Witamy serdecznie w szóstej i ostatniej części aktualizacji Davida Wilcocka. W tym odcinku będziemy omawiali połączenia całej historii z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.   

Zapraszamy na aktualizacje Cz. 6 pt.

Połączenia z UFO 

TO NADCIĄGA WIELKIMI KROKAMI

David przypomina nam o tym, co było omawiane w poprzednich częściach jego artykułu. 

Istnieją oszałamiające połączenia pomiędzy poszczególnymi danymi, które omawiane były w poprzednich częściach tego artykułu. 

Giganci technologiczni zdradzili całe pokolenie ludzi, obracając YouTube w mainstreamowe echo, co spowodowało gniew mas. 

Popularna muzyka być może celowo została użyta jako broń, by zniechęcić romantyczne piosenki i zachęcać ludzi do przemocy i uzależnienia od narkotyków. 

W dossier insidera z FB zapoznaliśmy się z informacjami, które jeśli okażą się prawdą to będą miały ogromny wpływ na wszystko to, czego dotychczas się dowiedzieliśmy. 

Makr Zuckerberg może być klownem MKULTRA działającym dla Deep Statu, by stworzyć bardzo uzależniający system broni działającej przeciwko masom ludzi … a mianowicie Facebook. 

Wygląda na to, że Google i YouTube zostały stworzone w tym samym celu. Jest to oczywiście bardzo diaboliczna agenda. 

SOJUSZ OKRĄŻA (DEEP STATE) CORAZ BARDZIEJ … A JAK TO SIĘ MA DO UFO?

W poprzednich częściach David wyjaśnił nam posty “Q”, sugerując przy tym, że akty oskarżenia już niebawem zostaną odpieczętowane i nowe bogactwo ogromnej ilości informacji zostanie odtajnione. Nieważne co myślimy, że wiemy na ten temat, nieważne czego się spodziewamy, jest bardzo prawdopodobne, że ODTAJNIENIE bardzo nas zaskoczy. 

Blokada YouTube może być przygotowaniem do znacznego zredukowania dyskusji na temat nowych, zmieniających postać rzeczy informacji. Odtajnienie o tej magnitudzie sprawi, że wszyscy niezależni twórcy YouTube zamienią się w dziennikarzy omawiających Ujawnienie. Giganci technologiczni, mroczne finansjery oraz osoby ustalające splot wydarzeń, stojące za tym wszystkim, są doskonale świadome godziny zero, która nieubłaganie nadchodzi. 

W tym rozdziale artykułu  David przeprowadzi nas przez dziwaczne połączenia tej historii z UFO wraz z nagłym wzmiankami, pojawiającymi się mainstreamowych mediach. 

Zanim zagłębimy się w temat UFO, podążymy tropem dostarczonym nam przez “Q” w ostatniej części naszego artykułu. 

Czy istnieje namacalny dowód na antycypację ODTAJNIENIA przez insiderów wysokiego szczebla, jak np. reprezentantów kongresu USA? 

Tak, istnieje. 

Po pierwsze musimy powiedzieć, że obecnie nie podlega żadnym wątpliwościom istnienie kręgów handlu dziećmi, które są obecnie rozmontowywane na bezprecedensową skalę. 

12/31/18: Narodowy miesiąc zapobiegania niewolnictwu i handlu ludźmi

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/presidential-proclamation-national-slavery-human-trafficking-prevention-month-2019/?fbclid=IwAR3G-HcHBA-To4Dm6cd0mQGa1f_ZdDvNOleHh2GUNh0JXSkGYHqN_CrDxl4 

(Słowa Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej)

W lutym 2017 r. Podpisałem ustawę wykonawczą, w celu zdemontowania międzynarodowej organizacji handlu i wykorzystywania ludzi … 

Pod moim przewodnictwem, departamenty Rządu Federalnego oraz agencje (rządowe, przyp. tłum.) zapewniają pełne egzekwowanie naszego prawa tak, by łowcy niewolników oraz łamiący nasze prawo spotkali się z pełnymi konsekwencjami naszego wymiaru sprawiedliwości oraz z karą na jaką zasłużyli. 

Tylko w 2017 roku Departament Sprawiedliwości zabezpieczył dowody obciążające ponad 500 pozwanych w sprawach dotyczących handlu ludźmi, a Federalne Biuro Śledcze zdemontowało ponad 42 kryminalnych organizacji zaangażowanych w handel dziecięcych niewolników seksualnych.

Departament Obrony Narodowej rozpoczął ponad 800 spraw odnośnie handlu ludźmi, co zaowocowało przynajmniej liczbą 1500 osób aresztowanych i ponad 530 wyrokami skazującymi. 

David twierdzi, że w trakcie rozmowy z kobietą zwaną Mega Anon, przekazała ona informacje o ogromnej ekscytacji w jej kręgach odnośnie zasięgu wszystkich aresztowań, jednak od tamtego czasu prawie wcale nie słyszymy o tym w mass mediach. 

KIM DOTCOM RÓWNIEŻ PRZEWIDUJE NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

David powołuje się na wpisy KIM DOTCOM ze stycznia zeszłego roku oraz na filmy, które nagrał z Benem i Robem z kanału The Edge of Wonder, w których przewiduje, że coś może się wydarzyć jeszcze w 2019 roku. 

UWAGA Tłumacza:

Obecnie wiemy już, że zeszły rok nie przyniósł oczekiwanego przełomu, jednakże postęp  Sojuszu i desperacja Deep Statu jest widoczna, zważywszy na posunięcia polityczne, z którymi mamy ostatnio do czynienia. Kto wie czy odtajnienie było o włos i zostało powstrzymane?

Osoba znana jako Kim była blisko Wikileaks i jest prawdopodobnie najlepszą osobą zaraz po Assangu czy Snowdenie. Wpisy umieszczone na Tweeterze przewidywały, że ODTAJNIENIE nastąpi jeszcze w 2019 roku: 

https://twitter.com/KimDotcom?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1081679080330686464&ref_url=https%3A%2F%2Fdivinecosmos.com%2Fdavids-blog%2F22962-social-media-nukes%2F6%2F 

Uśmiecham się codzień, w związku z powstrzymaniem Hillary

Deep State jest obnażony.

Fake News są obnażone.

Departament Sprawiedliwości i FBI są obnażone.

Jestem szczęśliwy(a), że obecnie jesteście bardzo dobrze informowani. Rok 2019 odkryje znacznie więcej spraw. Przygotujcie się na następne falę przecieków. Monumentalne wydarzenia.

Kim Dotcom (@KimDotcom), 5 stycznia 2019

W tym roku kryminaliści prowadzący Deep State zostaną obnażeni. Udziałowcy czerpiący korzyści z wojen i chaosu. Miliarderzy, którzy obrócili demokrację w iluzję. Mają w kieszeni polityków, sędziów i wszystkie wasze dane. Są to najgorsi piraci w historii. Chcecie wiedzieć kim są? 

Kim Dotcom (@KimDotcom) 5 stycznia 2019 

A  teraz coś na temat Rosji: 

Zapewniam was, że hack DNC nie był tak naprawdę włamem na serwer. Była to robota wewnętrznego pracownika z przenośną pamięcią. Wiem to, gdyż wiem kto i dlaczego to zrobił. Szczególnie doradca Mueller nie jest zainteresowany moimi dowodami. Moi prawnicy pisali do niego dwukrotnie. Nigdy nie odpowiedział. 360 funtów (geniusz) https://t.co/AGRO0sFx7s 

Kim Dotcom (@KimDotcom) 18 luty 2018

KONGRESMAN Z FLORYDY RÓWNIEŻ PRZEWIDUJE ODTAJNIENIE

 21 maja 2019 florydzki kongresman Matt Gaets szacował czas do odtajnienia i podawał nam “dni” lub “tygodnie” do pierwszej fali odtajnienia. Pewne informacje już zaczęły wyciekać do sieci, a z pewnością będzie ich więcej: 

5/21: Gaetz mówi, że tylko dni dzielą nas od ukazania “niezaprzeczalnych dowodów” w śledztwie Trump-Rosja

https://www.foxnews.com/politics/rep-gaetz-on-the-russia-probes-secret-fbi-transcripts 

“Wierzę, że tylko dni lub tygodnie dzielą nas od niezaprzeczalnych dowodów w największym politycznym skandalu amerykańskiej historii”, mówi Gaetz w “Hannity” Monday. 

“Zachodni wywiad szpiegował Papadopulosa i istnieją nagrania wraz transkryptem tamtej konwersacji”.

W tej konwersacji Papadopulos zaprzecza jakiemukolwiek nielegalnemu spiskowi pomiędzy Trumpem i Rosją. 

Przypuszczalnie jest tam ewidencja, która świadczy przeciwko Papadopulosowi na rzecz ich. 

To czego nie uda im się udowodnić to fakt, że nigdy nie zaprezentowali tych dowodów w sądzie FISA. 

Dodatkowo Gaetz opublikował te informacje 21 maja 2019 na Tweeterze: 

https://t.co/0y1ZyHcm2r 

i 

https://t.co/hakJ6Ho2il 

REPUBLIKAN MARK MEADOWS RÓWNIEŻ MÓWI O NADCHODZĄCYM ODTAJNIENIU

David przytacza nam tutaj kolejny przykład czyli republikanina Marka Meadowsa, który przybliża nam nadchodzące odtajnienie w tej sprawie: 

5/20: Mark Meadows: Odtajnienie jest tuż tuż

 https://saraacarter.com/mark-meadows-declassification-is-right-around-the-corner/ 

Republikan Kongresman i członek Komisji ds. Rozwoju Mark Meadows mówi, że pojawi się znacznie więcej informacji na temat tego, że Prezydent Trump został wystawiony przez seniorskich oficjeli z FBI i Departamentu Sprawiedliwości. 

Skomentował to w poniedziałek w “Fox & Friends” dodając, że odtajnienie dokumentów ujawni to. 

Meadows przytacza przykłady nagrywania i scalania rozmów członków obozu Trumpa podczas jego kampanii wyborczej. 

Szczególnie odnosił się do eks doradcy kampanii wyborczej Trumpa Georga Papadopulosa, który głośno wypowiadał się o wrobieniu go przez FBI. 

Co więcej, północno-karoliński kongresman wyjaśnił, że Amerykanie będą zdumieni, gdy Trump odtajni więcej informacji na ten temat. 

Jako przykład podał utajnione przez FISA serię interview Bruca Ohra 302 FBI i tzw. Folder “Gangu Ośmiu”. 

