są również Tronami. (https://en.wikipedia.org/wiki/Ophanim )

Total Page Visits: 3635 - Today Page Visits: 1