Przywódcy Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego zorganizowali nagłe tajne spotkanie w jednej ze swoich bezpiecznych lokalizacji, głęboko pod powierzchnią, w Dowództwie Operacji Księżycowych (DOK Alfa), aby omówić najnowsze informacje wywiadowcze odnośnie Super Federacji, która otrzymała zawiadomienie od Nowych Opiekunów. 

Krótko po rozpoczęciu spotkania MKK na środku sali pojawił się jeden z członków Starszyzny Zulusów. Specjalna ochrona MKK natychmiast odpowiedziała bronią, przystosowaną do użytku wewnątrz statków kosmicznych i baz. Członek Starszyzny, który występuje pod imieniem Emmi, miał ogromny uśmiech na twarzy i skrzyżował ręce w sposób nie przejawiający agresji. Nagle broń ochrony została wyrwana z rąk, uderzyła w sufit i pozostała tam, jakby trzymał ją gigantyczny magnes. Następnie członkowie ochrony zostali przykuci do podłogi w podobny sposób, gdzie miotali się, dopóki Emmi nie wypełnił swojego zadania. 

Powiedział on, że jest przedstawicielem Nowych Opiekunów i przybył, by przekazać wiadomość Międzyplanetarnemu Konglomeratowi Przemysłowemu. Następnie oświadczył, że MKK zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za wszystkie zbrodnie dokonane przez Ciemną Flotę. 

Przemierzała ona naszą Galaktykę z Grupą Oriona i niektórymi awanturniczymi odłamami frakcji Super Federacji, które również odpowiedzą przed sądem za swoje zbrodnie. 

Emmi przedstawił następnie Nowych Strażników, którzy pojawili się w pokoju, podobnie jak on sam, kilka chwil wcześniej. Nowi Strażnicy zaczęli wskazywać na poszczególnych uczestników, którzy natychmiast zaczęli zachowywać się bardzo dziwnie. Jedna trzecia z nich zaczęła przeklinać i wić się w bólu, gdy upadali na podłogę. Pozostali zaczęli dystansować się od nich, jakby dokładnie wiedzieli, co się z nimi dzieje.

Następnie powiedział: „Żebyście nie mogli powiedzieć, że to diabeł was do tego zmusił”, i zaczął wolno robić rękami kręgi i dziwnie przekrzywiać głowę, a potem rozpoczął plemienny taniec. Uczestnicy z niedowierzaniem patrzyli na to, co dzieje się wokół nich, gdy nagle Emmi zakończył swój taniec, opadając na jedno kolano i klaszcząc w dłonie, wysyłał falę uderzeniową przez pokój. Gdy tylko to zrobił, zgromadzeni na podłodze wpadli w konwulsje, a z ich ciał wydobyły się wątłe cienie bytów, będących podczepami energetycznymi. Wszyscy obecni zaczęli chwytać się za głowy podczas gdy sygnał ich bożka, sztucznej inteligencji (SI), z ich nanoidów (nano-robotów) i implantów został zablokowany .

Następnie Emmi zaczął ponownie swoje przemówienie, w którym wymienił wszystkie ich zbrodnie, które zostały popełnione pod cichym przewodnictwem MKK. Poinformowano ich, że staną przed sądem wraz z Grupą Oriona i ich sojusznikami z grup awanturników. Zulus następnie przedstawił, w jaki sposób bożek SI, któremu służą, zdradzał i przejmował każdą cywilizację, która go przyjęła, oraz w jaki sposób MKK był współwinny w planowaniu sprowadzenia technologii na Ziemię. 

Kolejno Zulu, jak i Nowi Opiekunowie zniknęli, pozostawiając uczestników w kompletnym szoku i przerażeniu. 

Następnie Emmi odwiedził Gonzalesa, Sojusz Tajnych Programów Kosmicznych (TPK), oraz połączone miasto 7 grup Wewnątrz Ziemi związanych z Grupą Anshar, innych członków lokalnej konfederacji planet, a na koniec mnie, gdzie podzielił się z nami swoim doświadczeniami przy użyciu hologramu. 

Sojusz TPK zdołał porównać te informacje ze swoimi źródłami i sprawdził, czy w tym czasie w DOK (Alfa) miał miejsce jakikolwiek incydent i był w stanie potwierdzić, że coś poważnego wydarzyło się na tajnym spotkaniu MKK, ale nie był w stanie uzyskać dalszych szczegółów poza tymi, które świadczyły o przerażeniu uczestników. 

Sojusz TPK był również w stanie dowiedzieć się o tym, że po tym incydencie MKK zażądało spotkania z liderami Grupy Oriona i ich awanturniczymi grupami sojuszników w jednym z bezpiecznych miast korporacyjnych na Marsie, gdzie opracowali plan podwojenia wysiłków wprowadzenia transhumanizmu na Ziemi.

Emmi stwierdził, że ​​sytuacja ludności na powierzchni Ziemi znacznie się pogorszy, ale otwarta tyrania była katalizatorem na wybudzenie rozgniewanych mas na planecie Ambasadora Mikki i innych planetach należących do konfederacji. 

Wkrótce zobaczymy, jak coraz więcej ludzi powstaje i przestaje uczestniczyć w działaniach systemu, któremu dobrowolnie dali się zniewolić. Gdy to zrobimy, wszystko zmieni się niemalże z dnia na dzień. 

Powiedziano mi, żebym na razie zachował dla siebie datę tego incydentu, ponieważ reakcja kierownictwa MKK jest bacznie obserwowana. Wkrótce przedstawię więcej szczegółów na ten temat. Aby zapobiec cenzurowaniu jakichkolwiek informacji, opublikujemy je bezpłatnie w telewizji Ascension Works TV.

Jeśli chcecie być na bieżąco, to dołączcie do naszych najświeższych sesji informacyjnych: 

https://ascensionworks.tv 

Corey Goode,

Odnośnik do źródła:

https://t.me/ascensionworkstv/1290 

Total Page Visits: 4333 - Today Page Visits: 8