Były prezydent Komisji ds. Rozwoju Trey Gowdy powiedział w niedzielę, że nowe informacje mogą ujawnić “zmieniające postać rzeczy” dowody i w dalszym ciągu obalić teorię zmowy. 

Meadows powiedział, że jest przekonany o szybkiej reakcji Prezydenta. 

Uważam, że odtajnienie jest tuż tuż i szczęśliwie Amerykanie będą w stanie ocenić tę sytuację sami”, powiedział Meadows. 

WARTO TUTAJ WSPOMNIEĆ RAPORT X22

 David następnie przytacza raport X22, który dość często przewija się w całej tej historii. Komentuje on przy tym fakt, że odnośniki ciągle są dostępne, zważywszy na wysoki poziom cenzury: 

5/20: Odtajnienie jest tuż tuż

https://x22report.com/declass-right-around-the-corner-patriots-control-the-timetable-episode-1871/ 

5/21: Napięcie rośnie, pułapka została zastawiona

  https://x22report.com/we-are-now-in-the-build-up-phase-the-trap-has-been-set-episode-1873/ 

Dodatkowo Greg Hunter, amerykański członek organizacji Watchdog wykonał dobrą robotę odnośnie nadchodzącego ODTAJNIENIA: 

5/19: Masowe zbrodnie już wkrótce zostaną ujawnione i zaskarżone

https://usawatchdog.com/massive-crimes-will-soon-be-revealed-prosecuted/ 

Wymyślony raport FISA opracowany przez inspektora głównego Michaela Horowitza jest skończony i wkrótce zostanie opublikowany, donosi dr Dave Janda z programu radiowego Operacja Wolność. 

Oszukańcza aplikacja FISA, używająca nieprawdziwej ewidencji umożliwiła szpiegowanie administracji Prezydenta Trumpa. 

Niedługo po opublikowaniu raportu IG FISA, Prezydent Trump odtajni dokumenty tzw. “oszustwa”, które wielokrotnie było nazywane “zdradą narodową”. 

Janda mówi również o tym, że obnażone zostaną ciągle trwające ogromne zbrodnie, obejmujące zbieranie danych przez głównych szefów wywiadu byłego Prezydenta Obamy.  

Zbiórka danych została zamówiona przez Obamę i zawiera w sobie 600 mln stron informacji na temat sędziów, ludzi biznesu i polityków, w tym również na temat szefa sądu FISA i szefa sędziów Johna Robertsa. 

Nielegalne informacje są używane w celu szantażowania i uzyskiwania przewagi prawdopodobnie nad milionami nic nie podejrzewających Amerykanów. 

Dołączcie się do Grega Huntera, który buduje drogę do nadchodzących wydarzeń, które prawdopodobnie będą miały miejsce w ciągu nadchodzących miesięcy … 

Widzimy, że wszystko to się przedłuża, jednakże, wygląda na to, że zobaczymy poważne akcje podjęte w tej sprawie. 

SĄD NAJWYŻSZY DOBIERA SIĘ DO APPLE’A   

W tym rozdziale David przytacza nam ogromną zmianę, jaka dotknęła kolejnego giganta technologicznego czyli Apple, który oberwał 13 maja 2019 po ogłoszonym wyroku Sądu Najwyższego: 

5/13: Sąd Najwyższy przysparza niepowodzeń Apple Store w ramach procesu antymonopolowego 

https://www.cnbc.com/2019/05/13/supreme-court-rules-against-apple-in-app-store-antitrust-case.html 

Sąd Najwyższy przegłosował w poniedziałek 5 do 4 na niekorzyść Apple argumentując, że użytkownicy iPhonów mogą rozpocząć indywidualne procesy antymonopolowe, w oparciu o pozycję na rynku, opierającego się o podpisy elektroniczne, App Stora. 

Sędzia Brett Kavanaugh napisała opinię większości, do której przyłączyli się sędziowie ogólni. 

Użytkownicy iPhona argumentują, że 30% marża sprzedaży aplikacji w App Store jest nieuczciwa i spowodowana jest monopolem giganta, co sprawia napompowanie cen, przenoszonych na konsumentów.   

Apple argumentował, że tylko programiści powinni mieć prawo dochodzić spraw w sądach, a nie zwykli użytkownicy. Jednak Sąd Najwyższy, w oparciu o opinię sędziny Kavanaugh, odrzucił te roszczenia. 

“Wyznaczona przez Apple granica nie ma zbyt wielkiego sensu poza naginaniem prawa i chęcią wykręcenia się z tego oraz z innych podobnych spraw sądowych”, pisała Kavanaugh. 

Przecież Apple uczestniczył w (masowej) inwigilacji oraz w przytłumianiu rozpowszechniania pewnych agend, w tym także i w politycznych manipulacjach. 

SĄD NAJWYŻSZY DOBIERA SIĘ DO GOOGLA 

David mówi, że już 2 tygodnie wcześniej odkryto, że Sąd Najwyższy przeprowadza dochodzenie antymonopolowe przeciwko Google: 

5/31: Sąd Najwyższy przygotowuje na Google dokumenty w sprawie antymonopolowej 

 https://www.reuters.com/article/us-google-doj-probe/us-justice-department-prepares-google-antitrust-probe-sources-idUSKCN1T22SU 

(Reuters) Amerykański Departament Sprawiedliwości przygotowuje dochodzenie przeciwko firmie Alphabet łączącej w sobie giganta internetowego Google, by ocenić czy gigant złamał umowę antymonopolową podczas prowadzenia swojego rozciapanego biznesu online, donoszą dwa źródła. 

Urzędnicy z obydwu organizacji egzekwujących prawo antymonopolowe, czyli z Departamentu Antymonopolowego i z Federalnej Komisji ds. Handlu, spotkali się ostatnio w sądzie, by wydać swoje orzecznictwo w tej sprawie, podawały źródła pragnące zachować anonimowość, ze względu na brak autoryzacji wypowiadania się na ten temat publicznie. 

Potencjalne dochodzenie odnosi się do ostatnich ataków na gigantów technologicznych od strony administracji Prezydenta USA Donalda Trumpa, który oskarżył portale społecznościowe i Google o przytłumianie głosów konserwatystów na ich platformie online. 

Jedno źródło donosi, że potencjalne śledztwo, po raz pierwszy nagłośnione przez gazetę Wall Street, koncentrowało się na oskarżeniach Google o udzielanie pierwszeństwa w swojej wyszukiwarce własnemu biznesowi. 

6/1: Google powinien się bardzo bać.

https://finance.yahoo.com/news/google-afraid-very-afraid-121312132.html 

(Opinia Bloomberga) – Jest to chwila, której z pewnością spodziewały się amerykańskie technologiczne superpotęgi: 

Amerykański rząd przygotowuje się do przeciągnięcia Google przez sądy w celu rozpoznania czy jest on podłym monopolistą. 

Połączona z Google firma Alphabet Inc. oraz inne technologiczne giganty mogą się już zacząć trząść.

Bloomberg News i inne wydawnictwa prasowe podawały ostatnio, że Departament Sprawiedliwości przygotowuje się na otwarcie dochodzenia przeciwko Google w celu ustalenia czy gigant technologiczny działa zgodnie z prawem antymonopolowym.  

Jeśli dojdzie ono do skutku to bez wątpienia będzie zakrojone na szeroką skalę, długie, brudne i nieprzewidywalne dla Google i jego inwestorów. 

Powinno to wystraszyć ich, a także innych gigantów technologicznych, gdyż nie ma gwarancji, że antymonopolowe światło Kliega nie obróci się na kolejne firmy. 

MAMY POWAŻNE POWODY, BY SPODZIEWAĆ SIĘ POWAŻNIEJSZYCH UJAWNIEŃ 

David przytacza dalsze przykłady na nadejście większych ujawnień. Kłopoty Facebooka sięgają znacznie dalej niż wie o tym opinia publiczna i z tego też powodu nie ma potrzeby, by to tutaj roztrząsać. W poniższych odnośnikach można przeczytać więcej informacji na ten temat. 

1/8: Atmosfera kultu wewnątrz FB

https://www.cnbc.com/2019/01/08/facebook-culture-cult-performance-review-process-blamed.html 

6/19: Moderatorzy FB łamią klauzulę o nieujawnianiu i donoszą o strasznej panującej tam sytuacji

https://www.theverge.com/2019/6/19/18681845/facebook-moderator-interviews-video-trauma-ptsd-cognizant-tampa 

“Q” sygnalizował, że informacje pozwalające na podjęcie dalszych działań są wynikiem włamów hackerskich. Zważywszy na to wszystko mamy wszelkie powody ku temu, by przypuszczać, że większe publiczne ujawnienia nadchodzą. 

Wszystkie te informacje są bardzo skomplikowane i kompleksowe, jednakże wiele niezaprzeczonych znaków mówi o tym, że tak może właśnie być. 

Teraz, zgodnie z tytułem tej części, David przechodzi do połączeń zakazanej historii z UFO, które to informacje coraz częściej pojawiają się mediach mainstreamowych. 

David mówi:

Jednym z tematów, na których zaostrzałem swoją uwagę przez wszystkie lata jest zjawisko UFO. W poprzednich częściach widzieliśmy, że wiele tytułów filmów znajdujących się na YouTube zawiera moje imię. Liczba ta 15 lutego 2019 roku osiągnęła poziom 5,98 miliona publikacji. Wiele z tych filmów jest przedstawianych w artykułach i osiąga milionowe liczby oglądnięć i często pojawia się w programie “Starożytni Kosmici”. 

Na przestrzeni lat pracowałem z różnymi informatorami, którzy mieli na tyle szczęścia, by uzyskać dostęp do wysokiego szczebla informacji. 

W maju 2001 roku uczestniczyłem w „Projekcie ujawnienie” (dr Greera), gdzie spotkałem się z prawie wszystkimi 39 informatorami, którzy tam przedstawiali swoje doniesienia. 

Następnie występowałem w „Projekcie Camelot” od 2007 aż do 2011 roku gdzie również spotkałem kilku insiderów z górnej półki. 

Ponadto, przez wszystkie te lata, zgłaszali się do mnie prywatnie inni informatorzy, którzy przekazali mi ekskluzywne informacje na różne tematy. 

Stałem się głównym prowadzącym wywiady z Corey’em Goodem, Williamem Tompkinsem i Emery Smithem, z którymi rozmawiałem przez telefon przy wielu okazjach. 

