Dziękujemy Chinom, są cudowne

Autor: Jon Rappoport

30 stycznia 2020r.

Tak jak przewidziałem w artykule sprzed kilku dni, jesteśmy w przede dniu WIELKICH PODZIĘKOWAŃ Chinom. 

Już nadchodzą. 

Z wpisów na Tweeterze publikowanych na żywo na koncie Światowej Organizacji Zdrowia ze spotkania kryzysowego na temat “epidemii” (22 stycznia 2020r.) możemy przeczytać: 

“Byłem pod wrażeniem odnośnie szczegółów i głębi Chińskiej prezentacji. Doceniam również współpracę Ministerstwa Zdrowia Chin, z którym rozmawiałem bezpośrednio w ciągu ostatnich kilku tygodni” – słyszymy do dr Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, głównego dyrektora Światowej Organizacji Zdrowia. 

“Przywództwo (Chińskiego Ministra Zdrowia) oraz interwencja Prezydenta Xi i Premiera Li były nieocenione, a wszystkie możliwe środki zaradcze zostały podjęte, by zapobiec wybuchowi “epidemii”, czytamy dalej od dr Tedrosa. 

Tak, wszyscy wychwalają Chiński Rząd oraz jego “interwencję” i “środki zaradcze”. 

TŁUMACZENIE:

“Ich brutalny, despotyczny reżim jest w stanie przeforsować żelazną kontrolę nad swoim narodem. Mogą zamknąć 40 milionów ludzi z dnia na dzień w miastach gdzie mieszkają. Och! Co za rewelacja! Jest to dokładnie to czego potrzebuje obecnie nasz wspaniały świat. Zabawne w jaki sposób to się odbywa? Szalejąca epidemia grożąca planecie pojawia się w miejscu gdzie zarządcy mogą zdławić dziesiątki milionów ludzi. Patrzcie na ich przykład. Nie mówię, byśmy my ludzie na Zachodzie lub w innych miejscach świata naśladowali strategię Chin, jednak taki dzień może nadejść wkrótce. Chiny przełamały tabu. Jeśli oni mogą wprowadzić takie środki zaradcze to i my jesteśmy w stanie to zrobić. 

Czytelnicy wiedzą, że podważam autentyczność tej “epidemii” na wiele kluczowych sposobów. Możecie przeczytać moje poprzednie artykuły, by zrozumieć lepiej moje podejście do tego tematu (archiwum dostępne tutaj – artykuły w tłumaczeniu) oraz moje przeszłe dochodzenie poprzednich epidemii, które okazały się niewypałami. 

Obecnie mają miejsce dwie operacje. Jedną z nich jest odizolowanie populacji, a drugą jest nadejście szczepionek. Poprzednio napisałem o pewnej eksperymentalnej szczepionce, która może być oddana do produkcji w ciągu kolejnych 90 dni. Niesie ona ze sobą ogromne zagrożenie i może być obligatoryjna dla każdej osoby, lub dla każdego człowieka mieszkającego w pewnych miejscach. 

Obecna gloryfikacja Chińskiego reżimu nie jest dobrą wiadomością, wcale nie. 

ZROZUMCIE JEDNO: Nigdy wcześniej w historii ludzkości nie doszło do tak ogromnej izolacji ludzi, która przeszła tak gładko jak obecnie w Chinach. Jest to tworzenie nowego precedensu i złamanie tematu tabu. Pozwala to na wprowadzenie myślenia typu: “No cóż, my też możemy to zrobić”. ZAPEWNIAM was, że obecnie są ludzie na świecie, którzy zgadzają się z działaniami chińskiego reżimu. Kiwają głowami na TAK. 

Nie jest to dobry znak ani dla Chin, ani dla reszty świata.    

Jon Rappoport – autor 3 zapalnych artykułów: THE MATRI REVEALED, EXIT FROM THE MATRIX i POWER OUTSIDE THE MATRIX. Jon był kandydatem na Kongresmana w 29-tym dystrykcie kalifornijskim. Ciągle zajmuje się praktykami konsultacyjnymi dla swoich prywatnych klientów, których celem jest rozwinięcie osobistej potęgi kreatywności. Nominowany do otrzymania Nagrody Pulitzera, działał i prowadził dochodzenie jako dziennikarz przez 30 lat, pisząc artykuły z dziedziny polityki, medycyny i zdrowia dla CBS Healthwatch, LA Weekly, Spin Magazine, Sterna i innych gazet i magazynów w Europie i USA. Jon wygłaszał wykłady i organizował seminaria na temat globalnej polityki, zdrowia, logiki i siły kreatywności dla publiczności na całym świecie. 

Możecie zasubskrybować jego stronę NoMoreFakeNews tutaj: 

http://j.mp/1HvKCU1 

Jego darmowe maile możecie otrzymywać z bloga OutsideTheRealityMachine tutaj: http://j.mp/1SfPuzL 

https://outsidetherealitymachine.com      

Strona źródłowa artykułu: 

https://blog.nomorefakenews.com/2020/01/30/thank-you-china-youre-wonderful/ 

Total Page Visits: 3130 - Today Page Visits: 3