KRÓLICZA NORA SIĘGA BARDZO GŁĘBOKO 

Cała praca Davida została bardzo dobrze udokumentowana na jego stronie i jest znana w społecznościach ufologicznych i nie ma potrzeby jej tutaj powtarzać. Wystarczy tylko powiedzieć, że cały ten temat jest niezmiernie obszerny pod względem kompleksowości i zakresu. 

David przedstawił już oszałamiające dowody na to, że istnieje Deep State i że kieruje się agendą depopulacji ludzi oraz rzuca nam spektakularne kłamstwa, by osiągnąć swój cel.  Muzyka hip-hopowa być może celowo została wprowadzona, by promować zachowania kryminalne po to, by zredukować populację i by napompować profit branży więzienniczej. 

Skonfrontowaliśmy się również z doniesieniami o tym, że obserwowane niezidentyfikowane obiekty latające mogą być w rzeczywistości naszymi własnymi pojazdami obsługiwanymi przez ludzi działających w tajnych programach. 

Wielu insiderów potwierdziło Davidowi osobiście fakt istnienia tajnych programów kosmicznych, które bardzo obszernie zostały opisane poprzednio i które sięgają znacznie dalej niż większość ludzi jest w stanie sobie wyobrazić. 

Istnieje niewyobrażalna ilość informacji odnoszących się do UFO oraz do insiderów badających to zjawisko … znacznie więcej niż ktokolwiek jest w stanie to omówić.  

DLACZEGO ZBIEGA SIĘ TO WSZYSTKO DO JEDNEGO ZJAWISKA? 

David przytacza kolejny przykład, a mianowicie informacje Toma DeLonga/AATIP, które redukują całe dochodzenie do obserwacji mających miejsce w 2004 roku wokół lotniskowca USS Nimitz. Wszystkie odnotowane tam obserwacje UFO są przedstawiane w taki sposób, jakby były jedynymi mającymi miejsce w całym dochodzeniu. 

Zanim Tom DeLong rozpoczął swoją inicjatywę to informatorzy ostrzegali nas o nadchodzącym “ujawnieniu częściowym”. Powodem była świadomość tego, że Deep State zdaje sobie sprawę z istnienia Sojuszu i wcześniej czy później ich czas się skończy. Wraz z aresztowaniami przychodzi publiczna świadomość odnośnie kryminalnych zbrodni, które zostały popełnione. 

Jedyną kartą przetargową jaką Deep State był w stanie zaoferować miało być “kontrolowane ujawnienie” informacji o UFO. Miało to służyć wielu celom jak np. ich chęć, by “wybielić się” i w końcu wyjść do opinii publicznej i powiedzieć nam prawdę. Wtedy długo ukrywana technologia nagle jest nam udostępniana i otwiera się dla nich potencjalnie czysta linia czasowa ze względu na ich “prawdomówność”. 

Ponieważ agenda ta cały czas jest rozwijana, więc David przedstawia nam doniesienia wywiadowcze mówiące o bardzo specyficznej kolejności wydarzeń prowadzących do tego wydarzenia. 

CO STOI WIĘC ZA UJAWNIENIEM CZĘŚCIOWYM? 

W ostateczności ponoć mamy dowiedzieć się o tym, że Antarktyda w rzeczywistości była Atlantydą i chowa ona w sobie ogromne statki kosmiczne i ruiny prastarych budowli. One z kolei obejmują piramidy z architekturą przypominającą budowle Azteków, zamieszkujących Mezoamerykę. 

W trakcie tego procesu mamy ponoć zobaczyć ścieżki filmowe wysokiej rozdzielczości ukazujące podwodne miasta zlokalizowane pomiędzy Antarktydą a Ameryką Południową, a także pomiędzy Antarktydą a Australią. 

Ponadto odkryjemy wtedy inne ciekawe rzeczy … ukryte komnaty w piramidach, super technologie pozostawione dla naszych oczu i zagubione miasta w Wielkim Kanionie Kolorado. 

Dodatkowo przedstawi się nam jedną lub dwie rasy pozaziemskie takie jak np. Wysokich Białych, nie zważając na fakt, że jest ich tam kilka odmian. 

W tym samym czasie ma się nam ujawnić Tajny Program Kosmiczny z platformami zawieszonymi na orbicie geostacjonarnej i nasze pojazdy kosmiczne, które oblatują nasz Układ Słoneczny, jednakże bez możliwości opuszczenia go. 

NASTĘPNIE WPROWADZI SIĘ NASTĘPUJĄCY SCENARIUSZ

W chwili gdy obnaży się nam Międzyplanetarny Konglomerat Przemysłowy Tajnych Programów Kosmicznych i odkryjemy, że te nasze statki kosmiczne podróżowały po naszym Układzie Słonecznym od wielu lat, to sprawy przybiorą bardzo ciekawy obrót. 

W tym samym czasie będziemy już świadomi statków matek ukrytych w antarktycznych ruinach, a także napisów, które na nich znaleziono. 

W chwili gdy informacje o MKP TPK zostaną nam publicznie pokazane, to przekaże nam się równocześnie informacje o tym, że na Marsie i Księżycu również odkryto podobne ruiny z takimi samymi inskrypcjami. 

Wszystko to wydaje się być bajecznym scenariuszem … jeżeli dojdzie on do skutku. 

Z oczywistych powodów powie nam się, że ci co rozbili się na Antarktydzie byli rozbitkami znacznie starszej i wielkiej cywilizacji. 

Wszystko to brzmi pięknie, jednakże doniesienia od naszych insiderów wskazują na to, że stoi za tym pewna agenda. 

PRAWDZIWA TOŻSAMOŚĆ ILLUMINATI  

David powołuje się tutaj na film „Above Majestic”, gdzie wszystkie te puzzle układają się w piękny obraz w miarę, jak dochodzimy do wielkich rewelacji. 

Deep State wypowiada się o sobie jak o ‘Illuminati’. Wierzą oni w to, że są ‘bogami pośród robactwa’, a my ludzie jesteśmy tutaj, by im służyć. Pomimo tego, że od strony biologicznej są oni tak samo zbudowani jak my, to i tak wierzą, że są potomkami tej prastarej rasy pozaziemskiej, która rozbiła się na Antarktydzie. 

Powołają się wtedy na ogromną liczbę ruin i artefaktów, by to udowodnić, a także na książki znajdujące się w Watykanie datujące się na 500 tys. lat. 

Wierzą oni w to, że ich rody są potomkami zagubionej cywilizacji, która niegdyś zamieszkiwała Księżyc, Marsa i planetę, która eksplodowała a obecnie tworzącą pas asteroidów. 

Historia ta jest przedstawiona szczegółowo w drugiej książce Davida The Ascention Mysteries. W związku z naszymi dociekaniami, David gorąco poleca, byście się z nią zapoznali. 

Istnieją również filmy na YouTube, które także przedstawiają tę historię. 

Pierwszym insiderem, który rozpoczął historię o antarktycznej Atlantydzie, był ‘Daniel’ i mówił o tym już w 2004 roku. 

WYDŁUŻONE CZASZKI 

Ostatnie doniesienia wskazują na to, że istniały tam dwie dynastie, super potężne rody, które obydwa rozbiły się na ziemi jakieś 55 tys. lat temu podczas ucieczki z Księżyca. Ponoć Księżyc mocno oberwał podczas ‘rozbłysku słonecznego’, co niemalże wymiotło ich całą populację. Ledwie przeżyli awaryjne lądowanie na Ziemi.

Te dwa rody charakteryzowały się nieznacznie inną genetyką i cechami fizycznymi. Można to zobaczyć na ich czaszkach, gdzie jeden ród posiada guza na wydłużonym czole, a drugi płaską powierzchnię aż do czubka głowy. 

Postanowili oni podzielić się i podbić Ziemię z oryginalnymi bazami wypadowymi zlokalizowanymi na Antarktydzie czyli na Atlantydzie. 

Jeden z rodów zajął Amerykę Południową, południowo-wschodnią Azję aż po Indie, a także rozprzestrzenił się na terenie obecnej Syberii. 

Drugi ród skolonizował Afrykę, Sumer, Egipt i Europę. 

Obydwa rody posiadały wydłużone czaszki. Szkielety z charakterystycznymi wydłużonymi czaszkami znajdowane były na całym świecie. 

Krzyżowali się oni również po to, by stworzyć rasę gigantów, co w pewnych przypadkach miało im służyć w celach obronnych, jednak wszelkie dowody na temat istnienia tego rodu są zazdrośnie strzeżone. 

POŁĄCZENIA Z WATYKANEM 

Seria naturalnie występujących kataklizmów wymiotła ich z powierzchni ziemi. Pierwszy z nich miał miejsce około 50 tys. lat temu. Kolejny pojawił się 25 tys. lat temu.

Najbliższy nam miał miejsce około 12,5 tys. lat temu w połowie 25 tysiącletniego cyklu.

To właśnie ten ostatni wybił Ziemię z osi obrotu, zatopił Atlantydę i spowodował, że zamarzła ona i stała się obecną Antarktydą. Aż do tamtego czasu posiadali oni technologię pozwalającą im na oblatywanie wokół Ziemi i unoszenie ciężkich kamiennych bloków, które służyły do budowy piramid. Jednakże ich pojazdy latające zostały utracone podczas kataklizmu. 

W rzeczywistości spowodowało to ich cofnięcie się aż do czasu ery kamienia łupanego, pomimo ich całej zaawansowanej inteligencji i fizjologii. O to co się stało obwiniali pozytywną rasę gwiezdną Elohim za to, że nie powstrzymali tego wydarzenia. 

Wtedy stworzyli Egipskich kapłanów, których możemy podziwiać ze względu na ich unikatowe czaszki, a następnie ukryli swoje tajemnice w Bibliotece Aleksandryjskiej. 

Gdy Egipt wpadł w ręce Rzymu, cała biblioteka ponoć została spalona. Jednakże wydarzenie to było operacją fałszywej flagi i wszystkie archiwa zostały przeniesione do Biblioteki Watykańskiej. 

KAPELUSZE MITROWE A RODY ELIT

Noszone przez księży watykańskich nakrycia mitrowe miały za zadanie ukrycie ich wydłużonych czaszek. Większość z tych ludzi pozostaje w ukryciu i nie przechadza się pomiędzy nami, pomimo  tego, że w swoich kapeluszach mitrowych mogliby to robić. 

Większość ich potomków straciło charakterystyczną fizjologię w postaci wydłużonej czaszki z różnych powodów jak np. krzyżowanie się z ludźmi. Tak czy inaczej ciągle jednak utrzymują precyzyjne drzewo genealogiczne swoich rodów i  tak naprawdę jest to tajemnica krwi królewskiej, jaką obecnie możemy oglądać na całym świecie. 

Konsolidowali swoją władzę i bogactwo na przestrzeni wielu wieków wraz z utrzymywaniem bardzo mocnych i niepokojących powiązań ze swoimi systemami wierzeń religijnych. 

Zgromadzili niewyobrażalne bogactwo i władzę, i sformowali przeplatające się ze sobą zarządzanie, które my nazywamy Cabalem, Illuminati lub Deep State. 

Obecnie poszukują oni możliwości wprowadzenia swojej agendy pod nazwą “New World Order” – Nowy Porządek Świata, który ma za zadanie znaczne zredukowanie populacji ludzkiej a następnie rządzenie żelazną ręką tymi, którzy przeżyją. 

TAJNY PROGRAM KOSMICZNY

Wielką tajemnicą jaką ci ludzie utrzymują jest stworzenie Tajnego Programu Kosmicznego za pomocą bogactwa, które zgromadzili na przestrzeni wieków. 

Ten fakt sięga znacznie dalej, głębiej i zawiera w sobie zdumiewającą ilość szczegółów niż to, co chce nam się przekazać podczas ujawnienia częściowego. 

Gdybyśmy uzyskali dostęp do tej super zaawansowanej technologii to zaczęlibyśmy żyć jak w kreskówce Jetsonowie. Wtedy nie ma potrzeby kultywowania systemu pieniężnego. Wtedy posiadalibyśmy zaawansowane drukarki 3D, które drukowałyby praktycznie każdy obiekt lub pożywienie jakich potrzebujemy, i wszystko to doskonałej jakości. 

Tylko w USA podróże z jednego końca kraju na drugi zajmowałyby 90 sekund a dostanie się do dowolnego miejsca na Ziemi zajmowałoby około 9 minut, przy pomocy pojazdu lewitującego w naszym garażu. 

Nawet podróże kosmiczne zrobiłyby się bardzo łatwe i szybkie, i to bez napędu typu WARP. 

Uzyskalibyśmy dostęp do bazy na Księżycu, Marsie i do innych porozmieszczanych w całym naszym Układzie Słonecznym, które zostały wybudowane przy pomocy naszych ludzi i za nasze pieniądze, a wszystko to jest utrzymywane w wielkiej tajemnicy. 

A CO Z PLACÓWKAMI W CAŁEJ NASZEJ GALAKTYCE? 

David powołuje się na Pete’a Petersona. 

Pete donosi nam, że wie o 38 placówkach, które rozmieszczone są w całej naszej Galaktyce, gdzie stacjonują amerykańscy żołnierze. Jest to tylko liczba, którą zna on ze względu na ścisły podział hierarchiczny dostępu do informacji, a ile jest jeszcze takich o których nie wie?  

Istnieje ogromna liczba ras pozaziemskich, z którym doszło do interakcji. 

Prawie wszystkie z nich są ludźmi, a wszystkie są humanoidami. Bardzo wiele z nich wygląda podobnie do nas. W naszej Galaktyce wzorzec humanoidalny jest standardem. 

Wszystko to wydaje się nieprawdopodobne ze względu na to, że byliśmy okłamywani na gigantyczną skalę. 

Niemniej jednak, jeśli znajdziecie dostęp do prawdziwych insiderów z wysokim poziomem hierarchicznym dostępu do informacji, to wszyscy przekazują podobne rzeczy, które niezaprzeczalnie pokrywają się ze sobą.  

Deep State z całą pewnością nie chce, byśmy weszli w ten świat zanim nie doprowadzą do znacznej redukcji populacji ludzkiej. Wtedy wpadlibyśmy w ich totalną kontrolę jak np. przy pomocy paraliżujących chipów wprowadzonych do naszych ciał. 

Wszystko to może brzmieć jak film science-fiction, jednakże wielu informatorów i insiderów, których David zna osobiście i którzy podchodzą do tego bardzo poważnie, ryzykuje swoje życie, by udostępnić nam te informacje. 

DALSZE POWIĄZANIA Z UFO – INICJATYWA TOMA DELONGA

David ponownie przytacza jako przykład osobę Toma DeLonga. Przykład ten jest wart omówienia ze względu na analogię scenariusza UJAWNIENIA CZĘŚCIOWEGO. 

UWAGA OD TŁUMACZA:

Jest to jeden z przykładów w jaki sposób można zaszczepiać w społeczności ufologicznej pewne treści, gromadzić ich pieniądze oraz zaufanie tylko po to, by ostatecznie zniszczyć ich, ich własną energią. Cabal jest mistrzem takich sztuczek i tutaj wszyscy musimy być czujni, by nie dać się wciągnąć w tego typu gierki.

Osobiście uważam, że każdy kto interesuje się sprawami gwiezdnymi i sprzyja planowi Pełnego Ujawnienia, powinien zapoznać się z metodami rozpowszechniania dezinformacji. Jest to kluczem w budowaniu obrony przeciwko takiemu zjawisku. Genealogia metod pozwoli nam również wyjaśniać logicznie innym ludziom z czym mamy do czynienia. Pamiętamy jednak, że ostateczna decyzja czy wierzyć w coś, czy nie należy do każdego z nas indywidualnie. 

KONIEC UWAGI.

Przejdźmy teraz do inicjatywy Toma DeLonga. 

Tome DeLong urósł do roli celebryty, jako ostatnia gwiazda Rocka, której Deep State pozwolił na używanie takiej etykiety. Jest on gitarzystą i liderem zespołu muzycznego Blink-182, jednego z największych lat 1990 z wieloma utworami granymi na antenie radia. 

Nieco mniej znanym faktem jest to, że DeLong rutynowo ukazywał symbole masońskie na swojej gitarze oraz na wzmacniaczu muzycznym i był wielokrotnie fotografowany z masońskimi insygniami.

Z natury rzeczy nie ma nic złego w byciu Wolnym Mularzem. 

David mówi, że ostatnio spotkał się z wysokiego szczebla insiderem, który dochrapał się 33 stopnia odznaczenia w loży masońskiej i który twierdzi, że nie spotkał się z niczym, co mogłoby naruszyć system wierzeń Chrześcijan. 

Mówiąc to, należy tutaj dodać, że Masoni zawsze składają przysięgę, by dochować tajemnic lub w przeciwnym wypadku doświadczyć śmiertelnych konsekwencji. 

Z tego też powodu możemy oczekiwać, że aby utrzymać swoje tajemnicy i dochować przysięgi, będą oni kłamali lub przynajmniej unikali odpowiedzi znajdując się pod ogniem niewygodnych pytań. 

Tego typu sytuacja, polegająca na unikaniu odpowiedzi, miała miejsce z Tomem DeLongem podczas nagrywania podcastu (audycji radiowej – przyp. tłum.) z Joe Roganem, co zaraz wykażemy. 

Deep State użył zarówno tę społeczność jak i inne po to, by kultywować niezbędną tajność w celu rekrutowania ludzi na głębszym poziomie.   

CZY JEST TO MIĘKKI LUCYFERJANIZM? 

David w dalszym ciągu przytacza karierę DeLonga, jednak tym razem odnosi się do jego solowego wykonawstwa. 

Konsekwentnie, solowa kariera DeLonga po rozstaniu z zespołem Blink-182, opatrzona nazwą Angels and Airwaves, również zawierała symbole masońskie oraz dwie frazy Łacińskie, które można przetłumaczyć: 

“Przez światło świat powstaje z ołowiu” (Et Plumbum Mundus Per Lumen)

Poniżej możemy zobaczyć jeszcze jedno logo, które choć zachowane w podobnej atmosferze, przekazuje nam nieco bardziej dosadną wiadomość.  

“Prowadź świat z nastaniem świtu” (Et Ducit Mundum Per Luce) 

Należy tutaj zwrócić uwagę na krzyż papieski, który występuje na obydwu tych logach. Jest on również wtopiony w logo EXXONu. 

W każdym przypadku Lucyfer w religii Deep Statu jest postrzegany jako “światłość świata” oraz jako “gwiazda zaranna”, czyli światło, które oświeca ziemię o świcie. 

W filmie Jordana Maxwella mówi się o tym jak bardzo ważny jest “świt nowego dnia” dla grup Cabala, właśnie z powodów opisanych powyżej. 

Kult Lucyfera zawiera w sobie symbolikę alchemiczną i wierzenia o tym, że osiągając formę “wzniesioną” jesteśmy w stanie przemieniać ołowianą świadomość zwykłych ludzi w złotą. 

Obydwie powyższe frazy złożone razem są bardzo ciekawe: 

“Przez światło świat powstaje z ołowiu, prowadź świat z nastaniem świtu.”

Nie wiemy tylko czy DeLong sugerował, że sam “poprowadzi świat” przez inicjatywę Ujawnienia? 

PEWNE ELEMENTY NIE SĄ OMAWIANE

David w dalszym ciągu przytacza argumenty wspierające jego teorię. 

DeLong był przedstawiany jako super gwiazda Rocka, który rozwiązał sam tajemnicę zjawiska UFO, by następnie uzyskać kontakt z agentami CIA, którzy poszukiwali pomocy w ujawnieniu tego tematu. 

Jego masońskie koligacje nigdy nie były wspominane tak samo jak i interpretacja loga “Angels and Airwaves”, z oczywistych powodów. 

16 grudnia 2017 roku jego inicjatywa urosła do rangi państwowej, o czym pisał w artykule Glowing Auras and ‘Black Money’ w gazecie New York Times. 

Następnie miała miejsce ogromna kampania zbiórki pieniędzy na potrzeby publikowania książek, filmów, programów TV i projektu umożliwiającego ujawnienie zjawiska UFO. 

Linia scenariusza prowadziła do konkluzji mówiącej o tym, że wykonawcy wojskowi nigdy sami nie uwolnią tej technologii i musi ona wyjść z sektora prywatnego. 

Grupa DeLonga postawiła sobie za cel uzbieranie 200 milionów dolarów, by sfinansować tę inicjatywę. 

Nagrywali zamknięte konferencje prasowe bez udziału dziennikarzy czy publiczności, by publikować swoje ogłoszenie i uzbierać potrzebne fundusze. 

BALON Z TWORZYWA SZTUCZNEGO

9 lutego 2018 roku David pisał o tym, że Tom DeLonge został oszałamiająco zdemaskowany, gdzie elementy “dowodowe” jego zbiórki pieniędzy zostały obalone. 

Została tam przedstawiona fotografia obrazująca coś co wg. Tic-Tac miało być zjawiskiem UFO, o którym mówili ciągle od 2004 od czasu incydentu na lotniskowcu USS Nimitz.

 

W rzeczywistości fotografia, zrobiona przez Steva Mera w 2005 roku, obrazowała srebrzysty balon w kształcie cyfry 1.

Film został usunięty z Internetu ze strony To The Stare Academy of Arts and Science.

David apeluje tutaj do ludzi, by dali mu znać w komentarzach jeśli natrafią gdzieś na oryginał. 

Najważniejszą sprawą jest tutaj fakt, że film ten miał być kluczową częścią ewidencji odnośnie reality show prezentowanego przez Tic-Tac, jednakże bardzo łatwo został zdemaskowany. 

Sugeruje to możliwość budowania scenariusza opartego na dezinformacji, który został zaimplementowany od samego początku.

W ten sposób, jeśli kiedykolwiek musieliby zakończyć program, to mieliby powody, by zdyskredytować cały show. 

Jeśli tak, to okazuje się, że przyśpieszona dekonspiracja nie odbyła się zgodnie z założonymi celami. Zdarzyło się to dzięki internetowej opcji Reverse Image Search. 

POMYSŁODAWCY ZBIÓRKI PIENIĘDZY NIE OSIĄGNĘLI CELU

David idzie dalej w swoich dociekaniach.

Grupa DeLonga odkryła oczywistą rzecz, o której wiedzą wszyscy badacze UFO, a mianowicie o tym, że jest niezwykle trudno zarabiać pieniądze w tej społeczności. Bez obrazy ludzie, to jest fakt oczywisty! 

15 października 2018 roku, w obowiązkowym raporcie ze zbiórki funduszy, przekazano informację o tym, że wydali oni 37,4 milinów dolarów a fundusze jakie udało im się zgromadzić to milion dwadzieścia sześć tysięcy dolarów od 2547 inwestorów, pomimo ogromnego nagłośnienia całej inicjatywy w mediach mainstreamowych. 

Większość z tych pieniędzy już wtedy zostało wydanych, a firma mogła pochwalić się jedynie kwotą 129 tys. dolarów, którą udało im się odłożyć na poczet projektu. 

10/15/18: 

https://www.vice.com/en_us/article/evw7ne/tom-delonges-ufo-organization-is-37-million-in-debt 

Gdy przejdziemy do strony na której znajduje się lista kryteriów, które należy wypełnić, by stać się inwestorem, nawet jeśli chcemy zainwestować tylko kilkaset dolarów, to można się wystraszyć. 

Nie jest to prosta sytuacja, płacisz PayPalem i sprawa załatwiona. 

https://dpo.tothestarsacademy.com/ 

CO WYMAGANE JEST, BY ZOSTAĆ INWESTOREM? 

W celu przekazania funduszy inwestycyjnych należy kliknąć przycisk ‘Invest Button’ i mieć gotowe pod ręką następujące informacje: 

  • Dane osobowe, obecny adres domowy i numer telefonu,
  • Przychód roczny netto oraz informacje skąd on pochodzi,
  • NIP lub wydany przez rząd inny dokument stwierdzający identyfikację podatkową,
  • Kartę kredytową lub numer konta bankowego jeśli chcesz zapłacić bezpośrednio na konto bankowe,

UWAGA: Nasi partnerzy PrimeTrust dokonują weryfikacji danych inwestorów i przeprowadzają dogłębnej lustracji wymaganej przez prawo amerykańskie. 

Być może będzie wymagane dostarczenie dokumentów potwierdzających twoje dane inwestorskie. W tym przypadku skontaktujemy się z tobą drogą mailową. 

FILM MIRAGE MEN

Tutaj David przytacza dobrze nam znany film „Mirage Men” i ponownie sugeruje, że jest on lekturą obowiązkową dla wszystkich tych, którzy dociekają prawdy. 

Film składa się z zeznań agenta wywiadu, Richarda Doty, który celowo siał dezinformację w społeczność ufologicznej przez wiele lat. 

Dokonywał tego przez podawanie się za insidera oraz zdobywał zaufanie ujawniając “kontrolowane informacje”, które okazywały się prawdziwe, jednakże celowo mieszał je z dezinformacją. 

W niektórych przypadkach prowadziło to do zniszczenia reputacji człowieka, choroby psychicznej a w wyniku tego nawet do samobójstwa. 

Doty bardzo jasno wypowiada się o tym, że każdy kto interesuje się zjawiskiem UFO jest sprawdzany dokładnie przez wywiad. Chcą oni uzyskać informacje dokładnie takie same, jakie są wyszczególnione na stronie zbiórki pieniędzy zainicjowanej przez DeLonga. 

WIELU AUTORÓW SCEPTYCZNIE PODCHODZIŁO DO SPRAWY

Społeczność ufologiczna w swej historii doznała ogromnych szykan, co spotkało również inicjatywę DeLonga. Poniżej, jako dowód, David podaje nam kilka odnośników: 

https://www.besttechie.com/tom-delonge-dont-invest-latest-venture/

https://www.altpress.com/news/tom-delonge-to-the-stars-academy-debt/

https://www.billboard.com/articles/news/8480161/tom-delonge-ufo-research-firm-37-million-deficit-blatant-lie 

https://www.dailygrail.com/2018/10/man-overboard-one-year-after-its-launch-to-the-stars-academys-financial-situation-remains-stuck-on-the-ground/

https://www.ancient-code.com/tom-delonge-fights-back-after-article-claims-to-the-star-academy-had-37-million-debt/

Były wykonawca zespołu Blink-182, Tom DeLong, otrzymał nagrodę “naukowca roku” pochodzącą z międzynarodowego kongresu ufologicznego po tym, jak Wikileaks ujawniło maile, które sugerowały, że pozostawał on w kontakcie z członkami rządu amerykańskiego, co obejmowało managera kampanii prezydenckiej Hillary Clinton, Johna Podestę. 

Tutaj musimy wspomnieć fakt, że pewni badacze wierzą, że Hillary była prowadzącą ujawnienie a nie kimś wręcz przeciwnym.

4/29/18: Podesta występują w programie dokumentalnym i twierdzi, że Clinton przegrała wyścig o władzę ze względu na jej zaangażowanie w sprawy pozaziemskie.

https://www.insidesources.com/john-podesta-pushes-conspiracy-theories-on-season-premiere-of-ancient-aliens/

Co jest niezwykłe w ostatnio emitowanym odcinku Starożytni Kosmici (Teorie spiskowe UFO)?  Jest to decyzja Podesty, by wziąć udział osobiście w wywiadzie przed kamerami … 

“CIA i Pentagon obawiali się wygranej Hillary Clinton … a następnie udającej się do Pentagonu i oświadczającej: ‘Albo przekażecie mi wszystkie informacje jakich potrzebuję, by ujawnić prawdę o istnieniu życia pozaziemskiego, albo was wszystkich zwolnię’, mówi Stephen Bassett.

Linda Moulton Howe, której poprzednia publikacja pt. “Tajemnica Neila Armstronga: Czy na Księżycu jest UFO?”, przytakuje mu. 

“W miarę upływu 2016 roku wszyscy oczekiwaliśmy eksplozji informacji w gazetach”, mówi Linda. 

“John Podesta próbował przygotować nas na fakt, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie. Wszystko to rozbiło się o to, że inna osoba objęła stanowisko prezydenta USA”, dodaje. 

PODCAST JOE ROGAN Z UDZIAŁEM TOMA DELONGA

W tym rozdziale David przechodzi do podcastów z Joe Roganem, gdzie często omawiane są kontrowersyjne teorie. Wyraźnym jest fakt, że na Joe nie zrobiły wrażenia informacje, w których rzekomo posiada on powiązania z CIA i Podestą. 

Przez cały czas trwania programu DeLong wiercił się niespokojnie w fotelu i rutynowo unikał odpowiedzi na szczególne pytania Rogana. 

Poniższy odnośnik z Daily Grail przekazuje nam opinie innych.

10/16/18: Człowiek za burtą: towarzystwo DeLonga ciągle pozostaje na lądzie

https://www.dailygrail.com/2018/10/man-overboard-one-year-after-its-launch-to-the-stars-academys-financial-situation-remains-stuck-on-the-ground/ 

Czy DeLong udzielił skandalicznego wywiadu w podcaście Joe Roganowi? Czy było aż tak źle? 

Było na tyle źle, by zastąpić go Luisem Elizondo, który stał się nową twarzą projektu To the Stars i który wystąpił na konferencji słuchowiska radiowego. Oczekuje się po nim, że stanie się nowym celebrytą subkultury ufologicznej, podczas gdy Tom idzie w odstawkę (oczywiście mówiąc nieoficjalnie). 

Kolejna opinia pochodzi z portalu Vice i również ona nie pała życzliwością oraz powiela inne komentarze, które można znaleźć online. 

5/25: Spisek Toma DeLonga ujawniony przez Wikileaks sięga znacznie dalej niż myśleliśmy.

https://www.vice.com/en_us/article/wje9w5/the-tom-delonge-wikileaks-conspiracy-goes-deeper-than-we-thought  

Były wokalista Blink-182 jest zredukowany do roli pijanego wujka w globalnej równowadze pop-punkowej subkultury. Jest pyskatym, mądrym i zdegradowanym człowiekiem …

Zadziwiający scenariusz dla DeLonga, zamiast grać w zespole Blink używa zbudowanej punkowej wiarygodności, by zdobyć instytucjonalne wpływy. 

Przypochlebia się Deep Statowi. No cóż, wielu o tym mówi, że coś z nimi ma. Był ich twarzą, gdy śpiewał w ich imieniu w 2003 roku, gdy mieli blond utleniane włosy. 

CZY NIE WPROWADZASZ ŻADNYCH UPRZEDZEŃ? 

Od samego początku DeLonge przyjął pozycję stronniczą. 

Istnieje mnóstwo dowodów na przyjazne nastawienie istot z niezidentyfikowanych obiektów latających, co obejmuje kręgi zbożowe oraz fakt, że powstrzymali nas WSZYSTKICH od rozpętania wojny nuklearnej. 

Była to konkluzja Edgara Mitchella jednego z naszych największych astronautów oraz wielu innych na konferencji Roberta Hastingsa w 2010 roku w National Press Club. 

W rzeczywistości Hosting przeprowadził wywiad z 160 różnymi insiderami, którzy donoszą o UFO neutralizującym nasze instalacje z głowicami nuklearnymi. 

Nikt tutaj nie jest faworytem. Prewencyjna polityka UFO dotyczy na równi Rosji, Chin, USA i innych. 

48 minutowy film Hastinga jest wyposażony w graficzną reprezentację wielu tych wydarzeń i jest to kolejna lektura obowiązkowa.  

Powróćmy do podcastu Toma DeLonge’a z Joem Roganem. Wystarczyło tylko 33 sekundy, by program nabrał pędu … 

Joe Rogan, 0:33: Masz obsesję na punkcie UFO, prawda? Czy można tak powiedzieć? 

Tom DeLonge: Można tak powiedzieć, jednak nie chodzi tutaj o samo UFO. Nie nazywamy ich tak już. Teraz nazywamy ich zaawansowane zagrożenie powietrzne (advanced aerial treats).

Joe Rogan: Zagrożenie? 

Tom DeLonge: Zaostrzasz uwagę na słowach, których nie powinniśmy wspominać w pierwszej części naszego programu? 

Joe Rogan: Czy masz plan? 

Tom DeLonge: Mam bardzo długoterminowy, szczegółowy plan.   

Zaczniemy od mojego ciała. Zaczniemy dużo rozmawiać na temat mojego ciała. 

Joe Rogan: Dobrze, o czym dokładnie chcesz rozmawiać odnośnie swojego ciała? 

Tom DeLonge: No cóż, moje ciało jest ciekawe. Jest unikatowe i zmienia kształt. To co zauważyłem, to zmienia się ono. 

Joe Rogan: Zwiększa objętość w zależności od tego co jesz? 

BARDZO CIEKAWE OŚWIADCZENIA

Przejdźmy teraz do bardzo ciekawych oświadczeń, które wypowiedział DeLonge. Szczególnie jedno z nich David chce nam przytoczyć, gdyż jego zdaniem jest jednym z najważniejszych. 

Pojawiło się ono w 1:02:42. Ze względów etycznych wszelkie wulgaryzmy zostały pominięte .

Tom DeLonge: Nie wiem czy dla ciebie będzie to miało jakieś pieprzone połączenia, ale powiem ci to. 

Joe Rogan: Proszę powiedzieć. 

Tom DeLonge: Atlanci … 

Joe Rogan: Gdzie jest połączenie? 

Tom DeLonge: Istnieje bardzo zaawansowana grupa, które wyleciała zaraz po kataklizmie. 

Żyją sobie w niewielkich placówkach tutaj i w różnych czasach naszej historii nadają pędu naszej cywilizacji. 

To właśnie nimi są bogowie greccy. 

To właśnie dlatego było bardzo ciekawie, gdy w rozbitym pojeździe z Roswell znaleziono grecki alfabet. 

Joe Rogan: Naprawdę? 

Tom DeLonge: Naprawdę.

BARDZO INTERESUJĄCE KORELACJE

Być może DeLonge wypuścił Dżina z butelki i powiedział coś o czym nie powinien był mówić przez kilka lat. 

Jasno wynika z jego konwersacji, że jest to “bardzo zaawansowana” grupa pozaziemska, która ucierpiała z powodu katastrofy gdzieś indziej w kosmosie i dlatego też obecnie żyją sobie w niewielkich placówkach tutaj na Ziemi. 

Wypowiedziany przez DeLonga fragment w rzeczywistości zawiera esencję narracji Illuminati, którzy wierzą “w upadłych aniołów”, co do której ostrzegano nas, że w końcu wyjdzie to na światło dzienne. 

Katastrofa do której się on odnosi, wydaje się być wydarzeniem podczas którego eksplodowała Super-Ziemia, która obecnie tworzy Pas Asteroidów w naszym Układzie Słonecznym. Ponoć była ona podoba do naszej Ziemi, jednak jej wybuch uszkodził również nieodwracalnie planetę Mars. 

Niewielką placówką w której oni żyją jest najwidoczniej Atlantyda/Antarktyda. Mówi on tam również o tym, że ludzie ci nadają pędu naszej cywilizacji np. jako greccy bogowie. 

David mówi, że jest bardzo krótki fragment, jednakże gdy oglądał to z żoną od razu uderzyło go to oświadczenie. 

CYTAT SAIC 

Kolejna bardzo ciekawa część programu dostarcza nam kolejnych zagadek wizualnych. Było to wtedy, gdy DeLonge mówił o wizycie w siedzibie SAIC. Dr Greer mówił, że skrót ten oznacza tak naprawdę CIA, mówione odwrotnie. 

DLonge mówił podekscytowany o gigantycznych statuach.

Kim są pomniki ludzi z grzywami podobnymi jak u rzymskich legionistów? W programie w 1:03:56 DeLonge ponownie wygadał się: 

Tom DeLonge: Powiem ci coś jeszcze. Poszedłem tam i spotkałem się byłym dyrektorem CIA i NSA. Był on dyrektorem w obydwu tych agencjach, ale nie powiem ci jego nazwiska. Gdy powiedziałem mu o mojej książce … 

Joe Rogan: Pokaż nam jeszcze raz to zdjęcie. Popatrz na te małe dłonie. 

Tom DeLonge: Zgadza się. Gdy usiadłem i powiedziałem mu o tym, to była to ważna sprawa. Siedzę więc z nim, a jeszcze niedawno był on dyrektorem CIA, który odszedł na to samo stanowisko do NSA. 

Joe Rogan: Myślę, że udałoby nam się znaleźć jego nazwisko i imię. 

Tom DeLonge: Być może. Jednak, gdy siadłem tam z nim i zacząłem mu opowiadać o tej książce, to wiesz co mi powiedział? 

Powiedział mi: “Gdy byłem dzieckiem to nie czytałem zbyt wiele książek science-fiction, ale za to czytałem dużo mitologii greckiej”. Wtedy spojrzał mi prosto w oczy. 

Odrzekłem: “W takim razie spodoba ci się  to, co jest napisane na ostatniej stronie mojej książki”. Podniósł na mnie pytający wzrok. 

Gdy moja książka była gotowa do wydruku, zadzwonił do mnie pewien bardzo ważny facet i powiedział: “Możesz się powstrzymać od publikacji i dodać coś jeszcze odnośnie mitologii greckiej?” 

Powiedziałem, że mogę. 

Musisz tutaj coś zrozumieć. Szósty największy wykonawca wojskowy na świecie, przynajmniej wtedy był na pozycji 6, jest to firma Science Applications International Corporation, czyli SAIC z siedzibą w San Diego. 

Z przodu budynku jest tam obelisk wychodzący ze sztucznego jeziora i dwóch Atlantów siedzących na tronach. Obaj trzymają piramidy, z których jedna ma wgląd w przeszłość a druga w przyszłość. Są to statuetki o wysokości około 2,4 m i jest to pieprzone dziwne. 

KIM BYŁ TEN BARDZO WAŻNY FACET? 

David powołuje się tutaj na ten sam program, dokładnie 30:31, gdzie DeLonge mówi o tym, co potwierdziły maile Wikileaks, że pozostawał on w bezpośrednim kontakcie z Podestą. 

Tom DeLonge: Gdy odkryli z kim współpracowałem, to zrobili minę jak cholera. Odkryli to dopiero wtedy, gdy Wikileaks włamał się do maili Podesty. 

Odbywałem wideo konferencję i inne rozmowy z … był on starszym doradcą Obamy w tym czasie. 

Gazeta Wall Street Journal opublikowała tę historię o tym, że jakaś gwiazda Rocka omawia tematykę UFO z managerem kampanii wyborczej Hillary Clinton. To nie tak, miało to miejsce ze starszym doradcą Obamy. 

Nie miałem więc nic wspólnego z Hillary, musimy to tutaj ustalić. 

Gdy ta historia przedarła się do opinii publicznej to musiałem zadzwonić do mojego partnera z CIA i powiedziałem to co musiałem powiedzieć. Teraz mogę omówić nieco szerzej kim byli ci ludzie.  

OSIEM  DŁUGICH  LAT

David dalej zagłębia się w to, co zostało powiedziane na antenie programu z Joem Roganem. 

Częścią inicjatywy DeLonge’a było wybudowanie operacyjnego latającego spodka napędzanego napędem niwelującym masę. To stąd ta zbiórka pieniędzy. 

Jednakże, w programie Rogana, w 1:35:05 bardzo jasno wyraził się, że około 8 lat zajmie, by zobaczyć jakieś rezultaty tej pracy. 

Tom DeLonge: Idziesz więc na naszą stronę internetową tothestarsacademy.com i wykupujesz udziały, na tyle na ile możesz sobie pozwolić … 

Joe Rogan: W jaki sposób uzyskasz z tego korzyści? 

Tom DeLonge: Po pierwsze, wszystkie te technologie są warte bilionów dolarów. Gdyby udało nam się odkryć w ciągu kolejnych 8 lat, co oni uważają za możliwe … 

Joe Rogan: Kim są “oni”? 

Tom DeLonge: Inżynierowie, którzy budują tego typu rzeczy i ten facet … Steve Justice, który był szefem zaawansowanych projektów w firmie w Skunk Works, o którym rozmawialiśmy. Budują oni nasze rzeczy. Są najlepszymi specjalistami dla najbardziej zaawansowanych statków kosmicznych i samolotów, które posiadał aparat bezpieczeństwa USA w tamtym czasie. Był on tam kimś naprawdę ważnym. 

Z ich modelem, wydaje mi się, że mamy jakieś 60% szans na dokończenie go w ciągu 36 miesięcy. Pokażemy coś naprawdę rzucającego na kolana. 

O ile nie pojawią się jakieś większe przeciwności, uważamy, że po 8 latach będziemy mogli coś pokazać. 

Jednak są to bardzo drogie sprawy i musimy współpracować z rządem i główniejszymi firmami kosmicznymi. 

David mówi, że doszło tutaj do bardzo dziwnej sytuacji. Wydaje się bardzo dziwne, że ludzie DeLonge’a wiedzą już, że zajmie im 8 lat wyprodukowanie działającego prototypu latającego prototypu, nawet gdyby mieli już wszystkie fundusze. 

Jeśli Steve Justice wiedział w jaki sposób zbudować UFO w firmie Lockheed SkunkWorks i zgromadzili już wszystkie pieniądze to dlaczego nie ruszyli z projektem do przodu? 

Prawdziwa placówka badań i rozwoju zawsze zostawia sobie otwartą furtkę na nieoczekiwane odkrycia i innowacje, które mogą się po drodze pojawić. 

Co ważniejsze, zacząłbyś swoje prace możliwie najszybciej, by pieniądze inwestorów zwróciły się możliwie najszybciej. 

Dlaczego 8 lat? To nie ma sensu. DeLonge prawdopodobnie nie ma o tym żadnego pojęcia i tylko powtarza to co gdzieś usłyszał. 

Poniższa sytuacja pokazuje, że nie zna się on wcale na tych rzeczach. Rozmowa dotyczyła emitera elektronów. 

Joe Rogan, 35:08: W jaki sposób emitujesz pojedynczy elektron? 

Tom DeLonge: Nie wiem tego, k…wa. Nie jestem fizykiem. To oni robią to gówno. To tym się tam zajmują. Dzisiaj właśnie miałem z nimi rozmowę telefoniczną na ten temat. 

UJAWNIENIE CZĘŚCIOWE

Przedłużony 8 letni czas doskonale pasuje do scenariusza “ujawnienia częściowego”, o którym nas ostrzegano. 

W szczególności ostrzegano nas o tym, że podejmie się wszelkie próby obiecujące nowe technologie, jednak ich produkcję będzie się powstrzymywało możliwie najdłużej po to, by w międzyczasie osiągnąć jeszcze kilka innych celów. 

Cele te wcale nie będą służyły dobrze pojmowanemu interesowi ludzi i mogą dotyczyć tego, co zostało powiedziane w Dossier Insidera z Facebooka. 

KANAŁ HISTORIA ROZPOCZYNA SHOW

David podaje dalsze argumenty, które brzmią jeszcze dziwniej.

Pomimo tego, że nie udało się osiągnąć celów finansowych to sześcioczęściowy miniserial i tak pojawił się na kanale Historia, obiecując światu pierwsze na świecie ujawnienie. 

David mówi, że zaczął oglądać to, ale bardzo szybko spowodowało to u niego frustrację oraz znudzenie. Co było tam ciekawe to fakt, że gdy Luis Elizondo spotkał po raz pierwszy insidera ze swojego zespołu to pozdrowili się słowami “bracie”. W języku masońskim ludzie zawsze zwracają się tak do siebie i jest to coś bardzo wyróżniającego tę grupę. 

Frustracja spowodowana była tym, że przez cały czas rozmawiano tam o obserwacjach uzyskanych z lotniskowca USS Nimitz z 2004 roku i nic więcej tam nie poruszano. Istnieją niezliczone relacje świadków opisujące tego typu zjawiska.

Jest pewna książka Edwarda Rupelta, The Report on Unidentified Flying Objects, która jest przepełniona interesującymi doniesieniami o obserwacjach UFO. Dlaczego nie rozmawiano o niej? 

Zacznie lepszym odcinkiem programu Kosmiczni Kosmici był ten omawiający znaleziska na Antarktydzie. Premiera miała miejsce 31 maja 2019 roku.

Odnośniki do oryginałów podajemy poniżej: 

https://www.history.com/shows/unidentified-inside-americas-ufo-investigation 

https://www.history.com/shows/ancient-aliens/season-14/episode-1 

NIEZBYT  DUŻA OGLĄDALNOŚĆ

David zwraca również uwagę na to, że oficjalny trailer on YouTube zdobył tylko 30 tys. odsłon.

Co jest jeszcze dziwniejsze, to kanał DeLonge’a pod względem oglądalności jest daleko w tyle za innymi kanałami poruszającymi tematykę UFO, jak np. Third Phase and Secure Team 10, którzy ostatnio borykają się z cenzurą. 

Jedynymi wyjątkami są filmy publikowane w mainstreamowych mediach co podbiło im oglądalność do milionów odsłon. 

INICJATYWA PORUSZA SIĘ NAPRZÓD

Coraz to nowe artykuły o tematyce UFO pojawiają się w mass mediach. Poniżej David podaje nam jeden, który jest dość znaczący i postrzegany jest jako zagrożenie oraz jest bardzo poważnie traktowany przez wszystkich. 

6/19: Senatorzy uzyskują tajne instruktaże na temat zjawisk UFO.

https://www.politico.com/story/2019/06/19/warner-classified-briefing-ufos-1544273 

Trójka amerykańskich senatorów otrzymała w środę tajne briefingi z Pentagonu na temat serii raportów opisujących spotkania z UFO, których doświadczyła marynarka wojenna. Zgodnie z doniesieniami rzeczników kongresu i wojska, było to częścią ciągle rosnącej liczby zapytań ze strony członków komisji nadzorczej. 

Jednym z nich był senator Mark Warner (D-Va.), wice prezydent Senackiej Komisji Wywiadu, którego briefingi zostały potwierdzone w POLITICO. 

“Jeśli piloci napotykają niewyjaśnione zjawiska powietrzne to wzbudza to niepokój Senatora Warnera, który wierzy w to, że musimy wyjaśnić dogłębnie tę sytuację”, mówi jego rzecznik Rachel Cohen w swoim oświadczeniu …

“Personel Marynarki Wojennej spotyka się z zainteresowanymi członkami kongresu i innym pracownikami w środę, by dostarczyć tajnych instrukcji w celu lepszego zrozumienia i zidentyfikowania tych zagrożeń dla bezpieczeństwa naszego działu awiacyjnego”, przekazał w oświadczeniu rzecznik komandor podporucznik Daniel Day. 

W związku z zainteresowaniem innych pracowników tą dyskusją zaplanowaliśmy również spotkanie na czwartek. 

“Oficjele Marynarki Wojennej będą kontynuowali informowanie zainteresowanych członków kongresu. W związku z tajną naturą naszych instruktaży, powstrzymamy się od komentarzy na temat wszelkich szczegółów dostarczonych podczas briefingów”. 

MARYNARKA  PUBLIKUJE FILM  Z UFO … (CHWILECZKĘ, JEST TO ŚCIEŻKA FILMOWA Z 2017r.)

Kolejny artykuł przytoczony przez Davida jest dość dobrym podsumowaniem tego w jaki sposób toczy się tutaj gra. 

Wszelkie artykuły niezmiennie przywołują TTSA i AATIP w taki sposób, by były one postrzegane jako coś normalnego i wiarygodnego bez adresowania wszelkich obaw opinii publicznej. 

Inicjatywa ta w oczywisty sposób szuka metody na całkowite ignorowanie zawiązanej społeczności ufologicznej, która obecnie prężnie działa, dokładnie tak jak zostało to nam przekazane podczas instruktaży insiderów. 

6/24: Marynarka Wojenna publikuje ścieżkę filmową UFO (ten sam clip co DeLonge pokazał)

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7175059/Navy-releases-incredible-footage-UFO-tearing-sky.html 

Prezydent Trump, podczas omawiania tematyki UFO w wiadomościach ABC z Georgem Stephanopoulosem 16 czerwca 2019 r. powiedział, że został poinformowany odnośnie wzrostu raportów donoszących o niewyjaśnionych zjawiskach powietrznych przez Marynarkę Wojenną. 

Stephanopoulos przycisnął Prezydenta i pytał się co Trump o tym sądzi? 

“Myślę, że prawdopodobnie dobrze jest, by wierzyli, że jest to coś w co wierzą, że jest. Mówią, że widzieli to, słyszeli to, czytali o tym i ja przyjmuję to do wiadomości. Jak na razie przeszedłem tylko jedną krótką rozmowę na ten temat.

“Jednak ludzie mówią, że widzą UFO. Czy wierzę w to? Nieszczególnie.”, dodał Prezydent. 

Po zadaniu pytania odnośnie potwierdzenia egzystencji życia pozaziemskiego, Prezydent powiedział: “Uważam, że moi świetni piloci wiedzieliby o tym. Nasi wielcy piloci wiedzieliby o tym”.

“Widzą oni rzeczy nieco inaczej niż w przeszłości. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciągle obserwujemy to zjawisko i będziesz pierwszym, który się o tym dowie”, odpowiedział Trump Stephanopolousowi. 

Ujawnione wideo pochodzi od pilotów Marynarki Wojennej, którzy donosili o coraz większej liczbie nienormalnych widoków statków powietrznych pojawiających się i poruszających się w sposób przeczący wszelkim zasadom fizyki. Zmusiło to służby do wydania nowych instrukcji zeszłego miesiąca odnośnie logowania poszczególnych przypadków, jednak żadna z tych informacji nie przedostała się do opinii publicznej. 

Rzecznik Marynarki Wojennej powiedział gazecie The Washington Post o tym, że doniesienia o UFO są wrzucane w kategorię ‘uprzywilejowanego i tajnego dostępu do informacji’ tak, by wojskowe lotnicze organizacje bezpieczeństwa mogły zachować ‘wolność w ustalaniu priorytetów i podejmowaniu dyskusji na temat bezpieczeństwa pośród załogi samolotów’. 

AMBIWALENCJA MOŻE BYĆ CELOWA

David teraz analizuje reakcję prezydenta Trumpa, który ponoć stoi za doniesieniami QAnona. 

Być może reakcja Trumpa była celowa, by nie pokazać prawdziwego entuzjazmu płynącego z pytań o tematyce UFO. Taka sytuacja mogłaby dać amunicję jego przeciwnikom. Wtedy mogliby go okrzyknąć “Kochankiem Obcyh”, “Palantem Ufologicznym” czy “Marsjańskim Donem” lub czymś gorszym. 

W poniższym odnośniku możemy zapoznać się z całością artykułu opisującego tę sytuację.

https://www.thesun.co.uk/news/9302917/donald-trump-believe-aliens-ufo-sightings-pentagon/ 

Obecnie rozgrywa się bardzo ważna i bardzo dobrze przemyślana gra polityczna. 

Doniesienia od QAnona ujawniają znacznie głębszą prawdę, gdzie istnienie Tajnego Programu Kosmicznego i wypadek w Roswell były przyjęte jako absolutna prawda 19 września 2018 roku. 

https://divinecosmos.com/davids-blog/22143-moment-of-truth-q-anon-discloses-secret-space-program/ 

 Kapsuła Orion na trawniku Białego Domu, która pojawiła się w zeszłym roku jest kolejną wskazówką odnośnie tego czego możemy się spodziewać w przyszłości. 

GENERAŁ FLYNN  POWINIEN  ZOSTAĆ OCZYSZCZONY 

Zaraz po opublikowaniu w Internecie maili przez Wikileaks w 2016 roku, Gen. Michael Flynn publikuje na Tweeterze odnośnie ochrony naszych dzieci. 

https://twitter.com/GenFlynn?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E794573524941860864&ref_url=https%3A%2F%2Fdivinecosmos.com%2Fdavids-blog%2F22962-social-media-nukes%2F6%2F

W związku z nowymi mailami #PodestaEmails29, Bóg jeden wie jak bardzo nasze dzieci potrzebują naszej pomocy … Dziękuję @MELANIATRUMP za poświęcenie. 

Generał Flynn @GenFlynn 4 listopad 2016

Flynn musiał porzucić swoją szanowaną pozycje zaraz po tym 14 lutego 2017 roku. 

Nowe informacje, które ujrzały światło dzienne 22 czerwca 2019 roku ujawniają połączenia pomiędzy Fundacją Clintonów a finansowaniem terrorystów: 

6/22: Odkryty przez Flynna ogromny skandal w fundacji Clintonów łączącej się z finansowaniem terrorystów, został natychmiast zaatakowany

https://www.thegatewaypundit.com/2019/06/breaking-general-flynn-uncovered-massive-clinton-scandal-linked-to-terrorist-funding-was-immediately-targeted-by-obama-deep-state/ 

David mówi nam, że posiada osobiste powody, by wierzyć w to, że Flynn był ważną osobą dla Sojuszu i został niesprawiedliwie wzięty na celownik. 

Flynn również rzekomo posiada listę wysoko postawionych osób, które uwikłane są w ten skandal. 

UJAWNIENIE NADCHODZI

To co widzimy jest jasnym i niezaprzeczalnym znakiem budowania wydarzeń w kierunku UJAWNIENIA CZĘŚCIOWEGO. Jeśli inicjatywa DeLonga byłaby całkowicie czysta to poszedłby na całość, jednakże jest tam wiele pytań, które sobie zadajemy.

Cała społeczność ufologiczna ma powody, by świrować z tej przyczyny, szczególnie zważywszy na brak popularności przedstawianych przez nich filmów oraz ze względu na wybór kanałów docierania do ludzi.

Porównując tę inicjatywę np. z “Q”, to materiały “Q” spotykają się z ogromnym wsparciem i zaangażowaniem innych ludzi. 

Deep State posiada wiele różnych narzędzi w mass mediach, by ustawić je na wieloletniej ścieżce UJAWNIENIA CZĘŚCIOWEGO. Obejmuje to “megastrukturę obcych” zbudowaną wokół gwiazdy Tabby (KIC 8462852, odnośnik: https://pl.wikipedia.org/wiki/KIC_8462852 ), a także kosmiczny pojazd w kształcie cygara, udający asteroidę, czyli Omuamua. 

Mamy dziwną ideę odnośnie rozbłysków na Ceresie (link tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/(1)_Ceres ). Jest prawdopodobieństwo, że ogłoszą oni coś co nadciąga do nas, co jest z oczywistych powodów statkiem kosmicznym.  

Mamy do czynienia również z podwodnymi ruinami, nowymi komnatami w piramidach, z różnymi planetami, na których również je znajdujemy. Jest tam również informacja o czarnych trójkątnych pojazdach latających pojawiających się na naszym niebie. 

Zawsze mówiono nam, że te informacje zaczną wyciekać do nas wtedy, gdy czas Deep Statu zacznie się kończyć … i teraz to się dzieje. 

KILKA SŁÓW DO SOJUSZU ODNOŚNIE DROGI BOHATERA

David z nieukrywanym żalem mówi, że wszelkie przekazywane mu informacje pochodzą z drugiej ręki, czyli od insiderów. W miarę jak przygotowania do ostatniej bitwy przybierają na sile, nawet one się urywają. 

David dodaje tutaj, że należy nieustannie powtarzać, że nie jest to wojna wirtualna z zaangażowaniem setek tysięcy ludzi. Ludzie zaangażowani w te działania RZECZYWIŚCIE walczą i giną w tej największej tajnej operacji w naszej zarejestrowanej historii ludzkości po to, by przywrócić pokój i wolność. 

Zważywszy na przysłowiową historię naszego Bohatera, musi on rozpocząć swą podróż bez pełnego przygotowania. Po prostu los rzuca go w taką sytuację. 

Można to zobaczyć na przykładzie Luka Skywalkera wyrzekającego się mistrza Yody i porzucającego swój trening Jedi oraz udającego się na pole bitwy bez jego pozwolenia. 

Pamiętajmy, że w sytuacji gdy decydujemy się na podjęcie walki, Boska interwencja przychodzi, by zapewnić nam wypełnienie podróży. 

Powtórzmy to ponownie, że nie jest to po prostu super scenariusz, służący do pisania książek, programów TV czy tworzenia wielkich produkcji filmowych. Jest to coś, co jest dosłownie wpisane w nasze DNA. Jest to “reguła”, która tutaj obowiązuje. 

KONTAKTY Z PRZYJAZNYMI ISTOTAMI GWIEZDNYMI

David wspomina o tym, że przez całe życie utrzymuje kontakt z pozytywnymi istotami pozaziemskimi, a od 1996 odbywa się w to w sposób świadomy. Od 21 września 1992 roku prowadzi notatki odnośnie swoich snów i obecnie kończy już książkę dokumentującą odnośnie tego co się wydarzyło. Podaje tam wiele przykładów snów, które w rzeczywistości przewidywały przyszłość. 

Dodatkowo David podaje przykład filmu „Third Eye Spies”, który opowiada o tym w jaki sposób zwykli ludzie mogą uczyć się technik zdalnego widzenia. 

Ponadto David twierdzi, że od 1999 roku posiada wiedzę odnośnie Sojuszu i jego inicjatywy mającej na celu ratowanie planety. 

Na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie w jego snach pojawiał się prezydent i mówił obszernie o tym co właśnie jest robione. W jednym z tych snów powiedział mu, że zna dokładnie koncept “ciemnych interesów” i to właśnie dlatego pragnie coś z tym zrobić. 

WSZYSTKO SIĘ ZMIENI W CHWILI, GDY ZOSTANĄ WYKONANE WAŻNE KROKI

David w dalszym ciągu opowiada nam o tym, że posiada setki spisanych snów odnośnie tego do czego Sojusz się obecnie przygotowuje. 

Jedna wiadomość płynąca z tych snów jest spójna. Sojusz wymaga wiary w to co robi, gdyż sprawy nigdy nie potoczą się idealnie. Idealnie jednak jest lepsze niż “dobre”. 

Kolejna wiadomość mówi o tym, że w chwili gdy informacje te staną się powszechnie dostępne, wtedy “reguły” ulegną całkowitej zmianie. W tym momencie życzliwe nam istoty pozaziemskie  uzyskają autoryzację, by stworzyć wiele wydarzeń zmieniających postać rzeczy i radykalnie polepszyć sytuację dla dobra ludzkości. 

W jednym swoim śnie David widział uwolnioną technologię, która natychmiast zaczęła oczyszczać naszą planetę. 

Przyjazne nam istoty mogą pomóc nam znacznie bardziej niż możemy sobie wyobrazić, jednakże “reguły” określają jasno tę sytuację: Sojusz musi najpierw zainicjować ten proces. 

Ponieważ David wie, że wyższy szczebel władzy czyta jego artykuły więc ma on nadzieję na to, że ta wiadomość również do nich dotrze, zostanie usłyszana i zrozumiana. 

NAJWAŻNIEJSZE JEST, BYŚMY TRZYMALI SIĘ RAZEM

Kolejno David przypomina nam jak bardzo ważne jest byśmy trzymali się razem i to właśnie teraz na etapie drogi Bohatera, gdzie wszystko jest stracone. 

Depp State pragnie zwrócić jedno pokolenie przeciwko drugiemu, jedne państwa przeciwko innym, kobiety przeciwko mężczyznom, rasy przeciwko innym rasom i religie przeciwko religiom. 

Mainstreamowe media robią wszystko co w ich mocy, by utrzymywać widzów w ciągłym gniewie i w ciągłym pobudzeniu. 

Obecnie jest tak wiele zachowania reakcyjnego, że każdy jest praktycznie jak otwarta beczka z prochem. 

David przytacza tutaj sytuację z konferencji Contact in the Desert, gdzie samo wspomnienie obecnego prezydenta USA spowodowało u niektórych ludzi poważny gniew, o ile wypowiedź nie krytykowała go. 

Depp State/ Cabal/ Illuminati zrobili wszystko co w ich mocy, by nas oszukać, co obejmuje również ich najbardziej lojalnych wyznawców. 

David powtarza z uporem: 

NAWET JEŚLI NIE ZGADZACIE SIĘ Z OPINIAMI INNYCH, CIĄGLE MUSIMY OKAZYWAĆ SOBIE ŻYCZLIWOŚĆ, WSPÓŁCZUCIE I ZROZUMIENIE. 

ŚWIAT JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE TAKI SAM   

Celem Davida, polegającym na napisaniu tego artykułu, jest złożenie wszystkich informacji w jeden wielki obraz a następnie napisaniu konkluzji. 

Wydaje się całkiem jasne, że stoimy na krawędzi epickiego ujawnienia omawianego przez “Q” jako ODTAJNIENIE. 

David osobiście nigdy wcześniej nie był tak bardzo podekscytowany odnośnie nadchodzących wydarzeń i jest niezmiernie wdzięczny odnośnie opublikowania postu 2700 stwierdzającego, że wydarzenia nie będą utrzymywane w tajemnicy. 

Wszystkie dane, doniesienia oraz zeznania dochodzące do nas w naszej rzeczywistości zbiegają się w jedno podsumowanie.

ODTAJNIENIE NADCHODZI. Nadchodzi wielkimi krokami.

ŚWIAT JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE TAKI SAM.

Była to ostatnia część artykułu o wielkim zamachu gigantów technologicznych takich jak Google, Facebook czy YouTube na alternatywnych twórców. Dalsze doniesienia będą również tłumaczone i przedstawiane Wam, dla waszej oceny. 

Odwiedzajcie nasz kanał oraz bloga, byście nie przeoczyli ważnych wydarzeń.   

Życzymy Wam owocnego poszukiwania prawdy. 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia. 

https://divinecosmos.com/davids-blog/22962-social-media-nukes/6/ 

Total Page Visits: 5091 - Today Page Visits: 4